Výsledky závodu: Sprint cup, Žebříček A

Kategorie: H21C

Datum:
25.05.2013
Místo konání:
Karlova Studánka
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Karlova studánka , 1: 4000, ekv. 2 m, v mapníku, mapový klíč ISSOM, tisk NORD Opava, hlavní kartograf Petr Mareček
Ředitel závodu:
Kratschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Klech Richard
Stavitel tratí:
Binčík Milan
JURY:
Prášil Marek, Ondráček Radim, Mrázek Jan
Protokol:
Závod proběhl bez protestu.
H21C
2.70 km, 50 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5960
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 16:32 6515
2. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 17:14 + 0:42 6256
3. Svoboda Lukáš SHK7905 C TJ Slavia Hradec Králové 17:26 + 0:54 6182
4. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 17:32 + 1:00 6145
5. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 17:34 + 1:02 6133
6. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 17:47 + 1:15 6052
6. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 17:47 + 1:15 6052
8. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 18:07 + 1:35 5929
9. Halama Jakub KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:19 + 1:47 5855
10. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 18:35 + 2:03 5756
11. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 18:39 + 2:07 5731
12. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 18:45 + 2:13 5694
12. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 18:45 + 2:13 5694
14. Jána Michal DKP8400 C Oddíl OB Kotlářka 18:49 + 2:17 5670
15. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:53 + 2:21 5645
16. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:54 + 2:22 5639
17. Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno 19:05 + 2:33 5571
18. Ożhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 19:15 + 2:43 5509
19. Tesar Jan VRB9001 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 19:17 + 2:45
20. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 19:23 + 2:51 5460
21. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:25 + 2:53 5448
22. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 19:29 + 2:57 5423
23. Voráček Michal PGP8009 C SK Praga 19:34 + 3:02 5392
24. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:48 + 3:16 5306
25. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:02 + 3:30 5219
26. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:06 + 3:34 5195
27. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 20:38 + 4:06 4997
28. Maňásek Josef 89C7700 C TJ Svycarna 21:27 + 4:55
29. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:59 + 6:27 4127
30. Dalos Attila BBM6701 C BETA URSUS Orienteering 23:53 + 7:21 3794
31. Arthur Jarniev ZBM8800 C SK Žabovřesky Brno 27:54 + 11:22
32. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 29:01 + 12:29 1894
33. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 36:38 + 20:06 0
34. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 49:37 + 33:05 0