Kód závodu          : 6408
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 12.09.2021
Místo konání        : Janův Důl
Mapa                : Druzcovský les, 1:10 000 (pro DH16 - DH21 i 1:15 000)
Pořadatel           : VLI - Slavia Liberec orienteering
Ředitel závodu      : Severýn Otto
Hlavní rozhodčí     : Martan Jiří - R1
Stavitel tratí      : Horáček Michal - R2, Horáček Miroslav - R2
JURY                : Peterka Vojtěch, Kořínek Jindřich, Vácha Tomáš

D10 2.01 km, 80 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kvapilová Klára          TUV1199   SOK TJ Turnov            30:26          
  2. Kitto Klára              TUR1156   OOB TJ Turnov            41:37   + 11:11
  3. Kubešová Eliška          VLI1152   Slavia Liberec orientee  42:52   + 12:26
  4. Pešíková Ela             VLI1253   Slavia Liberec orientee  47:28   + 17:02
  5. Heczková Emma            VLI1252   Slavia Liberec orientee  54:52   + 24:26
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 4.08 km, 115 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Maděrová Klára           0200001   VLI Friends              28:49          
  2. Kutková Sára             JEN1351   OB Jenišovice            29:12   + 0:23 
  3. Dušková Denisa           TJN1250   OOB TJ Tatran Jablonec   29:39   + 0:50 
  4. Feřtová Alžběta          VLI1451   Slavia Liberec orientee  47:51   + 19:02
  5. Nehasilová Anna          BOR1450   OK Jiskra Nový Bor       60:03   + 31:14
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.68 km, 115 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Soukupová Marie          BOR0952   OK Jiskra Nový Bor       25:29          
  2. Míková Sofie             JJN0950   Team Jizerky             30:13   + 4:44 
  3. Kvapilová Kristýna       TUV0999   SOK TJ Turnov            30:51   + 5:22 
  4. Haasová Anežka           BOR0956   OK Jiskra Nový Bor       36:47   + 11:18
  5. Janatová Violka          TJN0956   OOB TJ Tatran Jablonec   37:43   + 12:14
  6. Zurynková Lenka          TJN0957   OOB TJ Tatran Jablonec   39:40   + 14:11
  7. Hrdá Kristýna            VLI0953   Slavia Liberec orientee  40:37   + 15:08
  8. Barsová Magdaléna        VLI0955   Slavia Liberec orientee  44:36   + 19:07
  9. Kubešová Tereza          VLI0954   Slavia Liberec orientee  48:08   + 22:39
 10. Růtová Amálka            JJN0951   Team Jizerky             48:09   + 22:40
 11. Jiráková Adéla           JJN1052   Team Jizerky             51:00   + 25:31
 12. Feřtová Eliška           VLI1056   Slavia Liberec orientee  55:27   + 29:58
 13. Pethsová Isabella        KRN1051   KOS TJ Lokomotiva Krnov  95:19   + 69:50
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.67 km, 95 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášková Matilda        TUV0998   SOK TJ Turnov            33:19          
  2. Lamačová Barbora         BOR0750   OK Jiskra Nový Bor       35:55   + 2:36 
  3. Nožičková Eva            JJN0852   Team Jizerky             36:51   + 3:32 
  4. Zabořilová Anna          TUR0951   OOB TJ Turnov            37:15   + 3:56 
  5. Kunášková Karolína       VLI0851   Slavia Liberec orientee  38:51   + 5:32 
  6. Lipenská Barbora         CHA0753   OK Chrastava             39:20   + 6:01 
  7. Šestáková Johana         VLI0853   Slavia Liberec orientee  40:08   + 6:49 
  8. Nováková Viktorie        RUM0751   ZOOB Rumburk             40:13   + 6:54 
  9. Pražáková Nella          JJN0853   Team Jizerky             41:46   + 8:27 
 10. Rejholcová Tereza        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor       46:56   + 13:37
 11. Flossmannová Lucie       VLI0852   Slavia Liberec orientee  47:52   + 14:33
 12. Březinová Antonie        CHA0851   OK Chrastava             48:28   + 15:09
 13. Pechová Alena            VLI0854   Slavia Liberec orientee  54:15   + 20:56
 14. Vokušová Veronika        JJN0752   Team Jizerky             59:25   + 26:06
 15. Houžvičková Kateřina     TUR0952   OOB TJ Turnov            59:26   + 26:07
 16. Podoubská Klára          JJN0851   Team Jizerky             60:21   + 27:02
 17. Vaňourková Sára          BOR0759   OK Jiskra Nový Bor       60:24   + 27:05
 18. Nováková Barborka        TUR0860   OOB TJ Turnov            62:11   + 28:52
 19. Zlatušková Sofie         TUR0852   OOB TJ Turnov            63:21   + 30:02
 20. Kutková Tereza           JEN0752   OB Jenišovice            63:26   + 30:07
 21. Nejedlová Karolína       LLI0852   LOK-o Liberec            64:12   + 30:53
 22. Krejzová Markéta         TUR0854   OOB TJ Turnov            64:49   + 31:30
 23. Šlinská Amálie           KUL0852   KOB Ústí nad Labem       67:13   + 33:54
 24. Fuchsová Eliška          LTP0851   OOB TJ Lokomotiva Tepli  70:10   + 36:51
 25. Mastníková Lenka         JJN0854   Team Jizerky             75:28   + 42:09
 26. Stehlíková Josefína      TJN0864   OOB TJ Tatran Jablonec  124:38   + 91:19
     Feřtová Anežka           VLI0856   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.24 km, 135 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pecková Tereza           VLI0551   Slavia Liberec orientee  39:49          
  2. Heczková Anna            VLI0652   Slavia Liberec orientee  41:22   + 1:33 
  3. Skácelová Kateřina       VLI0550   Slavia Liberec orientee  45:15   + 5:26 
  4. Houžvičková Daniela      TUR0751   OOB TJ Turnov            46:45   + 6:56 
  5. Plevová Barbora          SJC0559   Sportcentrum Jičín       47:32   + 7:43 
  6. Vilémová Eliška          VLI0655   Slavia Liberec orientee  48:34   + 8:45 
  7. Balcarová Marie          LLI0652   LOK-o Liberec            49:01   + 9:12 
  8. Savruková Adéla          TJN0656   OOB TJ Tatran Jablonec   49:41   + 9:52 
  9. Háková Eliška            TJN0654   OOB TJ Tatran Jablonec   54:02   + 14:13
 10. Dušková Viktorie         TJN0655   OOB TJ Tatran Jablonec   55:55   + 16:06
 11. Lamačová Kateřina        TUR0660   OOB TJ Turnov            65:11   + 25:22
 12. Zoubková Šárka           TJN0554   OOB TJ Tatran Jablonec   65:51   + 26:02
 13. Rejmanová Nikola         BOR0656   OK Jiskra Nový Bor       68:24   + 28:35
 14. Sokolová Julie           VLI0552   Slavia Liberec orientee  71:38   + 31:49
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.93 km, 145 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matyášová Kristýna       CHA0555   OK Chrastava             38:54          
  2. Šestáková Marie          VLI0452   Slavia Liberec orientee  41:22   + 2:28 
  3. Aschermannová Klára      VSP0454   USK Praha                41:42   + 2:48 
  4. Skácelová Adéla          JJN0454   Team Jizerky             43:58   + 5:04 
  5. Kodejšová Markéta        VSP0458   USK Praha                47:09   + 8:15 
  6. Pesničáková Soňa         JJN0451   Team Jizerky             50:20   + 11:26
  7. Mellanová Judita         TUR0559   OOB TJ Turnov            50:31   + 11:37
  8. Hudská Štěpánka          TUR0450   OOB TJ Turnov            53:04   + 14:10
  9. Andrlová Lea             VLI0453   Slavia Liberec orientee  58:45   + 19:51
 10. Semíková Julie           KAM0358   OK Kamenice              58:57   + 20:03
 11. Tomanicová Sofie         CHA0450   OK Chrastava             59:35   + 20:41
 12. Žejdlíková Eliška        LTP0350   OOB TJ Lokomotiva Tepli  64:13   + 25:19
 13. Tučková Anna             LPU0455   OK Lokomotiva Pardubice  76:01   + 37:07
--------------------------------------------------------------------------------

D20 5.53 km, 160 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  56:10          
  2. Šritrová Lenka           TUR0250   OOB TJ Turnov            72:10   + 16:00
  3. Pavlová Martina          LTP0151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  78:18   + 22:08
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 5.17 km, 150 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švihovská Eva            JJN8350   Team Jizerky             59:39          
  2. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        66:43   + 7:04 
  3. Jirků Martina            TUR8750   OOB TJ Turnov            68:41   + 9:02 
  4. Svobodová Barbora        JJN8950   Team Jizerky             75:47   + 16:08
  5. Dušková Pavla            KOR9050   OB DDM Kostelec nad Orl  90:03   + 30:24
     Kočí Anna                FYD9451   Jizerský klub OB Frýdla   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 7.27 km, 185 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bogarová Adélka          PGP9056   SK Praga                 55:32          
  2. Kabáthová Eva            LCE8966   OOB TJ Slovan Luhačovic  56:47   + 1:15 
  3. Martanová Elin           TUR0253   OOB TJ Turnov            57:24   + 1:52 
  4. Omová Michaela           TUR8153   OOB TJ Turnov            57:28   + 1:56 
  5. Sokolářová Šárka         TUR9999   OOB TJ Turnov            58:49   + 3:17 
  6. Rufferová Iva            TUR8354   OOB TJ Turnov            58:54   + 3:22 
  7. Martanová Lea            TUR0555   OOB TJ Turnov            59:27   + 3:55 
  8. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       61:43   + 6:11 
  9. Mádlová Věra             PBM8951   TJ Spartak 1. brněnská   63:20   + 7:48 
 10. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             63:31   + 7:59 
 11. Luštická Lucie           TUR8650   OOB TJ Turnov            64:19   + 8:47 
 12. Mašínová Anna            TJN0152   OOB TJ Tatran Jablonec   65:12   + 9:40 
 13. Procházková Štěpánka     LPU9460   OK Lokomotiva Pardubice  73:23   + 17:51
 14. Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice  75:23   + 19:51
 15. Neradová Alena           TUR8551   OOB TJ Turnov            75:29   + 19:57
 16. Lepšíková Eva            SJC8765   Sportcentrum Jičín       76:09   + 20:37
 17. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  76:43   + 21:11
 18. Dolejší Kateřina         DOK0156   OK Doksy                 82:15   + 26:43
 19. Pavlíková Markéta        DOK0053   OK Doksy                 83:01   + 27:29
 20. Šklíbová Míša            TJN0153   OOB TJ Tatran Jablonec  107:13   + 51:41
     Riby Rose                DOK0052   OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 6.00 km, 190 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janatová Lucie           DKP8154   Oddíl OB Kotlářka        59:40          
  2. Hejtmánková Kateřina     PDY8450   Běhej Poděbrady          65:56   + 6:16 
  3. Kalousková Pavla         JEN8451   OB Jenišovice            70:10   + 10:30
  4. Havlínová Zuzana         SCP8150   OK Sparta Praha          75:34   + 15:54
  5. Rickmeyer Tina           STB8650   TJ Stadion Nový Bor     103:29   + 43:49
--------------------------------------------------------------------------------

D40 5.02 km, 130 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lankašová Barbora        CHA8050   OK Chrastava             55:30          
  2. Tomášková Radka          TUV7851   SOK TJ Turnov            56:07   + 0:37 
  3. Dolejší Lenka            DOK7450   OK Doksy                 56:58   + 1:28 
  4. Heřmánková Pavla         TUR7777   OOB TJ Turnov            57:50   + 2:20 
  5. Patková Kateřina         BOR7853   OK Jiskra Nový Bor       57:59   + 2:29 
  6. Matyášová Jana           CHA7652   OK Chrastava             59:18   + 3:48 
  7. Pachnerová Dominika      CHA7750   OK Chrastava             60:55   + 5:25 
  8. Kmínková Michala         DOK7850   OK Doksy                 62:55   + 7:25 
  9. Nehasilová Zuzana        LDC7150   KOB Děčín                67:26   + 11:56
 10. Březinová Michaela       CHA7751   OK Chrastava             70:17   + 14:47
 11. Tomandlová Radka         0070002   NOK HoRa                 73:04   + 17:34
 12. Lipenská Eva             CHA7951   OK Chrastava             73:48   + 18:18
 13. Vokušová Dana            JJN7750   Team Jizerky             76:54   + 21:24
 14. Pesničáková Kristýna     TJN7653   OOB TJ Tatran Jablonec   80:07   + 24:37
 15. Jakubská Jitka           TAP8152   KOB Tretra Praha         84:22   + 28:52
 16. Nováková Zuzana          TUV7950   SOK TJ Turnov            87:36   + 32:06
 17. Kutková Hana             JEN8050   OB Jenišovice           127:57   + 72:27
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.72 km, 115 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnová Lenka            LTP7352   OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:57          
  2. Tučková Monika           BOR7650   OK Jiskra Nový Bor       54:16   + 0:19 
  3. Waldhauserová Irena      BOR7459   OK Jiskra Nový Bor       58:00   + 4:03 
  4. Houžvičková Karolína     TUR7254   OOB TJ Turnov            58:51   + 4:54 
  5. Špeldová Magdaléna       BOR7551   OK Jiskra Nový Bor       63:04   + 9:07 
  6. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  66:52   + 12:55
  7. Lamačová Dana            TUR7451   OOB TJ Turnov            68:31   + 14:34
  8. Lesáková Věra            TJN7152   OOB TJ Tatran Jablonec   70:25   + 16:28
  9. Růtová Martina           JJN7652   Team Jizerky             72:12   + 18:15
 10. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:23   + 18:26
 11. Míková Markéta           JJN7351   Team Jizerky             77:12   + 23:15
 12. Karafiátová Lucie        BOR7658   OK Jiskra Nový Bor       80:02   + 26:05
 13. Mairichová Radka         JJN7450   Team Jizerky             81:27   + 27:30
 14. Nejedlová Lucie          LLI7350   LOK-o Liberec            95:10   + 41:13
 15. Menclová Jana            JEN7556   OB Jenišovice            96:23   + 42:26
 16. Bradáčová Marie          LLI7550   LOK-o Liberec            97:49   + 43:52
 17. Peterková Viktorie       LLI7551   LOK-o Liberec           103:34   + 49:37
--------------------------------------------------------------------------------

D50 4.66 km, 125 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Würzová Kateřina         FYD6952   Jizerský klub OB Frýdla  49:28          
  2. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       51:21   + 1:53 
  3. Linková Iva              TUV6850   SOK TJ Turnov            51:50   + 2:22 
  4. Marková Jana             LLI7152   LOK-o Liberec            52:17   + 2:49 
  5. Pecková Ivana            EKP6252   VŠTJ Ekonom Praha        54:23   + 4:55 
  6. Rýdlová Magda            JJN6850   Team Jizerky             59:29   + 10:01
  7. Bartáková Eva            CHA7051   OK Chrastava             63:34   + 14:06
  8. Pokorná Hana             JJN6951   Team Jizerky             70:44   + 21:16
  9. Ježková Hana             TUR6950   OOB TJ Turnov            72:25   + 22:57
 10. Balcarová Alena          LLI7150   LOK-o Liberec            79:46   + 30:18
 11. Kuncová Jiřina           TJN5752   OOB TJ Tatran Jablonec   81:59   + 32:31
     Hubáčková Jana           EKP6250   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 4.13 km, 120 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Halířová Eva             BOR6654   OK Jiskra Nový Bor       57:22          
  2. Pološčuková Monika       SMB6551   SKOB Mladá Boleslav      58:43   + 1:21 
  3. Švarcová Lenka           JEN6451   OB Jenišovice            60:17   + 2:55 
  4. Pávková Jana             BOR6550   OK Jiskra Nový Bor       66:30   + 9:08 
  5. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            70:03   + 12:41
--------------------------------------------------------------------------------

D60 3.82 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Hana           SMB5951   SKOB Mladá Boleslav      78:45          
  2. Kadavá Eva               CHA5750   OK Chrastava             86:19   + 7:34 
     Kapounová Jitka          DOK6050   OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.40 km, 110 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Úlehlová Ivana           BOR5150   OK Jiskra Nový Bor       50:58          
  2. Bradnová Věra            CHA5550   OK Chrastava             58:00   + 7:02 
  3. Konopáčová Jana          TUR5650   OOB TJ Turnov            60:00   + 9:02 
  4. Ševčíková Alena          CHA5351   OK Chrastava             60:30   + 9:32 
  5. Kadečková Jana           JEN5651   OB Jenišovice            70:40   + 19:42
  6. Matoušková Marie         LJN5550   OOB TJ LIAZ Jablonec na  88:40   + 37:42
  7. Böhmová Eva              TJN5450   OOB TJ Tatran Jablonec  126:45   + 75:47
--------------------------------------------------------------------------------

D75 3.05 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrojsová Jaroslava      KAS4350   KOB Kamenický Šenov      82:54          
  2. Krausová Marie           LLI4451   LOK-o Liberec            87:24   + 4:30 
  3. Křtěnská Leontina        BOR4650   OK Jiskra Nový Bor       89:30   + 6:36 
  4. Kašková Eva              CHA4650   OK Chrastava             98:13   + 15:19
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 4.08 km, 115 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Josef             VLI1300   Slavia Liberec orientee  29:53          
  2. Votava Jan               VLI1400   Slavia Liberec orientee  31:06   + 1:13 
  3. Holata Vojtěch           PDY1303   Běhej Poděbrady          34:34   + 4:41 
  4. Kasse Matej              0050003   HO Jurije Gagarina       37:08   + 7:15 
  5. Jakubský Filip           TAP1304   KOB Tretra Praha         39:05   + 9:12 
  6. Handrk Adam              0110001   Handrci                  42:06   + 12:13
  7. Peths Sebastian          KRN1200   KOS TJ Lokomotiva Krnov  43:52   + 13:59
  8. Guida Sebastian          VLI1302   Slavia Liberec orientee  46:17   + 16:24
  9. Florian Eduard           0060002   Florianci                50:21   + 20:28
 10. Kolaja Bedřich           VLI1301   Slavia Liberec orientee  69:13   + 39:20
 11. Kolín Jonáš              DKP1500   Oddíl OB Kotlářka        73:50   + 43:57
 12. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303   OOB TJ Tatran Jablonec   88:22   + 58:29
     Louda Štěpán             TUR1209   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.33 km, 100 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakubský Pavel           TAP1109   KOB Tretra Praha         36:25          
  2. Bahník Václav            JJN1102   Team Jizerky             39:26   + 3:01 
  3. Švihovský Daniel         JJN1101   Team Jizerky             41:40   + 5:15 
  4. Kmínek Jan               DOK1100   OK Doksy                 47:19   + 10:54
  5. Matějů Eda               VLI1200   Slavia Liberec orientee  50:02   + 13:37
  6. Zurynek Tomáš            TJN1107   OOB TJ Tatran Jablonec   53:23   + 16:58
  7. Kasse Jakub              0050002   HO Jurije Gagarina       56:14   + 19:49
  8. Novotný Matěj            TJN1105   OOB TJ Tatran Jablonec   92:30   + 56:05
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.97 km, 130 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamač František          TUR0901   OOB TJ Turnov            23:00          
  2. Lamač Vítek              BOR1100   OK Jiskra Nový Bor       23:16   + 0:16 
  3. Janata Matěj             TJN1111   OOB TJ Tatran Jablonec   26:07   + 3:07 
  4. Škorpil Marek            HOR0900   TJ Jiskra Hořice         26:23   + 3:23 
  5. Skácel Jan               VLI0901   Slavia Liberec orientee  27:57   + 4:57 
  6. Pešík Matouš             VLI0903   Slavia Liberec orientee  27:59   + 4:59 
  7. Kutek Matěj              TUR0908   OOB TJ Turnov            28:24   + 5:24 
  8. Votava Vojtěch           VLI1201   Slavia Liberec orientee  29:59   + 6:59 
  9. Maděra Jakub             VLI0906   Slavia Liberec orientee  30:16   + 7:16 
 10. Šebelka Jakub            VLI1002   Slavia Liberec orientee  46:33   + 23:33
 11. Hrdlička Vojtěch         VLI1004   Slavia Liberec orientee  46:35   + 23:35
 12. Kmínek Ondřej            DOK1000   OK Doksy                 49:27   + 26:27
 13. Louda Matyáš             TUR0912   OOB TJ Turnov            53:51   + 30:51
 14. Mitiska Matěj            BOR0905   OK Jiskra Nový Bor       53:57   + 30:57
 15. Jiroutek Jakub           LLI0902   LOK-o Liberec            56:19   + 33:19
 16. Švihovský Matyáš         JJN1000   Team Jizerky             62:19   + 39:19
 17. Vakula Vít               BOR0908   OK Jiskra Nový Bor       66:12   + 43:12
 18. Rafaj Mikuláš            EKP0900   VŠTJ Ekonom Praha        72:21   + 49:21
--------------------------------------------------------------------------------

H14 5.09 km, 145 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heczko Erik              VLI0804   Slavia Liberec orientee  33:16          
  2. Podrábský Ctibor         VLI0700   Slavia Liberec orientee  36:02   + 2:46 
  3. Beneš Filip              VLI0708   Slavia Liberec orientee  42:47   + 9:31 
  4. Šebelka Matěj            VLI0805   Slavia Liberec orientee  45:21   + 12:05
  5. Drahoňovský Tomáš        TUR0701   OOB TJ Turnov            45:31   + 12:15
  6. Nožička Jan              JJN0800   Team Jizerky             45:50   + 12:34
  7. Hrůzek Ondřej            BOR0809   OK Jiskra Nový Bor       48:01   + 14:45
  8. Lesák Marek              TJN0811   OOB TJ Tatran Jablonec   49:31   + 16:15
  9. Patka Kryštof            BOR0702   OK Jiskra Nový Bor       52:46   + 19:30
 10. Guida Francesco          VLI0810   Slavia Liberec orientee  52:52   + 19:36
 11. Nidrle Lukáš             0180001   ROB Liberec              59:10   + 25:54
 12. Řehoř Hynek              JJN0700   Team Jizerky             61:50   + 28:34
 13. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       64:53   + 31:37
 14. Zeman Jakub              BOR0704   OK Jiskra Nový Bor       66:17   + 33:01
 15. Bureš David              VLI0707   Slavia Liberec orientee  84:01   + 50:45
 16. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  87:49   + 54:33
 17. Mizera Jan               TUR0707   OOB TJ Turnov           102:26   + 69:10
--------------------------------------------------------------------------------

H16 6.02 km, 165 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášek Prokop           TUR0711   OOB TJ Turnov            43:27          
  2. Hoetzel Hugo             TUR0505   OOB TJ Turnov            44:05   + 0:38 
  3. Dolejší Jan              DOK0602   OK Doksy                 45:19   + 1:52 
  4. Mairich Filip            JJN0600   Team Jizerky             45:37   + 2:10 
  5. Hyxa Jan                 VLI0702   Slavia Liberec orientee  46:58   + 3:31 
  6. Zurynek Jan              TJN0605   OOB TJ Tatran Jablonec   47:00   + 3:33 
  7. Habán Oliver             JJN0602   Team Jizerky             47:35   + 4:08 
  8. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503   OOB TJ Turnov            47:48   + 4:21 
  9. Jelínek Šimon            BOR0510   OK Jiskra Nový Bor       73:57   + 30:30
 10. Votava Matěj             KUL0601   KOB Ústí nad Labem       76:05   + 32:38
 11. Dejnožka Martin          TJN0600   OOB TJ Tatran Jablonec   81:51   + 38:24
 12. Houžvička David          TUR0501   OOB TJ Turnov            88:44   + 45:17
 13. Mastník Ondřej           JJN0501   Team Jizerky             96:44   + 53:17
 14. Matouš Marek             JEN0602   OB Jenišovice           103:31   + 60:04
     Jareš Ondřej             KUL0600   KOB Ústí nad Labem        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 7.21 km, 215 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tkáč Matěj               JJN0401   Team Jizerky             46:50          
  2. Waldhauser Štěpán        TUR0409   OOB TJ Turnov            55:28   + 8:38 
  3. Klein Martin             LTP0404   OOB TJ Lokomotiva Tepli  56:51   + 10:01
  4. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   58:50   + 12:00
  5. Pokorný Jan              JJN0400   Team Jizerky             60:53   + 14:03
  6. Řehoř Vojta              JJN0303   Team Jizerky             61:23   + 14:33
  7. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec   91:02   + 44:12
--------------------------------------------------------------------------------

H20 7.61 km, 180 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  73:06          
  2. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  77:37   + 4:31 
  3. Pekárek Tomáš            LPU0515   OK Lokomotiva Pardubice  77:47   + 4:41 
  4. Riby Thomas              LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Tepli  83:54   + 10:48
     Bradáč David             LLI0203   LOK-o Liberec             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 10.41 km, 285 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005   SK Žabovřesky Brno       61:33          
  2. Roudný Martin            LPU0002   OK Lokomotiva Pardubice  65:06   + 3:33 
  3. Procházka David          LPU9113   OK Lokomotiva Pardubice  65:59   + 4:26 
  4. Hradec Pavel             TUR8801   OOB TJ Turnov            69:39   + 8:06 
  5. Švihovský Jaromír        JJN8000   Team Jizerky             73:10   + 11:37
  6. Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov            74:33   + 13:00
  7. Luštický Martin          TUR8700   OOB TJ Turnov            74:42   + 13:09
  8. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  75:42   + 14:09
  9. Dlabaja Tomas            TUR8303   OOB TJ Turnov            76:03   + 14:30
 10. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  76:23   + 14:50
 11. Váňa Martin              TUR8401   OOB TJ Turnov            77:01   + 15:28
 12. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        78:28   + 16:55
 13. Thoř Tomáš               TUR9904   OOB TJ Turnov            79:08   + 17:35
 14. Dlabaja Štěpán           TZL8508   SKOB Zlín                79:10   + 17:37
 15. Peterka Vojtěch          LLI7502   LOK-o Liberec            81:18   + 19:45
 16. Vlček Martin             TUR8702   OOB TJ Turnov            82:58   + 21:25
 17. Štryncl Pavel                      OB Jizerky               86:16   + 24:43
 18. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  87:35   + 26:02
 19. Bílý Jakub               DOK0104   OK Doksy                 87:59   + 26:26
 20. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  88:52   + 27:19
 21. Kořínek Jindřich         TUR8406   OOB TJ Turnov            88:54   + 27:21
 22. Valenta Jiří             LCE9201   OOB TJ Slovan Luhačovic  89:40   + 28:07
 23. David Tomáš              LLI0000   LOK-o Liberec            90:05   + 28:32
 24. Bradáč Jakub             LLI0002   LOK-o Liberec            98:15   + 36:42
 25. Najman Jaroslav          BOR7909   OK Jiskra Nový Bor       98:49   + 37:16
 26. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové    101:21   + 39:48
     Nejman Stanislav         TUR9500   OOB TJ Turnov             DISK          
     Hájek Kryštof            TUR0212   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 7.42 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dudík Petr               TUR8917   OOB TJ Turnov            67:57          
  2. Švarc Lukáš              JEN9001   OB Jenišovice            75:12   + 7:15 
  3. Smékal Aleš              0020001   Pro Radost              164:50   + 96:53
--------------------------------------------------------------------------------

H35 7.61 km, 220 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       65:51          
  2. Lepšík Petr              SJC8203   Sportcentrum Jičín       66:23   + 0:32 
  3. Pauschek Karel           PBM8509   TJ Spartak 1. brněnská   71:09   + 5:18 
  4. Dubec Pavel              SCP8003   OK Sparta Praha          72:52   + 7:01 
  5. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       75:58   + 10:07
  6. Albrecht David           0030001   HO Skol                  79:02   + 13:11
  7. Kasse Jakub              0050001   HO Jurije Gagarina       80:42   + 14:51
  8. Žitný Tomáš              SMB6401   SKOB Mladá Boleslav      86:16   + 20:25
  9. Kučera Martin            LTP6500   OOB TJ Lokomotiva Tepli  95:52   + 30:01
 10. Kalousek Zdeněk          JEN8200   OB Jenišovice           120:48   + 54:57
     Kautský Jiří             SCP8201   OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40 6.71 km, 230 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baier Martin             TUR7603   OOB TJ Turnov            45:16          
  2. Pražák Michal            TJN7900   OOB TJ Tatran Jablonec   50:45   + 5:29 
  3. Nehasil Vladislav        LDC7101   KOB Děčín                57:01   + 11:45
  4. Kmínek Jan               DOK7801   OK Doksy                 63:55   + 18:39
  5. Patka Miroslav           BOR7715   OK Jiskra Nový Bor       65:52   + 20:36
  6. Matyáš Libor             CHA7603   OK Chrastava             71:02   + 25:46
  7. Březina Jan              CHA7604   OK Chrastava             77:55   + 32:39
  8. Kadečka Jakub            JEN7901   OB Jenišovice            79:30   + 34:14
  9. Jakubský Ondřej          TAP7700   KOB Tretra Praha         90:30   + 45:14
 10. Erbert Ladislav          PEN7700   OK RECO Sport            90:38   + 45:22
 11. Hejčl Aleš               KUL7800   KOB Ústí nad Labem      110:29   + 65:13
     Čech Jan                 FSP7900   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Kutek Pavel              JEN7701   OB Jenišovice             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 6.33 km, 185 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bradáč Stanislav         LLI7201   LOK-o Liberec            50:36          
  2. Krejčí Jaroslav          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       50:54   + 0:18 
  3. Vácha Tomáš              BOR7409   OK Jiskra Nový Bor       53:09   + 2:33 
  4. Pachner Pavel            CHA7501   OK Chrastava             53:58   + 3:22 
  5. Sokolář Zdeněk           SNA7201   TJ START Náchod          54:17   + 3:41 
  6. Hradecký Jaroslav        DOK6300   OK Doksy                 55:11   + 4:35 
  7. Kvapil Petr              TUV7402   SOK TJ Turnov            56:31   + 5:55 
  8. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        57:13   + 6:37 
  9. Dikoš Pavel              BOR6003   OK Jiskra Nový Bor       57:25   + 6:49 
 10. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       57:41   + 7:05 
 11. Šístek Daniel            SCP7507   OK Sparta Praha          58:13   + 7:37 
 12. Tomandl Jan              0070001   NOK HoRa                 60:47   + 10:11
 13. Sucharda Jiří            BOR5802   OK Jiskra Nový Bor       60:53   + 10:17
 14. Christl Ivan             TUR7310   OOB TJ Turnov            67:13   + 16:37
 15. Kunc Radovan             TJN5549   OOB TJ Tatran Jablonec   67:28   + 16:52
 16. Štěpán Petr              LDC7301   KOB Děčín                67:47   + 17:11
 17. Krausz Milan             FSP6700   VSK ČVUT Fakulta Staveb  76:02   + 25:26
 18. Votava Jan               KUL7601   KOB Ústí nad Labem       79:01   + 28:25
 19. Danko Tomáš              CHA7200   OK Chrastava             87:32   + 36:56
 20. Rejman Josef             BOR7415   OK Jiskra Nový Bor       91:31   + 40:55
 21. Novotný Vít              TJN7601   OOB TJ Tatran Jablonec  100:32   + 49:56
 22. Mencl Martin             JEN7301   OB Jenišovice           104:45   + 54:09
 23. Drápalík Jan                                               120:22   + 69:46
 24. Opalecký Radek                                             134:44   + 84:08
 25. Čermák Petr                                                136:23   + 85:47
 26. Houda Vítězslav          CHA7300   OK Chrastava            139:37   + 89:01
--------------------------------------------------------------------------------

H50 6.26 km, 160 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vydra Ivan               CHA6600   OK Chrastava             54:29          
  2. Beránek Petr             BOR6701   OK Jiskra Nový Bor       64:42   + 10:13
  3. Zaydlar Michal           JLI7100   OB Jizerky               64:49   + 10:20
  4. Hnízdil Jan              KAS7100   KOB Kamenický Šenov      66:12   + 11:43
  5. Žejdlík Michal           LTP7001   OOB TJ Lokomotiva Tepli  67:18   + 12:49
  6. Zabořil Michal           JEN7101   OB Jenišovice            70:09   + 15:40
  7. Pavel Petr               LTP6806   OOB TJ Lokomotiva Tepli  71:56   + 17:27
  8. Fürst Aleš               LLI6801   LOK-o Liberec            72:11   + 17:42
  9. Bílý Petr                DOK6800   OK Doksy                 73:19   + 18:50
 10. Jareš Daniel             KUL6900   KOB Ústí nad Labem       74:48   + 20:19
 11. Pecka Jan                EKP6800   VŠTJ Ekonom Praha        76:07   + 21:38
 12. Waldhauser Martin        BOR7106   OK Jiskra Nový Bor       80:37   + 26:08
 13. Řehoř Jiří               TJN7004   OOB TJ Tatran Jablonec   80:49   + 26:20
 14. Zurynek Jan              EKP7003   VŠTJ Ekonom Praha        86:54   + 32:25
 15. Touš Jan                 JEN6901   OB Jenišovice            94:24   + 39:55
 16. Müller Rico              STB6400   TJ Stadion Nový Bor     103:55   + 49:26
--------------------------------------------------------------------------------

H55 5.66 km, 140 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         49:49          
  2. Semík Luboš              KAM6201   OK Kamenice              50:43   + 0:54 
  3. Švarc Jiří               JEN6201   OB Jenišovice            56:13   + 6:24 
  4. Stárek Filip             TUR6602   OOB TJ Turnov            58:18   + 8:29 
  5. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli  63:47   + 13:58
  6. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            68:03   + 18:14
  7. Šubrt Pavel              SMB6301   SKOB Mladá Boleslav      73:42   + 23:53
--------------------------------------------------------------------------------

H60 5.13 km, 145 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Konopáč Jiří             TUR5803   OOB TJ Turnov            62:02          
  2. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Mladá Boleslav      68:17   + 6:15 
  3. Hejtmánek Vladimír       TAP5802   KOB Tretra Praha         77:46   + 15:44
  4. Eiselt Miloš             LTP5802   OOB TJ Lokomotiva Tepli  81:06   + 19:04
  5. Vokuš Zdeněk             JJN5601   Team Jizerky            102:19   + 40:17
--------------------------------------------------------------------------------

H65 5.04 km, 130 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horák Petr               TJN5602   OOB TJ Tatran Jablonec   61:34          
  2. Kaška Rudolf             CHA5500   OK Chrastava             61:43   + 0:09 
  3. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  62:14   + 0:40 
  4. Pavlík Milan             CHA5400   OK Chrastava            103:53   + 42:19
--------------------------------------------------------------------------------

H70 4.25 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:58          
  2. Ševčík Milan             CHA5003   OK Chrastava             56:41   + 0:43 
  3. Barták Jiří              CHA5100   OK Chrastava             57:33   + 1:35 
  4. Babický Tomáš            RUM5001   ZOOB Rumburk             61:31   + 5:33 
  5. Provazník Jiří           TUR5102   OOB TJ Turnov            65:10   + 9:12 
  6. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  72:40   + 16:42
  7. Böhm Karel               TJN5101   OOB TJ Tatran Jablonec   76:37   + 20:39
  8. Kadečka Jiří             JEN5002   OB Jenišovice            90:01   + 34:03
  9. Kadavý Zdeněk            CHA4901   OK Chrastava            120:27   + 64:29
     Peterka Josef            LLI4702   LOK-o Liberec             DISK          
     Matoušek Luboš           LJN4700   OOB TJ LIAZ Jablonec na   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 3.49 km, 95 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       65:30          
  2. Kraus Jan                LLI4501   LOK-o Liberec            85:30   + 20:00
  3. Folprecht Eduard         TUR4301   OOB TJ Turnov            88:33   + 23:03
--------------------------------------------------------------------------------

H80 2.51 km, 90 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petrželka Pavel          TJN3800   OOB TJ Tatran Jablonec   49:52          
  2. Úlehla Zdeněk            BOR4001   OK Jiskra Nový Bor       50:18   + 0:26 
  3. Beránek Miroslav         BOR3900   OK Jiskra Nový Bor       54:17   + 4:25 
  4. Picek Jan                TJN4000   OOB TJ Tatran Jablonec   75:29   + 25:37
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 4.06 km, 110 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lankaš Antonín           CHA1200   OK Chrastava             28:49          
  2. Lankaš Vojtěch           CHA1500   OK Chrastava             29:53   + 1:04 
  3. Peteráč Jindra                     Nereg.                   31:16   + 2:27 
  4. Holatová Veronika        PDY1551   Běhej Poděbrady          33:18   + 4:29 
  5. Omová Emmeline                     OOB TJ Turnov            36:44   + 7:55 
  6. Müller Ronja             STB1453   TJ Stadion Nový Bor      36:52   + 8:03 
  7. Gottstein Josef          LLI1300   LOK-o Liberec            36:58   + 8:09 
  8. Kolaja Jaromír           VLI1501   Slavia Liberec orientee  37:08   + 8:19 
  9. Rejman Adam              BOR1500   OK Jiskra Nový Bor       37:26   + 8:37 
 10. Maděrová Andrea                    Nereg.                   40:11   + 11:22
 11. Hána Václav              0220002   Praha                    41:41   + 12:52
 12. Matouš Matěj             JEN1502   OB Jenišovice            43:33   + 14:44
 13. Peths Johan              KRN1700   KOS TJ Lokomotiva Krnov  43:46   + 14:57
 14. Verner Sebastian                   Nereg.                   46:24   + 17:35
 15. Janatová Ester           TJN1450   OOB TJ Tatran Jablonec   47:40   + 18:51
 16. Handrková Johana         0110002   Handrci                  49:01   + 20:12
 17. Lánská Elena             JJN1358   Team Jizerky             49:28   + 20:39
 18. Janatová Sára            TJN1650   OOB TJ Tatran Jablonec   50:00   + 21:11
 19. Matějů Emil              VLI1500   Slavia Liberec orientee  51:26   + 22:37
 20. Bogar Jonáš              0010001   Nereg.                   52:12   + 23:23
 21. Rafaj Hynek              EKP1400   VŠTJ Ekonom Praha        52:16   + 23:27
 22. Schulhof Matěj           TUR2020   OOB TJ Turnov            54:57   + 26:08
 23. Jiroutek Matěj           LLI1600   LOK-o Liberec            55:29   + 26:40
 24. Lánský Šimon             JJN1105   Team Jizerky             58:29   + 29:40
 25. Kolínová Anita           DKP1850   Oddíl OB Kotlářka        75:18   + 46:29
 26. Verner Barnabáš                    Nereg.                   99:11   + 70:22
     Švihovská Tereza         JJN1450   Team Jizerky              DISK          
     Hánová Kateřina          0220003   Praha                     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.96 km, 95 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smékalová Michaela                 Nereg.                   29:36          
  2. Holata Radek             PDY8103   Běhej Poděbrady          37:38   + 8:02 
  3. Vokušova Tereza                    Nereg.                   38:31   + 8:55 
  4. Kotyšanová Lucie         RUM8750   ZOOB Rumburk             39:32   + 9:56 
  5. Pech Richard             0080001   Och421                   40:20   + 10:44
  6. Nejedlo David            LLI7100   LOK-o Liberec            40:37   + 11:01
  7. Blumtritt František      BOR8500   OK Jiskra Nový Bor       40:44   + 11:08
  8. Soukup Václav            VSP5600   USK Praha                44:22   + 14:46
  9. Sokolová Miroslava       VLI7151   Slavia Liberec orientee  45:19   + 15:43
 10. Nejedlová Josefína       LLI0350   LOK-o Liberec            46:30   + 16:54
 11. Votavová Světla          0150002   DSVJ                     46:33   + 16:57
 12. Kindlová Barbora         0090001   SJC, neregistrovaní      46:56   + 17:20
 13. Cimbál Bohumil           0120003   Jablonečtí šneci         47:04   + 17:28
 14. Soukupová Michaela       VSP5850   USK Praha                53:49   + 24:13
 15. Maturová Jana            0130001   Tajm                     56:20   + 26:44
 16. Hořejší Zbyněk           KUL8401   KOB Ústí nad Labem       60:47   + 31:11
 17. Dušková Petra            0040001   TJN                      60:54   + 31:18
 18. Menclová Anna            JEN0452   OB Jenišovice            61:13   + 31:37
 19. Florianová Markéta       0060001   Florianci                63:16   + 33:40
 20. Pohlová Kateřina         0210001   NNN                      63:40   + 34:04
 21. Tůma Samuel                        Nereg.                   66:47   + 37:11
 22. Topol Milan              0170001   NNN                      81:10   + 51:34
 23. Tůma Daniel                        Nereg.                  100:09   + 70:33
 24. Prachatická Aneta        KUL0851   KOB Ústí nad Labem      105:17   + 75:41
 25. Tůma Benjamin                      Nereg.                  114:21   + 84:45
     Čupcová Viktorie         BOR0957   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Würzová Karolína         FYD9852   Jizerský klub OB Frýdla   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.50 km, 160 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schröter Pavel           CHA7203   OK Chrastava             64:16          
  2. Pešík Michal             JLI7701   OB Jizerky               65:42   + 1:26 
  3. Maděrová Michaela                  Nereg.                   69:48   + 5:32 
  4. Tišerová Ivana                     Nereg.                   84:09   + 19:53
  5. Votava David             0150001   DSVJ                     86:05   + 21:49
  6. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            93:44   + 29:28
  7. Dudíková Eva             JPV5757   Oddíl OS SK Prostějov   150:55   + 86:39
  8. Janatová Dana            TJN8450   OOB TJ Tatran Jablonec  167:42   + 103:26
  9. Cimbálová Irena          0120001   Jablonečtí šneci        170:14   + 105:58
  9. Cimbálová Kateřina       0120002   Jablonečtí šneci        170:14   + 105:58
     Kovář Boris              LTP6710   OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------