Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panovcová Anita | OTK0351 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 24:53 | |
MS | Šrottová Natálie | TZL0256 | C | SKOB Zlín | 29:20 | + 4:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Sára | LCE0252 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:39 | |
2. | Poláková Lenka | SOP0151 | B | OOB TJ Slezan Opava | 22:18 | + 1:39 |
3. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:31 | + 1:52 |
4. | Hájková Lucie | AOP0350 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:22 | + 3:43 |
5. | Tichá Marie | TZL0253 | C | SKOB Zlín | 26:56 | + 6:17 |
6. | Pišová Barbora | LCE0251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:54 | + 10:15 |
7. | Tichá Julie | TZL0252 | C | SKOB Zlín | 30:57 | + 10:18 |
8. | Golová Tereza | VIC0162 | C | OB Vizovice | 32:06 | + 11:27 |
9. | Šišková Kamila | TZL0250 | C | SKOB Zlín | 35:23 | + 14:44 |
Kůstková Barbora | VIC0259 | C | OB Vizovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Lucie | JZL0051 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 29:25 | |
2. | Poláková Tereza | SOP9951 | B | OOB TJ Slezan Opava | 29:53 | + 0:28 |
3. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:22 | + 1:57 |
4. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | B | SKOB Zlín | 33:17 | + 3:52 |
5. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | C | OB Vizovice | 43:22 | + 13:57 |
6. | Müllerová Erika | OTK0050 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 44:30 | + 15:05 |
7. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:03 | + 19:38 |
8. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:26 | + 35:01 |
9. | Paterová Klára | TZL0093 | C | SKOB Zlín | 66:39 | + 37:14 |
10. | Tichá Veronika | TZL9951 | C | SKOB Zlín | 70:38 | + 41:13 |
Horáková Hanka | TZL0054 | B | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kůstková Daniela | VIC9898 | A | OB Vizovice | 26:57 | |
2. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 28:06 | + 1:09 |
3. | Hanousková Renata | LCE9852 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:21 | + 10:24 |
4. | Zentrichová Daniela | OTK9751 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 39:06 | + 12:09 |
5. | Šomanová Anna | LCE9855 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:57 | + 14:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Končáková Klára | LCE9555 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:03 | |
2. | Krajcarová Soňa | SKM9551 | C | KOB Směr Kroměříž | 56:27 | + 19:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 32:17 | 5287 | |
2. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 32:46 | + 0:29 | 5212 |
3. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:24 | + 2:07 | 4958 |
4. | Otrusinová Jana | TZL8658 | C | SKOB Zlín | 36:30 | + 4:13 | 4631 |
5. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 36:36 | + 4:19 | 4616 |
6. | Koláriková Lucie | TZL9451 | A | SKOB Zlín | 42:12 | + 9:55 | 3746 |
7. | Bláhová Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 42:27 | + 10:10 | 3707 |
8. | Vlažná Lucie | LCE8751 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:57 | + 14:40 | 3007 |
9. | Řezaninová Iva | ZVS9250 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 48:33 | + 16:16 | 2759 |
10. | Kociánová Barbora | TZL9454 | B | SKOB Zlín | 54:50 | + 22:33 | 1782 |
11. | Christovová Neli | SKM9151 | C | KOB Směr Kroměříž | 56:25 | + 24:08 | 1536 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 35:27 | |
2. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 37:18 | + 1:51 |
3. | Rydlová Jana | VIC7752 | C | OB Vizovice | 37:31 | + 2:04 |
4. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 38:09 | + 2:42 |
5. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:22 | + 3:55 |
6. | Hájková Jitka | AOP7150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:28 | + 5:01 |
7. | Klímová Barbora | OTK7251 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 41:04 | + 5:37 |
8. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 41:52 | + 6:25 |
9. | Divilová Lenka | TZL7400 | C | SKOB Zlín | 42:34 | + 7:07 |
10. | Pišová Hana | LCE7053 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:06 | + 8:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 31:02 | |
2. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:12 | + 0:10 |
3. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:01 | + 1:59 |
4. | Denysenko Tamara | VZAXXX1 | C | 33:54 | + 2:52 | |
5. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 34:04 | + 3:02 |
6. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:27 | + 3:25 |
7. | Polášková Kamila | TZL6052 | C | SKOB Zlín | 38:24 | + 7:22 |
8. | Končáková Kateřina | HLV6856 | C | KČT - OB Holešov | 42:20 | + 11:18 |
9. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 42:42 | + 11:40 |
10. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 43:24 | + 12:22 |
11. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 48:56 | + 17:54 |
12. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 52:01 | + 20:59 |
13. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 61:18 | + 30:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 35:30 | |
2. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín | 46:44 | + 11:14 |
3. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 52:59 | + 17:29 |
4. | Christovová Marie | SKM5851 | C | KOB Směr Kroměříž | 53:58 | + 18:28 |
5. | Chromčáková Ivana | JZL5450 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 82:00 | + 46:30 |
6. | Strnadlová Zdeňka | SKM5557 | C | KOB Směr Kroměříž | 85:13 | + 49:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jochec Jan | VIC0304 | C | OB Vizovice | 25:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundrata Jan | JZL0201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 18:07 | |
2. | Chovanec Václav | TZL0201 | C | SKOB Zlín | 19:26 | + 1:19 |
3. | Klíma Robert | OTK0202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 23:14 | + 5:07 |
4. | Janas Petr | PGP0200 | C | SK Praga | 24:15 | + 6:08 |
5. | Janík Patrik | LCE0101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:39 | + 8:32 |
6. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Baník Havířov | 27:44 | + 9:37 |
7. | Volko Michal | VIC0204 | C | OB Vizovice | 27:48 | + 9:41 |
8. | Smolka Roman | VIC0102 | B | OB Vizovice | 28:06 | + 9:59 |
9. | Pšenčík Jan | VIC0100 | C | OB Vizovice | 49:05 | + 30:58 |
10. | Suchánek Jakub | XBM0201 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 52:19 | + 34:12 |
Pšenčík David | VIC0209 | C | OB Vizovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zentrich Dušan | OTK0002 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 30:20 | |
2. | Kadleček Jan | LCE9906 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:58 | + 2:38 |
3. | Pospíšil Štěpán | KVS0001 | B | SKOB Kobra Vsetín | 33:22 | + 3:02 |
4. | Láznička Václav | TZL9901 | B | SKOB Zlín | 35:24 | + 5:04 |
5. | Vopařil Jan | LCE9911 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:52 | + 8:32 |
6. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | C | SKOB Zlín | 42:27 | + 12:07 |
7. | Panovec Kryštof | OTK0001 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 47:50 | + 17:30 |
8. | Malý Vojtěch | VIC0005 | C | OB Vizovice | 61:29 | + 31:09 |
Turza Tomáš | LCE9912 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Müller Tomáš | OTK9901 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 25:49 | |
2. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | B | KČT - OB Holešov | 26:02 | + 0:13 |
3. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 26:37 | + 0:48 |
4. | Šiška Petr | TZL9801 | B | SKOB Zlín | 33:28 | + 7:39 |
5. | Švestka Vít | KVS9700 | C | SKOB Kobra Vsetín | 36:28 | + 10:39 |
Pechal Petr | KVS9802 | B | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Turna Matyáš | TZL9603 | C | SKOB Zlín | 32:47 | |
2. | Svačina Jan | TZL9501 | B | SKOB Zlín | 34:10 | + 1:23 |
3. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:45 | + 3:58 |
4. | Dvorský Petr | SKM9601 | A | KOB Směr Kroměříž | 37:31 | + 4:44 |
5. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 41:44 | + 8:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smola Michal | TZL8131 | E | SKOB Zlín | 29:06 | 9307 | |
2. | Zbranek Roman | ASU8808 | E | Magnus Orienteering | 29:24 | + 0:18 | 9213 |
3. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:40 | + 0:34 | 9129 |
4. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:13 | + 1:07 | 8956 |
5. | Valenta Jiří | LCE9201 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:48 | + 1:42 | 8773 |
6. | Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | 30:56 | + 1:50 | 8731 |
7. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:54 | + 3:48 | 8115 |
7. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 32:54 | + 3:48 | 8115 |
9. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 34:14 | + 5:08 | 7696 |
9. | Láznička Jan | TZL9405 | A | SKOB Zlín | 34:14 | + 5:08 | 7696 |
11. | Stehlík Martin | ZBM8503 | C | SK Žabovřesky Brno | 34:46 | + 5:40 | 7529 |
12. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:54 | + 5:48 | 7487 |
13. | Cahel Marek | LCE8803 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:03 | + 6:57 | 7126 |
14. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:07 | + 7:01 | 7105 |
15. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:04 | + 9:58 | 6180 |
16. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | B | KOB Směr Kroměříž | 40:12 | + 11:06 | 5824 |
17. | Janas Petr | XBM7103 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 41:08 | + 12:02 | 5532 |
18. | Schäfer Jan | TZL9301 | A | SKOB Zlín | 41:14 | + 12:08 | 5500 |
19. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 42:39 | + 13:33 | 5056 |
20. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:53 | + 13:47 | 4983 |
21. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:13 | + 17:07 | 3937 |
22. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:18 | + 17:12 | 3911 |
23. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 46:54 | + 17:48 | 3723 |
24. | Žemlík Boleslav | KVS9101 | C | SKOB Kobra Vsetín | 47:34 | + 18:28 | 3514 |
25. | Volkov Alexander | VZA | C | 49:41 | + 20:35 | ||
26. | Benroth Jakub | TZL9002 | C | SKOB Zlín | 50:52 | + 21:46 | 2478 |
27. | Kavan Jiří | SKM9402 | C | KOB Směr Kroměříž | 54:31 | + 25:25 | 1333 |
28. | Měrka Roman | VIC8308 | C | OB Vizovice | 55:28 | + 26:22 | 1035 |
29. | Lechner Roman | VIC8108 | C | OB Vizovice | 84:03 | + 54:57 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:31 | |
2. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:07 | + 0:36 |
3. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 32:39 | + 3:08 |
4. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 32:41 | + 3:10 |
5. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 36:35 | + 7:04 |
6. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 37:20 | + 7:49 |
7. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 37:50 | + 8:19 |
8. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 38:57 | + 9:26 |
9. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 39:25 | + 9:54 |
10. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 40:27 | + 10:56 |
11. | Suchánek Ladislav | XBM7008 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 43:21 | + 13:50 |
12. | Kožuch Vít | SKM7802 | C | KOB Směr Kroměříž | 43:29 | + 13:58 |
13. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:03 | + 16:32 |
14. | Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 47:10 | + 17:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:03 | |
2. | Galík Svaťa | TZL6301 | C | SKOB Zlín | 35:35 | + 0:32 |
3. | Končák Jaroslav | HLV6321 | C | KČT - OB Holešov | 36:50 | + 1:47 |
4. | Cigoš Petr | TBM5602 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:57 | + 1:54 |
5. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 37:47 | + 2:44 |
6. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 39:04 | + 4:01 |
7. | Černík Milan | KVS6501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 40:30 | + 5:27 |
8. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 45:17 | + 10:14 |
9. | Otrusina Milan | EZL6205 | C | PEV Zlín | 45:50 | + 10:47 |
10. | Kadaňka Jiří | ROV6001 | C | OK Rožnov | 52:40 | + 17:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 27:38 | |
2. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 29:07 | + 1:29 |
3. | Chalupa Tomáš | KVS5501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 33:34 | + 5:56 |
4. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 34:46 | + 7:08 |
5. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 37:43 | + 10:05 |
6. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 39:23 | + 11:45 |
7. | Šebela Bedřich | KVS5801 | C | SKOB Kobra Vsetín | 44:44 | + 17:06 |
8. | Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 46:05 | + 18:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 49:30 | |
2. | Řezanina Josef | ZVS3701 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 56:56 | + 7:26 |
3. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 85:54 | + 36:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedruchová Štěpánka | TZL0350 | C | SKOB Zlín | 18:27 | |
2. | Mudráková Eliška | LCE0352 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:04 | + 1:37 |
3. | Bednařík Sebastián | LCE0401 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:34 | + 8:07 |
4. | Pišová Adéla | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:50 | + 8:23 |
5. | Baranek Lukas | VIC | C | OB Vizovice | 27:47 | + 9:20 |
6. | Matuška Václav | KVS0302 | C | SKOB Kobra Vsetín | 28:51 | + 10:24 |
7. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 29:13 | + 10:46 |
8. | Blahova Daniela | HLV | C | KČT - OB Holešov | 31:20 | + 12:53 |
9. | Humeník David | LCE0402 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:09 | + 19:42 |
Plasek Karel | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
MS | Bartík Filip | TZL0202 | C | SKOB Zlín | 25:23 | + 6:56 |
MS | Dufková Renata | LCE0253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánek Martin | XBM0401 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 17:40 | |
2. | Jedruch Viktor | TZL0600 | C | SKOB Zlín | 20:06 | + 2:26 |
3. | Neverilova Katerina | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:56 | + 3:16 |
3. | Svobodová Klára | LCE0153 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:56 | + 3:16 |
5. | Batani Valentina | TZL | C | SKOB Zlín | 23:58 | + 6:18 |
6. | Pekarek Tobias | TZL | C | SKOB Zlín | 24:25 | + 6:45 |
7. | Macka Sebastián | LCE1112 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:26 | + 8:46 |
8. | Prchlikova Barbora | TZL | C | SKOB Zlín | 26:31 | + 8:51 |
9. | Batani Valeria | TZL | C | SKOB Zlín | 26:43 | + 9:03 |
10. | Riesslerová Eliska | TZL | C | SKOB Zlín | 29:42 | + 12:02 |
11. | Stepancikova Nikola | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:51 | + 20:11 |
12. | Mališková Kristýna | LCE0552 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:12 | + 20:32 |
13. | Kundratova Eva | JZL | C | TJ Jižní svahy Zlín | 39:24 | + 21:44 |
14. | Pospíšilová Eliška | KVS0751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 41:47 | + 24:07 |
15. | Klímová Markéta | OTK | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 41:51 | + 24:11 |
16. | Krocova Kristyna | VIZ | C | 42:44 | + 25:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichý Libor | TZL6535 | C | SKOB Zlín | 37:01 | |
2. | Pospíšilová Lenka | KVS7150 | C | SKOB Kobra Vsetín | 37:33 | + 0:32 |
3. | Tichá Ladislava | TZL6595 | C | SKOB Zlín | 39:47 | + 2:46 |
4. | Vebrova Sarka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 41:38 | + 4:37 |
5. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 47:11 | + 10:10 |
6. | Kroc Krystof | VIZ | C | 61:25 | + 24:24 | |
Pospíšil Radim | KVS7200 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 28:20 | |
2. | Řezanina Lubomír | ZVS6601 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 41:05 | + 12:45 |
3. | Cigosova Marie | XXX | C | Test XXX | 42:17 | + 13:57 |
4. | Bantová Martina | OTK7250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 58:31 | + 30:11 |