Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21K

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Louka na severním okraji obce Rynoltice, bude značeno, možnost postavit klubové stany
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Bubo bubo, 1:10 000, E 5m, stav duben 2012, dle IOF, není vodovzdorně upravena, formát A3
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina, Polák Jaroslav
JURY:
Picek Jan, Omová Jana, Paroulková Iva
Protokol:
Závod proběhl bez problémů.

H21K 7.10 km, 360 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7405

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kučera Jan VSP7302 VSP USK Praha 48:25 7703
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV SOK TJ Turnov 49:58 + 1:33 7476
3. Arnošt Kamil VSP7301 VSP USK Praha 52:59 + 4:34 7033
4. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 53:24 + 4:59 6972
5. Härtelt Daniel OLV Potsdam e.V. 54:47 + 6:22
6. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteering 55:39 + 7:14 6642
7. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 VSP USK Praha 57:05 + 8:40 6431
8. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteering 57:30 + 9:05 6370
9. Hradecký Jaroslav DOK6300 DOK OK Doksy 57:32 + 9:07 6365
10. Dittmann Robert SSV Planeta Radebeul 57:35 + 9:10
11. Boskovský Vojtěch DOK9601 DOK OK Doksy 58:01 + 9:36 6294
12. Aschermann Jan VSP6902 VSP USK Praha 58:05 + 9:40 6285
13. Röhnert Max SSV Planeta Radebeul 59:18 + 10:53
14. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 59:51 + 11:26 6025
15. Němeček Jan VSP6201 VSP USK Praha 60:21 + 11:56 5952
16. Blahuta Marek MFP7301 MFP VŠSK MFF UK Praha 62:26 + 14:01 5646
17. Leidinger Paul 308 Gävle OK 62:53 + 14:28
18. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-Micron Brno město 63:48 + 15:23 5446
19. Birnstock Jan OK Leipzig 63:49 + 15:24
20. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:39 + 16:14 5321
21. Heidrich Hannes SV Robotron Dresden 65:25 + 17:00
22. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 65:34 + 17:09 5186
23. Albl Miloslav LME7600 LME SK Los Mělník 65:35 + 17:10 5184
24. Kunc Radovan TJN5549 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 67:48 + 19:23 4858
25. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 68:04 + 19:39 4819
26. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteering 68:20 + 19:55 4780
27. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 69:18 + 20:53 4638
28. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteering 69:23 + 20:58 4626
29. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP VŠTJ Ekonom Praha 69:37 + 21:12 4592
30. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteering 69:49 + 21:24 4562
31. Nývlt Petr SNA8004 SNA TJ START Náchod 69:58 + 21:33 4540
32. Novák Tom DOK5500 DOK OK Doksy 70:09 + 21:44 4513
33. Synek Antonín DOK7800 DOK OK Doksy 70:20 + 21:55 4487
34. Pavelka Jan MBM8500 MBM O-Micron Brno město 70:50 + 22:25 4413
35. Procházka Tomáš SCP8200 SCP OK Sparta Praha 70:55 + 22:30 4401
36. Margold Martin DKP8106 DKP Oddíl OB Kotlářka 71:07 + 22:42 4372
37. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 71:28 + 23:03 4320
38. Pesničák Jan SMR7902 SMR SK SNS Smržovka 71:56 + 23:31 4252
39. Kalous Antonín KON7708 KON KOB Konice 72:16 + 23:51 4203
40. Meyer Dirk 314 Radioklub OK1KYP Praha 72:25 + 24:00
41. von Dalowski Jan 324 Junior Team Norway 73:36 + 25:11
42. Jahn Petr VIC8400 OB Vizovice 73:42 + 25:17 3992
43. Foršt Jakub PGP7509 PGP SK Praga 74:38 + 26:13 3855
44. Kääriäinen Tomi 262 WKS Śląsk Wrocław 76:02 + 27:37
45. Kout Radovan Ner nereg 78:01 + 29:36
46. Janata Pavel 518 Ner nereg 78:37 + 30:12
47. Doležal Martin PGP8100 PGP SK Praga 80:14 + 31:49 3033
48. Karmazín Petr VLI4901 VLI Slavia Liberec orienteering 80:17 + 31:52 3026
49. Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 80:50 + 32:25 2945
50. Ryjáček Jan LPM8004 LPM OK Lokomotiva Plzeň 81:41 + 33:16 2821
51. Kolaja Jan VLI8100 VLI Slavia Liberec orienteering 82:13 + 33:48 2742
52. Stránský Michal BOR8900 BOR OK Jiskra Nový Bor 82:25 + 34:00 2713
53. Lorenz Haik OLV Potsdam e.V. 83:44 + 35:19
54. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ Turnov 83:55 + 35:30 2493
55. Pustai David TJN9301 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 84:17 + 35:52 2439
56. Valter Petr KBP4500 KBP KBP Praha 85:35 + 37:10 2248
57. Borák Michal EKP8304 EKP VŠTJ Ekonom Praha 87:47 + 39:22 1925
58. Kohl Jiří KPY6201 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:54 + 40:29 1761
59. Hejtmánek Martin TAP8605 TAP KOB TRETRA Praha 89:51 + 41:26 1622
60. Uhlig Raimund 227 SK Hlinsko 91:43 + 43:18
61. Hulha Lukáš LTP9405 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:31 + 48:06 643
62. Hořínek Jaroslav VSP5000 VSP USK Praha 97:16 + 48:51 533
63. Korthauer Marius DKP8402 DKP Oddíl OB Kotlářka 97:24 + 48:59
64. Večeřa Martin TJN9105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 98:52 + 50:27 298
65. Koštejn Pavel DOK7100 DOK OK Doksy 102:12 + 53:47 0
66. Weisbrich Martin ATSV Gebirge/Gelobtland 111:51 + 63:26
67. Řezáč Pavel VLI6900 VLI Slavia Liberec orienteering 118:47 + 70:22 0
68. Janák Jiří Ner nereg 120:45 + 72:20
69. Tröße Harald SV TU Ilmenau 139:05 + 90:40
70. Drüen Sebastian 412 Dynamo Malá Skála 158:04 + 109:39
71. Menzel Alexander Läuferbund Schwarzenberg 90 220:21 + 171:56
Bräuer Enrico SV Lengefeld DISK
Knitsch Sebastian 204 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Charousek Jakub DOK9200 DOK OK Doksy DISK 0