Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
13.04.2013
Místo konání:
Rudka u Kunštátu
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Mapa:
Kříb
Ředitel závodu:
Jalový Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Jalový Milan
Stavitel tratí:
Henek Michal
Protokol:
Zavod proběhl podle pravidel za proměnlivého aprílového počasí při teplotě okolo 10 stupňů. Nebyl podán žádný protest.
H21C
8.90 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8316
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 55:52 8469
2. Čech Radovan TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno 57:15 + 1:23 8267
3. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 57:37 + 1:45 8214
4. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 58:40 + 2:48 8060
5. Mokrý Stanislav ABM9202 C KOB Moira Brno 59:08 + 3:16 7992
6. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 59:21 + 3:29 7960
7. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:31 + 4:39 7790
8. Perknovský Radim JPV8235 C SK Prostějov 60:58 + 5:06 7724
9. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 61:21 + 5:29 7668
10. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 62:51 + 6:59 7449
11. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:55 + 7:03 7439
12. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 65:10 + 9:18 7111
13. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 65:18 + 9:26 7091
14. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 65:23 + 9:31 7079
15. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 65:55 + 10:03 7001
16. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 66:55 + 11:03 6855
17. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 67:15 + 11:23 6806
18. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 68:26 + 12:34 6633
19. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 68:57 + 13:05 6558
20. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 69:42 + 13:50 6448
21. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 70:01 + 14:09 6402
22. Schmid Vladimír ADA8701 C OOB TJ Spartak Adamov 70:04 + 14:12 6395
23. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 72:29 + 16:37 6042
24. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 72:38 + 16:46 6020
25. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 74:02 + 18:10 5815
26. Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK Mendelu Brno 77:27 + 21:35 5316
27. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 78:31 + 22:39 5160
27. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 78:31 + 22:39 5160
29. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 79:56 + 24:04 4953
30. Pavelka Jan MBM8500 C 82:37 + 26:45 4561
31. Klimánek Martin ABM7703 C KOB Moira Brno 84:27 + 28:35 4293
32. Humlíček Aleš ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno 84:32 + 28:40 4281
33. Sanka Ondřej NER0003 C 85:45 + 29:53
34. Kořán Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 86:44 + 30:52 3960
35. Toman Filip ABM9309 B KOB Moira Brno 86:48 + 30:56 3950
36. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 91:19 + 35:27 3290
37. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 92:16 + 36:24 3151
38. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 93:11 + 37:19 3017
39. Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 96:38 + 40:46 2513
40. Kasal Vít SBK7540 C KOB Start Blansko 100:26 + 44:34 1958