Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Kategorie: H20

Datum:
30.03.2013
Místo konání:
Podolí-Kvítkov, louka
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Babylon 2013
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko
Hlavní rozhodčí:
Svobodná Šárka
Stavitel tratí:
Svobodná Tereza
H20
7.40 km, 400 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3760
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kirmula, Miika 37F1034 Junior Team Finland 49:07
2. Borger Melsom 15N1000 Junior Team Norway 50:16 + 1:09
3. Anders Vister 15N1005 Junior Team Norway 51:29 + 2:22
4. Bojan Blumenstein 25D93 German O-Team 52:12 + 3:05
5. Sindre Ronning 15N1001 Junior Team Norway 52:29 + 3:22
6. Simen Jevne Arnesen 15N1003 Junior Team Norway 53:09 + 4:02
7. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 53:44 + 4:37 4102
8. Emil Ahlbeck 15N1007 Junior Team Norway 54:11 + 5:04
9. Sigur Heggedal 15N1004 Junior Team Norway 54:14 + 5:07
10. Kannus, Kristian 37F1035 Junior Team Finland 55:13 + 6:06
11. Ostman Mans 22S9301 Göteborg-Majorna OK 55:59 + 6:52
12. Trond Einar Moen Pedersli 15N1002 Junior Team Norway 56:35 + 7:28
13. Dag Lofthus 15N1006 Junior Team Norway 56:43 + 7:36
13. Parkkinen, Ville 37F1021 Junior Team Finland 56:43 + 7:36
15. Haga, Havard 18N0000 Raumar orientering 57:47 + 8:40
16. Sindre Ostgulen Deisz 15N1008 Junior Team Norway 58:10 + 9:03
17. Raitanen, Topi 37F1033 Junior Team Finland 58:41 + 9:34
18. Saleva, Eero 37F1030 Junior Team Finland 59:53 + 10:46
19. Zelenin, Anatolij 33D1046 USV TU Dresden 60:01 + 10:54
20. Suominen, Eemeli 37F1026 Junior Team Finland 60:08 + 11:01
21. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 60:59 + 11:52 3641
22. Ruohola, Aaro 37F1027 Junior Team Finland 61:23 + 12:16
23. Ahola, Topias 37F1031 Junior Team Finland 61:30 + 12:23
24. Sipponen, Jere 37F1029 Junior Team Finland 61:43 + 12:36
25. Šimáček Ondřej LPU9407 OK Lokomotiva Pardubice 62:38 + 13:31 3536
26. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 63:02 + 13:55 3511
27. Horne, Jörgen Hjellup 12N9400 IL Tyrving 65:05 + 15:58
28. Tynys, Joona 37F1024 Junior Team Finland 66:17 + 17:10
29. Friedrich Arnold 25D94 German O-Team 66:26 + 17:19
30. Fiskum, Gustav Henrik 12N9401 IL Tyrving 66:41 + 17:34
31. Huhtinen, Olli 37F1020 Junior Team Finland 67:11 + 18:04
32. Ruohola, Akseli 37F1028 Junior Team Finland 68:15 + 19:08
33. Ahola, Joonas 37F1032 Junior Team Finland 68:19 + 19:12
34. Huhn, Julius 33D1015 USV TU Dresden 75:14 + 26:07
35. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 77:05 + 27:58 2617
36. Uhlíř Marek LBE9400 TJ Lokomotiva Beroun 78:03 + 28:56 2556
37. Larsson, Rasmus 21S9400 OK Alehof 79:53 + 30:46
38. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 89:53 + 40:46 1803
39. Vesanto, Anssi 37F1022 Junior Team Finland 93:14 + 44:07
40. Erlend Gronvold 14N1016 Inteam 98:10 + 49:03
41. Sommer Matěj LPU9408 OK Lokomotiva Pardubice 101:30 + 52:23
42. Malec Oldřich SLA9400 SKOB Slaný 117:05 + 67:58 73