Kód závodu          : 6282
Název               : Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2
Datum               : 26.06.2021
Místo konání        : Rájov
Pořadatel           : MLA - MLOK Mariánské Lázně
Ředitel závodu      : Placek Petr
Hlavní rozhodčí     : Macura Jan - R3
Stavitel tratí      : Milota Josef - R1
JURY                : Suchý Petr, Nádeníček Josef, Sobotová Jana

D10F 3.00 km, 20 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Marie           MLA1250   MLOK Mariánské Lázně     20:01          
  2. Šperlová Kateřina        0070003   NEREG. TJ Radon Vysoká   25:15   + 5:14 
  3. Peláková Daniela         MLA1155   MLOK Mariánské Lázně     26:25   + 6:24 
  4. Šňupárková Barborka      PGP1152   SK Praga                 32:07   + 12:06
  5. Šlapová Sára             0070006   NEREG. TJ Radon Vysoká   56:36   + 36:35
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.10 km, 10 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fišáková Leona           MLA1151   MLOK Mariánské Lázně     29:41          
  2. Urbánková Lucie          ONO1150   SKOB Ostrov              29:48   + 0:07 
  3. Houbová Eliška           KRL1152   Kometa Kralovice         30:49   + 1:08 
  4. Andělová Viktorie        VPM1155   KOS Slavia Plzeň         36:03   + 6:22 
  5. Fryšová Zuzana           DCH1151   Radioelektronika Cheb    38:38   + 8:57 
  6. Nykodymová Anna          MLA1154   MLOK Mariánské Lázně     44:46   + 15:05
  7. Fáberová Lucie           KRL1351   Kometa Kralovice         63:32   + 33:51
  8. Maternová Jana           VPM1150   KOS Slavia Plzeň         66:45   + 37:04
  9. Škultéty Kristýna        NEK1251   Nejdek Orienteering      71:15   + 41:34
 10. Fáberová Hana            KRL1153   Kometa Kralovice         85:23   + 55:42
 11. Gregorová Vendula        NEK1250   Nejdek Orienteering      97:12   + 67:31
--------------------------------------------------------------------------------

D12B 2.90 km, 20 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gelnerová Markéta        KRL0952   Kometa Kralovice         22:01          
  2. Stehlíková Tereza        LPM0951   OK Lokomotiva Plzeň      32:46   + 10:45
  3. Fryšová Žaneta           DCH0959   Radioelektronika Cheb    34:34   + 12:33
  4. Hanáková Aneta           KRL0951   Kometa Kralovice         41:25   + 19:24
  5. Fišáková Lucie Johanka   MLA0950   MLOK Mariánské Lázně     54:32   + 32:31
  6. Čadková Michaela         KRL0954   Kometa Kralovice         80:57   + 58:56
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 4.00 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mayerová Daniela         KSH0852   OB Kašperské Hory        40:15          
  2. Ritterová Lída           ONO0851   SKOB Ostrov              45:29   + 5:14 
  3. Pokorná Anežka           KRL0757   Kometa Kralovice         50:29   + 10:14
  4. Kropáčová Zuzana         KRL0754   Kometa Kralovice         51:19   + 11:04
  5. Nejedlá Barbora          ONO0750   SKOB Ostrov              55:19   + 15:04
  6. Fryšová Andrea           DCH0760   Radioelektronika Cheb    55:27   + 15:12
  7. Bodurková Denisa         KRL0752   Kometa Kralovice         57:57   + 17:42
  8. Sobotová Kateřina        VPM0851   KOS Slavia Plzeň         62:58   + 22:43
  9. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                63:36   + 23:21
 10. Hermannová Natálie       MLA0851   MLOK Mariánské Lázně     66:34   + 26:19
 11. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750   Nejdek Orienteering      72:16   + 32:01
 12. Riedlová Karolína        DCH0856   Radioelektronika Cheb    76:36   + 36:21
 13. Němečková Eliška         DCH0765   Radioelektronika Cheb   107:17   + 67:02
 14. Maierová Daniela VictoriaDCH0753   Radioelektronika Cheb   122:01   + 81:46
     Doubravová Hana          DCH0857   Radioelektronika Cheb     DISK          
     Pospíchalová Veronika    NEK0853   Nejdek Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.80 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kožíšková Kateřina       VPM0652   KOS Slavia Plzeň         37:10          
  2. Urbánková Eva            ONO0650   SKOB Ostrov              41:52   + 4:42 
  3. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                41:58   + 4:48 
  4. Štemberová Bára          TJN0650   OOB TJ Tatran Jablonec   46:40   + 9:30 
  5. Kulová Laura             ONO0552   SKOB Ostrov              48:08   + 10:58
  6. Vilémová Eliška          VLI0655   Slavia Liberec orientee  49:21   + 12:11
  7. Gelnerová Anna           KRL0653   Kometa Kralovice         49:24   + 12:14
  8. Vlachová Adéla           KRL0551   Kometa Kralovice         50:21   + 13:11
  9. Pekárková Bára           ONO0655   SKOB Ostrov              57:57   + 20:47
 10. Folprechtová Julie       VSP0653   USK Praha                61:28   + 24:18
 11. Halámková Jana           ONO0657   SKOB Ostrov              62:05   + 24:55
 12. Fišarová Adéla           KRL0651   Kometa Kralovice         62:05   + 24:55
 13. Doubravová Barbora       DCH0657   Radioelektronika Cheb    62:43   + 25:33
 14. Třísková Tereza          LPM0653   OK Lokomotiva Plzeň      67:05   + 29:55
 15. Králová Lucie            KRL0658   Kometa Kralovice         97:09   + 59:59
 16. Peřinová Zuzana          SKV0551   TJ Slovan Karlovy Vary   98:46   + 61:36
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.40 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pecko Sára               ONO0452   SKOB Ostrov              53:17          
  2. Nádeníčková Iva          NEK0350   Nejdek Orienteering      60:44   + 7:27 
  3. Nejedlá Klára            ONO0450   SKOB Ostrov              63:19   + 10:02
  4. Ziebová Veronika         NEK0450   Nejdek Orienteering      78:51   + 25:34
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 10.60 km, 185 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavá Vendula           PGP8153   SK Praga                 53:03          
  2. Kinkorová Tereza         LPM9850   OK Lokomotiva Plzeň      54:22   + 1:19 
  3. Chvalová Věra            LPM9452   OK Lokomotiva Plzeň      57:59   + 4:56 
  4. Uhlíková Tereza          PGP9162   SK Praga                 58:07   + 5:04 
  5. Hanáková Magda           KRL9651   Kometa Kralovice         63:38   + 10:35
  6. Kosíková Eliška          TUR0052   OOB TJ Turnov            64:56   + 11:53
  7. Lepšíková Eva            SJC8765   Sportcentrum Jičín       65:13   + 12:10
  8. Nádeníčková Pavla        NEK0150   Nejdek Orienteering      65:23   + 12:20
  9. Kamenická Karolína       LPM9651   OK Lokomotiva Plzeň      65:30   + 12:27
 10. Marešová Klára           NEK0250   Nejdek Orienteering      69:44   + 16:41
 11. Trpáková Daniela         DCH0165   Radioelektronika Cheb    70:55   + 17:52
 12. Hořejší Jana             DKP9052   Oddíl OB Kotlářka        77:49   + 24:46
 13. Fišarová Eliška          KRL0351   Kometa Kralovice         78:43   + 25:40
 14. Žandová Monika           SKV8751   TJ Slovan Karlovy Vary   86:04   + 33:01
 15. Rickmeyer Tina           STB8650   TJ Stadion Nový Bor      93:59   + 40:56
 16. Šperlová Zuzana          0070001   NEREG. TJ Radon Vysoká   96:58   + 43:55
 17. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice        109:56   + 56:53
     Eretová Kateřina         SKV8651   TJ Slovan Karlovy Vary    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.70 km, 50 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavá Magdalena         PGP7650   SK Praga                 47:22          
  2. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                56:05   + 8:43 
  3. Sobotová Jana            VPM7250   KOS Slavia Plzeň         59:14   + 11:52
  4. Gregorová Kateřina       BSO8151   KOB Baník Sokolov        62:28   + 15:06
  5. Dítková Jitka            SKV7752   TJ Slovan Karlovy Vary   66:08   + 18:46
  6. Kalousková Pavla         JEN8451   OB Jenišovice            67:18   + 19:56
  7. Šitrová Lucie            LPM7857   OK Lokomotiva Plzeň      87:36   + 40:14
  8. Bohuslavová Jana         LPM7852   OK Lokomotiva Plzeň      87:38   + 40:16
  9. Vlašímská Tereza         SKV7551   TJ Slovan Karlovy Vary   89:11   + 41:49
 10. Pinkrová Šárka           HCE8350   TJ Hostivice             91:21   + 43:59
 11. Turková Martina          SKV7852   TJ Slovan Karlovy Vary   97:51   + 50:29
 12. Hejduková Jana           BSO7250   KOB Baník Sokolov       104:52   + 57:30
 13. Váchová Ilona            0050001   Ski klub Karlovy Vary   119:03   + 71:41
     Pelikánová Lenka         KAM8350   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 5.00 km, 45 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Folprechtová Kateřina    VSP7460   USK Praha                48:18          
  2. Ševčíková Petra          ONO7450   SKOB Ostrov              49:44   + 1:26 
  3. Fryšová Tereza           DCH7654   Radioelektronika Cheb    53:10   + 4:52 
  4. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          53:29   + 5:11 
  5. Hrstková Dana            SJI6051   OK Jihlava               56:44   + 8:26 
  6. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                58:27   + 10:09
  7. Pechová Iva              LPM6151   OK Lokomotiva Plzeň      60:01   + 11:43
  8. Nyklová Helena           MFP7550   Matfyz Praha             65:54   + 17:36
  9. Kolovská Ilona           LPM6352   OK Lokomotiva Plzeň      67:28   + 19:10
 10. Hanáková Marta           KRL7151   Kometa Kralovice         67:37   + 19:19
 11. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   72:03   + 23:45
 12. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary   72:40   + 24:22
 13. Šoupová Jana             LPM6850   OK Lokomotiva Plzeň      73:22   + 25:04
 14. Sedláčková Petra         KOR7451   OB DDM Kostelec nad Orl  77:23   + 29:05
 15. Martínková Věra          VPM5351   KOS Slavia Plzeň         77:42   + 29:24
 16. Čepičková Jana           LPM7353   OK Lokomotiva Plzeň      90:16   + 41:58
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.80 km, 30 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarcová Lenka           JEN6451   OB Jenišovice            51:15          
  2. Gabrielová Šárka         ONO5950   SKOB Ostrov              58:41   + 7:26 
  3. Šilhavá Jana             LPM5951   OK Lokomotiva Plzeň      60:37   + 9:22 
  4. Žandová Marie            SKV6551   TJ Slovan Karlovy Vary   63:09   + 11:54
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 3.20 km, 25 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 40:22          
  2. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         42:40   + 2:18 
  3. Kubátová Lenka           SKV5551   TJ Slovan Karlovy Vary   52:58   + 12:36
  4. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           54:17   + 13:55
  5. Mágrová Ivana            LCV5550   TJ Lokomotiva Chomutov   66:05   + 25:43
  6. Nyklová Helena           0080001   Dalovice                 68:13   + 27:51
  7. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             75:56   + 35:34
  8. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov  139:44   + 99:22
--------------------------------------------------------------------------------

H10F 3.00 km, 20 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bátek Tomáš              DCH1206   Radioelektronika Cheb    28:00          
  2. Rutrle Michal            0070013   NEREG. TJ Radon Vysoká   28:10   + 0:10 
  3. Špička David             0070014   NEREG. TJ Radon Vysoká   29:45   + 1:45 
  4. Gregor Ondřej            BSO1200   KOB Baník Sokolov        35:39   + 7:39 
  5. Kratochvíl André         0070016   NEREG. TJ Radon Vysoká   35:49   + 7:49 
  6. Soukup Ondřej            NEK1201   Nejdek Orienteering      39:51   + 11:51
  7. Pelikán Vít              KAM1203   OK Kamenice              41:11   + 13:11
  8. Kropáček Antonín         0070012   NEREG. TJ Radon Vysoká   41:47   + 13:47
  9. Volný Oliver             0070010   NEREG. TJ Radon Vysoká   50:51   + 22:51
 10. Kratochvíl Samuel        0070017   NEREG. TJ Radon Vysoká   56:50   + 28:50
 11. Slezák Martin            0070015   NEREG. TJ Radon Vysoká   64:46   + 36:46
 12. Klier Šimon              MLA1101   MLOK Mariánské Lázně     68:18   + 40:18
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.10 km, 10 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pinkr Josef              HCE1200   TJ Hostivice             32:20          
  2. Haller Maxmilián         KRL1102   Kometa Kralovice         33:18   + 0:58 
  3. Placek Nikolas           MLA1200   MLOK Mariánské Lázně     36:56   + 4:36 
  4. Ševčík Vít               ONO1100   SKOB Ostrov              50:22   + 18:02
  5. Kváč Martin              MLA1102   MLOK Mariánské Lázně     51:49   + 19:29
  6. Fecko Richard            NEK1100   Nejdek Orienteering      58:18   + 25:58
  7. Čepička Antonín          LPM1102   OK Lokomotiva Plzeň      61:23   + 29:03
  MS Gregor Josef             NEK1000   Nejdek Orienteering      86:12   + 53:52
--------------------------------------------------------------------------------

H12B 3.30 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brabec Zdeněk            MAS1001   OOB Aš                   32:56          
  2. Placek Tomas             MLA0902   MLOK Mariánské Lázně     36:24   + 3:28 
  3. Ritter Jakub             ONO1000   SKOB Ostrov              37:55   + 4:59 
  4. Černý Antonín            ONO1001   SKOB Ostrov              42:41   + 9:45 
  5. Gregor Richard           BSO0900   KOB Baník Sokolov        48:46   + 15:50
  6. Materna Josef            VPM0902   KOS Slavia Plzeň         50:34   + 17:38
  7. Šňupárek Jenda           PGP1005   SK Praga                 52:47   + 19:51
  8. Beneš Jan                MLA1000   MLOK Mariánské Lázně     56:17   + 23:21
  9. Ďurica Matěj             DCH0912   Radioelektronika Cheb   100:21   + 67:25
 10. Kalousek Dominik         JEN0901   OB Jenišovice           100:44   + 67:48
 11. Müller Karel             HCE1000   TJ Hostivice            105:28   + 72:32
     Houba Vojtěch            KRL1002   Kometa Kralovice          DISK          
     Bohuslav Fanda           LPM0900   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.00 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Donda Jakub              ONO0700   SKOB Ostrov              37:16          
  2. Stehlík Jakub            LPM0700   OK Lokomotiva Plzeň      38:35   + 1:19 
  3. Turek Jakub              SKV0801   TJ Slovan Karlovy Vary   44:11   + 6:55 
  4. Plevný Albert            DCH0711   Radioelektronika Cheb    44:19   + 7:03 
  5. Kule Oliver              ONO0701   SKOB Ostrov              45:21   + 8:05 
  6. Brabec Matěj             MAS0701   OOB Aš                   45:52   + 8:36 
  7. Štembera Vítek           TJN0801   OOB TJ Tatran Jablonec   55:24   + 18:08
  8. Kváč Miroslav            MLA0800   MLOK Mariánské Lázně     65:20   + 28:04
  9. Janoch Mikuláš           MLA0700   MLOK Mariánské Lázně     66:13   + 28:57
 10. Bruckner Filip           DCH0714   Radioelektronika Cheb    70:49   + 33:33
 11. Herman Ondřej            MLA0801   MLOK Mariánské Lázně     73:45   + 36:29
 12. Folprecht Lukáš          VSP0802   USK Praha               133:11   + 95:55
     Pjenčák Adam             MAS0802   OOB Aš                    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 5.60 km, 55 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nemšovský Filip          VSP0500   USK Praha                42:28          
  2. Pivec Jan                MLA0503   MLOK Mariánské Lázně     44:49   + 2:21 
  3. Janoch Samuel            MLA0502   MLOK Mariánské Lázně     46:05   + 3:37 
  4. Spiřík František         BSO0603   KOB Baník Sokolov        54:26   + 11:58
  5. Sobota Ondřej            VPM0502   KOS Slavia Plzeň         59:51   + 17:23
  6. Havlíček Viktor          BSO0602   KOB Baník Sokolov        68:15   + 25:47
  7. Kropáč Filip             KRL0503   Kometa Kralovice         72:37   + 30:09
  8. Ječmen Matyáš            ONO0600   SKOB Ostrov              83:59   + 41:31
  9. Sedláček David           SRK0508   SOOB Spartak Rychnov n.  92:06   + 49:38
     Veseleňák Karel          BSO0601   KOB Baník Sokolov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 10.60 km, 185 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenický Matěj          LPU9036   OK Lokomotiva Pardubice  58:40          
  2. Kolovský František       LPM9202   OK Lokomotiva Plzeň      61:48   + 3:08 
  3. Valeš Jiří               LPM9502   OK Lokomotiva Plzeň      67:28   + 8:48 
  4. Stehlík Šimon            LPM0501   OK Lokomotiva Plzeň      67:33   + 8:53 
  5. Němec David              LPM0504   OK Lokomotiva Plzeň      70:48   + 12:08
  6. Kohoutek Oldřich         BSO0301   KOB Baník Sokolov        71:21   + 12:41
  7. Stehlík Petr             LPM7903   OK Lokomotiva Plzeň      77:07   + 18:27
  8. Pova Ondřej              KRL9304   Kometa Kralovice         81:38   + 22:58
  9. Kováč František          MLA0201   MLOK Mariánské Lázně     82:46   + 24:06
 10. Newiak Nick              NEK0101   Nejdek Orienteering      83:23   + 24:43
 11. Lepšík Petr              SJC8203   Sportcentrum Jičín       85:44   + 27:04
 12. Suchý Petr               LPM7820   OK Lokomotiva Plzeň      86:07   + 27:27
 13. Havlíček Albert          BSO0304   KOB Baník Sokolov        96:17   + 37:37
 14. Weissar Samuel           LPM0300   OK Lokomotiva Plzeň      99:10   + 40:30
 15. Šulc Marek               MAS9302   OOB Aš                  105:09   + 46:29
 16. Hejduk Jan               BSO0001   KOB Baník Sokolov       110:05   + 51:25
 17. Preibisch Jan            MLA8300   MLOK Mariánské Lázně    110:08   + 51:28
 18. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha               113:39   + 54:59
 19. Milota Břetislav         MLA0300   MLOK Mariánské Lázně    121:58   + 63:18
 20. Švarc Lukáš              JEN9001   OB Jenišovice           127:33   + 68:53
 21. Frank Jiří               MAS9600   OOB Aš                  135:40   + 77:00
     Hejduk Zdeněk            BSO0201   KOB Baník Sokolov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 7.60 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nemšovský Petr           PGP7602   SK Praga                 55:20          
  2. Ritter Aleš              ONO7401   SKOB Ostrov              59:39   + 4:19 
  3. Turek Jan                SKV7302   TJ Slovan Karlovy Vary   60:18   + 4:58 
  4. Ševčík Petr              ONO7200   SKOB Ostrov              60:23   + 5:03 
  5. Ječmen Vladimír          ONO7900   SKOB Ostrov              63:40   + 8:20 
  6. Martínek Robert          VPM7700   KOS Slavia Plzeň         68:26   + 13:06
  7. Vlašímský Robert         SKV7201   TJ Slovan Karlovy Vary   68:49   + 13:29
  8. Bohuslav Václav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň      69:10   + 13:50
  9. Šilhavý Jakub            LPM8500   OK Lokomotiva Plzeň      69:40   + 14:20
 10. Folprecht Eduard         TUV7304   SOK TJ Turnov            72:41   + 17:21
 11. Dvořák Pavel             LPM7805   OK Lokomotiva Plzeň      73:21   + 18:01
 12. Šitra Vladimír           LPM7904   OK Lokomotiva Plzeň      75:28   + 20:08
 13. Anděl Robert             VPM8001   KOS Slavia Plzeň         76:47   + 21:27
 14. Vilém Stanislav          VLI7703   Slavia Liberec orientee  87:44   + 32:24
 15. Houba Petr               KRL7801   Kometa Kralovice         87:45   + 32:25
 16. Pelikán Tomáš            KAM8200   OK Kamenice              89:06   + 33:46
 17. Šperl Milan              0070005   NEREG. TJ Radon Vysoká   93:47   + 38:27
 18. Pinkr Josef              HCE8200   TJ Hostivice            118:19   + 62:59
 19. Kalousek Zdeněk          0040001   Kalouskovi              166:24   + 111:04
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 6.50 km, 75 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čepička Ladislav         LPM6701   OK Lokomotiva Plzeň      51:31          
  2. Černý Jan                ONO7101   SKOB Ostrov              58:45   + 7:14 
  3. Fišar Miroslav           KRL7201   Kometa Kralovice         59:32   + 8:01 
  4. Nejedlý Ladislav         ONO7501   SKOB Ostrov              59:40   + 8:09 
  5. Kropáč Jiří              KRL6702   Kometa Kralovice         61:21   + 9:50 
  6. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 65:40   + 14:09
  7. Štembera Jan             TJN7513   OOB TJ Tatran Jablonec   67:32   + 16:01
  8. Vlach Miroslav           DCH6101   Radioelektronika Cheb    71:20   + 19:49
  9. Beneš Marek              MLA7601   MLOK Mariánské Lázně     74:11   + 22:40
 10. Weissar Petr             LPM7020   OK Lokomotiva Plzeň      77:15   + 25:44
 11. Mayer Tomáš              KSH6900   OB Kašperské Hory        77:24   + 25:53
 12. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  77:35   + 26:04
 13. Nádeníček Josef          NEK7000   Nejdek Orienteering      78:49   + 27:18
 14. Fiala Michal             KSH7601   OB Kašperské Hory        81:29   + 29:58
 15. Fryš Zdeněk              DCH7503   Radioelektronika Cheb    81:43   + 30:12
 16. Dítko Jan                SKV7301   TJ Slovan Karlovy Vary   83:38   + 32:07
 17. Šoupa Karel              LPM6900   OK Lokomotiva Plzeň      84:14   + 32:43
 18. Müller Rico              STB6400   TJ Stadion Nový Bor      92:34   + 41:03
 19. Šilhavý Miroslav         LPM5800   OK Lokomotiva Plzeň      98:43   + 47:12
 20. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice            126:50   + 75:19
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.30 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarc Jiří               JEN6201   OB Jenišovice            43:14          
  2. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          47:44   + 4:30 
  3. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               57:32   + 14:18
  4. Hrstka Vladislav         JHB5702   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  61:39   + 18:25
  5. Pech Jiří                LPM5402   OK Lokomotiva Plzeň      63:12   + 19:58
  6. Martínek Bohumil         0110001   001                      71:19   + 28:05
  7. Čech Petr                DCH6002   Radioelektronika Cheb    74:03   + 30:49
  8. Blažek Jiří              VPM5009   KOS Slavia Plzeň         78:12   + 34:58
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.80 km, 30 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          44:51          
  2. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         46:50   + 1:59 
  3. John Vladimír            DLP5500   OOB TJ Dukla Praha       48:31   + 3:40 
  4. Kubát Jaroslav           SKV5203   TJ Slovan Karlovy Vary   56:48   + 11:57
  5. Valeška Rudolf           LCV4700   TJ Lokomotiva Chomutov   58:24   + 13:33
  6. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          58:31   + 13:40
  7. Mágr Zdeněk              LCV5000   TJ Lokomotiva Chomutov   63:38   + 18:47
  8. Jirásek Jaroslav         DCH4701   Radioelektronika Cheb    64:36   + 19:45
  9. Böhm Eduard              0010001   ASKÖ Salzburg-Henndorf   75:47   + 30:56
 10. Schejbal Ladislav        DCH5301   Radioelektronika Cheb    92:20   + 47:29
     Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75C 3.20 km, 25 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          40:02          
  2. Schimm Dieter            BSO4401   KOB Baník Sokolov        48:56   + 8:54 
  3. Bohuslav Václav          LPM4201   OK Lokomotiva Plzeň      50:38   + 10:36
  4. Frey Jaromír             ONO4100   SKOB Ostrov              59:16   + 19:14
  5. Bouček Václav            OCB4101   OC České Budějovice      74:58   + 34:56
--------------------------------------------------------------------------------

T1 2.90 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlík Jan               MLA       MLOK Mariánské Lázně     38:01          
  2. Bartošová Jana           MLA7051   MLOK Mariánské Lázně     38:08   + 0:07 
  3. Rom Pavel                          nereg.                   43:40   + 5:39 
  4. Davidová Jana            ONO7852   SKOB Ostrov              47:34   + 9:33 
  5. Hořejší Jan              0030001   Hořejší                  58:09   + 20:08
  6. Klierová Simona          MLA8051   MLOK Mariánské Lázně     89:32   + 51:31
     Jánová Andrea            NEK7851   Nejdek Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T2 6.00 km, 55 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirásek Jaroslav                                            71:01          
  2. Žákovec Jan              KRL9505   Kometa Kralovice         79:23   + 8:22 
  3. Sobota Petr              VPM7800   KOS Slavia Plzeň         91:00   + 19:59
  4. Jirásek Pavel                                               99:58   + 28:57
  5. Bouček Jakub             OCB9501   OC České Budějovice     100:19   + 29:18
  6. Dlabač Marek             0050002   Ski klub Karlovy Vary   101:08   + 30:07
  7. Wolf Vojtěch             NEK0100   Nejdek Orienteering     106:39   + 35:38
  8. Jirásek Petr                                               116:47   + 45:46
  9. Buřičová Romana                    nereg.                  159:59   + 88:58
     Děrolová Eliška                                              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

TF 3.00 km, 20 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matoušek Vít                       Matfyz Praha             24:15          
  2. Volná Laura              0070011   NEREG. TJ Radon Vysoká   24:59   + 0:44 
  3. Svitáček Matěj           0070007   NEREG. TJ Radon Vysoká   25:09   + 0:54 
  4. Hering Antonín           0070009   NEREG. TJ Radon Vysoká   28:22   + 4:07 
  5. Šperlová Marie           0070004   NEREG. TJ Radon Vysoká   28:26   + 4:11 
  6. Přinda Jan                         OK Lokomotiva Plzeň      30:07   + 5:52 
  7. Děrgel Antonín           0070008   NEREG. TJ Radon Vysoká   35:26   + 11:11
  8. Gazdačková Emilka        0070018   NEREG. TJ Radon Vysoká   36:56   + 12:41
  9. Petýrková Karolína       NEK0851   Nejdek Orienteering      38:06   + 13:51
 10. Milota Jan               MLA0500   MLOK Mariánské Lázně     39:07   + 14:52
 11. Pelikánová Jitka         KAM1451   OK Kamenice              40:55   + 16:40
 12. Pivcová Lucie            MLA1650   MLOK Mariánské Lázně     41:31   + 17:16
 13. Kalousková Aneta         JEN1350   OB Jenišovice            43:19   + 19:04
 14. Fáberová Zuzana                    nereg.                   47:11   + 22:56
 15. Zeman Annabel            DCE1850   KOB Dobřichovice         51:28   + 27:13
 16. Suchá Edita              LPM1650   OK Lokomotiva Plzeň      53:00   + 28:45
 17. Šlapová Sofie            0070002   NEREG. TJ Radon Vysoká   57:01   + 32:46
 18. Popule Tomáš             LPM8803   OK Lokomotiva Plzeň     102:11   + 77:56
     Šilhavá Rozárie          LPM1850   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Šilhavý Matěj            LPM1600   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------