Kód závodu          : 8122
Název               : Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko - E3
Datum               : 05.07.2024
Místo konání        : Dobříč, GPS: 49.8814N, 13.4616E
Mapa                : Podle normy ISOM 2017-2, měřítko 1 : 10 000, ekvidistance 5 m, stav červen 2024, autor: A. Hejna, mapa bude vytištěna laserem v Žaketu na vodovzdorném materiálu Blueback.
Pořadatel           : CSOS - Český svaz orientačních sportů
Ředitel závodu      : Anděl Robert
Hlavní rozhodčí     : Hájek Adam - R2
Stavitel tratí      : Šilhavý Jakub - R1

D10L 2.32 km, 25 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šuláková Karolína        RBK1551 C SK Radioklub Blansko     18:19          
  2. Kolínová Anita           JIL1850 C OK Jilemnice             18:58   + 0:39 
  3. Chodurová Nina           SFM1452 C O-RUNNAŘI Beskydy        19:05   + 0:46 
  4. Hofhanzlová Magdaléna    RUZ1650 C TJ Růžená                20:51   + 2:32 
  5. Töyrylä Roosa            1590002   Kymin Suunnistajat       21:57   + 3:38 
  6. Haviarová Alžběta        SKT1650 C Orientační běh Klatovy   24:40   + 6:21 
  7. Málková Antonie          TAP1751 C KOB Tretra Praha         29:20   + 11:01
  8. Kubíčková Petra          VIC1650 C OB Vizovice              31:43   + 13:24
     Šperlová Marie           ONO1650 C SKOB Ostrov                DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D10 1.82 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lena Podgruszewska       1VP1450   HKS Azymut Mochy         16:39          
  2. Sedláková Anna           SRK1550 C SOOB Spartak Rychnov n.  19:54   + 3:15 
  3. Létalová Jana            SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy        20:26   + 3:47 
  4. Janováčová Tereza        RBK1552 C SK Radioklub Blansko     21:01   + 4:22 
  5. Kučerková Adéla          STB1450 C TJ Stadion Nový Bor      21:09   + 4:30 
  6. Svítilová Veronika       PGP1550 C SK Praga                 22:06   + 5:27 
  7. Voráčková Karolína       OSN1456 C SK Orientační sporty No  25:57   + 9:18 
  8. Křížková Amálie          DOR1454 C OK Dobříš                27:11   + 10:32
  9. Kubáková Laura           PZR1550 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:59   + 11:20
 10. Parnahaj Marie Luiza     NEK1550 C Nejdek Orienteering      31:46   + 15:07
 11. Voleská Andrea           KAM1456 C OK Kamenice              36:42   + 20:03
     Vošvrdová Eliška         SJC1551 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Mikulová Laura           ZVO1450 C OB SK Zvole                DNS          
     Bartošová Natálie        VSP1450 C USK Praha                  DNS          
     Puchernová Adéla         TAP1650 C KOB Tretra Praha           DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 3.13 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Egger Marie              0670002   Support Team Austria     22:16          
  2. Kutlvašrová Marta        VRL1451 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:46   + 0:30 
  3. Rosén Ella               1390002   Göteborg-Majorna OK      22:48   + 0:32 
  4. Kušičková Lucie          HJL1251 B Sokol Horní Jelení       23:44   + 1:28 
  5. Chodúrová Elena          TZL1351 C SKOB Zlín                24:15   + 1:59 
  6. Voráčková Anežka         OSN1260 B SK Orientační sporty No  24:24   + 2:08 
  7. Létalová Eva             SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy        25:04   + 2:48 
  8. Prokešová Ema            SFM1253 C O-RUNNAŘI Beskydy        25:19   + 3:03 
  9. Pompe Antonia            24D1250   SV Robotron Dresden      25:20   + 3:04 
 10. Dunlap Josalyn           0780003   Orienteering Louisville  26:38   + 4:22 
 11. Klose Kateřina           SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy        27:34   + 5:18 
 12. Mikulová Stella          ZVO1250 B OB SK Zvole              28:25   + 6:09 
 13. Štolbová Lenka           KNC1250 C Sokol Kostelec n. Č. l.  29:11   + 6:55 
 14. Marková Lucie            ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky       29:21   + 7:05 
 15. Šperlová Kateřina        ONO1352 B SKOB Ostrov              30:01   + 7:45 
 16. Kušičková Jolana         HJL1252 B Sokol Horní Jelení       30:12   + 7:56 
 17. Benešová Marie           MLA1250 B MLOK Mariánské Lázně     30:44   + 8:28 
 18. Haviarová Amálie         SKT1250 C Orientační běh Klatovy   31:37   + 9:21 
 19. Sedláková Helena         DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka        31:38   + 9:22 
 20. Mančalová Alena          LIT1353 B KOB Litvínov             33:23   + 11:07
 21. Smolíková Kateřina       OPI1352 C Orientační sporty Písek  34:17   + 12:01
 22. Šimánová Štěpánka        LPM1254 C OK Lokomotiva Plzeň      35:32   + 13:16
 23. Proxová Veronika         RIC1350 C OB Říčany                36:56   + 14:40
 24. Košárková Aneta          PGP1255 C SK Praga                 37:24   + 15:08
 25. Gregorová Vendula        NEK1250 C Nejdek Orienteering      40:19   + 18:03
 26. Hezká Zuzana             DOR1351 C OK Dobříš                50:04   + 27:48
 27. Fialová Kristýna         OPI1253 B Orientační sporty Písek  59:36   + 37:20
 28. Parnahaj Anna Lis        NEK1351 C Nejdek Orienteering      72:34   + 50:18
     Juhkam Miina-Liisa       1110005   OK Kobras                  DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D14A 4.28 km, 130 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aamand Randi             0080004   Fredrikstad SK           33:08          
  2. Havlíčková Zuzana        RIC1051 B OB Říčany                33:51   + 0:43 
  3. Šolcová Elsa             SJC1152 B Sportcentrum Jičín       33:56   + 0:48 
  4. Jágrová Zuzana           RBK1051 B SK Radioklub Blansko     34:40   + 1:32 
  5. Vaněčková Anna           DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka        35:43   + 2:35 
  6. Rinaldi Anna             0930010   Orienteering Pine A.S.D  38:59   + 5:51 
  7. Broschová Alžběta        RBK1151 B SK Radioklub Blansko     40:47   + 7:39 
  8. Jakubcová Karolína       SJC1050 B Sportcentrum Jičín       42:44   + 9:36 
  9. Zulejka Molnar           0140002   Veszpremi Honved SE      43:31   + 10:23
 10. Čevelová Adéla           RIC1150 B OB Říčany                44:25   + 11:17
 11. Kalábová Kateřina        OPI1152 B Orientační sporty Písek  45:24   + 12:16
 12. Fryšová Zuzana           DCH1151 B Radioelektronika Cheb    45:56   + 12:48
 13. Blehová Barbora          DOR1151 B OK Dobříš                48:24   + 15:16
 14. Iskhakova Veronika       0290004   Red Roos                 51:25   + 18:17
 15. Kurfürstová Marie        FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:22   + 23:14
 16. Smolíková Adéla          OPI1150 B Orientační sporty Písek  56:31   + 23:23
 17. Košťáková Emma           DOR1155 B OK Dobříš                65:46   + 32:38
 18. Pellegrini Agnese        0930008   Orienteering Pine A.S.D  85:02   + 51:54
 19. Tudorache Silvia Maria   1280002   OK Silva Campina         91:30   + 58:22
     Schwarzová Katarína SofiaLBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.13 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gretter Marianna         0950003   Panda Valsugana A.S.D.   22:26          
  2. Smítalová Ester          ZBM1056 C SK Brno Žabovřesky       23:26   + 1:00 
  3. Chotěnovská Nela         HJL1153 B Sokol Horní Jelení       23:51   + 1:25 
  4. Hamáková Zuzana          HJL1050 C Sokol Horní Jelení       24:54   + 2:28 
  5. Bašeová Jolana           ZBM1051 B SK Brno Žabovřesky       26:30   + 4:04 
  6. Matyšková Kristýna       KAM1054 C OK Kamenice              26:47   + 4:21 
  7. Pajerová Laura           HJL1151 C Sokol Horní Jelení       27:03   + 4:37 
  8. Jirousová Edita          TAP1056 C KOB Tretra Praha         32:09   + 9:43 
  9. Pohlová Sandra           TAP1151 C KOB Tretra Praha         39:33   + 17:07
 10. Hezká Adéla              DOR1053 C OK Dobříš                40:04   + 17:38
 11. Kalčíková Anděla         1380001   Orienťáci Tanvald        60:41   + 38:15
     Pobudová Marie           SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec      DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 5.15 km, 180 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášková Matilda        TUR0957 A OOB TJ Turnov            40:19          
  2. Mayerová Daniela         ZTC0852 A Západočeské sportovní c  40:47   + 0:28 
  3. Fedrová Anežka           RBK0853 A SK Radioklub Blansko     41:19   + 1:00 
  4. Strýčková Barbora        PBM0852 A TJ Spartak 1. brněnská   41:42   + 1:23 
  5. Růžičková Žofie          TZL0953 B SKOB Zlín                41:53   + 1:34 
  6. Novotná Karolína         TUR0853 A OOB TJ Turnov            42:43   + 2:24 
  7. Mullis Carolina          DKP0951 A Oddíl OB Kotlářka        43:09   + 2:50 
  8. Jágrová Aneta            RBK0951 A SK Radioklub Blansko     44:13   + 3:54 
  9. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 A SK Orientační sporty No  45:50   + 5:31 
 10. Rosén Wilma              1390004   Göteborg-Majorna OK      46:27   + 6:08 
 11. Marková Eva              ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky       47:43   + 7:24 
 12. Pompe Greta              24D0950   SV Robotron Dresden      47:47   + 7:28 
 13. Aamand Sigrid            0080005   Fredrikstad SK           48:21   + 8:02 
 14. Rotková Veronika         ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky       48:24   + 8:05 
 15. Hančová Karolína         VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:28   + 8:09 
 16. Sobotková Lada           OPI0951 A Orientační sporty Písek  49:18   + 8:59 
 17. Iskhakova Ariadna        0290003   Red Roos                 49:51   + 9:32 
 18. Čivrná Eliška            VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:53   + 9:34 
 19. Šimůnková Michaela       TAP0851 A KOB Tretra Praha         50:04   + 9:45 
 20. d'Incau Alessia          1640002   US PRIMIERO              50:09   + 9:50 
 21. Pěkná Alžběta            ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem  50:12   + 9:53 
 22. Kutlvašrová Pavla        VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:54   + 12:35
 23. Kubíčková Lucie          VIC0952 B OB Vizovice              53:04   + 12:45
 24. Ehlerová Anna            VSP0854 B USK Praha                53:52   + 13:33
 25. Ječmenová Veronika       ONO0950 B SKOB Ostrov              53:54   + 13:35
 26. Pinkavová Eliška         JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov    54:10   + 13:51
 27. Heizer Alíz              0260009   VHSE                     55:34   + 15:15
 28. Mikulová Tereza          ZVO0851 B OB SK Zvole              57:02   + 16:43
 29. Šafránková Eliška        ZTC0953 B Západočeské sportovní c  57:20   + 17:01
 30. Jelínková Eva            PHK0953 B OK 99 Hradec Králové     58:20   + 18:01
 31. Blahutová Lucie          PGP0968 B SK Praga                 59:08   + 18:49
 32. Havlíčková Veronika      RIC0853 C OB Říčany                66:03   + 25:44
 33. Petriláková Amálie RebekaDOR0953 B OK Dobříš                66:42   + 26:23
 34. Anesin Viviana           0930009   Orienteering Pine A.S.D  66:54   + 26:35
 35. Joergensen Torun         0800001   Peninsula and Plains Or  69:44   + 29:25
 36. Hermannová Natálie       MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně     69:55   + 29:36
 37. Košťáková Anna           DOR0957 C OK Dobříš                78:12   + 37:53
 38. Vondrová Eliška          FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  88:24   + 48:05
     Seidlová Magdalena       RIC0950 A OB Říčany                  DNS          
     Lošťáková Ela            PGP0957 A SK Praga                   DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.28 km, 130 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pozdílková Zuzana        PHK0952 B OK 99 Hradec Králové     37:44          
  2. Ryppelová Anna           TAP0954 B KOB Tretra Praha         39:44   + 2:00 
  3. Hamáková Adéla           HJL0851 B Sokol Horní Jelení       47:48   + 10:04
  4. Čalounová Klára          VLI0950 C Slavia Liberec orientee  62:46   + 25:02
  5. Schwarzová Martina JustínLBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun     65:19   + 27:35
  6. Kočandrlová Natálie      KSU0979 C Klub vytrvalostních spo  67:30   + 29:46
  7. Dolečková Markéta        0480002   OK Koblížci              79:19   + 41:35
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 6.46 km, 230 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oranyová Sylva           SJI0751 A OK Jihlava               51:43          
  2. Borg Lovisa              0730001   Södertälje Nykvarn Orie  51:48   + 0:05 
  3. Gran Sigrid Schmitt      1140001   Halden SK                52:54   + 1:11 
  4. Lošťáková Sára           PGP0660 A SK Praga                 53:01   + 1:18 
  5. Fuchsová Ema             TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno        53:45   + 2:02 
  6. Kvášovská Ludmila        LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:35   + 2:52 
  7. Pavlová Eliška           MOV0650 A SKOB Ostrava             58:25   + 6:42 
  8. Krejčová Hana            ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem  59:47   + 8:04 
  9. Soltész Abigél           0490005   MOM Budapest             62:10   + 10:27
 10. Jurčíková Nina           TUR0759 B OOB TJ Turnov            69:39   + 17:56
 11. Kendrová Tereza          PBM0652 B TJ Spartak 1. brněnská   74:54   + 23:11
 12. Hovorková Marie          LDC0650 C KOB Děčín                77:11   + 25:28
 13. Běloušková Kateřina      CTB0752 B SK OB Chotěboř           80:03   + 28:20
     Holohlavská Ema          JIL0652 B OK Jilemnice               DNS          
     Craig Rebecca            1000003   Newcastle Orienteering     DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.15 km, 180 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stoyanova Emanuela       1100002   Istros Ruse              60:55          
  2. Boglarka Molnar          0140003   Veszpremi Honved SE      62:56   + 2:01 
  3. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 C TJ Růžená                63:39   + 2:44 
  4. Hiklová Eva              ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky       69:54   + 8:59 
     DE Clercq Mara           0390005   SC Team BE                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 8.87 km, 370 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  66:29          
  2. Kavánková Iva            TZL9753 E SKOB Zlín                70:11   + 3:42 
  3. Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky       72:15   + 5:46 
  4. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky       72:24   + 5:55 
  5. Baldrianová Barbora      VSP7850 R USK Praha                73:00   + 6:31 
  6. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        73:57   + 7:28 
  7. Smutná Anna Marie        DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka        76:01   + 9:32 
  8. Korpasová Tereza         TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno        76:12   + 9:43 
  9. Tomanová Eliška          ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky       77:20   + 10:51
 10. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                80:36   + 14:07
 11. Nechanická Klára         TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno        82:13   + 15:44
 12. Zlámalová Nikola         SJC9951 E Sportcentrum Jičín       84:06   + 17:37
 13. Kodejšová Markéta        VSP0458 A USK Praha                84:23   + 17:54
 14. Hájková Eliška           KAM9851 R OK Kamenice              84:51   + 18:22
 15. Aschermannová Klára      VSP0454 B USK Praha                85:25   + 18:56
 16. Krejčová Lucie           PGP0455 R SK Praga                 86:04   + 19:35
 17. Korpasová Lucie          TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno        88:31   + 22:02
 18. Havlová Adéla            BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor       88:33   + 22:04
 19. Hájková Kateřina         KAM9488 C OK Kamenice              92:16   + 25:47
 20. Sjöberg Tove             1030003   Tullinge SK              93:10   + 26:41
 21. Barrett Laura            NER0051   xxx xxx                 113:59   + 47:30
     Picková Alena            CTB9451 C SK OB Chotěboř             DNS          
     Rollier Monika           PHK8051 R OK 99 Hradec Králové       DNS          
     Corbett Niamh            0050004   CorkO                      DNS          
     Otero Cristina           0110003   Orientijote                DNS          
     Hobson Justine           0500003   Bushflyers ACT Canberra    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 7.07 km, 210 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolínová Kristýna        DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka        57:14          
  2. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 58:17   + 1:03 
  3. Voltrová Alena           DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka        61:13   + 3:59 
  4. Šimšová Pavla            PGP0557 R SK Praga                 64:08   + 6:54 
  5. Kašparová Zuzana         TZL9754 C SKOB Zlín                64:09   + 6:55 
  6. Dlabajová Alena          TUR8551 C OOB TJ Turnov            65:43   + 8:29 
  7. Sanna Karin              DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka        66:11   + 8:57 
  8. Žákovcová Magda          KRL9651 C Kometa Kralovice         67:30   + 10:16
  9. Selin Tuva               1320003   FK Göingarna             67:51   + 10:37
 10. Zdobinská Lucie          JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  69:36   + 12:22
 11. Kosobudová Anna          VTA0551 B SC vebr-sport            70:11   + 12:57
 12. Bernatíková Hana         SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy        71:17   + 14:03
 13. Metelková Taťána         PHK7250 C OK 99 Hradec Králové     72:45   + 15:31
 14. Zimmerová Kateřina       KAM9850 C OK Kamenice              73:19   + 16:05
 15. Voltrová Hana            ROZ9752 C OK Roztoky               74:07   + 16:53
 16. Zajícová Kateřina        TAP9053 C KOB Tretra Praha         74:50   + 17:36
 17. Wik Maria Stromdal       1630001   freidig                  74:54   + 17:40
 18. Studničná Lenka          FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  75:01   + 17:47
 19. Pinkavová Hana           JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov    75:14   + 18:00
 20. Johnová Lenka            DOK7350 C OK Doksy                 75:26   + 18:12
 21. Kiss Boglárka            1410003   Gödöllői Kirchhofer Józ  93:48   + 36:34
 22. Zarina Ance              0460003   MONA OK                  95:53   + 38:39
 23. Kalousková Marie         DKP0151 C Oddíl OB Kotlářka        96:41   + 39:27
 24. Szalontai Sára           0260010   VHSE                    100:08   + 42:54
 25. Pangrácová Marie         DKL9051 C KOB Kladno              102:33   + 45:19
 26. Koubová Lenka            ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 108:36   + 51:22
     TANAKA AKANE             0310001   ES KANTO C                DISK          
     Fa'avae Jessie           0980002   Nelson, New Zealand        DNS          
     Mikayla Enderby          0370001   Newcastle Australia        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.20 km, 140 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovářová Eva             SJC8759 C Sportcentrum Jičín       41:59          
  2. Linhartová Iva           ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky       43:27   + 1:28 
  3. Svobodová Jitka          USP7450   USK Praha                46:20   + 4:21 
  4. Jirsová Anna             KSH9751 C OB Kašperské Hory        48:06   + 6:07 
  5. Pilátová Amálie          DKL0405   KOB Kladno               48:33   + 6:34 
  6. Kotrčová Lenka           LPU9359 C OK Lokomotiva Pardubice  50:46   + 8:47 
  7. Bąkowska Dominika        0350001   Harpagan Gdańsk          51:52   + 9:53 
  8. Hauerlandová Natálie     KUB9850 C KUB Koala Uherský Brod   56:22   + 14:23
  9. Urbánková Tereza         SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy        57:44   + 15:45
 10. Muchová Barbora          KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín        63:40   + 21:41
 11. Širicová Anna            PBM0552 C TJ Spartak 1. brněnská   63:42   + 21:43
     Černá Kateřina           TJP9850 C TJ Sokol Troja            DISK          
     Benešová Michaela        SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec      DNS          
     Tihonová Hana            TAP9052 C KOB Tretra Praha           DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 6.69 km, 250 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voráčková Lenka          OSN8555 C SK Orientační sporty No  59:01          
  2. Tomášková Radka          TUV7851 C SOK TJ Turnov            60:48   + 1:47 
  3. MERCIER Agnes            0810001   Tous Azimuts Douai       61:05   + 2:04 
  4. Rücklová Alena           VCB8150 C OB České Budějovice      66:37   + 7:36 
  5. Dítková Jitka            SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary   67:18   + 8:17 
  6. Chromá Adéla             TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno        67:36   + 8:35 
  7. Létalová Soňa            SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy        67:49   + 8:48 
  8. Smítalová Jana           ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky       68:53   + 9:52 
  9. Kožíšková Hana           MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně     69:51   + 10:50
 10. Straube Hanka            31D7350   SV Lengefeld             70:38   + 11:37
 11. Košťáková Petra          DOR8151 C OK Dobříš                71:32   + 12:31
 12. Šťastná Lenka            CTB8351 C SK OB Chotěboř           72:34   + 13:33
 13. Bártová Petra            RBK8252 C SK Radioklub Blansko     74:35   + 15:34
 14. Wenderickx Nancy         0170002   Camper-O                 75:50   + 16:49
 15. Trdá Lucie               KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  77:02   + 18:01
 16. Fryšová Tereza           DCH7654 C Radioelektronika Cheb    79:37   + 20:36
 17. Málková Šárka            CST8351 C OB Strakonice            79:56   + 20:55
 18. Přívozníková Pavla       BZP8650 C Báječné ženy v orientač  81:40   + 22:39
 19. Placková Veronika        MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně     82:15   + 23:14
 20. Vaňková Saša             LDC8550 C KOB Děčín                89:32   + 30:31
 21. Ječmenová Věra           ONO8050 C SKOB Ostrov              92:37   + 33:36
 22. Tichá Jana               OPI8150 C Orientační sporty Písek  92:46   + 33:45
 23. Hausmannová Klára        EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha        94:14   + 35:13
 24. Králová Vanda            PGP8755 C SK Praga                 96:19   + 37:18
 25. Nedbalova Jana           MFP8050 C Matfyz Praha             96:37   + 37:36
 26. Voleská Alice            KAM8050 C OK Kamenice              97:15   + 38:14
 27. Kožíšková Jana           EKP8750 C VŠTJ Ekonom Praha       101:24   + 42:23
 28. Proxová Lada             RIC8350 C OB Říčany               101:45   + 42:44
 29. Mikeszová Martina        DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka       106:48   + 47:47
 30. Ondráčková Dana          KAM8952 C OK Kamenice             113:29   + 54:28
 31. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice        204:58   + 145:57
     Mikulová Zuzana          ZVO7951 C OB SK Zvole                DNS          
     Aamand Astrid            0080002   Fredrikstad SK             DNS          
     Košíková Jitka           VSP7799 C USK Praha                  DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 4.36 km, 140 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučerková Romana         STB8196 C TJ Stadion Nový Bor      44:16          
  2. Janováčová Petra         RBK8558 C SK Radioklub Blansko     46:09   + 1:53 
  3. Kalinová Markéta         SPC8259 C SPORTICUS team           49:50   + 5:34 
  4. Hrádková Kateřina        ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem  53:51   + 9:35 
  5. Jelínková Zuzana         PHK7452 C OK 99 Hradec Králové     54:15   + 9:59 
  6. Šperlová Zuzana          ONO8751 C SKOB Ostrov              56:09   + 11:53
  7. Švamberková Hana         LPM8350 C OK Lokomotiva Plzeň      58:58   + 14:42
  8. Brucháčková Markéta      TZL8152 C SKOB Zlín                59:35   + 15:19
  9. Dudová Irena             HCE8250 C TJ Hostivice             61:10   + 16:54
 10. Smolíková Lenka          OPI8051 C Orientační sporty Písek  62:57   + 18:41
 11. Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B  67:28   + 23:12
 12. Pilátová Petra           DKL8051 C KOB Kladno               68:03   + 23:47
 13. Dohnalová Květa          ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky       69:54   + 25:38
 14. Perlíková Pavla          TAP8450 C KOB Tretra Praha         70:34   + 26:18
 15. Dolečková Iva            0480001   OK Koblížci             101:33   + 57:17
 16. Běloušková Ilona         CTB8053 C SK OB Chotěboř          103:53   + 59:37
     Hrstková Marie           SLA8150 C SKOB Slaný                DISK          
     Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice           DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 4.90 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rollins Sarah            0420001   Southern Navigators      39:51          
  2. Taksdal Aud Hognestad    1540001   Ganddal IL               40:50   + 0:59 
  3. Key Natasha              1620001   Melbourne Forest Racers  42:18   + 2:27 
  4. Barkholt Susanne         1030001   OK Pan Kristianstad      43:26   + 3:35 
  5. Iskhakova Marina         0290001   Red Roos                 48:38   + 8:47 
  6. Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:59   + 9:08 
  7. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  49:24   + 9:33 
  8. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             49:27   + 9:36 
  9. Eglin Irene              0890002   bussola ok               50:25   + 10:34
 10. Desrumaux Marie          NNNxxx2   Neregistrovaní           50:30   + 10:39
 11. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  50:44   + 10:53
 12. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     52:09   + 12:18
 13. Čivrná Karolína          VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:15   + 12:24
 14. Selin Camilla            1320002   FK Göingarna             52:23   + 12:32
 15. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 53:11   + 13:20
 16. Júlia Juhász             1180001   Alpokalja Szabadidőspor  53:26   + 13:35
 17. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 53:48   + 13:57
 18. Pompe Katja              24D7650   SV Robotron Dresden      54:38   + 14:47
 19. Benešová Iva             SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec    54:40   + 14:49
 20. Ehlerová Petra           VSP7855 C USK Praha                57:27   + 17:36
 21. Beranová Jana            SJH7851 C SOS Jindřichův Hradec    58:17   + 18:26
 22. Matyášová Jana           CHA7652 C OK Chrastava             59:28   + 19:37
 23. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      61:06   + 21:15
 24. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                61:23   + 21:32
 25. Adenstedt Ingrid         0220001   Orienteering Klosterneu  61:32   + 21:41
 26. Blahutová Hanka          MFP7953 C Matfyz Praha             62:01   + 22:10
 27. Čtrnáctková Magdaleéna   PGP7151 C SK Praga                 64:12   + 24:21
 28. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           65:07   + 25:16
 29. Hlaváčková Klára         TAP7756 C KOB Tretra Praha         66:46   + 26:55
 30. Čevelová Ivana           RIC7853 C OB Říčany                67:11   + 27:20
 31. Leonard Alexis           0720001   Orienteering USA         69:24   + 29:33
 32. Šejnová Magdalena        PGP7053 C SK Praga                 70:14   + 30:23
 33. Strýčková Monika         ADA7454 C OOB Spartak Adamov       71:08   + 31:17
 34. Kotásková Jana           JES7451 C OK Rakovník              71:31   + 31:40
 35. Šafránková Martina       LPM7753 C OK Lokomotiva Plzeň      74:25   + 34:34
 36. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           74:30   + 34:39
 37. Słońska Bogusława        1150002   WKS Wawel                75:10   + 35:19
 38. Vaněčková Petra          TJP7950 C TJ Sokol Troja           75:33   + 35:42
 39. Václavková Petra         ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky       75:52   + 36:01
 40. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                77:08   + 37:17
 41. Deschepper Ellen         0390004   SC Team BE               79:17   + 39:26
 42. Grisenti Alessia         0930004   Orienteering Pine A.S.D  79:43   + 39:52
 43. Knoll Caroline           1550002   Bielefelder TG           82:14   + 42:23
 44. Bialeková Martina        LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun     82:41   + 42:50
 45. Klose Petra              SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy        83:19   + 43:28
 46. Vokušová Dana            JJN7750 C Team Jizerky             83:39   + 43:48
 47. Asterová Jana            SLA7451 C SKOB Slaný               86:58   + 47:07
 48. Magyari Orsolya          1370001   Tipo                     88:54   + 49:03
 49. OCallaghan Helen         0320004    Bush 'n' Beach Oriente  92:59   + 53:08
 50. Šimánková Lenka          LPM7953 C OK Lokomotiva Plzeň     116:26   + 76:35
 51. Kerekes Andrea           0660002   Veszprémi Tájfutó Club  118:29   + 78:38
 52. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš               148:55   + 109:04
     Vasiloi Nadejda          0690001   OPA Montigny              DISK          
     De Grande Angelique      0090001   Omega                     DISK          
     Hulcová Pavla            KSH7753 C OB Kašperské Hory         DISK          
     Fa'avae Jodie            0980001   Nelson, New Zealand        DNS          
     Diethelm Gabriela        1650001   OLG Chur                   DNS          
     Fletcher Val             0970003   PAPO                       DNS          
     Adams Jenni              0800003   Peninsula and Plains Or    DNS          
     De Bie Ellen             0390002   SC Team BE                 DNS          
     Nylund-Ek Marika         1060002   Nyköpings Ok               DNS          
     Chubb Lisa               0970002   PAPO                       DNS          
     Hůlová Martina           ROZ8450 C OK Roztoky                 DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.46 km, 100 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mazzarese Jana           SJI7854 C OK Jihlava               37:34          
  2. Mikulčíková Irena        KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod   38:01   + 0:27 
  3. Vítková Lenka            SJI7852 C OK Jihlava               39:08   + 1:34 
  4. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        41:04   + 3:30 
  5. Kolaříková Marie         SOB7850 C SOBSA                    41:08   + 3:34 
  6. Finco Dneboská Eva       PVP7755 C VSK Přírodní vědy Praha  41:29   + 3:55 
  7. Tobler-Egger Gabriele    0670003   Support Team Austria     41:46   + 4:12 
  8. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       44:22   + 6:48 
  9. Gregorová Lenka          SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec    45:20   + 7:46 
 10. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        46:10   + 8:36 
 11. Motyčková Zuzana         TAP7753 C KOB Tretra Praha         46:15   + 8:41 
 12. Novotná Hedvika          TUR7454 C OOB TJ Turnov            47:05   + 9:31 
 13. Svítilová Pavla          PGP7764 C SK Praga                 48:55   + 11:21
 14. Grisová Kateřina         SLA7850 C SKOB Slaný               49:31   + 11:57
 15. Bernatíková Šárka        SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy        49:56   + 12:22
 16. Jirsová Pavla            KSH7251 C OB Kašperské Hory        49:59   + 12:25
 17. Pavlová Libuše           MOV7451 C SKOB Ostrava             50:33   + 12:59
 18. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:59   + 13:25
 18. Kleinová Petra           LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  50:59   + 13:25
 20. Cichrová Iveta           TAP7752 C KOB Tretra Praha         51:33   + 13:59
 21. Pinkavová Helena         JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov    52:17   + 14:43
 22. Kurfürstová Magdalena    FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:04   + 15:30
 23. Mellanová Veronika       TUV7251 C SOK TJ Turnov            53:15   + 15:41
 24. Sedláková Hana           SRK7850 C SOOB Spartak Rychnov n.  53:43   + 16:09
 25. Hofhanzlová Hana         RUZ7951 C TJ Růžená                55:52   + 18:18
 26. Kalábová Vendula         OPI7950 C Orientační sporty Písek  58:33   + 20:59
 27. Brossaud Petra           VCB7450 C OB České Budějovice      59:08   + 21:34
 28. Beranová Jana            SLA7551 C SKOB Slaný               59:29   + 21:55
 29. Jirousová Eva            TAP7653 C KOB Tretra Praha         60:11   + 22:37
 30. Peňázová Iva             0190001   Brno                     60:22   + 22:48
 31. O'Donnell Heather        1220001   Yarra Valley Orienteeri  62:10   + 24:36
 32. Kosobudová Lenka         VTA7351 C SC vebr-sport            67:02   + 29:28
 33. Brumovská Rhea           TAP7251 C KOB Tretra Praha         68:31   + 30:57
 34. Řehořová Lenka           JJN7250 C Team Jizerky             71:22   + 33:48
 35. Čermáková Lucie          PHK7150 C OK 99 Hradec Králové     73:03   + 35:29
 36. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          74:00   + 36:26
 37. Švestková Jana           KUB7060 C KUB Koala Uherský Brod   75:25   + 37:51
 38. Káňová Hana              SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy        76:49   + 39:15
 39. Soukupová Andrea         NEK7851 C Nejdek Orienteering      79:36   + 42:02
 40. Davidová Petra           SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy        82:49   + 45:15
 41. Marholdová Martina       ZVO7451 C OB SK Zvole              84:02   + 46:28
 42. Heuer Adrienn            0140001   Veszpremi Honved SE      87:38   + 50:04
 43. Kubíčková Eva            VIC7950 C OB Vizovice              92:02   + 54:28
     Stewart Sarah            0400002   Auckland Orienteering C    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D55A 4.36 km, 140 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bratt Cecilia            0700002   OK Orion                 33:45          
  2. Borg Katarina            0730002   Södertälje Nykvarn Orie  42:00   + 8:15 
  3. Sihver Wiebke            18D6850   Post SV Dresden          44:41   + 10:56
  4. Jennifer Enderby         0370002   Newcastle Australia      45:22   + 11:37
  5. Hudečková Helena         VTA6951 C SC vebr-sport            48:51   + 15:06
  6. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               49:01   + 15:16
  7. Shingler Paula           0060002   Big Foot Orienteers      51:06   + 17:21
  8. Juckelandt Sabine        24D6350   SV Robotron Dresden      51:26   + 17:41
  9. Müllerová Zorka          BZP6750 C Báječné ženy v orientač  51:42   + 17:57
 10. Tichá Jana               SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec    52:20   + 18:35
 11. Németh Zsoltné           0260001   VHSE                     53:18   + 19:33
 12. Toth Agnes               0940003   MAFC Budapest            54:50   + 21:05
 13. Verbraken Linda          0170003   Camper-O                 56:19   + 22:34
 14. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     57:03   + 23:18
 15. Léharová Iva             LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice  58:52   + 25:07
 16. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  59:31   + 25:46
 17. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  59:36   + 25:51
 18. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             60:43   + 26:58
 19. Merat Catherine          0410001   O'JURA                   61:23   + 27:38
 20. Gomersall Lesley         0150001   Grampian Orienteers      62:30   + 28:45
 21. Östangard Pa             1210001   Västerviks ok            62:32   + 28:47
 22. Nováková Irena           OKP6651 C SK OK 24 Praha           63:54   + 30:09
 23. Cseresnyés Ágnes         0260006   VHSE                     63:58   + 30:13
 24. Smolková Romana          TAP6951 C KOB Tretra Praha         66:52   + 33:07
 25. Kohlová Alena            KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  67:08   + 33:23
 26. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    72:00   + 38:15
 27. Málková Věra             CST6550 C OB Strakonice            73:52   + 40:07
 28. Kamarytová Martina       NEK6650 C Nejdek Orienteering      75:03   + 41:18
 29. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        80:15   + 46:30
 30. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            80:27   + 46:42
 31. Hrdličková Ludmila       SLA6950 C SKOB Slaný               82:51   + 49:06
 32. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          83:43   + 49:58
     Gloersen Anne Gyri       1310002   OL Tonsberg, Norway       DISK          
     Doogan Kim               0210001   Dontgetlost               DISK          
     vakant                                                        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 2.75 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wurzelová Dana           OSN6654 C SK Orientační sporty No  27:12          
  2. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  29:34   + 2:22 
  3. Švarcová Lenka           JEN6451 C OB Jenišovice            30:29   + 3:17 
  4. Burdová Simona           LDC6851 C KOB Děčín                38:37   + 11:25
  5. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB Tretra Praha         41:17   + 14:05
  6. Chmelařová Blanka        0740001   Xyz                      48:36   + 21:24
  7. Kašparová Irena          SLA6852 C SKOB Slaný               51:47   + 24:35
  8. Schuessler Ariane        1020002   Gundelfinger Turnerscha  66:53   + 39:41
--------------------------------------------------------------------------------

D65A 3.46 km, 100 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              42:44          
  2. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         45:49   + 3:05 
  3. Deane Elizabeth          0050002   CorkO                    48:48   + 6:04 
  4. Rančáková Stáňa          DKL5950 C KOB Kladno               49:58   + 7:14 
  5. Roach Maggie             0820002   Luxembourg OC            56:57   + 14:13
  6. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        58:11   + 15:27
  7. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         59:12   + 16:28
  8. Gabrielová Šárka         ONO5950 C SKOB Ostrov              61:54   + 19:10
  9. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        67:48   + 25:04
 10. Klara Nyakas             0940004   MAFC Budapest            75:11   + 32:27
 11. Trdá Iva                 KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  93:14   + 50:30
     Soanjärvi Tuija          0240001   KonnU                     DISK          
     Vanreusel Jen            0170005   Camper-O                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.42 km, 60 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     35:46          
  2. Nagy Zsuzsanna           0260003   VHSE                     42:05   + 6:19 
  3. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  43:04   + 7:18 
  4. Stoyanova Margarita      1100001   Istros Ruse              44:04   + 8:18 
  5. Chodurová Milena         SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy        48:06   + 12:20
  6. Hrušková Zdeňka          OSN5950 C SK Orientační sporty No  49:53   + 14:07
--------------------------------------------------------------------------------

D70 3.35 km, 90 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         46:35          
  2. Šumberová Zuzana         VLI5351 C Slavia Liberec orientee  49:38   + 3:03 
  3. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                55:49   + 9:14 
  4. Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee  62:31   + 15:56
  5. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          63:36   + 17:01
  6. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  65:02   + 18:27
  7. Neradová Alena           LIT5051 C KOB Litvínov             75:28   + 28:53
  8. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  85:37   + 39:02
  9. Turri Luisella           0960002   Trento Orienteering A.S  87:42   + 41:07
--------------------------------------------------------------------------------

D75 2.75 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horáková Magdalena       NEK4950 C Nejdek Orienteering     107:22          
  2. Bogdálková Věra          LBM4858   TJ Lokomotiva Ingstav B 116:49   + 9:27 
     Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D80 2.49 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 48:44          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.32 km, 25 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voráček Jan              OSN1701 C SK Orientační sporty No  14:07          
  2. Kozel Kryštof            ABM1501 C KOB ALFA Brno            15:25   + 1:18 
  3. Gregor Šimon             RUZ1600 C TJ Růžená                16:14   + 2:07 
  4. Strýček Matěj            ADA1701 C OOB Spartak Adamov       18:13   + 4:06 
  5. Semotam Antonín          0060009   Family Point             18:22   + 4:15 
  6. Paseka Matěj             0060021   Family Point             22:56   + 8:49 
  7. Pachner Ota              CHA1400 C OK Chrastava             23:50   + 9:43 
  8. Šilhavý Matěj            LPM1600 C OK Lokomotiva Plzeň      24:45   + 10:38
  9. Švamberk Jan             LPM1500 C OK Lokomotiva Plzeň      25:07   + 11:00
 10. Kolařík Jakub            SOB1500 C SOBSA                    28:02   + 13:55
 11. Rinaldi Filippo          0960001   Trento Orienteering A.S  34:57   + 20:50
     Mašek Ondřej             DKP1600 C Oddíl OB Kotlářka          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.82 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rollier Alexei           PGP1505 C SK Praga                 13:11          
  2. Růžička Bořek            TZL1404 C SKOB Zlín                15:25   + 2:14 
  3. Havlíček Kristián        RIC1402 C OB Říčany                15:36   + 2:25 
  4. Bárta Vítězslav          RBK1501 C SK Radioklub Blansko     16:11   + 3:00 
  5. Kolín Jonáš              JIL1500 C OK Jilemnice             16:24   + 3:13 
  6. Fiala Matěj              LPM1401 C OK Lokomotiva Plzeň      17:28   + 4:17 
  7. Chromý Filip             TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno        18:52   + 5:41 
  8. Kubíček Ota              VIC1401 C OB Vizovice              19:51   + 6:40 
  9. Šimana Jiří              LPM1602 C OK Lokomotiva Plzeň      20:34   + 7:23 
 10. Seidl Kryštof            RIC1407 C OB Říčany                20:48   + 7:37 
 11. Matějů Emil              VLI1500 C Slavia Liberec orientee  23:48   + 10:37
 12. Jalový Kryštof           RBK1401 C SK Radioklub Blansko     24:30   + 11:19
 13. Mackerle Jonáš           VCB1500 C OB České Budějovice      24:38   + 11:27
 14. Vach Štěpán              PGP1502 C SK Praga                 24:53   + 11:42
 15. Baldrian František       VSP1600 C USK Praha                28:29   + 15:18
     Mazzarese Aiden          SJI1502 C OK Jihlava                 DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.35 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Placek Nikolas           MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně     23:44          
  2. Svennerud Hjalmar        1430002   Karlskrona SOK           24:28   + 0:44 
  3. Šťastný Vilém            CTB1301 B SK OB Chotěboř           26:08   + 2:24 
  4. Běloušek Matěj           CTB1202 B SK OB Chotěboř           26:47   + 3:03 
  5. Matějů Josef             VLI1300 B Slavia Liberec orientee  27:18   + 3:34 
  6. Čevela Marek             RIC1300 C OB Říčany                29:13   + 5:29 
  7. Bergman Svante           1530001   OK Skogsfalken           29:18   + 5:34 
  8. Vošvrda Václav           SJC1203 B Sportcentrum Jičín       29:49   + 6:05 
  9. Klein David              LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  29:51   + 6:07 
 10. Bárta Zbyněk             RBK1301 C SK Radioklub Blansko     31:32   + 7:48 
 11. Brucháček Jan            TZL1201 B SKOB Zlín                32:04   + 8:20 
 12. Komín Kryštof            DKL1201 C KOB Kladno               33:21   + 9:37 
 13. Kropáček Antonín         1340001   SK Ore Montes            35:24   + 11:40
 14. Janováč Marek            RBK1302 C SK Radioklub Blansko     37:21   + 13:37
 15. Vach Matyáš              PGP1301 C SK Praga                 45:52   + 22:08
 16. Aamand Haakon            0080003   Fredrikstad SK           46:07   + 22:23
 17. Matějů Eda               VLI1200 B Slavia Liberec orientee  46:11   + 22:27
 18. Hulec Karel              KSH1301 C OB Kašperské Hory        54:08   + 30:24
 19. Kolařík Jiří             SOB1300 C SOBSA                    61:38   + 37:54
     Košťák Hubert            DOR1305 C OK Dobříš                  DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H14A 5.29 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Míchal Jakub             SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec    37:31          
  2. Kutlvašr Vladimír        VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:22   + 0:51 
  3. Blažek Vojtěch           SJH1003 A SOS Jindřichův Hradec    38:48   + 1:17 
  4. Šťastný Antonín          CTB1101 B SK OB Chotěboř           39:33   + 2:02 
  5. Hikl Martin              ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky       39:57   + 2:26 
  6. Minařík František        ZTC1103 B Západočeské sportovní c  39:59   + 2:28 
  7. Sedlák Václav            DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka        40:55   + 3:24 
  8. Beneš Jan                MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně     44:38   + 7:07 
  9. Jansen Nathan            0090002   Omega                    45:34   + 8:03 
 10. Bárta Ladislav           RBK1101 B SK Radioklub Blansko     48:49   + 11:18
 11. Beran Antonín            SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec    48:53   + 11:22
 12. Tuzcuogullari Bogaç Rüzga1200002   Balikesir GSK            52:20   + 14:49
 13. Prox Jan                 RIC1003 B OB Říčany                52:53   + 15:22
 14. Létal Hynek              SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy        55:02   + 17:31
 15. Seidl Marek              RIC1100 C OB Říčany                55:04   + 17:33
 16. Pospíšil Tomáš           SSU1006 C SK Severka Šumperk       56:04   + 18:33
 17. Hagwall Melker           0680002   Järla Orientering        59:34   + 22:03
 18. Dunlap Nate              0780002   Orienteering Louisville  61:07   + 23:36
 19. Klose Albert             SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy        62:50   + 25:19
 20. Husz Vendel              1180006   Alpokalja Szabadidőspor  64:08   + 26:37
 21. Hrádek Vojtěch           ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem  64:30   + 26:59
 22. Voleský Viktor           KAM1103 B OK Kamenice              65:08   + 27:37
 23. Lange Marius             71D1100   USV TU Dresden           75:05   + 37:34
 24. Brossaud Thomas          VCB1101 C OB České Budějovice      91:50   + 54:19
     Pachnik Antoni           19P1000   UKS "Orientpark.pl" Iwi    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.35 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mazzarese David          SJI1100 B OK Jihlava               24:31          
  2. Müller Karel             HCE1000 C TJ Hostivice             26:41   + 2:10 
  3. Kaláb Jakub              OPI1102 B Orientační sporty Písek  28:26   + 3:55 
  4. Mokrý Tadeáš             HJL1100 C Sokol Horní Jelení       31:38   + 7:07 
  5. Hulec František          KSH1101 C OB Kašperské Hory        34:14   + 9:43 
  6. Molnár Borisz            0260007   VHSE                     36:39   + 12:08
  7. Basetlík Petr            1340002   SK Ore Montes            40:05   + 15:34
  8. Eliášek Jakub            LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav B  51:04   + 26:33
  9. Haviar Antonín           SKT1100 C Orientační běh Klatovy   52:27   + 27:56
     Kučerka Radek            STB1101 B TJ Stadion Nový Bor        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 6.90 km, 230 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Tomáš            PHK0801 A OK 99 Hradec Králové     44:03          
  2. Kiss Ágoston             1410002   Gödöllői Kirchhofer Józ  50:35   + 6:32 
  3. Kvášovský Filip          LTU0902 A OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:52   + 7:49 
  4. Prášil Adam              SJI0901 A OK Jihlava               52:54   + 8:51 
  5. Parkan Tomáš             SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec    53:05   + 9:02 
  6. Minařík Josef            ZTC0903 B Západočeské sportovní c  55:13   + 11:10
  7. Nagel Maximilian         0110002   OLG Murten               56:33   + 12:30
  8. Václavek Petr            ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky       56:36   + 12:33
  9. Tejkl Štěpán             TAP0807 B KOB Tretra Praha         57:57   + 13:54
 10. Toman Matěj              ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky       58:11   + 14:08
 11. Jansen Thomas            0090003   Omega                    58:48   + 14:45
 12. Florian Radek            ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky       60:11   + 16:08
 13. Moser Alessandro         1640001   US PRIMIERO              60:21   + 16:18
 14. Jirkovský Lukáš          ONO0904 B SKOB Ostrov              61:06   + 17:03
 15. Jelínek František        PHK0900 A OK 99 Hradec Králové     61:21   + 17:18
 16. Hofhanzl Antonín         RUZ0902 A TJ Růžená                62:31   + 18:28
 17. Doucha Tomáš             SNA0801 B TJ START Náchod          66:35   + 22:32
 18. Šubrt Ondřej             TAP0801 B KOB Tretra Praha         67:33   + 23:30
 19. Eliášek Patrik           ZBM0814 B SK Brno Žabovřesky       68:28   + 24:25
 20. Létal Jonáš              SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy        70:24   + 26:21
 21. Héra Szilárd             1180004   Alpokalja Szabadidőspor  73:24   + 29:21
 22. Placek Tomas             MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně     74:33   + 30:30
 23. Juhkam Karl-Mattias      1110004   OK Kobras                74:36   + 30:33
 24. Polgár Bátor             1180005   Alpokalja Szabadidőspor  82:44   + 38:41
 25. Molnár Iván              0260008   VHSE                     94:21   + 50:18
 26. Forst Albert             MFP0901 C Matfyz Praha            102:45   + 58:42
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 5.29 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komín Matyáš             DKL0901 B KOB Kladno               45:23          
  2. Cichra Patrik            TAP0903 B KOB Tretra Praha         47:23   + 2:00 
  3. Prášil Šimon             TTR0901 B OOB Třebíč               57:44   + 12:21
  4. Vaněček Jan              DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka        62:16   + 16:53
  5. Kapoun Matěj             LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun     66:53   + 21:30
  6. Švestka Patrik           KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod   68:01   + 22:38
     Zavadil Adam             KAM0901 B OK Kamenice                DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 8.82 km, 340 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brosch Ondřej            RBK0606 R SK Radioklub Blansko     52:19          
  2. Atting Edvin             0160002   Linkopings OK            56:27   + 4:08 
  3. Tuzcuogullari Altar Ilgaz1200001   Balikesir GSK            63:54   + 11:35
  4. Hůla Tomáš               PGP0611 B SK Praga                 64:25   + 12:06
  5. Votava Matěj             KUL0601 B KOB Ústí nad Labem       65:29   + 13:10
  6. Juhkam Markus            1110003   OK Kobras                69:10   + 16:51
  7. Blažek Cyril             SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec    69:35   + 17:16
  8. Prášil Jakub             SJI0702 B OK Jihlava               71:39   + 19:20
  9. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                134:43   + 82:24
     VEROVE Vianney           0810002   Tous Azimuts Douai        DISK          
     Jareš Ondřej             KUL0600 B KOB Ústí nad Labem        DISK          
     Héra Olivér              1180003   Alpokalja Szabadidőspor    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 6.90 km, 230 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirous Erik              TAP0705 B KOB Tretra Praha         57:31          
  2. Radoslavov Alex          1100004   Istros Ruse              60:24   + 2:53 
  3. Brumovský Štěpán         TAP0706 B KOB Tretra Praha         70:59   + 13:28
  4. Svoboda Filip            DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka        72:31   + 15:00
  5. Atanasov Alexander       1100003   Istros Ruse              88:56   + 31:25
  6. Pohl Lukáš               TAP0703 C KOB Tretra Praha        111:20   + 53:49
     Mackovič Adam            HCE0700 C TJ Hostivice              DISK          
     Santuari Davide          0930006   Orienteering Pine A.S.D   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 13.33 km, 495 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Björk Arvid              1030002   OK Pan Kristianstad      84:18          
  2. Gönczi Péter             1360001   TIPO TKE                 86:58   + 2:40 
  3. Dlabaja Tomas            TUR8303 C OOB TJ Turnov            88:51   + 4:33 
  4. HALTZ Louis              0810005   Tous Azimuts Douai       89:37   + 5:19 
  5. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               90:03   + 5:45 
  6. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     90:20   + 6:02 
  7. Čech Petr                SJI0001 C OK Jihlava               91:22   + 7:04 
  8. Orany Vojtěch            SJI0401 R OK Jihlava               91:44   + 7:26 
  9. Penck Ethan              0360001   Southern Arrows          91:50   + 7:32 
 10. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  92:43   + 8:25 
 11. Prášil Tomáš             TTR0501 R OOB Třebíč               94:19   + 10:01
 12. Kamenický Jeroným        TUR9549 R OOB TJ Turnov            94:29   + 10:11
 13. Horvát Petr              TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno        95:22   + 11:04
 14. Rapotz David             1500001   Naturfreunde Villach     95:24   + 11:06
 15. Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                95:57   + 11:39
 16. Borg David               0730003   Södertälje Nykvarn Orie  96:19   + 12:01
 17. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               97:11   + 12:53
 18. Corbett Cillin           0050003   CorkO                   100:35   + 16:17
 19. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice             101:23   + 17:05
 20. Mikel David              TZL9703 C SKOB Zlín               104:47   + 20:29
 21. Havlíček Jan             RIC7902 C OB Říčany               105:35   + 21:17
 22. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov   107:06   + 22:48
 23. Vítek Matěj              SJI0500 A OK Jihlava              109:11   + 24:53
 24. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka       110:09   + 25:51
 25. Dragoev Ivaylo           1520001   NSA Sofia               113:18   + 29:00
 26. Seidl Miroslav           RIC7407 C OB Říčany               114:09   + 29:51
 27. Netuka Vojtěch           SHK9701 C OK Slavia Hradec Králov 114:11   + 29:53
 28. Bílý Jakub               DOK0104 C OK Doksy                117:46   + 33:28
 29. Klein Marek              71D0102   USV TU Dresden          118:42   + 34:24
 30. Červák Jan               LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovic 121:40   + 37:22
 31. Fousek Jan               MOV9100 C SKOB Ostrava            122:53   + 38:35
 32. TANAKA MOTONARI          0300001   KEIYO orienteering club 127:48   + 43:30
 33. Marek Vojtěch            ZBM0410 A SK Brno Žabovřesky      130:15   + 45:57
 34. Pecka Marek              EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha       130:52   + 46:34
 35. Miavecz Balázs           0490003   MOM Budapest            131:31   + 47:13
 36. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 132:15   + 47:57
 37. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 162:47   + 78:29
     Yokoe Akihiro            0330001   Kobe University Oriente   DISK          
     Gloersen Mathias         1310003   OL Tonsberg, Norway       DISK          
     Bailey Jim               1290001   BOK                       DISK          
     Currie Duncan            1480001   Garingal Orienteers       DISK          
     Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                  DISK          
     Woolford Jamie           0320001    Bush 'n' Beach Oriente    DNS          
     Kostka Jiří              AOP0201 E Orientační Běh Opava       DNS          
     Rodríguez Maikel         0110004   Orientijote                DNS          
     Gray Ryan                0430001   Ugly Gully Orienteers      DNS          
     Losman Petr              PHK7901 R OK 99 Hradec Králové       DNS          
     Szalay Levente           1180002   Alpokalja Szabadidőspor    DNS          
     Petrilák Matouš NathanielDKP0416 A Oddíl OB Kotlářka          DNS          
     Čtrnáct František        PGP0401 A SK Praga                   DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 8.86 km, 350 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        63:11          
  2. Buk Petr                 ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem  65:22   + 2:11 
  3. Key Jensen               1620002   Melbourne Forest Racers  66:07   + 2:56 
  4. Kisvölcsey Ákos          0490002   MOM Budapest             66:46   + 3:35 
  5. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       67:03   + 3:52 
  6. Kielb Karol              24D0200   SV Robotron Dresden      67:37   + 4:26 
  7. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB Tretra Praha         68:02   + 4:51 
  8. Karvánek Matouš          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor       68:31   + 5:20 
  9. Hrádek Tomáš             ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem  72:34   + 9:23 
 10. Klein Martin             LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:46   + 9:35 
 11. Janoch Samuel Jan        MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně     73:08   + 9:57 
 12. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Brno Žabovřesky       74:31   + 11:20
 13. Kotyk Vojtěch            LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  74:51   + 11:40
 14. Novák Přemysl            DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka        75:21   + 12:10
 15. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        76:01   + 12:50
 16. Holusek Jiří             JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov    77:48   + 14:37
 17. Hejna Martin             TAP8101 C KOB Tretra Praha         78:28   + 15:17
 18. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        79:22   + 16:11
 19. Šidík Petr               MOV9200 C SKOB Ostrava             79:39   + 16:28
 20. Nejman Stanislav         TUR9500 C OOB TJ Turnov            80:07   + 16:56
 21. Györgyi Péter            0490004   MOM Budapest             81:11   + 18:00
 22. Mikan Albert             EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha        81:45   + 18:34
 23. Kolář Matyáš             PGP0304 C SK Praga                 82:22   + 19:11
 24. Gomersall Jack           0050001   IMP22499 Grampian Orien  82:57   + 19:46
 25. Zarinš Marcis            0460002   MONA OK                  82:59   + 19:48
 26. Selin Edvin              1320004   FK Göingarna             84:00   + 20:49
 27. Vágner Libor             DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka        84:11   + 21:00
 28. Bernatík Lukáš           SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy        87:10   + 23:59
 29. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              88:57   + 25:46
 30. Voleský Leoš             KAM7900 C OK Kamenice              90:00   + 26:49
 31. Sobotka Radim            OPI0300 C Orientační sporty Písek  90:58   + 27:47
 32. Samek Jakub              VSP8800 C USK Praha                91:53   + 28:42
 33. Borák Michal             EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha        92:11   + 29:00
 34. Graf Miroslav            ZBM8723 C SK Brno Žabovřesky       95:31   + 32:20
 35. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 98:21   + 35:10
 36. Strakoš Matěj            SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy       102:00   + 38:49
 37. Dvořák Jakub             MOV9500 C SKOB Ostrava            110:46   + 47:35
 38. Kándl Matěj              PGP0508 B SK Praga                113:48   + 50:37
 39. Piłkowski Tadeusz        0010001   Team 360 Warszawa       160:26   + 97:15
     Selin Wilmer             1320005   FK Göingarna              DISK          
     Vlach Martin             PGP8605 C SK Praga                   DNS          
     Kožina Štěpán            PGP0300 C SK Praga                   DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.99 km, 220 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blahuta Marek            MFP7301 C Matfyz Praha             47:46          
  2. Kalina Miroslav          SPC8211 C SPORTICUS team           49:17   + 1:31 
  3. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     52:51   + 5:05 
  4. Jurčík Tomáš             1240002   Slávia Žilinská Univerz  57:13   + 9:27 
  5. Boránek Petr             VSP7000 C USK Praha                57:28   + 9:42 
  6. Smolka Ondřej            TJP9401 C TJ Sokol Troja           63:03   + 15:17
  7. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        63:23   + 15:37
  8. Karlík Jan               TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno        65:10   + 17:24
  9. Hulec Jakub              KSH8401 C OB Kašperské Hory        65:42   + 17:56
 10. Žákovec Jan              KRL9505 C Kometa Kralovice         66:23   + 18:37
 11. Procházka Tomáš          LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice  68:42   + 20:56
 12. Jelínek Tomáš            ZBM9607 C SK Brno Žabovřesky       78:28   + 30:42
     Pobuda Vojtěch           SJH0302 C SOS Jindřichův Hradec      DNS          
     Nykl Jan                 TAP9001 C KOB Tretra Praha           DNS          
     Kielb Stefan             0380001   XVR Zurundelej             DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 7.85 km, 330 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chromý Adam              TBM8841 C KOS TJ Tesla Brno        57:47          
  2. Šálek Jan                LDC8502 C KOB Děčín                59:45   + 1:58 
  3. Hikl Tomáš               ZBM8100 C SK Brno Žabovřesky       60:22   + 2:35 
  4. Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice  63:08   + 5:21 
  5. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  66:49   + 9:02 
  6. Šperl Milan              ONO8000 C SKOB Ostrov              68:31   + 10:44
  7. Šimon Jakub              LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun     69:20   + 11:33
  8. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                69:30   + 11:43
  9. Szymanský Filip          DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka        72:41   + 14:54
 10. Richter Friedmar         71D8100   USV TU Dresden           73:11   + 15:24
 11. Málek Martin             CST8902 C OB Strakonice            75:09   + 17:22
 12. Jurák Adam               ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky       76:59   + 19:12
 13. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          77:28   + 19:41
 14. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Brno Žabovřesky       79:25   + 21:38
 15. Černý Martin             TAP8902 C KOB Tretra Praha         82:21   + 24:34
 16. Placek Petr              MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně     83:02   + 25:15
 17. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     83:33   + 25:46
 18. Bílek Ondřej             NER0013   Neregistrovaní NNN       84:04   + 26:17
 19. Smítal Rostislav         ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky       84:33   + 26:46
 20. Choutka Jaroslav         SOB6301 C SOBSA                    85:23   + 27:36
 21. Žitný Tomáš              SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav      87:29   + 29:42
 22. Tam Wing Chung           1120001   Pro-Active Orienteering  88:33   + 30:46
 23. Vaněček Jan              TJP8000 C TJ Sokol Troja           89:45   + 31:58
 24. Štěpán Petr              LDC7301 C KOB Děčín                90:53   + 33:06
 25. Klíma Kamil              DKL8201 C KOB Kladno               92:50   + 35:03
 26. Fiala Jan                OPI7803 C Orientační sporty Písek  99:34   + 41:47
 27. Košťák Vojtěch           DOR8003 C OK Dobříš               102:54   + 45:07
 28. Palaščak Ján             DKP8505 C Oddíl OB Kotlářka       103:08   + 45:21
 29. Kočandrle Jaroslav       KSU7700 C Klub vytrvalostních spo 103:37   + 45:50
 30. Běloušek Pavel           CTB7602 C SK OB Chotěboř          117:10   + 59:23
     Larotella Roberto        NNNxx11   Neregistrovaní             DNS          
     Petržilka Ondřej         0070001   Komise pro legalizaci i    DNS          
     Bartoš Marián            VSP8201 C USK Praha                  DNS          
     Lužnický Jiří            LIT8501 C KOB Litvínov               DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 6.36 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dunlap Ryan              0780001   Orienteering Louisville  56:21          
  2. Paseka Tomáš             0060019   Family Point             58:03   + 1:42 
  3. Dohnal Pavel             ZBM8005 C SK Brno Žabovřesky       61:16   + 4:55 
  4. Vach Ondřej              PGP8507 C SK Praga                 63:45   + 7:24 
  5. Kozák Tomáš              0280001   Kozákovi                 64:52   + 8:31 
  6. Kučerka Jan              LIT8002 C KOB Litvínov             65:55   + 9:34 
  7. Kelnar Martin            ODV8600 C TJ Aero Odolena Voda     66:07   + 9:46 
  8. Bárta Ladislav           RBK7802 C SK Radioklub Blansko     66:09   + 9:48 
  9. Šulák Ondřej             RBK8001 C SK Radioklub Blansko     66:27   + 10:06
 10. Hrabec Roman             0060017   Family Point             67:59   + 11:38
 11. Kozel Jiří               ABM8101 C KOB ALFA Brno            77:19   + 20:58
 12. Bleha Stanislav          DOR7503 C OK Dobříš                88:29   + 32:08
 13. Haviar Stanislav         SKT8600 C Orientační běh Klatovy   91:43   + 35:22
 14. Polách David             ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky      104:19   + 47:58
 15. Krakovič Jan             0470001   Krakeni                 109:22   + 53:01
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 6.53 km, 230 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivanov Ivaylo            1160001   Begun                    44:41          
  2. Švestka Vítězslav        KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod   44:47   + 0:06 
  3. Egger Jürgen             0670001   Support Team Austria     45:59   + 1:18 
  4. Eglin Michael            0890001   bussola ok               46:26   + 1:45 
  5. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky       46:29   + 1:48 
  6. Pompe Tilo               24D7901   SV Robotron Dresden      46:38   + 1:57 
  7. Rode Gerrit              0120001   SC Helsa                 46:58   + 2:17 
  8. Prášil Aleš              SJI7415 C OK Jihlava               47:12   + 2:31 
  9. Beneš Jan                SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec    48:59   + 4:18 
 10. Travnicek Jan            PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov         49:19   + 4:38 
 11. Zoltan Molnar            0140004   Veszpremi Honved SE      49:31   + 4:50 
 12. Jansen Kim               0090004   Omega                    49:56   + 5:15 
 13. Šťastný Karel            CTB7901 C SK OB Chotěboř           50:29   + 5:48 
 14. Hudelaitis Oleksandr     SKV7303 C TJ Slovan Karlovy Vary   50:38   + 5:57 
 15. Deferme Gunther          0170001   Camper-O                 50:52   + 6:11 
 16. Bernatík Aleš            SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy        51:32   + 6:51 
 17. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                51:45   + 7:04 
 18. Mosland Morten           1420001   Oppsal Orientering       52:06   + 7:25 
 19. Blažek Zdeněk            SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec    52:36   + 7:55 
 20. Svennerud Marcus         1430004   Karlskrona SOK           52:41   + 8:00 
 21. Hill Richard             SLA7602 C SKOB Slaný               52:43   + 8:02 
 22. Knoll Thies              1550001   Bielefelder TG           53:37   + 8:56 
 23. De Smul olivier          0390001   SC Team BE               53:43   + 9:02 
 24. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                54:20   + 9:39 
 25. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               54:41   + 10:00
 26. Selin Anders             1320001   FK Göingarna             54:57   + 10:16
 27. Bednařík Radek           LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovic  55:06   + 10:25
 28. Tomandl Jan              1170001   NER - HoRa               55:40   + 10:59
 29. Ječmen Vladimír          ONO7900 C SKOB Ostrov              55:51   + 11:10
 30. Aamand Nils Albert       0080001   Fredrikstad SK           56:13   + 11:32
 31. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:16   + 11:35
 32. Matyáš Libor             CHA7603 C OK Chrastava             56:33   + 11:52
 33. Stepanenko Sergiy        PGP7902 C SK Praga                 56:49   + 12:08
 34. Beneš Marek              MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně     56:54   + 12:13
 35. Jurkiewicz Patrik        SCP7800 C OK Sparta Praha          57:17   + 12:36
 36. Pohl Zdeněk              TAP7606 C KOB Tretra Praha         57:28   + 12:47
 37. Tomášek Ondřej           TUV7001 C SOK TJ Turnov            58:56   + 14:15
 38. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    59:41   + 15:00
 39. Iskhakov Fedor           0290002   Red Roos                 59:45   + 15:04
 40. Komín David              PGP7405 C SK Praga                 61:07   + 16:26
 41. Kubíček Petr             VIC7801 C OB Vizovice              61:59   + 17:18
 42. Lange Stephan            71D7400   USV TU Dresden           62:04   + 17:23
 43. Gran Kyrre               0250001   Fet o-lag                62:16   + 17:35
 44. Šimša Jaromír            MFP7100 C Matfyz Praha             63:34   + 18:53
 45. Soukup Michal            NEK7400 C Nejdek Orienteering      63:40   + 18:59
 46. Santuari Alessandro      0930003   Orienteering Pine A.S.D  63:47   + 19:06
 46. Kiss György              1410001   Gödöllői Kirchhofer Józ  63:47   + 19:06
 48. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          63:55   + 19:14
 49. Novotný Tomáš            TUR7405 C OOB TJ Turnov            63:58   + 19:17
 50. Kutlvašr Ruda            VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:49   + 20:08
 51. De Clercq Bob            0390003   SC Team BE               66:07   + 21:26
 52. Brucháček Rudolf         TZL7404 C SKOB Zlín                67:18   + 22:37
 53. Aster Vladimír           SLA6500 C SKOB Slaný               67:52   + 23:11
 54. Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                 68:47   + 24:06
 55. Kosobud Dušan            VTA7201 C SC vebr-sport            70:10   + 25:29
 56. Hrstka Pavel             SLA7501 C SKOB Slaný               70:20   + 25:39
 57. Kalsztein Karol          0350002   Harpagan Gdańsk          72:16   + 27:35
 58. White Glen               1220002   Yarra Valley Orienteeri  73:46   + 29:05
 59. Beran Jaroslav           SLA7601 C SKOB Slaný               76:21   + 31:40
 60. Dítko Jan                SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary   76:25   + 31:44
 61. Gretter Alessandro       0950001   Panda Valsugana A.S.D.   81:17   + 36:36
 62. Prox Jakub               RIC7406 C OB Říčany                82:34   + 37:53
 63. Šmehlík Ondřej           MSO0013   Neregistrovaní NNN       83:47   + 39:06
 64. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          85:56   + 41:15
 65. Fryš Zdeněk              DCH7503 C Radioelektronika Cheb    86:09   + 41:28
 66. Mareš Alexander          NEK7300 C Nejdek Orienteering      86:13   + 41:32
 67. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          86:15   + 41:34
 68. Kapoun Luděk             LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun     93:18   + 48:37
 69. Mackovič Dušan           HCE7801 C TJ Hostivice            110:04   + 65:23
     Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                  DISK          
     Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha           DISK          
     Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava                DISK          
     Kurfürst Pavel           FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Grisa Petr               SLA7600 C SKOB Slaný                DISK          
     Nussbaumer Rico          1650002   OLG Chur                   DNS          
     Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava               DNS          
     Joergensen Carsten       0800002   Peninsula and Plains Or    DNS          
     Tryner Pete              0760002   South Yorkshire Oriente    DNS          
     Rinaldi Andrea           0960003   Trento Orienteering A.S    DNS          
     Morrison Garry           0120002   RACO                       DNS          
     Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 5.05 km, 170 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paweł Podgruszewski      1VP7801   HKS Azymut Mochy         45:31          
  2. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       48:30   + 2:59 
  3. Pudełek Paweł            1050001   LKS Górzanka Nawojowa G  51:24   + 5:53 
  4. Kvášovský Jakub          LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:30   + 6:59 
  5. Adamovský Michal         TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orli  54:01   + 8:30 
  6. Jirous Jiří              TAP7201 C KOB Tretra Praha         54:19   + 8:48 
  7. Čaloun Michal            VLI6801 C Slavia Liberec orientee  54:47   + 9:16 
  8. Oujeský Tomáš            ADA7433 C OOB Spartak Adamov       55:32   + 10:01
  9. Trhlík Tomáš             PLU7407 C TJ SOKOL Plumlov         56:21   + 10:50
 10. Tejkl Jiří               TAP7702 C KOB Tretra Praha         56:40   + 11:09
 11. Bílek Tomáš              SJC7307 C Sportcentrum Jičín       57:41   + 12:10
 12. Sedlák Radek             SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov n.  58:17   + 12:46
 12. Ptáček Miloš             SNA7001 C TJ START Náchod          58:17   + 12:46
 14. Klein Aleš               LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  58:41   + 13:10
 15. Řehoř Jiří               TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec   58:47   + 13:16
 16. Svoboda Jiří             DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka        59:09   + 13:38
 17. Molnár Péter             0660001   Veszprémi Tájfutó Club   59:38   + 14:07
 18. Janováč Dušan            RBK7804 C SK Radioklub Blansko     59:50   + 14:19
 19. Kušička Josef            HJL7600 C Sokol Horní Jelení       60:29   + 14:58
 20. Krejčí Ladislav          ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem  61:34   + 16:03
 21. Hinterholzinger Petr     KUL6702 C KOB Ústí nad Labem       62:37   + 17:06
 22. Mokrý Michal             HJL7900 C Sokol Horní Jelení       66:45   + 21:14
 23. Buchholz Brett           0640001   Cascade Orienteering Cl  72:33   + 27:02
 24. Pinkava Roman            JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov    74:04   + 28:33
 25. David Vladimír           SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy        75:06   + 29:35
 26. Zíma Martin              ODV7706 C TJ Aero Odolena Voda     75:36   + 30:05
 27. Fuchs Jan                TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno        79:02   + 33:31
 28. Dvořák Radim             KUL7501 C KOB Ústí nad Labem       82:35   + 37:04
 29. Zoser Andrew             NER0056   Cascade Orienteering     83:28   + 37:57
 30. Urbánek Martin           SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy        83:36   + 38:05
 31. Furmánek Zdeněk          KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín        89:28   + 43:57
 32. Cichra Pavel             TAP7401 C KOB Tretra Praha         89:29   + 43:58
 33. Tudorache Mihai          1280001   OK Silva Campina         89:54   + 44:23
 34. Hezký Vítězslav          DOR7504 C OK Dobříš                91:04   + 45:33
 35. Wilfert Otakar           KUL7500 C KOB Ústí nad Labem      100:29   + 54:58
 36. Brumovský Martin         TAP7202 C KOB Tretra Praha        105:53   + 60:22
     Pozdílek Martin          PHK7803 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Pobuda Michal            SJH7403 C SOS Jindřichův Hradec      DNS          
     Damien Enderby           0370003   Newcastle Australia        DNS          
     Hobson Andrew            0500001   Bushflyers ACT Canberra    DNS          
     Mackerle Adam            VCB7700 C OB České Budějovice        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 5.59 km, 220 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Craig Stephen            1000001   Newcastle Orienteering   44:38          
  2. Goossens Dirk            0170004   Camper-O                 44:58   + 0:20 
  3. Gutak Mykhaylo           0900001   Azymut(Ukraine)          46:13   + 1:35 
  4. Málek Martin             CST6501 C OB Strakonice            46:19   + 1:41 
  5. Siegl Roman              MFP6700 C Matfyz Praha             47:17   + 2:39 
  6. Egei Tamás               0260005   VHSE                     48:29   + 3:51 
  7. Schuessler Thomas        1020001   Gundelfinger Turnerscha  48:50   + 4:12 
  8. Jozsef Varga             0940002   MAFC Budapest            49:08   + 4:30 
  9. Novák Libor              OKP6504 C SK OK 24 Praha           49:40   + 5:02 
 10. Atting Johan             0160001   Linkopings OK            50:59   + 6:21 
 11. Frei Thomas              0990001   OLG Zürich               53:21   + 8:43 
 12. Słoński Marek            1150001   WKS Wawel                53:48   + 9:10 
 13. Hagwall Henrik           0680001   Järla Orientering        54:24   + 9:46 
 14. Palahniuk Oleksandr      0900002   Azymut(Ukraine)          54:53   + 10:15
 15. DELENNE Pierre           1300001   ACA Aix en Provence      55:17   + 10:39
 16. Nagel Siegfried          0110001   OLG Murten               55:35   + 10:57
 17. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  55:41   + 11:03
 18. Čepička Ladislav         LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň      56:06   + 11:28
 19. Voborník Petr            CTB6601 C SK OB Chotěboř           56:20   + 11:42
 20. Weiler Zsolt             0940001   MAFC Budapest            57:41   + 13:03
 21. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        57:53   + 13:15
 22. Švarc Jiří               JEN6201 C OB Jenišovice            58:30   + 13:52
 23. Hartvich Otto            OPI6900 C Orientační sporty Písek  58:32   + 13:54
 24. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           58:34   + 13:56
 25. TAELEMANS Philippe       0810004   Tous Azimuts Douai       58:41   + 14:03
 26. Jurčík Peter             1240001   Slávia Žilinská Univerz  59:20   + 14:42
 27. Gloersen Gloer           1310001   OL Tonsberg, Norway      59:51   + 15:13
 28. Merat Laurent            0410002   O'JURA                   60:01   + 15:23
 29. Gomersall Sam            0150002   Grampian Orienteers      60:16   + 15:38
 30. Légére Pascal            NNNxxx1   Neregistrovaní           61:05   + 16:27
 31. Sova Petr                KSH6501 C OB Kašperské Hory        61:24   + 16:46
 32. Parkan Jiří              SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec    62:08   + 17:30
 33. Mezník Vladimír          LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun     62:39   + 18:01
 34. Zarinš Atis              0460001   MONA OK                  62:40   + 18:02
 35. Corbett Brian            0050005   CorkO                    62:59   + 18:21
 36. Le Helloco Yann          0690002   OPA Montigny             63:29   + 18:51
 37. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 65:08   + 20:30
 38. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             65:55   + 21:17
 39. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  66:06   + 21:28
 40. Bílý Petr                DOK6800 C OK Doksy                 67:15   + 22:37
 41. LOTERIE Jean-François    0810003   Tous Azimuts Douai       67:22   + 22:44
 42. Müller Jan               HCE6800 C TJ Hostivice             67:28   + 22:50
 43. Hovorka Ladislav         LDC6802 C KOB Děčín                68:51   + 24:13
 44. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             69:47   + 25:09
 45. Hillebrand Stephan       0930002   Orienteering Pine A.S.D  71:48   + 27:10
 46. Zavadil Vladimír         VSP6710 C USK Praha                73:50   + 29:12
 47. Betlach Miroslav         DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka        74:26   + 29:48
 48. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          74:46   + 30:08
 49. Mella Bjorn              1470001   Newcastle Orienteering   75:56   + 31:18
 50. Fedel Andrea             0930001   Orienteering Pine A.S.D  77:26   + 32:48
 51. Müller Robert            OAV6900 C Orienteering Adventure   80:53   + 36:15
 52. Hunt Jonathan            0970001   PAPO                     83:03   + 38:25
 53. Pettersen Vidar          1250001   Larvik OK                84:11   + 39:33
 54. Forst Libor              MFP6301 C Matfyz Praha             88:52   + 44:14
     Taksdal Oddvar           1540002   Ganddal IL                 DNS          
     Bartoš Luděk             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně       DNS          
     Bratt Niklas             0700003   OK Orion                   DNS          
     Hansen Jens Jorgen       0080006   HAGI-DK                    DNS          
     Shingler Mark            0060001   Big Foot Orienteers        DNS          
     Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava               DNS          
     Jánek Ladislav           LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice    DNS          
     Myklebost Jon            1230001   Sandnes IL                 DNS          
     Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                  DNS          
     Pachnik Dariusz          19P6900   UKS "Orientpark.pl" Iwi    DNS          
     Ek Per                   1060001   Nyköpings Ok               DNS          
     Kobayashi Taketo         0840001   ES Kanto Club              DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 3.88 km, 115 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wiedenfeld Frank         19D0001   SSV Planeta Radebeul     37:20          
  2. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  39:19   + 1:59 
  3. Metelka Pavel            PHK6800 C OK 99 Hradec Králové     40:06   + 2:46 
  4. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    40:48   + 3:28 
  5. Jirsa Adam               KSH6301 C OB Kašperské Hory        41:52   + 4:32 
  6. Rothkegel Thomas         18D6700   Post SV Dresden          48:19   + 10:59
  7. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            48:30   + 11:10
  8. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:09   + 12:49
  9. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        50:59   + 13:39
 10. Adenstedt Nikolaus       0220002   Orienteering Klosterneu  51:59   + 14:39
 11. Švestka Jiří             KUB6810 C KUB Koala Uherský Brod   53:33   + 16:13
 12. Picek Jan                TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec   53:43   + 16:23
 13. Hudeček Jaroslav         KTA6501 C SK Kotnov Tábor          55:06   + 17:46
 14. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    55:50   + 18:30
 15. Čivrný Pavel             VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:33   + 21:13
 16. Németh Zsolt             0260002   VHSE                     66:40   + 29:20
 17. Petrilák Miroslav        DOR6603   OK Dobříš                68:43   + 31:23
 18. Mellan Martin            TUV6304 C SOK TJ Turnov            80:58   + 43:38
     Pavlíček Jaromír         MOV6000 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65A 5.05 km, 170 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Leibiger Jens            18D5900   Post SV Dresden          44:10          
  2. Minchev Ivan             MFP5700 C Matfyz Praha             52:47   + 8:37 
  3. Hruška Jiří              OSN5501 C SK Orientační sporty No  54:20   + 10:10
  4. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         59:41   + 15:31
  5. Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec   61:06   + 16:56
  6. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               61:13   + 17:03
  7. Vandijck Jackie          0170006   Camper-O                 63:51   + 19:41
  8. Laitinen Hannu           0230001   VetkU                    67:16   + 23:06
  9. Čermák Libor             PHK5600 C OK 99 Hradec Králové     70:32   + 26:22
 10. Roach David              0820001   Luxembourg OC            73:40   + 29:30
 11. Vokuš Zdeněk             JJN5601 C Team Jizerky             77:34   + 33:24
 12. Muchl Vladimír           CST5601 C OB Strakonice            97:13   + 53:03
 13. Chotětický Jan           MAS5400 C OOB Aš                  104:30   + 60:20
     Allé Paul                0850001   SCAPA Nancy               DISK          
     Juckelandt Wolf-Gerold   24D5500   SV Robotron Dresden        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 3.33 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štípek Rostislav         TZL5702 C SKOB Zlín                47:18          
  2. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  48:46   + 1:28 
  3. Hauerland Jaroslav       KUB5501 C KUB Koala Uherský Brod   54:01   + 6:43 
  4. Gonzo Savis Raffaelo     MSO0010   Neregistrovaní NNN       64:37   + 17:19
--------------------------------------------------------------------------------

H70 4.18 km, 130 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  42:52          
  2. Karmazín Petr            VLI4901 C Slavia Liberec orientee  51:06   + 8:14 
  3. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         53:43   + 10:51
  4. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                54:37   + 11:45
  5. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:55   + 12:03
  6. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          59:47   + 16:55
  7. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           60:07   + 17:15
  8. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                60:29   + 17:37
  9. Korbély Tibor            0260004   VHSE                     67:47   + 24:55
 10. Chotětický Václav        DKL5202 C KOB Kladno               76:42   + 33:50
 11. Kotecký Roman            PGP4900 C SK Praga                 81:13   + 38:21
     Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 3.88 km, 115 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:21          
  2. Procházka Aleš           DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka        75:25   + 20:04
  3. Pachner Jan              VLI4600 C Slavia Liberec orientee  75:32   + 20:11
--------------------------------------------------------------------------------

H80 2.45 km, 65 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     43:00          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       53:20   + 10:20
  3. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     55:42   + 12:42
     Folprecht Eduard         TUR4301 C OOB TJ Turnov              DNS          
     Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.32 km, 25 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doleček Martin           0480003   OK Koblížci              17:07          
  2. Rollier Eva              PHK1851 C OK 99 Hradec Králové     17:27   + 0:20 
  3. Hamalainen Joonas        VVW0019   Neregistrovaní NNN       17:34   + 0:27 
  4. Hrabcová Jolana          0060016   Family Point             18:17   + 1:10 
  5. Zeman Annabez            DCE1850 C KOB Dobřichovice         19:04   + 1:57 
  6. Kalčík Štěpán            1380003   Orienťáci Tanvald        19:09   + 2:02 
  7. Štěpán Šimon             LBExxxx   TJ Lokomotiva Beroun     20:21   + 3:14 
  8. Šlajchrt Matěj           JES1800 C OK Rakovník              20:50   + 3:43 
  9. Hrabec František         0060014   Family Point             20:52   + 3:45 
 10. Šrámek Dan               0060015   Family Point             21:03   + 3:56 
 11. Kozel Jonáš              0060004   Family Point             22:59   + 5:52 
 12. Semotam Vítek            0060010   Family Point             23:21   + 6:14 
 13. Krakovič Jakub           0470003   Krakeni                  23:31   + 6:24 
 14. Vondrová Aneta           FSP1950 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:33   + 6:26 
 15. Aamand Karen Johanne     VVW008    Neregistrovaní NNN       24:05   + 6:58 
 16. Šulák Oskar              0060007   Family Point             24:09   + 7:02 
 17. Chodura Bartoloměj       VVW005    Neregistrovaní NNN       25:56   + 8:49 
 18. Červák Lukáš             BZP1900 C Báječné ženy v orientač  27:33   + 10:26
 19. Kristián Chodúr          0770003   Zlín                     28:51   + 11:44
 20. Bílek Tomáš ml.          0520001   Vojice                   29:25   + 12:18
 21. Chromá Klára             TBM1991 C KOS TJ Tesla Brno        30:29   + 13:22
 22. Populová Alžběts         MSO0010   OK Lokomotiva Plzeň      32:10   + 15:03
 23. Létalová Veronika        SFM1950 C O-RUNNAŘI Beskydy        33:29   + 16:22
 24. Málková Berenika         CST1950 C OB Strakonice            35:21   + 18:14
 25. Sadílková Markéta        0070001   Saďouři                  36:08   + 19:01
 26. Paseková Mia             0060022   Family Point             36:56   + 19:49
 27. Krakovič Jáchym          0470004   Krakeni                  37:09   + 20:02
 28. Kozák Vojtěch            NER0016   Orientační běh Klatovy   40:49   + 23:42
 29. Marcantkova Marie        VVW010    Neregistrovaní NNN       40:50   + 23:43
 30. Sedláková Magdalen       DKP1853 C Oddíl OB Kotlářka        41:11   + 24:04
 31. Randák Vojtěch           KNC2100 C Sokol Kostelec n. Č. l.  47:31   + 30:24
 32. Juříčková Beáta          VVW003    Neregistrovaní NNN       48:27   + 31:20
 33. Šilhavá Rozárie          LPM1850 C OK Lokomotiva Plzeň      52:16   + 35:09
 34. Haviar Alfréd            MSO0024   Neregistrovaní NNN       54:16   + 37:09
 35. Parnahaj Roberta         NEK8450 C Nejdek Orienteering      60:27   + 43:20
     Bartoš Martin            VSP1700 C USK Praha                  DNS          
     Marešová Laura           TAP1652 C KOB Tretra Praha           DNS          
     Perlík Vojtěch           NER0014   Neregistrovaní NNN         DNS          
     Perlík Stanislav         NER0015   Neregistrovaní NNN         DNS          
     Thürová Nikola           MSO0015   Neregistrovaní NNN         DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN-S 3.34 km, 65 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kleinová Linda           LTP0850 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  31:23          
  2. Marková Marta            ZBM7851 C SK Brno Žabovřesky       36:58   + 5:35 
  3. Žáčková Jana             0040001   Tempo makers             41:57   + 10:34
  4. Novotný Jakub            CST8903   OB Strakonice            42:59   + 11:36
  5. Hrušková Klára           VVW007    Neregistrovaní NNN       45:02   + 13:39
  6. Strýček Jiří             ADA6701 C OOB Spartak Adamov       46:05   + 14:42
  7. Pieters Emily            VVW0014   Neregistrovaní NNN       48:27   + 17:04
  8. Ivana Chodúrová          0770002   Zlín                     53:27   + 22:04
  9. Arnošt Daniel            MSO0020   Sportovní akademie Dobř  54:15   + 22:52
 10. Jedlička Michal          LPM0801   OK Lokomotiva Plzeň      54:42   + 23:19
 11. Mančalová Adéla          LIT1051 C KOB Litvínov             55:25   + 24:02
 12. Pokorný Ondřej           MSO007    Neregistrovaní NNN       58:34   + 27:11
 13. Mančalová Eva            LIT8051   KOB Litvínov             60:42   + 29:19
 14. Finco Veronica Grace     PVP1150 C VSK Přírodní vědy Praha  66:50   + 35:27
 15. Rapotz Brigitte          1500002   Naturfreunde Villach     70:46   + 39:23
 16. Prouzová Zuzana          DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka        89:01   + 57:38
 17. Pohlová Petra            MSO0029   Neregistrovaní NNN       90:29   + 59:06
 18. Švamberková Markéta      0910001   Dolnoběláci              94:59   + 63:36
 19. Švamberk Filip           0910002   Dolnoběláci             114:42   + 83:19
     Zosel Renea              0860001   Cascade Orienteering      DISK          
     Frühaut Ladislav         SKV4201 C TJ Slovan Karlovy Vary     DNS          
     Duník Adam               1610001   Duníkovi                   DNS          
     Duník Tomáš              1610002   Duníkovi                   DNS          
     Kuschová Radka           1610003   Duníkovi                   DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN-M 3.88 km, 110 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Olsson Kent              VVW0018   OK Orion                 30:46          
  2. Töyrylä Salla            1590003   Kymin Suunnistajat       33:49   + 3:03 
  3. Rosén Lotta              MSO0026   Neregistrovaní NNN       35:48   + 5:02 
  4. Russell Tim              VVW012    Begun                    37:05   + 6:19 
  5. Jeřábek Jaromír          SJI0002 C OK Jihlava               37:20   + 6:34 
  6. Svennerud Marie          1430001   Karlskrona SOK           38:15   + 7:29 
  7. Emilsson Magnus          MSO0030   Neregistrovaní NNN       39:30   + 8:44 
  8. White Ash                VVW013    Yarra Valley Orienteeri  41:36   + 10:50
  9. Štiková Julie            KRL1051 C Kometa Kralovice         41:54   + 11:08
 10. Pilát Jaromír            NNN0005   Neregistrovaní           44:47   + 14:01
 11. Dvořáková Barbora        NER0052   Neregistrovaní NNN       45:10   + 14:24
 12. Struck Jenny             MSO0028   Neregistrovaní NNN       46:10   + 15:24
 13. Tryner Pauline           0760001   South Yorkshire Oriente  49:08   + 18:22
 14. Prokeš Marek             SFM8400 C O-RUNNAŘI Beskydy        49:25   + 18:39
 15. Dousková Jiřina          0180002   Čeřovka Jičín            49:41   + 18:55
 16. Vondra Tomáš             FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:37   + 19:51
 17. Semotamová Martina       0060011   Family Point             52:36   + 21:50
 18. Matyšek Stanislav        PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov         52:42   + 21:56
 19. Wik Tina                 NER0010   Neregistrovaní NNN       53:11   + 22:25
 20. Olsson Ingalill          VVW0015   OK Orion                 54:00   + 23:14
 21. Šuláková Martina         0060008   Family Point             55:23   + 24:37
 22. Jonášová Karolína        1080001   Orienťáci Tanvald        55:37   + 24:51
 23. Semotam Zbyněk           0060013   Family Point             55:46   + 25:00
 24. Létal Jiří               SFM8202 C O-RUNNAŘI Beskydy        56:31   + 25:45
 25. Bílková Zdenka           0020001   Vojice                   58:31   + 27:45
 26. Vošvrda Michal           0030004   Kbelnice u Jičína        58:53   + 28:07
 27. Marek Aleš               0710001   Markovi                  59:16   + 28:30
 28. Kubáková Žaneta          MSO0022   Neregistrovaní NNN       61:09   + 30:23
 29. Šlajchrt Martin          JES8500 C OK Rakovník              62:11   + 31:25
 30. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  62:17   + 31:31
 31. Míchalová Zuzana         SJH8252 C SOS Jindřichův Hradec    63:03   + 32:17
 32. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                 63:10   + 32:24
 33. Emilsson Albin           MSO0031   Neregistrovaní NNN       66:05   + 35:19
 34. Hrabcová Dana            0060018   Family Point             66:57   + 36:11
 35. Kozlová Slávka           0060003   Family Point             67:15   + 36:29
 36. Kásková Kateřina         DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        68:06   + 37:20
 37. Vošvrdová Šárka          0030003   Kbelnice u Jičína        68:10   + 37:24
 38. Podivínská Ivana         NER0035   Neregistrovaní NNN       68:14   + 37:28
 39. Hanzlíčková Martina      EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha        69:47   + 39:01
 40. Malá Martina             0030002   OB Tučňáci               71:49   + 41:03
 41. Krakovičová Iva          0470002   Krakeni                  72:05   + 41:19
 42. Bílková Kristína         NER0020   Neregistrovaní NNN       76:56   + 46:10
 43. Pěchoučková Markéta      SKU7753   TJ Slovan Karlovy Vary   77:54   + 47:08
 44. Davidová Tereza          SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy        88:34   + 57:48
 45. Hezká Tereza             DOR0855 C OK Dobříš                90:47   + 60:01
 46. Pospíšilová Karla        SSU8052 C SK Severka Šumperk       92:29   + 61:43
 47. Hezká Zuzana             DOR7855 C OK Dobříš                95:30   + 64:44
 48. Juříčková Michaela       MSO0021   Neregistrovaní NNN      102:01   + 71:15
 49. Klásková Josefína        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka       104:46   + 74:00
 50. Štěpánková Karla         1380002   Orienťáci Tanvald       104:50   + 74:04
 51. Petržílková Šárka        MSO0027   Neregistrovaní NNN      109:42   + 78:56
 52. Horáková Petra           0050001   SKP Rapid Praha         112:52   + 82:06
 53. Ryppelová Monika         TAP7850 C KOB Tretra Praha        124:18   + 93:32
     Šlajchrtová Terezka      JES8651 C OK Rakovník               DISK          
     Sadílková Martina        0070002   Saďouři                   DISK          
     Paseková Tereza          0060020   Family Point              DISK          
     Haková Magda             PGP7651 C SK Praga                   DNS          
     Wiederlechner Roman      0340001   KRVL                       DNS          
     Pozdílková Alena         PHK8053 C OK 99 Hradec Králové       DNS          
     Novotná Pavla            1070001   OK99                       DNS          
     Eržen Valentin           1510002   COF4                       DNS          
     Istenič Maja             1510001   COF4                       DNS          
     Bravená Kožinová Zuzana  PGP9650 C SK Praga                   DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN-L 5.90 km, 160 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcaník Jan             VVW009    Neregistrovaní NNN       38:41          
  2. Björk Anders             VVW004    Neregistrovaní NNN       42:07   + 3:26 
  3. Kamenická Karolína       NER0029   Neregistrovaní NNN       43:47   + 5:06 
  4. Dvořák Petr              NER0054   Neregistrovaní NNN       44:38   + 5:57 
  5. Rosén Herman             139003    Göteborg-Majorna OK      45:59   + 7:18 
  6. Töyrylä Mikko            1590001   Kymin Suunnistajat       46:19   + 7:38 
  7. Kmínek Jan               DOK7801 C OK Doksy                 48:14   + 9:33 
  8. Frühauf Ladislav         SKU8301   TJ Slovan Karlovy Vary   52:16   + 13:35
  9. Kamaryt Miloš            NEK6400 C Nejdek Orienteering      61:49   + 23:08
 10. Hvězdář Petr             SPC8207 C SPORTICUS team           61:58   + 23:17
 11. Rosenbaum Ondřej         JES0001 C OK Rakovník              62:42   + 24:01
 12. Halbrštát Tomáš          1330001   Sportovní klub neslyšíc  69:31   + 30:50
 13. Kubák Martin             MSO0023   Neregistrovaní NNN       70:18   + 31:37
 14. Pavlas Martin            CTB0604 C SK OB Chotěboř           70:43   + 32:02
 15. Kolařík Ladislav         SOB7800 C SOBSA                    90:19   + 51:38
 16. Šolc Jakub               0180001   Čeřovka Jičín           111:20   + 72:39
 17. Jandík Lukáš             0070002   Komise pro legalizaci i 131:54   + 93:13
     Žáčková Jana             0040002   IMP23981 Tempo makers     DISK          
     Juhkam Margus            1110001   OK Kobras                  DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

T 6.72 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peterson Elis            VVW011    Neregistrovaní NNN       53:19          
  2. Fiala Jan                ZBM7205 C SK Brno Žabovřesky       55:38   + 2:19 
  3. Dalgaard Anders          MSO0025   Kolding ok               58:37   + 5:18 
  4. Matyšek Bronislav        PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov         60:50   + 7:31 
  5. Dalgaard Jens            NER0001   Neregistrovaní NNN       60:58   + 7:39 
  6. Matějů Kateřina          0130001   Lib                      63:26   + 10:07
  7. Arnošt Kamil             MSO0019   USK Praha                68:40   + 15:21
  8. Jříček Tomáš             VVW002    Neregistrovaní NNN       69:57   + 16:38
  9. Havlíčlková Barbora      VVW006    OB Říčany                77:41   + 24:22
 10. Kláska Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        78:06   + 24:47
 11. Podivínský Tomáš         NER0037   Neregistrovaní NNN       81:56   + 28:37
     Havel Michal             LDC8901 C KOB Děčín                  DNS          
--------------------------------------------------------------------------------