Výsledky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava

Kategorie: H21E

Datum:
12.05.2013
Místo konání:
Kramolín
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Kramolín
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav
Stavitel tratí:
Zháňal Jan
H21E
5.40 km, 260 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9518
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 34:39 10768
2. Merl Robert 18A9101 C Austria national team 35:45 + 1:06
3. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 37:37 + 2:58 9962
4. Wartbichler Christian 18A8801 C Austria national team 37:55 + 3:16
5. Gremmel Helmut 18A9000 C Austria national team 37:57 + 3:18
6. Siegert Wolfgang 18A8800 C Austria national team 38:57 + 4:18
7. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 39:12 + 4:33 9532
8. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 39:22 + 4:43 9487
9. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 39:35 + 4:56 9428
10. Pfeifer Christian 18A8900 C Austria national team 39:43 + 5:04
11. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 39:53 + 5:14 9347
12. Klapal Jan LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice 40:05 + 5:26 9292
13. Navrátil Boris AOP9202 E Přátelé orientačního běhu Opava 40:11 + 5:32 9265
14. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 40:16 + 5:37 9243
15. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 40:22 + 5:43 9216
15. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 40:22 + 5:43 9216
17. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:24 + 5:45 9206
18. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 40:32 + 5:53 9170
19. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 40:33 + 5:54 9166
20. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 40:50 + 6:11 9089
20. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 40:50 + 6:11 9089
22. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 41:13 + 6:34 8985
23. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 41:44 + 7:05 8844
24. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 41:47 + 7:08 8831
25. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 41:57 + 7:18 8786
26. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:59 + 7:20 8776
27. Lang Markus 18A8300 C Austria national team 42:01 + 7:22
28. Přibyl Broněk TZL8603 C SKOB Zlín 42:21 + 7:42 8677
29. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 42:22 + 7:43 8672
30. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 42:27 + 7:48 8650
31. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 42:52 + 8:13 8537
32. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 42:57 + 8:18 8514
33. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 43:03 + 8:24 8487
34. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 8:25 8482
35. Čech Radovan TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno 43:11 + 8:32 8451
36. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:41 + 9:02 8315
37. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 43:42 + 9:03 8310
38. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 44:05 + 9:26 8206
39. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 44:11 + 9:32 8179
40. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 44:20 + 9:41 8138
41. Scharnagl Lukas 18A9200 C Austria national team 44:28 + 9:49
42. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 44:59 + 10:20 7962
43. Luštický Martin HOR8700 C TJ Jiskra Hořice 45:06 + 10:27 7930
44. Glaner Franz 18A9100 C Austria national team 45:13 + 10:34
45. Šabatka Zdeněk SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové 45:46 + 11:07 7749
46. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 46:04 + 11:25 7668
47. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:17 + 11:38 7609
48. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 46:40 + 12:01 7505
49. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 48:43 + 14:04 6948
50. Kampel Wolfgang 18A8301 C Austria national team 51:38 + 16:59
51. Schiel Philipp 18A9201 C Austria national team 54:33 + 19:54
Sulz Henrik 18A9001 C Austria national team DISK
Simkovics Erik 18A8901 C Austria national team VZDAL