Kód závodu : 6366
Název : Oblastní žebříček
Datum : 12.09.2021
Místo konání : Dobříš
Mapa : Kazatelna, 1 : 10 000
Pořadatel : DOR - OK Dobříš
Ředitel závodu : Janda Pavel - R3
Hlavní rozhodčí : Etrych Tomáš - R3
Stavitel tratí : Houska Jindřich - R3, Bochenková Martina - R1, Jiroušek Pavel
JURY : Mrázek Jan, Sysel Ondřej, Plochová Dominika
Kategorie: D35K
D35K 4.37 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 43:08
2. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 44:35 + 1:27
3. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 48:56 + 5:48
4. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 50:11 + 7:03
5. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 51:10 + 8:02
6. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 51:58 + 8:50
7. Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha 52:25 + 9:17
8. Junková Petra STH7451 SK Studenec 52:51 + 9:43
9. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 52:57 + 9:49
10. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 53:06 + 9:58
11. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 53:59 + 10:51
12. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 55:50 + 12:42
13. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 56:15 + 13:07
14. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 57:24 + 14:16
15. Lacinová Hanka DKP7952 Oddíl OB Kotlářka 59:03 + 15:55
16. Stočesová Lucie 0270001 Není 59:08 + 16:00
17. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 60:04 + 16:56
18. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 60:35 + 17:27
19. Vrbová Kateřina CEP7950 Čepíci 61:45 + 18:37
20. Pinkava Anna FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Staveb 62:47 + 19:39
21. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 63:46 + 20:38
22. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:40 + 22:32
23. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Staveb 66:19 + 23:11
24. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 68:39 + 25:31
25. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 68:54 + 25:46
26. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 70:53 + 27:45
27. Lohová Monika DKL8052 KOB Kladno 73:26 + 30:18
28. Nekvasilová Monika DKP7650 Oddíl OB Kotlářka 82:48 + 39:40
29. Chmelařová Zuzana PGP7761 SK Praga 84:52 + 41:44
30. Bublíková Zuzana TAP7751 KOB Tretra Praha 85:44 + 42:36
31. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 86:55 + 43:47
32. Hüblová Kateřina FSP7750 VSK ČVUT Fakulta Staveb 110:47 + 67:39
--------------------------------------------------------------------------------