Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Kategorie: H21A

Datum:
30.03.2013
Místo konání:
Podolí-Kvítkov, louka
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Babylon 2013
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko
Hlavní rozhodčí:
Svobodná Šárka
Stavitel tratí:
Svobodná Tereza
H21A
10.30 km, 530 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7770
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Philipp Müller 25D88 German O-Team 74:46
2. Korppi, Miika 32F0001 Ounasvaaran hiihtoseura 80:06 + 5:20
3. Luštický Martin HOR8700 TJ Jiskra Hořice 81:07 + 6:21 7936
4. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 82:21 + 7:35 7820
5. Riebisch, Martin 33D1040 USV TU Dresden 85:09 + 10:23
6. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 85:10 + 10:24 7556
7. Josef Neumann 25D8401 German O-Team 86:24 + 11:38
8. Petersen, Stefan 14D9400 Allerod OK 86:42 + 11:56
9. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 87:49 + 13:03 7308
10. Heidrich, Hannes 24D SV Robotron Dresden 87:54 + 13:08
11. Lauronen, Jarkko 18F0000 Laihian Luja 88:18 + 13:32
12. Fiskum, Gunnar 12N9100 IL Tyrving 88:49 + 14:03
13. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 89:34 + 14:48 7143
14. Přikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 90:08 + 15:22 7090
15. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 91:36 + 16:50 6953
16. Jörg, Kilian 14A0007 ASVÖ Wien 92:12 + 17:26
17. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 92:35 + 17:49 6861
18. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 93:33 + 18:47 6770
19. Rewig, Thomas 33D1036 USV TU Dresden 94:29 + 19:43
20. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 96:10 + 21:24 6525
21. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 96:23 + 21:37 6504
22. Haertelt, Daniel 26D1000 OLV Potsdam 99:10 + 24:24
23. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 100:10 + 25:24 6150
24. Lamy, Christoph 26D8500 OLV Potsdam 102:17 + 27:31
25. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 103:15 + 28:29 5861
26. Olunczek, Andrej 33D1034 USV TU Dresden 103:21 + 28:35
27. Kasal Vít SBK7540 KOB Start Blansko 103:56 + 29:10 5797
28. Dragowski, Piotr 23P8200 OK!Sport 107:04 + 32:18
29. Riebisch, Andreas 33D1039 USV TU Dresden 110:23 + 35:37
30. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 116:00 + 41:14 4665
31. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 118:35 + 43:49 4423
32. Boeck, Sascha 33D1001 USV TU Dresden 121:32 + 46:46
33. Graumann, Bodo 23D8800 ESV Lok Berlin-Schöneweide 121:47 + 47:01
34. Buhler, Stefan 33D1004 USV TU Dresden 122:21 + 47:35
35. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 133:16 + 58:30 3047
36. Lenk, Andreas 33D1024 USV TU Dresden 138:16 + 63:30
37. Świerczyński, Hubert 18P8800 KOS GRYF Szczecin 142:54 + 68:08
Sedlák Radek SNA7501 TJ START Náchod DISK 0
Proschowsky, Andreas 14D Allerod OK DISK
Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava DISK 0
Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering DISK 0
König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Wieszaczewski, Jacek 21P8500 Orientop Wrocław DISK
Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering DISK 0