Kód závodu          : 6051
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 12.09.2020
Místo konání        : Tetčice, Rybářská bašta
Pořadatel           : BBM - BETA URSUS Rosice
Ředitel závodu      : Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí     : Denemarek Ivo - R3
Stavitel tratí      : Ptáček Pavel - R2, Dvořák Miloš - R3

D10N 3.90 km, 50 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marková Lucie            ZBM1351 C SK Žabovřesky Brno       29:25          
  2. Růžičková Zuzana         KSU1250 C Klub vytrvalostních spo  30:56   + 1:31 
  3. Stašková Tereza          PBM1257 C TJ Spartak 1. Brněnská   31:00   + 1:35 
  4. Ptáčková Lucie           TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno        36:03   + 6:38 
  5. Chloupková Kristýna      VBM1152 C VSK Mendelu Brno         37:26   + 8:01 
  6. Kroutilová Eliška        TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno        43:13   + 13:48
  7. Redlichová Kateřina      0160001 C 016 - nereg.             48:49   + 19:24
  8. Pařízková Eliška         ZBM1150 C SK Žabovřesky Brno       56:12   + 26:47
  9. Vojáčková Žofie                  C                          64:39   + 35:14
--------------------------------------------------------------------------------

D10 2.50 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jágrová Zuzana           RBK1051 C SK Radioklub Blansko     20:25          
  2. Janíková Klára           UBM1053 C MENISKOS Brno            21:45   + 1:20 
  3. Beránková Kamila         ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno       23:09   + 2:44 
  4. Coufalová Thea           ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno       23:53   + 3:28 
  5. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     29:28   + 9:03 
  6. Kadlecová Jolana         BBM1052 C BETA URSUS Orienteering  31:05   + 10:40
  7. Schwabová Barbora        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno        31:52   + 11:27
  8. Bašeová Jolana           ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno       32:50   + 12:25
  9. La Carbonara Noemi       TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno        34:51   + 14:26
 10. Ryglová Beáta            TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno        40:48   + 20:23
 11. Slavíková Anna           CHA1150 C OK Chrastava             43:00   + 22:35
 12. Smítalová Ester          ZBM1056 C SK Žabovřesky Brno       44:53   + 24:28
--------------------------------------------------------------------------------

D12 3.10 km, 75 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Johana           TBM0888 B KOS TJ Tesla Brno        20:46          
  2. Ptáčková Julie           TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno        21:50   + 1:04 
  3. Marková Eva              ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno       23:09   + 2:23 
  4. Janíková Anna            ZBM0862 B SK Žabovřesky Brno       24:50   + 4:04 
  5. Strýčková Barbora        ADA0852 C OOB Spartak Adamov       27:43   + 6:57 
  6. Jágrová Aneta            RBK0951 C SK Radioklub Blansko     29:17   + 8:31 
  7. Horká Kateřina           TBM0856 C KOS TJ Tesla Brno        31:15   + 10:29
  8. Mudráková Natálie        TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno        32:46   + 12:00
  9. Kučerová Tereza          ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno       33:10   + 12:24
 10. Ryglová Adéla            TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno        35:29   + 14:43
 11. Stašková Sofie           PBM0952 C TJ Spartak 1. Brněnská   39:47   + 19:01
 12. Eliášová Viktorie        TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno        40:33   + 19:47
 13. Beránková Julie          ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno       47:55   + 27:09
 14. Peňázová Charlotte       ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno       49:25   + 28:39
 15. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       59:08   + 38:22
 16. Kutscherauerová Ella     BBM0850 C BETA URSUS Orienteering  62:20   + 41:34
  MS Hyánková Tereza          ABM0753 C KOB ALFA Brno            49:08   + 28:22
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.90 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Doubravka    ADA0651 A OOB Spartak Adamov       28:25          
  2. Ehlová Martina           TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno        28:38   + 0:13 
  3. Hlaváčová Lucie          TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno        30:28   + 2:03 
  4. Fuchsová Ema             TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno        31:35   + 3:10 
  5. Myšková Ema              TBM0759 B KOS TJ Tesla Brno        31:59   + 3:34 
  6. Tomanová Eliška          ZBM0658 B SK Žabovřesky Brno       32:25   + 4:00 
  7. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno       33:30   + 5:05 
  8. Kurečková Klára          ABM0657 C KOB ALFA Brno            34:44   + 6:19 
  9. Dobrovolná Anna          TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno        34:55   + 6:30 
 10. Vrbková Marta            RBK0651 C SK Radioklub Blansko     40:35   + 12:10
 11. Kubáňová Tereza          TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno        40:59   + 12:34
 12. Karafiátová Eliška       ABM0752 B KOB ALFA Brno            41:02   + 12:37
 13. Mynářová Markéta         ZBM0657 C SK Žabovřesky Brno       41:53   + 13:28
 14. Barnatová Magda          ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno       43:51   + 15:26
 15. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB ALFA Brno            44:03   + 15:38
 16. Sedláčková Hana          TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno        44:48   + 16:23
 17. Vernerová Hana           TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno        62:58   + 34:33
 18. Ondrová Amálie           UBM0754 C MENISKOS Brno            70:40   + 42:15
 19. Ryšavá Viktorie          TBM0760 C KOS TJ Tesla Brno        75:48   + 47:23
 20. Vysočanová Edita         UBM0756 C MENISKOS Brno            89:29   + 61:04
     Hiklová Eva              ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.30 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rotková Markéta          ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno       34:11          
  2. Dušková Tereza           TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno        38:59   + 4:48 
  3. Finstrlová Julie         ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno       46:16   + 12:05
  4. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        49:41   + 15:30
  5. Ježková Ivana            PBM0560 B TJ Spartak 1. Brněnská   49:57   + 15:46
  6. Mikulová Klára           TBM0553 C KOS TJ Tesla Brno        52:53   + 18:42
  6. Ondrová Anna             ZBM0553 A SK Žabovřesky Brno       52:53   + 18:42
  8. Baláčová Natálie         TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno        61:53   + 27:42
  9. Vrbková Magdalena        RBK0454 C SK Radioklub Blansko     83:46   + 49:35
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.60 km, 120 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barnatová Klára          ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno       50:01          
  2. Bašeová Klára            ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno       97:41   + 47:40
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.70 km, 220 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnalová Tereza        ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno       46:20          
  2. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       48:16   + 1:56 
  3. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       49:42   + 3:22 
  4. Grycová Kateřina         TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno        52:21   + 6:01 
  5. Matulová Lucie           ADA8880 C OOB Spartak Adamov       53:06   + 6:46 
  6. Korpasová Tereza         TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno        54:20   + 8:00 
  7. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               62:09   + 15:49
  8. Beržinská Soňa           SBK8554 C KOB START Blansko        63:21   + 17:01
  9. Chloupková Barbora       VBM8455 C VSK Mendelu Brno         64:33   + 18:13
 10. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        68:17   + 21:57
 11. Škvorová Barbora         KAM9150 C OK Kamenice              71:02   + 24:42
 12. Čížková Markéta          ADA9652 C OOB Spartak Adamov       85:30   + 39:10
 13. Hlaváčková Petra         PHK0052 C OK 99 Hradec Králové     89:22   + 43:02
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.40 km, 95 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Molnárová Monika         ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno       43:57          
  2. Dohnalová Květa          0020001 C 002 - Václavek team      75:20   + 31:23
  3. Košíková Jana            ZBM8352 C SK Žabovřesky Brno       77:40   + 33:43
  4. Čížková Eliška           ADA0051 C OOB Spartak Adamov       80:52   + 36:55
  5. Barnatová Hana           ZBM7756 C SK Žabovřesky Brno       85:19   + 41:22
  6. Klíčová Kateřina         TBM7658 C KOS TJ Tesla Brno        91:35   + 47:38
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.40 km, 175 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        43:58          
  2. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         44:46   + 0:48 
  3. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB ALFA Brno            51:50   + 7:52 
  4. Janíková Marie           UBM7852 C MENISKOS Brno            53:11   + 9:13 
  5. La Carbonara Hana        TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno        54:03   + 10:05
  6. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  57:12   + 13:14
  7. Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno        60:08   + 16:10
  8. Dvořáčková Jana          OSN7850 C SK Orientační sporty No  63:56   + 19:58
  9. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         65:18   + 21:20
 10. Kroutilová Eva           TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno        67:07   + 23:09
 11. Jágrová Vlasta           SBK7789 C KOB START Blansko        70:07   + 26:09
 12. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       75:04   + 31:06
 13. Sladká Magdalena         PBM8450 C TJ Spartak 1. Brněnská   75:58   + 32:00
 14. Procházková Lucie        ADA7651 C OOB Spartak Adamov       80:13   + 36:15
 15. Coufalová Martina        ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno       80:22   + 36:24
 16. Kučerová Renata          ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno       83:29   + 39:31
 17. Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B  84:15   + 40:17
 18. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  93:15   + 49:17
     Stašková Petra           PBM8255 C TJ Spartak 1. Brněnská    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.40 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        41:34          
  2. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        44:11   + 2:37 
  3. Otrusinová Helena        ABM7054 C KOB ALFA Brno            50:25   + 8:51 
  4. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        53:48   + 12:14
  5. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     55:40   + 14:06
  6. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        55:51   + 14:17
  7. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            56:15   + 14:41
  8. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        57:43   + 16:09
  9. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   60:54   + 19:20
 10. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         63:30   + 21:56
 11. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB ALFA Brno            64:02   + 22:28
 11. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  64:02   + 22:28
 13. Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        66:20   + 24:46
 14. Čelechovská Zora         UBM7451 C MENISKOS Brno            68:05   + 26:31
 15. Urbánková Lenka          ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno       69:10   + 27:36
 16. Bašeová Magdalena        0090001 C 009 - GBM                77:56   + 36:22
 17. Strýčková Monika         ADA7454 C OOB Spartak Adamov       78:43   + 37:09
 18. Beránková Šárka          ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno       80:08   + 38:34
 19. Zajíčková Lenka          TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno        86:30   + 44:56
 20. Kyclová Jitka            LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav B  88:18   + 46:44
     Humlíčková Jana          UBM7351 C MENISKOS Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.70 km, 75 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        60:14          
     Konečná Hana             BBM6350 C BETA URSUS Orienteering   DISK          
     Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
  MS Valíčková Libuše                 C                          69:14   + 9:00 
  MS Ondrová Barbora          UBM7754 C MENISKOS Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.40 km, 65 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolaříková Věra          SBK5251 C KOB START Blansko        30:17          
  2. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        41:54   + 11:37
  3. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        44:26   + 14:09
  4. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  50:59   + 20:42
  5. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  56:36   + 26:19
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.90 km, 50 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kříž Jan                 TTR1201 C OOB Třebíč               25:11          
  2. Eliášek Jakub            LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav B  61:27   + 36:16
  MS Svoboda Jakub            PBM0901 C TJ Spartak 1. Brněnská   31:50   + 6:39 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.70 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájek Vojtěch            TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno        26:08          
  2. Smítal Vendelín          ZBM1203 C SK Žabovřesky Brno       27:33   + 1:25 
  3. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        32:13   + 6:05 
  4. Verner Jan               TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno        33:39   + 7:31 
  5. Hikl Martin              ZBM1104 C SK Žabovřesky Brno       34:48   + 8:40 
  6. Hustý Matyáš             TBM1029 C KOS TJ Tesla Brno        34:56   + 8:48 
  7. Svoboda Adam             PBM1001 C TJ Spartak 1. Brněnská   35:31   + 9:23 
  8. Wandrol Šimon            ABM1002 C KOB ALFA Brno            35:32   + 9:24 
  9. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       37:45   + 11:37
 10. Ondra Vít                UBM1002 C MENISKOS Brno            41:37   + 15:29
 11. Janík Jan                UBM1301 C MENISKOS Brno            47:46   + 21:38
 12. Urban Jan                SBK1234 C KOB START Blansko        52:41   + 26:33
 13. Pomikálek Antonín        ZBM1202 C SK Žabovřesky Brno       72:49   + 46:41
  MS Pařízek Jakub            ZBM0903 C SK Žabovřesky Brno       49:51   + 23:43
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.50 km, 80 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Ondřej          TBM0809 B KOS TJ Tesla Brno        22:01          
  2. Hájek Štěpán             TBM0804 B KOS TJ Tesla Brno        26:27   + 4:26 
  3. Toman Matěj              LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav B  26:51   + 4:50 
  4. Bulička Martin           ZBM0807 B SK Žabovřesky Brno       27:41   + 5:40 
  5. Navrátil Jakub           TBM0811 B KOS TJ Tesla Brno        33:00   + 10:59
  6. La Carbonara Matteo      TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno        33:23   + 11:22
  7. Zřídkaveselý Martin      PBM0808 B TJ Spartak 1. Brněnská   36:04   + 14:03
  8. Ježek David              PBM0813 B TJ Spartak 1. Brněnská   36:09   + 14:08
  9. Mikula Marek             TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno        37:27   + 15:26
 10. Saitl David              ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno       39:18   + 17:17
 11. Dohnal František         ZBM0811 C SK Žabovřesky Brno       42:21   + 20:20
 12. Kroutil Tadeáš           TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno        48:49   + 26:48
 13. Růžička Matěj            KSU0901 C Klub vytrvalostních spo  53:47   + 31:46
 14. Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  64:05   + 42:04
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.20 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučera Tomáš             ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno       27:12          
  1. Urbánek Tomáš            ZBM0604 A SK Žabovřesky Brno       27:12   + 0:00 
  3. Brosch Ondřej            RBK0606 A SK Radioklub Blansko     28:06   + 0:54 
  4. Štěpánek Jan             TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno        29:29   + 2:17 
  5. Račanský Jiří            TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno        30:26   + 3:14 
  6. Ptáček Jonáš             TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno        33:16   + 6:04 
  7. Čech Radan               TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno        35:34   + 8:22 
  8. Schwab Filip             TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno        36:23   + 9:11 
  9. Mudrák Daniel            TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno        38:25   + 11:13
 10. Hanousek Prokop          TBM0613 C KOS TJ Tesla Brno        46:51   + 19:39
 11. Marek Filip              ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno       52:00   + 24:48
 12. Komenda Jakub            PBM0712 B TJ Spartak 1. Brněnská   52:14   + 25:02
 13. Eliáš Vojtěch            TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno        54:06   + 26:54
 14. Urválek Jan              TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno        61:00   + 33:48
 15. Finstrle Filip           ZBM0702 B SK Žabovřesky Brno       67:10   + 39:58
 16. Vychodil David           0130001 C 013 - S-team             80:11   + 52:59
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.10 km, 200 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strýček Jan              PBM0503 A TJ Spartak 1. Brněnská   34:57          
  2. Račanský Jakub           TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno        35:49   + 0:52 
  3. Zřídkaveselý Adam        PBM0505 A TJ Spartak 1. Brněnská   39:29   + 4:32 
  4. Štěrbák Josef            ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno       40:02   + 5:05 
  5. Fousek Vojtěch           RBK0403 A SK Radioklub Blansko     40:10   + 5:13 
  6. Ehl Ondřej               TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno        42:28   + 7:31 
  7. Racek Josef              ZBM0400 B SK Žabovřesky Brno       43:32   + 8:35 
  8. Marek Vojtěch            ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno       49:52   + 14:55
  9. Rada Štěpán              ABM0404 B KOB ALFA Brno            54:26   + 19:29
 10. Zelený Vladan            ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno       74:53   + 39:56
 11. Baše Matěj               ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno       75:07   + 40:10
 12. Ježek Filip              PBM0414 B TJ Spartak 1. Brněnská   78:28   + 43:31
--------------------------------------------------------------------------------

H18 6.20 km, 220 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       46:11          
  2. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB ALFA Brno            67:57   + 21:46
  3. Oujezdský Matyáš         ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno       77:39   + 31:28
     Kycl Lukáš               LBM0300 B TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 10.10 km, 350 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       68:48          
  2. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 72:15   + 3:27 
  3. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        75:42   + 6:54 
  4. Adámek Filip             TBM0101 R KOS TJ Tesla Brno        77:40   + 8:52 
  5. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       80:40   + 11:52
  6. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            84:46   + 15:58
  7. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       86:22   + 17:34
  8. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       88:05   + 19:17
  9. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         89:33   + 20:45
 10. Přikryl Petr             PBM6708 C TJ Spartak 1. Brněnská   90:59   + 22:11
 11. Sychra Tomáš             VBM8305 C VSK Mendelu Brno         91:52   + 23:04
 12. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        92:16   + 23:28
 13. Florián Vojtěch          ABM9901 C KOB ALFA Brno            98:32   + 29:44
 14. Šedivý Jiří              VBM8207 C VSK Mendelu Brno        109:10   + 40:22
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.10 km, 235 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sladký Marek             PBM8604 C TJ Spartak 1. Brněnská   83:59          
  2. Dohnal Pavel             0020002 C 002 - Václavek team      86:01   + 2:02 
  3. Čerbák Adam                      C                          99:10   + 15:11
--------------------------------------------------------------------------------

H35 7.60 km, 280 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dlabaja Štěpán           TZL8508 C SKOB Zlín                58:24          
  2. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            59:23   + 0:59 
  3. Račanský Jan             UBM7903 C MENISKOS Brno            63:06   + 4:42 
  4. Schwab David             TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno        63:10   + 4:46 
  5. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         63:20   + 4:56 
  6. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       66:57   + 8:33 
  7. Rygl Jaroslav            TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno        67:37   + 9:13 
  8. Procházka Jan            RBK7901 C SK Radioklub Blansko     72:50   + 14:26
  9. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        74:35   + 16:11
 10. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     76:45   + 18:21
 11. Kyncl Tomáš              ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno       80:26   + 22:02
 12. Komenda Kamil            PBM7201 C TJ Spartak 1. Brněnská   81:50   + 23:26
 13. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno       81:53   + 23:29
 14. Auermüller Vít           ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno       82:07   + 23:43
 15. Kubáň Pavel              TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno        83:28   + 25:04
 16. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            83:30   + 25:06
 17. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        86:43   + 28:19
 18. Baše Tomáš               ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno       88:04   + 29:40
 19. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            88:10   + 29:46
 20. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        99:43   + 41:19
 21. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko    100:05   + 41:41
 22. Beránek Miroslav         ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno      106:21   + 47:57
 23. Pátek Richard            PBM7609 C TJ Spartak 1. Brněnská  116:08   + 57:44
 24. Rudolf Tomáš             ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno      117:10   + 58:46
 25. Kraus Martin             0100001 C 010 - SVČ Miroslav      123:13   + 64:49
 26. Liščinský Tomáš          TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno       126:32   + 68:08
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.20 km, 210 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urválek Jiří             TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno        45:47          
  2. Fiala Jan                ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno       49:17   + 3:30 
  3. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         52:27   + 6:40 
  4. Gryc Tomáš               TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno        52:36   + 6:49 
  5. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  60:13   + 14:26
  6. Svoboda Petr             ABM7124 C KOB ALFA Brno            60:38   + 14:51
  7. Čížek Petr               ADA7101 C OOB Spartak Adamov       61:20   + 15:33
  8. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  63:46   + 17:59
  9. Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko     64:04   + 18:17
 10. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       64:09   + 18:22
 11. Humlíček René            UBM7101 C MENISKOS Brno            65:03   + 19:16
 12. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        65:22   + 19:35
 13. Mareček Jiří             ADA5901 C OOB Spartak Adamov       67:03   + 21:16
 14. Lička Lukáš              VBM7301 C VSK Mendelu Brno         67:08   + 21:21
 15. Kruml Tomáš              ZBM6602 C SK Žabovřesky Brno       73:24   + 27:37
 16. La Carbonara Claudio     TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno        75:18   + 29:31
 17. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno        76:57   + 31:10
 18. Kycl Miroslav            LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav B  83:12   + 37:25
 19. Matuška Pavel            RBK7001 C SK Radioklub Blansko     83:19   + 37:32
 20. Vostal Petr              TBM7411 C KOS TJ Tesla Brno        84:13   + 38:26
 21. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       84:55   + 39:08
 22. Pospíšil Jiří            PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská   85:23   + 39:36
 23. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   87:15   + 41:28
 24. Urbánek Petr             ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno       87:48   + 42:01
 25. Novotný Petr             0060001 C 006 - Brabcovi           94:29   + 48:42
     Kurečka Robert           ABM7210 C KOB ALFA Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.10 km, 165 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koudelný Jiří            TTR5401 C OOB Třebíč               52:07          
  2. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB START Blansko        52:51   + 0:44 
  3. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         53:12   + 1:05 
  4. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        54:41   + 2:34 
  5. Buřt Vladimír            SBK6301 C KOB START Blansko        55:10   + 3:03 
  6. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   56:03   + 3:56 
  7. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  64:06   + 11:59
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.00 km, 85 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šnyrch František         ABM4902 C KOB ALFA Brno            53:55          
  2. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         58:24   + 4:29 
  3. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        65:13   + 11:18
     Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.90 km, 50 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hyánková Barbora                 C                          27:24          
  2. Chloupek Filip           VBM1301 C VSK Mendelu Brno         30:32   + 3:08 
  3. Dokoupilová Simona       VBM1553 C VSK Mendelu Brno         30:48   + 3:24 
  4. Prúšová Zuzana           TBM1161 C KOS TJ Tesla Brno        38:00   + 10:36
  5. Šťastná Vendula          TBM1384 C KOS TJ Tesla Brno        38:07   + 10:43
  6. Sedláček Martin          TBM1212 C KOS TJ Tesla Brno        38:58   + 11:34
  7. Dohnalová Eliška         0020003 C 002 - Václavek team      39:07   + 11:43
  8. Pospíšil Matěj           PBM1101 C TJ Spartak 1. Brněnská   39:38   + 12:14
  9. Karafiátová Adéla        ABM1400 C KOB ALFA Brno            39:49   + 12:25
 10. Průšová Barbora                  C                          42:34   + 15:10
 11. Urbánková Gabriela       0040001 C 004 - TBM                46:48   + 19:24
 12. Sychrová Hana            VBM1352 C VSK Mendelu Brno         48:15   + 20:51
 13. Kurečková Zuzana         ABM1352 C KOB ALFA Brno            48:18   + 20:54
 14. Vrbková Mariana          RBK1352 C SK Radioklub Blansko     51:23   + 23:59
 15. Pařízek Matěj                    C                          51:41   + 24:17
 16. Slavík Martin            0120001 C 012 - KOB RA             52:24   + 25:00
 17. Trš Josef                PBM1501 C TJ Spartak 1. Brněnská   56:16   + 28:52
 18. Urban Mio                SBK1414 C KOB START Blansko        60:14   + 32:50
 19. Bureš František          BBM1100 C BETA URSUS Orienteering  61:46   + 34:22
 20. Kmeťová Klára                    C                          64:27   + 37:03
 21. Robotková Tereza         PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská   65:26   + 38:02
 22. Sychrová Markéta         VBM1251 C VSK Mendelu Brno         68:13   + 40:49
 23. Kalinová Jasmína         0170001 C 017 - Lasota - neregist  69:59   + 42:35
 24. Vernerová Johanka        VBM1451 C VSK Mendelu Brno         70:19   + 42:55
 25. Ramachová Michaela       PBM1151 C TJ Spartak 1. Brněnská   76:43   + 49:19
 26. Burdilák Robin           ADA1501 C OOB Spartak Adamov       99:32   + 72:08
 27. Sychra Jakub                     C                         100:08   + 72:44
     Sluka Matouš             SBK1411 C KOB START Blansko         DISK          
     Strýček Matěj            ADA1701 C OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.90 km, 80 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Husty Jakub                      C                          29:26          
  2. Navrátil Ondřej          0050001 C 005 - NNN - Ženka        34:17   + 4:51 
  3. Křivan Václav            TTR7601 C OOB Třebíč               34:30   + 5:04 
  4. Račanský Martin          0140001 C 014 - BzB                35:23   + 5:57 
  5. Kroutil Petr             TBM7803 C KOS TJ Tesla Brno        36:55   + 7:29 
  6. Ryšavý Miloš             TBM7607 C KOS TJ Tesla Brno        37:04   + 7:38 
  7. Sedláček Petr            0110002 C 011 - ESOX ODEI          37:16   + 7:50 
  8. Jágr Jaroslav            SBK7549 C KOB START Blansko        38:05   + 8:39 
  9. Sedláčková Alžběta       0110001 C 011 - ESOX ODEI          38:15   + 8:49 
 10. Hyánková Eva             ABM0000 C KOB ALFA Brno            38:34   + 9:08 
 11. Fuchs Jan                TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno        40:11   + 10:45
 12. Baláč Radek              0030001 C 003 - SKACELOVI          41:22   + 11:56
 13. Mudráková Michaela       TBM7555 C KOS TJ Tesla Brno        41:46   + 12:20
 14. Boučková Anna            TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno        42:40   + 13:14
 15. Kycl Ondřej              LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav B  43:19   + 13:53
 16. Pospíšilová Iva          PBM7750 C TJ Spartak 1. Brněnská   43:30   + 14:04
 17. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         45:54   + 16:28
 18. Baláčová Jana            0030002 C 003 - SKACELOVI          46:21   + 16:55
 19. Mynářová Jana            ZBM7552 C SK Žabovřesky Brno       46:49   + 17:23
 20. Hanousek Radim           TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno        47:27   + 18:01
 21. Mikula Martin            0190001 C 019 - Předklášteří       47:36   + 18:10
 22. Pazdziora Jan                    C                          47:52   + 18:26
 23. Fuchs Marek              TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno        47:53   + 18:27
 24. Šťastný Jan              TBM     C KOS TJ Tesla Brno        48:03   + 18:37
 25. Růžička Lukáš            KSU7849 C Klub vytrvalostních spo  48:45   + 19:19
 26. Redlichová Jana          016     C 016 - nereg.             50:41   + 21:15
 27. Kutscherauerová Andrea   BBM7550 C BETA URSUS Orienteering  57:28   + 28:02
 28. Kadlecová Gabriela       BBM7651 C BETA URSUS Orienteering  61:13   + 31:47
 29. Ježková Ilona            TBM7256 C KOS TJ Tesla Brno        61:21   + 31:55
 30. Hanousková Boučková DanieTBM7282 C KOS TJ Tesla Brno        63:28   + 34:02
 31. Pařízková Zuzana                 C                          63:38   + 34:12
 32. Přichystalová Anežka             C                          66:17   + 36:51
 33. Přichystal Vladimír              C                          67:42   + 38:16
 34. Pazdziora Tomáš                  C                          77:11   + 47:45
 35. Vysočan Pavel            UBM6902 C MENISKOS Brno            95:51   + 66:25
     Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
     Suchomelová Olga         0150001 C 015 - KMCH                DISK          
     Krumlová Andrea          0080001 C 008 - TJ Papuchálci       DISK          
     Částková Veronika        0010001 C 001 - Radovany team       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.90 km, 195 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čelechovský Matěj        UBM0202 B MENISKOS Brno            82:01          
  2. Sedlák Leo                       C                          94:29   + 12:28
  3. Kuhn Matyáš              0180001 C 018 - Neregistrovaný     96:39   + 14:38
     Kalina Tomáš             TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------