Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 27:45 | ||
2. | Kubičková Kateřina | SJH0652 | SJH Jindřichův Hradec | 44:40 | + 16:55 | |
Kerelová Eliška | JHB | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | |||
Lukášová Markéta | CHT | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 15:02 | ||
2. | Sobotková Klára | PZR0351 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 17:28 | + 2:26 | |
3. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH Jindřichův Hradec | 19:04 | + 4:02 | |
4. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 21:34 | + 6:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 20:56 | ||
2. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 26:53 | + 5:57 | |
3. | Zlesáková Adéla | CHT0151 | OOB SK Chrast | 29:28 | + 8:32 | |
4. | Starková Tereza | CHT0251 | OOB SK Chrast | 32:42 | + 11:46 | |
5. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | TJ Růžená | 44:23 | + 23:27 | |
6. | Pittnerová Adéla | RUZ0250 | TJ Růžená | 47:01 | + 26:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Eliška | SJH0052 | SJH Jindřichův Hradec | 24:09 | ||
2. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK OS Nové Město n. M. | 28:08 | + 3:59 | |
3. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 30:32 | + 6:23 | |
4. | Nechutová Aneta | PZR9951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:09 | + 13:00 | |
Vacková Anna | CHT0051 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňázová Veronika | SJH9752 | SJH Jindřichův Hradec | 31:05 | ||
2. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 32:28 | + 1:23 | |
3. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 43:30 | + 12:25 | |
4. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 47:05 | + 16:00 | |
5. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 51:58 | + 20:53 | |
6. | Bořilová Markéta | PZR9858 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:51 | + 28:46 | |
7. | Dobrovolná Kateřina | CTB9751 | SK OB Chotěboř | 63:52 | + 32:47 | |
8. | Dvořáková Klára | CHT9852 | OOB SK Chrast | 68:11 | + 37:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Tereza | SJI9852 | OK Jihlava | 31:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 31:11 | 8332 | ||
2. | Králová Michaela | CTB7959 | SK OB Chotěboř | 39:59 | + 8:48 | 6708 | |
3. | Švecová Iva | CHT7151 | OOB SK Chrast | 43:21 | + 12:10 | 6087 | |
4. | Choutková Magdalena | SOB8851 | SOBSA | 44:00 | + 12:49 | 5967 | |
5. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | OOB SK Chrast | 44:31 | + 13:20 | 5871 | |
6. | Matrasová Vendula | CHT8251 | OOB SK Chrast | 49:49 | + 18:38 | 4893 | |
7. | Tihonová Hana | TAP9052 | KOB TRETRA Praha | 50:34 | + 19:23 | 4755 | |
8. | Šmídová Kateřina | CHT8451 | OOB SK Chrast | 50:48 | + 19:37 | 4712 | |
9. | Šmídová Stanislava | CHT8751 | OOB SK Chrast | 51:02 | + 19:51 | 4669 | |
10. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 54:53 | + 23:42 | 3958 | |
11. | Píšová Lucie | SJH8151 | SJH Jindřichův Hradec | 59:35 | + 28:24 | 3091 | |
12. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 60:19 | + 29:08 | 2956 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 40:38 | 911 | ||
2. | Zemanová Lenka | KTA8851 | SK Kotnov Tábor | 53:37 | + 12:59 | 712 | |
3. | Šťastná Alena | CTB7351 | SK OB Chotěboř | 55:59 | + 15:21 | 676 | |
4. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 57:34 | + 16:56 | 652 | |
5. | Dundáčková Hana | SJH7052 | SJH Jindřichův Hradec | 58:13 | + 17:35 | 642 | |
6. | Musilová Kristýna | CHT8551 | OOB SK Chrast | 59:01 | + 18:23 | 629 | |
7. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 81:03 | + 40:25 | 292 | |
8. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 92:31 | + 51:53 | 117 | |
Fencíková Vladislava | JHB | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK OS Nové Město n. M. | 35:39 | ||
2. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 37:58 | + 2:19 | |
3. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 39:58 | + 4:19 | |
4. | Tichá Jana | TJH6451 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 51:43 | + 16:04 | |
5. | Kubičková Martina | SJH7752 | SJH Jindřichův Hradec | 57:02 | + 21:23 | |
6. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 59:31 | + 23:52 | |
7. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:48 | + 26:09 | |
8. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 63:31 | + 27:52 | |
9. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 80:43 | + 45:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 32:55 | ||
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 34:35 | + 1:40 | |
3. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 38:40 | + 5:45 | |
4. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 41:07 | + 8:12 | |
5. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 44:26 | + 11:31 | |
6. | Jahodová Marie | SJI6355 | OK Jihlava | 45:08 | + 12:13 | |
7. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | OOB Třebíč | 47:14 | + 14:19 | |
8. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 47:46 | + 14:51 | |
9. | Šaterová Monika | SJI6551 | OK Jihlava | 51:45 | + 18:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | 36:06 | ||
2. | Boudná Jaroslava | SJI4275 | OK Jihlava | 40:40 | + 4:34 | |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:34 | + 13:28 | |
4. | Podhorská Věra | FJI5252 | SK FREE Jihlava | 60:22 | + 24:16 | |
5. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 63:50 | + 27:44 | |
6. | Langrová Marie | BOR3750 | OK Jiskra Nový Bor | 77:57 | + 41:51 | |
Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 22:25 | ||
2. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 23:26 | + 1:01 | |
3. | Kerel Michal | JHB | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 23:43 | + 1:18 | |
4. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 35:56 | + 13:31 | |
5. | Král Adam | CTB0501 | SK OB Chotěboř | 37:46 | + 15:21 | |
6. | Kašpárek Vít | SJI0402 | OK Jihlava | 41:52 | + 19:27 | |
Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 12:53 | ||
2. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 16:43 | + 3:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | CHT0202 | OOB SK Chrast | 20:17 | ||
2. | Nechanický Jan | OSN0200 | SK OS Nové Město n. M. | 21:57 | + 1:40 | |
3. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:11 | + 2:54 | |
4. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 28:08 | + 7:51 | |
5. | Renda Michal | KAM0207 | SK Kamenice | 34:30 | + 14:13 | |
6. | Bořil Šimon | PZR0101 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:59 | + 17:42 | |
7. | Kašpárek Ladislav | SJI0102 | OK Jihlava | 41:03 | + 20:46 | |
8. | Voráček Vít | SJH0101 | SJH Jindřichův Hradec | 42:29 | + 22:12 | |
9. | Liška Michal | PZR0103 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:23 | + 29:06 | |
10. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 64:58 | + 44:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švec Martin | CHT9902 | OOB SK Chrast | 37:42 | ||
2. | Koudelka Tomáš | SJH0003 | SJH Jindřichův Hradec | 45:44 | + 8:02 | |
3. | Švec Petr | CHT9901 | OOB SK Chrast | 46:07 | + 8:25 | |
4. | Voráček Vojtěch | SJH9904 | SJH Jindřichův Hradec | 49:01 | + 11:19 | |
5. | Hybeš David | CHT9903 | OOB SK Chrast | 59:51 | + 22:09 | |
6. | Nosek Jakub | SJH0002 | SJH Jindřichův Hradec | 62:13 | + 24:31 | |
7. | Kubák Martin | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 65:49 | + 28:07 | |
Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | DISK | |||
Sobotka Petr | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zacha Jiří | SJI9703 | OK Jihlava | 34:22 | ||
2. | Nechuta David | PZR9701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:54 | + 4:32 | |
3. | Voráček Václav | SJH9700 | SJH Jindřichův Hradec | 77:27 | + 43:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 40:26 | ||
2. | Málek Jan | PZR9505 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:13 | + 3:47 | |
3. | Jirsa Ondřej | CTB9501 | SK OB Chotěboř | 58:15 | + 17:49 | |
4. | Šimek Jan | FSP9600 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 65:57 | + 25:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | SK Žabovřesky Brno | 31:12 | 7638 | ||
2. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 34:34 | + 3:22 | 6925 | |
3. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | OOB SK Chrast | 35:09 | + 3:57 | 6802 | |
4. | Kratochvíl Martin | SJI8304 | OK Jihlava | 36:01 | + 4:49 | 6618 | |
5. | Čech Jan | SJI9601 | OK Jihlava | 36:46 | + 5:34 | 6459 | |
6. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 36:58 | + 5:46 | 6417 | |
7. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 37:07 | + 5:55 | 6385 | |
8. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 37:14 | + 6:02 | 6361 | |
9. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | Oddíl OS SK Prostějov | 37:31 | + 6:19 | 6301 | |
10. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 38:46 | + 7:34 | 6036 | |
11. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 40:34 | + 9:22 | 5655 | |
12. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 41:03 | + 9:51 | 5552 | |
13. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | OOB SK Chrast | 42:58 | + 11:46 | 5146 | |
14. | Tichý Martin | TJH6401 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 44:09 | + 12:57 | 4896 | |
15. | Kuban Michal | CHT8505 | OOB SK Chrast | 44:47 | + 13:35 | 4762 | |
16. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 46:20 | + 15:08 | 4433 | |
17. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:06 | + 16:54 | 4059 | |
18. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 50:12 | + 19:00 | 3614 | |
19. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 50:31 | + 19:19 | 3547 | |
20. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:05 | + 22:53 | 2792 | |
21. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 54:24 | + 23:12 | 2725 | |
22. | Martinec Petr | CHT8502 | OOB SK Chrast | 54:52 | + 23:40 | 2626 | |
23. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 55:16 | + 24:04 | 2541 | |
24. | Vacek Jan | TTR9303 | OOB Třebíč | 67:13 | + 36:01 | 11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudeček Petr | KTA9201 | SK Kotnov Tábor | 56:27 | 517 | ||
2. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 56:40 | + 0:13 | 515 | |
3. | Vacek Karel | CHT7101 | OOB SK Chrast | 57:14 | + 0:47 | 510 | |
4. | Skryja Ondřej | PZR9502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:17 | + 0:50 | 509 | |
5. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 65:33 | + 9:06 | 435 | |
6. | Kašpárek Ladislav | SJI7301 | OK Jihlava | 81:23 | + 24:56 | 291 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vláčil Daniel | JPV7307 | Oddíl OS SK Prostějov | 38:57 | ||
2. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 40:32 | + 1:35 | |
3. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 44:00 | + 5:03 | |
4. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 45:51 | + 6:54 | |
5. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:27 | + 7:30 | |
6. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK OS Nové Město n. M. | 47:02 | + 8:05 | |
7. | Kubičko Pavel | SJH7201 | SJH Jindřichův Hradec | 48:04 | + 9:07 | |
8. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 48:48 | + 9:51 | |
9. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 54:29 | + 15:32 | |
10. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 60:54 | + 21:57 | |
11. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 62:17 | + 23:20 | |
12. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 77:52 | + 38:55 | |
Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 39:02 | ||
2. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK OS Nové Město n. M. | 41:44 | + 2:42 | |
3. | Voborník Petr | CTB6601 | SK OB Chotěboř | 43:13 | + 4:11 | |
4. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 44:29 | + 5:27 | |
5. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 47:26 | + 8:24 | |
6. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 49:14 | + 10:12 | |
7. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SJH Jindřichův Hradec | 49:44 | + 10:42 | |
8. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 51:17 | + 12:15 | |
9. | Bořil Petr | SJI6207 | OK Jihlava | 52:31 | + 13:29 | |
10. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 66:40 | + 27:38 | |
11. | Havlík Milan | SJH6201 | SJH Jindřichův Hradec | 70:58 | + 31:56 | |
12. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 78:42 | + 39:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:57 | ||
2. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 38:25 | + 7:28 | |
3. | Blecha Ladislav | FJI5106 | SK FREE Jihlava | 39:49 | + 8:52 | |
4. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 42:45 | + 11:48 | |
5. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 43:21 | + 12:24 | |
6. | Záhorec František | CHT5502 | OOB SK Chrast | 46:53 | + 15:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 29:54 | ||
2. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 33:11 | + 3:17 | |
3. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 37:18 | + 7:24 | |
4. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 41:06 | + 11:12 | |
5. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 42:57 | + 13:03 | |
6. | Langr Jan | BOR3601 | OK Jiskra Nový Bor | 59:10 | + 29:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:35 | ||
2. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 24:16 | + 0:41 | |
3. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 25:23 | + 1:48 | |
4. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 25:45 | + 2:10 | |
5. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 26:55 | + 3:20 | |
6. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 27:28 | + 3:53 | |
7. | Jindřichová Eliška | SJI0553 | OK Jihlava | 28:05 | + 4:30 | |
8. | Fikar Tomáš | CTB | SK OB Chotěboř | 29:10 | + 5:35 | |
9. | Fikarová Andrea | CTB | SK OB Chotěboř | 29:21 | + 5:46 | |
10. | Fikar Jan | CTB | SK OB Chotěboř | 29:28 | + 5:53 | |
11. | Rendová Katřina | KAM | SK Kamenice | 30:02 | + 6:27 | |
12. | Bořil David | PZR0707 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:22 | + 6:47 | |
13. | Gregor Marek | CTB0901 | SK OB Chotěboř | 35:13 | + 11:38 | |
14. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 35:57 | + 12:22 | |
15. | Honzáková Nelka | JHB | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 37:12 | + 13:37 | |
16. | Komárková Zbyňka | TJH0751 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 38:07 | + 14:32 | |
17. | Marečková Ema | CHT0451 | OOB SK Chrast | 40:25 | + 16:50 | |
18. | Dvořáček Jan | TTR | OOB Třebíč | 44:45 | + 21:10 | |
19. | Jindřichová Jana | SJI | OK Jihlava | 47:43 | + 24:08 | |
20. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 54:16 | + 30:41 | |
21. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 59:09 | + 35:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubák Martin | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 23:53 | ||
2. | Kubáková Žaneta | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 24:45 | + 0:52 | |
3. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:10 | + 7:17 | |
4. | Vacková Petra | CHT7851 | OOB SK Chrast | 32:29 | + 8:36 | |
5. | Záboj Petr | JHB | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 34:06 | + 10:13 | |
6. | Patočka Aleš | JPV | Oddíl OS SK Prostějov | 35:06 | + 11:13 | |
7. | Hronová Iva | RUZ6450 | TJ Růžená | 37:50 | + 13:57 | |
8. | Kerelová Štěpánka | JHB | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 40:55 | + 17:02 | |
9. | Havlíková Šarlota | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 49:49 | + 25:56 | |
10. | Vacková Iva | TTR6451 | OOB Třebíč | 49:52 | + 25:59 | |
11. | Pittnerová Lenka | RUZ7150 | TJ Růžená | 50:22 | + 26:29 | |
12. | Fikar Jan | CTB7802 | SK OB Chotěboř | 51:18 | + 27:25 | |
13. | Jindřichová Lenka | SJI | OK Jihlava | 53:34 | + 29:41 | |
14. | Rozínek Jakub | JHB | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:53 | + 34:00 | |
15. | Dvořák Petr | CHT7202 | OOB SK Chrast | 58:28 | + 34:35 | |
16. | Míková Michaela | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 61:18 | + 37:25 |