Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : CTB (17)

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Leština u Skály
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Panský les
Ředitel závodu:
Čejka Miloslav
Hlavní rozhodčí:
Hrstka Vladislav
Stavitel tratí:
Čejka Tomáš
JURY:
Krejsa Jan, Pospíšil Jaromír, Voborníková Eva
Protokol:
Kód závodu: 130504062 Datum: 4.5.2013 Druh závodu: Oblastní žebříček Pořadatel: JHB - TJ Jiskra Havlíčkúv Brod Oblast: Vysočina Členové jury: Jan Krejsa (CHT), Jaromír Pospíšil (PZR ), Eva Voborníková (CTB) Závěr závodu: Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D16     D21C     D21D     D45     H10N     H18     H21C     H35     H45     HDR     P    
D16
3.30 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Dobrovolná Kateřina CTB9751 SK OB Chotěboř 63:52 + 32:47
D21C
4.10 km, 130 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7043
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 31:11 8332
2. Králová Michaela CTB7959 SK OB Chotěboř 39:59 + 8:48 6708
D21D
3.50 km, 65 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 766
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Šťastná Alena CTB7351 SK OB Chotěboř 55:59 + 15:21 676
8. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 92:31 + 51:53 117
D45
3.30 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 38:40 + 5:45
H10N
3.00 km, 45 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Král Adam CTB0501 SK OB Chotěboř 37:46 + 15:21
H18
4.30 km, 120 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Jirsa Ondřej CTB9501 SK OB Chotěboř 58:15 + 17:49
H21C
5.00 km, 130 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7123
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
8. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 37:14 + 6:02 6361
H35
4.50 km, 115 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 62:17 + 23:20
H45
4.10 km, 100 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 43:13 + 4:11
HDR
3.00 km, 45 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 25:23 + 1:48
8. Fikar Tomáš CTB SK OB Chotěboř 29:10 + 5:35
9. Fikarová Andrea CTB SK OB Chotěboř 29:21 + 5:46
10. Fikar Jan CTB SK OB Chotěboř 29:28 + 5:53
13. Gregor Marek CTB0901 SK OB Chotěboř 35:13 + 11:38
P
2.60 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Fikar Jan CTB7802 SK OB Chotěboř 51:18 + 27:25