Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.05.2013
Místo konání:
Nová Víska, Karlovy Vary (odbočit ze silnice a cca 1 km po velmi dobré polní cestě)
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Mapa:
PILA 1:10 000, E=5m, stav 3/2012, není vodoúprava
Ředitel závodu:
Frűhauf Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Kubín Jiří
Stavitel tratí:
Kubát Jaroslav
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     NEREG    
D10
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamila Richtrová VPM0451 21:39
2. Iva Nádenícková NEJ0350 28:50 + 7:11
3. Veronika Ziebová NEJ0450 31:04 + 9:25
4. Anna Dellingerová NEJ0351 32:54 + 11:15
5. Adéla Petríková MAS0351 34:08 + 12:29
6. Lucie Kovárová MAS0350 35:58 + 14:19
7. Eliska Fisarová KRL0351 38:54 + 17:15
8. Marie Bartosová MLA0451 42:04 + 20:25
D12
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Katerina Cerná MLA0251 23:27
2. Pavla Nádenícková NEJ0150 32:36 + 9:09
3. Daniela Krízová MAS0250 39:26 + 15:59
4. Michaela Zierhutová LCV0250 42:05 + 18:38
5. Anna Bocková KRL0154 45:03 + 21:36
6. Klára Maresová NEJ0250 45:31 + 22:04
Regina Tokárová NEJ0151 DISK
D14
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alexandra Maresová NEJ9950 31:01
2. Barbora Lucanová MAS0051 54:55 + 23:54
Lenka Mudrová KRL0052 DISK
Jana Stastna MAS9950 DISK
Kamila Turcinová SKI7699 DISK
D16
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tereza Kinkorová LPM9850 48:17
2. Veronika Peterková KRL9755 61:17 + 13:00
3. Tereza Pelcová MAS9853 70:16 + 21:59
4. Klára Istvánová MAS9850 85:07 + 36:50
D18
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magda Sklenárová MLA9559 84:18
D21
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jitka Kovárová MAS7350 108:24
2. Monika Hájková ONO9152 117:17 + 8:53
Katerina Gregorová BSO8151 DISK
Jana Kotásková JES7451 DISK
Vlasta Krejcová SKV9453 DISK
D35
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lenka Hasmanová VPM7551 68:59
2. Lenka Jandová KAD7250 89:08 + 20:09
3. Dana Kavková SCP6150 91:46 + 22:47
4. Petra Soukupova SKV7851 92:24 + 23:25
5. Kamila Ledererová LPM7352 95:00 + 26:01
6. Jana Bartosová MLA7051 96:27 + 27:28
7. Lucie Richtrová VPM7451 98:15 + 29:16
8. Miluse Procházková DCE5450 99:10 + 30:11
9. Martina Kamarytová MLA6651 105:34 + 36:35
10. Marcela Krausová LCV7351 109:54 + 40:55
11. Michaela Lepsí NEJ7750 110:11 + 41:12
12. Jana Hejduková BSO7250 110:50 + 41:51
13. Michaela Zierhutová LCV7151 149:55 + 80:56
Jana Soupová LPM6850 DISK
Monika Cerná MLA7451 DISK
Regina Tokárová NEJ6950 DISK
D45
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavla Mrázová DCE5550 64:59
2. Sarka Gabrielova ONO5950 83:12 + 18:13
3. Helena Tenglerová MLA6551 85:50 + 20:51
4. Nada Zavadilová SCP5450 95:01 + 30:02
5. Jana Sklenárová MLA6258 97:13 + 32:14
6. Jana Macurová MLA6657 119:00 + 54:01
7. Karla Smejkalová MLA6256 122:03 + 57:04
Ivana Mágrová LCV5550 DISK
D55
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lenka Dlouhá MAS5150 74:02
2. Helena Nyklová LKV5151 84:43 + 10:41
3. Miluse Zenkerová LCV4550 108:36 + 34:34
Jindra Nyklová LKV5351 DISK
H10
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radim Tokár NEJ0300 18:49
2. Marek Sterba SKV0401 25:28 + 6:39
3. Jonás Cerny MLA0501 27:48 + 8:59
4. Adam Sevcík ONO0300 35:42 + 16:53
5. Jan Turcin SKI0397 62:29 + 43:40
6. Oldrich Kohoutek BSO0301 71:07 + 52:18
H12
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Hasman VPM0201 28:01
2. Simon Kurz VPM0208 40:31 + 12:30
3. Ondrej Kovár MAS0200 51:41 + 23:40
4. Václav Bartos MLA0101 66:54 + 38:53
Zdenek Hejduk BSO0201 DISK
Petr Stehlík MAS0202 DISK
H14
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukás Richtr VPM0204 42:44
2. Jan Vecko NEJ0002 60:10 + 17:26
3. Jan Hejduk BSO0001 60:50 + 18:06
4. Ondrej Rosenbaum JES0001 63:27 + 20:43
Adam Solomko BSO0002 DISK
H16
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frantisek Sova LPM9702 66:39
2. Jakub Zieba NEJ9800 86:32 + 19:53
3. Vít Macura MLA9800 107:19 + 40:40
H18
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirí Frank MAS9600 94:36
2. Jan Stros SKV9501 117:55 + 23:19
3. Martin Pesek LPM9602 125:26 + 30:50
H21
21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6410
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirí Vales LPM9502 71:06 6513
2. Karel Pilar BSO7801 71:31 + 0:25 6477
3. Tomás Redlich MAS8200 74:12 + 3:06 6239
4. Petr Boránek VSP7000 76:06 + 5:00 6070
5. Jan Václavík VPM8701 79:19 + 8:13 5785
6. Jindrich Kovár MAS6800 82:02 + 10:56 5544
7. Petr Novak SKV 84:04 + 12:58
8. Ludek Bartos MLA6701 85:18 + 14:12 5254
9. Josef Milota MLA5801 89:40 + 18:34 4867
10. Lukás Hegner LPM8104 105:18 + 34:12 3480
11. Daniel Tesar VPM8203 128:42 + 57:36 1404
12. Jan Macura MLA9306 133:28 + 62:22 982
Robert Martinek VPM DISK
H35
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milan Bily JES7001 72:40
2. Jan Hasman VPM6901 76:59 + 4:19
3. Alexander Mares NEJ7300 84:29 + 11:49
4. Ales Richtr VPM6601 85:28 + 12:48
5. Zdenek Kurz VPM6301 86:45 + 14:05
6. Jirí Hájek ONO6400 88:50 + 16:10
7. Antonín Procházka DCE5500 89:39 + 16:59
8. Robert Vlasimsky SKV7201 90:03 + 17:23
9. Václav Bohuslav LPM7206 92:55 + 20:15
10. Libor Cerny MLA6901 102:12 + 29:32
11. Jan Michalec MLA5701 104:43 + 32:03
12. Milos Kamaryt MLA6404 105:22 + 32:42
13. Miroslav Fisar KRL7201 118:36 + 45:56
14. Pavel Käss BSO7000 132:49 + 60:09
Vladimír Kovár MAS7200 DISK
Karel Soupa LPM6900 DISK
Pavel Dvorák LPM7805 DISK
Kamil Koprnicky VPM6602 DISK
H45
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirí Kavka SCP5900 82:23
2. Michal Hnyk SKV6002 95:50 + 13:27
3. Jan Sváb VSP5801 97:18 + 14:55
4. Jaroslav Macura MLA5903 98:31 + 16:08
5. Ladislav Hosek SCP6001 104:53 + 22:30
6. Petr Cech SCH6001 125:39 + 43:16
7. Jaroslav Zieba NEJ6500 134:04 + 51:41
8. Jirí Blazek VPM5009 145:14 + 62:51
H55
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karel Pilar MAS5501 60:15
2. Josef Janda KAD4701 61:07 + 0:52
3. Jan Fisák MLA4401 69:38 + 9:23
4. Václav Choteticky MAS5200 74:58 + 14:43
5. Vladimír Nykles VPM4702 77:37 + 17:22
6. Dieter Schimm BSO4401 79:58 + 19:43
7. Milos Fiala KSH4801 87:37 + 27:22
8. Jaroslav Jirásek SCH4701 88:15 + 28:00
9. Jan Sklenár MLA4201 95:54 + 35:39
10. Zdenek Mágr LCV5000 107:07 + 46:52
Miroslav Rehák KAD7101 DISK
H65
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaromír Frey NEJ4100 52:24
2. Jan Kraus LLI4501 61:07 + 8:43
3. Milos Rakovec SCP4500 64:07 + 11:43
4. Jan Lisy ONO4201 71:45 + 19:21
HDR
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richard Gregor BSO7001 23:37
2. Kvetoslava Bicencová NJD0199 30:14 + 6:37
3. Tomás Pichlík NJD0599 30:34 + 6:57
4. Magdalena Potuzníková NJD0899 31:08 + 7:31
5. Matyás Muchka NJD0698 32:49 + 9:12
6. Katerina Potuzníková NJD0499 34:20 + 10:43
7. Barunka Pejsová NJD0897 36:55 + 13:18
8. Anna Kassáková NJD0299 37:03 + 13:26
9. Mirka Rehakova SKV 47:01 + 23:24
10. Lisková Anna SKI0894 73:16 + 49:39
11. Liska Vojtech SKI0895 73:17 + 49:40
12. Ritter Jakub SKI1098 76:48 + 53:11
12. Husák Filip SKI0896 76:48 + 53:11
14. Ritterová Lída SKI0893 77:05 + 53:28
15. Adam Podaril SKI0891 77:09 + 53:32
Kristyna Machova XXX0594 DISK
Stepanka Dvorakova XXX0493 DISK
Ondrej Kulhanek SKV0494 DISK
Silva Soukupova SKV0751 DISK
Bobes Smejkal SKV DISK
Linie
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gabriela Reháková SKV0399 27:26
2. David Bauer SKI 32:04 + 4:38
3. Jan Kotrba SKV0398 37:55 + 10:29
4. Ondrej Kurz VPM0503 42:17 + 14:51
5. Klára Kohoutková BSO0650 50:39 + 23:13
6. Adam Kaspar LPM0402 -1383:0-25 +
Niky Kolár SKV0498 DISK
Viktorie Smejkalová SKV0495 DISK
Adéla Kolovratová SKV0494 DISK
Tereza Kolovratová SKV0699 DISK
David Kuc XXX0600 DISK
Radim Kuc XXX0400 DISK
Dlabac Marek SKI0398 DISK
Jakub Stehlík MAS0500 DISK
Adéla Hegnerová LPM0450 DISK
Matous Gasek SKV0499 DISK
Markéta Dítková SKV0497 DISK
Ondra Pavlas SKV0496 DISK
Baára Vlasimská SKV0698 DISK
Tobias Kosina SKV DISK
NEREG
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Lenka Ziebová NEJ7251 DISK
Robert Churán XXX1399 DISK
Vlasta Krejcova XXX DISK