Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A

Kategorie: H21A

Datum:
08.05.2013
Místo konání:
Chrudim
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Chrudim 1:4000 (ISSOM, autor Petr Hranička)
Ředitel závodu:
Stránský Dušan
Hlavní rozhodčí:
Klimpl Petr
Stavitel tratí:
Zitka Adam
JURY:
Novotný Milan, Fátor Jan, Aleš David
Protokol:
Ctibor Sysel (PGP8700) podal protest: "Při závodě M ČR ve sprintu (Chrudim 8. 5. 2013) byla nesprávně použita značka "nepřekonatelná hranice" (707) - nedodržení tlušťky 0,7 mm /viz ISSOM 2007). Tím došlo k ovlivnění postupu mezi kontrolami č. 31 - 32 a č. 32 - 33 (kategorie H21(A) a další). Žádám o zrušení závodu u postižených kategorií." Stanovisko jury: "Byla nesprávně použitá značka "nepřekonatelná hranice" (707). Jury rozhodla, že použití značky neovlivnilo výrazně výsledky a není důvod ke zrušení závodu. Při rozhodování jsme využili práva dle odst. 24.4. na rozhodnutí dle vlastního svědomí a citu pro spravedlnost. Současně doporučujeme pořadateli, aby se omluvil závodníkům dotčených kategorií za necitlivé použití značky. Současně nařizujeme vrácení vkladu za protest ve výši 200 Kč."
H21A
2.60 km, 55 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8712
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Merl Robert 16A9102 C Österreichischer Fachverband für OL 13:59
2. Wartbichler Christian 16A8802 C Österreichischer Fachverband für OL 14:17 + 0:18
3. Gremmel Helmut 16A9001 C Österreichischer Fachverband für OL 14:22 + 0:23
4. Lang Markus 16A8301 C Österreichischer Fachverband für OL 14:39 + 0:40
5. Siegert Wolfgang 16A8801 C Österreichischer Fachverband für OL 14:48 + 0:49
6. Simkovics Erik 16A C Österreichischer Fachverband für OL 15:04 + 1:05
7. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 15:05 + 1:06 9120
8. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 15:11 + 1:12 9060
9. Pfeifer Christian 16A8901 C Österreichischer Fachverband für OL 15:12 + 1:13
10. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:16 + 1:17 9011
11. Scharnagl Lukas 16A9201 C Österreichischer Fachverband für OL 15:18 + 1:19
12. Panchártek Jan PHK8802 R OK 99 Hradec Králové 15:22 + 1:23 8951
12. Kampel Wolfgang 16A8302 C Österreichischer Fachverband für OL 15:22 + 1:23
14. Sulz Henrik 16A9002 C Österreichischer Fachverband für OL 15:23 + 1:24
15. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 15:25 + 1:26 8921
16. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 15:27 + 1:28 8901
17. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 15:30 + 1:31 8872
18. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:31 + 1:32 8862
19. Schiel Philipp 16A9202 C Österreichischer Fachverband für OL 15:32 + 1:33
20. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 15:33 + 1:34 8842
21. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 15:37 + 1:38 8802
22. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 15:38 + 1:39 8792
23. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 15:39 + 1:40 8782
24. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 15:40 + 1:41 8772
25. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 15:43 + 1:44 8742
25. Glaner Franz 16A9101 C Österreichischer Fachverband für OL 15:43 + 1:44
27. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 15:46 + 1:47 8712
28. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 15:49 + 1:50 8683
29. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 15:50 + 1:51 8673
30. Ondráček Radim EKP7414 R VŠTJ Ekonom Praha 15:53 + 1:54 8643
31. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:56 + 1:57 8613
32. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:57 + 1:58 8603
32. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 15:57 + 1:58 8603
34. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 15:58 + 1:59 8593
35. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 16:01 + 2:02 8563
36. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 16:02 + 2:03 8553
37. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 16:03 + 2:04 8543
38. Pospíšil Vítek SCP6800 C OK Sparta Praha 16:09 + 2:10 8484
39. Klusáček Matěj TTR8901 R OOB Třebíč 16:10 + 2:11 8474
40. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 16:14 + 2:15 8434
41. Procházka Pavel PGP9002 R SK Praga 16:15 + 2:16 8424
41. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 16:15 + 2:16 8424
43. Kebis Samuel 26S9402 C SVK Junior team 16:18 + 2:19
43. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 16:18 + 2:19 8394
43. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 16:18 + 2:19 8394
43. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 16:18 + 2:19 8394
47. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 16:21 + 2:22 8364
48. Vlček Martin TUR8702 R OOB TJ Turnov 16:23 + 2:24 8344
49. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 16:27 + 2:28 8305
50. Šabatka Zdeněk SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové 16:29 + 2:30 8285
50. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 16:29 + 2:30 8285
52. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 16:34 + 2:35 8235
53. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 16:36 + 2:37 8215
54. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:39 + 2:40 8185
55. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 16:41 + 2:42 8165
56. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 16:42 + 2:43 8155
56. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 16:42 + 2:43 8155
56. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 16:42 + 2:43 8155
59. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 16:47 + 2:48 8106
60. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 16:50 + 2:51 8076
61. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 16:56 + 2:57 8016
62. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 16:59 + 3:00 7986
62. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 16:59 + 3:00 7986
64. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 17:03 + 3:04 7947
65. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 17:06 + 3:07 7917
66. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 17:08 + 3:09 7897
67. Hraboš Matěj RBA9547 C TJ Rapid Bratislava 17:10 + 3:11
68. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 17:15 + 3:16 7827
69. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 17:17 + 3:18 7807
70. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 17:18 + 3:19 7797
70. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 17:18 + 3:19 7797
72. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 17:23 + 3:24 7748
73. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 17:32 + 3:33 7658
74. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 17:39 + 3:40 7589
75. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 17:40 + 3:41 7579
76. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 17:42 + 3:43 7559
77. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 18:15 + 4:16 7230
78. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:30 + 4:31 7081
79. Vlach Martin SCP8605 C OK Sparta Praha 19:21 + 5:22 6574
Dutkowski Mikolaj 31P7401 C UKS ARKADY Raszkow DISK
Kaczocha Przemyslaw 31P6801 C UKS ARKADY Raszkow DISK
Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Pašek František KAM7600 C SK Kamenice DISK 0
Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga DISK 0
Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0