Výsledky závodu: Sprint cup, Žebříček A

Kategorie: H21A

Datum:
25.05.2013
Místo konání:
Karlova Studánka
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Karlova studánka , 1: 4000, ekv. 2 m, v mapníku, mapový klíč ISSOM, tisk NORD Opava, hlavní kartograf Petr Mareček
Ředitel závodu:
Kratschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Klech Richard
Stavitel tratí:
Binčík Milan
JURY:
Prášil Marek, Ondráček Radim, Mrázek Jan
Protokol:
Závod proběhl bez protestu.
H21A
2.70 km, 55 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8237
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 14:34 8888
2. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 14:58 + 0:24 8653
3. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 14:59 + 0:25 8643
3. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 14:59 + 0:25 8643
5. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 15:11 + 0:37 8525
6. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 15:14 + 0:40 8496
6. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 15:14 + 0:40 8496
8. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:19 + 0:45 8447
9. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 15:25 + 0:51 8388
10. Šabatka Zdeněk SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové 15:34 + 1:00 8300
11. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 15:36 + 1:02 8280
12. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 15:42 + 1:08 8221
13. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 15:45 + 1:11 8192
14. Barcík Peter AOP6601 C Přátelé orientačního běhu Opava 15:50 + 1:16 8143
15. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 15:52 + 1:18 8123
16. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 15:57 + 1:23 8074
17. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 16:01 + 1:27 8035
18. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 16:04 + 1:30 8005
19. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 16:08 + 1:34 7966
20. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 16:10 + 1:36 7946
20. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:10 + 1:36 7946
22. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 16:14 + 1:40 7907
23. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 16:24 + 1:50 7809
23. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 16:24 + 1:50 7809
25. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 16:27 + 1:53 7780
26. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 16:28 + 1:54 7770
27. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 16:30 + 1:56 7750
28. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 16:35 + 2:01 7701
28. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 16:35 + 2:01 7701
30. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:36 + 2:02 7691
31. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 16:41 + 2:07 7642
32. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 16:42 + 2:08 7632
33. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 16:45 + 2:11 7603
33. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 16:45 + 2:11 7603
35. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 16:46 + 2:12 7593
36. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 16:55 + 2:21 7505
37. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 16:56 + 2:22 7495
38. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 16:57 + 2:23 7485
39. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 16:58 + 2:24 7475
40. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 17:04 + 2:30 7417
40. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 17:04 + 2:30 7417
42. Gomzyk Andriy TUR8001 C OOB TJ Turnov 17:05 + 2:31 7407
43. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 17:10 + 2:36 7358
44. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 17:13 + 2:39 7328
45. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 17:14 + 2:40 7319
46. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 17:16 + 2:42 7299
46. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 17:16 + 2:42 7299
46. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 17:16 + 2:42 7299
49. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 17:17 + 2:43 7289
50. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 17:19 + 2:45 7269
51. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 17:20 + 2:46 7260
52. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 17:22 + 2:48 7240
53. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 17:23 + 2:49 7230
54. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 17:28 + 2:54 7181
54. Müller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 17:28 + 2:54 7181
54. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 17:28 + 2:54 7181
57. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:30 + 2:56 7162
58. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 17:33 + 2:59 7132
59. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 17:38 + 3:04 7083
60. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:39 + 3:05 7073
61. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 17:41 + 3:07 7054
62. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 17:48 + 3:14 6985
62. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 17:48 + 3:14 6985
64. Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 17:50 + 3:16 6965
65. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 18:01 + 3:27 6857
66. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 18:09 + 3:35 6779
67. Zámečník David KAM7500 C SK Kamenice 18:14 + 3:40 6730
68. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 18:21 + 3:47 6661
69. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 18:22 + 3:48 6651
Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga DISK 0
Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška DISK 0
Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0