Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21D

Datum:
18.05.2013
Místo konání:
Nové Město nad Metují, internát Králíček
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Tři soutěsky (1:10000)
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu za oblačného počasí, postupně polojasno, 20°C. K závodu se přihlásilo 730 závodníků, cílem prošlo 699 závodníků. Lékař v cíli ošetřil několik drobných zranění. Nebyl podán protest, hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.

D21D 4.40 km, 205 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5454

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 45:42 5701
2. Stulíková Barbora SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové 48:30 + 2:48 5382
3. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 49:24 + 3:42 5279
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:57 + 4:15 5217
5. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 52:19 + 6:37 4947
6. Kodytková Iva VAM7751 C OOB Vamberk 53:23 + 7:41 4825
7. Šponarová Lucie ZAM9151 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:57 + 9:15 4647
8. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 55:48 + 10:06 4550
9. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 55:52 + 10:10 4542
10. Kunhartová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 60:01 + 14:19 4070
11. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 60:43 + 15:01 3990
12. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 60:52 + 15:10 3973
13. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 61:22 + 15:40 3916
14. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:58 + 16:16
15. Chládková Zuzana ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:20 + 16:38 3806
16. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:30 + 16:48 3787
17. Kubátová Dana VRL6851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:50 + 17:08 3749
18. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 62:59 + 17:17 3732
19. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 79:07 + 33:25 1893
20. Balcarová Kateřina CET8252 C TJ Loko Česká Třebová 84:15 + 38:33 1308
21. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:46 + 42:04
22. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 106:46 + 61:04