Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A

Kategorie: H21

Datum:
08.05.2013
Místo konání:
Chrudim
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Chrudim 1:4000 (ISSOM, autor Petr Hranička)
Ředitel závodu:
Stránský Dušan
Hlavní rozhodčí:
Klimpl Petr
Stavitel tratí:
Zitka Adam
JURY:
Novotný Milan, Fátor Jan, Aleš David
Protokol:
Ctibor Sysel (PGP8700) podal protest: "Při závodě M ČR ve sprintu (Chrudim 8. 5. 2013) byla nesprávně použita značka "nepřekonatelná hranice" (707) - nedodržení tlušťky 0,7 mm /viz ISSOM 2007). Tím došlo k ovlivnění postupu mezi kontrolami č. 31 - 32 a č. 32 - 33 (kategorie H21(A) a další). Žádám o zrušení závodu u postižených kategorií." Stanovisko jury: "Byla nesprávně použitá značka "nepřekonatelná hranice" (707). Jury rozhodla, že použití značky neovlivnilo výrazně výsledky a není důvod ke zrušení závodu. Při rozhodování jsme využili práva dle odst. 24.4. na rozhodnutí dle vlastního svědomí a citu pro spravedlnost. Současně doporučujeme pořadateli, aby se omluvil závodníkům dotčených kategorií za necitlivé použití značky. Současně nařizujeme vrácení vkladu za protest ve výši 200 Kč."
H21
2.80 km, 60 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9666
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 14:47 10704
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 14:49 + 0:02 10680
3. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 15:04 + 0:17 10502
4. Kodeda Štěpán SJC8818 E Sportcentrum Jičín 15:13 + 0:26 10394
5. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 15:34 + 0:47 10144
6. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 15:35 + 0:48 10133
7. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 15:45 + 0:58 10013
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 15:56 + 1:09 9882
9. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 15:59 + 1:12 9847
10. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 16:08 + 1:21 9740
11. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 16:09 + 1:22 9728
12. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 16:11 + 1:24 9704
13. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 16:15 + 1:28 9656
14. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 16:19 + 1:32 9609
15. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 16:24 + 1:37 9549
16. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 16:25 + 1:38 9537
17. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 16:56 + 2:09 9168
18. Hájek Daniel ZBM8919 R SK Žabovřesky Brno 16:58 + 2:11 9144
19. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:00 + 2:13 9120
20. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 17:08 + 2:21 9025
20. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 17:08 + 2:21 9025
22. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 17:14 + 2:27 8954
23. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 17:29 + 2:42 8775
24. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:33 + 2:46 8728
25. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 17:44 + 2:57 8597
26. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 18:33 + 3:46 8013
27. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 18:56 + 4:09 7739
Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno DISK 0
Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering DISK 0
Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga DISK 0