Logo

Výsledky závodu: Oblastní mistrovství v nočním OB

Kategorie: H21

Datum:
05.04.2013
Místo konání:
Drhleny
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Branžež
Ředitel závodu:
Provazník Jiří
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel
Stavitel tratí:
Váňa Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Žádný protest nebyl podán.

H21 10.10 km, 390 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8298

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 81:47 8868
2. Loesch Soeren 25D German O-Team 84:32 + 2:45
3. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 86:37 + 4:50 8411
4. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 95:04 + 13:17 7613
5. Kraemer Andrei 25D German O-Team 96:46 + 14:59
6. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 101:39 + 19:52 6991
7. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 101:41 + 19:54 6988
8. Luštický Martin HOR8700 TJ Jiskra Hořice 102:20 + 20:33 6926
9. Spaeth Felix 25D German O-Team 102:32 + 20:45
10. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 104:49 + 23:02 6692
11. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 109:44 + 27:57 6227
12. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 109:48 + 28:01 6221
13. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 111:57 + 30:10 6018
14. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 118:26 + 36:39 5405
15. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 118:53 + 37:06 5362
16. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 120:41 + 38:54 5192
17. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 121:32 + 39:45 5112
18. Hejl Jakub DKP8900 Oddíl OB Kotlářka 134:09 + 52:22 3920
19. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 162:15 + 80:28 1265
20. Urban Hynek 11C6800 Atleti v akci 180:20 + 98:33
21. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 192:16 + 110:29 0
Drahokoupil Aleš DKP8501 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hoolihan John NE2 DISK
Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK 0
Kondrát Martin PGP6501 SK Praga DISK 0
Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Friedrichs Bjarne 25D German O-Team DISK
Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Thomas Rewig 25D German O-Team DISK
Žitný Tomáš SMB8901 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK 0
Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov DISK 0