Logo

Výsledky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava

Kategorie: D21E

Datum:
12.05.2013
Místo konání:
Kramolín
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Kramolín
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav
Stavitel tratí:
Zháňal Jan

D21E 4.90 km, 180 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9527

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 34:41 10266
2. Topinková Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 35:23 + 0:42 10065
3. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 35:45 + 1:04 9960
4. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 36:22 + 1:41 9784
5. Kadan Ursula 18A8850 C Austria national team 38:02 + 3:21
6. Macinská Jana PHK8666 E OK 99 Hradec Králové 38:33 + 3:52 9158
7. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 38:39 + 3:58 9130
8. Kovářová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 38:43 + 4:02 9111
9. Elstner Elisa 18A8950 C Austria national team 38:50 + 4:09
10. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 39:08 + 4:27 8991
11. Simkovics Anna 18A9350 C Austria national team 39:15 + 4:34
12. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 40:07 + 5:26 8710
13. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 40:30 + 5:49 8600
14. Karochová Simona DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka 40:50 + 6:09 8505
15. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 40:58 + 6:17 8466
16. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 41:23 + 6:42 8347
17. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 41:24 + 6:43 8342
18. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 6:50 8309
19. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 41:45 + 7:04 8242
20. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 42:13 + 7:32 8108
21. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 7:36 8089
22. Ramstein Laura 18A9251 C Austria national team 42:51 + 8:10
23. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 43:16 + 8:35 7808
24. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 8:39 7789
25. Bauer Julia 18A9250 C Austria national team 43:45 + 9:04
26. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 44:12 + 9:31 7541
27. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 46:47 + 12:06 6801
28. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 49:53 + 15:12 5913
29. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 53:22 + 18:41 4916
30. Šámalová Ludmila PGP9252 C SK Praga 57:05 + 22:24 3851
Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0