Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21AL

Datum:
05.05.2013
Místo konání:
Louka v obci Jonsdorf na Gondelfahrt, bude značeno, možnost postavit klubové stany
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Nonnenfelsen, 1:10 000, E 5m, stav listopad 2011, dle IOF, tisk na vodovzdorném papíře Pretex, formát A3
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Závod proběhl bez problémů.
D21AL
5.73 km, 290 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8279
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Przyczková Michaela LPU8499 LPU OK Lokomotiva Pardubice 65:35 8393
2. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 66:51 + 1:16 8235
3. Ryšavá Vendula PGP8153 PGP SK Praga 67:05 + 1:30 8206
4. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 67:26 + 1:51 8163
5. Baldrianová Barbora VSP7850 VSP USK Praha 67:47 + 2:12 8119
6. Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka 68:39 + 3:04 8011
7. Eckardt Cornelia 238 AVP Elite 69:10 + 3:35
8. Straube Hanka SV Lengefeld 69:21 + 3:46
9. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 70:13 + 4:38 7816
10. Nieke Corinna 273 OLV Potsdam 71:11 + 5:36
11. Smolková Kateřina PGP8852 PGP SK Praga 72:57 + 7:22 7476
12. Nieke Patricia TUR9552 TUR OOB TJ Turnov 74:02 + 8:27 7341
13. Volfová Julie VLI8051 VLI Slavia Liberec orienteering 76:17 + 10:42 7061
14. Tihonová Martina PHK8651 PHK OK 99 Hradec Králové 76:37 + 11:02 7020
15. Müller Dorothea TUR9758 TUR OOB TJ Turnov 77:14 + 11:39 6943
16. Rothaug Sabine OSC Kassel 79:24 + 13:49
17. Szeliga Małgorzata STB9399 STB TJ Stadion Nový Bor 81:55 + 16:20 6360
18. Heinemann Anne SV Robotron Dresden 82:14 + 16:39
19. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 82:19 + 16:44 6310
20. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 83:49 + 18:14 6123
21. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteering 83:51 + 18:16 6119
22. Jiřištová Zuzana DKP8254 DKP Oddíl OB Kotlářka 84:16 + 18:41 6067
23. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 84:27 + 18:52 6044
24. Jaunsproge Mara 252 OK Linné 84:43 + 19:08
25. Hradecká Petra DOK6850 DOK OK Doksy 84:58 + 19:23 5980
26. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 87:03 + 21:28 5721
27. Hofmanová Michaela LPM7751 LPM OK Lokomotiva Plzeň 87:17 + 21:42 5692
28. Kohlová Zuzana KPY8852 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:37 + 24:02 5401
29. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 90:45 + 25:10 5260
30. Schmidt Johanna SSV Planeta Radebeul 91:02 + 25:27
31. Zelenin Jekaterina 212 TJ Zbrojovka Vsetín 91:07 + 25:32
32. Škáchová Petra SLP7051 SLP OOB Slavia Praha 92:14 + 26:39 5075
33. Sedláčková Martina TUR7959 TUR OOB TJ Turnov 92:30 + 26:55 5042
34. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 98:33 + 32:58 4289
35. Hölzer Katrin OLV Weimar 106:23 + 40:48
36. Schütznerová Lucie SNA8551 SNA TJ START Náchod 109:01 + 43:26 2986
37. Drechsel Elisabeth 235 HKBnO Tychy 115:56 + 50:21
38. Koch Anne 258 Budai Osforrás 117:15 + 51:40
39. Engelhardt Katja SSV Planeta Radebeul 118:24 + 52:49
40. Macková Lucia KAM9151 KAM SK Kamenice 121:14 + 55:39 1465
41. Büchner Christine Treptower SV 127:33 + 61:58
42. Rickmeyer Tina 278 Weißenseer SV Rot-Weiss 127:56 + 62:21
43. Albrechtová Eva KAM7850 KAM SK Kamenice 129:15 + 63:40 467
44. Richter Silke 277 ESV Lok Bad Schandau 154:18 + 88:43