Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E1

Kategorie: H21A

Datum:
29.03.2013
Místo konání:
Podolí-Kvítkov, louka
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlíkovo údolí
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko
Hlavní rozhodčí:
Janata Martin
Stavitel tratí:
Klaška Pavel
H21A
5.50 km, 207 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7821
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Luštický Martin HOR8700 TJ Jiskra Hořice 42:54 8139
2. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 45:11 + 2:17 7739
3. Korppi, Miika 32F0001 Ounasvaaran hiihtoseura 45:12 + 2:18
4. Philipp Müller 25D88 German O-Team 45:31 + 2:37
5. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 46:03 + 3:09 7588
6. Petersen, Stefan 14D9400 Allerod OK 46:04 + 3:10
7. Josef Neumann 25D8401 German O-Team 46:36 + 3:42
8. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 46:46 + 3:52 7462
9. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 47:01 + 4:07 7419
10. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 47:30 + 4:36 7334
11. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 48:34 + 5:40 7148
12. Petersen, Rasmus Lau 14D9000 Allerod OK 48:48 + 5:54
13. Fiskum, Gunnar 12N9100 IL Tyrving 49:04 + 6:10
14. Heidrich, Hannes 24D SV Robotron Dresden 49:09 + 6:15
15. Lauronen, Jarkko 18F0000 Laihian Luja 49:36 + 6:42
16. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 49:38 + 6:44 6961
17. Riebisch, Martin 33D1040 USV TU Dresden 50:14 + 7:20
18. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 50:17 + 7:23 6847
19. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 50:37 + 7:43 6789
20. Přikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 50:54 + 8:00 6740
21. Haertelt, Daniel 26D1000 OLV Potsdam 51:49 + 8:55
22. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 51:50 + 8:56 6576
23. Rewig, Thomas 33D1036 USV TU Dresden 52:11 + 9:17
24. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 52:18 + 9:24 6495
25. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 52:47 + 9:53 6410
26. Jan Birnstock 25D73 German O-Team 53:53 + 10:59
27. Jörg, Kilian 14A0007 ASVÖ Wien 55:13 + 12:19
28. Kasal Vít SBK7540 KOB Start Blansko 55:43 + 12:49 5897
29. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 56:47 + 13:53 5711
30. Dragowski, Piotr 23P8200 OK!Sport 58:01 + 15:07
31. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 58:21 + 15:27 5437
32. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 58:23 + 15:29 5431
33. Proschowsky, Andreas 14D Allerod OK 60:55 + 18:01
34. Riebisch, Andreas 33D1039 USV TU Dresden 61:22 + 18:28
35. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 62:16 + 19:22 4751
35. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 62:16 + 19:22 4751
37. Graumann, Bodo 23D8800 ESV Lok Berlin-Schöneweide 62:51 + 19:57
38. Olunczek, Andrej 33D1034 USV TU Dresden 63:47 + 20:53
39. Sedlák Radek SNA7501 TJ START Náchod 66:37 + 23:43 3991
40. Lamy, Christoph 26D8500 OLV Potsdam 67:45 + 24:51
41. Buhler, Stefan 33D1004 USV TU Dresden 68:46 + 25:52
42. Lenk, Andreas 33D1024 USV TU Dresden 82:44 + 39:50
Świerczyński, Hubert 18P8800 KOS GRYF Szczecin DISK
Wieszaczewski, Jacek 21P8500 Orientop Wrocław DISK
Boeck, Sascha 33D1001 USV TU Dresden DISK