Kód závodu          : 5962
Název               : Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne)
Datum               : 06.06.2020
Místo konání        : Sportovně-rekreační areál Vrchbělá, Bělá pod Bezdězem
Mapa                : Vrchbělá, 1 : 7 500, ekv. 5 m, ISOM2017-2, stav jaro 2020, autor: Jiří Vištejn, A4
Pořadatel           : TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Ředitel závodu      : Picek Jan - R1
Stavitel tratí      : Wolf Daniel - R1

D12 1.79 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášková Matilda        TUV0998   SOK TJ Turnov            11:49          
  2. Šestáková Johana         VLI0853   Slavia Liberec orientee  13:06   + 1:17 
  3. Soukupová Marie          BOR0952   OK Jiskra Nový Bor       14:06   + 2:17 
  4. Kvapilová Kristýna       TUV0999   SOK TJ Turnov            17:27   + 5:38 
  5. Synková Elena            DOK0850   OK Doksy                 18:06   + 6:17 
  6. Feřtová Anežka           VLI0856   Slavia Liberec orientee  18:51   + 7:02 
  7. Tejkalová Aneta          ADA1051   OOB Spartak Adamov       26:03   + 14:14
  8. Feřtová Eliška           VLI1056   Slavia Liberec orientee  26:06   + 14:17
  9. Ryppelová Anna           TAP0954   KOB Tretra Praha         29:22   + 17:33
 10. Dudlová Hana             ODV0854   TJ Aero Odolena Voda     29:49   + 18:00
 11. Svobodová Adéla          ODV1150   TJ Aero Odolena Voda     33:50   + 22:01
 12. Svobodová Ema            ODV0951   TJ Aero Odolena Voda     42:01   + 30:12
     Čalounová Klára          VLI0950   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Svatušková Tereza        KDZ0951   Klub dobré zprávy Lysá    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.10 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vilémová Eliška          VLI0655   Slavia Liberec orientee  19:05          
  2. Lamačová Barbora         BOR0750   OK Jiskra Nový Bor       19:27   + 0:22 
  3. Lipenská Barbora         CHA0753   OK Chrastava             20:28   + 1:23 
  4. Rejholcová Tereza        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor       22:41   + 3:36 
  5. Vokušová Veronika        TJN0756   OOB TJ Tatran Jablonec   27:26   + 8:21 
  6. Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty            27:37   + 8:32 
  7. Pecháčková Barbora       DKP0762   Oddíl OB Kotlářka        52:50   + 33:45
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.89 km, 60 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šestáková Marie          VLI0452   Slavia Liberec orientee  31:19          
  2. Pangrácová Marie         0030001                            32:08   + 0:49 
  3. Kvapilová Lenka          TUV8151   SOK TJ Turnov            33:14   + 1:55 
  4. Šritrová Lenka           TUR0250   OOB TJ Turnov            35:55   + 4:36 
  5. Skácelová Kateřina       VLI0550   Slavia Liberec orientee  36:09   + 4:50 
  6. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          39:29   + 8:10 
  7. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  39:44   + 8:25 
  8. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         41:29   + 10:10
  9. Zakouřilová Kamila       TUR8557   OOB TJ Turnov            41:40   + 10:21
 10. Pangrácová Anna          0030002                            42:11   + 10:52
 11. Žejdlíková Eliška        LTP0350   OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:25   + 13:06
 12. Hrádková Kateřina        ROU8350   SKOB Roudnice nad Labem  45:46   + 14:27
 13. Dušková Pavla            KOR9050   OB DDM Kostelec nad Orl  50:13   + 18:54
 14. Seemann Anna             KDZ8750   Klub dobré zprávy Lysá   53:39   + 22:20
 15. Hoke Magdalena           KDZ7551   Klub dobré zprávy Lysá   53:41   + 22:22
 16. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka        67:55   + 36:36
 17. Grundmanová Kateřina     CHC8951   K.O.B. Choceň            69:41   + 38:22
 18. Ledinská Leona           DKP8161   Oddíl OB Kotlářka        79:14   + 47:55
 19. Glybovská Pavla          KDZ0250   Klub dobré zprávy Lysá   94:27   + 63:08
     Francke Pavla            NNN0002   Neregistrovaní            DISK          
     Albrechtová Zuzana       0050002                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 5.51 km, 100 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šístková Iveta           LPU8654   OK Lokomotiva Pardubice  37:58          
  2. Opálková Martina         BBM0050   BETA URSUS Orienteering  39:59   + 2:01 
  3. Jelínková Šárka          PGP9153   SK Praga                 41:49   + 3:51 
  4. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             43:49   + 5:51 
  5. Martanová Elin           TUR0253   OOB TJ Turnov            44:27   + 6:29 
  6. Holasová Lucie           TUR8951   OOB TJ Turnov            47:02   + 9:04 
  7. Martanová Lea            TUR0555   OOB TJ Turnov            48:12   + 10:14
  8. Hermannová Anna          TAP9251   KOB Tretra Praha         49:19   + 11:21
  9. Rollier Monika           PHK8051   OK 99 Hradec Králové     49:34   + 11:36
 10. Košárková Iva            PGP8155   SK Praga                 52:52   + 14:54
 11. Havlínová Zuzana         SCP8150   OK Sparta Praha          53:51   + 15:53
 12. Žitná Jana               SMB9251   SKOB Mladá Boleslav      55:11   + 17:13
 13. Kazdová Lenka            SJC8484   Sportcentrum Jičín       55:58   + 18:00
 14. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:02   + 20:04
     Bialožytová Tereza       PGP9055   SK Praga                  DISK          
     Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40 3.57 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášková Radka          TUV7851   SOK TJ Turnov            32:43          
  2. Melicharová Zdeňka       PHK7551   OK 99 Hradec Králové     33:18   + 0:35 
  3. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 33:32   + 0:49 
  4. Pachnerová Dominika      CHA7750   OK Chrastava             34:03   + 1:20 
  5. Skácelová Marie          VLI7552   Slavia Liberec orientee  34:44   + 2:01 
  6. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 35:09   + 2:26 
  7. Tučková Monika           BOR7650   OK Jiskra Nový Bor       38:33   + 5:50 
  8. Kmínková Michala         DOK7850   OK Doksy                 39:22   + 6:39 
  9. Benešová Radka           VLI7653   Slavia Liberec orientee  40:25   + 7:42 
 10. Brettlová Marta          PGP7557   SK Praga                 41:14   + 8:31 
 11. Linková Iva              TUR6850   OOB TJ Turnov            41:25   + 8:42 
 12. Vokušová Dana            TJN7750   OOB TJ Tatran Jablonec   42:20   + 9:37 
 13. Lesáková Věra            TJN7152   OOB TJ Tatran Jablonec   43:44   + 11:01
 14. Kočibová Ivana           TJN6354   OOB TJ Tatran Jablonec   43:51   + 11:08
 15. Lipenská Eva             CHA7951   OK Chrastava             46:16   + 13:33
 16. Březinová Michaela       CHA7751   OK Chrastava             48:56   + 16:13
 17. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    49:42   + 16:59
 18. Dudlová Jana             ODV7751   TJ Aero Odolena Voda     50:33   + 17:50
 19. Feřtová Jitka            VLI7853   Slavia Liberec orientee  50:51   + 18:08
 20. Hlavatá Pavla            DKP7050   Oddíl OB Kotlářka        50:57   + 18:14
 21. Pilařová Kateřina        CEP8050   Čepíci                   51:22   + 18:39
 22. Kurfürstová Magdalena    FSP7852   VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:31   + 18:48
 23. Cichrová Iveta           TAP7752   KOB Tretra Praha         52:55   + 20:12
 24. Choutková Lenka          SOB6350   SOBSA                    53:08   + 20:25
 25. Janoušková Iveta         BOR7457   OK Jiskra Nový Bor       57:14   + 24:31
 26. Klašková Kateřina        DKP6750   Oddíl OB Kotlářka        58:20   + 25:37
 27. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151   SK Praga                 61:35   + 28:52
 28. Řehořová Lenka           TJN7250   OOB TJ Tatran Jablonec   61:45   + 29:02
 29. Vostruhová Markéta       KDZ7650   Klub dobré zprávy Lysá   63:07   + 30:24
 30. Svatušková Jana          0080001                            71:24   + 38:41
 31. Brzobohatá Pavla         KDZ7550   Klub dobré zprávy Lysá   71:29   + 38:46
 32. Paulů Markéta            CEP7650   Čepíci                   79:10   + 46:27
 33. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          80:08   + 47:25
 34. Ryppelová Monika         TAP7850   KOB Tretra Praha         82:58   + 50:15
 35. Benešová Marika          KDZ7150   Klub dobré zprávy Lysá   85:41   + 52:58
     Haltufová Jitka          KDZ7850   Klub dobré zprávy Lysá    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50 3.06 km, 60 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       28:28          
  2. Eichlerová Jana          KAS7051   KOB Kamenický Šenov      32:36   + 4:08 
  3. Fürstová Katka           LLI6950   LOK-o Liberec            40:48   + 12:20
  4. Málková Věra             CST6550   OB Strakonice            46:49   + 18:21
  5. Pokorná Hana             TJN6950   OOB TJ Tatran Jablonec   47:35   + 19:07
  6. Kubátová Ivana           BOR6152   OK Jiskra Nový Bor       55:28   + 27:00
  7. Richterová Ilona         TAP6953   KOB Tretra Praha         59:07   + 30:39
  8. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:31   + 35:03
     Benešová Iva             SJC6151   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60L 2.49 km, 60 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        31:51          
  2. Jelínková Radana         PGP5851   SK Praga                 46:36   + 14:45
  3. Kapounová Jitka          DOK6050   OK Doksy                 73:42   + 41:51
--------------------------------------------------------------------------------

D60K 2.19 km, 40 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karmazínová Ivana        VLI5150   Slavia Liberec orientee  34:22          
  2. Lukavcová Lenka          TJN5452   OOB TJ Tatran Jablonec   35:23   + 1:01 
  3. Lusková Olga             CHA5650   OK Chrastava             37:20   + 2:58 
  4. Horáčková Stanislava     VLI4950   Slavia Liberec orientee  38:00   + 3:38 
  5. Kašková Eva              CHA4650   OK Chrastava             39:32   + 5:10 
  6. Pachnerová Jaroslava     VLI5152   Slavia Liberec orientee  39:37   + 5:15 
--------------------------------------------------------------------------------

DH10L 2.66 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Vojtěch           VLI1000   Slavia Liberec orientee  13:17          
  2. Zakouřil František       TUR1204   OOB TJ Turnov            16:28   + 3:11 
  3. Kmínek Jan               DOK1100   OK Doksy                 19:05   + 5:48 
  4. Prokš Karel              KDZ1101   Klub dobré zprávy Lysá   22:02   + 8:45 
  5. Prokš Vojtěch            KDZ1300   Klub dobré zprávy Lysá   22:05   + 8:48 
  6. Vostruhová Ivana         KDZ1450   Klub dobré zprávy Lysá   22:50   + 9:33 
  7. Feřtová Alžběta          VLI1451   Slavia Liberec orientee  23:00   + 9:43 
  8. Oravcová Amálie          TJN1156   OOB TJ Tatran Jablonec   23:01   + 9:44 
  9. Vaněk Jáchym             ROU1201   SKOB Roudnice nad Labem  23:27   + 10:10
 10. Zábranský František      ROU1102   SKOB Roudnice nad Labem  23:29   + 10:12
 11. Matějů Josef             VLI1300   Slavia Liberec orientee  24:08   + 10:51
 12. Kvasnička Jakub          KDZ1100   Klub dobré zprávy Lysá   25:01   + 11:44
 13. Kvapilová Klára          TUV1199   SOK TJ Turnov            25:35   + 12:18
 14. Paulů Max                CEP1100   Čepíci                   25:43   + 12:26
 15. Jirousová Edita          TAP1056   KOB Tretra Praha         27:13   + 13:56
 16. Tejkalová Zuzana         ADA1451   OOB Spartak Adamov       27:48   + 14:31
 17. Košárková Aneta          PGP1255   SK Praga                 31:37   + 18:20
 18. Seemann Eliška           KDZ1451   Klub dobré zprávy Lysá   33:58   + 20:41
 19. Hoke Magdalena           KDZ1250   Klub dobré zprávy Lysá   34:00   + 20:43
 20. Spieszová Rebeka         KDZ1350   Klub dobré zprávy Lysá   34:08   + 20:51
 21. Kazdová Rozárie          SJC1350   Sportcentrum Jičín       35:47   + 22:30
 22. Jůzová Beáta             KDZ1550   Klub dobré zprávy Lysá   37:46   + 24:29
 23. Kičmerová Alena          KDZ1151   Klub dobré zprávy Lysá   37:47   + 24:30
 24. Khelová Eliška           SCP1651   OK Sparta Praha          60:45   + 47:28
 25. Brzobohatá Eliška        KDZ1150   Klub dobré zprávy Lysá   66:07   + 52:50
     Matějů Eda               VLI1200   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Kurfürstová Anna         FSP1450   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Pohlová Sandra           TAP1151   KOB Tretra Praha          DISK          
     Novotný Matěj            TJN1105   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.90 km, 30 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 13:40          
  2. Skácel Jan               VLI0901   Slavia Liberec orientee  14:27   + 0:47 
  3. Votava Vojtěch           VLI1201   Slavia Liberec orientee  15:29   + 1:49 
  4. Komín Matyáš             DKL0901   KOB Kladno               17:49   + 4:09 
  5. Vilém Štěpán             VLI0902   Slavia Liberec orientee  18:12   + 4:32 
  6. Oravec Viktor            TJN0814   OOB TJ Tatran Jablonec   19:56   + 6:16 
  7. Lamač Vítek              BOR1100   OK Jiskra Nový Bor       20:15   + 6:35 
  8. Cichra Patrik            TAP0903   KOB Tretra Praha         21:29   + 7:49 
  9. Kmínek Ondřej            DOK1000   OK Doksy                 22:17   + 8:37 
 10. Beneš Max                VLI1100   Slavia Liberec orientee  23:39   + 9:59 
 11. Hrádek Vojtěch           ROU1000   SKOB Roudnice nad Labem  24:16   + 10:36
 12. Kučera Tomáš             TAP0907   KOB Tretra Praha         28:54   + 15:14
 13. Pilař František          CEP0900   Čepíci                   39:57   + 26:17
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.45 km, 50 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášek Prokop           TUR0711   OOB TJ Turnov            15:46          
  2. Dolejší Jan              DOK0602   OK Doksy                 16:56   + 1:10 
  3. Březina Karel            CHA0605   OK Chrastava             18:56   + 3:10 
  4. Beneš Filip              VLI0708   Slavia Liberec orientee  22:09   + 6:23 
  5. Hůla Tomáš               LBE0602   TJ Lokomotiva Beroun     23:35   + 7:49 
  6. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 23:38   + 7:52 
  7. Řehoř Hynek              TJN0700   OOB TJ Tatran Jablonec   25:38   + 9:52 
  8. Lesák Marek              TJN0811   OOB TJ Tatran Jablonec   27:58   + 12:12
  9. Pohl Lukáš               TAP0703   KOB Tretra Praha         39:49   + 24:03
 10. Jirous Erik              TAP0705   KOB Tretra Praha         40:08   + 24:22
 11. Dudl Vojtěch             ODV0600   TJ Aero Odolena Voda     49:57   + 34:11
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 5.20 km, 100 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pokorný Jan              TJN0400   OOB TJ Tatran Jablonec   40:01          
  2. Tejkal Jan               ADA8110   OOB Spartak Adamov       42:23   + 2:22 
  3. Řehoř Vojta              TJN0303   OOB TJ Tatran Jablonec   45:40   + 5:39 
  4. Kubec Michal             DOK0103   OK Doksy                 45:58   + 5:57 
  5. Janoušek Slávek          BOR0400   OK Jiskra Nový Bor       46:52   + 6:51 
  6. Semerád Jan              0030004                            48:15   + 8:14 
  7. Spilka Marek             0030003                            49:36   + 9:35 
  8. Hruška Jakub             TJN0403   OOB TJ Tatran Jablonec   51:00   + 10:59
  9. Král Luboš               0060001                            52:15   + 12:14
 10. Klíma Kamil              0010001                            54:55   + 14:54
 11. Švorc Martin             DKL7100   KOB Kladno               63:59   + 23:58
 12. Čičovský Daniel          0090002                            71:37   + 31:36
 13. Řezáč Pavel              VLI6900   Slavia Liberec orientee  73:13   + 33:12
 14. Dang Michal                                                 77:39   + 37:38
 15. Čtrnáct Šimon            PGP0001   SK Praga                 83:37   + 43:36
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 6.51 km, 110 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rollier Baptiste         PHK8200   OK 99 Hradec Králové     36:45          
  2. Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov            37:21   + 0:36 
  3. Flašar Jan               PGP8610   SK Praga                 38:13   + 1:28 
  4. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   39:21   + 2:36 
  5. Matějů Luboš             PGP7601   SK Praga                 40:30   + 3:45 
  6. Holas Ondřej             TUR8501   OOB TJ Turnov            41:33   + 4:48 
  7. Zakouřil Tomáš           TUR7500   OOB TJ Turnov            41:41   + 4:56 
  8. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        42:00   + 5:15 
  9. Přinda Lukáš             VLI7701   Slavia Liberec orientee  42:22   + 5:37 
 10. Matějů Michal            VLI7702   Slavia Liberec orientee  42:48   + 6:03 
 11. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 43:09   + 6:24 
 12. Grundman Vojtěch         CHC8801   K.O.B. Choceň            44:56   + 8:11 
 13. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   45:21   + 8:36 
 14. Košárek Pavel            PGP7107   SK Praga                 45:33   + 8:48 
 15. Francke Michal           NNN0001   Neregistrovaní           49:27   + 12:42
 16. Šesták Marek             VLI7403   Slavia Liberec orientee  50:55   + 14:10
 17. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     52:11   + 15:26
 18. Dubec Pavel              SCP8003   OK Sparta Praha          53:06   + 16:21
 19. Szenczi Gabriel          VLI8700   Slavia Liberec orientee  53:16   + 16:31
 20. Vilém Stanislav          VLI7703   Slavia Liberec orientee  54:39   + 17:54
 21. Hrádek Tomáš             ROU8301   SKOB Roudnice nad Labem  57:18   + 20:33
 22. Feřt Martin              VLI7704   Slavia Liberec orientee  58:49   + 22:04
 23. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        58:58   + 22:13
 24. Borák Michal             EKP8304   VŠTJ Ekonom Praha        61:41   + 24:56
 25. Kabát Jan                PGP6901   SK Praga                 62:04   + 25:19
 26. Žitný Tomáš              SMB6401   SKOB Mladá Boleslav      62:18   + 25:33
 27. Kautský Jiří             SCP8201   OK Sparta Praha          68:08   + 31:23
--------------------------------------------------------------------------------

H40 4.52 km, 70 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                 31:04          
  2. Pohl Zdeněk              TAP7606   KOB Tretra Praha         32:02   + 0:58 
  3. Pachner Pavel            CHA7501   OK Chrastava             33:28   + 2:24 
  4. Kvapil Petr              TUV7402   SOK TJ Turnov            33:38   + 2:34 
  5. Zaydlar Michal           JLI7100   OB Jizerky               34:49   + 3:45 
  6. Vydra Ivan               CHA6600   OK Chrastava             34:58   + 3:54 
  7. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    36:07   + 5:03 
  8. Šístek Daniel            SCP7507   OK Sparta Praha          37:06   + 6:02 
  9. Komín David              PGP7405   SK Praga                 38:10   + 7:06 
 10. Ježowicz Roman           VLI8002   Slavia Liberec orientee  38:48   + 7:44 
 11. Málek Martin             CST6501   OB Strakonice            40:02   + 8:58 
 12. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          40:12   + 9:08 
 13. Pilař Marek              CEP7700   Čepíci                   40:24   + 9:20 
 14. Novotný Dušan            TJN7002   OOB TJ Tatran Jablonec   41:36   + 10:32
 15. Mrkvička Jiří            TJN7101   OOB TJ Tatran Jablonec   43:36   + 12:32
 16. Ledinský Martin          DKP7901   Oddíl OB Kotlářka        43:39   + 12:35
 17. Kmínek Jan               DOK7801   OK Doksy                 44:45   + 13:41
 18. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 44:51   + 13:47
 19. Ulman Aleš               TJN7201   OOB TJ Tatran Jablonec   45:24   + 14:20
 20. Jirous Jiří              TAP7201   KOB Tretra Praha         45:50   + 14:46
 20. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                    45:50   + 14:46
 22. Kurfürst Pavel           FSP7400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  46:08   + 15:04
 23. Březina Jan              CHA7604   OK Chrastava             47:07   + 16:03
 24. Tomášek Ondřej           TUV7001   SOK TJ Turnov            47:55   + 16:51
 25. Kvasnička Ladislav       KDZ7400   Klub dobré zprávy Lysá   48:32   + 17:28
 26. Janeček Ondřej           SOB7001   SOBSA                    50:02   + 18:58
 27. Synek Marcel             DOK7600   OK Doksy                 50:33   + 19:29
 28. Hůla Pavel               LBE7300   TJ Lokomotiva Beroun     51:44   + 20:40
 29. Čaloun Michal            VLI6801   Slavia Liberec orientee  54:02   + 22:58
 30. Lipenský Robert          CHA7201   OK Chrastava             58:54   + 27:50
 31. Hoke Petr                KDZ7700   Klub dobré zprávy Lysá   59:35   + 28:31
 32. Dudl Jan                 ODV7703   TJ Aero Odolena Voda     62:12   + 31:08
 33. Paulů Robert             CEP7301   Čepíci                   70:52   + 39:48
 34. Glybovský Ilja           KDZ7200   Klub dobré zprávy Lysá   71:17   + 40:13
     Svoboda Jan              ODV7605   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
     Oravec Tomáš             TJN7505   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50 3.88 km, 70 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žejdlík Michal           LTP7001   OOB TJ Lokomotiva Tepli  30:17          
  2. Šritr Martin             TUV6802   SOK TJ Turnov            31:45   + 1:28 
  3. Fürst Aleš               LLI6801   LOK-o Liberec            31:54   + 1:37 
  4. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        33:58   + 3:41 
  5. Řehoř Jiří               TJN7004   OOB TJ Tatran Jablonec   36:15   + 5:58 
  6. Žucha Jiří               TJN6603   OOB TJ Tatran Jablonec   39:56   + 9:39 
  7. Eichler Petr             KAS6900   KOB Kamenický Šenov      41:48   + 11:31
  8. Honzík Tomáš             VLI7000   Slavia Liberec orientee  43:41   + 13:24
  9. Chotětický Václav        DKL5202   KOB Kladno               51:43   + 21:26
 10. Doškář Boris             BOR6400   OK Jiskra Nový Bor       53:28   + 23:11
 11. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  70:11   + 39:54
 12. Souček Miloslav          KDZ7000   Klub dobré zprávy Lysá   73:16   + 42:59
 13. Čičovský Jiří            0090001                            85:05   + 54:48
     Beneš Petr               KDZ6700   Klub dobré zprávy Lysá    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60K 2.42 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lukavec Míla             TJN4901   OOB TJ Tatran Jablonec   30:17          
  2. Albrecht Miloslav        0050001                            33:25   + 3:08 
  3. Kolský Alexander         PGP5000   SK Praga                 39:40   + 9:23 
  4. Vokuš Zdeněk             TJN5601   OOB TJ Tatran Jablonec   40:24   + 10:07
  5. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:33   + 14:16
  6. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     46:16   + 15:59
  7. Petrželka Pavel          TJN3800   OOB TJ Tatran Jablonec   47:43   + 17:26
  8. Kadavý Zdeněk            CHA4901   OK Chrastava             63:04   + 32:47
--------------------------------------------------------------------------------

H60L 3.29 km, 60 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakubec Jindřich         TUR4801   OOB TJ Turnov            41:48          
  2. Kaška Rudolf             CHA5500   OK Chrastava             42:58   + 1:10 
  3. Beneš Josef              SJC5801   Sportcentrum Jičín       43:28   + 1:40 
  4. Karmazín Petr            VLI4901   Slavia Liberec orientee  45:04   + 3:16 
  5. Borák Stanislav          EKP5212   VŠTJ Ekonom Praha        45:56   + 4:08 
  6. Jelínek Martin           PGP5103   SK Praga                 47:10   + 5:22 
  7. Ježek Ladislav           VLI4900   Slavia Liberec orientee  48:43   + 6:55 
  8. Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI Vejprty            57:22   + 15:34
  9. Hlaváč Jaroslav          SMB4801   SKOB Mladá Boleslav      57:33   + 15:45
     Folprecht Eduard         TUR4301   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------