Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E3

Kategorie: H21A

Datum:
31.03.2013
Místo konání:
louka uz obce Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pruský kámen
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko
Hlavní rozhodčí:
Pospíšilová Marie
Stavitel tratí:
Řada Hanka
H21A
7.60 km, 475 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7770
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Luštický Martin HOR8700 TJ Jiskra Hořice 61:11 8036
2. Philipp Müller 25D88 German O-Team 61:42 + 0:31
3. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 62:42 + 1:31 7606
4. Josef Neumann 25D8401 German O-Team 64:40 + 3:29
5. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 66:48 + 5:37 7555
6. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 67:53 + 6:42 7157
7. Haertelt, Daniel 26D1000 OLV Potsdam 67:54 + 6:43
8. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 68:46 + 7:35
9. Petersen, Stefan 14D9400 Allerod OK 69:13 + 8:02
10. Fiskum, Gunnar 12N9100 IL Tyrving 69:33 + 8:22
11. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 70:27 + 9:16
12. Rewig, Thomas 33D1036 USV TU Dresden 70:30 + 9:19
13. Riebisch, Martin 33D1040 USV TU Dresden 70:42 + 9:31
14. Korppi, Miika 32F0001 Ounasvaaran hiihtoseura 70:55 + 9:44
15. Přikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 72:12 + 11:01 6728
16. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 72:31 + 11:20 6296
17. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 73:39 + 12:28 6518
18. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 73:45 + 12:34 6586
19. Jörg, Kilian 14A0007 ASVÖ Wien 74:14 + 13:03
20. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 77:54 + 16:43 6855
21. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 78:37 + 17:26 6072
22. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 79:07 + 17:56 4804
23. Lamy, Christoph 26D8500 OLV Potsdam 81:46 + 20:35
24. Kasal Vít SBK7540 KOB Start Blansko 83:14 + 22:03 5385
25. Dragowski, Piotr 23P8200 OK!Sport 83:44 + 22:33
26. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 84:10 + 22:59
27. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 85:49 + 24:38 5300
28. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 86:49 + 25:38 5844
29. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 87:09 + 25:58 5166
30. Sedlák Radek SNA7501 TJ START Náchod 94:07 + 32:56
31. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 95:00 + 33:49 3467
32. Graumann, Bodo 23D8800 ESV Lok Berlin-Schöneweide 95:39 + 34:28
33. Olunczek, Andrej 33D1034 USV TU Dresden 96:13 + 35:02
34. Boeck, Sascha 33D1001 USV TU Dresden 98:27 + 37:16
35. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 102:44 + 41:33 3843
36. Buhler, Stefan 33D1004 USV TU Dresden 111:12 + 50:01
37. Lenk, Andreas 33D1024 USV TU Dresden 118:05 + 56:54
38. Świerczyński, Hubert 18P8800 KOS GRYF Szczecin 128:30 + 67:19
39. Wieszaczewski, Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 147:10 + 85:59
Riebisch, Andreas 33D1039 USV TU Dresden DISK
Lauronen, Jarkko 18F0000 Laihian Luja DISK