Logo

Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček

Kategorie: H21

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Předklášteří u Tišnova, SKI areál Klínek
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Kozí brada 366, 1:10000, e=5m, srpen 2012, hl.kartograf Radovan Čech
Ředitel závodu:
Štěpánková Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Kozák Osvald
Stavitel tratí:
Čech Radovan
JURY:
Matras Jaroslav, Přikryl Petr, Kheil Radim
Protokol:
Povětrnostní podm. : zataženo, 14°C

Protest nebyl podán, jury nezasedala.
Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Dvěma závodníkům byla ošetřena drobná zranění.

H21 4.90 km, 150 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8342

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 29:58 8748
2. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 31:01 + 1:03 8458
3. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 31:32 + 1:34 8316
4. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 31:39 + 1:41 8283
5. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 32:12 + 2:14 8132
6. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 32:24 + 2:26 8076
7. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 33:04 + 3:06 7893
8. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 33:28 + 3:30 7782
9. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 33:30 + 3:32 7773
10. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 33:45 + 3:47 7704
11. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 33:47 + 3:49 7695
11. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 33:47 + 3:49 7695
13. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 33:51 + 3:53 7676
14. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 33:52 + 3:54 7672
14. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 33:52 + 3:54 7672
16. Hirš Otakar VBM9801 A VSK Mendelu Brno 33:55 + 3:57 7658
17. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 34:07 + 4:09 7603
18. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 34:15 + 4:17 7566
19. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 34:39 + 4:41 7456
20. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 34:59 + 5:01 7364
21. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 35:04 + 5:06 7341
22. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 35:07 + 5:09 7327
22. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 35:07 + 5:09 7327
24. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 35:38 + 5:40 7184
25. Schmid Vladimír ADA8701 C OOB TJ Spartak Adamov 35:45 + 5:47 7152
26. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 35:47 + 5:49 7143
27. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 35:49 + 5:51 7134
28. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 36:05 + 6:07 7060
29. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 36:07 + 6:09 7051
30. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 36:21 + 6:23 6986
31. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 36:28 + 6:30 6954
32. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 36:30 + 6:32 6945
33. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 36:48 + 6:50 6862
34. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 37:00 + 7:02 6807
35. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 37:20 + 7:22 6715
36. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 37:24 + 7:26 6697
37. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 37:36 + 7:38 6641
38. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 37:44 + 7:46 6605
39. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 37:56 + 7:58 6550
40. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 37:58 + 8:00 6540
41. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 38:43 + 8:45 6333
42. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 38:51 + 8:53 6297
43. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 38:52 + 8:54 6292
44. Humlíček Aleš ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno 38:59 + 9:01 6260
45. Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:26 + 9:28 6136
46. Kamenický Tobiáš OSN9339 B SK OS Nové Město n. M. 39:55 + 9:57 6002
47. Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK Mendelu Brno 40:39 + 10:41 5800
48. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 41:00 + 11:02 5703
49. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 41:09 + 11:11 5662
50. Arthur Jarmijev ZBM8844 C SK Žabovřesky Brno 41:18 + 11:20
51. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 41:25 + 11:27 5588
52. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 41:59 + 12:01 5432
53. Kasal Vít SBK7540 C KOB Start Blansko 42:10 + 12:12 5381
54. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:22 + 13:24 5050
55. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:12 + 14:14 4820
56. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 44:35 + 14:37 4714
57. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 44:36 + 14:38 4710
58. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 44:57 + 14:59 4613
59. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 45:30 + 15:32 4461
60. Veselý Martin ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno 46:52 + 16:54 4084
61. Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno 47:01 + 17:03 4043
62. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 47:29 + 17:31 3914
63. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 48:00 + 18:02 3771
64. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 48:03 + 18:05 3758
65. Benc Jiří TAP8002 C KOB TRETRA Praha 50:51 + 20:53 2985
66. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:32 + 21:34 2796
67. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 55:43 + 25:45 1642
68. Novák Lubomír OSN7601 C SK OS Nové Město n. M. 62:42 + 32:44 0
69. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 64:44 + 34:46 0
Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč DISK 0
Ráb Martin RBK8307 C SK Radioklub Blansko DISK 0
Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK 0