Kód závodu          : 6558
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 12.06.2021
Místo konání        : Brno Bystrc, U Křivé borovice
Mapa                : CHVALOVKA 365
Pořadatel           : TBM - KOS TJ Tesla Brno
Ředitel závodu      : Štěpánková Kateřina - R3
Hlavní rozhodčí     : Ptáček Ondřej - R3
Stavitel tratí      : Čech Radovan - R2
JURY                : Drábek Jan, Kheil Radim, Zelený Pavel

D10 2.10 km, 100 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamila Beránková         ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno       28:04          
  2. Alžběta Broschová        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     35:49   + 7:45 
  3. Vendula Šťastná          TBM1384 C KOS TJ Tesla Brno        35:50   + 7:46 
  4. Carbonara Noemi La       TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno        40:26   + 12:22
  5. Beáta Ryglová            TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno        41:20   + 13:16
  6. Barbora Schwabová        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno        41:45   + 13:41
  7. Anna Marie Soběslavská   PBM1351 C TJ Spartak 1. brněnská   42:10   + 14:06
  8. Kateřina Vítková         PBM1152 C TJ Spartak 1. brněnská   46:09   + 18:05
  9. Lucie Ptáčková           TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno        47:58   + 19:54
 10. Zuzana Šichová           ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno       48:22   + 20:18
 11. Anna Urválková           TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno        51:45   + 23:41
 12. Zuzana Kurečková         TBM1377 C KOS TJ Tesla Brno        56:51   + 28:47
 13. Lucie Marková            ZBM1351 C SK Žabovřesky Brno       57:41   + 29:37
 14. Marie Králová            PBM1153 C TJ Spartak 1. brněnská   58:06   + 30:02
 15. Simona Dokoupilová       VBM1553 C VSK Mendelu Brno         58:43   + 30:39
 16. Lucie Malá               TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno        60:38   + 32:34
 17. Ivana Tomíčková          TBM1364 C KOS TJ Tesla Brno        61:37   + 33:33
 18. Eliška Pařízková         ZBM1150 C SK Žabovřesky Brno       68:01   + 39:57
 19. Klaudie Šímová           TBM1452 C KOS TJ Tesla Brno        74:03   + 45:59
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.31 km, 110 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aneta Jágrová            RBK0951 B SK Radioklub Blansko     28:55          
  2. Natálie Mudráková        TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno        30:33   + 1:38 
  3. Zuzana Jágrová           RBK1051 C SK Radioklub Blansko     31:07   + 2:12 
  4. Eliška Tomíčková         TBM1054 C KOS TJ Tesla Brno        37:38   + 8:43 
  5. Šímová Julie             TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno        39:46   + 10:51
  6. Martina Veselá           RBK1052 C SK Radioklub Blansko     40:52   + 11:57
  7. Julie Beránková          ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno       43:05   + 14:10
  8. Sofie Kolaříková         SBK0955 C KOB START Blansko        52:43   + 23:48
  MS Monika Huber             ABM7751   KOB ALFA Brno            49:23   + 20:28
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.04 km, 140 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristýna Finstrlová      ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno       34:54          
  2. Barbora Strýčková        ADA0852 B OOB Spartak Adamov       39:18   + 4:24 
  3. Tereza Kubáňová          TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno        39:49   + 4:55 
  4. Eva Marková              ZBM0954 B SK Žabovřesky Brno       40:31   + 5:37 
  5. Veronika Rotková         ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno       40:47   + 5:53 
  6. Anežka Fedrová           RBK0853 B SK Radioklub Blansko     44:38   + 9:44 
  7. Martina Taslerová        ABM0757 C KOB ALFA Brno            53:11   + 18:17
  8. Adéla Ryglová            TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno        56:11   + 21:17
  9. Veronika Veselá          RBK0852 C SK Radioklub Blansko     59:31   + 24:37
 10. Berenika Šujanová        RBK0752 C SK Radioklub Blansko     73:15   + 38:21
 11. Charlotte Peňázová       ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno       77:15   + 42:21
     Viktorie Ryšavá          TBM0760 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.67 km, 150 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klára Kurečková          TBM0667 B KOS TJ Tesla Brno        38:16          
  2. Ema Fuchsová             TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno        40:39   + 2:23 
  3. Magda Barnatová          ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno       53:38   + 15:22
  4. Markéta Mynářová         ZBM0657 C SK Žabovřesky Brno       56:29   + 18:13
  5. Klára Mikulová           TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno        60:51   + 22:35
  6. Marta Vrbková            RBK0651 C SK Radioklub Blansko     62:01   + 23:45
  7. Alžběta Tatiana Kozoňová TBM0672 C KOS TJ Tesla Brno        74:35   + 36:19
  MS Dvořáček Petr                                               36:31   +      
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.36 km, 170 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Magdalena Vrbková        RBK0454 C SK Radioklub Blansko     61:37          
  2. Lenka Miková             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        62:09   + 0:32 
--------------------------------------------------------------------------------

D21 5.58 km, 210 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Kabáthová            LCE8966 E OOB TJ Slovan Luhačovic  56:49          
  2. Veronika Ptáčková        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        62:23   + 5:34 
  3. Barbora Chloupková       VBM8455 C VSK Mendelu Brno         69:35   + 12:46
  4. Zuzana Toušová           RBK8556 C SK Radioklub Blansko     82:39   + 25:50
  5. Eliška Jégrová                                             124:50   + 68:01
  6. Petra Bauerova           0130001   Petra Bauerová          125:32   + 68:43
  7. Jégrová Kateřina                                           137:44   + 80:55
     Martina Sychrová         0040002   TJ Papuchálci Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.99 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Radka Vernerová          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         53:34          
  2. Kateřina Ryglová         TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno        62:12   + 8:38 
  3. Radka Šichová            ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno       68:15   + 14:41
  4. Petra Janováčová         ZBM8558 C SK Žabovřesky Brno       70:43   + 17:09
  5. Dana Tomíčková           TBM8062   KOS TJ Tesla Brno        70:53   + 17:19
  6. Barbora Vítková          PBM7952 C TJ Spartak 1. brněnská   89:36   + 36:02
  7. Veronika Tomanová        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  92:31   + 38:57
  8. Vendula Soběslavská      PBM8051 C TJ Spartak 1. brněnská   95:36   + 42:02
  9. Daniela Sychrová         VBM8458 C VSK Mendelu Brno         96:09   + 42:35
 10. Vlasta Jágrová           SBK7789 C KOB START Blansko        98:36   + 45:02
 11. Šárka Beránková          ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno      104:16   + 50:42
 12. Květa Dohnalová          ZBM7954 C SK Žabovřesky Brno      107:59   + 54:25
 13. Jana Košíková            ZBM8352 C SK Žabovřesky Brno      122:20   + 68:46
     Carbonara Hana La        TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Ivana Smětáková          HLV8153 C KČT - OB Holešov          DISK          
     Alice Malá               TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Alena Finstrlová         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Naďa Obrátilová          ABM6654 C KOB ALFA Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.21 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jana Kubáňová            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        41:48          
  2. Marcela Fuchsová         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        51:52   + 10:04
  3. Vlasta Doušková          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        52:47   + 10:59
  4. Regina Mokrá             ABM6854 C KOB ALFA Brno            54:08   + 12:20
  5. Michaela Mudráková       TBM7555 C KOS TJ Tesla Brno        67:20   + 25:32
     Kamila Tachovská         PBM7655 C TJ Spartak 1. brněnská    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.41 km, 100 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra Chroustová         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         34:48          
  2. Monika Jašková           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        37:31   + 2:43 
  3. Zuzana Dokoupilová       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         43:55   + 9:07 
  4. Elena Tomanová           ZBM6666 C SK Žabovřesky Brno       64:07   + 29:19
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.21 km, 100 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Věra Kolaříková          SBK5251 C KOB START Blansko        34:10          
  2. Helena Procházková       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        39:42   + 5:32 
  3. Jitka Kabáthová          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       46:24   + 12:14
  4. Eva Liščinská            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        48:05   + 13:55
  5. Věra Salajková           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  49:24   + 15:14
  6. Jana Tomanová            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  68:24   + 34:14
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.95 km, 110 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastián Kolařík        SBK1111 C KOB START Blansko        56:18          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.42 km, 120 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Samuel Svirák            TBM1125 C KOS TJ Tesla Brno        36:22          
  2. Vojtěch Hájek            TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno        51:10   + 14:48
  3. Vojtěch Vítek            PBM1310 C TJ Spartak 1. brněnská   53:49   + 17:27
  4. Filip Šíma               TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno        76:35   + 40:13
  5. Jakub Eliášek            LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav B  88:35   + 52:13
     Daniel Král              PBM1112 C TJ Spartak 1. brněnská    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.75 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benjamin Svirák          TBM0915 B KOS TJ Tesla Brno        34:14          
  2. Matyáš Malý              TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno        35:22   + 1:08 
  3. Toman Matěj              LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav B  36:33   + 2:19 
  4. Tadeáš Kroutil           TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno        45:58   + 11:44
  5. Matěj Šicha              ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno       47:46   + 13:32
  6. Keprt Ondřej             ZBM1009 C SK Žabovřesky Brno       57:09   + 22:55
  7. Patrik Kubáň             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        59:31   + 25:17
  8. Tomáš Kresta             TBM0908 C KOS TJ Tesla Brno        79:55   + 45:41
  9. Vilém Doušek             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        89:53   + 55:39
 10. Jakub Pařízek            ZBM0903 C SK Žabovřesky Brno       97:00   + 62:46
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.59 km, 140 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonáš Ptáček             TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno        27:18          
  2. Jiří Račanský            TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno        27:20   + 0:02 
  3. Ondřej Štěpánek          TBM0809 B KOS TJ Tesla Brno        31:18   + 4:00 
  4. Filip Schwab             TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno        34:19   + 7:01 
  5. Michal Salajka           LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav B  43:35   + 16:17
  6. Jakub Navrátil           TBM0811 B KOS TJ Tesla Brno        46:48   + 19:30
  7. Filip Marek              ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno       49:08   + 21:50
  8. Štěpán Hájek             TBM0804 B KOS TJ Tesla Brno        57:16   + 29:58
  9. David Saitl              ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno       71:08   + 43:50
 10. Patrik Eliášek           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  72:27   + 45:09
 11. Tomáš Pazdziora          PBM0701 C TJ Spartak 1. brněnská   73:23   + 46:05
 12. Jošt Kroutil             TBM0712 B KOS TJ Tesla Brno        85:32   + 58:14
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.19 km, 210 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonatan Svirák           TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno        55:27          
  2. Michal Dvořáček          ZBM0513 C SK Žabovřesky Brno       61:09   + 5:42 
  3. Radan Čech               TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno        61:14   + 5:47 
  4. Daniel Mudrák            TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno        61:30   + 6:03 
  5. Vojtěch Eliáš            TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno        72:23   + 16:56
  6. Eduard Petrášek          ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno       77:11   + 21:44
--------------------------------------------------------------------------------

H18 6.26 km, 230 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomáš Palát              ABM0307 B KOB ALFA Brno            74:06          
  2. Matěj Hanousek           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     76:28   + 2:22 
  3. Vladan Zelený            ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno       86:56   + 12:50
--------------------------------------------------------------------------------

H21 8.24 km, 250 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michal Jirásek           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  65:38          
  2. Jiří Ehl                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        66:08   + 0:30 
  3. Ondřej Mokrý             ABM9410 C KOB ALFA Brno            67:35   + 1:57 
  4. Tomáš Sychra             VBM8305 C VSK Mendelu Brno         74:54   + 9:16 
  5. Brabec Jaroslav          ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno       81:27   + 15:49
  6. Jan Drábek               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       82:36   + 16:58
  7. Marek Sychra             0040001   TJ Papuchálci Brno       94:55   + 29:17
  8. Macháček Petr            ZBM0112 C SK Žabovřesky Brno      102:52   + 37:14
  9. Ondřej Ženka             0130002   Petra Bauerová          108:40   + 43:02
     Marián Bartoš            VSP8201 C USK Praha                 DISK          
     Jiří Nečas               TZL9101 C SKOB Zlín                 DISK          
     Pavel Kořan              VBM7401 C VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 7.16 km, 220 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomáš Kyncl              ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno       69:29          
  2. Jan Račanský             UBM7903 C MENISKOS Brno            73:09   + 3:40 
  3. Petr Brosch              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     77:09   + 7:40 
  4. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       78:28   + 8:59 
  5. Tomáš Liščinský          TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno        79:18   + 9:49 
  6. Vít Auermüller           ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno       80:57   + 11:28
  7. Jan Mokrý                ABM6611 C KOB ALFA Brno            83:06   + 13:37
  8. Robert Doušek            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        85:40   + 16:11
  9. Pavel Dohnal             ZBM8005 C SK Žabovřesky Brno       86:39   + 17:10
 10. Pavel Zelený             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       89:14   + 19:45
 11. Martin Veselý            RBK7502 C SK Radioklub Blansko     91:01   + 21:32
 12. Dušan Janováč            ZBM7804 C SK Žabovřesky Brno       93:10   + 23:41
 13. Kamil Komenda            PBM7201 C TJ Spartak 1. brněnská   95:34   + 26:05
 14. Kamil Hanousek           RBK7401 C SK Radioklub Blansko     95:55   + 26:26
 15. Jan Šťastný              0090001   Brno                    101:49   + 32:20
 16. Vít Suchomel             MBM8448 C O-mikron                103:00   + 33:31
 17. Zbyněk Dokoupil          VBM8206 C VSK Mendelu Brno        104:51   + 35:22
 18. Zbyšek Podhrázský        ZBM8202 C SK Žabovřesky Brno      105:47   + 36:18
 19. Jiří Keprt               ZBM7909 C SK Žabovřesky Brno      125:32   + 56:03
 20. Tomáš Rudolf             ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno      137:55   + 68:26
 21. David Polách             ZBM8003 C SK Žabovřesky Brno      157:46   + 88:17
     David Tasler             ABM7105 C KOB ALFA Brno             DISK          
     Miroslav Beránek         ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.07 km, 210 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kheil Radim              PBM7301 C TJ Spartak 1. brněnská   57:52          
  2. Ondřej Toman             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  83:15   + 25:23
  3. Pavel Pulec              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         85:14   + 27:22
  4. Petr Vostal              TBM7411 C KOS TJ Tesla Brno        89:27   + 31:35
  5. Lubomír Trš              PBM7302 C TJ Spartak 1. brněnská   90:53   + 33:01
  6. Robert Kurečka           ABM7210 C KOB ALFA Brno            92:50   + 34:58
  7. Vlastimil Jalový         RBK6120 C SK Radioklub Blansko    110:30   + 52:38
     Jan Fuchs                TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.28 km, 160 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Luboš Minařík            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        44:20          
  2. Jiří Štěpánek            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  47:11   + 2:51 
  3. Jan Sponar               TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno        56:12   + 11:52
  4. Libor Robotka            PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská   64:08   + 19:48
  5. Milan Jašek              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        67:15   + 22:55
  6. Pavel Fráňa              0060001   SK Radiosport Bílovice   76:10   + 31:50
  7. Miroslav Obrátil         ABM6502 C KOB ALFA Brno           120:20   + 76:00
     Radek Fučík              ABM6512 C KOB ALFA Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.54 km, 120 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaromír Pospíšil         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  33:38          
  2. Emil Bauer               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         55:06   + 21:28
  3. Jan Dufek                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        63:36   + 29:58
  4. František Šnyrch         ABM4902 C KOB ALFA Brno            67:25   + 33:47
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.77 km, 130 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Anika Vedrová            TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno        32:32          
  2. Filip Chloupek           VBM1301 C VSK Mendelu Brno         34:37   + 2:05 
  3. Alena Krestová           0080002   Kresťáci                 37:24   + 4:52 
  4. Jakub Sychra             VBM1601   VSK Mendelu Brno         43:41   + 11:09
  5. Zita Vernerová           VBM1651 C VSK Mendelu Brno         62:19   + 29:47
  6. Johanka Vernerová        VBM1451 C VSK Mendelu Brno         62:20   + 29:48
  7. Bartošová Natálie                                           63:22   + 30:50
  8. Bartoš Martin                      USK Praha                63:25   + 30:53
  9. Josef Trš                PBM1501 C TJ Spartak 1. brněnská   64:23   + 31:51
 10. Jiří Autrata             0070001   Teslička                 76:11   + 43:39
 11. Eliška Nečasová          0110001   UžLN                     77:34   + 45:02
     Timotej Svirák           TBM1411 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Mariana Vrbková          RBK1352 C SK Radioklub Blansko      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.34 km, 140 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel Autrata           TBM9012   KOS TJ Tesla Brno        53:40          
  2. Jaroslav Jágr            SBK7549   KOB START Blansko        62:37   + 8:57 
  3. Leo Sedlák               0020001   AC                       64:03   + 10:23
  4. Aleš Kresta              0080001   Kresťáci                 67:01   + 13:21
  5. Pavel Svirák             TBM7806 C KOS TJ Tesla Brno        70:30   + 16:50
  6. Marek Fuchs              TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno        72:09   + 18:29
  7. Blanka Prokšová          CHA8350 C OK Chrastava             77:31   + 23:51
  8. Kateřina Šujanová        RBK7851 C SK Radioklub Blansko     79:58   + 26:18
  9. Konečná Marcela                                            120:34   + 66:54
 10. Hana Eliášková           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B 121:03   + 67:23
 11. Konečný Lukáš                                              125:15   + 71:35
     Buchta Adam                                                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------