Výsledky závodu: Oblastní mistrovství v nočním OB

Datum:
17.04.2013
Místo konání:
Šternberk, hospoda Na Vyhlídce GPS: 49°43'48.315"N, 17°18'20.091"E
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
1:10 000, E= 5m, stav IV 2013, vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Skyvová Kristýna
Hlavní rozhodčí:
Petřivalský Marek
Stavitel tratí:
Hynek Petr, Skyva Petr
Kategorie:
D16     D21     D35     H16     H18     H21     H35     P    
D16
3.20 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 71:54
D21
4.80 km, 205 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 54:23
2. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 66:33 + 12:10
3. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 72:32 + 18:09
Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
D35
4.20 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 55:10
2. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 62:19 + 7:09
3. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 65:17 + 10:07
H16
4.80 km, 205 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 48:04
2. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 53:06 + 5:02
H18
5.10 km, 215 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 51:38
2. Mikula Jan SSU9609 C SK Severka Šumperk 57:41 + 6:03
H21
6.10 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 44:23
2. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 48:08 + 3:45
3. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 54:10 + 9:47
4. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 68:31 + 24:08
H35
5.10 km, 215 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 48:33
2. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 49:25 + 0:52
3. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 52:28 + 3:55
4. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 53:13 + 4:40
5. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 63:58 + 15:25
6. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 77:54 + 29:21
7. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:22 + 35:49
8. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 96:25 + 47:52
P
2.30 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 18:31
2. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 25:37 + 7:06
3. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 26:56 + 8:25
4. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 28:50 + 10:19