Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.05.2013
Místo konání:
Louka v obci Jonsdorf na Gondelfahrt, bude značeno, možnost postavit klubové stany
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Nonnenfelsen, 1:10 000, E 5m, stav listopad 2011, dle IOF, tisk na vodovzdorném papíře Pretex, formát A3
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Závod proběhl bez problémů.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21AL     D21AK     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21AL     H21AK     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
D10
2.15 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heinemann Wenke SV Robotron Dresden 18:36
2. Richtrová Kamila VPM0451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 21:49 + 3:13
3. Arnoštová Veronika DOR0455 DOR OK Dobříš 23:31 + 4:55
4. Štraitová Jolana VSP0456 VSP USK Praha 24:47 + 6:11
5. Häßler Clara 210 MTBO ČZU Praha 26:00 + 7:24
6. Neumann Lena SV Lengefeld 29:20 + 10:44
7. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteering 31:43 + 13:07
8. Synková Barbora DOK0450 DOK OK Doksy 32:17 + 13:41
9. Kopecká Tamara TJN0352 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 32:23 + 13:47
10. Janečková Josefína EKP0351 EKP VŠTJ Ekonom Praha 34:14 + 15:38
11. Sihver Merle 321 Přiležitostní orienťáci Bruntál 37:17 + 18:41
12. Kándlová Ema DCE0351 DCE KOB Dobřichovice 41:44 + 23:08
13. Schöne Nathalie 600 OL-Team Wehrsdorf 43:09 + 24:33
D10L
4.00 km, 145 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechmánková Anna PVP0450 PVP VSK Přírodověda 35:34
2. Neumann Johanna SV Lengefeld 37:39 + 2:05
3. Šimšová Pavla MFP0551 MFP VŠSK MFF UK Praha 40:10 + 4:36
4. Hájková Tereza TUV0558 TUV SOK TJ Turnov 40:53 + 5:19
5. Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:28 + 5:54
6. Blahutová Martina MFP0550 MFP VŠSK MFF UK Praha 42:54 + 7:20
7. Nedvíková Katka DLT0401 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 45:37 + 10:03
8. Zemková Pavlína SLA0551 SLA SKOB Slaný 45:38 + 10:04
9. Nosková Barbora VSP0457 VSP USK Praha 46:18 + 10:44
10. Škáchová Viktorie KAM0650 KAM SK Kamenice 48:28 + 12:54
11. Hubáčková Lucie TJN0651 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:34 + 13:00
11. Drechsel Valerie SSV Planeta Radebeul 48:34 + 13:00
13. Hroňková Barbora VSP0650 VSP USK Praha 50:46 + 15:12
14. Hänsel Flora SV Lengefeld 52:51 + 17:17
15. Mellanová Judita TUV0559 TUV SOK TJ Turnov 53:31 + 17:57
16. Nedvědová Linda DVP0652 DVP TJ Sokol Praha Spořilov 55:36 + 20:02
17. Baldriánová Eva VSP0751 VSP USK Praha 58:20 + 22:46
18. Sickert Ronja SSV Planeta Radebeul 78:21 + 42:47
Ender Julika OK Leipzig DISK
D12
2.58 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 16:29
2. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP VŠSK MFF UK Praha 19:31 + 3:02
3. Jeřábková Nina BOR0151 BOR OK Jiskra Nový Bor 20:49 + 4:20
4. Semíková Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 21:18 + 4:49
5. Heinemann Marit SV Robotron Dresden 21:30 + 5:01
6. Dolejší Kateřina STB0199 STB TJ Stadion Nový Bor 22:31 + 6:02
7. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 24:08 + 7:39
8. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 24:14 + 7:45
9. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:31 + 8:02
10. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteering 26:01 + 9:32
11. Pavlová Martina LTP0151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:12 + 9:43
12. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 27:00 + 10:31
13. Novotná Viktorie TJN0250 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 27:24 + 10:55
14. Růžičková Vendula CHA0252 CHA OK Chrastava 28:15 + 11:46
14. Nosková Klára VSP0255 VSP USK Praha 28:15 + 11:46
16. Bräuer Lena SV Lengefeld 28:37 + 12:08
17. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 28:49 + 12:20
18. Kolleß Ulla 300 Finland - non registered 30:10 + 13:41
19. Škáchová Magdalena KAM0151 KAM SK Kamenice 30:12 + 13:43
20. Šimšová Barbora MFP0150 MFP VŠSK MFF UK Praha 32:22 + 15:53
21. Stange Saskia OL-Team Wehrsdorf 32:33 + 16:04
22. Kipka Leoni 299 Kauhavan Wisa 33:37 + 17:08
23. Boskovská Tereza DOK0250 DOK OK Doksy 34:04 + 17:35
24. Häßler Franka 211 OB SK Zvole 35:13 + 18:44
25. Hornychová Karolína TJN0254 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 36:56 + 20:27
26. Schoffer Lea 285 Treptower SV 1949 39:54 + 23:25
27. Horáková Barbora VSP0150 VSP USK Praha 43:12 + 26:43
28. Patzeltová Emma BOR0251 BOR OK Jiskra Nový Bor 44:41 + 28:12
29. Sickert Swenja SSV Planeta Radebeul 48:26 + 31:57
von Fournier Phoebe SSV Planeta Radebeul DISK
Pulda Aleksandara Tukan Iwiny DISK
D14
3.43 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jezdinská Natálie     STH9954 STH SK Studenec 33:08
2. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ Turnov 34:48 + 1:40
3. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA OK Chrastava 34:57 + 1:49
4. Jakob Isabel SV Robotron Dresden 35:11 + 2:03
5. Janoušková Lucie BOR9954 BOR OK Jiskra Nový Bor 39:16 + 6:08
6. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteering 39:34 + 6:26
7. Riby Rose LTP0051 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:24 + 7:16
8. Kolářová Johana SLA9950 SLA SKOB Slaný 40:51 + 7:43
9. Urbanová Markéta   STH9953 STH SK Studenec 42:10 + 9:02
10. Minner Ann-Sophie OL Görlitz e.V. 42:59 + 9:51
11. Höhne Lena SG LVB Leipzig 45:47 + 12:39
12. Straková Veronika SLA0051 SLA SKOB Slaný 46:22 + 13:14
13. Kyselová Nela ROU9951 ROU SKOB Roudnice nad Labem 46:54 + 13:46
14. Zöphel Friederike SSV Planeta Radebeul 47:58 + 14:50
15. Labská Karolína LLI9952 LLI TJ Loko Liberec 48:09 + 15:01
16. Adorjan Luca Eszter Berliner TSC 48:23 + 15:15
17. Kubald Marie 400 Krčký les 54:33 + 21:25
18. Hänsel Hannah SV Lengefeld 54:58 + 21:50
19. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 55:15 + 22:07
20. Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:36 + 23:28
21. Hänchen Julia ESV Lok Bad Schandau 58:37 + 25:29
22. Albrechtová Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 60:05 + 26:57
23. Krämer Ann-Katrin SSV Planeta Radebeul 62:19 + 29:11
24. Pelikánová Máša MFP0050 MFP VŠSK MFF UK Praha 62:57 + 29:49
25. Brylak Karolina Tukan Iwiny 64:19 + 31:11
26. Weißker Wiebke 328 OB VANABIKE 68:26 + 35:18
27. Gründer Lisa OL Görlitz e.V. 70:48 + 37:40
28. Míchalová Šárka KPY0050 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:19 + 38:11
29. Stöcker Mara SG LVB Leipzig 98:25 + 65:17
Lišková Hana KPY9951 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Kalenská Dominika  STH9958 STH SK Studenec DISK
D16
3.93 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora MFP9850 MFP VŠSK MFF UK Praha 38:33
2. Staňová Karolína BOR9853 BOR OK Jiskra Nový Bor 40:18 + 1:45
3. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 40:41 + 2:08
4. Nováková Lucie BOR9854 BOR OK Jiskra Nový Bor 41:36 + 3:03
5. Roškotová Lucie TUR9753 TUR OOB TJ Turnov 47:18 + 8:45
6. Siegert Patricia 287 Salon Viesti 49:44 + 11:11
7. Schoffer Pia 286 Karkki-Rasti 49:59 + 11:26
8. Käding Henriette 401 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 50:17 + 11:44
9. Balcarová Barča LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 51:12 + 12:39
10. Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov 52:53 + 14:20
11. Klüser Ellen 256 SV Mietraching 54:39 + 16:06
12. Fürstová Anna LLI9854 LLI TJ Loko Liberec 55:33 + 17:00
13. Hudská Ludmila TUR9851 TUR OOB TJ Turnov 55:59 + 17:26
14. Nováková Adéla OKP9750 OKP SK OK 24 Praha 81:43 + 43:10
15. Šikolová Tereza TJN9850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 89:37 + 51:04
Slavíková Silvie PGP9751 PGP SK Praga DISK
D18
4.85 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 62:27
2. Haniszewska Angelika STB9599 STB TJ Stadion Nový Bor 62:43 + 0:16
3. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 63:26 + 0:59
4. Starke Paula 288 Lynx 76:50 + 14:23
5. Sasse Luise 282 OLC Wienerwald 82:41 + 20:14
6. Košková Anička           LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 108:55 + 46:28
D20
4.85 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knitsch Franziska 200 PELL’S MTBO TEAM 72:58
2. Döllgast Nina TV Oberbexbach 83:12 + 10:14
3. Charousková Lucie DOK9450 DOK OK Doksy 88:03 + 15:05
D21AL
5.73 km, 290 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8279
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Przyczková Michaela LPU8499 LPU OK Lokomotiva Pardubice 65:35 8393
2. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 66:51 + 1:16 8235
3. Ryšavá Vendula PGP8153 PGP SK Praga 67:05 + 1:30 8206
4. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 67:26 + 1:51 8163
5. Baldrianová Barbora VSP7850 VSP USK Praha 67:47 + 2:12 8119
6. Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka 68:39 + 3:04 8011
7. Eckardt Cornelia 238 AVP Elite 69:10 + 3:35
8. Straube Hanka SV Lengefeld 69:21 + 3:46
9. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 70:13 + 4:38 7816
10. Nieke Corinna 273 OLV Potsdam 71:11 + 5:36
11. Smolková Kateřina PGP8852 PGP SK Praga 72:57 + 7:22 7476
12. Nieke Patricia TUR9552 TUR OOB TJ Turnov 74:02 + 8:27 7341
13. Volfová Julie VLI8051 VLI Slavia Liberec orienteering 76:17 + 10:42 7061
14. Tihonová Martina PHK8651 PHK OK 99 Hradec Králové 76:37 + 11:02 7020
15. Müller Dorothea TUR9758 TUR OOB TJ Turnov 77:14 + 11:39 6943
16. Rothaug Sabine OSC Kassel 79:24 + 13:49
17. Szeliga Małgorzata STB9399 STB TJ Stadion Nový Bor 81:55 + 16:20 6360
18. Heinemann Anne SV Robotron Dresden 82:14 + 16:39
19. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 82:19 + 16:44 6310
20. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 83:49 + 18:14 6123
21. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteering 83:51 + 18:16 6119
22. Jiřištová Zuzana DKP8254 DKP Oddíl OB Kotlářka 84:16 + 18:41 6067
23. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 84:27 + 18:52 6044
24. Jaunsproge Mara 252 OK Linné 84:43 + 19:08
25. Hradecká Petra DOK6850 DOK OK Doksy 84:58 + 19:23 5980
26. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 87:03 + 21:28 5721
27. Hofmanová Michaela LPM7751 LPM OK Lokomotiva Plzeň 87:17 + 21:42 5692
28. Kohlová Zuzana KPY8852 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:37 + 24:02 5401
29. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 90:45 + 25:10 5260
30. Schmidt Johanna SSV Planeta Radebeul 91:02 + 25:27
31. Zelenin Jekaterina 212 TJ Zbrojovka Vsetín 91:07 + 25:32
32. Škáchová Petra SLP7051 SLP OOB Slavia Praha 92:14 + 26:39 5075
33. Sedláčková Martina TUR7959 TUR OOB TJ Turnov 92:30 + 26:55 5042
34. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 98:33 + 32:58 4289
35. Hölzer Katrin OLV Weimar 106:23 + 40:48
36. Schütznerová Lucie SNA8551 SNA TJ START Náchod 109:01 + 43:26 2986
37. Drechsel Elisabeth 235 HKBnO Tychy 115:56 + 50:21
38. Koch Anne 258 Budai Osforrás 117:15 + 51:40
39. Engelhardt Katja SSV Planeta Radebeul 118:24 + 52:49
40. Macková Lucia KAM9151 KAM SK Kamenice 121:14 + 55:39 1465
41. Büchner Christine Treptower SV 127:33 + 61:58
42. Rickmeyer Tina 278 Weißenseer SV Rot-Weiss 127:56 + 62:21
43. Albrechtová Eva KAM7850 KAM SK Kamenice 129:15 + 63:40 467
44. Richter Silke 277 ESV Lok Bad Schandau 154:18 + 88:43
D21AK
4.60 km, 185 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6597
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 50:31 6834
2. Krafková Ita BOR8156 BOR OK Jiskra Nový Bor 52:37 + 2:06 6570
3. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:03 + 3:32 6389
4. Röhnert Karoline SSV Planeta Radebeul 64:45 + 14:14
5. Posseltová Tereza TJN9252 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 65:29 + 14:58 4950
6. Vlažná Lucie LCE8751 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 65:39 + 15:08 4929
7. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 66:39 + 16:08 4803
8. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 67:48 + 17:17 4658
9. Švábková Šárka TUR6552 TUR OOB TJ Turnov 69:51 + 19:20 4400
10. Leibiger Anett 305 MS Parma 69:53 + 19:22
11. Zakouřilová Kamila TUV8557 TUV SOK TJ Turnov 71:34 + 21:03 4184
12. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 73:55 + 23:24 3888
13. Herrmann Cathleen OL-Team Wehrsdorf 75:59 + 25:28
14. Janečková Dagmar EKP6550 EKP VŠTJ Ekonom Praha 76:18 + 25:47 3588
15. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O 77:53 + 27:22 3389
16. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 84:05 + 33:34 2608
17. Conrad Anne SV Bad Düben 85:44 + 35:13
18. Riegel Peggy SV TU Ilmenau 87:49 + 37:18
19. Synková Petra DOK7950 DOK OK Doksy 87:59 + 37:28 2117
20. Bräuer Sandra SV Lengefeld 89:07 + 38:36
21. Blahutová Hanka MFP7953 MFP VŠSK MFF UK Praha 91:10 + 40:39 1716
22. Kääriäinen Sophie 261 SV IHW Alex 78 e. V. 93:27 + 42:56
23. Hlavatá Andrea CHA8753 CHA OK Chrastava 94:38 + 44:07 1280
24. Rudolfová Jana SJC7752 SJC Sportcentrum Jičín 95:01 + 44:30 1232
25. Tröße Andrea SV TU Ilmenau 96:23 + 45:52
26. Loosová Lenka VLI8152 VLI Slavia Liberec orienteering 104:22 + 53:51 55
27. Sickert Irina SSV Planeta Radebeul 104:48 + 54:17
28. Vogel Kristin OLV Potsdam e.V. 110:49 + 60:18
29. Staronova Hana VAM8751 VAM OOB Vamberk 112:34 + 62:03
30. Lorenz Alexandra OLV Potsdam e.V. 114:51 + 64:20
31. Winkler Hanna LPM8051 LPM OK Lokomotiva Plzeň 117:04 + 66:33 0
32. Safínová Eva 604 Ner nereg 118:22 + 67:51
33. Hrobařová Lenka TJN7754 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 135:54 + 85:23 0
Horáčková Kateřina VLI8150 VLI Slavia Liberec orienteering DISK 0
D35
5.40 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 PGP SK Praga 62:26
2. Heřmánková Pavla TUR7777 TUR OOB TJ Turnov 68:51 + 6:25
3. Koutná Olča BOR7152 BOR OK Jiskra Nový Bor 68:57 + 6:31
4. Arnoštová Kateřina VSP7652 VSP USK Praha 70:58 + 8:32
5. Městková Kateřina VSP7650 VSP USK Praha 75:26 + 13:00
6. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 77:25 + 14:59
7. Folprechtová Kateřina VSP7460 VSP USK Praha 77:44 + 15:18
8. Zakouřilová Helena VSP7453 VSP USK Praha 85:08 + 22:42
9. Pokorná Magdaléna PGP7562 PGP SK Praga 87:41 + 25:15
10. Wetzel Annegret SV Robotron Dresden 93:12 + 30:46
11. Šimšová Jana MFP7651 MFP VŠSK MFF UK Praha 95:57 + 33:31
12. Weinert Ruta 327 ATZ Racibórz 97:15 + 34:49
13. Štraitová Jitka OKP7252 OKP SK OK 24 Praha 101:14 + 38:48
14. Kretzschmar Ute OLV Weimar 121:12 + 58:46
15. Asterová Jana SLA7451 SLA SKOB Slaný 122:53 + 60:27
16. Löhning Susanne 268 ESV Lok Berlin-Schöneweide 133:21 + 70:55
17. Janoušková Iveta BOR7457 BOR OK Jiskra Nový Bor 136:52 + 74:26
18. Kolářová Michaela SLA7351 SLA SKOB Slaný 139:43 + 77:17
19. Zemková Helena SLA7450 SLA SKOB Slaný 145:46 + 83:20
20. Dastychová Alexandra 511 PEN OK RECO Sport 164:19 + 101:53
Martanová Daniela VLI7452 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
D40
3.95 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Michaela FYD7299 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 53:34
2. Kubald Katrin 402 ASPV OA Šumperk 55:29 + 1:55
3. Zschäckel Daniela SV IHW Alex 78 Berlin 55:42 + 2:08
4. Klapalová Jana VAM6451 VAM OOB Vamberk 58:13 + 4:39
5. Průšová Markéta VSP7256 VSP USK Praha 59:34 + 6:00
6. Würzová Kateřina FYD6952 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 60:41 + 7:07
7. Nováková Marie OKP6953, OKP SK OK 24 Praha 61:16 + 7:42
8. Posseltová Romana TJN7050 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 61:22 + 7:48
9. Hempel Christine 246 Ostmarka OK 62:32 + 8:58
9. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 62:32 + 8:58
11. Šrámková Iva MFP7251 MFP VŠSK MFF UK Praha 63:21 + 9:47
12. Zuzánková Růžena TJN6051 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 63:46 + 10:12
13. Matějková Martina LTP6850 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:54 + 10:20
14. Smolková Alena PGP6450 PGP SK Praga 64:51 + 11:17
15. Horáková Lenka VSP7255 VSP USK Praha 65:17 + 11:43
16. Lisá Monika ONO6750 ONO SKOB Ostrov 65:42 + 12:08
17. Ender Ira OK Leipzig 65:50 + 12:16
18. Picková Helena TJN6952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 67:41 + 14:07
19. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KOB Kamenický Šenov 68:25 + 14:51
20. Thomas Sylvia 605 OL-Team Wehrsdorf 69:16 + 15:42
21. Pavlíková Pavla CHA6551 CHA OK Chrastava 69:46 + 16:12
22. Procházková Alexandra LPU7051 LPU OK Lokomotiva Pardubice 70:12 + 16:38
23. Šmausová Gabriela TJN6951 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 72:35 + 19:01
24. Schlittermann Silke 216 ESV Lok Bln-Schöneweide 75:19 + 21:45
25. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 PGP SK Praga 75:39 + 22:05
26. Semíková Iva KAM6850 KAM SK Kamenice 75:47 + 22:13
27. Hájková Magdalena TUV7351 TUV SOK TJ Turnov 77:27 + 23:53
28. Fürstová Katka LLI6950 LLI TJ Loko Liberec 77:40 + 24:06
29. Bartáková Eva CHA7051 CHA OK Chrastava 91:48 + 38:14
30. Reisingerová Martina DLT7251 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 94:38 + 41:04
31. Ždimerová Monika LME6950 LME SK Los Mělník 95:37 + 42:03
32. Pelikánová Lucie MFP6950 MFP VŠSK MFF UK Praha 99:13 + 45:39
33. Mellanová Veronika TUV7251 TUV SOK TJ Turnov 99:35 + 46:01
34. Hrdličková Ludmila SLA6950 SLA SKOB Slaný 116:23 + 62:49
35. Häßler Katrin 201 PARDUBICE BIKERS 126:20 + 72:46
Kaminskaite Edita SG LVB Leipzig DISK
D45
3.95 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 302 Raisu Lumous 48:35
2. Sihver Wiebke 322 Tampereen Pyrintö 50:12 + 1:37
3. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 55:56 + 7:21
4. Kuncová Jiřina TJN5752 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 56:16 + 7:41
5. Šmausová Dana TJN6750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 58:00 + 9:25
6. Cruse Katrin SV Robotron Dresden 60:31 + 11:56
7. Valentová Helena OKP6550 OKP SK OK 24 Praha 60:50 + 12:15
8. Roßberg Cornelia 202 Klub turistů a lyžařů Brno 62:06 + 13:31
9. Richter Sabine 269 SV Robotron Dresden 62:40 + 14:05
10. Slavíková Kateřina PGP6650 PGP SK Praga 62:41 + 14:06
11. Müller Anke 316 Ulu's Reisewelt 63:06 + 14:31
12. Pávková Jana BOR6550 BOR OK Jiskra Nový Bor 64:43 + 16:08
13. Červinková Jitka OKP6451 OKP SK OK 24 Praha 64:49 + 16:14
14. Němečková Jarmila OKP6650 OKP SK OK 24 Praha 66:32 + 17:57
15. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 68:07 + 19:32
16. Ansorge Silke SV Robotron Dresden 68:30 + 19:55
17. Drechsel Ines 236 Neregistrovaní 69:11 + 20:36
18. Schierz Petra OL Görlitz e.V. 70:14 + 21:39
19. Juras Kerstin OL Görlitz e.V. 73:25 + 24:50
20. Schröter Petra OL Görlitz e.V. 74:34 + 25:59
21. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 74:47 + 26:12
22. Illnerová Daniela DKP6651 DKP Oddíl OB Kotlářka 78:26 + 29:51
23. Burdová Simona LDC6851 LDC KOB Děčín 80:50 + 32:15
24. Večeřová Ivana TJN6052 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 84:29 + 35:54
25. Svobodová Lenka ROU6650 ROU SKOB Roudnice nad Labem 88:50 + 40:15
26. Ježková Regina PGP6352 PGP SK Praga 90:28 + 41:53
27. Pein Ute SG LVB Leipzig 92:44 + 44:09
28. Kraemer Claudia SSV Planeta Radebeul 98:05 + 49:30
29. Kašparová Irena SLA6852 SLA SKOB Slaný 109:17 + 60:42
30. Schellmann Anke 403 TK Rado 113:18 + 64:43
31. Goericke Jaqueline Berliner TSC 118:25 + 69:50
32. Sasse Christiane 280 SV Lengefeld 176:07 + 127:32
Hinze Kristina Braunschweiger MTV DISK
D50
3.05 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moller Naja Dan Allerod OK 40:33
2. Dohnalová Jindra VSP6250 VSP USK Praha 41:21 + 0:48
3. Juckelandt Sabine 253 Säterbygdens OK 44:39 + 4:06
4. Kuleva Angelina SSV Planeta Radebeul 46:16 + 5:43
5. Běhounová Jiřina PHK5651 PHK OK 99 Hradec Králové 46:58 + 6:25
6. Buhler Birgit 231 UKS Reflex Rybnik 51:31 + 10:58
7. Jermanová Eva TJN6150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 51:32 + 10:59
8. Fritzsche Martina 203 SK Netopýr Zákupy 52:21 + 11:48
9. Graumann Heidi 217 HULK team 52:38 + 12:05
10. Fantová Libuše EKP5650 EKP VŠTJ Ekonom Praha 52:50 + 12:17
11. Košková Vlasta           LLI6354 LLI TJ Loko Liberec 55:23 + 14:50
12. Kaiser Viola HSG Merseburg 63:20 + 22:47
13. Sládková Eva TEH5751 TEH Sokol Tehov 66:29 + 25:56
14. Wiedenfeld Ute SSV Planeta Radebeul 67:02 + 26:29
15. Hrabánková Ilona PGP6250 PGP SK Praga 69:22 + 28:49
16. Freyová Michaela KPY6050 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:25 + 32:52
17. Kábrtová Iva PEN6350 PEN OK RECO Sport 74:07 + 33:34
Röhnert Ulrike SSV Planeta Radebeul DISK
Leideck Heike 263 KOS GRYF Szczecin DISK
D55
3.05 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 42:19
2. Tonn Gisela SSV Planeta Radebeul 48:51 + 6:32
3. Doležalová Vlasta PGP5550 PGP SK Praga 50:17 + 7:58
4. Bradnová Věra CHA5550 CHA OK Chrastava 53:05 + 10:46
5. Mrázková Ivana DKP5650 DKP Oddíl OB Kotlářka 53:25 + 11:06
6. Svobodná Eva DKP5851 DKP Oddíl OB Kotlářka 57:34 + 15:15
7. Šaffková Zuzana CHA5150 CHA OK Chrastava 58:52 + 16:33
8. Kadavá Eva CHA5750 CHA OK Chrastava 59:32 + 17:13
9. Ševčíková Alena CHA5351 CHA OK Chrastava 60:12 + 17:53
10. Schmidt Bettina OL-Team Wehrsdorf 63:37 + 21:18
11. Tröße Renate SV TU Ilmenau 65:16 + 22:57
12. Dudová Hana DKP5752 DKP Oddíl OB Kotlářka 66:39 + 24:20
13. Braatz Monika Treptower SV 68:58 + 26:39
14. Matoušková Marie LJN5550 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 70:14 + 27:55
15. Hejtmánková Alena TAP5452 TAP KOB TRETRA Praha 71:52 + 29:33
16. Klímová Jitka KAS5451 KAS KOB Kamenický Šenov 79:40 + 37:21
17. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP OK Sparta Praha 85:33 + 43:14
18. Schöne Franziska OL-Team Wehrsdorf 98:16 + 55:57
19. Winkler Rita SV Robotron Dresden 99:16 + 56:57
D60
2.73 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Jana TUR5150 TUR OOB TJ Turnov 53:07
2. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteering 53:38 + 0:31
3. Stehnová Hana DKP5150 DKP Oddíl OB Kotlářka 60:26 + 7:19
4. Lemnitzer Erika 404 Jönköpings OK 68:45 + 15:38
5. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI Slavia Liberec orienteering 69:27 + 16:20
6. Dlasková Anna DKP5350 DKP Oddíl OB Kotlářka 81:29 + 28:22
7. Nedvídková Jitka DLT5151 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 108:36 + 55:29
8. Lucke Helga 309 Hagaby GoIF 113:53 + 60:46
D65
2.73 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 TEP Tempo Praha 55:46
2. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 62:52 + 7:06
3. Křtěnská Leontina BOR4650 BOR OK Jiskra Nový Bor 68:09 + 12:23
4. Grosse Ingrid 245 Kaulsdorfer OLV Berlin 68:53 + 13:07
5. Thiel Susi SV IHW Alex 78 Berlin 71:44 + 15:58
6. Mattick Heidrun 313 SKS 72:40 + 16:54
7. Kašková Eva CHA4650 CHA OK Chrastava 76:44 + 20:58
8. Zmeková Míla SLP4451 SLP OOB Slavia Praha 80:16 + 24:30
9. Renger Rita SV Robotron Dresden 82:00 + 26:14
10. Eulitz Ilse OLV Weimar 84:57 + 29:11
11. Holmberg Margareta IF Hagen 94:17 + 38:31
Burkhardt Brigitte 293 Hiisirasti DISK
H10
2.15 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin MFP0300 MFP VŠSK MFF UK Praha 16:02
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 16:34 + 0:32
3. Průša Dominik VSP0406 VSP USK Praha 18:24 + 2:22
4. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 18:40 + 2:38
5. Šrámek Jaromír MFP0303 MFP VŠSK MFF UK Praha 19:46 + 3:44
6. Socha Ondřej BOR0302 BOR OK Jiskra Nový Bor 20:04 + 4:02
7. Pachnik Stanisław STB0303 STB TJ Stadion Nový Bor 21:05 + 5:03
8. Staňa Ondřej BOR0301 BOR OK Jiskra Nový Bor 21:47 + 5:45
9. Mellan Jonáš TUV0308 TUV SOK TJ Turnov 22:17 + 6:15
10. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 22:42 + 6:40
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 VSP USK Praha 24:26 + 8:24
12. Čtrnáct František PGP0401 PGP SK Praga 25:15 + 9:13
13. Kolář Matyáš SLA0300 SLA SKOB Slaný 26:10 + 10:08
14. Fritzsche Jimmy SV Lengefeld 28:44 + 12:42
15. Borrmann Malte OL Görlitz e.V. 30:20 + 14:18
16. Oncirk Jan ONO0301 ONO SKOB Ostrov 30:24 + 14:22
17. Baldrián Tomáš VSP0405 VSP USK Praha 30:57 + 14:55
18. Horák Pavel ml. VSP0301 VSP USK Praha 31:12 + 15:10
19. Leopold Arthur SV Robotron Dresden 32:12 + 16:10
20. Novotný Jaromír VLI0300 VLI Slavia Liberec orienteering 33:31 + 17:29
21. Lucke Moritz 312 TIPO TKE 33:55 + 17:53
22. Lange Jonas SV IHW Alex 78 Berlin 35:08 + 19:06
23. Weinert Florian 325 péčkaři 39:09 + 23:07
24. Danko Štěpán CHA0301 CHA OK Chrastava 40:27 + 24:25
25. Brand Adam CHA0200 CHA OK Chrastava 43:03 + 27:01
26. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 43:31 + 27:29
27. Dohnal František VSP0303 VSP USK Praha 54:59 + 38:57
28. Otto Gabriel SV Lengefeld 67:05 + 51:03
Paul Leopold OL-Team Wehrsdorf DISK
Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec DISK
Pulda Eryk Tukan Iwiny DISK
H10L
4.00 km, 145 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel EKP0508 EKP VŠTJ Ekonom Praha 25:46
2. Heřmánek Petr TUR0500 TUR OOB TJ Turnov 35:22 + 9:36
3. Hejna Viktor VSP0408 VSP USK Praha 37:15 + 11:29
4. Dejnožka Martin TJN0600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 38:25 + 12:39
5. Janoušek Slávek BOR0400 BOR OK Jiskra Nový Bor 38:35 + 12:49
6. Hejna Igor VSP0407 VSP USK Praha 41:19 + 15:33
7. Městka Václav VSP0600 VSP USK Praha 42:13 + 16:27
8. Herrmann Josef OL-Team Wehrsdorf 44:27 + 18:41
9. Štrait Vilém VSP0701 VSP USK Praha 45:05 + 19:19
10. Rokos Marek TJN0500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 47:49 + 22:03
11. Kučera Filip CHA0501 CHA OK Chrastava 48:18 + 22:32
12. Mencl Josef VSP0602 VSP USK Praha 48:38 + 22:52
13. Nemšovský Filip VSP0500 VSP USK Praha 49:18 + 23:32
14. Mach Ondřej TJN1049 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 50:13 + 24:27
15. Hubáček David TJN0602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 51:53 + 26:07
16. Bräuer Finn SV Lengefeld 54:00 + 28:14
17. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 58:29 + 32:43
18. Čechmánek Václav PVP0600 PVP VSK Přírodověda 64:14 + 38:28
H12
2.58 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 PGP SK Praga 19:49
2. Hempel Paul 248 Sävedalens AIK 20:22 + 0:33
3. Richtr Lukáš VPM0204 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 21:49 + 2:00
4. Hänchen Florian ESV Lok Bad Schandau 22:15 + 2:26
5. Holfeld Anton 250 IL Tyrving 22:25 + 2:36
6. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:02 + 3:13
6. Budský Ondřej TJN01 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 23:02 + 3:13
8. Hořák Jaroslav LLI0102 LLI TJ Loko Liberec 23:37 + 3:48
9. Šubrt Matěj DKP0205 DKP Oddíl OB Kotlářka 24:44 + 4:55
10. Männel Marek OL-Team Wehrsdorf 25:05 + 5:16
11. Šmol David DOK010 DOK OK Doksy 26:06 + 6:17
12. Vávra Pavel BOR0101 BOR OK Jiskra Nový Bor 26:13 + 6:24
13. Hájek Kryštof TUV0203 TUV SOK TJ Turnov 26:27 + 6:38
14. Tománek Josef BOR0102 BOR OK Jiskra Nový Bor 27:26 + 7:37
15. Braatz Niklas Treptower SV 27:48 + 7:59
16. Bolehovský Michal EKP0200 EKP VŠTJ Ekonom Praha 28:25 + 8:36
17. Víteček Jáchym DKP0204 DKP Oddíl OB Kotlářka 28:26 + 8:37
18. Baumbach Robin OL-Team Wehrsdorf 28:34 + 8:45
19. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:30 + 9:41
20. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 29:57 + 10:08
21. Słoma Grzegorz Tukan Iwiny 30:52 + 11:03
22. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 32:08 + 12:19
23. Rokos Michal TJN0107 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 32:22 + 12:33
24. Schmidt Philipp OL-Team Wehrsdorf 32:36 + 12:47
25. Růta Matyáš TJN 0102 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 33:00 + 13:11
26. Schöne Niklas 601 OL-Team Wehrsdorf 33:14 + 13:25
27. Dietze Peter SG LVB Leipzig 33:16 + 13:27
28. Průša Kryštof VSP0102 VSP USK Praha 38:24 + 18:35
29. Riby Thomas LTP0202 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:25 + 18:36
30. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 38:47 + 18:58
31. Mattusek Jacob OL-Team Wehrsdorf 39:10 + 19:21
32. Rajn Filip CHA0102 CHA OK Chrastava 39:29 + 19:40
33. Himmel Marek OKP0200 OKP SK OK 24 Praha 40:40 + 20:51
34. Forkel Paul SSV Planeta Radebeul 46:47 + 26:58
35. Jirman Filip TUV0212 TUV SOK TJ Turnov 59:28 + 39:39
36. Pohořalý Hugo ROU0103 ROU SKOB Roudnice nad Labem 78:55 + 59:06
Ždimera Vít LME0200 LME SK Los Mělník DISK
Hrdlička Jan SLA0200 SLA SKOB Slaný DISK
Haymann Max SV Robotron Dresden 22:43 + 2:54
H14
3.93 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 35:37
2. Ullrich Jakub BOR9900 BOR OK Jiskra Nový Bor 35:50 + 0:13
3. Mareš Vít BOR0000 BOR OK Jiskra Nový Bor 38:03 + 2:26
4. Bräuer Dennis SV Lengefeld 41:28 + 5:51
5. Pavlovec Dan BOR0001 BOR OK Jiskra Nový Bor 41:43 + 6:06
6. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ Turnov 42:34 + 6:57
7. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 43:36 + 7:59
8. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 45:31 + 9:54
9. Friedländer Emil SV Robotron Dresden 46:12 + 10:35
10. Gawlitza Franz SV Robotron Dresden 49:54 + 14:17
11. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 52:28 + 16:51
12. Novotný Marek TJN9901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 53:13 + 17:36
13. Klein Cedrik 254 TV 1898 Alsbach 54:26 + 18:49
14. Sickert Florian OL-Team Wehrsdorf 55:25 + 19:48
15. Gehser Tobias OL-Team Wehrsdorf 57:36 + 21:59
16. Heinemann Göran SV Robotron Dresden 58:45 + 23:08
17. Šmaus Antonín TJN0001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 60:04 + 24:27
18. Männel Mattis OL-Team Wehrsdorf 60:29 + 24:52
18. Synek Antonín DOK0001 DOK OK Doksy 60:29 + 24:52
20. Schindler Pavel TJN0000 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 70:02 + 34:25
21. Hänsel Ole SV Lengefeld 71:14 + 35:37
22. Kubec Jan BOR0004 BOR OK Jiskra Nový Bor 77:28 + 41:51
23. Zemko Zdeněk SLA9900 SLA SKOB Slaný 93:25 + 57:48
24. Ždimera Jan LME9900 LME SK Los Mělník 113:28 + 77:51
25. Hockeborn Max SSV Planeta Radebeul 113:40 + 78:03
26. Pavel Martin TJN0004 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 182:34 + 146:57
H16
4.85 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Ondřej SLA9701 SLA SKOB Slaný 50:15
2. Wieczorek Marcin STB9701 STB TJ Stadion Nový Bor 51:43 + 1:28
3. Novák Filip TJN9801 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 53:21 + 3:06
4. Janeček Mirek TJN9804 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 57:32 + 7:17
5. Zschäckel Robin SV IHW Alex 78 Berlin 58:11 + 7:56
6. Birnbaum Adam BOR9802 BOR OK Jiskra Nový Bor 63:24 + 13:09
7. Šmaus Jan TJN9700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 65:29 + 15:14
8. Salzmann Heinrich 279 USG Chemnitz 66:37 + 16:22
9. Kästner Johann ESV Lok Bad Schandau 68:19 + 18:04
10. Böhmer Arne SV Robotron Dresden 69:34 + 19:19
11. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK Jiskra Nový Bor 71:34 + 21:19
12. Langenhan Julian 218 artventure 72:36 + 22:21
13. Sasse Emil 281 Naturfreunde Wien 75:48 + 25:33
14. Steudler Matthäus OL Görlitz e.V. 78:41 + 28:26
15. Hlubuček Tomáš CHA9704 CHA OK Chrastava 81:58 + 31:43
16. Musch Christian 229 Sportovní klub Ptení 90:30 + 40:15
17. Thomas Immanuel OL Görlitz e.V. 93:35 + 43:20
18. Michek David TJN9802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 106:22 + 56:07
19. Kašpar František SLA9800 SLA SKOB Slaný 107:33 + 57:18
20. Krüger Roland SG LVB Leipzig 124:06 + 73:51
21. Pelikán Lukáš MFP9800 MFP VŠSK MFF UK Praha 133:01 + 82:46
H18
5.73 km, 290 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szeliga Bartłomiej STB9601 STB TJ Stadion Nový Bor 60:55
2. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 61:49 + 0:54
3. Grätsch Markus TUR9603 TUR OOB TJ Turnov 64:07 + 3:12
4. Landovský Jakub PGP9601 PGP SK Praga 70:22 + 9:27
5. Müller Kurt 317 Junior Team Finland 70:29 + 9:34
6. Aster Tomáš SLA9602 SLA SKOB Slaný 71:38 + 10:43
7. Vaniš Ondřej TJN9500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 72:01 + 11:06
8. Graf Rickie G. 244 Angelniemen Ankkuri 83:02 + 22:07
9. Posselt Martin TJN9501 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 86:02 + 25:07
10. Hájek Vojtěch TJN9502 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 90:10 + 29:15
11. Labský Jan LLI9602 LLI TJ Loko Liberec 116:32 + 55:37
Otto Mark 405 Cascade OC Seattle DISK
Hradecký Jaroslav DOK9600 DOK OK Doksy DISK
Mašata Matěj PHK9601 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
H20
8.10 km, 370 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gonsior Julius 241 Junák Písek 167:14
H21AL
9.33 km, 380 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8941
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáček Michal VLI7700 VLI Slavia Liberec orienteering 70:44 9086
2. Kolařík Tomáš BOR7809 BOR OK Jiskra Nový Bor 71:32 + 0:48 8987
3. Kořínek Tomáš BOR9007 BOR OK Jiskra Nový Bor 73:27 + 2:43 8748
4. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 73:30 + 2:46 8742
5. Kovář Miroslav SCP8103 SCP OK Sparta Praha 74:59 + 4:15 8558
6. Kundisch Wieland 260 SSV Planeta Radebeul 76:18 + 5:34
7. Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice 77:15 + 6:31 8276
8. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 79:16 + 8:32 8025
9. Procházka Jan PGP8206 PGP SK Praga 80:49 + 10:05 7832
10. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteering 81:10 + 10:26 7789
11. Klapal Jan LPU9006 LPU OK Lokomotiva Pardubice 81:23 + 10:39 7762
12. Neumann Josef 272 Ringerike O-lag 82:42 + 11:58
13. Semík Ondřej KAM9401 KAM SK Kamenice 83:16 + 12:32 7528
14. Klícha Martin VAM8811 VAM OOB Vamberk 83:17 + 12:33 7525
15. Sysel Ctibor PGP8700 PGP SK Praga 84:05 + 13:21 7426
16. Leibiger Janek 306 Ekonom Banska Bystrica 84:30 + 13:46
17. Mrázek Jiří DKP7911 DKP Oddíl OB Kotlářka 84:54 + 14:10 7324
18. Makovsky Jakub TAP8511 TAP KOB TRETRA Praha 85:03 + 14:19 7306
19. Fišer Jiří SLP8503 SLP OOB Slavia Praha 85:32 + 14:48 7246
20. Novák Daniel DOK8700 DOK OK Doksy 86:32 + 15:48 7121
21. Leideck Karsten 264 Tukan Iwiny 87:10 + 16:26
22. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 87:30 + 16:46 7001
23. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:44 + 17:00 6972
24. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 89:49 + 19:05 6713
25. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 90:06 + 19:22 6678
26. Kazda Jiří SJC8006 SJC Sportcentrum Jičín 91:18 + 20:34 6529
27. Illner Jakub DKP6601 DKP Oddíl OB Kotlářka 91:59 + 21:15 6444
28. Mašata Roman PHK7107 PHK OK 99 Hradec Králové 93:47 + 23:03 6220
29. Pokorný Ondřej PGP7506 PGP SK Praga 94:00 + 23:16 6193
30. Leibiger Jens 307 USV TU Dresden 94:08 + 23:24
31. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 94:50 + 24:06 6089
32. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteering 95:40 + 24:56 5986
33. Semík Vojtěch KAM9100 KAM SK Kamenice 98:07 + 27:23 5681
34. Rewig Thomas 276 PUKS Młode Orły 98:29 + 27:45
35. Richter Justus 213 FK Göingarna 99:04 + 28:20
36. Tröße Thomas SV TU Ilmenau 100:30 + 29:46
37. Goericke Marvin Berliner TSC 103:48 + 33:04
38. Schröter Pavel CHA7203 CHA OK Chrastava 104:02 + 33:18 4945
39. Zelenin Anatolij 291 Helsingin Suunnistajat 104:43 + 33:59
40. Klapal Michal VAM8802 VAM OOB Vamberk 105:59 + 35:15 4703
41. Bäßler Steffen SV Bad Düben 106:00 + 35:16
42. Štěrba Zbyněk LPU8304 LPU OK Lokomotiva Pardubice 106:03 + 35:19 4694
43. Nývlt Petr SNA8004 SNA TJ START Náchod 108:28 + 37:44 4394
44. Ahlburg Martin SV IHW Alex 78 Berlin 111:09 + 40:25
45. Heinrich Carsten 296 Nilsiän Nujakka 112:16 + 41:32
46. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 113:37 + 42:53 3753
47. Adorjan Peter Berliner TSC 121:19 + 50:35
48. Möser Uwe 315 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 121:45 + 51:01
49. Ramba Jiří DKP8606 DKP Oddíl OB Kotlářka 123:22 + 52:38 2541
50. Němec Jan CHA8606 CHA OK Chrastava 123:40 + 52:56 2504
51. Koldinský Jan KPY8506 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 123:50 + 53:06 2483
52. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 124:12 + 53:28 2437
53. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 131:21 + 60:37 1548
54. Víteček Jan DKP7201 DKP Oddíl OB Kotlářka 133:08 + 62:24 1326
55. Graumann Bodo 219 SK Los Mělník 134:18 + 63:34
56. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 143:25 + 72:41 48
57. Lenk Andreas 265 Orientop Wrocław 148:40 + 77:56
58. Olunczek Andrej 275 Slask O-Team 155:05 + 84:21
59. Pflug Norbert OLV Potsdam e.V. 180:08 + 109:24
Kretzschmar Matthias 304 Suomussalmen Rasti DISK
von Dalowski Felix 323 OK Vršovice DISK
Sysel Ondřej PGP8302 PGP SK Praga DISK 0
Ehler Tomáš VSP8102 VSP USK Praha DISK 0
H21AK
5.56 km, 265 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7533
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV SOK TJ Turnov 46:06 8146
2. Arnošt Kamil VSP7301 VSP USK Praha 51:42 + 5:36 7305
3. Dittmann Robert SSV Planeta Radebeul 52:00 + 5:54
4. Tihon Michal PHK7905 PHK OK 99 Hradec Králové 52:46 + 6:40 7145
5. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP VŠTJ Ekonom Praha 53:20 + 7:14 7060
6. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 54:38 + 8:32 6865
7. Röhnert Max SSV Planeta Radebeul 55:15 + 9:09
8. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 57:05 + 10:59 6497
9. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteering 57:15 + 11:09 6472
10. Němeček Jan VSP6201 VSP USK Praha 57:17 + 11:11 6467
11. Procházka Tomáš SCP8200 SCP OK Sparta Praha 57:59 + 11:53 6362
12. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 58:04 + 11:58 6350
13. Žaloudek Petr SJC8309 SJC Sportcentrum Jičín 59:02 + 12:56 6205
14. Härtelt Daniel OLV Potsdam e.V. 59:17 + 13:11
15. Koucký Roman EKP6301 EKP VŠTJ Ekonom Praha 59:22 + 13:16 6154
16. Meyer Dirk 314 Radioklub OK1KYP Praha 59:26 + 13:20
17. Boskovský Vojtěch DOK9601 DOK OK Doksy 60:08 + 14:02 6039
18. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteering 60:30 + 14:24 5984
19. Kunc Radovan TJN5549 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 62:57 + 16:51 5617
20. Albl Miloslav LME7600 LME SK Los Mělník 64:57 + 18:51 5316
21. Jahn Petr VRL8400 VIC OB Vizovice 65:09 + 19:03
22. Hradecký Jaroslav DOK6300 DOK OK Doksy 66:00 + 19:54 5159
23. Leidinger Paul 308 Gävle OK 67:08 + 21:02
24. von Dalowski Jan 324 Junior Team Norway 67:23 + 21:17
25. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 67:33 + 21:27 4926
26. Janata Pavel 510 Ner nereg 67:35 + 21:29
27. Kvapil Petr TUV7402 TUV SOK TJ Turnov 69:21 + 23:15 4656
28. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteering 70:49 + 24:43 4436
29. Beránek Petr BOR6701 BOR OK Jiskra Nový Bor 72:12 + 26:06 4228
30. Chrást Tomáš            STH7401 STH SK Studenec 72:26 + 26:20 4193
31. Foršt Jakub PGP7509 PGP SK Praga 72:30 + 26:24 4183
32. Pesničák Jan SMR7902 SMR SK SNS Smržovka 74:40 + 28:34 3858
32. Hejtmánek Martin TAP8605 TAP KOB TRETRA Praha 74:40 + 28:34 3858
34. Karmazín Petr VLI4901 VLI Slavia Liberec orienteering 76:29 + 30:23 3585
35. Synek Antonín DOK7800 DOK OK Doksy 77:09 + 31:03 3485
36. Šrubař Michal MBM8606 MBM O 77:34 + 31:28 3422
37. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteering 77:41 + 31:35 3405
38. Doležal Martin PGP8100 PGP SK Praga 78:45 + 32:39 3245
39. Pavelka Jan MBM8500 MBM O 79:03 + 32:57 3200
40. Večeřa Martin TJN9105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 79:16 + 33:10 3167
41. Weisbrich Martin ATSV Gebirge/Gelobtland 85:03 + 38:57
42. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 87:12 + 41:06 1976
43. Sickert Rene OL-Team Wehrsdorf 89:36 + 43:30
44. Ryjáček Jan LPM8004 LPM OK Lokomotiva Plzeň 89:42 + 43:36 1601
45. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ Turnov 92:13 + 46:07 1223
46. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 93:19 + 47:13 1058
47. Uhlig Raimund 227 SK Hlinsko 94:09 + 48:03
48. Kohl Jiří KPY6201 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:12 + 49:06 776
49. Lorenz Haik OLV Potsdam e.V. 95:17 + 49:11
50. Knitsch Sebastian 204 OB T.J. Sokol Žamberk 99:32 + 53:26
51. Korthauer Marius DKP8402 DKP Oddíl OB Kotlářka 107:12 + 61:06
52. Bräuer Enrico SV Lengefeld 107:51 + 61:45
53. Drüen Sebastian 412 Dynamo Malá Skála 109:53 + 63:47
54. Řezáč Pavel VLI6900 VLI Slavia Liberec orienteering 112:09 + 66:03 0
55. Janák Jiří Ner nereg 121:20 + 75:14
56. Kunc Štěpán TJN8449 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 129:55 + 83:49 0
57. Hulha Lukáš LTP9405 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 131:20 + 85:14 0
Francke Jan DOK8400 DOK OK Doksy DISK 0
H35
8.10 km, 370 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 73:11
2. Schöne André 602 OL-Team Wehrsdorf 76:10 + 2:59
3. Nehasil David BOR7713 BOR OK Jiskra Nový Bor 78:46 + 5:35
4. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 VSP USK Praha 81:42 + 8:31
5. Průša Michal VSP7310 VSP USK Praha 81:54 + 8:43
6. Nemšovský Petr PGP7602 PGP SK Praga 83:53 + 10:42
7. Netopil Libor VAM7401 VAM OOB Vamberk 84:19 + 11:08
8. Zakouřil Václav VSP7401 VSP USK Praha 85:39 + 12:28
9. Polák Jaroslav CHA7500 CHA OK Chrastava 89:04 + 15:53
10. Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín 92:00 + 18:49
11. Pecka Jan EKP6800 EKP VŠTJ Ekonom Praha 94:35 + 21:24
12. Aschermann Jan VSP6902 VSP USK Praha 96:11 + 23:00
13. Lisý Ondřej ONO7100 ONO SKOB Ostrov 97:58 + 24:47
14. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 98:56 + 25:45
15. Kalous Antonín KON7708 KON KOB Konice 100:53 + 27:42
16. Hájek Jiří ONO6400 ONO SKOB Ostrov 101:52 + 28:41
17. Straka Lukáš SLA7002 SLA SKOB Slaný 102:33 + 29:22
18. Könemann Michael ESV Lok Bad Schandau 106:19 + 33:08
19. Schöne Martin OL-Team Wehrsdorf 110:14 + 37:03
20. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 111:31 + 38:20
21. Žemla Tomáš KAM7105 KAM SK Kamenice 116:11 + 43:00
22. Štrait Martin OKP7602 OKP SK OK 24 Praha 117:47 + 44:36
23. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 118:21 + 45:10
24. Kos Michal SRK6802 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 118:53 + 45:42
25. Janeček Jura EKP6701 EKP VŠTJ Ekonom Praha 124:47 + 51:36
26. Kándl Filip DCE7400 DCE KOB Dobřichovice 130:19 + 57:08
27. Liška Jindřich KPY6700 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 135:36 + 62:25
28. Hájek Jan TUV7301 TUV SOK TJ Turnov 152:33 + 79:22
Hänchen Danilo ESV Lok Bad Schandau DISK
Müller Denis Treptower SV DISK
Löhning Michael 267 SG Zittau Süd DISK
Přinda Lukáš VLI7701 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
H40
7.33 km, 370 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mager Holger Post SV Dresden 67:42
2. Sucharda Jiří BOR5802 BOR OK Jiskra Nový Bor 82:16 + 14:34
3. Bleidorn Stefan Treptower SV 82:42 + 15:00
4. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 82:45 + 15:03
5. Heinemann Björn SV Robotron Dresden 82:53 + 15:11
6. Lucke Jens 311 ASVÖ Wien 83:18 + 15:36
7. Baldrian Petr PGP7203 PGP SK Praga 83:25 + 15:43
8. Derksen André SV Bad Düben 85:32 + 17:50
9. Blahuta Marek MFP7301 MFP VŠSK MFF UK Praha 88:27 + 20:45
10. Wetzel Hendryk SV Robotron Dresden 90:55 + 23:13
11. Sickert Frank SSV Planeta Radebeul 91:59 + 24:17
12. Hnízdil Jan KAS7100 KAS KOB Kamenický Šenov 93:27 + 25:45
13. Žejdlík Michal LTP7001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:41 + 25:59
14. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 95:58 + 28:16
15. Šimša Jaromír MFP7100 MFP VŠSK MFF UK Praha 100:24 + 32:42
16. Pachnik Dariusz STB6901 STB TJ Stadion Nový Bor 104:14 + 36:32
17. Novotný Dušan TJN7002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 104:52 + 37:10
18. Farrak Holger SV Robotron Dresden 106:34 + 38:52
19. Šubrt Antonín DKP7100 DKP Oddíl OB Kotlářka 107:57 + 40:15
20. Kučera Martin LTP6500 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:56 + 45:14
21. Průšek Petr STB7000 STB TJ Stadion Nový Bor 126:01 + 58:19
22. Nosek Petr DLT6901 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 133:16 + 65:34
23. Eichler Petr KAS6900 KAS KOB Kamenický Šenov 136:06 + 68:24
24. Hänsel Jörg SV Lengefeld 142:30 + 74:48
25. Štěpán Petr LDC7301 LDC KOB Děčín 142:53 + 75:11
26. Hoffmann Martin 249 Grycksbo IF OK 145:10 + 77:28
27. Halíř Radim MFP7000 MFP VŠSK MFF UK Praha 149:43 + 82:01
28. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 155:29 + 87:47
29. Šrámek Petr MFP6905 MFP VŠSK MFF UK Praha 159:31 + 91:49
Schmidt Henning OL-Team Wehrsdorf DISK
Jeřábek Petr BOR7105 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
H45
6.44 km, 330 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Matthias 318 BŠMŠ 64:47
2. Zimmerling Holger 329 Hiidenkiertäjät 66:10 + 1:23
3. Gossel Heiko 242 petrex 70:41 + 5:54
3. Dikoš Pavel BOR6003 BOR OK Jiskra Nový Bor 70:41 + 5:54
5. Zelenin Andrei 214 USG Chemnitz 74:27 + 9:40
6. Cruse Kay SV Robotron Dresden 77:47 + 13:00
7. Vydra Ivan PEN6600 PEN OK RECO Sport 77:50 + 13:03
8. Richtr Aleš VPM6601 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 81:26 + 16:39
9. Olisauskas Raimondas SG LVB Leipzig 82:17 + 17:30
10. Eppendorfer Jörg OL Görlitz e.V. 83:08 + 18:21
11. Richter Detlef SG LVB Leipzig 89:12 + 24:25
12. Drechsel Michael 237 KTV Altdtorf 90:36 + 25:49
13. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:05 + 26:18
14. Wendisch Mayk 290 Mäntsälän Urheilijat 91:07 + 26:20
15. Becker Uwe SG LVB Leipzig 94:51 + 30:04
16. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 95:09 + 30:22
17. Böhme Gerd USG Chemnitz 98:21 + 33:34
18. Höhne Uwe SG LVB Leipzig 99:29 + 34:42
19. Ehms Holger SG LVB Leipzig 102:01 + 37:14
20. Hanuš Pavel LTU6501 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 108:33 + 43:46
21. Posselt Martin TJN6802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 109:03 + 44:16
22. Aster Vladimír SLA6500 SLA SKOB Slaný 109:13 + 44:26
23. Cerbe Burkhard 233 UKS Kometa Gliwice 111:08 + 46:21
24. Demmig Sven 407 Junior Team Denmark 111:39 + 46:52
25. Graumann Bernd 220 Jaroslav 112:03 + 47:16
26. Görtelmeyer Thomas RSV Hannover 115:37 + 50:50
27. Müller Rico 271 German O-Team 116:37 + 51:50
28. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 116:51 + 52:04
29. Weinert Rolf 326 Sobotka 117:02 + 52:15
30. Juras Harald OL Görlitz e.V. 122:01 + 57:14
31. Rothkegel Thomas 319 SPORTeM 123:01 + 58:14
32. Ihle Thomas Post SV Dresden 124:32 + 59:45
33. Käding Bernd 406 Orel Rovensko 128:25 + 63:38
34. Roßberg Veit 205 SK Žabovřesky Brno 129:35 + 64:48
35. Steudler Jens OL Görlitz e.V. 130:34 + 65:47
36. Picek Jan TJN6500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 133:12 + 68:25
37. Stöcker Karsten SV Vorwärts Leipzig 140:35 + 75:48
38. Doškář Boris BOR6400 BOR OK Jiskra Nový Bor 141:08 + 76:21
39. Liscovius Arne 266 KInO Stowarzysze Warszawa 142:45 + 77:58
40. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 143:37 + 78:50
41. von Fournier Torsten SSV Planeta Radebeul 161:13 + 96:26
Hockeborn Sven SSV Planeta Radebeul DISK
Hinze Thilo Braunschweiger MTV DISK
Ornst Jan DKP6700 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK
Hofman Petr LPM6500 LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK
Himmel Petr OKP6500 OKP SK OK 24 Praha DISK
H50
5.40 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 BOR OK Jiskra Nový Bor 54:02
2. Novák Ivo OKP6200 OKP SK OK 24 Praha 59:03 + 5:01
3. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 60:02 + 6:00
4. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 65:04 + 11:02
5. Šmaus Ivan TJN6249 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 67:53 + 13:51
6. Nieke Hagen 274 OK!Sport 68:08 + 14:06
7. Novotný Otakar TJN5604 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 69:28 + 15:26
8. Přibík Jan PGP6301 PGP SK Praga 69:47 + 15:45
9. Hrabánek David PGP6003 PGP SK Praga 70:15 + 16:13
10. Peterka František TJP4900 TJP TJ Sokol Troja 70:30 + 16:28
11. Schindler Jiří TJN6301 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 72:21 + 18:19
12. Slavík Viktor PGP6300 PGP SK Praga 73:27 + 19:25
13. Ansorge Ronald SV Robotron Dresden 74:27 + 20:25
14. Pavlovec Petr BOR6303 BOR OK Jiskra Nový Bor 74:44 + 20:42
15. Buhler Gerhard-Michael 232 UKS Sparta Czyżowice 74:55 + 20:53
16. Richter Frank 209 KOB ZPV Prostějov 75:14 + 21:12
17. Provazník Jiří TUR5102 TUR OOB TJ Turnov 75:31 + 21:29
18. Richling Peter 208 OOB TJ Zlaté Hory 76:16 + 22:14
19. Seib Leo Turn-Klubb Hannover 76:38 + 22:36
20. Wiedenfeld Frank SSV Planeta Radebeul 76:51 + 22:49
21. Hempel Klaus 247 Seniors 79:25 + 25:23
22. Ullrich Petr BOR6300 BOR OK Jiskra Nový Bor 79:46 + 25:44
23. Braatz Frank Treptower SV 79:57 + 25:55
24. Kümmling Nico 207 TJ Zhoř 82:55 + 28:53
25. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 85:28 + 31:26
26. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK RECO Sport 88:06 + 34:04
27. Wohlrabe Lutz ESV Lok Bln-Schöneweide 95:13 + 41:11
28. Šimek Miroslav  LME6300 LME SK Los Mělník 98:18 + 44:16
29. Jahn Henry SV Bad Düben 98:22 + 44:20
30. Röhnert Wilfried SSV Planeta Radebeul 100:10 + 46:08
31. Otto Volker 408 Junior Team Great Britain 100:24 + 46:22
32. Hejtmánek Vladimír TAP5802 TAP KOB TRETRA Praha 102:12 + 48:10
33. Große Veit 206 OOB SK Zbraslav 102:29 + 48:27
34. Svobodný Petr DKP5800 DKP Oddíl OB Kotlářka 107:48 + 53:46
35. Kretzschmar Frank OLV Weimar 118:24 + 64:22
36. Hoidekr Pavel LLI5901 LLI TJ Loko Liberec 119:32 + 65:30
37. Hulha Karel LTP6001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 149:09 + 95:07
38. Mellan Martin TUV6304 TUV SOK TJ Turnov 150:53 + 96:51
H55
5.40 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 60:58
2. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR OOB TJ Turnov 66:43 + 5:45
3. Červinka Jaroslav OKP5803 OKP SK OK 24 Praha 69:15 + 8:17
4. Zenker Norbert 292 Kuopion Suunnistajat 69:57 + 8:59
5. Anders Hartmut OL-Team Wehrsdorf 70:08 + 9:10
6. Kaška Rudolf CHA5500 CHA OK Chrastava 71:13 + 10:15
7. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 73:07 + 12:09
8. Běhoun Pavel PHK5701 PHK OK 99 Hradec Králové 73:27 + 12:29
9. Kraemer Werner 303 Ähtärin Urheilijat 74:20 + 13:22
10. Průcha Miloslav BOR5800 BOR OK Jiskra Nový Bor 77:29 + 16:31
11. Štěrba Pavel LPU5408 LPU OK Lokomotiva Pardubice 77:38 + 16:40
12. Fanta Miroslav EKP5800 EKP VŠTJ Ekonom Praha 84:48 + 23:50
13. Pávek Miloš BOR5801 BOR OK Jiskra Nový Bor 86:38 + 25:40
14. Kundisch Diethard 259 Post SV Dresden 87:25 + 26:27
15. Fremder Dietmar OL-Team Wehrsdorf 91:38 + 30:40
16. Janata Petr TJN5603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 92:16 + 31:18
17. Nielsen Gert Allerod OK 98:02 + 37:04
18. Pavlík Milan CHA5400 CHA OK Chrastava 99:35 + 38:37
19. Eiselt Miloš LTP5802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 109:17 + 48:19
20. Doležal Miroslav PGP5501 PGP SK Praga 113:08 + 52:10
Paschka Frank SSV Planeta Radebeul DISK
Gerhardt Joachim 240 Nakkilan Wisa DISK
Strobel Joachim 289 Laihian Luja DISK
H60
3.30 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 234 UKS Słoneczko Żory 45:50
2. Härtelt Helmut SSV Planeta Radebeul 45:55 + 0:05
3. Ziesche Jürgen 221 Atleti v akci 50:50 + 5:00
4. Tonn Konrad SSV Planeta Radebeul 51:23 + 5:33
5. Frenzel Michael 222 Wdówková 52:36 + 6:46
6. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 52:53 + 7:03
7. Babický Tomáš DLT5001 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 53:19 + 7:29
8. Tröße Lutz SV TU Ilmenau 55:35 + 9:45
9. Barták Jiří CHA5100 CHA OK Chrastava 56:54 + 11:04
10. Švihovský Jaroslav BOR5003 BOR OK Jiskra Nový Bor 57:03 + 11:13
11. Rančák Josef BOR5004 BOR OK Jiskra Nový Bor 59:15 + 13:25
12. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 59:32 + 13:42
13. Stehno Pavel DKP4900 DKP Oddíl OB Kotlářka 71:16 + 25:26
14. Bednařík Libor VLI5200 VLI Slavia Liberec orienteering 97:16 + 51:26
15. Busch Hans-Jürgen 294 Kalajoen Junkkarit 101:17 + 55:27
16. Paldus Petr KAM5200 KAM SK Kamenice 136:36 + 90:46
17. Šťovíček Jan DVP5001 DVP TJ Sokol Praha Spořilov 147:41 + 101:51
Kadavý Zdeněk CHA4901 CHA OK Chrastava DISK
Ševčík Milan CHA5003 CHA OK Chrastava DISK
Ježek Ladislav VLI4900 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
H65
3.30 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 54:32
2. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 57:03 + 2:31
3. Bartkowiak Edward 512 POL Polen 57:44 + 3:12
4. Kern Wilmar SV Bad Düben 60:35 + 6:03
5. Peterka Josef LLI4702 LLI TJ Loko Liberec 61:14 + 6:42
6. Smetana Radim CHA4700 CHA OK Chrastava 63:03 + 8:31
7. Ochmann Gert OK Leipzig 71:03 + 16:31
8. Ryšavý Vít TJP4700 TJP TJ Sokol Troja 74:34 + 20:02
9. Procházka Aleš DKP4700 DKP Oddíl OB Kotlářka 76:26 + 21:54
10. Klíma Milan CHA4600 CHA OK Chrastava 79:10 + 24:38
11. Müller Rainer 270 IFK Mora OK 88:12 + 33:40
12. Huke Karl-Heinz ESV Lok Bad Schandau 88:32 + 34:00
Matoušek Luboš LJN4700 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DISK
H70
2.73 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 41:43
2. Schmalfeld Tassilo SSV Planeta Radebeul 43:55 + 2:12
3. Procházka Zdenko DKP4300 DKP Oddíl OB Kotlářka 46:31 + 4:48
4. Attl Vladimír PGP3800 PGP SK Praga 47:40 + 5:57
5. Schindler Udo SSV Planeta Radebeul 51:28 + 9:45
6. Holmberg Ingemar IF Hagen 52:14 + 10:31
7. Heinemann Rolf SV Robotron Dresden 52:57 + 11:14
8. Lemnitzer Eberhard 409 RAPAMAVI Satalice 54:06 + 12:23
9. Křtěnský Jaroslav BOR3600 BOR OK Jiskra Nový Bor 57:57 + 16:14
10. Petrželka Pavel TJN3800 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 63:27 + 21:44
11. Folprecht Eduard TUR4301 TUR OOB TJ Turnov 63:41 + 21:58
12. Thiel Rolf SV IHW Alex 78 Berlin 64:55 + 23:12
13. Beránek Miroslav BOR3900 BOR OK Jiskra Nový Bor 67:44 + 26:01
14. Schlittermann Klaus 223 Duchodci 68:14 + 26:31
15. Lückmann Peter SV Sedlitz Blau-Weiß 90 71:11 + 29:28
16. Männel Klaus OL-Team Wehrsdorf 86:36 + 44:53
Lorenz Rudolf TSV OLA Deggendorf DISK
HDR
4.00 km, 145 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 TUR OOB TJ Turnov 23:35
2. Pecková Tereza EKP0551 EKP VŠTJ Ekonom Praha 25:28 + 1:53
3. Sochová Anna BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 25:46 + 2:11
4. Dolejší Jan STB0601 STB TJ Stadion Nový Bor 26:14 + 2:39
5. Hockeborn Anne SSV Planeta Radebeul 26:22 + 2:47
6. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra Nový Bor 27:57 + 4:22
7. Herrmann Hanna OL Görlitz e.V. 29:17 + 5:42
8. Schlittermann Clara 224 HSG TURBINE ZITTAU 30:23 + 6:48
9. Kučera Radek CHA0700 CHA OK Chrastava 31:38 + 8:03
10. Riby Philip LTP0702 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:32 + 9:57
11. Pavlova Lenka TJN0850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 34:23 + 10:48
12. Šírlová Zdeňka CHA0654 CHA OK Chrastava 35:04 + 11:29
13. Zakouřilová Klára VSP0850 VSP USK Praha 35:07 + 11:32
14. Brandová Anička CHA0651 CHA OK Chrastava 36:20 + 12:45
15. Hora David NER06 Ner nereg 37:17 + 13:42
16. Ehlerová Anna VSP0854 VSP USK Praha 37:37 + 14:02
17. Přinda Jan VLI0803 VLI Slavia Liberec orienteering 37:48 + 14:13
18. Chaloupek Matouš 503 LLI TJ Loko Liberec 38:43 + 15:08
19. Přibíková Agáta PGP0651 PGP SK Praga 39:10 + 15:35
20. Balcarová Mája LLI TJ Loko Liberec 39:42 + 16:07
21. Vřešťál Antonín TUR0604 TUR OOB TJ Turnov 40:04 + 16:29
21. Hejnová Barbora VSP0851 VSP USK Praha 40:04 + 16:29
23. Lisá Štěpánka Ner nereg 40:21 + 16:46
24. Marková Hana LLI LLI TJ Loko Liberec 40:22 + 16:47
25. Mattusek Valentin OL-Team Wehrsdorf 40:33 + 16:58
26. Mach Jakub TJN1048 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:22 + 17:47
27. Šírlová Markéta CHA0653 CHA OK Chrastava 43:17 + 19:42
28. Kvapilová Kristýna TUV0999 TUV SOK TJ Turnov 44:39 + 21:04
29. Smolová Pavla CHA0652 CHA OK Chrastava 45:01 + 21:26
30. Synková Elena DOK DOK OK Doksy 45:06 + 21:31
31. Kándl Matěj DCE0500 DCE KOB Dobřichovice 45:27 + 21:52
32. Forštová Ema PGP PGP SK Praga 46:16 + 22:41
33. Štveráková Eliška CHA0553 CHA OK Chrastava 46:19 + 22:44
34. Hroněk Štěpán VSP0700 VSP USK Praha 46:35 + 23:00
35. Pokorná Linda PGP0350 PGP SK Praga 46:42 + 23:07
36. Štveráková Zuzana CHA0750 CHA OK Chrastava 47:26 + 23:51
37. Kuželovi Ner nereg 48:33 + 24:58
38. Dietze Bruno SG LVB Leipzig 48:37 + 25:02
39. Hofmanová Anna LPM LPM OK Lokomotiva Plzeň 50:19 + 26:44
40. Vávrová Terezie Ner nereg 51:33 + 27:58
41. Große Jonas Ner nereg 52:31 + 28:56
42. Šťastná Soňa CHA0550 CHA OK Chrastava 52:48 + 29:13
43. Zappová Elisabeth TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 55:56 + 32:21
44. Řehoř Hynek TJN0700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 56:19 + 32:44
45. Bradáč Vašek LLI0600 LLI TJ Loko Liberec 58:06 + 34:31
46. Neumann Rasmus SV Lengefeld 58:10 + 34:35
47. Straková Denisa SLA0750 SLA SKOB Slaný 58:30 + 34:55
48. Vřešťál František TUR0906 TUR OOB TJ Turnov 58:43 + 35:08
49. Rafoth Kubík 505 LLI TJ Loko Liberec 60:19 + 36:44
50. Hora Jan NER09 Ner nereg 60:22 + 36:47
51. Foršt Bruno PGP PGP SK Praga 74:25 + 50:50
52. Ullrichová Tereza BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 79:22 + 55:47
53. Fritzsche Mathilda SV Lengefeld 83:26 + 59:51
54. Ornstová Lucie DKP1150 DKP Oddíl OB Kotlářka 122:26 + 98:51
Krtičková Michaela KON7975 KON KOB Konice DISK
Svatošová Barča    506 LLI TJ Loko Liberec DISK
P2
2.48 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Věra TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 24:11
2. Minner Silvio OL Görlitz e.V. 26:43 + 2:32
3. Forkel Matthias SSV Planeta Radebeul 27:14 + 3:03
4. Menclová Silvie VSP7050 VSP USK Praha 28:17 + 4:06
5. Derksen Antje SV Bad Düben 28:23 + 4:12
6. Mach Aleš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 28:33 + 4:22
7. Tkáč Jan TJN0048 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:09 + 4:58
8. Štverák Jan CHA OK Chrastava 30:27 + 6:16
9. Riby Kateřina LTP7252 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:32 + 6:21
10. Rajn Aleš CHA CHA OK Chrastava 31:39 + 7:28
11. Forkel Claudia SSV Planeta Radebeul 31:46 + 7:35
12. Hejna Vladimír VSP7404 VSP USK Praha 32:39 + 8:28
13. Nosek Jan VSP6910 VSP USK Praha 34:34 + 10:23
14. Labská Bohuslava LLI6951 LLI TJ Loko Liberec 34:40 + 10:29
15. Hořáková Petra LLI6953 LLI TJ Loko Liberec 36:14 + 12:03
16. Peterková Viktorie LLI7551 LLI TJ Loko Liberec 36:20 + 12:09
17. Melicharová Barbora LLI7252 LLI TJ Loko Liberec 39:15 + 15:04
18. Truhlářová Michala LLI9950 LLI TJ Loko Liberec 39:19 + 15:08
19. Musch Alexandra 230 UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 41:11 + 17:00
20. Dejnožková Blanka TJN7651 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:15 + 17:04
21. Bartáková ml. Eva CHA CHA OK Chrastava 42:42 + 18:31
22. Stöcker Evelyn SV Vorwärts Leipzig 44:40 + 20:29
23. Riby Andrew LTP5501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:30 + 21:19
24. Boeck Thomas 410 neregistrovaní Buřti2013 46:10 + 21:59
25. Pavel Jiří TJN7100 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 46:17 + 22:06
26. Hänsel Grit SV Lengefeld 46:25 + 22:14
27. Hanušová Jitka LTU6352 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:38 + 22:27
28. Vydrová Karolína PEN PEN OK RECO Sport 46:55 + 22:44
29. Balcarová Alena LLI TJ Loko Liberec 47:14 + 23:03
30. Steinbauerová Helena 514 TUV SOK TJ Turnov 47:55 + 23:44
31. Dastych Petr PEN PEN OK RECO Sport 48:29 + 24:18
32. Minner Daniela OL Görlitz e.V. 48:36 + 24:25
33. Hroňková Milada VSP7455 VSP USK Praha 49:01 + 24:50
34. Bradáčová Marie LLI TJ Loko Liberec 50:17 + 26:06
35. Hornychová Helena TJN0099 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 51:26 + 27:15
36. Rázek Filip Ner nereg 52:08 + 27:57
37. Kopecká Mirka TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 53:25 + 29:14
38. Kučerová Lucka 501 CHA OK Chrastava 54:48 + 30:37
39. Hubáček Aleš TJN0049 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 56:29 + 32:18
40. Kuželová Pavlína Ner nereg 58:11 + 34:00
41. Štveráková Monika CHA OK Chrastava 73:19 + 49:08
42. Weiß Paula Berliner TSC 74:28 + 50:17
43. Čtrnáct Šimon PGP0001 PGP SK Praga 74:59 + 50:48
44. Reisingerová Radka DLT9651 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 75:03 + 50:52
45. Vilhumová Lucie KAM7151 KAM SK Kamenice 79:09 + 54:58
46. Rothkegel Jannik Post SV Dresden 83:00 + 58:49
47. von Fournier Heike SSV Planeta Radebeul 85:05 + 60:54
48. Meier Bianca SG LVB Leipzig 87:09 + 62:58
Oehler Katrin SSV Planeta Radebeul DISK
Reisingerová Eliška DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Šmídová Nikola Ner nereg DISK
Kužel Petr Ner nereg DISK
P4
3.80 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hora Zbyněk NER80 Ner nereg 30:31
2. Tišer Robert Ner nereg 38:01 + 7:30
3. Čechmánek Vladimír   OKP5802 OKP SK OK 24 Praha 39:06 + 8:35
4. Bradáč Stanislav LLI TJ Loko Liberec 41:13 + 10:42
5. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:12 + 17:41
6. Táborský Ondřej TJN5605 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:31 + 18:00
7. Pešík Michal TJN7701 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:33 + 18:02
8. Tišerová Ivana Ner nereg 48:38 + 18:07
9. Mencl Miloslav VSP6505 VSP USK Praha 49:07 + 18:36
10. Marek Martin LLI TJ Loko Liberec 50:32 + 20:01
11. Borrmann Sven OL Görlitz e.V. 50:44 + 20:13
12. Neyrinck Noel VSP7012 VSP USK Praha 60:33 + 30:02
13. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 63:23 + 32:52
13. Hrobař Petr 513 TUV SOK TJ Turnov 63:23 + 32:52
15. Thoř Miloš TUR OOB TJ Turnov 64:33 + 34:02
16. Marková Jana LLI7152 LLI TJ Loko Liberec 70:27 + 39:56
17. Berková Květa TJN7350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 71:13 + 40:42
18. Šváb Jan VSP5801 VSP USK Praha 72:09 + 41:38
19. Funk Uwe-Carsten OK Leipzig 74:06 + 43:35
20. Knitsch Wolfram Post-SV Chemnitz 75:59 + 45:28
21. Košek Ladislav         LLI5903 LLI TJ Loko Liberec 76:09 + 45:38
22. Blín Oldřich 508 Ner nereg 77:09 + 46:38
23. Spejchal Petr BOR7512 BOR OK Jiskra Nový Bor 81:19 + 50:48
24. Štičková Eva LLI6051 LLI TJ Loko Liberec 82:03 + 51:32
25. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 84:26 + 53:55
26. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 85:08 + 54:37
27. Vyhnálková Eva 507 MFP VŠSK MFF UK Praha 92:34 + 62:03
28. Lisá Tereza Ner nereg 94:26 + 63:55
29. Danko Tomáš CHA7200 CHA OK Chrastava 100:10 + 69:39
30. Blínová Vendula 509 Ner nereg 100:28 + 69:57
31. Čtrnáct Jiří PGP7603 PGP SK Praga 102:03 + 71:32
32. Kolář Antonín Ner nereg 111:58 + 81:27
33. Dolejší Miloš STB6701 STB TJ Stadion Nový Bor 121:08 + 90:37
34. Černá Adriana SLA SKOB Slaný 121:34 + 91:03
35. Vaňáková Barbora KPY8751 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 143:30 + 112:59
36. Morgenstern Heidi DAV Zittau 199:18 + 168:47
Krüger Helmut SG LVB Leipzig DISK
Heřmánek Michal TUR7702 TUR OOB TJ Turnov DISK
Adamcová Tereza TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK