Kód závodu          : 7467
Název               : Kwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E1
Datum               : 03.08.2023
Místo konání        : Česká Lípa
Mapa                : 1: 4 000, e =2 m, ISSprOM 2019-2, tisk na vodovzdorném materiálu
Pořadatel           : CSOS - Český svaz orientačních sportů, DKP - Oddíl OB Kotlářka
Ředitel závodu      : Plochová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí     : Pospíšilová Marie - R1
Stavitel tratí      : Pospíšil Ondřej - R1
JURY                : Kolaja Ehlerová Jana, Pašek František, Valenta Ondřej

D10L 2.16 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláková Anna           LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky     19:12          
  2. Stefanska Aleksandra     1050001   UKS Arkady Raszków       19:32   + 0:20 
  3. Kubáková Laura           JHB1550 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  21:13   + 2:01 
  4. Vintrová Matylda         TZL1551 C SKOB Zlín                24:00   + 4:48 
  5. Vernerová Johana         VBM1451 C VSK Mendelu Brno         25:06   + 5:54 
  6. Bednaříková Eva          TAP1550 C KOB Tretra Praha         25:54   + 6:42 
  7. Chodurová Nina           SFM1452 C O-RUNNAŘI Beskydy        30:33   + 11:21
  8. Pešková Barbora          CET1351 C TJ Loko Česká Třebová    38:38   + 19:26
     Noponen Viivi            NNN3026    Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10 1.72 km, 34 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bremze Elena             0420002   Ogre OK/OSC              14:07          
  2. Kurfürstová Anna         FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:08   + 0:01 
  3. Létalová Jana            SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy        14:36   + 0:29 
  4. Dvořáková Šarlota        DKP1360 C Oddíl OB Kotlářka        14:52   + 0:45 
  5. Marková Lucie            ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky       15:20   + 1:13 
  5. Vlčková Alžběta          VIC1351 C OB Vizovice              15:20   + 1:13 
  7. Kurečková Zuzana         TBM1377 C KOS TJ Tesla Brno        15:22   + 1:15 
  8. Novotná Anna             PHK1352 C OK 99 Hradec Králové     15:46   + 1:39 
  9. Proxová Veronika         RIC1350 C OB Říčany                16:56   + 2:49 
 10. Šidlová Dorota           TZL1450 C SKOB Zlín                17:24   + 3:17 
 10. Sedláková Helena         DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka        17:24   + 3:17 
 12. Müller Ronja             STB1453 C TJ Stadion Nový Bor      18:42   + 4:35 
 13. Gellért Lili             NNN3151    Neregistrovaní           19:53   + 5:46 
 14. Kučerková Adéla          STB1450 C TJ Stadion Nový Bor      21:46   + 7:39 
 15. Melicharová Nina         PHK1451 C OK 99 Hradec Králové     24:41   + 10:34
 16. Klášterecká Milada       TJP1452 C TJ Sokol Troja           28:05   + 13:58
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.77 km, 36 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Broschová Alžběta        RBK1151 B SK Radioklub Blansko     11:27          
  2. Schwabová Barbora        TBM1188 B KOS TJ Tesla Brno        11:31   + 0:04 
  3. Létalová Eva             SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy        13:20   + 1:53 
  4. Nešporová Viktorie Anna  TZL1150 B SKOB Zlín                13:30   + 2:03 
  5. Chodúrová Elena          TZL1351 C SKOB Zlín                13:36   + 2:09 
  6. Noponen Vilma            NNN3025    Neregistrovaní           14:02   + 2:35 
  7. Klose Kateřina           SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy        14:15   + 2:48 
  8. Fialová Kristýna         DOR1250 C OK Dobříš                14:23   + 2:56 
  9. Šťastná Vendula          TBM1384 C KOS TJ Tesla Brno        14:42   + 3:15 
 10. Košťáková Emma           DOR1155 C OK Dobříš                15:32   + 4:05 
 11. Trzasko Martyna          0110005   Harpagan Gdańsk          15:35   + 4:08 
 12. Svobodová Natálie        TZL1251 C SKOB Zlín                15:39   + 4:12 
 13. Stefanska Maja           1050004   UKS Arkady Raszków       16:13   + 4:46 
 14. Čevelová Adéla           RIC1150 B OB Říčany                16:14   + 4:47 
 15. Bolinová Evelína         FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:46   + 5:19 
 16. Kalinová Lisa            SPC1158 B SPORTICUS team           17:29   + 6:02 
 17. Cieslak Zofia            1050014   UKS Arkady Raszków       17:38   + 6:11 
 18. Pozdílková Kateřina      PHK1251 B OK 99 Hradec Králové     17:39   + 6:12 
 19. Ptáčková Lucie           DKP1255 B Oddíl OB Kotlářka        18:48   + 7:21 
 20. Dvořáková Alžběta        DKP1172 C Oddíl OB Kotlářka        19:15   + 7:48 
 21. Pohlová Sandra           TAP1151 C KOB Tretra Praha         19:40   + 8:13 
 22. Pauerová Zita            SRK1252 C SOOB Spartak Rychnov n.  20:03   + 8:36 
 23. Zielinska Patrycja       1050003   UKS Arkady Raszków       22:15   + 10:48
 24. Košárková Aneta          PGP1255 C SK Praga                 25:41   + 14:14
 25. Krawiec Zuzanna          1050002   UKS Arkady Raszków       34:08   + 22:41
 26. Beňovská Marie           KUB1253 C KUB Koala Uherský Brod   39:38   + 28:11
     Kořenová Helena          TZL1250 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14A 2.50 km, 48 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schegg Lorena            0870011   NWK NOS                  13:19          
  2. Lošťáková Ela            PGP0957 A SK Praga                 13:47   + 0:28 
  3. Mullis Carolina          DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka        14:33   + 1:14 
  3. Hýblová Eliška           JPV0952 A Oddíl OS SK Prostějov    14:33   + 1:14 
  5. Ehlerová Michaela        VSP1050 B USK Praha                14:38   + 1:19 
  6. Salabová Pavlína         JIL0954 A OK Jilemnice             14:39   + 1:20 
  7. Ptáčková Barbora         DKP0954 B Oddíl OB Kotlářka        15:04   + 1:45 
  8. Hlaváčková Lucie         TAP1050 B KOB Tretra Praha         15:12   + 1:53 
  9. Ellke Margarethe         19D0950   SSV Planeta Radebeul     15:40   + 2:21 
 10. Hančová Karolína         VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:46   + 2:27 
 11. Havrdová Selina          SJC0950 B Sportcentrum Jičín       15:49   + 2:30 
 12. Vlčková Markéta          VIC0951 B OB Vizovice              15:55   + 2:36 
 13. Kundratová Eva           TZL0950 B SKOB Zlín                16:26   + 3:07 
 14. Cymorková Julie          TRI0953 B TJ TŽ Třinec             16:55   + 3:36 
 15. Jakubcová Karolína       SJC1050 B Sportcentrum Jičín       17:46   + 4:27 
 16. Havlíčková Zuzana        RIC1051 B OB Říčany                17:56   + 4:37 
 17. Blahutová Lucie          MFP0950 B Matfyz Praha             18:26   + 5:07 
 18. Noponen Venla            NNN3024    Neregistrovaní           18:47   + 5:28 
 19. Vaněčková Anna           DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka        18:58   + 5:39 
 20. Blehová Barbora          DOR1151 B OK Dobříš                20:14   + 6:55 
 21. Košťáková Anna           DOR0957 C OK Dobříš                23:44   + 10:25
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 1.81 km, 30 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Uciechowska Oliwia       1050006   UKS Arkady Raszków        9:24          
  2. Wasko Anna               1050008   UKS Arkady Raszków       10:40   + 1:16 
  3. Pozdílková Zuzana        PHK0952 B OK 99 Hradec Králové     11:54   + 2:30 
  4. Gosciniak Wiktoria       1050005   UKS Arkady Raszków       12:01   + 2:37 
  5. Ryppelová Anna           TAP0954 B KOB Tretra Praha         12:19   + 2:55 
  6. Trzeciak Klaudia         1050007   UKS Arkady Raszków       12:35   + 3:11 
  7. Jirousová Edita          TAP1056 C KOB Tretra Praha         12:46   + 3:22 
  7. Kurfürstová Marie        FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:46   + 3:22 
  9. Kalinová Ella            SPC0961 C SPORTICUS team           13:06   + 3:42 
 10. Čalounová Klára          VLI0950 C Slavia Liberec orientee  13:29   + 4:05 
 11. Brumovská Markéta        TAP1061 C KOB Tretra Praha         14:26   + 5:02 
 12. Korecká Eva              CHT1054 B OOB SK Chrast            15:07   + 5:43 
 13. Kořenová Hana            TZL1050 C SKOB Zlín                16:08   + 6:44 
 14. Hamáková Zuzana          HJL1050 C Sokol Horní Jelení       16:42   + 7:18 
 15. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 18:07   + 8:43 
 16. Kurečková Aneta          ABM1054 C KOB ALFA Brno            22:56   + 13:32
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 2.73 km, 42 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schiller Nesa            0870008   NWK NOS                  12:38          
  2. Good Rahel               0870006   NWK NOS                  12:42   + 0:04 
  3. Słońska Antonina         0750002   WKS Wawel                12:58   + 0:20 
  4. Biskupska Julia          0750005   WKS Wawel                13:41   + 1:03 
  5. Baldrianová Eva          VSP0751 A USK Praha                13:43   + 1:05 
  6. Schweizer Lena           0870009   NWK NOS                  13:53   + 1:15 
  7. Olejnik Jaśmina          0750004   WKS Wawel                14:00   + 1:22 
  8. Havrdová Sheila          SJC0750 A Sportcentrum Jičín       14:05   + 1:27 
  9. Gasser Sina              0870010   NWK NOS                  14:19   + 1:41 
 10. Kynčlová Anna            JIL0852 A OK Jilemnice             14:32   + 1:54 
 11. Röhrl Malin              0870007   NWK NOS                  14:46   + 2:08 
 11. Janošíková Marie         VCB0752 B OB České Budějovice      14:46   + 2:08 
 13. Novotná Karolína         TUR0853 A OOB TJ Turnov            14:59   + 2:21 
 14. Šimůnková Michaela       TAP0851 A KOB Tretra Praha         15:06   + 2:28 
 15. Moszkowicz Julia         0750007   WKS Wawel                15:26   + 2:48 
 16. Havlová Tereza           KAM0760 A OK Kamenice              15:27   + 2:49 
 17. Malá Anežka              JIL0751 B OK Jilemnice             15:35   + 2:57 
 18. Kvášovská Ludmila        LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:36   + 3:58 
 19. Trzasko Alicja           0110006   Harpagan Gdańsk          16:41   + 4:03 
 20. Ehlerová Anna            VSP0854 B USK Praha                16:52   + 4:14 
 21. Oliinyk Yelyzaveta       0750008   WKS Wawel                16:59   + 4:21 
 22. Pinkavová Eliška         JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov    17:12   + 4:34 
 23. Malečková Pavlína        VSP0855 A USK Praha                17:45   + 5:07 
 24. Běloušková Kateřina      CTB0752 B SK OB Chotěboř           18:02   + 5:24 
 25. Lauenstein Wilma                                            18:55   + 6:17 
 26. Savova Nikol             0090008   Brown Team               19:03   + 6:25 
 27. Votočková Amelie         JIL0750 C OK Jilemnice             21:02   + 8:24 
     Bremze Elma              0420003   Ogre OK/OSC               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 2.56 km, 60 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobotová Kateřina        VPM0851 B KOS Slavia Plzeň         16:29          
  2. Peňázová Charlotte       ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky       19:24   + 2:55 
  3. Velátová Lucie           OPI0750 B Orientační sporty Písek  19:54   + 3:25 
  4. Šitrová Štěpánka         LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň      21:38   + 5:09 
  5. Hiklová Eva              ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky       21:40   + 5:11 
  6. Šujanová Berenika        RBK0752 C SK Radioklub Blansko     23:04   + 6:35 
  7. Blehová Veronika         DOR0852 C OK Dobříš                25:00   + 8:31 
  8. Nedbalová Klára          MFP0850 C Matfyz Praha             26:43   + 10:14
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 3.18 km, 74 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mikes Janka              0430003   MOM Budapest             14:53          
  2. Lillqvist Isabella       NNN3159   Neregistrovaní           14:58   + 0:05 
  3. Benz Leonie              0870003   NWK NOS                  16:05   + 1:12 
  4. Gerzsényi Bodza          0430004   MOM Budapest             16:45   + 1:52 
  5. Röhrl Leone              0870004   NWK NOS                  16:59   + 2:06 
  6. Pudełek Jowita           0750011   WKS Wawel                17:08   + 2:15 
  7. Lošťáková Sára           PGP0660 A SK Praga                 18:05   + 3:12 
  8. Kurtycz Natalia          0750006   WKS Wawel                18:11   + 3:18 
  9. Krejčová Hana            ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem  18:21   + 3:28 
 10. Kosobudová Anna          VTA0551 A SC vebr-sport            18:23   + 3:30 
 11. Riediker Melina          0870005   NWK NOS                  18:28   + 3:35 
 12. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             18:41   + 3:48 
 13. Pinkavová Hana           JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov    18:49   + 3:56 
 14. Janošíková Eva           VCB0552 B OB České Budějovice      19:09   + 4:16 
 15. Soltész Abigél           0430007   MOM Budapest             19:34   + 4:41 
 16. Novotná Barbora          TUR0552 A OOB TJ Turnov            20:05   + 5:12 
 17. Bremze Elize             0420004   Ogre OK/OSC              20:15   + 5:22 
 18. Šelkovskyte Vilte        0660005   SM GAJA                  24:02   + 9:09 
 19. Sapižovaite Skaiva       0660004   SM GAJA                  25:05   + 10:12
 20. Skundaite Auguste        0660003   SM GAJA                  26:55   + 12:02
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 1.98 km, 38 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Michaela        SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec    12:09          
  2. Uciechowska Amelia       1050009   UKS Arkady Raszków       12:20   + 0:11 
  3. Kotenová Markéta         RIC0651 B OB Říčany                14:50   + 2:41 
  4. Holohlavská Ema          JIL0652 C OK Jilemnice             15:19   + 3:10 
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 3.61 km, 58 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. van Dongen Eef                                              16:17          
  2. Krejčová Lucie           PGP0455 R SK Praga                 17:40   + 1:23 
  3. Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky       17:42   + 1:25 
  4. Hubmann Lisa             0870002   NWK NOS                  17:52   + 1:35 
  5. Martanová Lea            TUR0555 A OOB TJ Turnov            17:55   + 1:38 
  6. Hájková Eliška           KAM9851 R OK Kamenice              18:07   + 1:50 
  7. Parfianowicz Zuzanna     NNN3172   Neregistrovaní           18:23   + 2:06 
  8. Leonhardt Charlotte      0940001   USV TU Dresden           18:30   + 2:13 
  9. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                18:31   + 2:14 
 10. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB Tretra Praha         18:32   + 2:15 
 11. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        18:50   + 2:33 
 12. Srbová Michaela          LPU0557 A OK Lokomotiva Pardubice  18:55   + 2:38 
 13. Rajmon Imola             NNN3106    Neregistrovaní           19:03   + 2:46 
 14. Divin Judit              NNN3104    Neregistrovaní           19:08   + 2:51 
 15. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky       19:32   + 3:15 
 16. Bořilová Klára           TBM8964 R KOS TJ Tesla Brno        19:35   + 3:18 
 17. KOren Anikó              NNN3101    Neregistrovaní           19:40   + 3:23 
 18. Biacs Zsófia             NNN3094    Neregistrovaní           19:52   + 3:35 
 18. Rollier Monika           PHK8051 C OK 99 Hradec Králové     19:52   + 3:35 
 20. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                20:08   + 3:51 
 21. Mümer Marcia             0870031   NWK NOS                  20:12   + 3:55 
 22. Németh Luca              NNN3095    Neregistrovaní           20:18   + 4:01 
 23. Martanová Elin           TUR0253 R OOB TJ Turnov            20:37   + 4:20 
 23. Korpasová Lucie          TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno        20:37   + 4:20 
 25. Simonsen Siri            0360003   FIF Hillerød             22:23   + 6:06 
 26. Westin Emilie            0400001   Nydalen SK               22:44   + 6:27 
 27. Nagy Zsófia              NNN3107    Neregistrovaní           23:22   + 7:05 
 28. Kleiberová Eliška        CHC9952 C K.O.B. Choceň            25:00   + 8:43 
 29. Hříchová Jana            0020001   OLC SKOG Freiburg        26:04   + 9:47 
     Novotná Michaela         TUR0551 A OOB TJ Turnov             DISK          
     Hiršová Gabriela         ZBM9651 E SK Brno Žabovřesky        DISK          
     Hennseler Meike          0930001   MTV Seesen                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 3.39 km, 54 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janoušková Lucie         BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor       17:00          
  2. Losmanová Zuzana         PHK8750 C OK 99 Hradec Králové     18:26   + 1:26 
  3. Hájková Kateřina         OKP9450 C SK OK 24 Praha           18:34   + 1:34 
  4. Fořtová Johana           PGP9354 C SK Praga                 18:58   + 1:58 
  5. Studničná Lenka          FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  19:14   + 2:14 
  6. Ježková Barbora          CHA8850 C OK Chrastava             19:25   + 2:25 
  7. Kosobudová Kateřina      TAP0258 C KOB Tretra Praha         19:27   + 2:27 
  8. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         19:32   + 2:32 
  9. Pecoldová Pavlína        MFP8450 C Matfyz Praha             19:33   + 2:33 
 10. Šafková Sofie            KAM0153 C OK Kamenice              19:36   + 2:36 
 11. Skácelová Adéla          JJN0454 A Team Jizerky             19:47   + 2:47 
 11. Odehnalová Klára         ZBM9956 C SK Brno Žabovřesky       19:47   + 2:47 
 13. Pangrácová Marie         DKL9051 C KOB Kladno               20:03   + 3:03 
 14. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky       20:08   + 3:08 
 15. Hledíková Lucie          CHT9652 C OOB SK Chrast            20:29   + 3:29 
 16. Šákrová Šárka            BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       20:30   + 3:30 
 17. Rickmeyer Tina           STB8650 C TJ Stadion Nový Bor      20:32   + 3:32 
 17. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 20:32   + 3:32 
 17. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee  20:32   + 3:32 
 20. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk       20:40   + 3:40 
 20. Nedbalová Jana           MFP8050 C Matfyz Praha             20:40   + 3:40 
 22. Blažková Katka           SJH0252 C SOS Jindřichův Hradec    21:00   + 4:00 
 23. Polanská Nelly           PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:05   + 4:05 
 24. Koubová Lenka            ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem  21:37   + 4:37 
 25. Zdobinská Lucie          JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  22:10   + 5:10 
 26. Šádková Martina          PHK9653 C OK 99 Hradec Králové     22:41   + 5:41 
 27. Auermüllerová Anna       ZBM0060 C SK Brno Žabovřesky       23:30   + 6:30 
 28. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  23:37   + 6:37 
 29. Linhartová Iva           ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky       23:39   + 6:39 
 30.  Zoons Joke              NNN3148    Neregistrovaní           26:14   + 9:14 
     Van Rooy Silke           NNN3142    Neregistrovaní            DISK          
     Johnová Lenka            DOK7350 C OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 2.45 km, 44 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernatíková Hana         SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy        13:42          
  2. Vavrysová Barbara        LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovic  14:15   + 0:33 
  3. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB Tretra Praha         15:49   + 2:07 
  4. Zemanová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             17:12   + 3:30 
  5. Bąkowska Dominika        0110001   Harpagan Gdańsk          18:06   + 4:24 
  6. Kovářová Jana            CET0251 C TJ Loko Česká Třebová    18:47   + 5:05 
  7. Černá Petra              LLI0250   LOK-o Liberec            18:59   + 5:17 
  8. Kotenová Barbora         RIC0452 B OB Říčany                19:06   + 5:24 
  9. Hornová Lenka            UOL9053 C SOB Olomouc              19:53   + 6:11 
 10. Seitler Andrea           ASU9250 C Magnus Orienteering      20:07   + 6:25 
 11. Dobros Aleksandra        1050013   UKS Arkady Raszków       20:18   + 6:36 
 12. Van Breedam Vanessa      NNN3076    Neregistrovaní           20:25   + 6:43 
 13. Müllerová Petra          BZP9050 C Báječné ženy v orientač  20:27   + 6:45 
 14. Jiřištová Klára          JIL9052 C OK Jilemnice             20:34   + 6:52 
 15. Sýkorová Daniela         CHC8851 C K.O.B. Choceň            21:19   + 7:37 
 16. Lžíčařová Iveta          DOB9090 C KOB Dobruška             24:35   + 10:53
 17. Srsen Kira               0560008   Frontela-O               24:52   + 11:10
 18. Fenclová Tereza          0730001   LPU                      34:48   + 21:06
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 2.46 km, 44 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Huang Yiching            NNN3020    Neregistrovaní           13:33          
  2. Hubáčková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic  14:31   + 0:58 
  3. Hejtmánková Kateřina     PDY8450 C Běhej Poděbrady          15:01   + 1:28 
  4. Sotonová Jitka           TAP7950 C KOB Tretra Praha         15:27   + 1:54 
  5. Kalinichenko Anna        0860002   UNTS Warszawa            15:48   + 2:15 
  6. Pérez Marta              0560002   Frontela-O               15:59   + 2:26 
  7. Dítková Jitka            SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary   16:01   + 2:28 
  8. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:51   + 3:18 
  9. Košťáková Petra          DOR8151 C OK Dobříš                17:03   + 3:30 
 10. Waldhauserová Irena      BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor       17:12   + 3:39 
 11. Korecká Lenka            CHT8053 C OOB SK Chrast            17:26   + 3:53 
 12. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:27   + 3:54 
 13. Pešková Jana             CET8251 C TJ Loko Česká Třebová    17:38   + 4:05 
 14. Hausmannová Klára        EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha        18:12   + 4:39 
 15. Létalová Soňa            SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy        18:49   + 5:16 
 16. Vaňková Saša             LDC8550 C KOB Děčín                18:51   + 5:18 
 17. Mesiarkinová Kamila      ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky       18:55   + 5:22 
 18. Bolinová Hana            FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:59   + 5:26 
 19. Krupová Tereza           PGP8756 C SK Praga                 19:18   + 5:45 
 20. Preston Julia            NNN3019    Neregistrovaní           19:19   + 5:46 
 21. Rubio Isabel             0560003   Frontela-O               19:39   + 6:06 
 22. Proxová Lada             RIC8350 C OB Říčany                19:47   + 6:14 
 23. Placková Veronika        MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně     19:55   + 6:22 
 24. Hanzlíčková Martina      EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha        19:59   + 6:26 
 25. Vaněčková Petra          TJP7950 C TJ Sokol Troja           20:53   + 7:20 
 26. Librová Lucie            AOP8050 C Orientační Běh Opava     21:33   + 8:00 
 27. Gavela Alba              0560005   Frontela-O               22:50   + 9:17 
 28. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           24:10   + 10:37
     Engelhardt Katja         19D8450   SSV Planeta Radebeul      DISK          
     Skácelová Marie          VLI7552 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Noponen Heli             NNN3022    Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 2.32 km, 48 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalinová Markéta         SPC8259 C SPORTICUS team           14:01          
  2. Blahutová Hanka          MFP7953 C Matfyz Praha             15:25   + 1:24 
  3. Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice         15:44   + 1:43 
  4. Dudová Irena             HCE8250 C TJ Hostivice             15:50   + 1:49 
  5. Kučerková Romana         STB8196 C TJ Stadion Nový Bor      15:54   + 1:53 
  6. Tichá Jana               0450002   WILD ANIMALS             18:02   + 4:01 
  7. Perlíková Pavla          TAP8450 C KOB Tretra Praha         18:27   + 4:26 
  8. Vojta Grundmanová Lenka  CHC8651 C K.O.B. Choceň            19:28   + 5:27 
  9. Kotásková Jana           JES7451 C OK Rakovník              20:18   + 6:17 
 10. Šitrová Lucie            LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň      20:22   + 6:21 
 11. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:01   + 7:00 
 12. Drhlíková Markéta        VAM8250 C OB Vamberk               21:39   + 7:38 
 13. Benešová Zuzana          LIT8353 C KOB Litvínov             24:30   + 10:29
 14. Chiu ChingTing           NNN3117    Neregistrovaní           24:59   + 10:58
 15. Běloušková Ilona         CTB8053 C SK OB Chotěboř           26:11   + 12:10
 16. Gosciniak Karolina       1050011   UKS Arkady Raszków       26:33   + 12:32
 17. Hrstková Marie           SLA8150 C SKOB Slaný               27:49   + 13:48
 18. Pokorná Kristýna         EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha        27:59   + 13:58
     Brucháčková Markéta      8158152                             DISK          
     Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                  DISK          
     Šubrtová Věra            TAP8150 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 2.61 km, 54 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:02          
  2. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    15:27   + 0:25 
  3. Lošťáková Ivana          PGP7763 C SK Praga                 15:42   + 0:40 
  4. Desrumaux Marie          0490002   Valmo                    15:45   + 0:43 
  5. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  16:02   + 1:00 
  6. Eckardt Cornelia         71D6900   USV TU Dresden           16:24   + 1:22 
  7. Nehasilová Zuzana        LDC7150 C KOB Děčín                16:30   + 1:28 
  8. Škorpilová Jana          SJC7451 C Sportcentrum Jičín       16:31   + 1:29 
  9. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        16:40   + 1:38 
 10. Hájková Ludmila          CET7554 C TJ Loko Česká Třebová    16:45   + 1:43 
 11. Hugelshofer Barbara      0260002   OLG Waldrose             16:52   + 1:50 
 12. Suter Judith             NNN3028    Neregistrovaní           16:55   + 1:53 
 13. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 16:58   + 1:56 
 14. Kosová Michaela          PHK6752 C OK 99 Hradec Králové     17:12   + 2:10 
 15. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 17:14   + 2:12 
 16. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 17:22   + 2:20 
 17. Malečková Iva            VSP7559 C USK Praha                17:29   + 2:27 
 18. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      17:36   + 2:34 
 19. Benatti Kajsa            NNN3138    Neregistrovaní           17:39   + 2:37 
 20. Melicharová Zdeňka       PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     17:46   + 2:44 
 21. Hradecká Petra           DOK6850 C OK Doksy                 18:29   + 3:27 
 22. Scheuermann Katrin       19D7050   SSV Planeta Radebeul     18:34   + 3:32 
 22. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        18:34   + 3:32 
 24. Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        18:39   + 3:37 
 25. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     18:49   + 3:47 
 26. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  18:51   + 3:49 
 27. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                19:07   + 4:05 
 28. Chuang Peichi            NNN3021    Neregistrovaní           19:17   + 4:15 
 29. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  19:20   + 4:18 
 30. Benešová Iva             SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec    19:24   + 4:22 
 31. Hlaváčková Klára         TAP7756 C KOB Tretra Praha         19:44   + 4:42 
 32. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB Tretra Praha         20:39   + 5:37 
 33. Westin Lenka             0370001   Portsgrunn OL            20:56   + 5:54 
 34. Klose Petra              SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy        21:10   + 6:08 
 35. Pinkavová Helena         JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov    21:12   + 6:10 
 36. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  21:14   + 6:12 
 37. Calvo Nuria              0190002   Frontela O               21:31   + 6:29 
 38. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB Tretra Praha         21:35   + 6:33 
 39. Čevelová Ivana           RIC7853 C OB Říčany                22:00   + 6:58 
 40. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        22:22   + 7:20 
 41. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  22:38   + 7:36 
 42. Šejnová Magdalena        PGP7053 C SK Praga                 23:57   + 8:55 
 43. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          24:14   + 9:12 
 44. Schmidtová Jana          VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:14   + 10:12
 45. Varhaníčková Jana        0800001   NER - Varhaníčková       26:33   + 11:31
 46. Vandasová Markéta        VAM7250 C OB Vamberk               32:12   + 17:10
 47. Michałowska Agata        0110003   Harpagan Gdańsk          34:08   + 19:06
     Havrdová Renata          SJC7756 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No   DISK          
     Sieglová Dagmar          MFP7050 C Matfyz Praha              DISK          
     Horáková Jindra          LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Wenderickx Nancy         0200001   HAMOK                     DISK          
     Smolková Romana          TAP6951 C KOB Tretra Praha          DISK          
     Asterová Jana            SLA7451 C SKOB Slaný                DISK          
     Forstová Lenka           MFP6850 C Matfyz Praha              DISK          
     Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                 DISK          
     Perez Maica              0170002   CRON                      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 2.17 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobotová Jana            VPM7250 C KOS Slavia Plzeň         14:04          
  2. Mazzarese Jana           SJI7854 C OK Jihlava               14:19   + 0:15 
  3. Pavlicová Anna           KUB7360 C KUB Koala Uherský Brod   14:21   + 0:17 
  4. Bernatíková Šárka        SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy        15:03   + 0:59 
  5. Kynčlová Dagmar          JIL7256 C OK Jilemnice             16:02   + 1:58 
  6. Mikulčíková Irena        KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod   16:03   + 1:59 
  6. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:03   + 1:59 
  8. Krejčová Jana            ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem  16:26   + 2:22 
  9. Kleinová Petra           LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  16:34   + 2:30 
 10. Třešňáková Blanka        JIL7051 C OK Jilemnice             16:39   + 2:35 
 11. Karafiátová Lucie        BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor       16:45   + 2:41 
 12. Gregorová Lenka          SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec    16:54   + 2:50 
 13. Janošíková Olga          VCB7552 C OB České Budějovice      17:09   + 3:05 
 14. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:27   + 3:23 
 15. Słońska Bogusława        0750003   WKS Wawel                17:29   + 3:25 
 16. Pavlová Libuše           MOV7451 C SKOB Ostrava             17:45   + 3:41 
 17. Vokušová Dana            JJN7750 C Team Jizerky             17:55   + 3:51 
 18. Lockerová Milena         SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.  17:57   + 3:53 
 19. Čiháková Olga            HOR7651 C TJ Jiskra Hořice         18:03   + 3:59 
 20. Kurfürstová Magdalena    FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:52   + 4:48 
 21. Časnochova Tatiana       NNN2029    Neregistrovaní           18:54   + 4:50 
 22. Šujanová Kateřina        RBK7851 C SK Radioklub Blansko     19:13   + 5:09 
 23. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       19:15   + 5:11 
 24. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     19:25   + 5:21 
 25. Kosobudová Lenka         VTA7351 C SC vebr-sport            19:28   + 5:24 
 26. Čepičková Jana           LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň      19:42   + 5:38 
 27. Peňázová Iva             0440001   Brno                     19:44   + 5:40 
 28. Ludwig Anneke            NNN3125    Neregistrovaní           19:45   + 5:41 
 29. Hýblová Iveta            JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov    20:20   + 6:16 
 30. Kunzová Ivana            BBM7155 C BETA URSUS Rosice        20:23   + 6:19 
 31. Krausová Marcela         LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov   20:35   + 6:31 
 32. Brumovská Rhea           TAP7251 C KOB Tretra Praha         21:31   + 7:27 
 33. Šašková Hana             LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  21:48   + 7:44 
 34. Velátová Jana            OPI7350 C Orientační sporty Písek  22:21   + 8:17 
 35. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          23:02   + 8:58 
 36. Pisarek Renata           0750016   WKS Wawel                23:25   + 9:21 
 37. Sedláčková Dagmar        KUB7351 C KUB Koala Uherský Brod   23:30   + 9:26 
 38. Eriksson Anna            NNN3136    Neregistrovaní           26:03   + 11:59
 39. Soukupová Andrea         NEK7851 C Nejdek Orienteering      27:33   + 13:29
 40. Jirousová Eva            TAP7653 C KOB Tretra Praha         37:33   + 23:29
     Kándlová Adéla           DCE7550 C KOB Dobřichovice          DISK          
     Šmelíková Barbora        VBA6952   ŠK VAZKA Bratislava       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55A 2.38 km, 48 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk      12:23          
  2. Verbraken Linda          0030002   TROL                     14:19   + 1:56 
  3. Evans Janka              0090005   Brown Team               14:23   + 2:00 
  4. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               15:10   + 2:47 
  5. Léharová Iva             LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice  15:44   + 3:21 
  6. Simonsen Sandra          0360001   FIF Hillerød             16:07   + 3:44 
  7. De Meyer Betty           NNN3008    Neregistrovaní           17:25   + 5:02 
  8. Cruse Katrin             24D6650   SV Robotron Dresden      17:30   + 5:07 
  9. Savolainen Paula         NNN3093    Neregistrovaní           17:57   + 5:34 
 10. Berggren Lina            NNN3073    Neregistrovaní           18:13   + 5:50 
 11. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       18:17   + 5:54 
 12. Grifoni Milena           NNN3065    Neregistrovaní           19:07   + 6:44 
 13. Müllerová Zorka          BZP6750 C Báječné ženy v orientač  19:11   + 6:48 
 14. Neumannová Renata        PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha  19:14   + 6:51 
 15. Rančáková Stáňa          DKL5950 C KOB Kladno               19:27   + 7:04 
 16. LINES Clare              NNN3038    Neregistrovaní           19:28   + 7:05 
 17. Baziková Lucie           TJP6451 C TJ Sokol Troja           19:37   + 7:14 
 17. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    19:37   + 7:14 
 19. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB Tretra Praha         19:50   + 7:27 
 20. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               20:53   + 8:30 
 21. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            21:06   + 8:43 
 22. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              21:09   + 8:46 
 23. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  22:33   + 10:10
 24. Choutková Lenka          SOB6350 C SOBSA                    23:59   + 11:36
 25. Záveská Anna             CET6450 C TJ Loko Česká Třebová    33:53   + 21:30
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 1.98 km, 38 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarcová Lenka           JEN6451 C OB Jenišovice            14:53          
  2. Izáková Tereza           LME6850 C SK Los Mělník            15:22   + 0:29 
  3. Ullmann-Kurzo Heidi      NNN3071    Neregistrovaní           15:36   + 0:43 
  4. Linková Iva              TUV6850 C SOK TJ Turnov            16:32   + 1:39 
  5. Šoupová Jana             LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň      17:00   + 2:07 
  6. Aebi Monika              NNN3132    Neregistrovaní           17:45   + 2:52 
  7. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 21:04   + 6:11 
  8. Kapounová Jitka          DOK6050 C OK Doksy                 21:26   + 6:33 
  9. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 24:41   + 9:48 
 10. Kubátová Ivana           BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor       26:13   + 11:20
 11. Matyášová Lenka          LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav B  29:45   + 14:52
     Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65A 2.38 km, 48 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:09          
  2. Olsson Christina         0080001   SOL                      18:23   + 1:14 
  2. Cejka Kati               0010001   OLC SKOG Fribourg        18:23   + 1:14 
  4. Vanreusel Jen            0210002   SASOR                    18:25   + 1:16 
  5. Schou Helle              NNN3041    Neregistrovaní           20:42   + 3:33 
  6. Dimitrova Petya          0090001   Brown Team               21:03   + 3:54 
  7. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          21:05   + 3:56 
  8. Pokorná Eva              TCB5751 C SK Technik České Budějo  21:40   + 4:31 
  9. Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 22:54   + 5:45 
 10. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             24:13   + 7:04 
 11. Dambrauskiene Genute     0660002   SM GAJA                  26:16   + 9:07 
 12. Silvi Simonne            NNN3048    Neregistrovaní           27:45   + 10:36
 13. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          27:47   + 10:38
 14. Šafránková Markéta                                          30:27   + 13:18
 15. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  36:39   + 19:30
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.04 km, 46 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chodurová Milena         SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy        21:01          
  2. Neumann Petra            1VD5850   SG Zittau Süd            24:23   + 3:22 
  3. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     25:45   + 4:44 
  4. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  29:54   + 8:53 
--------------------------------------------------------------------------------

D70 1.98 km, 34 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  20:45          
  2. Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee  25:44   + 4:59 
  3. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  26:32   + 5:47 
  4. Horáková Magdalena       NEK4950 C Nejdek Orienteering      30:06   + 9:21 
--------------------------------------------------------------------------------

D75 1.98 km, 34 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 20:13          
  2. Hansen Ruth              NNN3070    Neregistrovaní           27:49   + 7:36 
--------------------------------------------------------------------------------

D80 1.98 km, 34 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Štrojsová Jaroslava      KAS4350 C KOB Kamenický Šenov       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.16 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jalový Kryštof           RBK1401 C SK Radioklub Blansko     15:08          
  2. Baldrian František       VSP1600 C USK Praha                15:30   + 0:22 
  3. Sebera Eduard            SFM1400 C O-RUNNAŘI Beskydy        22:19   + 7:11 
  4. Nemeškal Jáchym          LCExxx1   OOB TJ Slovan Luhačovic  23:20   + 8:12 
  5. Kozel Kryštof            0140006   Family Point             33:33   + 18:25
  6. Kolaja Jaromír           VLI1501 C Slavia Liberec orientee  37:01   + 21:53
  7. Beneš Lukáš              FSP1500 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:54   + 29:46
  8. Klášterecký Antonín      BBM1402 C BETA URSUS Rosice        50:58   + 35:50
     Janda Kryštof            ZBM1309 C SK Brno Žabovřesky        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.72 km, 34 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šťastný Vilém            CTB1301 C SK OB Chotěboř           10:07          
  2. Votava Jan               VLI1400 C Slavia Liberec orientee  11:35   + 1:28 
  3. Rollier Alexei           PHK1502 C OK 99 Hradec Králové     12:33   + 2:26 
  4. Holata Vojtěch           PDY1303 C Běhej Poděbrady          13:14   + 3:07 
  5. Smola Štěpán             TZL1414 C SKOB Zlín                13:28   + 3:21 
  6. Liber Tomáš              AOP1302 C Orientační Běh Opava     14:21   + 4:14 
  7. Mazzarese Aiden          SJI1502 C OK Jihlava               16:13   + 6:06 
  8. Novotný Matouš           PHK1515 C OK 99 Hradec Králové     16:14   + 6:07 
  9. Vintr Otakar             TZL1300 C SKOB Zlín                16:32   + 6:25 
 10. Kosák Damián             PGP1303 C SK Praga                 18:00   + 7:53 
 11. Čevela Marek             RIC1300 C OB Říčany                18:02   + 7:55 
 12. Pauer Libor              SRK1402 C SOOB Spartak Rychnov n.  20:59   + 10:52
 13. Svoboda Šimon            TZL1400 C SKOB Zlín                22:03   + 11:56
 14. Beňovský Jan             KUB1400 C KUB Koala Uherský Brod   22:55   + 12:48
 15. Skripnik Kilián          FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:05   + 14:58
 16. Brucháček Matěj          TZL1500 C SKOB Zlín                25:56   + 15:49
 17. Červenka Vojtěch         SAD1301 C Sportovní akademie Dobř  27:06   + 16:59
 18. Kalina Oskar             SPC1502 C SPORTICUS team           29:37   + 19:30
 19. Havlíček Kristián        RIC1402 C OB Říčany                32:47   + 22:40
 20. Pachner Ota              CHA1400 C OK Chrastava             38:09   + 28:02
 21. Trzasko Oleg             0110004   Harpagan Gdańsk         112:33   + 102:26
     Kolaja Bedřich           VLI1301 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.81 km, 30 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Tobiáš             CTB1103 A SK OB Chotěboř            7:49          
  2. Votava Vojtěch           VLI1201 B Slavia Liberec orientee   8:09   + 0:20 
  3. Lauenstein Erik          NNN3091    Neregistrovaní            8:55   + 1:06 
  4. Šťastný Antonín          CTB1101 B SK OB Chotěboř            8:57   + 1:08 
  5. Jiroušek Štěpán          DOR1102 B OK Dobříš                 9:15   + 1:26 
  6. Baldrian Josef           VSP1100 B USK Praha                 9:21   + 1:32 
  7. Sedlák Václav            DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka         9:26   + 1:37 
  8. Minařík František        VCB1103 B OB České Budějovice       9:56   + 2:07 
  9. Mazzarese David          SJI1100 B OK Jihlava               10:45   + 2:56 
 10. Hubáček Marián           LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovic  10:56   + 3:07 
 11. Soukup Ondřej            NEK1201 B Nejdek Orienteering      12:46   + 4:57 
 12. Bednařík Vojtěch         TAP1104 C KOB Tretra Praha         12:53   + 5:04 
 13. Fiala Jakub              LPM1202 B OK Lokomotiva Plzeň      12:59   + 5:10 
 14. Červenka Daniel          SAD1101 C Sportovní akademie Dobř  13:07   + 5:18 
 15. Klein David              LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  13:19   + 5:30 
 16. Šidla Dalibor            TZL1200 C SKOB Zlín                13:42   + 5:53 
 17. VERBIN AMIT              NNN3013    Neregistrovaní           14:03   + 6:14 
 18. Běloušek Matěj           CTB1202 B SK OB Chotěboř           14:14   + 6:25 
 19. Šunka Hubert             LOU1200 C SK Moravan Louňovice     14:31   + 6:42 
 20. Ptáček Ondřej            DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka        14:55   + 7:06 
 21. Ludwig Oliver            NNN3126    Neregistrovaní           14:56   + 7:07 
 22. Kučerka Radek            STB1101 C TJ Stadion Nový Bor      15:33   + 7:44 
 23. Brzoň Šimon              CHA1100 C OK Chrastava             16:44   + 8:55 
 24. Brzoň Matouš             CHA1202 C OK Chrastava             19:23   + 11:34
 25. Sebera Hugo              SFM1200 C O-RUNNAŘI Beskydy        21:03   + 13:14
 26. Čepička Antonín          LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň      23:30   + 15:41
 27. Smola Jakub              TZL1111 C SKOB Zlín                33:55   + 26:06
     Zápotocký Tomáš          SLA1200 B SKOB Slaný                DISK          
     Brucháček Jan            TZL1201 C SKOB Zlín                 DISK          
     Košťák Hubert            DOR1305 C OK Dobříš                 DISK          
     Beneš Tadeáš             FSP1105 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14A 2.89 km, 50 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachnik Antoni           19P1000   UKS "Orientpark.pl" Iwi  13:32          
  2. Prášil Adam              SJI0901 B OK Jihlava               14:39   + 1:07 
  3. Míchal Jakub             SJH1001 B SOS Jindřichův Hradec    14:55   + 1:23 
  4. Gysin Linus              0870028   NWK NOS                  15:17   + 1:45 
  5. Škorpil Marek            HOR0900 B TJ Jiskra Hořice         15:22   + 1:50 
  6. Janošík Ivan             VCB1002 B OB České Budějovice      15:54   + 2:22 
  7. Šimek Vojtěch            CHC1002 B K.O.B. Choceň            15:59   + 2:27 
  8. Blažek Vojtěch           SJH1003 B SOS Jindřichův Hradec    16:17   + 2:45 
  9. Minařík Josef            VCB0903 B OB České Budějovice      16:22   + 2:50 
 10. Novotný Kryštof          PHK1002 B OK 99 Hradec Králové     16:25   + 2:53 
 11. Liber Václav             AOP1000 B Orientační Běh Opava     16:51   + 3:19 
 12. Létal Jonáš              SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy        17:07   + 3:35 
 13. Placek Tomas             MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně     17:50   + 4:18 
 14. Létal Hynek              SFM1001 B O-RUNNAŘI Beskydy        17:57   + 4:25 
 15. Prox Jan                 RIC1003 B OB Říčany                19:30   + 5:58 
 16. Kubáň Patrik             TBM1001 B KOS TJ Tesla Brno        23:45   + 10:13
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 1.77 km, 36 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prášil Šimon             TTR0901 B OOB Třebíč                9:40          
  2. Cichra Patrik            TAP0903 B KOB Tretra Praha         10:34   + 0:54 
  3. VERBIN IDAN              NNN3012    Neregistrovaní           10:45   + 1:05 
  4. Pospíšil Tomáš           SSU1006 C SK Severka Šumperk       12:34   + 2:54 
  5. Klose Albert             SFM1000 B O-RUNNAŘI Beskydy        13:38   + 3:58 
  6. Gosciniak Kacper         1050015   UKS Arkady Raszków       14:11   + 4:31 
  7. Forst Albert             MFP0901 C Matfyz Praha             17:21   + 7:41 
  8. Janda Filip              ZBM1011 C SK Brno Žabovřesky       24:42   + 15:02
     Graubner Mikuláš         TZL1013 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 3.18 km, 74 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srb Vladimír             LPU0714 A OK Lokomotiva Pardubice  13:02          
  2. Bujdosó Mark             NNN3108    Neregistrovaní           13:54   + 0:52 
  3. Balogh Máté              NNN3097    Neregistrovaní           14:01   + 0:59 
  3. Ludwig Jonas             0870024   NWK NOS                  14:01   + 0:59 
  5. Třešňák Matěj            JIL0701 B OK Jilemnice             14:06   + 1:04 
  6. Csoboth Mihály           NNN3102    Neregistrovaní           14:08   + 1:06 
  7. Zápotocký Jiří           PGP0808 A SK Praga                 14:10   + 1:08 
  8. Caboussat Taavi          0330002   OLG Bern                 14:20   + 1:18 
  9. Šmelík Daniel            LCE0704 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:06   + 2:04 
 10. Kosák Eliáš              PGP0704 B SK Praga                 15:09   + 2:07 
 11. Chodlewski Antoni        0750014   WKS Wawel                15:13   + 2:11 
 12. Riediker Jannis          0870026   NWK NOS                  15:40   + 2:38 
 13. Schmid Bastian           0870027   NWK NOS                  15:58   + 2:56 
 14. Niedermann Jonas         0870025   NWK NOS                  16:24   + 3:22 
 15. Šimerka Ondřej           PGP0800 B SK Praga                 17:52   + 4:50 
 16. Sikora Dawid             0110009   Harpagan Gdańsk          18:09   + 5:07 
 17. Zeman Jakub              BOR0704 B OK Jiskra Nový Bor       19:02   + 6:00 
 18. Vaněček Jan              DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka        22:58   + 9:56 
 19. Šubrt Ondřej             TAP0801 B KOB Tretra Praha         23:27   + 10:25
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 2.45 km, 44 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 15:50          
  2. Pohl Lukáš               TAP0703 C KOB Tretra Praha         16:19   + 0:29 
  3. Svoboda Filip            DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka        16:24   + 0:34 
  4. Jirous Erik              TAP0705 C KOB Tretra Praha         16:34   + 0:44 
  5. Sander Valter            NNN3144    Neregistrovaní           16:48   + 0:58 
  6. Mackovič Adam            HCE0700 C TJ Hostivice             17:13   + 1:23 
  7. Chmura Patryk            1050012   UKS Arkady Raszków       17:38   + 1:48 
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 3.88 km, 62 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachnik Jędrzej          19P0600   UKS "Orientpark.pl" Iwi  16:04          
  2. Melišík Jan              TAP0502 A KOB Tretra Praha         16:18   + 0:14 
  3. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    16:49   + 0:45 
  4. Schweizer Joel           0870014   NWK NOS                  17:06   + 1:02 
  5. Ziegler Micha            0870013   NWK NOS                  17:23   + 1:19 
  6. Veres Dávid              NNN3105    Neregistrovaní           17:54   + 1:50 
  7. Hlavatý Jan              LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice  18:34   + 2:30 
  8. Vojvodík Eduard          MOV0600 A SKOB Ostrava             18:42   + 2:38 
  9. Flos Tomáš               LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice  19:07   + 3:03 
 10. Čechmánek Václav         PVP0600 C VSK Přírodní vědy Praha  19:20   + 3:16 
 11. Pisarek Kordian          0750009   WKS Wawel                19:22   + 3:18 
 12. Sobota Ondřej            VPM0502 B KOS Slavia Plzeň         19:35   + 3:31 
 13. Hájek Dominik            LPU0607 B OK Lokomotiva Pardubice  19:38   + 3:34 
 14. Beran František          SLA0700 B SKOB Slaný               20:18   + 4:14 
 15. Kotyk Vojtěch            LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:31   + 4:27 
 16. Dimitrov Jr Dimitar      0090007   Brown Team               20:57   + 4:53 
 17. Wittenberg Andrin        0870015   NWK NOS                  22:16   + 6:12 
 18. Kándl Matěj              PGP0508 B SK Praga                 23:51   + 7:47 
 19. Václavík Martin          SLA0601 B SKOB Slaný               23:52   + 7:48 
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 2.56 km, 60 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pěnička Jan              TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:01          
  2. Kovář Radim              CET0501 C TJ Loko Česká Třebová    15:55   + 0:54 
  3. Slíva Mikuláš            SCP0601 C OK Sparta Praha          17:52   + 2:51 
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 4.19 km, 82 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Agervig Kristiansson Linu0630001   IFK GÖTEBORG             16:02          
  2. Ullmann Silvan           ZBM9810 C SK Brno Žabovřesky       16:43   + 0:41 
  2. Hutzli Janis             0870033   NWK NOS                  16:43   + 0:41 
  4. Csoboth Martin           NNN3103    Neregistrovaní           16:47   + 0:45 
  5. Schmid Joschi            0870012   NWK NOS                  16:54   + 0:52 
  6. Průša Dominik            VSP0406 R USK Praha                17:01   + 0:59 
  7. Munktved Theis           0540001   Sävendalens Aik          17:13   + 1:11 
  8. Divin Péter              NNN3118    Neregistrovaní           17:15   + 1:13 
  8. Prášil Tomáš             TTR0501 A OOB Třebíč               17:15   + 1:13 
 10. Nagy Peter               NNN2090    Neregistrovaní           17:18   + 1:16 
 10. Imhof Michael            0870030   NWK NOS                  17:18   + 1:16 
 12. Kučera Tomáš             ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky       17:21   + 1:19 
 13. Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov            17:23   + 1:21 
 14. Dohnálek Tomáš           SHK0403 A OK Slavia Hradec Králov  17:27   + 1:25 
 15. Švadlena Michal          CHC0101 C K.O.B. Choceň            17:36   + 1:34 
 16. Štregl Matyáš            TUR0301 E OOB TJ Turnov            17:48   + 1:46 
 17. Janas Petr               PGP0200 R SK Praga                 17:51   + 1:49 
 18. Melišík Martin           TAP0200 R KOB Tretra Praha         17:52   + 1:50 
 19. Šafka Sebastian          KAM0101 R OK Kamenice              17:55   + 1:53 
 20. Melecký Martin           SSU9001 C SK Severka Šumperk       18:00   + 1:58 
 21. Vaníček Jan              SJC0705 A Sportcentrum Jičín       18:05   + 2:03 
 22. Mella Oskar              NNN3170   Neregistrovaní           18:23   + 2:21 
 23. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            18:27   + 2:25 
 24. Mikel David              TZL9703 C SKOB Zlín                18:37   + 2:35 
 25. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            18:39   + 2:37 
 26. Kolárik Tomáš            TZL9302 C SKOB Zlín                18:44   + 2:42 
 27. Miavecz Balázs           0430005   MOM Budapest             18:47   + 2:45 
 28. Jankowiak Paweł          1DP8900   Indywidualnie            18:56   + 2:54 
 29. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 C OOB TJ Turnov            18:58   + 2:56 
 30. Skaug Søren              NNN3154    Neregistrovaní           19:00   + 2:58 
 31. Smola Michal             TZL8131 C SKOB Zlín                19:02   + 3:00 
 32. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            19:04   + 3:02 
 33. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            19:10   + 3:08 
 34. Thoř Tomáš               TUR9904 C OOB TJ Turnov            19:13   + 3:11 
 35. Woods Kieran                                                19:14   + 3:12 
 36. Salaba Dan               JIL0404 A OK Jilemnice             19:28   + 3:26 
 37. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 C SK Brno Žabovřesky       19:37   + 3:35 
 38. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               19:42   + 3:40 
 39. Tichý Radomír            SHK0000 C OK Slavia Hradec Králov  19:43   + 3:41 
 40. Waldhauser Štěpán        TUR0409 A OOB TJ Turnov            19:45   + 3:43 
 40. Gabs Jonas               NNN3153    Neregistrovaní           19:45   + 3:43 
 42. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  19:51   + 3:49 
 43. Hrdinka Daniel           VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:01   + 3:59 
 44. Bílý Jakub               DOK0104 C OK Doksy                 20:05   + 4:03 
 45. Fišer Jan                SNA9302 C TJ START Náchod          20:08   + 4:06 
 46. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            20:16   + 4:14 
 47. Staff Marius             0670001   NTNUI                    20:20   + 4:18 
 48. Buk Petr                 ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem  20:29   + 4:27 
 49. Stupal František         JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  20:30   + 4:28 
 50. Stark David              0870029   NWK NOS                  20:38   + 4:36 
 51. Kolský Pavel             PGP0204 C SK Praga                 20:50   + 4:48 
 52. Valenta Ondřej           JIL0401 A OK Jilemnice             20:51   + 4:49 
 53. Trojan Karel             0020002   OLC SKOG Freiburg        20:55   + 4:53 
 54. Žaloudek Petr            JJN8304 C Team Jizerky             21:22   + 5:20 
 55. Seitler Milan            ASU9148 C Magnus Orienteering      21:30   + 5:28 
 56. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  21:31   + 5:29 
 57. Šašek Jakub              LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  21:50   + 5:48 
 58. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            22:33   + 6:31 
 59. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  23:39   + 7:37 
     Freuler Florian          0870032   NWK NOS                   DISK          
     Kamenický Jeroným        TUR9549 R OOB TJ Turnov             DISK          
     Skaug Mads Møller        NNN3171   Neregistrovaní            DISK          
     Grätsch Markus           TUR9603 C OOB TJ Turnov             DISK          
     Světnický František      TUR0214 R OOB TJ Turnov             DISK          
     Anciaux Benjamin         NNN3147    Neregistrovaní            DISK          
     Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška              DISK          
     Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 3.88 km, 62 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karvánek Matouš          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor       16:51          
  2. YOSHIZAWA YUTA           NNN3143    Neregistrovaní           17:25   + 0:34 
  3. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov    17:28   + 0:37 
  4. Zátka Josef              PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha  17:29   + 0:38 
  5. Egri Mátyás              NNN3096    Neregistrovaní           17:57   + 1:06 
  6. Bernatík Lukáš           SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy        18:02   + 1:11 
  7. Pecka Marek              EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha        18:41   + 1:50 
  8. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  19:05   + 2:14 
  9. Macura Jan               MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně     19:08   + 2:17 
 10. Bradáč Jakub             LLI0002 C LOK-o Liberec            19:11   + 2:20 
 11. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              19:22   + 2:31 
 12. Matějů Michal            VLI7702 C Slavia Liberec orientee  19:30   + 2:39 
 13. Györgyi Péter            0430006   MOM Budapest             19:33   + 2:42 
 14. Ďoubal Jan               DOB8600 C KOB Dobruška             19:47   + 2:56 
 15. Léhar Adam               LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice  19:51   + 3:00 
 16. Hayes Patrick            NNN9000   Neregistrovaní           19:57   + 3:06 
 17. Mihályi Ferenc           NNN2092    Neregistrovaní           19:58   + 3:07 
 18. Kouřimský Jan            SLA7200 C SKOB Slaný               20:01   + 3:10 
 19. Szenczi Gabriel          VLI8700 C Slavia Liberec orientee  20:08   + 3:17 
 20. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 20:12   + 3:21 
 21. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Brno Žabovřesky       20:20   + 3:29 
 22. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 20:22   + 3:31 
 23. Šrubař Michal            ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky       20:28   + 3:37 
 24. Nejman Stanislav         TUR9500 C OOB TJ Turnov            20:34   + 3:43 
 25. David Tomáš              LLI0000 C LOK-o Liberec            21:00   + 4:09 
 26. Francke Michal           TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec   21:14   + 4:23 
 27. Šafář Matěj              MFP0206 C Matfyz Praha             21:38   + 4:47 
 28. Holusek Jiří             JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov    21:47   + 4:56 
 29. Hejna Martin             TAP8101 C KOB Tretra Praha         21:49   + 4:58 
 30. Spilka Marek             DKL8300 C KOB Kladno               22:06   + 5:15 
 31. Ježek Lukáš              CHA8604 C OK Chrastava             22:24   + 5:33 
 32. Eriksson Erik            NNN3130    Neregistrovaní           23:54   + 7:03 
 33. Eriksson Oskar           NNN3134   Neregistrovaní           24:21   + 7:30 
 34. Klíma Kamil              DKL8201 C KOB Kladno               24:31   + 7:40 
 35. Graf Miroslav            0050001   NNN                      25:37   + 8:46 
     Šákr Vít                 BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Kisvölcsey Ákos          0430001   MOM Budapest              DISK          
     Šálek Jan                LDC8502 C KOB Děčín                 DISK          
     Fousek Jan               MOV9100 C SKOB Ostrava              DISK          
     Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 2.61 km, 54 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalina Miroslav          SPC8211 C SPORTICUS team           12:17          
  2. Prášil Jakub             SJI0702 B OK Jihlava               13:34   + 1:17 
  3. Blažek Cyril             SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec    13:42   + 1:25 
  4. LINES Edward             NNN3039    Neregistrovaní           14:06   + 1:49 
  5. Evans Alexander          0090006   Brown Team               15:11   + 2:54 
  6. Riby Thomas              LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:25   + 3:08 
  7. Záveský Marek            CET9001 C TJ Loko Česká Třebová    16:38   + 4:21 
  8. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         17:02   + 4:45 
  9. Nykl Jan                 TAP9001 C KOB Tretra Praha         17:34   + 5:17 
 10. Petr Josef               VLI6300 C Slavia Liberec orientee  17:54   + 5:37 
 11. Jiřišta Lubomír          JIL8802 C OK Jilemnice             18:02   + 5:45 
 12. Rosenbaum Ondřej         JES0001 C OK Rakovník              20:00   + 7:43 
 13. Švestka Jakub            KUB0310 C KUB Koala Uherský Brod   22:03   + 9:46 
 14. Cikhardt Jakub           TAP8706 C KOB Tretra Praha         27:34   + 15:17
 15. Coen Dieter              NNN3075    Neregistrovaní           56:21   + 44:04
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 3.39 km, 54 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundisch Wieland         71D8500   USV TU Dresden           14:01          
  2. Laskarzhevsky Vladyslav  0860001   UNTS Warszawa            14:22   + 0:21 
  3. Rybakov Oleksandr        0180001   LuxOC                    16:05   + 2:04 
  4. Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice  16:38   + 2:37 
  5. Veverka Tomáš            VAM8401 C OB Vamberk               16:49   + 2:48 
  6. Sebera Josef             SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy        17:09   + 3:08 
  7. Hladký Viktor            VAM8201 C OB Vamberk               17:14   + 3:13 
  8. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno         17:32   + 3:31 
  9. Andrš Jiří               VAM8601 C OB Vamberk               17:56   + 3:55 
 10. Sebera Václav            SFM8302 C O-RUNNAŘI Beskydy        17:57   + 3:56 
 11. Šatánek Martin           SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy        18:19   + 4:18 
 12. Sikora Roger             0110008   Harpagan Gdańsk          18:28   + 4:27 
 13. Kolaja Jan               VLI8100 C Slavia Liberec orientee  18:35   + 4:34 
 14. Jurák Adam               ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky       18:49   + 4:48 
 15. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     18:50   + 4:49 
 16. Šťastný Karel            CTB7901 C SK OB Chotěboř           18:54   + 4:53 
 17. Dvořák Petr              DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka        19:02   + 5:01 
 18. Dvořáček Dan             MFP7903 C Matfyz Praha             19:20   + 5:19 
 19. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            19:26   + 5:25 
 19. Placek Petr              MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně     19:26   + 5:25 
 21. Drhlík Petr              VAM8301 C OB Vamberk               19:46   + 5:45 
 22. Vaněček Jan              TJP8000 C TJ Sokol Troja           20:01   + 6:00 
 23. Peñaranda Tomas          0170001   CRON                     20:06   + 6:05 
 24. Lužnický Jiří            LIT8501 C KOB Litvínov             20:23   + 6:22 
 25. Choutka Jaroslav         SOB6301 C SOBSA                    20:36   + 6:35 
 26. Běloušek Pavel           CTB7602 C SK OB Chotěboř           20:53   + 6:52 
 27. Waldhauser Martin        BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor       22:22   + 8:21 
 28. Švorc Martin             DKL7100 C KOB Kladno               23:16   + 9:15 
 29. Žitný Tomáš              SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav      26:37   + 12:36
     Richter Friedmar         71D8100   USV TU Dresden            DISK          
     Vojvodík Martin          MOV7400 C SKOB Ostrava              DISK          
     Blažek Zdeněk            SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec     DISK          
     Škrabálek Jan            KYL7000 C SK SP Kylešovice          DISK          
     Duba Vojtěch             SJH8003 C SOS Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 2.50 km, 48 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Francke Jan              DOK8400 C OK Doksy                 14:26          
  2. Šťastný Jan              0600001   ...                      14:59   + 0:33 
  3. Bednařík Jan             SPC8112 C SPORTICUS team           15:01   + 0:35 
  4. Palaščak Ján             NNN2030   Neregistrovaní           15:32   + 1:06 
  5. Fiala Jan                0450001   WILD ANIMALS             15:35   + 1:09 
  6. Klášterecký Tomáš        BBM8100 C BETA URSUS Rosice        15:37   + 1:11 
  7. Šitra Vladimír           LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň      16:10   + 1:44 
  8. Pilgr Aleš               CET8001 C TJ Loko Česká Třebová    16:19   + 1:53 
  9. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             16:22   + 1:56 
 10. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             16:51   + 2:25 
 11. Šulák Ondřej             0140002   Family Point             17:00   + 2:34 
 12. Gellért Gábor            NNN3150    Neregistrovaní           17:02   + 2:36 
 13. Roessler Karsten         19D8000   SSV Planeta Radebeul     17:06   + 2:40 
 14. Koťátko Aleš             SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy        17:38   + 3:12 
 15. Nekula Tomáš             0140003   Family Point             18:31   + 4:05 
 16. Bleha Stanislav          DOR7503 C OK Dobříš                18:43   + 4:17 
 17. Svoboda Petr             TZL7937 C SKOB Zlín                18:53   + 4:27 
 18. Holata Radek             PDY8103 C Běhej Poděbrady          19:16   + 4:50 
 19. Karafiát Filip           BOR7900 C OK Jiskra Nový Bor       20:15   + 5:49 
 20. Dokoupil Zbyněk          VBM8206 C VSK Mendelu Brno         21:00   + 6:34 
 21. Semotam Zbyněk           0140010   Family Point             23:44   + 9:18 
 22. Pešek Kamil              CET8002 C TJ Loko Česká Třebová    24:47   + 10:21
 23. Mackovič Dušan           HCE7801 C TJ Hostivice             24:49   + 10:23
 24. Janda Petr               0510002   x                        26:01   + 11:35
 25. Beneš Tomáš              FSP7903 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:25   + 13:59
     Dubský Aleš              KUL8401 C KOB Ústí nad Labem        DISK          
     Šubrt Evžen              TAP8000 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 3.36 km, 60 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srb Vladimír             LPU7818 C OK Lokomotiva Pardubice  15:21          
  2. Thackray Ricky           NNN3060    Neregistrovaní           15:50   + 0:29 
  3. Šrůta Milan              BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor       16:19   + 0:58 
  4. Noponen Petri            NNN3023    Neregistrovaní           16:44   + 1:23 
  5. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 16:48   + 1:27 
  6. Ushakov Dmitry           0580001   London Orienteering Klu  16:57   + 1:36 
  7. Torrejón Cesár           0560006   Frontela-O               17:40   + 2:19 
  8. Uchytil Tomáš            PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:55   + 2:34 
  9. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          18:03   + 2:42 
 10. Prášil Aleš              SJI7415 C OK Jihlava               18:14   + 2:53 
 11. Caboussat Pierre-Yves    0330001   OLG Bern                 18:17   + 2:56 
 12. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:33   + 3:12 
 13. Löhning Michael          71D7300   USV TU Dresden           18:36   + 3:15 
 13. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                18:36   + 3:15 
 15. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    18:52   + 3:31 
 16. Ludwig Roland            NNN3124    Neregistrovaní           18:55   + 3:34 
 17. Sadil Milan              MFP7500 C Matfyz Praha             19:01   + 3:40 
 18. Šunka Jan                LOU7600 C SK Moravan Louňovice     19:07   + 3:46 
 19. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  19:12   + 3:51 
 20. Isla Daniel              0560004   Frontela-O               19:41   + 4:20 
 21. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               19:45   + 4:24 
 22. Vlček Jiří               VIC7700 C OB Vizovice              19:46   + 4:25 
 23. Cheng Ping Kuen          0620001   Hong Kong Orienteering   19:56   + 4:35 
 24. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        19:58   + 4:37 
 25. Švestka Vítězslav        KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod   20:00   + 4:39 
 26. Lauenstein Stefan        NNN3090    Neregistrovaní           20:04   + 4:43 
 27. Gemperle František       MFP7102 C Matfyz Praha             20:08   + 4:47 
 28. Bernatík Aleš            SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy        20:17   + 4:56 
 28. Sander Johan             NNN3139    Neregistrovaní           20:17   + 4:56 
 30. Blažek Petr              SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec    20:25   + 5:04 
 31. Pohl Zdeněk              TAP7606 C KOB Tretra Praha         20:28   + 5:07 
 32. Frontela Ángel           0560001   Frontela-O               20:40   + 5:19 
 33. Słoński Marek            0750001   WKS Wawel                20:49   + 5:28 
 34. Kos Michal               PHK6803 C OK 99 Hradec Králové     20:56   + 5:35 
 35. Poborský Petr            EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha        21:04   + 5:43 
 36. Kutlvašr Ruda            VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:05   + 5:44 
 37. Bednařík Radek           LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovic  21:28   + 6:07 
 37. Kurfürst Pavel           FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:28   + 6:07 
 39. Scheuermann Jürgen       19D6901   SSV Planeta Radebeul     21:40   + 6:19 
 40. Bohuslav Václav          LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň      21:51   + 6:30 
 41. Pisarek Piotr            0750015   WKS Wawel                21:55   + 6:34 
 42. Trzasko Bogusław         0110007   Harpagan Gdańsk          21:58   + 6:37 
 43. Bremze Edgars            0420001   Ogre OK/OSC              22:14   + 6:53 
 44. Štěpán Petr              LDC7301 C KOB Děčín                22:32   + 7:11 
 45. Míchal Jiří              SJH7802 C SOS Jindřichův Hradec    22:51   + 7:30 
 46. Hernández Antonio        0190001   Frontela O               23:11   + 7:50 
 47. Locker Martin            SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.  23:12   + 7:51 
 48. Votava Jan               KUL7601 C KOB Ústí nad Labem       23:21   + 8:00 
 49. Ellke Torsten            19D7200   SSV Planeta Radebeul     23:32   + 8:11 
 50. Grote Andreas            0020001   OLC SKOG Freiburg        23:37   + 8:16 
 51. Kalsztein Karol          0110002   Harpagan Gdańsk          25:09   + 9:48 
 52. Hejna Stanislav          LLI6900 C LOK-o Liberec            25:23   + 10:02
 53. Jiroušek Pavel           DOR7703 C OK Dobříš                26:02   + 10:41
 54. Prox Jakub               RIC7406 C OB Říčany                26:12   + 10:51
 55. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          26:37   + 11:16
 56. Wilfert Otakar           KUL7500 C KOB Ústí nad Labem       27:59   + 12:38
 57. Kosobud Dušan            VTA7201 C SC vebr-sport            28:26   + 13:05
 58. Pinkava Roman            JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov    28:35   + 13:14
 59. Erbert Ladislav          PEN7700 C OK RECO Sport            28:50   + 13:29
 60. Müller Robert            OAV6900 C Orienteering Adventure   28:55   + 13:34
     Pataki Gábor             NNN       Neregistrovaní            DISK          
     Pleva Stanislav          SJC7601 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Bradáč Stanislav         LLI7201 C LOK-o Liberec             DISK          
     Beneš Jan                SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec     DISK          
     Deferme Gunther          0200002   HAMOK                     DISK          
     Šindelka Antonín         DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha        DISK          
     Hinterholzinger Petr     KUL6702 C KOB Ústí nad Labem        DISK          
     Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                 DISK          
     Delgado Francisco        0560007   Frontela-O                DISK          
     Kunz Martin              BBM7101 C BETA URSUS Rosice         DISK          
     Červenka Daniel          SAD7500 C Sportovní akademie Dobř   DISK          
     Lehmann Karsten          0460001   Sommerkolektiv            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 2.32 km, 48 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blahuta Marek            MFP7301 C Matfyz Praha             11:12          
  2. Ptáček Miloš             SNA7001 C TJ START Náchod          12:44   + 1:32 
  3. Kurečka Robert           ABM7210 C KOB ALFA Brno            13:31   + 2:19 
  4. Čihák Petr               HOR6900 C TJ Jiskra Hořice         13:33   + 2:21 
  5. Janošík Radek            VCB7402 C OB České Budějovice      13:35   + 2:23 
  6. Auermüller Vít           ZBM6701 C SK Brno Žabovřesky       13:58   + 2:46 
  7. Adamovský Michal         TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orli  14:09   + 2:57 
  8. VERBIN ODED              NNN3009    Neregistrovaní           14:11   + 2:59 
  9. Tejkl Jiří               TAP7702 C KOB Tretra Praha         14:20   + 3:08 
 10. Jirous Jiří              TAP7201 C KOB Tretra Praha         14:39   + 3:27 
 11. Bílek Tomáš              SJC7307 C Sportcentrum Jičín       14:44   + 3:32 
 12. Kándl Filip              DCE7400 C KOB Dobřichovice         14:46   + 3:34 
 13. Pavlica Jiří             KUB7501 C KUB Koala Uherský Brod   14:57   + 3:45 
 14. Sliva Jan                SCP7300 C OK Sparta Praha          15:00   + 3:48 
 15. Kvášovský Jakub          LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:13   + 4:01 
 16. Čaloun Michal            VLI6801 C Slavia Liberec orientee  15:39   + 4:27 
 17. Krejčí Ladislav          ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem  15:46   + 4:34 
 18. Beran Jaroslav           SLA7601 C SKOB Slaný               15:54   + 4:42 
 19. Vintr Radek              TZL7701 C SKOB Zlín                15:55   + 4:43 
 20. Klein Aleš               LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:58   + 4:46 
 21. Šašek Jan                LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  16:12   + 5:00 
 22. Šoupa Karel              LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň      16:14   + 5:02 
 23. Dítko Jan                SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary   16:40   + 5:28 
 24. Sedlák Radek             LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky     16:50   + 5:38 
 25. Soukup Michal            NEK7400 C Nejdek Orienteering      16:52   + 5:40 
 26. Hýbl Dušan               JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov    18:32   + 7:20 
 27. Jiroušek Petr            LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň      18:34   + 7:22 
 28. Brumovský Martin         TAP7202 C KOB Tretra Praha         19:44   + 8:32 
 29. Izák Pavel               LME7102 C SK Los Mělník            24:47   + 13:35
     Pozdílek Martin          PHK7803 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Zápotocký Luboš          SLA7500 C SKOB Slaný                DISK          
     Honzík Tomáš             VLI7000 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Třešňák Miloš            JIL6902 C OK Jilemnice              DISK          
     David Vladimír           SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy         DISK          
     Hrstka Pavel             SLA7501 C SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 2.73 km, 42 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Goossens Dirk            0030001   TROL                     13:11          
  2. Gassner Ferri            12A6601   Naturfreunde Wien        13:51   + 0:40 
  3. Čepička Ladislav         LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň      14:17   + 1:06 
  4. Suter Nik                NNN3027    Neregistrovaní           14:56   + 1:45 
  5. Hradecký Jaroslav        DOK6300 C OK Doksy                 15:31   + 2:20 
  5. Pradel Roberto           NNN3164   Neregistrovaní           15:31   + 2:20 
  7. Okle Martin              0780001   Cordoba OLC              15:41   + 2:30 
  8. SANDEVOIR BENOIT         0270001   ORIENTATION CAENNAISE    15:44   + 2:33 
  9. Vandas Luděk             VAM6601 C OB Vamberk               15:45   + 2:34 
 10. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            15:50   + 2:39 
 11. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             15:51   + 2:40 
 12. Siegl Roman              MFP6700 C Matfyz Praha             16:50   + 3:39 
 13. Legere Pascal            0490001   Valmo                    17:08   + 3:57 
 14. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       17:09   + 3:58 
 15. CHUNG Wai Nang           NNN3092    Neregistrovaní           17:54   + 4:43 
 16. Vervoort Karl            NNN3007    Neregistrovaní           18:03   + 4:52 
 17. Eriksson Stefan          NNN3135    Neregistrovaní           18:13   + 5:02 
 18. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               18:21   + 5:10 
 19. Würz Martin                                                 18:33   + 5:22 
 20. LINES Robert             NNN3037    Neregistrovaní           18:51   + 5:40 
 21. Dyzio Włodzimierz        0750012   WKS Wawel                18:53   + 5:42 
 21. Aster Vladimír           SLA6500 C SKOB Slaný               18:53   + 5:42 
 23. Voborník Petr            CTB6601 C SK OB Chotěboř           18:57   + 5:46 
 24. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       19:05   + 5:54 
 24. Kniebügl Anton           0690001   Kobra Bratislava         19:05   + 5:54 
 26. Müller Rico              STB6400 C TJ Stadion Nový Bor      19:26   + 6:15 
 27. Jánek Ladislav           LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice  19:30   + 6:19 
 28. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:33   + 6:22 
 29. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  19:48   + 6:37 
 30. Bílý Petr                DOK6800 C OK Doksy                 20:03   + 6:52 
 31. Casanova Valerio         NNN3067    Neregistrovaní           20:48   + 7:37 
 32. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  21:05   + 7:54 
 33. Torvund Paul             0590001   OSI orienteering         21:09   + 7:58 
 34. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 21:53   + 8:42 
 35. Hovorka Ladislav         LDC6802 C KOB Děčín                22:07   + 8:56 
 36. Mrva Pavel               KAS6000 C KOB Kamenický Šenov      23:10   + 9:59 
 37. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          23:11   + 10:00
 38. Forst Libor              MFP6301 C Matfyz Praha             23:45   + 10:34
 39. Karlsen Kjetil           0380001   Team Jeløy               24:26   + 11:15
 40. Záveský Richard          CET6301 C TJ Loko Česká Třebová    25:03   + 11:52
 41. Hurta Vladimír           PGP6305 C SK Praga                 25:36   + 12:25
 42. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  27:57   + 14:46
     Gossel Heiko             71D6500   USV TU Dresden            DISK          
     Simonsen Bo              0360002   FIF Hillerød              DISK          
     Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Cruse Kay                24D6600   SV Robotron Dresden       DISK          
     Beránek Petr             BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No   DISK          
     Krausz Milan             FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 2.17 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarc Jiří               JEN6201 C OB Jenišovice            12:25          
  2. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  13:31   + 1:06 
  3. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     14:05   + 1:40 
  4. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               14:15   + 1:50 
  5. Kořistka Libor           EKP6300 C VŠTJ Ekonom Praha        15:18   + 2:53 
  6. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        15:51   + 3:26 
  7. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             16:11   + 3:46 
  8. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            17:00   + 4:35 
  9. Pavlíček Jaromír         MOV6000 C SKOB Ostrava             17:02   + 4:37 
 10. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:43   + 6:18 
 11. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             19:07   + 6:42 
 12. Švestka Jiří             KUB6810 C KUB Koala Uherský Brod   19:20   + 6:55 
 13. Beňovský Jiří            KUB6801 C KUB Koala Uherský Brod   19:23   + 6:58 
 14. Müller Jan               HCE6800 C TJ Hostivice             19:55   + 7:30 
 15. Bazika Miroslav          TJP6401 C TJ Sokol Troja           20:14   + 7:49 
 16. Pěnička Libor            TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec   20:45   + 8:20 
 17. Pleskač Jiří             LTU6400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  23:57   + 11:32
     Liber Vlastimil          AOP6402 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65A 2.38 km, 48 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aebi Fritz               NNN3131    Neregistrovaní           12:48          
  2. Kimmig Emil              NNN3059    Neregistrovaní           13:24   + 0:36 
  3. Cuche Denis              0260001   OLG Waldrose             14:20   + 1:32 
  4. Lithgow James            NNN3057    Neregistrovaní           14:48   + 2:00 
  5. Svoboda Slavomír         SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav      15:14   + 2:26 
  6. Minchev Ivan             MFP5700 C Matfyz Praha             15:18   + 2:30 
  7. Westin Kjell             0370002   Portsgrunn OL            15:59   + 3:11 
  8. Hornik Zbigniew          0310001   LKO                      16:15   + 3:27 
  9. Schou Henning            NNN3040    Neregistrovaní           16:43   + 3:55 
 10. Vandijck Jackie          0210001   SASOR                    17:16   + 4:28 
 11. Heikoop Anne             NNN3049    Neregistrovaní           17:22   + 4:34 
 12. John Vladimír            DLP5500 C OOB TJ Dukla Praha       17:51   + 5:03 
 13. Cedrych Karel            TJP5500 C TJ Sokol Troja           18:28   + 5:40 
 14. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               19:17   + 6:29 
 15. Peissard Bernard         0010002   OLC SKOG Fribourg        19:21   + 6:33 
 16. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 19:30   + 6:42 
 17. Gawel Jiří               JBM5700   JG Sport                 21:29   + 8:41 
 18. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB Tretra Praha         21:34   + 8:46 
 19. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          22:06   + 9:18 
 20. Dimitrov Dimitar         0090002   Brown Team               22:24   + 9:36 
 21. Muchl Vladimír           CST5601 C OB Strakonice            23:06   + 10:18
 22. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                23:23   + 10:35
 23. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:24   + 11:36
 24. Holpuch Jiří             LDC5702 C KOB Děčín                27:29   + 14:41
 25. Chotětický Jan           MAS5400 C OOB Aš                   31:05   + 18:17
 26. Šafránek Jiří            NNN       Neregistrovaní           33:34   + 20:46
     Jonsson Sören            0680001   Nydalens Skiklub          DISK          
     Grundman Martin          CHC5801 C K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 1.98 km, 38 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štípek Rostislav         TZL5702 C SKOB Zlín                15:54          
  2. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     18:46   + 2:52 
  3. Vokuš Zdeněk             JJN5601 C Team Jizerky             19:13   + 3:19 
  4. Drobník Ivan             VLI5601 C Slavia Liberec orientee  22:02   + 6:08 
  5. Francke Karel            TJN5606 C OOB TJ Tatran Jablonec   22:12   + 6:18 
  6. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     24:09   + 8:15 
     Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.04 km, 46 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  13:07          
  2. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         14:30   + 1:23 
  3. LEE Man Wai              NNN3128    Neregistrovaní           15:23   + 2:16 
  4. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  15:48   + 2:41 
  5. Dambrauskas Algimantas   0660001   SM GAJA                  17:38   + 4:31 
  6. Pilgr Bohuslav           CET5101 C TJ Loko Česká Třebová    18:48   + 5:41 
  7. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           19:52   + 6:45 
  8. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                20:42   + 7:35 
  9. Kotecký Roman            PGP4900 C SK Praga                 21:00   + 7:53 
 10. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          24:03   + 10:56
     Kellens Jean-Pierre      NNN3047    Neregistrovaní            DISK          
     Wald František           FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.04 km, 46 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          16:04          
  2. Conrad Helmut            71D4000   USV TU Dresden           17:06   + 1:02 
  3. Persson Lars             0650001   OL Kompassen             18:01   + 1:57 
  4. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     19:21   + 3:17 
  5. Pachner Jan              VLI4600 C Slavia Liberec orientee  21:43   + 5:39 
  6. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            23:21   + 7:17 
  7. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  32:18   + 16:14
  8. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     36:44   + 20:40
--------------------------------------------------------------------------------

H80 2.04 km, 46 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       21:14          
  2. Hansen Mogens            NNN3069    Neregistrovaní           26:27   + 5:13 
  3. Frey Jaromír             ONO4100 C SKOB Ostrov              28:55   + 7:41 
  4. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        31:42   + 10:28
  5. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       33:06   + 11:52
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.16 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Losmanová Linda          PHK1777 C OK 99 Hradec Králové     15:41          
  2. Šťastný Hynek            CTB1701 C SK OB Chotěboř           15:54   + 0:13 
  3. Perlík Vojtěch                                              16:06   + 0:25 
  4. Srbová Julie             LPU1852 C OK Lokomotiva Pardubice  17:50   + 2:09 
  5. Erlitz Matyáš            LCE1801 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:08   + 2:27 
  6. Erlitzová Sára           LCE1851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:17   + 2:36 
  7. Holatová Veronika        PDY1551 C Běhej Poděbrady          19:12   + 3:31 
  8. Gellért Benedek          NNN3152    Neregistrovaní           19:32   + 3:51 
  8. Šulák Oskar              0140009   Family Point             19:32   + 3:51 
 10. Cvrčková Žofie                                              21:05   + 5:24 
 11. Klášterecká Daniela      NNN2082    Neregistrovaní           21:13   + 5:32 
 11. Nekula Ondřej            0140007   Family Point             21:13   + 5:32 
 13. Šuláková Karolína        0140008   Family Point             21:16   + 5:35 
 14. Smolova Anna + Zoe       TZLxxx6   SKOB Zlín                22:10   + 6:29 
 15. Vacek Martin             CET1500   TJ Loko Česká Třebová    22:25   + 6:44 
 16. Koťátko Albert           SFM1701 C O-RUNNAŘI Beskydy        23:00   + 7:19 
 17. Hájek Aleš               CET1501 C TJ Loko Česká Třebová    23:26   + 7:45 
 18. Brzoňová Ela             CHA1550 C OK Chrastava             23:33   + 7:52 
 19. Hájek Martin             CET1801 C TJ Loko Česká Třebová    23:44   + 8:03 
 20. Janda Tobiáš             0510001   x                        23:52   + 8:11 
 21. Verkest Liliana          NNN2100   Neregistrovaní           24:32   + 8:51 
 22. Chodúr Kristian          TZLxxx7   SKOB Zlín                24:57   + 9:16 
 23. Pešek Kryštof            CET1502 C TJ Loko Česká Třebová    25:31   + 9:50 
 24. Metelková Tereza         EKP1751 C VŠTJ Ekonom Praha        26:34   + 10:53
 25. Vernerová Zita           VBM1651 C VSK Mendelu Brno         27:08   + 11:27
 26. Cikhartovi Vašek a Ajana                                    27:10   + 11:29
 27. Semotam Antonín          0140012   Family Point             27:17   + 11:36
 28. Sýkorová Bára            CHC1951 C K.O.B. Choceň            27:23   + 11:42
 29. Semotam Vítek            0140013   Family Point             27:25   + 11:44
 30. Sýkorová Lucie           CHC1751 C K.O.B. Choceň            27:29   + 11:48
 31. Petrová Anička                                              28:38   + 12:57
 32. Létalová Veronika                                           28:43   + 13:02
 33. Kozel Jonáš              0140014   Family Point             29:27   + 13:46
 34. Míchal Jáchym            SJH1601 C SOS Jindřichův Hradec    29:53   + 14:12
 35. Zenkerová Miluše         LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov   30:30   + 14:49
 36. Pešková Dorota           CET1751 C TJ Loko Česká Třebová    30:55   + 15:14
 37. Klášterecký Matouš       BBM1800 C BETA URSUS Rosice        32:04   + 16:23
 38. Ďoubalová Markéta        DOB1850 C KOB Dobruška             32:41   + 17:00
 39. Benešová Ema             PGP1750 C SK Praga                 34:44   + 19:03
 40. Lžíčařová Valerie        DOB1888 C KOB Dobruška             37:21   + 21:40
 41. Lžíčař Marek             DOB2112 C KOB Dobruška             37:32   + 21:51
 42. Szenczi Jasmína          VLI1850 C Slavia Liberec orientee  40:20   + 24:39
 43. Sander Gustav            NNN3140    Neregistrovaní           40:56   + 25:15
 44. Záveská Apolena          0320001   CET-nereg                47:19   + 31:38
 45. Žaloudíková Klára        KRN1850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  60:01   + 44:20
 46. Žaloudík Vojtěch         KRN2000 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  60:15   + 44:34
     Brzoňová Ema             CHA1551 C OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN-S 1.90 km, 36 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švestka Štěpán           KUB0600 C KUB Koala Uherský Brod   15:06          
  2. Gross Heidi              NNN3081    Neregistrovaní           15:36   + 0:30 
  3. Pozdílková Alena         PHK8053 C OK 99 Hradec Králové     16:29   + 1:23 
  4. Švestka Patrik           KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod   19:07   + 4:01 
  5. Bílková Karolína         SJC0653 C Sportcentrum Jičín       19:40   + 4:34 
  6. Havířová Jarmila         NNN2101   Neregistrovaní           20:01   + 4:55 
  7. Tichý Radomír            0550002   Monoxylon                20:11   + 5:05 
  8. Cichra Pavel             TAP7401 C KOB Tretra Praha         22:06   + 7:00 
  9. Tichá Anna               0550001   Monoxylon                22:27   + 7:21 
 10. Švestková Jana           KUB7060 C KUB Koala Uherský Brod   23:06   + 8:00 
 11. Svobodová Marie          TZLxxx4   SKOB Zlín                27:49   + 12:43
 12. Koťátková Dana           SFM6051 C O-RUNNAŘI Beskydy        28:30   + 13:24
 13. Kozsuch Andrea           NNN       Neregistrovaní           28:39   + 13:33
 14. Wenzl Karin              NNN9002   Neregistrovaní           32:24   + 17:18
 14. Sutter Sarah                                                32:24   + 17:18
 16. Sommer Gustav                                               38:37   + 23:31
 17. Chodura Jaromír          NNN2058    Neregistrovaní           48:22   + 33:16
 18. Veselská Kateřina                                           57:51   + 42:45
 19. Sadilová Jana            0220001   Neregistrovaný - Šebero  64:36   + 49:30
     Kolařík Jakub            BOR1103 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN-M 2.39 km, 42 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachnik Dariusz          19P6900   UKS "Orientpark.pl" Iwi  13:41          
  2. Šašek Jan                LTP0301 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  16:43   + 3:02 
  3. David Vladimír           SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy        19:05   + 5:24 
  4. Vintrová Alžběta         TZL8653   SKOB Zlín                19:10   + 5:29 
  5. Ďoubalíková Lenka        CHT0351 C OOB SK Chrast            19:12   + 5:31 
  6. Gross Martin             NNN3079    Neregistrovaní           19:18   + 5:37 
  7. Halbrštát Tomáš          0790001   Sportovní klub neslyšíc  19:34   + 5:53 
  8. Klášterecká Tereza       NNN2081    Neregistrovaní           19:36   + 5:55 
  9. Létal Jiří               SFM8202 C O-RUNNAŘI Beskydy        19:51   + 6:10 
 10. Málek Roman                                                 20:48   + 7:07 
 11. Chodúr Miroslav          TZLxxx9   SKOB Zlín                20:54   + 7:13 
 12. Semotamová Martina       0140011   Family Point             22:09   + 8:28 
 13. Šuláková Martina         0140005   Family Point             22:19   + 8:38 
 14. Kovařovic Vojtěch        ZBM9203 C SK Brno Žabovřesky       22:25   + 8:44 
 15. Koťátková Barbora        SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy        22:57   + 9:16 
 16. Kočibová Ivana           TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec   23:06   + 9:25 
 17. Bednaříková Jana         SPC8353 C SPORTICUS team           23:10   + 9:29 
 18. Vyskočilová Magdalena                                       23:25   + 9:44 
 19. Procházka Šimon          0640001   Procházka Šimon          23:35   + 9:54 
 20. Cymorek Petr             TRI7000 C TJ TŽ Třinec             23:42   + 10:01
 21. Cymorková Kateřina       TRI7152 C TJ TŽ Třinec             23:43   + 10:02
 22. Davidová Tereza          SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy        23:59   + 10:18
 23. Kozlová Slávka           0140004   Family Point             25:03   + 11:22
 24. Brucháček Rudolf         TZLxxx1   SKOB Zlín                25:39   + 11:58
 25. Ďoubalík Petr            CHT6002 C OOB SK Chrast            25:44   + 12:03
 26. Kocurová Sylva           SFM6650 C O-RUNNAŘI Beskydy        26:18   + 12:37
 27. Řídelová Pavla           0910001   --                       26:19   + 12:38
 28. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C SKOB Slaný               28:42   + 15:01
 29. Eliáš Jakub                                                 29:10   + 15:29
 30. Davidová Petra           SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy        29:17   + 15:36
 31. Kurečková Dana           ABM7650   KOB ALFA Brno            29:43   + 16:02
 32. Prokešová Janet          CET8301   TJ Loko Česká Třebová    30:12   + 16:31
 33. Bouchnerová Alena                                           32:51   + 19:10
 34. Pospíšilová Karla        SSU8052 C SK Severka Šumperk       33:07   + 19:26
 35. Eliáš Matěj                                                 33:13   + 19:32
 36. Vacek Jiří               CET7701 C TJ Loko Česká Třebová    34:27   + 20:46
 37. Čalounová Jana           0040001   Liberec                  35:30   + 21:49
 38. Míchalová Zuzana         SJH8252 C SOS Jindřichův Hradec    36:05   + 22:24
 39. Urbancová Iva            SFM6550 C O-RUNNAŘI Beskydy        41:24   + 27:43
     VERBIN ASIA              NNN3011    Neregistrovaní            DISK          
     Skýpala Daniel           0120001   XXL                       DISK          
     Chodúrová Ivana          TZLxxx8   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN-L 3.43 km, 60 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sumskas Gytis            1040001   S-sportas                16:54          
  2. Haestad Nils             0840001   Fossum IF                19:29   + 2:35 
  3. Kříž Matěj               KAM0900 B OK Kamenice              19:34   + 2:40 
  4. Kříž Dušan               KRL7800 C Kometa Kralovice         22:48   + 5:54 
  5. Ledecký Vladimír                                            23:43   + 6:49 
  6. Ďoubalíková Veronika     CHT7351 C OOB SK Chrast            24:00   + 7:06 
  7. Podivínský Tomáš         0480002   SK Podivín Šalingrad     24:38   + 7:44 
  8. Votava David             0160001   DSVJ                     26:00   + 9:06 
  9. Sobota Petr              VPM7800 C KOS Slavia Plzeň         26:51   + 9:57 
 10. Melišík Michael          TAP7100 C KOB Tretra Praha         38:58   + 22:04
 11. Martínek František                                          40:18   + 23:24
 12. Kaplan Petr                                                 41:03   + 24:09
     Law Wai Kay              NNN3127    Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 3.08 km, 54 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gächter Janis            0340001   OL Zimmerberg            12:58          
  2. Genar Jeremy             NNN3141    Neregistrovaní           13:37   + 0:39 
  3. Toman Viktor             PGP9305 C SK Praga                 14:26   + 1:28 
  4. Šidík Petr               MOV9200 C SKOB Ostrava             17:33   + 4:35 
  5. Smutná Pavla             VAM8651 C OB Vamberk               18:59   + 6:01 
  6. Jahoda Jiří              0150001   NER - (j)Elita           21:30   + 8:32 
  7. Sommer Jaroslav          0150002   NER - (j)Elita           23:20   + 10:22
  8. Havlíčková Barbora                                          25:09   + 12:11
  9. Cikhardtová Balžima      TAP8751 C KOB Tretra Praha         28:01   + 15:03
--------------------------------------------------------------------------------