Kód závodu          : 6986
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 02.04.2022
Místo konání        : Havířov-Šumbark, městské hřiště na ul. Heleny Malířové
Mapa                : Pežgovský les
Pořadatel           : HAV - OB Havířov
Ředitel závodu      : Sochor Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí     : Sochorová Hana - R2
Stavitel tratí      : Jakobi Zdeněk - R2
Klubové výsledky    : TRI (33)

D12 2.40 km, 45 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  4. Pilchová Tara            TRI1050 C TJ TŽ Třinec             27:03   + 4:49 
  8. Kolarczyková Simona      TRI1051 C TJ TŽ Třinec             35:24   + 13:10
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.70 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Cymorková Julie          TRI0953 B TJ TŽ Třinec             27:41   + 0:52 
  5. Walaská Klára            TRI0950 B TJ TŽ Třinec             33:43   + 6:54 
  8. Czerneková Adéla         TRI0854 B TJ TŽ Třinec             50:27   + 23:38
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.50 km, 95 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Sližová Lucie            TRI0659 B TJ TŽ Třinec             60:38   + 13:37
--------------------------------------------------------------------------------

D18 5.30 km, 145 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Haltofová Romana         TRI0451 B TJ TŽ Třinec             50:29   + 5:15 
  3. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             51:08   + 5:54 
--------------------------------------------------------------------------------

D21 6.20 km, 150 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Bruková Petra            TRI0450 A TJ TŽ Třinec             52:31   + 3:15 
  4. Haltof Ewa               TRI9450 C TJ TŽ Třinec             54:29   + 5:13 
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.00 km, 125 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             41:54   + 2:04 
  5. Krhutová Martina         TRI7450 C TJ TŽ Třinec             50:38   + 10:48
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.90 km, 30 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mokrosz Tomasz           TRI1200 C TJ TŽ Třinec             14:22          
  3. Myslivec Lukáš           TRI1201 C TJ TŽ Třinec             17:41   + 3:19 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.60 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Kubien Tomáš             TRI1002 C TJ TŽ Třinec             24:30   + 2:35 
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.50 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruk Lukáš               TRI0901 B TJ TŽ Třinec             34:42          
  2. Mokrosz Mateusz          TRI0902 B TJ TŽ Třinec             34:49   + 0:07 
  3. Bruk Tomáš               TRI0900 B TJ TŽ Třinec             44:27   + 9:45 
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.40 km, 140 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Ryška Matěj              TRI0604 B TJ TŽ Třinec             41:33   + 2:55 
  3. Krupa Jan                TRI0706 B TJ TŽ Třinec             47:28   + 8:50 
--------------------------------------------------------------------------------

H18 6.60 km, 180 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  4. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             62:08   + 19:44
--------------------------------------------------------------------------------

H20 9.30 km, 265 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martynek Petr            TRI0304 B TJ TŽ Třinec             71:15          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 6.60 km, 190 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Czudek Tomasz            TRI8600 C TJ TŽ Třinec             64:56   + 7:37 
  5. Kaluža Luboš             TRI8200 C TJ TŽ Třinec             66:15   + 8:56 
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.80 km, 190 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuharský Martin          TRI7702 C TJ TŽ Třinec             41:47          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.60 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Prokop Lubomír           TRI6001 C TJ TŽ Třinec             46:53   + 5:35 
  6. Argaláš Jaroslav         TRI6202 C TJ TŽ Třinec             49:07   + 7:49 
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.00 km, 125 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             41:52   + 2:03 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.60 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  9. Mokroszová Izabela       TRI1651 C TJ TŽ Třinec             19:39   + 4:56 
--------------------------------------------------------------------------------

P3 3.50 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  4. Myslivcová Kateřina      TRI7850 C TJ TŽ Třinec             34:09   + 4:57 
  7. Cymorek Petr             TRI7000 C TJ TŽ Třinec             38:01   + 8:49 
  8. Cymorková Kateřina       TRI7152 C TJ TŽ Třinec             38:07   + 8:55 
 14. Bruková Jana             TRI7150 C TJ TŽ Třinec             43:43   + 14:31
--------------------------------------------------------------------------------