Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Louka na severním okraji obce Rynoltice, bude značeno, možnost postavit klubové stany
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Bubo bubo, 1:10 000, E 5m, stav duben 2012, dle IOF, není vodovzdorně upravena, formát A3
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina, Polák Jaroslav
JURY:
Picek Jan, Omová Jana, Paroulková Iva
Protokol:
Závod proběhl bez problémů.
H21L
10.60 km, 610 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8795
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolařík Tomáš BOR7809 BOR OK Jiskra Nový Bor 73:19 8817
2. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 73:28 + 0:09 8799
3. Kořínek Tomáš BOR9007 BOR OK Jiskra Nový Bor 73:43 + 0:24 8769
4. Henych Martin SJC8601 SJC Sportcentrum Jičin 73:44 + 0:25 8767
5. Kovář Miroslav SCP8103 SCP OK Sparta Praha 76:17 + 2:58 8462
6. Sysel Ctibor PGP8700 PGP SK Praga 77:07 + 3:48 8362
7. Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice 77:26 + 4:07 8324
8. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteering 77:57 + 4:38 8263
9. Kundisch Wieland 260 SSV Planeta Radebeul 78:49 + 5:30
10. Matějů Michal VLI7702 VLI Slavia Liberec orienteering 80:07 + 6:48 8003
11. Leibiger Janek 306 Ekonom Banska Bystrica 80:20 + 7:01
12. Procházka Jan PGP8206 PGP SK Praga 80:28 + 7:09 7961
13. Semík Ondřej KAM9401 KAM SK Kamenice 82:23 + 9:04 7732
14. Makovský Jakub TAP8511 TAP KOB TRETRA Praha 82:32 + 9:13 7714
15. Klapal Jan LPU9006 LPU OK Lokomotiva Pardubice 83:24 + 10:05 7610
16. Pokorný Ondřej PGP7506 PGP SK Praga 84:41 + 11:22 7457
17. Tihon Michal PHK7905 PHK OK 99 Hradec Králové 84:52 + 11:33 7435
18. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 85:18 + 11:59 7383
19. Žaloudek Petr SJC8309 SJC Sportcentrum Jičin 86:26 + 13:07 7247
20. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 86:56 + 13:37 7188
21. Neumann Josef 272 Ringerike O-lag 87:07 + 13:48
22. Semík Vojtěch KAM9100 KAM SK Kamenice 87:42 + 14:23 7096
22. Klícha Martin VAM8811 VAM OOB Vamberk 87:42 + 14:23 7096
24. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičin 88:09 + 14:50 7042
25. Mašata Roman PHK7107 PHK OK 99 Hradec Králové 88:43 + 15:24 6974
26. Francke Jan DOK8400 DOK OK Doksy 89:14 + 15:55 6912
27. Goericke Marvin Berliner TSC 89:25 + 16:06
28. von Dalowski Felix 323 OK Vršovice 90:21 + 17:02
29. Musil Pavel SJC7705 SJC Sportcentrum Jičin 90:44 + 17:25 6733
30. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 91:20 + 18:01 6661
31. Leibiger Jens 307 USV TU Dresden 91:36 + 18:17
32. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 91:57 + 18:38 6587
33. Leideck Karsten 264 Tukan Iwiny 92:39 + 19:20
34. Sysel Ondřej PGP8302 PGP SK Praga 93:22 + 20:03 6418
35. Tomeš Petr SJC7531 SJC Sportcentrum Jičin 94:01 + 20:42 6340
36. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 95:17 + 21:58 6188
37. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteering 95:19 + 22:00 6184
38. Kondrát Martin PGP6501 PGP SK Praga 95:39 + 22:20 6145
39. Illner Jakub DKP6601 DKP Oddíl OB Kotlářka 95:45 + 22:26 6133
40. Klapal Michal VAM8802 VAM OOB Vamberk 96:16 + 22:57 6071
41. Ahlburg Martin SV IHW Alex 78 Berlin 98:34 + 25:15
42. Bäßler Steffen SV Bad Düben 98:59 + 25:40
43. Rewig Thomas 276 PUKS Młode Orły 99:47 + 26:28
44. Zelenin Anatolij 291 Helsingin Suunnistajat 103:23 + 30:04
45. Tröße Thomas SV TU Ilmenau 104:49 + 31:30
46. Fišer Jiří SLP8503 SLP OOB Slavia Praha 106:33 + 33:14 4840
47. Adorjan Peter Berliner TSC 109:57 + 36:38
48. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 111:45 + 38:26 4218
49. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 113:57 + 40:38 3955
50. Koldinský Jan KPY8506 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 115:00 + 41:41 3829
51. Möser Uwe 315 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 115:36 + 42:17
52. Ramba Jiří DKP8606 DKP Oddíl OB Kotlářka 116:26 + 43:07 3658
53. Semík Luboš KAM6201 KAM SK Kamenice 118:41 + 45:22 3388
54. Olunczek Andrej 275 Slask O-Team 118:57 + 45:38
55. Moravec Jan TUR9000 TUR OOB TJ Turnov 127:07 + 53:48 2379
56. Hromádka Miroslav SUL6000 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 127:13 + 53:54
57. Pflug Norbert OLV Potsdam e.V. 133:36 + 60:17
58. Lenk Andreas 265 Orientop Wrocław 145:01 + 71:42
59. Graumann Bodo 219 SK Los Mělník 146:32 + 73:13
60. Pešík Michal TJN7701 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 155:43 + 82:24 0
Kretzschmar Matthias 304 Suomussalmen Rasti DISK
Štěrba Zbyněk LPU8304 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK 0