Kód závodu          : 6033
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 13.09.2020
Místo konání        : Penzion Chvojkovský mlýn
Mapa                : RYBNÍČKY, 1:15 000, E=5 m (pro HD 16-35), ostatní 1 : 10 000 výřez, revize 8/2020, všichni formát A4
Pořadatel           : KRL - Kometa Kralovice
Ředitel závodu      : Hanáková Magda
Hlavní rozhodčí     : Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí      : Hanák Martin - R1
JURY                : Rambousek Karel, Pilař Karel, Bohuslav Václav

D10 2.38 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fišáková Leona           MLA1151   MLOK Mariánské Lázně     26:39          
  2. Urbánková Lucie          ONO1150   SKOB Ostrov              31:22   + 4:43 
  3. Beránková Julie          VPM1051   KOS Slavia Plzeň         33:56   + 7:17 
  4. Houbová Eliška           KRL1152   Kometa Kralovice         34:31   + 7:52 
  5. Andělová Viktorie        VPM1155   KOS Slavia Plzeň         36:47   + 10:08
  6. Pospíchalová Veronika    NEK       Nejdek Orienteering      46:26   + 19:47
  7. Kropáčová Silvie         KRL1050   Kometa Kralovice         46:27   + 19:48
  8. Cikhardtová Adéla        NEK1150   Nejdek Orienteering      52:45   + 26:06
     Hynková Marie            ONO1050   SKOB Ostrov               DISK          
     Valentová Ela            KRL       Kometa Kralovice         45:42   + 19:03
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.99 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mayerová Daniela         KSH0852   OB Kašperské Hory        27:35          
  2. Stehlíková Tereza        LPM0951   OK Lokomotiva Plzeň      29:17   + 1:42 
  3. Sobotová Kateřina        VPM0851   KOS Slavia Plzeň         32:27   + 4:52 
  4. Beránková Hedvika        VPM0850   KOS Slavia Plzeň         34:46   + 7:11 
  5. Hanáková Aneta           KRL0951   Kometa Kralovice         37:21   + 9:46 
  6. Gelnerová Markéta        KRL0952   Kometa Kralovice         39:56   + 12:21
  7. Chumová Adéla            SLP0950   OOB Slavia Praha         44:57   + 17:22
  8. Šperlová Iva             9990852   ARCHIV                   45:51   + 18:16
  9. Kučerová Veronika        ONO0852   SKOB Ostrov              47:24   + 19:49
 10. Fišáková Lucie Johanka   MLA0950   MLOK Mariánské Lázně     49:31   + 21:56
 11. Šitrová Štěpánka         LPM0850   OK Lokomotiva Plzeň      51:09   + 23:34
 12. Vlašímská Karolína       SKV0851   TJ Slovan Karlovy Vary   51:56   + 24:21
 13. Ječmenová Veronika       ONO0950   SKOB Ostrov              53:57   + 26:22
 14. Hill Daisy               21G0950   Airienteers              66:11   + 38:36
 15. Čadková Michaela         KRL0954   Kometa Kralovice         67:08   + 39:33
 16. Petýrková Karolína       NEK0851   Nejdek Orienteering     118:57   + 91:22
     Makovcová Julie          ONO0951   SKOB Ostrov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.62 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kožíšková Kateřina       LPM0652   OK Lokomotiva Plzeň      24:07          
  2. Urbánková Eva            ONO0650   SKOB Ostrov              30:26   + 6:19 
  3. Gelnerová Anna           KRL0653   Kometa Kralovice         33:33   + 9:26 
  4. Bodurková Denisa         KRL0752   Kometa Kralovice         33:54   + 9:47 
  5. Bauerová Aneta           SKV0752   TJ Slovan Karlovy Vary   34:45   + 10:38
  6. Králová Lucie            KRL0658   Kometa Kralovice         37:14   + 13:07
  7. Kropáčová Zuzana         KRL0754   Kometa Kralovice         37:26   + 13:19
  8. Frühaufová Julie         SKV0754   TJ Slovan Karlovy Vary   41:12   + 17:05
  9. Kohoutková Klára         BSO0650   KOB Baník Sokolov        43:10   + 19:03
 10. Kolovratpvá Tereza       SKV       TJ Slovan Karlovy Vary   43:11   + 19:04
 11. Pátková Viktorie         9990751   ARCHIV                   46:23   + 22:16
 12. Fišarová Adéla           KRL0651   Kometa Kralovice         47:14   + 23:07
 13. Holíková Petra           ONO0653   SKOB Ostrov              48:52   + 24:45
 14. Pekárková Barbora        ONO0655   SKOB Ostrov              49:13   + 25:06
 15. Vlašímská Bára           SKV0651   TJ Slovan Karlovy Vary   58:14   + 34:07
 16. Holá Valerie             9990651   ARCHIV                   59:35   + 35:28
 17. Peřinová Eliška          SKV0755   TJ Slovan Karlovy Vary   65:45   + 41:38
 18. Kadlecová Barbora        VPM0750   KOS Slavia Plzeň         71:36   + 47:29
 19. Soukupová Silva          SKV0751   TJ Slovan Karlovy Vary   94:58   + 70:51
 20. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750   Nejdek Orienteering     118:05   + 93:58
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.57 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šauli Kateřina           VPM0456   KOS Slavia Plzeň         39:15          
  2. Pecko Sára               ONO0452   SKOB Ostrov              39:36   + 0:21 
  3. Kulová Laura             ONO0552   SKOB Ostrov              41:08   + 1:53 
  4. Bartošová Marie          MLA0451   MLOK Mariánské Lázně     42:39   + 3:24 
  5. Holíková Simona          ONO0553   SKOB Ostrov              42:53   + 3:38 
  6. Vlachová Adéla           KRL0551   Kometa Kralovice         45:32   + 6:17 
  7. Dvořáková Karla          SKV0454   TJ Slovan Karlovy Vary   51:55   + 12:40
  8. Nejedlá Klára            ONO0450   SKOB Ostrov              55:07   + 15:52
  9. Peřinová Zuzana          SKV0551   TJ Slovan Karlovy Vary   68:57   + 29:42
--------------------------------------------------------------------------------

D18 5.40 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žejdlíková Eliška        LTP0350   OOB TJ Lokomotiva Tepli  65:00          
--------------------------------------------------------------------------------

D21 6.66 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenická Karolína       LPM9651   OK Lokomotiva Plzeň      47:46          
  2. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:46   + 16:00
  3. Žandová Marcela          SKV9653   TJ Slovan Karlovy Vary   65:36   + 17:50
  4. Rickmeyer Tina           31D8650   SV Lengefeld             71:51   + 24:05
  5. Šperlová Zuzana          0040001   TJ Radon Vysoká pec      75:36   + 27:50
--------------------------------------------------------------------------------

D35 5.95 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Maunová Martina          KSH8051   OB Kašperské Hory        50:46          
  2. Urbánková Jana           ONO7851   SKOB Ostrov              55:44   + 4:58 
  3. Hulcová Pavla            KSH7753   OB Kašperské Hory        56:03   + 5:17 
  4. Gregorová Kateřina       BSO8151   KOB Baník Sokolov        58:03   + 7:17 
  5. Veselá Eva               VCB7853   OB České Budějovice      58:33   + 7:47 
  6. Chumová Jana             SLP7451   OOB Slavia Praha         60:17   + 9:31 
  7. Sobotová Jana            VPM7250   KOS Slavia Plzeň         60:56   + 10:10
  8. Fišáková Hana            MLA7750   MLOK Mariánské Lázně     60:58   + 10:12
  9. Dítková Jitka            SKV7752   TJ Slovan Karlovy Vary   61:30   + 10:44
 10. Pechová Iva              LPM6151   OK Lokomotiva Plzeň      64:54   + 14:08
 11. Bauerová                 SKV       TJ Slovan Karlovy Vary   65:41   + 14:55
 12. Bohuslavová Jana         LPM7852   OK Lokomotiva Plzeň      72:46   + 22:00
 13. Kožíšková Hana           MLA8350   MLOK Mariánské Lázně     75:48   + 25:02
 14. Bínová Kathrin           MLA6754   MLOK Mariánské Lázně     80:55   + 30:09
 15. Ječmenová Věra           ONO8050   SKOB Ostrov              89:13   + 38:27
 16. Šitrová Lucie            LPM7857   OK Lokomotiva Plzeň      92:10   + 41:24
 17. Křížová Darina           0040002   TJ Radon Vysoká pec      95:40   + 44:54
 18. Vlašímská Tereza         SKV7551   TJ Slovan Karlovy Vary   98:48   + 48:02
 19. Bartošová Milena         LPM7755   OK Lokomotiva Plzeň     114:22   + 63:36
     Ševčíková Olga           ONO7650   SKOB Ostrov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 5.40 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuleva Angelina          2HD5750   Angy OL                  51:46          
  2. Lisá Monika              ONO6750   SKOB Ostrov              54:15   + 2:29 
  3. Šoupová Jana             LPM6850   OK Lokomotiva Plzeň      64:06   + 12:20
  4. Kolovská Ilona           LPM6352   OK Lokomotiva Plzeň      64:44   + 12:58
  5. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   70:41   + 18:55
  6. Tenglerová Helena        MLA6551   MLOK Mariánské Lázně     70:45   + 18:59
  7. Pelcová Pavla            CST7454   OB Strakonice            74:05   + 22:19
  8. Čepičková Jana           LPM7353   OK Lokomotiva Plzeň      81:17   + 29:31
  9. Hejduková Jana           BSO7250   KOB Baník Sokolov        88:10   + 36:24
 10. Jelínková Radka          MLA6951   MLOK Mariánské Lázně     88:42   + 36:56
 11. Millionová Hedvika       MAS7351   OOB Aš                   91:38   + 39:52
 12. Tokárová Regina          VPM6950   KOS Slavia Plzeň        113:18   + 61:32
     Holíková Ilona           ONO7552   SKOB Ostrov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.58 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Svatava         SKV5351   TJ Slovan Karlovy Vary   43:20          
  2. Šilhavá Jana             LPM5951   OK Lokomotiva Plzeň      45:57   + 2:37 
  3. Šplinarová Jana          SKV6451   TJ Slovan Karlovy Vary   47:33   + 4:13 
  4. Soukupová Michaela       VSP5850   USK Praha                49:14   + 5:54 
  5. Sklenářová Jana          MLA6258   MLOK Mariánské Lázně     49:57   + 6:37 
  6. Janečková Eva            LPM6150   OK Lokomotiva Plzeň      58:40   + 15:20
  7. Žandová Marie            SKV6551   TJ Slovan Karlovy Vary   68:26   + 25:06
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.18 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mágrová Ivana            LCV5550   TJ Lokomotiva Chomutov   48:26          
  2. Savičová Irena           SKV5352   TJ Slovan Karlovy Vary   54:11   + 5:45 
  3. Horáková Magdalena       NEK4950   Nejdek Orienteering      90:26   + 42:00
--------------------------------------------------------------------------------

D75 2.99 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   89:51          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.47 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěrba Lukáš             SKV1001   TJ Slovan Karlovy Vary   24:38          
  2. Ritter Jakub             ONO1000   SKOB Ostrov              27:56   + 3:18 
  3. Černý Antonín            ONO1001   SKOB Ostrov              30:04   + 5:26 
  4. Minařík František        VCB1103   OB České Budějovice      33:04   + 8:26 
  5. Beneš Jan                MLA1000   MLOK Mariánské Lázně     33:57   + 9:19 
  6. Haller Maxmilián         KRL1105   Kometa Kralovice         40:19   + 15:41
  7. Křenek Jan               VPM1101   KOS Slavia Plzeň         49:20   + 24:42
  8. Hulec František          KSH1101   OB Kašperské Hory        80:30   + 55:52
  9. Křenek Martin            VPM1301   KOS Slavia Plzeň         86:21   + 61:43
     Houba Vojtěch            KRL1002   Kometa Kralovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.08 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Turek Jakub              SKV0801   TJ Slovan Karlovy Vary   22:01          
  2. Anděl Robin              VPM0901   KOS Slavia Plzeň         26:39   + 4:38 
  3. Kříž Matěj               KAM0900   OK Kamenice              28:02   + 6:01 
  4. Brabec Zdeněk            MAS1001   OOB Aš                   31:10   + 9:09 
  5. Šebian Samuel            KRL0903   Kometa Kralovice         35:06   + 13:05
  6. Tříska Lukáš             LPM0800   OK Lokomotiva Plzeň      46:33   + 24:32
  7. Minařík Josef            VCB0903   OB České Budějovice      48:32   + 26:31
  8. Holý Tobiáš              9990801   ARCHIV                   58:38   + 36:37
  9. Pjenčák Adam             MAS0802   OOB Aš                   67:01   + 45:00
 10. Bartoš Vojtěch           LPM0802   OK Lokomotiva Plzeň      79:01   + 57:00
     Čížek Oldřich            NEK0802   Nejdek Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.55 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Antonín          VPM0601   KOS Slavia Plzeň         27:28          
  2. Stehlík Jakub            LPM0700   OK Lokomotiva Plzeň      29:30   + 2:02 
  3. Meduna Filip             ONO0603   SKOB Ostrov              32:20   + 4:52 
  4. Donda Jakub              ONO0700   SKOB Ostrov              33:32   + 6:04 
  5. Maglia Šimon             ONO0702   SKOB Ostrov              37:39   + 10:11
  6. Kulhánek Jáchym          9990601   ARCHIV                   37:41   + 10:13
  7. Pávek Štěpán             NEK0700   Nejdek Orienteering      40:22   + 12:54
  8. Kule Oliver              ONO0701   SKOB Ostrov              40:28   + 13:00
  9. Havlíček Viktor          BSO0602   KOB Baník Sokolov        40:49   + 13:21
 10. Janoch Mikuláš           MLA0700   MLOK Mariánské Lázně     41:27   + 13:59
 11. Bauer David              9990701   ARCHIV                   41:32   + 14:04
 12. Krul Michal              9990602   ARCHIV                   41:38   + 14:10
 13. Brabec Matěj             MAS0701   OOB Aš                   44:25   + 16:57
 14. Škrle Michael            KRL0702   Kometa Kralovice         44:27   + 16:59
 15. Gašek Šimon              9990702   ARCHIV                   46:39   + 19:11
 16. Bejvančický Josef        KRL0703   Kometa Kralovice         50:02   + 22:34
 17. Ječmen Matyáš            ONO0600   SKOB Ostrov              50:12   + 22:44
 18. Vyskočil Jan             SKV       TJ Slovan Karlovy Vary   68:21   + 40:53
 19. Beneš Josef              MLA0702   MLOK Mariánské Lázně     71:13   + 43:45
 20. Pelc Tadeáš              CST0601   OB Strakonice            73:47   + 46:19
 21. Veseleňák Karel          BSO0601   KOB Baník Sokolov        77:01   + 49:33
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.15 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janoch Samuel            MLA0502   MLOK Mariánské Lázně     37:39          
  2. Grohmann Jan             VPM0403   KOS Slavia Plzeň         37:58   + 0:19 
  3. Pivec Jan                MLA0503   MLOK Mariánské Lázně     38:30   + 0:51 
  4. Pelc Matyáš              CST0401   OB Strakonice            42:20   + 4:41 
  5. Sobota Ondřej            VPM0502   KOS Slavia Plzeň         44:12   + 6:33 
  6. Kropáč Filip             KRL0503   Kometa Kralovice         51:51   + 14:12
  7. Kollár Nikola            9990401   ARCHIV                   55:24   + 17:45
--------------------------------------------------------------------------------

H18 7.57 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tokár Radim              VPM0300   KOS Slavia Plzeň         41:23          
  2. Havlíček Albert          BSO0304   KOB Baník Sokolov        62:43   + 21:20
  3. Weissar Samuel           LPM0300   OK Lokomotiva Plzeň      66:25   + 25:02
  4. Kováč František          MLA0201   MLOK Mariánské Lázně     67:21   + 25:58
  5. Hejduk Zdeněk            BSO0201   KOB Baník Sokolov        68:11   + 26:48
  6. Pavlásek Albert          LPM0304   OK Lokomotiva Plzeň      70:23   + 29:00
  7. Milota Břetislav         MLA0300   MLOK Mariánské Lázně     72:05   + 30:42
--------------------------------------------------------------------------------

H21 11.05 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenický Matěj          LPU9036   OK Lokomotiva Pardubice  58:09          
  2. Šauli Filip              VPM0301   KOS Slavia Plzeň         62:25   + 4:16 
  3. Donda Jiří               ONO0403   SKOB Ostrov              64:24   + 6:15 
  4. Kohoutek Oldřich         BSO0301   KOB Baník Sokolov        66:11   + 8:02 
  5. Štěrba Marek             SKV0401   TJ Slovan Karlovy Vary   74:16   + 16:07
  6. Bartoš Vojtěch           MLA9802   MLOK Mariánské Lázně     88:22   + 30:13
  7. Suchý Petr               LPM7820   OK Lokomotiva Plzeň      90:38   + 32:29
  8. Kříž Jan                 0040003   TJ Radon Vysoká pec     100:48   + 42:39
  9. Pelc Václav              CST6702   OB Strakonice           110:13   + 52:04
 10. Hejduk Jan               BSO0001   KOB Baník Sokolov       110:28   + 52:19
--------------------------------------------------------------------------------

H35 7.58 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stehlík Petr             LPM7903   OK Lokomotiva Plzeň      47:38          
  2. Rauch Stanislav          VPM8201   KOS Slavia Plzeň         53:14   + 5:36 
  3. Kovář Jindřich           MAS6800   OOB Aš                   55:33   + 7:55 
  4. Turek Jan                SKV7302   TJ Slovan Karlovy Vary   56:12   + 8:34 
  5. Rambousek Karel          BSO7907   KOB Baník Sokolov        56:13   + 8:35 
  6. Vlašímský Robert         SKV7201   TJ Slovan Karlovy Vary   61:37   + 13:59
  7. Hill Richard             21G7600   Airienteers              62:21   + 14:43
  8. Fišer Pavel              SKV7200   TJ Slovan Karlovy Vary   62:35   + 14:57
  9. Pilař Karel              MAS5501   OOB Aš                   62:52   + 15:14
 10. Ječmen Vladimír          ONO7900   SKOB Ostrov              64:03   + 16:25
 11. Pekárek Martin           ONO7203   SKOB Ostrov              64:45   + 17:07
 12. Kozel Jiří               STA8101   OK Střelka               66:50   + 19:12
 13. Bohuslav Václav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň      68:11   + 20:33
 14. Milota Josef             MLA5801   MLOK Mariánské Lázně     70:31   + 22:53
 15. Šitra Vladimír           LPM7904   OK Lokomotiva Plzeň      72:23   + 24:45
 16. Dvořák Pavel             LPM7805   OK Lokomotiva Plzeň      73:33   + 25:55
 17. Kožíšek Petr             LPM7603   OK Lokomotiva Plzeň      77:46   + 30:08
 18. Pávek Jiří               NEK7700   Nejdek Orienteering      83:32   + 35:54
     Kříž Dušan               KRL       Kometa Kralovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 6.52 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chum Jaroslav            SLP6601   OOB Slavia Praha         51:39          
  2. Žejdlík Michal           LTP7001   OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:03   + 1:24 
  3. Nejedlý Ladislav         ONO7501   SKOB Ostrov              54:33   + 2:54 
  4. Bína Pavel               MLA6708   MLOK Mariánské Lázně     64:29   + 12:50
  5. Černý Libor              MLA6901   MLOK Mariánské Lázně     64:49   + 13:10
  6. Vlach Miroslav           DCH6101   Radioelektronika Cheb    67:44   + 16:05
  7. Dítko Jan                SKV7301   TJ Slovan Karlovy Vary   69:02   + 17:23
  8. Frühauf Jiří             SKV7002   TJ Slovan Karlovy Vary   70:11   + 18:32
  9. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli  70:43   + 19:04
 10. Weissar Petr             LPM7020   OK Lokomotiva Plzeň      70:46   + 19:07
 11. Hynek Petr               ONO7000   SKOB Ostrov              72:40   + 21:01
 12. Urbánek Lumír            ONO6701   SKOB Ostrov              72:55   + 21:16
 13. Šoupa Karel              LPM6900   OK Lokomotiva Plzeň      79:06   + 27:27
 14. Mayer Tomáš              KSH6900   OB Kašperské Hory        80:34   + 28:55
 15. Šilhavý Miroslav         LPM5800   OK Lokomotiva Plzeň      91:45   + 40:06
 16. Černý Jan                ONO7101   SKOB Ostrov              92:28   + 40:49
 17. Müller Rico              31D6400   SV Lengefeld            105:57   + 54:18
 18. Tříska Jiří              LPM7400   OK Lokomotiva Plzeň     109:58   + 58:19
     Holík Jaromír            ONO7502   SKOB Ostrov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.44 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Soukup Václav            VSP5600   USK Praha                45:42          
  2. Hnyk Michal              SKV6002   TJ Slovan Karlovy Vary   51:38   + 5:56 
  3. Štěrba Jiří              SKV6401   TJ Slovan Karlovy Vary   56:15   + 10:33
  4. Muchl Vladimír           CST5601   OB Strakonice            60:35   + 14:53
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.83 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažek Jiří              VPM5009   KOS Slavia Plzeň         46:05          
  2. Jirásek Jaroslav         DCH4701   Radioelektronika Cheb    48:12   + 2:07 
  3. Pech Jiří                LPM5402   OK Lokomotiva Plzeň      49:54   + 3:49 
  4. Švec Zdeněk              SLA4700   SKOB Slaný               49:55   + 3:50 
  5. Nykles Vladimír          VPM4702   KOS Slavia Plzeň         51:53   + 5:48 
  6. Mágr Zdeněk              LCV5000   TJ Lokomotiva Chomutov   57:06   + 11:01
  7. Novák Jan                SKV       TJ Slovan Karlovy Vary   59:27   + 13:22
--------------------------------------------------------------------------------

H75 3.08 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fišák Jan                MLA4401   MLOK Mariánské Lázně     37:36          
  2. Sklenář Jan              MLA4201   MLOK Mariánské Lázně     38:59   + 1:23 
  3. Frűhauf Ladislav         SKV4201   TJ Slovan Karlovy Vary   57:42   + 20:06
--------------------------------------------------------------------------------

HD10F 2.05 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chumová Lada             SLP1250   OOB Slavia Praha         42:52          
  2. Pávková Anna             NEK1350   Nejdek Orienteering      44:14   + 1:22 
  3. Čepička Antonín          LPM1102   OK Lokomotiva Plzeň      44:32   + 1:40 
  4. Gregor Ondřej            BSO1200   KOB Baník Sokolov        48:38   + 5:46 
  5. Benešová Marie           MLA1250   MLOK Mariánské Lázně     51:05   + 8:13 
  6. Hynková Anna             ONO1250   SKOB Ostrov              51:13   + 8:21 
  7. Bartošová Magdalena      LPM1251   OK Lokomotiva Plzeň      80:59   + 38:07
     Vlašímská Anna           SKV1251   TJ Slovan Karlovy Vary    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T1 2.28 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Houba Petr               KRL       Kometa Kralovice         16:40          
  2. Beneš Marek              MLA7601   MLOK Mariánské Lázně     17:49   + 1:09 
  3. Pokorný Tomáš            KRL       Kometa Kralovice         20:47   + 4:07 
  4. Homola Dušan             0020001   Žabouš                   21:26   + 4:46 
  5. Homola Matěj             0020002   Žabouš                   22:25   + 5:45 
  6. Šebián Pavel             KRL       Kometa Kralovice         22:53   + 6:13 
  7. Houbová Hana                       Kometa Kralovice         23:53   + 7:13 
  8. Donda Jiří               ONO7600   SKOB Ostrov              24:01   + 7:21 
  9. Brossaud Petra           NER       Neregistrovaný           24:49   + 8:09 
 10. Žejdlíková Jitka         LTP7251   OOB TJ Lokomotiva Tepli  26:29   + 9:49 
 11. Maun Petr                KSH7301   OB Kašperské Hory        30:06   + 13:26
 12. Leníková Jana            DLT6151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  30:41   + 14:01
 13. Šebiánová Lucie          KRL       Kometa Kralovice         34:39   + 17:59
     Nedas Dušan              0030001   Neregistrovaný            DISK          
     Hanáková Lenka           KRL       Kometa Kralovice         29:39   + 12:59
--------------------------------------------------------------------------------

T7 6.66 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eretová Kateřina         SKV8651   TJ Slovan Karlovy Vary   74:27          
  2. Sobota Petr              VPM7800   KOS Slavia Plzeň         75:53   + 1:26 
  3. Vonášek Adam             LPM9101   OK Lokomotiva Plzeň      77:08   + 2:41 
  4. Klapka Radim             NER       Neregistrovaný           78:26   + 3:59 
  5. Grohmann Jan             VPM       KOS Slavia Plzeň        124:04   + 49:37
     Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic   DISK          
     Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

TF 2.13 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Elen             KRL       Kometa Kralovice         22:04          
  2. Šperlová Marie           0040005   TJ Radon Vysoká pec      25:59   + 3:55 
  3. Křížová Ella             0040006   TJ Radon Vysoká pec      26:06   + 4:02 
  4. Brossaud Thomas          VCB9090   OB České Budějovice      28:20   + 6:16 
  5. Homolová Žofie           0020003   Žabouš                   29:23   + 7:19 
  6. Tomášková Lucie          LPM       OK Lokomotiva Plzeň      39:27   + 17:23
  7. Maunová Kateřina         KSH1451   OB Kašperské Hory        39:30   + 17:26
  8. Maun Michal              KSH1201   OB Kašperské Hory        39:33   + 17:29
  9. Pivcová Lucie            MLA1650   MLOK Mariánské Lázně     52:16   + 30:12
 10. Kozlová Eliška           STA1351   OK Střelka               55:54   + 33:50
 11. Milota Jan               MLA0500   MLOK Mariánské Lázně     58:56   + 36:52
--------------------------------------------------------------------------------