Event results: Český pohár LOB - krátká trať, Žebříček A a B

Date:
2013/01/19
Place:
Vrbno pod Pradědem
Organiser:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Used map:
Annenské myslivny, 1:10 000, ekv. 5 m, velikost A4
Director:
Kratschmerová Jitka
Referee:
Binčík Milan
Course setter:
Klech Richard
Classes:
D14     D17     D20     D21A     D35     D45     D55     D65     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     HE     T5    
D14
4.70 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kosová Tereza DOB0151 C KOB Dobruška 71:41
2. Kolářová Johana PGP9952 C SK Praga 77:40 + 5:59
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno 79:56 + 8:15
D17
5.40 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hančová Petra VRL9652 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:12
2. Horvátová Hana SSU9794 B SK Severka Šumperk 43:41 + 10:29
3. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 46:01 + 12:49
4. Argalášová Kateřina TRI9750 B TJ TŽ Třinec 46:44 + 13:32
5. Szarzecová Lucie TRI9850 C TJ TŽ Třinec 49:49 + 16:37
6. Kašparová Zuzka SSU9661 C SK Severka Šumperk 57:10 + 23:58
7. Tesařová Jana TRI9751 C TJ TŽ Třinec 58:43 + 25:31
8. Pilcová Sabina JPV9898 A SK Prostějov 59:45 + 26:33
9. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 79:18 + 46:06
10. Klašková Josefina DKP9650 C Oddíl OB Kotlářka 115:08 + 81:56
D20
6.20 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haltof Ewa VRB9499 E SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 36:38
2. Jančová Jana VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37:27 + 0:49
3. Procházková Marie DCE9550 C KOB Dobřichovice 43:24 + 6:46
4. Mrázová Pavla DCE9350 C KOB Dobřichovice 67:08 + 30:30
D21A
5.90 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 44:38
2. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 50:06 + 5:28
3. Pilcová Barbora VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51:31 + 6:53
4. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 53:13 + 8:35
5. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 68:39 + 24:01
6. Šípová Jana LIV8353 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 72:15 + 27:37
7. Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 85:57 + 41:19
8. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 99:21 + 54:43
Ježková Klára SZP8484 C TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
D35
6.00 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 41:43
2. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 42:16 + 0:33
3. Škorpilová Jana SZP7450 C TJ Slovan Zdravotník Praha 47:10 + 5:27
4. Kralova Miriam VZA6951 C Zilina 47:21 + 5:38
5. Jašková Šárka VLI7752 C Slavia Liberec orienteering 49:46 + 8:03
6. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 51:42 + 9:59
7. Jureckova Leona VLI7753 C Slavia Liberec orienteering 62:00 + 20:17
D45
5.60 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Neumannová Renata PVP6650 A VSK Přírodověda 42:59
2. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 53:43 + 10:44
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 56:02 + 13:03
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 56:58 + 13:59
5. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 68:06 + 25:07
6. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 70:53 + 27:54
D55
4.60 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:04
D65
4.30 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 44:16
2. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 68:03 + 23:47
DE
7.20 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hančíková Hana TZL8852 E SKOB Zlín 41:53
2. Kovářová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 42:49 + 0:56
3. Baldriánová Barbora DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka 51:46 + 9:53
4. Mechlová Lenka SHK9051 E TJ Slavia Hradec Králové 53:11 + 11:18
5. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 55:06 + 13:13
6. Ondráčková Veronika EKP7850 E VŠTJ Ekonom Praha 58:04 + 16:11
7. Košárková Iva SHK8153 E TJ Slavia Hradec Králové 59:54 + 18:01
8. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSK Přírodověda 61:18 + 19:25
9. Peterová Věra DOB8751 E KOB Dobruška 64:23 + 22:30
10. Hrobařová Lenka TJN7754 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:26 + 43:33
H14
4.70 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 36:40
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 C KOS TJ Tesla Brno 40:41 + 4:01
3. Kubát Tomáš VRL0001 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:20 + 4:40
4. Kašpar Petr SSU9911 C SK Severka Šumperk 42:03 + 5:23
5. Volák Ondřej BRU0006 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:39 + 5:59
6. Filipek Sebastian TRI0002 C TJ TŽ Třinec 46:35 + 9:55
7. Bořánek Michal STE0007 C SK SKI-OB Šternberk 48:29 + 11:49
8. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 48:38 + 11:58
9. Mareček Šimon CHT0202 C OOB SK Chrast 49:12 + 12:32
10. Šťastný Jiří TBM9906 A KOS TJ Tesla Brno 55:21 + 18:41
11. Neumann Jindřich PVP9900 A VSK Přírodověda 59:54 + 23:14
Šimek Štěpán UOL0104 C SK UP Olomouc DISK
H17
5.90 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Matuš Vojtěch VRB9606 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 34:16
2. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 37:11 + 2:55
3. Starý Ondra VRL9802 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:41 + 3:25
4. Mudrak Stepan LCE9601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:13 + 3:57
5. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 41:14 + 6:58
6. Franko Stanislav KYS9802 C SKOL Kysak 48:48 + 14:32
7. Vystavěl Ondřej JPV9807 C SK Prostějov 52:25 + 18:09
8. Ježek Ondřej PGP9706 C SK Praga 53:27 + 19:11
9. Navrátil Šimon PGP9702 C SK Praga 58:20 + 24:04
10. Madzia Martin TRI9705 C TJ TŽ Třinec 60:28 + 26:12
11. Doležal Vít SJC9802 A Sportcentrum Jičín 63:42 + 29:26
Čermák Adam PGP9701 C SK Praga DISK
H20
6.70 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 35:04
2. Klaška Pavel DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka 35:32 + 0:28
3. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 36:14 + 1:10
4. Neumann Vojtěch PVP9400 A VSK Přírodověda 37:32 + 2:28
5. Šňupárek Václav DKP9500 C Oddíl OB Kotlářka 38:20 + 3:16
6. Semik Ondrej NER C Neregistrovani 41:25 + 6:21
7. Kral Adam VZA9601 C Zilina 50:53 + 15:49
8. Waněk Adam VRL9501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:35 + 16:31
H21A
8.70 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tomanek Daniel JAM7401 A SK Jamnice 48:36
2. Kantor Ondřej TRI9103 A TJ TŽ Třinec 49:10 + 0:34
3. Franko David KYS9301 C SKOL Kysak 49:38 + 1:02
4. Boudný Jan SZP7401 E TJ Slovan Zdravotník Praha 54:54 + 6:18
5. Janovský Tomáš PGP6401 A SK Praga 55:22 + 6:46
6. Franko Valer KYS6601 C SKOL Kysak 55:45 + 7:09
7. Jašek Petr JAM7601 A SK Jamnice 56:38 + 8:02
8. Balej Vít TJN7903 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:49 + 13:13
9. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 62:05 + 13:29
10. Jirka Michal PTE8403 B TJ Sokol Ptení 62:43 + 14:07
11. Hnik Petr EKP8112 B VŠTJ Ekonom Praha 64:09 + 15:33
12. Holas Tomáš JAM7800 B SK Jamnice 70:51 + 22:15
H21B
6.10 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prošek Michal SJI7823 B OK Jihlava 38:12
2. Gregoriades Tomáš SSP8312 C SK Stopa Praha 40:38 + 2:26
3. Ostřanský Filip ASU9243 B Magnus Orienteering 41:10 + 2:58
4. Sedlák Radek LIV7503 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 49:54 + 11:42
5. Paulíček Jiří SJI7727 C OK Jihlava 54:23 + 16:11
6. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:45 + 23:33
7. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 61:53 + 23:41
8. Petříček Martin SSP8000 C SK Stopa Praha 72:20 + 34:08
Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška DISK
Fator Jan DOB7907 C KOB Dobruška DISK
H35
6.80 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 43:09
2. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 43:21 + 0:12
3. Čáp Ondřej DOB7405 B KOB Dobruška 46:27 + 3:18
4. Mudrak Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:39 + 4:30
5. Porubcan Igor KYS7101 C SKOL Kysak 48:47 + 5:38
6. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 53:24 + 10:15
6. Kos Michal DOB6802 C KOB Dobruška 53:24 + 10:15
8. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 54:05 + 10:56
9. Erlebach Josef SSP5200 C SK Stopa Praha 54:24 + 11:15
10. Kolář Tomáš PGP7104 C SK Praga 54:32 + 11:23
11. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:15 + 14:06
12. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 58:03 + 14:54
13. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 60:50 + 17:41
14. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 63:31 + 20:22
15. Hora Vladimír SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Praha 66:26 + 23:17
Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc DISK
H45
6.60 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Racz Stefan KYS6101 C SKOL Kysak 41:01
2. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:44 + 5:43
3. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 48:21 + 7:20
4. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 48:33 + 7:32
5. Kral Jozef VZA6801 C Zilina 50:41 + 9:40
6. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 58:53 + 17:52
MS Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 41:29 + 0:28
H55
6.10 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 37:00
2. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 47:21 + 10:21
3. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 47:49 + 10:49
4. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB Prostějov 63:24 + 26:24
5. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 64:39 + 27:39
H65
4.50 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hrobař Rudolf DOB4702 C KOB Dobruška 36:50
2. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha 54:45 + 17:55
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:48 + 17:58
HE
9.60 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 46:42
2. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 47:32 + 0:50
3. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 48:07 + 1:25
4. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 48:08 + 1:26
5. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 48:33 + 1:51
6. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 48:34 + 1:52
7. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 49:11 + 2:29
8. Ondráček Radim EKP7414 E VŠTJ Ekonom Praha 52:18 + 5:36
9. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 54:17 + 7:35
10. Kunc Radovan TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:27 + 8:45
11. Hora Vojtěch SZP8300 E TJ Slovan Zdravotník Praha 56:08 + 9:26
12. Mareček Petr CHT6901 E OOB SK Chrast 56:15 + 9:33
13. Košárek Pavel JAM7100 E SK Jamnice 58:39 + 11:57
14. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 59:36 + 12:54
15. Jasinski Maciej WKS C WKS Slack Woclaw 59:43 + 13:01
16. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 64:47 + 18:05
17. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 65:24 + 18:42
18. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 67:45 + 21:03
19. Kowalski Wojciech WKS C WKS Slack Woclaw 69:16 + 22:34
20. Laciga Zdeněk SZP5200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 71:10 + 24:28
21. Dwojak Wojciech WKS C WKS Slack Woclaw 82:42 + 36:00
T5
6.20 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 63:27
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 86:34 + 23:07
3. Řezníčková Hana CHT6052 C OOB SK Chrast 88:21 + 24:54
4. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 107:32 + 44:05
5. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 142:08 + 78:41