Kód závodu          : 5983
Název               : Český pohár MTBO – 3. kolo
Datum               : 15.08.2020
Místo konání        : Heřmanův Městec - Konopáč
Mapa                : Překonej Struhu!
Pořadatel           : SPC - SPORTICUS team
Ředitel závodu      : Ouhrabková Radka
Hlavní rozhodčí     : Kalina Miroslav
Stavitel tratí      : Mědílková Iva
JURY                : Pařízková Věrka, Rygl Miroslav, Bogar Leoš

M11 3.20 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Weber Sebastian          SMR0900   SNS Smržovka             15:32          
  2. Toloch Otakar            GIG0900   GIGANT Orienteering      17:21   + 1:49 
  3. Fišer Petr               TZL1004   SKOB Zlín                19:45   + 4:13 
  4. Mudrák Matouš            LCE0901   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:46   + 10:14
  5. Bednařík Vojtěch         SPC1109   SPORTICUS team           27:44   + 12:12
  6. Malý Matyáš              TBM0910   KOS TJ Tesla Brno        27:54   + 12:22
  7. Vřešťál František        TUR0906   OOB TJ Turnov            30:50   + 15:18
  8. Bohuslav Fanda           LPM0900   OK Lokomotiva Plzeň      37:37   + 22:05
     Urban Jan                SBK1234   KOB START Blansko         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M14 6.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Jan             TBM0607   KOS TJ Tesla Brno        32:46          
  2. Toloch Eduard            GIG0600   GIGANT Orienteering      40:30   + 7:44 
  3. Habán Oliver             VLI0600   Slavia Liberec orientee  41:32   + 8:46 
  4. Weber Maxmilian          SMR0700   SNS Smržovka             41:35   + 8:49 
  5. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín       42:26   + 9:40 
  6. Bogar Vojtěch            BOR0604   OK Jiskra Nový Bor       45:14   + 12:28
  7. Meier David              VLI0606   Slavia Liberec orientee  45:49   + 13:03
  8. Polák Tomáš              CHA0801   OK Chrastava             46:04   + 13:18
  9. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       59:52   + 27:06
 10. Macháček Tomáš           XHK0800   MTBO Racing team Hradec  61:57   + 29:11
 11. Bílek Vojtěch            ZUP0802   MTBO ČZU Praha           63:04   + 30:18
 12. Stránský Daniel          STB1000   TJ Stadion Nový Bor      63:56   + 31:10
     Vřešťál Antonín          TUR0604   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M17 10.00 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černík Adam              XHK0400   MTBO Racing team Hradec  51:30          
  2. Zrník Tomáš              GIG0601   GIGANT Orienteering      55:30   + 4:00 
  3. Smolen Karel             GIG0300   GIGANT Orienteering      56:59   + 5:29 
  4. Štáfek Ondřej            SKL0401   SMS Team Kladno          63:39   + 12:09
  5. Čepička Václav           SLA0301   SKOB Slaný               73:26   + 21:56
  6. Kraus Lukáš              HOR0308   TJ Jiskra Hořice         74:36   + 23:06
--------------------------------------------------------------------------------

M20 14.70 km, 29 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koffler Georg            0090005   Austrian MTBO Team       68:21          
  2. Wohanka Richard          SLA0100   SKOB Slaný               73:08   + 4:47 
  3. Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         75:25   + 7:04 
  4. Gaudernak Benjamin       0090006   Austrian MTBO Team       77:02   + 8:41 
  5. Hnilica Hannes           0090003   Austrian MTBO Team       83:08   + 14:47
  6. Tashchilin Nikita        0130001   Nikita Tashchilin        89:16   + 20:55
     Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 14.70 km, 29 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dallavalle Luca          0020003   Italian MTBO Team        58:50          
  2. Stránský Vojtěch         SJC9000   Sportcentrum Jičín       59:07   + 0:17 
  3. Chmelař Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec  59:52   + 1:02 
  4. Hradil Jiří              TZL8604   SKOB Zlín                60:13   + 1:23 
  5. Haselsberger Kevin       0090010   Austrian MTBO Team       60:31   + 1:41 
  6. Stránský Jiří            STB8100   TJ Stadion Nový Bor      61:13   + 2:23 
  7. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň         61:21   + 2:31 
  8. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha                61:52   + 3:02 
  9. Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka             62:14   + 3:24 
 10. Tišnovský Martin         TBM9120   KOS TJ Tesla Brno        62:29   + 3:39 
 11. Bettega Fabiano          0020005   Italian MTBO Team        64:53   + 6:03 
 12. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno        65:39   + 6:49 
 13. Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee  65:53   + 7:03 
 14. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor      66:55   + 8:05 
 15. Vacek Jan                SPC0009   SPORTICUS team           67:26   + 8:36 
 16. Štěpánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno        67:52   + 9:02 
 17. Vala Radek               ABR8401   A-team NOVO Bruntál      68:03   + 9:13 
 18. Osti Dante               0020004   Italian MTBO Team        68:43   + 9:53 
 19. Turra Piero              0020002   Italian MTBO Team        69:48   + 10:58
 20. Sedláček Petr            TSU8109   LKT 80 Šumperk           70:11   + 11:21
 21. Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno        70:25   + 11:35
 22. Hora Vojtěch             VSP8301   USK Praha                70:49   + 11:59
 23. Pucherna Jan             TAP7701   KOB Tretra Praha         71:15   + 12:25
 24. Klimo Tom                0090011   Austrian MTBO Team       72:15   + 13:25
 25. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               72:41   + 13:51
 26. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  74:57   + 16:07
 27. Buriánek Vojta           SMR7801   SNS Smržovka             75:51   + 17:01
 28. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l.  78:33   + 19:43
 29. Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha        82:38   + 23:48
 30. Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko        83:02   + 24:12
 31. Hyla Damian              0050001   Polish National Team     96:37   + 37:47
     Kanta Martin             XPU9705   PARDUBICE BIKERS          DISK          
     Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Hasman Ondřej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Ševčík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Kielak Hubert            0050002   Polish National Team      DISK          
     Graubner Jan             TZL8236   SKOB Zlín                 DISK          
     Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava                DISK          
     Domín Nikolas            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Štáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 12.00 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vávra Martin             HOR9700   TJ Jiskra Hořice         53:03          
  2. Grundmann Jan            GIG9410   GIGANT Orienteering      56:59   + 3:56 
  3. Odvody Zdeněk            XPU8206   PARDUBICE BIKERS         59:08   + 6:05 
  4. Černý Ladislav           ZUP8200   MTBO ČZU Praha           59:21   + 6:18 
  5. Červinka Jan             SBK7900   KOB START Blansko        59:24   + 6:21 
  6. Bílek Ondřej             ZUP8101   MTBO ČZU Praha           59:38   + 6:35 
  7. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        59:46   + 6:43 
  8. Müller Pavel             VSP7901   USK Praha                59:52   + 6:49 
  9. Drobník Lukáš            SJC8500   Sportcentrum Jičín       61:16   + 8:13 
 10. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       63:13   + 10:10
 11. Štochel Miroslav         MFP9300   Matfyz Praha             63:19   + 10:16
 12. Havlíček Tomáš           KNC8700   Sokol Kostelec n. Č. l.  64:56   + 11:53
 13. Macháček Jiří            XHK7601   MTBO Racing team Hradec  65:34   + 12:31
 14. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň      65:52   + 12:49
 15. Šebesta Petr             TAP7604   KOB Tretra Praha         66:46   + 13:43
 16. Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko        67:16   + 14:13
 17. Paulíček Jiří            SJI7727   OK Jihlava               67:47   + 14:44
 18. Popule Tomáš             LPM8803   OK Lokomotiva Plzeň      67:52   + 14:49
 19. Švarcbach Michal         KNC7001   Sokol Kostelec n. Č. l.  71:00   + 17:57
 20. Opršal Juraj             VBA8301   ŠK VAZKA Bratislava      71:14   + 18:11
 21. Ohera Karel              BLI7803   MTBO Bludný kořen        72:04   + 19:01
 22. Jiráček Josef            SBK8501   KOB START Blansko        75:35   + 22:32
 23. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  80:24   + 27:21
     Šabatka Zdeněk           XHK8900   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Michalička David         ZUP8001   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Bartoš Marián            VSP8201   USK Praha                 DISK          
     Polášek Radek            TBM8008   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 10.10 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Suchý Jiří               SJI9201   OK Jihlava               51:16          
  2. Šňupárek Ondřej          ZUP6949   MTBO ČZU Praha           52:59   + 1:43 
  3. Izdný Pavel              SJI7613   OK Jihlava               53:28   + 2:12 
  3. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              53:28   + 2:12 
  5. Netuka Martin            XHK7302   MTBO Racing team Hradec  54:39   + 3:23 
  6. Kafka Tomáš              SJI8504   OK Jihlava               55:16   + 4:00 
  7. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        55:45   + 4:29 
  8. Šafář Jan                XHK7700   MTBO Racing team Hradec  56:29   + 5:13 
  9. Habán Ivo                VLI7707   Slavia Liberec orientee  57:37   + 6:21 
 10. Ševčík Matěj             XHK7908   MTBO Racing team Hradec  57:59   + 6:43 
 11. Medlík Jan               TSU8246   LKT 80 Šumperk           58:05   + 6:49 
 12. Linhart Tomáš            TSU8540   LKT 80 Šumperk           58:57   + 7:41 
 13. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                59:02   + 7:46 
 14. Fröhlich Martin          DKP8207   Oddíl OB Kotlářka        59:13   + 7:57 
 15. Brabec Jaroslav          SBK8242   KOB START Blansko        60:10   + 8:54 
 16. Kroc Kryštof             GIG0100   GIGANT Orienteering      60:56   + 9:40 
 17. Žemlička Jan             XPU8303   PARDUBICE BIKERS         65:19   + 14:03
 18. Leštínský Tomáš          VRL7801   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:04   + 14:48
 19. Svízela Vojtěch          LCE9101   OOB TJ Slovan Luhačovic  66:06   + 14:50
 20. Sochor Jan               SBK6922   KOB START Blansko        67:37   + 16:21
 21. Štemberg Milan           EKP8608   VŠTJ Ekonom Praha        68:00   + 16:44
 22. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha        69:00   + 17:44
 23. Müller Tomáš             LCE9910   OOB TJ Slovan Luhačovic  72:20   + 21:04
 24. König Lukáš              SBK8001   KOB START Blansko        81:58   + 30:42
     Kaluža Luboš             ABR8200   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Kadlec Jan               SJI8306   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40A 12.50 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bureš Pavel              XBM7549   PELLS ABND RACING TEAM   54:56          
  2. Jašek Petr               ABR7601   A-team NOVO Bruntál      57:10   + 2:14 
  3. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               59:54   + 4:58 
  4. Les Martin               VPM7906   KOS Slavia Plzeň         60:15   + 5:19 
  5. Zrník Tomáš              GIG7118   GIGANT Orienteering      60:41   + 5:45 
  6. Kroc Dalibor             GIG7400   GIGANT Orienteering      62:40   + 7:44 
  7. Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee  64:17   + 9:21 
  8. Zicha Jiří               LCE7708   OOB TJ Slovan Luhačovic  64:58   + 10:02
  9. Putík Jiří               VLI7505   Slavia Liberec orientee  65:23   + 10:27
 10. Polák Jaroslav           CHA7500   OK Chrastava             66:46   + 11:50
 11. Bergl Tomáš              ZUP7800   MTBO ČZU Praha           67:25   + 12:29
 12. Kejval Jaromír           SJC7300   Sportcentrum Jičín       71:06   + 16:10
 13. La Carbonara Claudio     TBM7337   KOS TJ Tesla Brno        81:31   + 26:35
 14. Záruba Karel             LME7302   SK Los Mělník            83:15   + 28:19
     Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Ambrož Pavel             TBM7339   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40B 10.10 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fišer Petr               GIG7502   GIGANT Orienteering      54:39          
  2. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                57:08   + 2:29 
  3. Nedopílek David          ABR7602   A-team NOVO Bruntál      57:42   + 3:03 
  4. Chamraďa Dušan           GIG7601   GIGANT Orienteering      57:50   + 3:11 
  5. Fejk Zbyněk              SJC7501   Sportcentrum Jičín       59:31   + 4:52 
  6. Malý Martin              TBM7610   KOS TJ Tesla Brno        59:57   + 5:18 
  7. Kunz Martin              GIG7100   GIGANT Orienteering      60:03   + 5:24 
  8. Otoupalík Jan            TBM7123   KOS TJ Tesla Brno        60:13   + 5:34 
  9. Bohuslav Václav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň      60:39   + 6:00 
 10. Hons Lukáš               XPU8005   PARDUBICE BIKERS         62:12   + 7:33 
 11. Hlaváč David             JIL7501   OK Jilemnice             62:23   + 7:44 
 12. Vajda Peter              14H8000   MTBO Hungary             63:08   + 8:29 
 13. Šafek Jiří               SBK7621   KOB START Blansko        64:27   + 9:48 
 14. Vřešťál Jan              TUR7301   OOB TJ Turnov            64:48   + 10:09
 15. Weber Roman              SMR7701   SNS Smržovka             67:30   + 12:51
 16. Bochňák Zbyněk           LOV7600   lepus.cz                 77:38   + 22:59
 17. Čepička Václav           SLA7201   SKOB Slaný               78:48   + 24:09
 18. Zemko Zdeněk             SLA7300   SKOB Slaný               83:39   + 29:00
     Provazník Dušan          TBM7301   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M50 10.00 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toloch Alexandr          GIG7000   GIGANT Orienteering      48:23          
  2. Vanka Petr               OKP6801   SK OK 24 Praha           50:43   + 2:20 
  3. Král Jan                 TBM6901   KOS TJ Tesla Brno        51:45   + 3:22 
  4. Svoboda Petr             SLA6803   SKOB Slaný               54:16   + 5:53 
  5. Král Jiří                TSU5941   LKT 80 Šumperk           54:21   + 5:58 
  6. Gryc Tomáš               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno        55:04   + 6:41 
  7. Bogar Leoš               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor       56:19   + 7:56 
  8. Novotný Petr             TZL6601   SKOB Zlín                57:00   + 8:37 
  9. Podmolík Tomáš           TZL6915   SKOB Zlín                57:12   + 8:49 
 10. Kolář Rudolf             ABR6301   A-team NOVO Bruntál      57:25   + 9:02 
 11. Pavlík Radek             ABR6849   A-team NOVO Bruntál      57:59   + 9:36 
 12. Mach Radovan             OKP6605   SK OK 24 Praha           58:02   + 9:39 
 13. Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov        59:15   + 10:52
 14. Pařízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka             59:22   + 10:59
 15. Hnilica Thomas           0090001   Austrian MTBO Team       59:31   + 11:08
 16. Křeček Miroslav          ZPV6213   KOB ZPV Prostějov        61:07   + 12:44
 17. Vít Vlastimil            BSO6800   KOB Baník Sokolov        62:46   + 14:23
 18. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava      63:36   + 15:13
 19. Doležal Josef            VAM6101   OB Vamberk               65:20   + 16:57
 20. Kareis Martin            VLI6501   Slavia Liberec orientee  67:39   + 19:16
 21. Vrábel Jaromír           ABR6102   A-team NOVO Bruntál      75:45   + 27:22
 22. Kuchař Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín       77:38   + 29:15
 23. Němec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál      79:30   + 31:07
 24. Piše Dušan               LCE6702   OOB TJ Slovan Luhačovic 116:05   + 67:42
     Mudrák Stanislav         LCE6701   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník             DISK          
     Šimek Roman              UOL6503   SOB Olomouc               DISK          
     Hašek Ondřej             VPM6902   KOS Slavia Plzeň          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 8.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fajtl Jaroslav           VPM6001   KOS Slavia Plzeň         40:36          
  2. Jankó Tamás              22H5800   Hegyisport Szentendre E  41:55   + 1:19 
  3. Maennel Harald           BOR5501   OK Jiskra Nový Bor       43:11   + 2:35 
  4. Dravetz Walter           TZL5418   SKOB Zlín                43:45   + 3:09 
  5. Flašar Jan               KCK5701   KOB Český Krumlov        47:09   + 6:33 
  6. Pospíšek Zbyněk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        47:37   + 7:01 
  7. Jánoška Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava      49:03   + 8:27 
  8. Ludvík Petr              STB5701   TJ Stadion Nový Bor      49:46   + 9:10 
  9. Nejedlý Petr             TZL5101   SKOB Zlín                51:38   + 11:02
 10. Bochenek Milan           EKP5601   VŠTJ Ekonom Praha        54:36   + 14:00
 11. Adrián Petr              EKP5600   VŠTJ Ekonom Praha        55:46   + 15:10
 12. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava     55:59   + 15:23
 13. Rochford Iain            0100001   OLC Transdanubia         56:38   + 16:02
 14. Havlíček Ivo             KNC5800   Sokol Kostelec n. Č. l.  63:43   + 23:07
 15. Hubík Petr               TBM5913   KOS TJ Tesla Brno        64:27   + 23:51
 16. Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI Vejprty            68:43   + 28:07
 17. Novák Miroslav           SBK5400   KOB START Blansko        69:51   + 29:15
 18. Maliňák Vladimír         KVS5901   SKOB Kobra Vsetín        72:07   + 31:31
 19. Kuchař Vladimír          BOR4902   OK Jiskra Nový Bor      101:45   + 61:09
--------------------------------------------------------------------------------

MW10 3.70 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryglová Beáta            TBM1158   KOS TJ Tesla Brno         8:05          
  2. Macháčková Lucie         XHK1150   MTBO Racing team Hradec   8:38   + 0:33 
  3. Šafář Martin             XHK1100   MTBO Racing team Hradec   8:49   + 0:44 
  4. Bergl Jonáš              ZUP1100   MTBO ČZU Praha            8:52   + 0:47 
  5. Macháček Jakub           XHK1202   MTBO Racing team Hradec  10:07   + 2:02 
  6. Jašek Vít                ABR1111   A-team NOVO Bruntál      10:18   + 2:13 
  7. Horák Kryštof            VSP1400   USK Praha                10:28   + 2:23 
  8. Ryglová Šárka            0040001   MIRY                     10:38   + 2:33 
  9. Musil Jakub              SJC1212   Sportcentrum Jičín       12:03   + 3:58 
 10. Malá Lucie               TBM1165   KOS TJ Tesla Brno        12:34   + 4:29 
 11. Lauerman Jan             SJI1515   OK Jihlava               12:54   + 4:49 
 12. Jašková Adriana          ABR0950   A-team NOVO Bruntál      12:59   + 4:54 
 13. Hegnerová Viktorie       LPM       OK Lokomotiva Plzeň      13:05   + 5:00 
 14. Drobník Tadeáš           SJC1301   Sportcentrum Jičín       15:20   + 7:15 
 15. Müllerová Karla          VSP1351   USK Praha                16:22   + 8:17 
 16. Buriánek Sam             SMR       SNS Smržovka             16:59   + 8:54 
 17. Berglová Amálie          ZUP1450   MTBO ČZU Praha           17:13   + 9:08 
 18. Lauermanová Eva          SJI1353   OK Jihlava               18:25   + 10:20
 19. Sedláček Jan             TSU16     LKT 80 Šumperk           18:57   + 10:52
 20. Urban Mio                SBK1414   KOB START Blansko        19:14   + 11:09
 21. Sedláček Štěpán          TSU1301   LKT 80 Šumperk           19:23   + 11:18
 22. Bartošová Natálie        VSP1450   USK Praha                19:35   + 11:30
 23. Ševčíková Linda          EKP1353   VŠTJ Ekonom Praha        20:10   + 12:05
 24. Musilová Alžběta         SJC1550   Sportcentrum Jičín       21:07   + 13:02
 25. Straková Nora            LME1350   SK Los Mělník            22:47   + 14:42
 26. Bartoš Martin            VSP1700   USK Praha                26:13   + 18:08
 27. Populová Alžběta         LPM       OK Lokomotiva Plzeň      37:23   + 29:18
 28. Helka Vajda              14H1350   MTBO Hungary             38:03   + 29:58
 29. Ševčík Ondra                                                41:52   + 33:47
     Sochor Kryštof           SBK       KOB START Blansko         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN 8.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      46:52          
  2. Thomas Sylvia            48D6950   OL-Team Wehrsdorf        49:21   + 2:29 
  3. Špirková Anežka          0060001   Špirkovi                 61:06   + 14:14
  4. Hodová Eliška            TZL0050   SKOB Zlín                63:38   + 16:46
  5. Fišerová Zuzana          0030001   GIG                      69:20   + 22:28
  6. Šimek Štěpán             UOL0104   SOB Olomouc              69:55   + 23:03
  7. Brychnáčová Irena        0150001                            70:38   + 23:46
  8. Zajíčková Jana           0070001   Rolníci                  71:07   + 24:15
  9. Špirk Petr               0060002   Špirkovi                 80:04   + 33:12
 10. Vašková Jana             0080001   Bludný kořen VIP        102:33   + 55:41
 11. Černá Lucie              LPM       OK Lokomotiva Plzeň     103:43   + 56:51
--------------------------------------------------------------------------------

W11 3.20 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           24:07          
  2. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            26:30   + 2:23 
  3. Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team           28:05   + 3:58 
--------------------------------------------------------------------------------

W14 6.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stránská Sofie           STB0851   TJ Stadion Nový Bor      40:14          
  2. Folprecht Mia            TBM0858   KOS TJ Tesla Brno        48:36   + 8:22 
  3. Fišerová Markéta         TZL0851   SKOB Zlín                58:26   + 18:12
--------------------------------------------------------------------------------

W17 7.70 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty            44:07          
  2. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               46:26   + 2:19 
  3. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:57   + 2:50 
  4. Vanková Anna             OKP0550   SK OK 24 Praha           55:15   + 11:08
  5. Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno        55:57   + 11:50
  6. Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno        75:26   + 31:19
     Burešová Veronika        XBM0550   PELLS ABND RACING TEAM    DISK          
     Chamraďa Natali          GIG0450   GIGANT Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W20 12.40 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nedomlelová Lucie        XHK0250   MTBO Racing team Hradec  66:41          
  2. Mišoňová Magdalena       SMR0150   SNS Smržovka             70:04   + 3:23 
  3. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín       70:45   + 4:04 
  4. Schnetz Lena             0090007   Austrian MTBO Team       75:20   + 8:39 
  5. Hnilica Jana             0090004   Austrian MTBO Team       75:44   + 9:03 
  6. Zrníková Adéla           GIG0050   GIGANT Orienteering      76:54   + 10:13
  7. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň         78:56   + 12:15
  8. Pišová Barbora           LCE0251   OOB TJ Slovan Luhačovic 100:20   + 33:39
  9. Zapalačová Petra         DOK0154   OK Doksy                105:32   + 38:51
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 12.40 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubínová Veronika        SKV9752   TJ Slovan Karlovy Vary   56:54          
  2. Tichovská Martina        VSP8650   USK Praha                57:34   + 0:40 
  3. Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín       61:14   + 4:20 
  4. Kamarytová Marie         TSU9191   LKT 80 Šumperk           62:25   + 5:31 
  5. Haltof Ewa               ABR9499   A-team NOVO Bruntál      62:54   + 6:00 
  6. Staňková Štěpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk           63:11   + 6:17 
  7. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín       65:49   + 8:55 
  8. Gigon Michaela           0090009   Austrian MTBO Team       67:11   + 10:17
  9. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary   67:17   + 10:23
 10. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           67:22   + 10:28
 11. Reifová Naděžda          TSU8889   LKT 80 Šumperk           67:37   + 10:43
 12. Ryšavá Vendula           ZUP8151   MTBO ČZU Praha           69:45   + 12:51
 13. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha                70:40   + 13:46
     Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha                 DISK          
     Reiner Marina            0090008   Austrian MTBO Team        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 10.70 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. La Carbonara Hana        TBM7652   KOS TJ Tesla Brno        61:17          
  2. Kurková Martina          SMR8850   SNS Smržovka             61:30   + 0:13 
  3. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               61:42   + 0:25 
  4. Pařízková Věrka          SMR7151   SNS Smržovka             62:29   + 1:12 
  5. Kamererová Valerie       STB9450   TJ Stadion Nový Bor      64:03   + 2:46 
  6. Uhnavá Markéta           SBK8485   KOB START Blansko        65:32   + 4:15 
  7. Svobodová Katu           SMR8451   SNS Smržovka             65:36   + 4:19 
  8. Nováková Lenka           EKP8062   VŠTJ Ekonom Praha        65:54   + 4:37 
  9. Bártíková Zuzana         XPU8954   PARDUBICE BIKERS         67:28   + 6:11 
 10. Červená Adéla            XHK9750   MTBO Racing team Hradec  68:51   + 7:34 
 11. Puchernová Zuzana        TAP8453   KOB Tretra Praha         69:23   + 8:06 
 12. Odvodyová Šárka          XPU8352   PARDUBICE BIKERS         70:50   + 9:33 
 13. Lamichová Martina        XHK9150   MTBO Racing team Hradec  73:50   + 12:33
 14. Lesová Markéta           VPM8494   KOS Slavia Plzeň         76:18   + 15:01
 15. Jirková Lenka            SBK8383   KOB START Blansko        78:35   + 17:18
 16. Tichá Jana               KNC9250   Sokol Kostelec n. Č. l.  82:27   + 21:10
 17. Hanzlíčková Martina      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha        83:12   + 21:55
 18. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB START Blansko        83:47   + 22:30
 19. Zamrzlová Eva            SJC8759   Sportcentrum Jičín       86:38   + 25:21
 20. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk       87:35   + 26:18
 21. Königová Jana            SBK8661   KOB START Blansko        88:25   + 27:08
     Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Trčková Helena           EKP8756   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 8.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanáková Terka           SMR8950   SNS Smržovka             45:55          
  2. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             47:15   + 1:20 
  3. Žemličková Lenka         XPU8660   PARDUBICE BIKERS         50:43   + 4:48 
  4. Štembergová Lucie        EKP8851   VŠTJ Ekonom Praha        52:01   + 6:06 
  5. Barnetová Veronika       XPU9952   PARDUBICE BIKERS         53:54   + 7:59 
  6. Kiacová Veronika         XPU9953   PARDUBICE BIKERS         55:26   + 9:31 
  7. Coufalová Markéta        TSU8894   LKT 80 Šumperk           55:47   + 9:52 
  8. Horová Klára             VSP8455   USK Praha                55:56   + 10:01
  9. Poláková Veronika        CHA8150   OK Chrastava             59:13   + 13:18
 10. Berglová Lucie           ZUP8250   MTBO ČZU Praha           60:34   + 14:39
 11. Novotná Petra            SJI8350   OK Jihlava               64:18   + 18:23
 12. Blažková Kristina        DKP8251   Oddíl OB Kotlářka        75:56   + 30:01
     Honsová Petra            XPU8252   PARDUBICE BIKERS          DISK          
     Zajícová Petra           LOV7351   lepus.cz                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W40 10.00 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelíková Michaela      GIG7550   GIGANT Orienteering      55:08          
  2. Ryglová Kateřina         TBM7372   KOS TJ Tesla Brno        59:40   + 4:32 
  3. Rychterová Dana          SMR6950   SNS Smržovka             61:45   + 6:37 
  4. Walther Katja            0040002   MIRY                     62:58   + 7:50 
  5. Vavrysová Lenka          TZL7400   SKOB Zlín                67:43   + 12:35
  6. Jašková Šárka            ABR7751   A-team NOVO Bruntál      69:26   + 14:18
  7. Vanková Jana             OKP7750   SK OK 24 Praha           69:48   + 14:40
  8. Vokál Kabelová Radka     TBM7898   KOS TJ Tesla Brno        69:53   + 14:45
  9. Podmolíková Dagmar       TZL7155   SKOB Zlín                70:29   + 15:21
 10. Michálková Alice         GIG7650   GIGANT Orienteering      71:16   + 16:08
 11. Malá Alice               TBM7991   KOS TJ Tesla Brno        72:05   + 16:57
 12. Weberová Ivana           SMR7650   SNS Smržovka             74:04   + 18:56
 13. Zápotocká Anna           VLI7250   Slavia Liberec orientee  77:25   + 22:17
 14. Jelínková Irena          TBM7664   KOS TJ Tesla Brno        79:19   + 24:11
 15. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               85:14   + 30:06
 16. Itaniemi Janita          GIG8051   GIGANT Orienteering      86:26   + 31:18
 17. Tumová Jana              SJC7452   Sportcentrum Jičín       88:02   + 32:54
 18. Králová Dana             TBM7650   KOS TJ Tesla Brno        98:05   + 42:57
 19. Vřešťálová Lucie         TUR7450   OOB TJ Turnov            98:43   + 43:35
 20. Straková Linda           LME7950   SK Los Mělník           112:54   + 57:46
     Kejvalová Kamila         SJC7450   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W50 7.70 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      46:42          
  2. Švarcbachová Jaroslava   KNC6754   Sokol Kostelec n. Č. l.  49:46   + 3:04 
  3. Maliňáková Eva           TSU6550   LKT 80 Šumperk           50:21   + 3:39 
  4. Hnilica Sonja            0090002   Austrian MTBO Team       51:17   + 4:35 
  5. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary   53:39   + 6:57 
  6. Skácelová Naděžda        TSU6183   LKT 80 Šumperk           61:04   + 14:22
  7. Straussová Petra         LDC6951   KOB Děčín                61:14   + 14:32
  8. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  73:24   + 26:42
  9. Müller Irene             0100002   OLC Transdanubia         84:07   + 37:25
--------------------------------------------------------------------------------

W60 7.70 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk           47:03          
  2. Perůtková Ivana          TSU5850   LKT 80 Šumperk           52:15   + 5:12 
--------------------------------------------------------------------------------