Výsledky závodu: Oblastní žebříček (První jarní kufr)

Kategorie: H21L

Datum:
23.03.2013
Místo konání:
Kovalovice
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Soldán Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Vystavěl Dušan
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel, Hynek Petr
JURY:
Novotný Tomáš, Navrátil Tomáš, Otruba Marek
Protokol:
Závod byl hlavním rozhodčím schválen v plném rozsahu
H21L
9.20 km, 205 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8170
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 50:27 8693
2. Čech Radovan TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno 54:27 + 4:00 8087
3. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 56:47 + 6:20 7733
4. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 57:46 + 7:19 7584
5. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:57 + 8:30 7405
6. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 59:31 + 9:04 7319
7. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 60:29 + 10:02 7172
8. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 61:29 + 11:02 7021
9. Horvát Petr ASU9447 A Magnus Orienteering 62:24 + 11:57 6882
10. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 63:02 + 12:35 6786
11. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:37 + 13:10 6697
12. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 64:27 + 14:00 6571
13. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 65:19 + 14:52 6439
14. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 66:11 + 15:44 6308
15. Mlejnek Pavel STE7403 C SK SKI-OB Šternberk 66:29 + 16:02 6263
16. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 67:08 + 16:41 6164
17. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 69:32 + 19:05 5800
18. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 70:10 + 19:43 5704
19. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 71:48 + 21:21 5457
20. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 75:36 + 25:09 4881
21. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:26 + 30:59 3997
22. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 86:15 + 35:48 3266
23. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 94:30 + 44:03 2016
Kasal Vít SBK7540 C KOB Start Blansko DISK 0
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno DISK 0
Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk DISK 0
Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron DISK 0
Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering DISK 0