Kategorie: H20
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borger Melsom | 15N1000 | Junior Team Norway | 30:39 | |||
2. | Sindre Ronning | 15N1001 | Junior Team Norway | 32:34 | + 1:55 | ||
3. | Sigur Heggedal | 15N1004 | Junior Team Norway | 33:48 | + 3:09 | ||
4. | Sindre Ostgulen Deisz | 15N1008 | Junior Team Norway | 35:07 | + 4:28 | ||
5. | Kirmula, Miika | 37F1034 | Junior Team Finland | 36:08 | + 5:29 | ||
6. | Haga, Havard | 18N0000 | Raumar orientering | 36:16 | + 5:37 | ||
7. | Simen Jevne Arnesen | 15N1003 | Junior Team Norway | 36:33 | + 5:54 | ||
8. | Dag Lofthus | 15N1006 | Junior Team Norway | 37:00 | + 6:21 | ||
9. | Kannus, Kristian | 37F1035 | Junior Team Finland | 37:39 | + 7:00 | ||
10. | Ahola, Topias | 37F1031 | Junior Team Finland | 38:12 | + 7:33 | ||
11. | Ostman Mans | 22S9301 | Göteborg-Majorna OK | 38:48 | + 8:09 | ||
12. | Emil Ahlbeck | 15N1007 | Junior Team Norway | 39:09 | + 8:30 | ||
13. | Saleva, Eero | 37F1030 | Junior Team Finland | 39:45 | + 9:06 | ||
14. | Zelenin, Anatolij | 33D1046 | USV TU Dresden | 40:21 | + 9:42 | ||
15. | Parkkinen, Ville | 37F1021 | Junior Team Finland | 40:37 | + 9:58 | ||
16. | Huhtinen, Olli | 37F1020 | Junior Team Finland | 40:39 | + 10:00 | ||
17. | Ahola, Joonas | 37F1032 | Junior Team Finland | 40:54 | + 10:15 | ||
18. | Sipponen, Jere | 37F1029 | Junior Team Finland | 40:57 | + 10:18 | ||
19. | Bojan Blumenstein | 25D93 | German O-Team | 42:11 | + 11:32 | ||
19. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB Moira Brno | 42:11 | + 11:32 | 4154 | |
21. | Friedrich Arnold | 25D94 | German O-Team | 43:37 | + 12:58 | ||
22. | Anders Vister | 15N1005 | Junior Team Norway | 43:50 | + 13:11 | ||
23. | Suominen, Eemeli | 37F1026 | Junior Team Finland | 43:53 | + 13:14 | ||
24. | Trond Einar Moen Pedersli | 15N1002 | Junior Team Norway | 44:10 | + 13:31 | ||
25. | Raitanen, Topi | 37F1033 | Junior Team Finland | 45:19 | + 14:40 | ||
26. | Fiskum, Gustav Henrik | 12N9401 | IL Tyrving | 45:24 | + 14:45 | ||
27. | Tynys, Joona | 37F1024 | Junior Team Finland | 45:39 | + 15:00 | ||
28. | Horne, Jörgen Hjellup | 12N9400 | IL Tyrving | 46:25 | + 15:46 | ||
29. | Ruohola, Akseli | 37F1028 | Junior Team Finland | 46:52 | + 16:13 | ||
30. | Larsson, Rasmus | 21S9400 | OK Alehof | 48:05 | + 17:26 | ||
31. | Ruohola, Aaro | 37F1027 | Junior Team Finland | 49:05 | + 18:26 | ||
32. | Huhn, Julius | 33D1015 | USV TU Dresden | 49:36 | + 18:57 | ||
33. | Šimáček Ondřej | LPU9407 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:50 | + 19:11 | 3550 | |
34. | Uhlíř Marek | LBE9400 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:14 | + 19:35 | 3519 | |
35. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | KOB Moira Brno | 51:53 | + 21:14 | 3389 | |
36. | Erlend Gronvold | 14N1016 | Inteam | 53:53 | + 23:14 | ||
37. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:56 | + 23:17 | 3227 | |
38. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 54:22 | + 23:43 | 3193 | |
39. | Sommer Matěj | LPU9408 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:46 | + 38:07 | ||
Malec Oldřich | SLA9400 | SKOB Slaný | DISK | 0 |