Kód závodu          : 6368
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 03.10.2021
Místo konání        : Úvaly, koupaliště
Mapa                : Vidrholec-Hol 1 : 10 000, ekv. 2,5 m, stav 09/2021
Pořadatel           : FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Ředitel závodu      : Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí     : Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí      : Nitsch Karel - R3
JURY                : Rollier Monika, Sysel Ctibor, Malačka Milan
Klubové výsledky    : PDY (18)

D21K 4.60 km, 40 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kotrčová Lenka           PDY9350   Běhej Poděbrady          44:09          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 5.30 km, 40 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 14. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          41:59   + 8:51 
 31. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          50:45   + 17:37
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.30 km, 30 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Hejtmánková Kateřina     PDY8450   Běhej Poděbrady          31:25   + 2:21 
 30. Nedomová Iva             PDY7851   Běhej Poděbrady          46:02   + 16:58
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.00 km, 30 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 43. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          68:55   + 38:07
--------------------------------------------------------------------------------

H10F 2.00 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Škopek Ondřej            PDY1104   Běhej Poděbrady          32:56   + 0:59 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.70 km, 15 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 17. Lounek Alexandr          PDY1100   Běhej Poděbrady          36:18   + 17:57
 22. Holata Vojtěch           PDY1303   Běhej Poděbrady          43:41   + 25:20
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.30 km, 20 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 29. Cháma Ondřej             PDY0902   Běhej Poděbrady          37:58   + 14:52
 51. Nedoma Oliver            PDY1000   Běhej Poděbrady          72:29   + 49:23
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.70 km, 25 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 50. Nedoma Edgar             PDY0703   Běhej Poděbrady          51:07   + 28:57
--------------------------------------------------------------------------------

H35 6.00 km, 35 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 14. Lounek Jakub             PDY8200   Běhej Poděbrady          44:04   + 8:14 
 36. Holata Radek             PDY8103   Běhej Poděbrady          58:42   + 22:52
--------------------------------------------------------------------------------

T1 3.20 km, 35 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 23. Nedoma David             PDY7300   Běhej Poděbrady          33:55   + 10:12
--------------------------------------------------------------------------------

T2 5.20 km, 35 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 28. Beier Petr               PDY7800   Běhej Poděbrady          76:45   + 39:42
--------------------------------------------------------------------------------

TF 2.00 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  6. Holatová Veronika        PDY1551   Běhej Poděbrady          27:36   + 5:40 
 26. Lounek Richard           PDY1500   Běhej Poděbrady          51:17   + 29:21
--------------------------------------------------------------------------------