Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.05.2013
Místo konání:
Nová Víska, Karlovy Vary (odbočit ze silnice a cca 1 km po velmi dobré polní cestě)
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Mapa:
PILA 1:10 000, E=5m, stav 3/2012, není vodoúprava
Ředitel závodu:
Frűhauf Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Kubín Jiří
Stavitel tratí:
Nováková Svatava
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     NEREG    
D10
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Iva Nádenícková NEJ0350 18:14
2. Lucie Kovárová MAS0350 20:20 + 2:06
3. Veronika Ziebová NEJ0450 24:51 + 6:37
4. Adéla Petríková MAS0351 29:16 + 11:02
5. Anna Dellingerová NEJ0351 31:52 + 13:38
6. Anna Vanícková LBE0550 34:43 + 16:29
7. Marie Bartosová MLA0451 43:54 + 25:40
D12
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klára Maresová NEJ0250 19:11
2. Katerina Cerná MLA0251 21:13 + 2:02
3. Pavla Nádenícková NEJ0150 22:51 + 3:40
4. Michaela Zierhutová LCV0250 32:03 + 12:52
5. Daniela Krízová MAS0250 56:15 + 37:04
D14
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alexandra Maresová NEJ9950 30:30
2. Barbora Lucanová MAS0051 32:58 + 2:28
3. Jana Stastna MAS9950 73:51 + 43:21
D16
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tereza Kinkorová LPM9850 40:55
2. Tereza Pelcová MAS9853 44:00 + 3:05
3. Klára Istvánová MAS9850 67:39 + 26:44
D21
16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2037
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jitka Kovárová MAS7350 56:55 2170
2. Dana Kavková SCP6150 62:38 + 5:43 1978
3. Pavla Mrázová DCE5550 63:07 + 6:12 1962
4. Jana Bohuslavová LPM7852 65:47 + 8:52 1873
5. Jana Kotásková JES7451 69:36 + 12:41 1745
6. Miluse Procházková DCE5450 71:45 + 14:50 1673
7. Lucie Vanícková LBE7250 75:04 + 18:09
8. Petra Pilarová LPM8351 76:53 + 19:58 1502
9. Marie Naporowská BSO7950 114:39 + 57:44 238
Vlasta Krejcová SKV9453 DISK 0
D35
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lenka Hasmanová VPM7551 48:31
2. Jana Bartosová MLA7051 51:59 + 3:28
3. Martina Kamarytová MLA6651 57:05 + 8:34
4. Lenka Jandová KAD7250 58:53 + 10:22
5. Marcela Krausová LCV7351 66:44 + 18:13
6. Michaela Lepsí NEJ7750 69:33 + 21:02
7. Monika Cerná MLA7451 71:58 + 23:27
8. Regina Tokárová NEJ6950 75:07 + 26:36
9. Jana Hejduková BSO7250 80:45 + 32:14
10. Lenka Ziebová NEJ7251 86:20 + 37:49
11. Davidová Jana SKI7899 86:22 + 37:51
12. Magda Haková PGP7651 89:15 + 40:44
13. Michaela Zierhutová LCV7151 98:41 + 50:10
D45
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jana Soupová LPM6850 49:31
2. Helena Tenglerová MLA6551 50:14 + 0:43
3. Ivana Mágrová LCV5550 55:38 + 6:07
4. Jana Sklenárová MLA6258 56:30 + 6:59
5. Nada Zavadilová SCP5450 60:49 + 11:18
6. Karla Smejkalová MLA6256 87:44 + 38:13
7. Pavla Jalovcova MLA 88:46 + 39:15
D55
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lenka Dlouhá MAS5150 62:53
2. Vera Bohuslavova LPM4850 67:35 + 4:42
3. Helena Nyklová LKV5151 82:00 + 19:07
4. Miluse Zenkerová LCV4550 90:29 + 27:36
Jindra Brabcová LCV4750 DISK
Jindra Nyklová LKV5351 DISK
H10
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radim Tokár NEJ0300 15:02
2. Marek Sterba SKV0401 19:24 + 4:22
3. Jonás Cerny MLA0501 24:14 + 9:12
4. Adam Sevcík ONO0300 25:29 + 10:27
5. Oldrich Kohoutek BSO0301 28:27 + 13:25
6. Bretislav Milota MLA0300 33:48 + 18:46
H12
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Hasman VPM0201 35:24
2. Ondrej Kovár MAS0200 36:58 + 1:34
3. Václav Bartos MLA0101 38:24 + 3:00
4. Simon Kurz VPM0208 50:36 + 15:12
5. Petr Stehlík MAS0202 54:16 + 18:52
6. Jan Milota MLA0500 83:09 + 47:45
Zdenek Hejduk BSO0201 DISK
H14
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondrej Hasman VPM0002 40:37
2. Jan Vecko NEJ0002 49:49 + 9:12
3. Adam Solomko BSO0002 55:49 + 15:12
4. Jan Hejduk BSO0001 90:46 + 50:09
Ondrej Rosenbaum JES0001 DISK
Anna Nadecnickova NEJ DISK
H16
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frantisek Sova LPM9702 44:51
2. Jakub Zieba NEJ9800 49:48 + 4:57
H18
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirí Frank MAS9600 46:03
2. Martin Pesek LPM9602 75:45 + 29:42
3. Jirí Vacek SKV9602 90:56 + 44:53
H21
20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6496
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tomás Kamaryt VPM8807 47:10 6909
2. Milan Bíly JES7001 50:16 + 3:06 6509
3. Josef Milota MLA5801 53:40 + 6:30 6070
4. Jindrich Kovár MAS6800 53:41 + 6:31 6068
5. Petr Boránek VSP7000 53:42 + 6:32 6066
6. Jirí Vales LPM9502 54:52 + 7:42 5916
7. Ludek Bartos MLA6701 56:41 + 9:31 5681
8. Jan Václavík VPM8701 58:20 + 11:10 5469
9. Tomás Redlich MAS8200 58:38 + 11:28 5430
10. Antonín Procházka DCE5500 60:39 + 13:29 5170
11. Lubos Lhoták MAS9301 72:40 + 25:30 3620
12. Lukás Hegner LPM8104 74:04 + 26:54 3439
Michal Tosnar SKV7805 DISK
H35
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Jan SKI7299 44:31
2. Jan Hasman VPM6901 44:59 + 0:28
3. Zdenek Kurz VPM6301 45:42 + 1:11
4. Vladimír Kovár MAS7200 47:03 + 2:32
5. Alexander Mares NEJ7300 47:17 + 2:46
6. Petr Bily LTP6805 48:58 + 4:27
7. Jirí Hájek ONO6400 50:10 + 5:39
8. Janko Tamas HEG 52:02 + 7:31
9. Milos Kamaryt MLA6404 54:17 + 9:46
10. Pavel Käss BSO7000 56:30 + 11:59
11. Libor Cerny MLA6901 57:56 + 13:25
12. Oldrich Kohoutek BSO7100 60:16 + 15:45
13. Karel Soupa LPM6900 79:15 + 34:44
14. Jan Kozelka LCV7000 93:59 + 49:28
H45
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomás Vanícek LBE6600 43:47
2. Jirí Kavka SCP5900 48:36 + 4:49
3. Ladislav Hosek SCP6001 49:32 + 5:45
4. Jan Sváb VSP5801 51:55 + 8:08
5. Jaromír Frey NEJ6300 55:43 + 11:56
6. Jirí Blazek VPM5009 58:39 + 14:52
7. Petr Cech SCH6001 79:36 + 35:49
8. Jaroslav Zieba NEJ6500 81:00 + 37:13
H55
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karel Pilar MAS5501 35:22
2. Jan Sklenár MLA4201 42:01 + 6:39
3. Jirí Vonásek LPM5401 42:46 + 7:24
4. Jaroslav Jirásek SCH4701 43:29 + 8:07
5. Dieter Schimm BSO4401 44:16 + 8:54
6. Václav Choteticky MAS5200 49:47 + 14:25
7. Milos Fiala KSH4801 49:51 + 14:29
8. Zdenek Mágr LCV5000 54:03 + 18:41
9. Vladimír Nykles VPM4702 56:01 + 20:39
Jan Fisák MLA4401 DISK
H65
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaromír Frey NEJ4100 52:51
2. Milos Rakovec SCP4500 57:21 + 4:30
3. Jan Lisy ONO4201 66:51 + 14:00
4. Milan Hanák FSP3400 97:56 + 45:05
HDR
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Josef Debnár NJD0698 34:30
2. Jan Vyskocil NJD0601 36:15 + 1:45
3. Petra Holíková NJD0699 36:55 + 2:25
4. Anna Kassáková NJD0299 43:40 + 9:10
5. Kvetoslava Bicencová NJD0199 43:58 + 9:28
6. Jan Sterík NJD0598 45:18 + 10:48
7. Kristyna Borutová NJD0696 45:22 + 10:52
8. Barunka Pejsová NJD0897 46:00 + 11:30
9. Magdalena Potuzníková NJD0899 46:14 + 11:44
10. Jakub Sterík NJD1099 46:56 + 12:26
11. Matyás Muchka NJD0695 48:08 + 13:38
12. Jana Debnárová NJD0350 52:25 + 17:55
13. Majda Vyskocilová NJD0950 59:41 + 25:11
14. Karla Zusková NJD0551 62:34 + 28:04
15. Justyna Zusková NJD0850 62:42 + 28:12
16. Tomás Pichlík NJD0599 64:37 + 30:07
17. Ondrej Muchka NJD1199 69:30 + 35:00
18. Katerina Potuzníková NJD0499 70:22 + 35:52
19. Fanda Bohuslav LPM0900 77:54 + 43:24
20. HAna Mullerova HCE 85:41 + 51:11
21. Eliska Vanícková LBE1121 -677:0-8 +
Tereza Bílá JES0551 DISK
Linie
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michaela Haková PGP0451 32:56
2. David Kuc XXX0600 52:52 + 19:56
3. Jakub Stehlík MAS0500 76:51 + 43:55
4. Pepík Bohuslav LPM0401 85:14 + 52:18
Klára Kohoutková BSO0650 DISK
Adéla Hegnerová LPM0450 DISK
Adam Kaspar LPM0402 DISK
Radim Kuc XXX0400 DISK
NEREG
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Monika Sobotkova VPM 30:58
2. Robert Churán XXX1399 33:36 + 2:38
3. Jitka Valvodová NJD7199 46:07 + 15:09
4. Markéta Steríková NJD1999 53:37 + 22:39