Event results: Mistrovství ČR v LOB na klasické trati, Český pohár, Žebříček A a B

Date:
2013/01/20
Place:
Vrbno pod Pradědem
Organiser:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Used map:
1: 15 000, ekv. 5 m, velikost A4
Director:
Kratschmerová Jitka
Referee:
Binčík Milan
Course setter:
Klech Richard
Classes:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21     H21B     H35     H45     H55     H65     T5    
D14
5.40 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno 56:10
2. Janošíkova Tereza UOL9950 C SK UP Olomouc 58:25 + 2:15
3. Kosová Tereza DOB0151 C KOB Dobruška 64:28 + 8:18
4. Kolářová Johana PGP9952 C SK Praga 84:40 + 28:30
D17
7.10 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hančová Petra VRL9652 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:14
2. Horvátová Hana SSU9794 B SK Severka Šumperk 58:45 + 13:31
3. Argalášová Kateřina TRI9750 B TJ TŽ Třinec 67:59 + 22:45
4. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 69:18 + 24:04
5. Szarzecová Lucie TRI9850 C TJ TŽ Třinec 75:17 + 30:03
6. Tesařová Jana TRI9751 C TJ TŽ Třinec 77:00 + 31:46
7. Kašparová Zuzka SSU9661 C SK Severka Šumperk 78:49 + 33:35
8. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 88:08 + 42:54
9. Pilcová Sabina JPV9898 A SK Prostějov 90:34 + 45:20
D20
8.80 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haltof Ewa VRB9499 E SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 59:13
2. Jančová Jana VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 60:43 + 1:30
3. Procházková Marie DCE9550 C KOB Dobřichovice 62:52 + 3:39
4. Onderkova Martina VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 81:31 + 22:18
Mrázová Pavla DCE9350 C KOB Dobřichovice DISK
D21
14.40 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hančíková Hana TZL8852 E SKOB Zlín 95:35
2. Kovářová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 99:22 + 3:47
3. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 101:57 + 6:22
4. Mechlová Lenka SHK9051 E TJ Slavia Hradec Králové 113:54 + 18:19
5. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 114:24 + 18:49
6. Baldriánová Barbora DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka 114:51 + 19:16
7. Ondráčková Veronika EKP7850 E VŠTJ Ekonom Praha 122:51 + 27:16
8. Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 123:28 + 27:53
9. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSK Přírodověda 130:07 + 34:32
10. Košárková Iva SHK8153 E TJ Slavia Hradec Králové 132:43 + 37:08
11. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 136:51 + 41:16
12. Peterová Věra DOB8751 E KOB Dobruška 145:33 + 49:58
13. Hrobařová Lenka TJN7754 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 153:41 + 58:06
14. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 235:36 + 140:01
Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
Ježková Klára SZP8484 C TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
Janovská Petra PGP7355 E SK Praga DISK
Šípová Jana LIV8353 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast DISK
D35
9.10 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 78:58
2. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 82:39 + 3:41
3. Jašková Šárka VLI7752 C Slavia Liberec orienteering 83:18 + 4:20
4. Kralova Miriam VZA6951 C Zilina 84:58 + 6:00
5. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 92:03 + 13:05
6. Škorpilová Jana SZP7450 C TJ Slovan Zdravotník Praha 94:03 + 15:05
D45
7.90 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Neumannová Renata PVP6650 A VSK Přírodověda 66:55
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 93:18 + 26:23
3. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 95:06 + 28:11
4. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 131:32 + 64:37
D55
7.70 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:14
2. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 85:58 + 18:44
3. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 92:19 + 25:05
Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc DISK
D65
6.50 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 80:57
2. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 104:25 + 23:28
Doležalová Vlasta BOV4851 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H14
5.90 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 44:44
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 C KOS TJ Tesla Brno 47:25 + 2:41
3. Filipek Sebastian TRI0002 C TJ TŽ Třinec 50:06 + 5:22
4. Mareček Šimon CHT0202 C OOB SK Chrast 52:38 + 7:54
5. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 54:07 + 9:23
6. Volák Ondřej BRU0006 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:51 + 10:07
7. Kubát Tomáš VRL0001 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:02 + 10:18
8. Kašpar Petr SSU9911 C SK Severka Šumperk 57:20 + 12:36
9. Bořánek Michal STE0007 C SK SKI-OB Šternberk 57:49 + 13:05
10. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 59:57 + 15:13
11. Neumann Jindřich PVP9900 A VSK Přírodověda 63:04 + 18:20
12. Šťastný Jiří TBM9906 A KOS TJ Tesla Brno 133:55 + 89:11
13. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 141:20 + 96:36
H17
9.40 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mudrak Stepan LCE9601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:20
2. Starý Ondra VRL9802 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:20 + 3:00
3. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 75:01 + 14:41
4. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 79:47 + 19:27
5. Franko David KYS9802 C SKOL Kysak 80:52 + 20:32
6. Vystavěl Ondřej JPV9807 C SK Prostějov 83:55 + 23:35
7. Navrátil Šimon PGP9702 C SK Praga 85:30 + 25:10
8. Ohnoutka Marek VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 89:22 + 29:02
9. Ježek Ondřej PGP9706 C SK Praga 94:47 + 34:27
10. Čermák Adam PGP9701 C SK Praga 101:40 + 41:20
11. Tyl Jakub VOV9601 C VSK VŠB TU Ostrava 104:25 + 44:05
12. Doležal Vít SJC9802 A Sportcentrum Jičín 104:43 + 44:23
13. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 124:39 + 64:19
14. Ptáček Patrik BBM9800 C BETA URSUS Orienteering 163:21 + 103:01
Matuš Vojtěch VRB9606 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
H20
13.30 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 78:48
2. Šňupárek Václav DKP9500 C Oddíl OB Kotlářka 85:48 + 7:00
3. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 86:53 + 8:05
4. Klaška Pavel DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka 87:17 + 8:29
5. Neumann Vojtěch PVP9400 A VSK Přírodověda 90:01 + 11:13
6. Semik Ondrej NER C Neregistrovani 90:28 + 11:40
7. Waněk Adam VRL9501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:24 + 13:36
8. Kral Adam VZA9601 C Zilina 123:38 + 44:50
H21
19.30 km, 23 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 107:17
2. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 109:13 + 1:56
3. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 109:29 + 2:12
4. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 112:51 + 5:34
5. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 114:01 + 6:44
6. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 118:24 + 11:07
7. Košárek Pavel JAM7100 E SK Jamnice 118:53 + 11:36
8. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 121:03 + 13:46
9. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 121:58 + 14:41
10. Tomanek Daniel JAM7401 A SK Jamnice 122:18 + 15:01
11. Franko David KYS9301 C SKOL Kysak 123:53 + 16:36
12. Ondráček Radim EKP7414 E VŠTJ Ekonom Praha 124:55 + 17:38
13. Kantor Ondřej TRI9103 A TJ TŽ Třinec 125:13 + 17:56
14. Kunc Radovan TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 128:56 + 21:39
15. Hora Vojtěch SZP8300 E TJ Slovan Zdravotník Praha 132:35 + 25:18
16. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 134:38 + 27:21
17. Boudný Jan SZP7401 E TJ Slovan Zdravotník Praha 135:34 + 28:17
18. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 136:59 + 29:42
19. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 139:15 + 31:58
20. Laciga Zdeněk SZP5200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 140:33 + 33:16
21. Jašek Petr JAM7601 A SK Jamnice 145:31 + 38:14
22. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 147:55 + 40:38
23. Franko Valer KYS6601 C SKOL Kysak 151:23 + 44:06
24. Balej Vít TJN7903 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 153:57 + 46:40
25. Hnik Petr EKP8112 B VŠTJ Ekonom Praha 154:34 + 47:17
26. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 163:40 + 56:23
27. Jirka Michal PTE8403 B TJ Sokol Ptení 164:01 + 56:44
28. Janovský Tomáš PGP6401 B SK Praga 165:48 + 58:31
Mareček Petr CHT6901 E OOB SK Chrast DISK
H21B
11.30 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Gregoriades Tomáš SSP8312 C SK Stopa Praha 84:05
2. Prošek Michal SJI7823 B OK Jihlava 90:25 + 6:20
3. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 98:14 + 14:09
4. Ostřanský Filip ASU9243 B Magnus Orienteering 106:55 + 22:50
5. Sedlák Radek LIV7503 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 109:48 + 25:43
6. Paulíček Jiří SJI7727 C OK Jihlava 136:00 + 51:55
7. Petříček Martin SSP8000 C SK Stopa Praha 176:37 + 92:32
Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška DISK
H35
13.80 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 96:52
2. Porubcan Igor KYS7101 C SKOL Kysak 98:27 + 1:35
3. Mudrak Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 103:36 + 6:44
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 106:59 + 10:07
5. Čáp Ondřej DOB7405 B KOB Dobruška 110:31 + 13:39
6. Kolář Tomáš PGP7104 C SK Praga 117:18 + 20:26
7. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 120:11 + 23:19
8. Kos Michal DOB6802 C KOB Dobruška 130:33 + 33:41
9. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 130:57 + 34:05
10. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 138:24 + 41:32
11. Hora Vladimír SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Praha 155:14 + 58:22
H45
10.80 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 79:25
2. Racz Stefan KYS6101 C SKOL Kysak 84:40 + 5:15
3. Hepnar Lubos STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 87:10 + 7:45
4. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 93:11 + 13:46
5. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:48 + 17:23
6. Kral Jozef VZA6801 C Zilina 100:17 + 20:52
7. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 111:58 + 32:33
8. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 112:14 + 32:49
Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava DISK
H55
8.50 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 71:07
2. Erlebach Josef SSP5200 C SK Stopa Praha 80:11 + 9:04
3. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 86:02 + 14:55
4. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 91:30 + 20:23
5. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 103:03 + 31:56
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB Prostějov 122:18 + 51:11
7. Dvorak Vlastimil BOV C TJ Baník Ostrava OKD 124:32 + 53:25
Doležal Libor BOV4801 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H65
7.90 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hrobař Rudolf DOB4702 C KOB Dobruška 63:56
2. Vlach Oldřich VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava 69:40 + 5:44
3. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 78:06 + 14:10
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 79:46 + 15:50
5. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 85:45 + 21:49
6. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha 101:19 + 37:23
T5
8.00 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rychly Pavel OOP8505 C TJ Opava 74:06
2. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:53 + 3:47
3. Rychla Pavla OOP8559 C TJ Opava 81:37 + 7:31
4. Tesarova Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 90:18 + 16:12
5. Prejda Vaclav VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 93:33 + 19:27
6. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 93:58 + 19:52
7. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 99:30 + 25:24
8. Stastna Irena TBM C KOS TJ Tesla Brno 123:40 + 49:34
9. Klašková Josefina DKP9650 C Oddíl OB Kotlářka 131:18 + 57:12
10. Řezníčková Hana CHT6052 C OOB SK Chrast 134:30 + 60:24