Výsledky závodu: Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček

Datum:
01.06.2013
Místo konání:
Bohdalec
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
Polák
Ředitel závodu:
Rosecká Alena
Hlavní rozhodčí:
Hladílek Jan
Stavitel tratí:
Skryja Bořivoj
JURY:
Smutná Jana, Vácha Tomáš, Farář Václav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P3     P6    
D10N
2.30 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 27:30
2. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 33:04 + 5:34
3. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:59 + 15:29
4. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 47:06 + 19:36
5. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH Jindřichův Hradec 58:13 + 30:43
6. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 84:13 + 56:43
7. Baldriánová Eva VSP0751 USK Praha 88:16 + 60:46
D10C
2.30 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:03
2. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 23:46 + 2:43
3. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 25:00 + 3:57
4. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 26:24 + 5:21
5. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:44 + 8:41
6. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 30:00 + 8:57
7. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 31:06 + 10:03
8. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH Jindřichův Hradec 37:31 + 16:28
9. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 45:24 + 24:21
10. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 48:31 + 27:28
Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D12C
2.60 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 25:24
2. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:17 + 3:53
3. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:30 + 4:06
4. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 31:29 + 6:05
5. Francová Lucie LPU OK Lokomotiva Pardubice 40:48 + 15:24
6. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 40:53 + 15:29
7. Zlesáková Adéla CHT0151 OOB SK Chrast 64:45 + 39:21
8. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 65:15 + 39:51
9. Lédlová Natálie PZR0151 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:48 + 43:24
D14B
4.00 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 28:06
2. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 29:20 + 1:14
3. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:10 + 3:04
4. Větříčková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 31:21 + 3:15
5. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 31:34 + 3:28
6. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 32:00 + 3:54
7. Vyhnálková Marie MFP0151 VŠSK MFF UK Praha 32:41 + 4:35
8. Nechanická Klára OSN0050 SK OS Nové Město n. M. 33:22 + 5:16
9. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 33:28 + 5:22
10. Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice 33:50 + 5:44
11. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 33:57 + 5:51
12. Šrenkelová Ilona LPU9955 OK Lokomotiva Pardubice 34:10 + 6:04
13. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 34:15 + 6:09
14. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:47 + 6:41
15. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 34:56 + 6:50
16. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 35:11 + 7:05
17. Sieglová Eliška MFP9950 VŠSK MFF UK Praha 35:33 + 7:27
18. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 35:34 + 7:28
19. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 36:16 + 8:10
20. Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice 36:20 + 8:14
21. Sokolářová Šárka TUV9951 SOK TJ Turnov 36:25 + 8:19
22. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 36:43 + 8:37
23. Jezdinská Natálie STH9954 SK Studenec 37:12 + 9:06
24. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:22 + 9:16
25. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 38:24 + 10:18
25. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 38:24 + 10:18
27. Šrámková Hana MFP0051 VŠSK MFF UK Praha 38:44 + 10:38
28. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 39:38 + 11:32
29. Brožová Zuzana LPU0053 OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 11:37
30. Zrníková Adéla OSN0099 SK OS Nové Město n. M. 39:48 + 11:42
31. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 40:12 + 12:06
32. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 40:15 + 12:09
33. Kubecová Kateřina STB9999 TJ Stadion Nový Bor 40:26 + 12:20
34. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 40:57 + 12:51
35. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 41:39 + 13:33
36. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 41:43 + 13:37
37. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 41:50 + 13:44
38. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 42:13 + 14:07
39. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:11 + 15:05
40. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 43:39 + 15:33
41. Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:14 + 16:08
42. Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice 45:25 + 17:19
43. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 47:09 + 19:03
44. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:19 + 23:13
45. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 69:07 + 41:01
Mašková Michaela PZR9669 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D16B
5.50 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 43:34
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 44:36 + 1:02
3. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 46:32 + 2:58
4. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 46:40 + 3:06
5. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 47:06 + 3:32
6. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 47:32 + 3:58
7. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 48:11 + 4:37
8. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 49:52 + 6:18
9. Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:28 + 9:54
10. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 53:33 + 9:59
11. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 53:43 + 10:09
12. Poláková Tereza TAP9853 KOB TRETRA Praha 54:00 + 10:26
13. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 55:52 + 12:18
14. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:57 + 15:23
15. Poláková Kateřina TAP9854 KOB TRETRA Praha 59:26 + 15:52
16. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 59:52 + 16:18
17. Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov 61:31 + 17:57
18. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 62:27 + 18:53
19. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:22 + 19:48
20. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 64:25 + 20:51
21. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:07 + 21:33
22. Repiská Amálie MFP9851 VŠSK MFF UK Praha 69:01 + 25:27
23. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:24 + 25:50
24. Zimmerová Kateřina ZVO9852 OB SK Zvole 72:51 + 29:17
25. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 74:33 + 30:59
26. Hájková Eliška ZVO9851 OB SK Zvole 74:55 + 31:21
27. Švíková Klára SJI9855 OK Jihlava 79:54 + 36:20
28. Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast 89:04 + 45:30
D18B
8.60 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Weronika 35P9652 Polish Junior Team 57:17
2. Hornik Aleksandra 35P9651 Polish Junior Team 70:01 + 12:44
3. Vališová Martina OSN9696 SK OS Nové Město n. M. 70:08 + 12:51
4. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 70:35 + 13:18
5. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 72:15 + 14:58
6. Hanušová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 75:11 + 17:54
7. Kubičková Bára SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 80:29 + 23:12
8. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 82:33 + 25:16
9. Švíková Markéta SJI9651 OK Jihlava 105:08 + 47:51
Hejnalová Eva KAM9651 SK Kamenice DISK
D20B
8.60 km, 115 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4190
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna RBK9452 SK Radioklub Blansko 59:01 4730
2. Stankiewicz Agata 35P9451 Polish Junior Team 60:55 + 1:54
3. Morawska Anna 35P9351 Polish Junior Team 63:55 + 4:54
4. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 66:52 + 7:51 4200
5. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 67:43 + 8:42 4143
6. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 72:52 + 13:51 3795
7. Teplá Barbora SJI9351 OK Jihlava 79:54 + 20:53 3320
D21B
10.10 km, 125 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9061
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 63:23 9543
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 63:33 + 0:10 9519
3. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 65:41 + 2:18 9206
4. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 66:19 + 2:56 9113
5. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 67:20 + 3:57 8964
6. Hrstková Vladěna PGP8753 SK Praga 67:39 + 4:16 8917
7. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 69:18 + 5:55 8675
8. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 69:34 + 6:11 8636
9. Kovářová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 71:28 + 8:05 8357
10. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 72:41 + 9:18 8178
11. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 73:09 + 9:46 8110
12. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 73:22 + 9:59 8078
13. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 73:44 + 10:21 8024
14. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 74:12 + 10:49 7956
15. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 74:57 + 11:34 7846
16. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 75:03 + 11:40 7831
17. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 75:08 + 11:45 7819
18. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 75:31 + 12:08 7762
19. Petráčková Klára LPU9261 OK Lokomotiva Pardubice 76:07 + 12:44 7674
20. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 76:44 + 13:21 7584
21. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 77:14 + 13:51 7510
22. Mrštíková Květa LPU8753 OK Lokomotiva Pardubice 77:23 + 14:00 7488
23. Matulová Lucie ADA8880 OOB TJ Spartak Adamov 77:55 + 14:32 7410
24. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 78:26 + 15:03 7334
25. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 78:36 + 15:13 7310
26. Žabková Marie ZBM8753 SK Žabovřesky Brno 78:46 + 15:23 7285
27. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 79:02 + 15:39 7246
28. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 79:31 + 16:08 7175
29. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 81:08 + 17:45 6938
30. Gabrovská Lucie TAP8854 KOB TRETRA Praha 82:12 + 18:49 6781
31. Horová Magda VSP5450 USK Praha 83:45 + 20:22 6554
32. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 83:46 + 20:23 6551
33. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 84:10 + 20:47 6493
34. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 86:11 + 22:48 6197
35. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:14 + 22:51 6189
36. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:19 + 22:56 6177
37. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 87:10 + 23:47 6052
38. Adamová Eva VBM8772 VSK Mendelu Brno 87:24 + 24:01 6018
39. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 87:47 + 24:24 5962
40. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 88:15 + 24:52 5893
41. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 89:14 + 25:51 5749
42. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 90:08 + 26:45 5617
43. Králová Michaela CTB7959 SK OB Chotěboř 91:07 + 27:44 5473
44. Šámalová Ludmila PGP9252 SK Praga 93:34 + 30:11 5113
45. Pokorná Lucie EKP8152 VŠTJ Ekonom Praha 95:00 + 31:37 4903
46. Křížová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 95:46 + 32:23 4790
47. Bialožytová Tereza ZBM9050 SK Žabovřesky Brno 95:56 + 32:33 4766
48. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 98:05 + 34:42 4450
49. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:08 + 34:45 4443
50. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 98:24 + 35:01 4403
51. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 98:58 + 35:35 4320
52. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 104:22 + 40:59 3528
53. Purschová Tereza BSO8156 KOB Baník Sokolov 105:29 + 42:06 3364
54. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 106:00 + 42:37 3288
55. Šmídová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast 116:28 + 53:05 1752
56. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 117:13 + 53:50 1642
Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Svobodová Jitka DCE7450 KOB Dobřichovice DISK 0
Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast DISK 0
Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk DISK 0
D21C
8.00 km, 120 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6401
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 69:39
2. Sedláčková Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 70:49 + 1:10 6783
3. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 71:04 + 1:25 6760
4. Boháčová Lucie PTI8771 Sportovní klub Ptení 74:40 + 5:01 6428
5. Stulíková Barbora SHK8552 TJ Slavia Hradec Králové 74:43 + 5:04 6423
6. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 75:02 + 5:23 6394
7. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 75:28 + 5:49 6354
8. Oujeská Lenka ZBP7652 OOB SK Zbraslav 80:05 + 10:26 5928
9. Dvořáčková Jana TTR7852 OOB Třebíč 80:57 + 11:18 5849
10. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 82:09 + 12:30 5738
11. Staroňová Hana VAM0050 OOB Vamberk 82:34 + 12:55
12. Cabrnochová Eva DKL8450 KOB Kladno 84:30 + 14:51 5521
13. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:25 + 17:46 5252
14. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 89:42 + 20:03 5042
15. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 92:13 + 22:34 4809
16. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 94:00 + 24:21 4645
17. Nováková Eva OSN7960 SK OS Nové Město n. M. 100:09 + 30:30 4078
18. Chaloupková Marie SLP8151 OOB Slavia Praha 104:33 + 34:54 3672
19. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 115:06 + 45:27 2699
D21D
5.10 km, 55 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 1850
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 54:58 2017
2. Rudolfová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 58:27 + 3:29 1901
3. Loskotová Daniela XXX 58:57 + 3:59
4. Píšová Lucie SJH8151 SJH Jindřichův Hradec 59:52 + 4:54 1854
5. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 71:19 + 16:21 1473
6. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 76:38 + 21:40
7. Tereza Daňková KON8686 KOB Konice 81:33 + 26:35 1132
8. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 87:27 + 32:29 935
9. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 92:37 + 37:39 763
10. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 98:11 + 43:13 578
11. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 104:12 + 49:14 377
D35B
7.40 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 56:58
2. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 59:50 + 2:52
3. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 60:58 + 4:00
4. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:53 + 4:55
5. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 62:29 + 5:31
6. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 62:36 + 5:38
7. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:03 + 6:05
8. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 66:17 + 9:19
9. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 66:56 + 9:58
10. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 67:26 + 10:28
11. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 69:57 + 12:59
12. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 74:08 + 17:10
13. Melounová Miroslava JHB6851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:48 + 19:50
14. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 76:56 + 19:58
15. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 81:08 + 24:10
16. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 88:11 + 31:13
17. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 115:50 + 58:52
Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka DISK
D35C
6.30 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Pavla TBM7355 KOS TJ Tesla Brno 56:31
2. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 56:51 + 0:20
3. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 64:25 + 7:54
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 65:10 + 8:39
5. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:40 + 10:09
6. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 67:20 + 10:49
7. Procházková Lucie ADA7651 OOB TJ Spartak Adamov 70:01 + 13:30
8. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:48 + 15:17
9. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 72:41 + 16:10
10. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 73:12 + 16:41
11. Kubičková Martina SJH7752 SJH Jindřichův Hradec 73:56 + 17:25
12. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 77:18 + 20:47
13. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 78:58 + 22:27
14. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 82:29 + 25:58
D40B
6.50 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK OS Nové Město n. M. 51:27
2. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:22 + 2:55
3. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 54:23 + 2:56
4. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 55:50 + 4:23
5. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 56:07 + 4:40
6. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 56:26 + 4:59
7. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 57:01 + 5:34
8. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 57:38 + 6:11
9. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 59:08 + 7:41
10. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 59:25 + 7:58
11. Klapalová Pavla EKP7051 VŠTJ Ekonom Praha 60:39 + 9:12
12. Švadlenová Ivana CHC7151 K.O.B. Choceň 64:50 + 13:23
13. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 65:14 + 13:47
14. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 65:53 + 14:26
15. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 66:31 + 15:04
16. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 69:18 + 17:51
17. Švejcarova Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 72:31 + 21:04
18. Šrámková Iva MFP7251 VŠSK MFF UK Praha 74:33 + 23:06
19. Sieglová Dáša MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 74:41 + 23:14
20. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 75:44 + 24:17
21. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 76:28 + 25:01
22. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 78:11 + 26:44
23. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 79:48 + 28:21
24. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 80:52 + 29:25
25. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 81:55 + 30:28
26. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 82:42 + 31:15
27. Javůrková Gabriela VSP7260 USK Praha 94:58 + 43:31
28. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 115:57 + 64:30
29. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 140:43 + 89:16
D45B
5.90 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 46:49
2. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 48:36 + 1:47
3. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:51 + 3:02
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 51:50 + 5:01
5. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 52:49 + 6:00
6. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 54:34 + 7:45
7. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 55:19 + 8:30
8. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:53 + 9:04
9. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 56:44 + 9:55
10. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:09 + 10:20
11. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 58:31 + 11:42
12. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 58:33 + 11:44
13. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 58:39 + 11:50
14. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 60:51 + 14:02
15. Němečková Jarmila OKP6650 SK OK 24 Praha 62:10 + 15:21
16. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 62:19 + 15:30
17. Julínková Dana LPU OK Lokomotiva Pardubice 65:23 + 18:34
18. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:11 + 21:22
19. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 69:15 + 22:26
20. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 70:39 + 23:50
21. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 71:25 + 24:36
22. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 72:44 + 25:55
23. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 77:55 + 31:06
24. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 78:18 + 31:29
25. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 79:53 + 33:04
26. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 80:09 + 33:20
D45C
5.40 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 52:05
2. Janotová Dobra TBM5662 KOS TJ Tesla Brno 52:11 + 0:06
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 56:16 + 4:11
4. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 66:30 + 14:25
5. Černíková Zdeňka OSN5964 SK OS Nové Město n. M. 74:21 + 22:16
6. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 82:12 + 30:07
7. Řezníčková Hana CHT6052 OOB SK Chrast 83:46 + 31:41
8. Rajnošková Marie BZR6051 Bratrstvo Ždárských vrchů 85:03 + 32:58
9. Jahodová Marie SJI6355 OK Jihlava 90:03 + 37:58
10. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 90:55 + 38:50
11. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 93:44 + 41:39
D50B
5.40 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 52:01
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 53:33 + 1:32
3. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 55:36 + 3:35
4. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 55:58 + 3:57
5. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 57:09 + 5:08
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:52 + 5:51
7. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 60:04 + 8:03
8. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 65:47 + 13:46
9. Hejnalová Hana PHK6151 OK 99 Hradec Králové 68:45 + 16:44
10. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:45 + 18:44
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 72:08 + 20:07
12. Šámalová Hana PGP6150 SK Praga 107:16 + 55:15
D55B
4.80 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 46:54
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 47:13 + 0:19
3. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 48:32 + 1:38
4. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 48:53 + 1:59
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 51:55 + 5:01
6. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 52:26 + 5:32
7. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 53:27 + 6:33
8. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 54:14 + 7:20
9. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 54:38 + 7:44
10. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 54:39 + 7:45
11. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 54:44 + 7:50
12. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 55:57 + 9:03
13. Žemličková Jindra CHT5751 OOB SK Chrast 56:32 + 9:38
14. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 57:34 + 10:40
15. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 57:58 + 11:04
16. Gazdačková Jana SHK5851 TJ Slavia Hradec Králové 60:16 + 13:22
17. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 61:00 + 14:06
18. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 62:05 + 15:11
19. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 64:33 + 17:39
20. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 65:49 + 18:55
21. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 68:12 + 21:18
22. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 78:32 + 31:38
D55C
4.10 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 49:58
2. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 60:32 + 10:34
3. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 91:31 + 41:33
4. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 98:05 + 48:07
5. Skoumalová Marie KON4589 KOB Konice 127:16 + 77:18
D60B
4.10 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 40:16
2. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 45:07 + 4:51
3. Procházkov Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 48:48 + 8:32
4. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 49:11 + 8:55
5. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 49:41 + 9:25
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 50:08 + 9:52
7. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 52:04 + 11:48
8. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 54:14 + 13:58
9. Cigošová Anna TBM5253 KOS TJ Tesla Brno 56:50 + 16:34
10. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 64:36 + 24:20
Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja DISK
D65B
4.00 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 48:03
2. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 54:45 + 6:42
3. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 57:12 + 9:09
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 57:56 + 9:53
5. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 63:26 + 15:23
6. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 68:13 + 20:10
7. Knoblochová Věra VRL4851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:33 + 20:30
8. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 80:59 + 32:56
9. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 85:59 + 37:56
10. Suchá Bohuslava PGP4450 SK Praga 90:25 + 42:22
11. Langrová Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor 115:12 + 67:09
H10N
2.30 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:38
2. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 25:43 + 4:05
3. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 29:46 + 8:08
4. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 31:52 + 10:14
5. Král Adam CTB0501 SK OB Chotěboř 32:27 + 10:49
6. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 33:12 + 11:34
7. Dvořáček Jakub TTR0302 OOB Třebíč 34:04 + 12:26
8. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 40:55 + 19:17
9. Dvořáček Tomáš TTR0503 OOB Třebíč 51:56 + 30:18
10. Rožek Vojtěch MFP0501 VŠSK MFF UK Praha 62:10 + 40:32
Zrník Tomáš OSN0606 SK OS Nové Město n. M. DISK
Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast DISK
Přibyl Jan TTR0303 OOB Třebíč DISK
H10C
2.30 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 16:16
2. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 21:29 + 5:13
3. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 22:46 + 6:30
4. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 23:41 + 7:25
5. Šrámek Jaromír MFP0303 VŠSK MFF UK Praha 24:10 + 7:54
6. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 24:54 + 8:38
7. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 27:53 + 11:37
8. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 28:12 + 11:56
9. Rožek Vilém MFP0301 VŠSK MFF UK Praha 29:06 + 12:50
10. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 30:12 + 13:56
11. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:23 + 15:07
12. Baldrián Tomáš VSP0405 USK Praha 34:50 + 18:34
13. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 35:11 + 18:55
14. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 36:34 + 20:18
15. Janas Adam PGP0404 SK Praga 43:14 + 26:58
16. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 56:44 + 40:28
H12C
3.10 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon CHT0202 OOB SK Chrast 25:06
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:24 + 1:18
3. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 27:21 + 2:15
4. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 27:22 + 2:16
5. Nechanický Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 28:07 + 3:01
6. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 29:04 + 3:58
7. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 29:18 + 4:12
8. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 31:33 + 6:27
9. Pelánek Ondřej TBM0107 KOS TJ Tesla Brno 32:23 + 7:17
10. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:45 + 7:39
11. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 35:09 + 10:03
12. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:46 + 12:40
13. Siegl Matyáš MFP0103 VŠSK MFF UK Praha 39:34 + 14:28
14. Janas Petr PGP0200 SK Praga 40:32 + 15:26
15. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 41:24 + 16:18
16. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 42:45 + 17:39
17. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 42:52 + 17:46
18. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 45:15 + 20:09
19. Javůrek Emil VSP0100 USK Praha 58:22 + 33:16
20. Eder Jonáš SJH0204 SJH Jindřichův Hradec 59:32 + 34:26
21. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 67:58 + 42:52
H14B
5.10 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 SK Kamenice 32:55
2. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 37:45 + 4:50
3. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 38:22 + 5:27
4. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:17 + 7:22
5. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:15 + 8:20
6. Ullrich Jakub BOR9900 OK Jiskra Nový Bor 41:50 + 8:55
6. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 41:50 + 8:55
8. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 42:11 + 9:16
9. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 42:31 + 9:36
10. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:35 + 9:40
11. Šebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 44:05 + 11:10
12. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 45:30 + 12:35
13. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:52 + 12:57
14. Thoř Tomáš TUV9903 SOK TJ Turnov 46:14 + 13:19
15. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 46:20 + 13:25
16. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 47:38 + 14:43
17. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 48:03 + 15:08
18. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 48:37 + 15:42
19. Švec Martin CHT9902 OOB SK Chrast 54:22 + 21:27
20. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 54:32 + 21:37
21. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 56:34 + 23:39
22. Kubec Jan BOR0004 OK Jiskra Nový Bor 57:57 + 25:02
23. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:17 + 25:22
24. Hladík Jan TUV0002 SOK TJ Turnov 58:21 + 25:26
25. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 60:01 + 27:06
26. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 61:32 + 28:37
27. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 65:06 + 32:11
28. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 65:43 + 32:48
29. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 66:20 + 33:25
30. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 68:51 + 35:56
Lejbl Ladislav LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Semík Jakub VSP0000 USK Praha DISK
Švec Petr CHT9901 OOB SK Chrast DISK
H16B
7.40 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 46:11
2. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 47:06 + 0:55
3. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 48:17 + 2:06
4. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 48:41 + 2:30
5. Ježek Ondřej SLA9701 SKOB Slaný 49:54 + 3:43
6. Hájek Jakub SHK9802 TJ Slavia Hradec Králové 49:56 + 3:45
7. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:41 + 7:30
8. Kelbl Vladimír ABM9708 KOB Moira Brno 54:56 + 8:45
9. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 55:05 + 8:54
10. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 56:15 + 10:04
11. Pek Daniel SHK9803 TJ Slavia Hradec Králové 59:39 + 13:28
12. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 59:40 + 13:29
13. Vyskočil Štěpán VAM9701 OOB Vamberk 60:19 + 14:08
14. Zacha Jiří SJI9703 OK Jihlava 61:01 + 14:50
15. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:30 + 15:19
16. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:45 + 15:34
17. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 62:36 + 16:25
18. Birnbaum Adam BOR9802 OK Jiskra Nový Bor 64:34 + 18:23
19. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 67:44 + 21:33
20. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:18 + 22:07
21. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 68:46 + 22:35
22. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 71:24 + 25:13
23. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 76:31 + 30:20
24. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 77:19 + 31:08
25. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 79:37 + 33:26
26. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 95:56 + 49:45
27. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 110:25 + 64:14
Pelikán Lukáš MFP9800 VŠSK MFF UK Praha DISK
Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové DISK
H18B
11.10 km, 90 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolowczyk Krzystof 35P9501 Polish Junior Team 58:11
2. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 64:00 + 5:49
3. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 64:18 + 6:07
4. Dyioba Mateusz 35P9503 Polish Junior Team 67:35 + 9:24
5. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 67:58 + 9:47
6. Wisniewski Lukasz 35P9601 Polish Junior Team 70:44 + 12:33
7. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 74:21 + 16:10
8. Aster Tomáš SLA9602 SKOB Slaný 74:50 + 16:39
9. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 78:52 + 20:41
10. Nejman Stanislav CHA9500 OK Chrastava 79:18 + 21:07
11. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 81:44 + 23:33
12. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 85:22 + 27:11
13. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 85:38 + 27:27
14. Trejbal Václav SHK9604 TJ Slavia Hradec Králové 89:50 + 31:39
15. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:50 + 34:39
16. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 113:29 + 55:18
17. Černín Ondřej 11U9600 Cascade OC Seattle 123:54 + 65:43
Rzenca Krzystof 35P9602 Polish Junior Team DISK
H20B
14.20 km, 115 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5117
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 105:08 5541
2. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 110:42 + 5:34 5271
3. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK OS Nové Město n. M. 113:07 + 7:59 5153
4. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 121:13 + 16:05 4760
5. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 126:45 + 21:37 4492
6. Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 130:49 + 25:41 4294
H21B
15.40 km, 135 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8743
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 79:46 9164
2. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 80:41 + 0:55 9061
3. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 80:45 + 0:59 9053
4. Henych Martin SJC8601 Sportcentrum Jičín 82:08 + 2:22 8897
5. Kolařík Tomáš BOR7809 OK Jiskra Nový Bor 82:17 + 2:31 8880
6. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 84:32 + 4:46 8625
7. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 84:39 + 4:53 8612
8. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 85:39 + 5:53 8499
9. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 85:50 + 6:04 8478
10. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 86:21 + 6:35 8420
11. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 86:47 + 7:01 8371
12. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 87:13 + 7:27 8322
13. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 87:19 + 7:33 8310
14. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 88:08 + 8:22 8218
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 88:24 + 8:38 8188
16. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 89:30 + 9:44 8064
17. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 90:04 + 10:18 7999
18. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 90:20 + 10:34 7969
19. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 90:38 + 10:52 7935
20. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 91:02 + 11:16 7890
21. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 91:07 + 11:21 7881
22. Šabatka Zdeněk SHK8902 TJ Slavia Hradec Králové 91:27 + 11:41 7843
23. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 91:31 + 11:45 7835
24. Weiner Jakub SHK7911 TJ Slavia Hradec Králové 91:54 + 12:08 7792
24. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 91:54 + 12:08 7792
26. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 91:56 + 12:10 7788
27. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 91:59 + 12:13 7783
28. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 92:18 + 12:32 7747
29. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 92:21 + 12:35 7741
30. Luštický Martin HOR8700 TJ Jiskra Hořice 92:36 + 12:50 7713
31. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 93:09 + 13:23 7651
31. Jirásek Michal SHK8901 TJ Slavia Hradec Králové 93:09 + 13:23 7651
33. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 93:13 + 13:27 7643
34. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 93:43 + 13:57 7587
35. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 94:00 + 14:14 7555
36. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 94:28 + 14:42 7502
37. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 95:38 + 15:52 7370
38. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 96:01 + 16:15 7327
39. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 96:09 + 16:23 7311
40. Jirka Michal PTI8403 Sportovní klub Ptení 96:48 + 17:02 7238
41. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 96:51 + 17:05 7232
42. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 97:16 + 17:30 7185
43. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 97:23 + 17:37 7172
44. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 97:33 + 17:47 7153
45. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 97:34 + 17:48 7151
46. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 98:08 + 18:22 7087
47. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 98:25 + 18:39 7055
48. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 98:30 + 18:44 7046
49. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 98:38 + 18:52 7031
50. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 98:49 + 19:03 7010
51. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 99:20 + 19:34 6951
52. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 100:53 + 21:07 6776
53. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 101:28 + 21:42 6710
54. Přikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 102:03 + 22:17 6644
55. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 102:09 + 22:23 6633
56. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 102:36 + 22:50 6582
57. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 103:06 + 23:20 6525
58. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 104:09 + 24:23 6407
59. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 106:03 + 26:17 6192
60. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 106:54 + 27:08 6096
61. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 108:59 + 29:13 5860
62. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 109:05 + 29:19 5849
63. Vlach Martin SCP8605 OK Sparta Praha 112:10 + 32:24 5500
64. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 113:13 + 33:27 5381
65. Tesař Daniel VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 127:10 + 47:24 3804
Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín DISK 0
Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko DISK 0
Klusáček Matěj TTR8901 OOB Třebíč DISK 0
Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov DISK 0
Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov DISK 0
H21C
13.60 km, 110 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6856
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drobník Michal SJC8709 Sportcentrum Jičín 80:34 7454
2. Sokalski Dariusz 35P8401 Polish Junior Team 83:41 + 3:07
3. Matula Petr ADA8202 OOB TJ Spartak Adamov 85:42 + 5:08 7020
4. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 86:57 + 6:23 6915
5. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 88:21 + 7:47 6797
6. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 88:27 + 7:53 6788
7. Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava 89:34 + 9:00 6694
8. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 90:17 + 9:43 6633
9. Šesták Jakub RBK9001 SK Radioklub Blansko 91:09 + 10:35 6560
10. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 91:13 + 10:39 6554
11. Rožek David MFP7403 VŠSK MFF UK Praha 91:57 + 11:23 6492
12. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 92:38 + 12:04 6435
13. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 93:54 + 13:20 6328
14. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 94:04 + 13:30 6314
15. Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno 95:47 + 15:13 6169
16. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 96:51 + 16:17 6078
17. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 99:26 + 18:52 5860
18. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 100:13 + 19:39 5794
19. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 101:14 + 20:40 5708
20. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 101:54 + 21:20 5652
21. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 102:40 + 22:06 5587
22. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 102:57 + 22:23 5563
23. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 103:09 + 22:35 5546
24. Kamenický Jeroným OSN9549 SK OS Nové Město n. M. 106:28 + 25:54 5266
25. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB TJ Spartak Adamov 108:19 + 27:45 5110
26. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 108:55 + 28:21 5059
27. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 110:05 + 29:31 4960
28. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 110:47 + 30:13 4901
29. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 111:22 + 30:48 4852
30. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 112:38 + 32:04 4745
31. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 114:58 + 34:24 4548
32. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 115:49 + 35:15 4476
33. Hala Lukáš KAR8501 SK Karlovice 115:58 + 35:24
34. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 117:24 + 36:50 4342
35. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 119:34 + 39:00 4159
36. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 121:49 + 41:15 3969
37. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 121:52 + 41:18 3965
38. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 122:42 + 42:08 3895
39. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 122:58 + 42:24 3872
40. Přibyl Jan TTR7801 OOB Třebíč 132:26 + 51:52 3072
41. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 134:01 + 53:27 2939
42. Vondra Vítězslav EKP7901 VŠTJ Ekonom Praha 153:06 + 72:32
43. Novák Lubomír OSN7601 SK OS Nové Město n. M. 153:59 + 73:25 1252
44. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 178:26 + 97:52 0
Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín DISK 0
Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava DISK 0
H21D
7.90 km, 85 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2056
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 50:00 2498
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 55:39 + 5:39 2297
3. Klvaňa Milan CHT7502 OOB SK Chrast 65:15 + 15:15
4. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 74:41 + 24:41 1620
5. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 79:48 + 29:48 1438
6. Vaněček Roman 37C7700 Bez registrace 85:21 + 35:21
7. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 85:49 + 35:49 1224
8. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 88:02 + 38:02 1145
9. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 93:24 + 43:24 954
10. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 106:11 + 56:11 500
Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava DISK 0
H35B
10.50 km, 130 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 66:48
2. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 67:00 + 0:12
3. Král Aleš CTB7801 SK OB Chotěboř 67:51 + 1:03
4. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 68:21 + 1:33
5. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 72:06 + 5:18
6. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 75:10 + 8:22
7. Aleš David ASU7517 Magnus Orienteering 78:25 + 11:37
8. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 82:53 + 16:05
9. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 87:44 + 20:56
10. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 90:49 + 24:01
11. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 97:18 + 30:30
H35C
9.70 km, 100 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 71:47
2. Kubičko Pavel SJH7201 SJH Jindřichův Hradec 74:59 + 3:12
3. Šindelka Antonín RBK7215 SK Radioklub Blansko 75:16 + 3:29
4. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 76:08 + 4:21
5. Štolfa Jaromír ZBM7506 SK Žabovřesky Brno 76:41 + 4:54
6. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 77:15 + 5:28
7. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 77:31 + 5:44
8. Milán Radek TBM KOS TJ Tesla Brno 79:27 + 7:40
9. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 80:31 + 8:44
10. Čížek Petr ADA7101 OOB TJ Spartak Adamov 81:41 + 9:54
11. Procházka Jiří ADA7512 OOB TJ Spartak Adamov 84:07 + 12:20
12. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 85:32 + 13:45
13. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 87:49 + 16:02
14. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 95:49 + 24:02
15. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 96:48 + 25:01
16. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 101:40 + 29:53
17. Širůček Jaromír XXX 110:36 + 38:49
18. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 111:49 + 40:02
19. Halíř Radim MFP7000 VŠSK MFF UK Praha 113:02 + 41:15
H40B
10.20 km, 75 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 63:12
2. Zrník Tomáš OSN7118 SK OS Nové Město n. M. 68:20 + 5:08
3. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 68:33 + 5:21
4. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:59 + 5:47
5. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 69:22 + 6:10
6. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:48 + 6:36
7. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 70:21 + 7:09
8. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 71:26 + 8:14
9. Šebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 74:13 + 11:01
10. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 76:31 + 13:19
11. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 78:00 + 14:48
12. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 79:08 + 15:56
13. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 79:10 + 15:58
14. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 79:46 + 16:34
15. Černín Zbyněk 11U6900 Cascade OC Seattle 80:44 + 17:32
16. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 82:08 + 18:56
17. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 82:40 + 19:28
18. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 83:46 + 20:34
19. Nechanický Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 85:51 + 22:39
20. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 89:41 + 26:29
21. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 98:47 + 35:35
22. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 104:23 + 41:11
23. Šrámek Petr MFP6905 VŠSK MFF UK Praha 108:55 + 45:43
24. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 109:03 + 45:51
25. Javůrek Jaromír VSP7110 USK Praha 124:07 + 60:55
Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové DISK
H45B
8.60 km, 85 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 56:32
2. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 57:13 + 0:41
3. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 60:36 + 4:04
4. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 60:41 + 4:09
5. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:12 + 8:40
6. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 66:13 + 9:41
7. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 66:28 + 9:56
8. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 67:19 + 10:47
9. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 68:09 + 11:37
10. Uher Petr VSP5001 USK Praha 68:32 + 12:00
11. Klaška Jan XXX 69:10 + 12:38
12. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 69:44 + 13:12
13. Semík Jan VSP6507 USK Praha 71:59 + 15:27
14. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 73:23 + 16:51
15. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 73:53 + 17:21
16. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 74:28 + 17:56
17. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 74:44 + 18:12
18. Parkán Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 75:00 + 18:28
19. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 75:47 + 19:15
20. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 75:55 + 19:23
21. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 81:32 + 25:00
22. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 82:09 + 25:37
23. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 83:56 + 27:24
24. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 87:19 + 30:47
25. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:35 + 46:03
26. Dobeš Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 143:41 + 87:09
H45C
6.90 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 50:03
2. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 53:23 + 3:20
3. Černík Zdeněk OSN6025 SK OS Nové Město n. M. 57:27 + 7:24
4. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 57:56 + 7:53
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 57:57 + 7:54
6. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 58:18 + 8:15
7. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 58:34 + 8:31
8. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 63:05 + 13:02
9. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 65:34 + 15:31
10. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:48 + 15:45
11. Truhlář Karel ADA5111 OOB TJ Spartak Adamov 66:00 + 15:57
12. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 69:54 + 19:51
13. Chaloupka Stanislav CHC6703 K.O.B. Choceň 70:01 + 19:58
14. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:17 + 21:14
15. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 72:07 + 22:04
16. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 78:30 + 28:27
17. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 82:57 + 32:54
18. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 97:38 + 47:35
Ledvina Tomáš XXX DISK
H50B
7.90 km, 85 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 51:48
2. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 53:33 + 1:45
3. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 55:38 + 3:50
4. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 59:18 + 7:30
5. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 59:53 + 8:05
6. Hones Scpp XXX 60:22 + 8:34
7. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 61:23 + 9:35
8. Kamenický Radan OSN6004 SK OS Nové Město n. M. 64:24 + 12:36
9. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 65:29 + 13:41
10. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 66:46 + 14:58
11. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 67:20 + 15:32
12. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 67:48 + 16:00
13. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 71:32 + 19:44
14. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 71:42 + 19:54
15. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 71:55 + 20:07
16. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 72:11 + 20:23
17. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 74:57 + 23:09
18. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 75:45 + 23:57
19. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 78:12 + 26:24
20. Wurzel Břetislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 78:19 + 26:31
21. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 79:46 + 27:58
22. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 80:18 + 28:30
23. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 82:13 + 30:25
24. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 82:17 + 30:29
25. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 85:54 + 34:06
26. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 87:14 + 35:26
27. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 126:44 + 74:56
H55B
7.70 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 49:22
2. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 53:52 + 4:30
3. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 54:40 + 5:18
4. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 55:16 + 5:54
5. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 56:12 + 6:50
6. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 56:30 + 7:08
7. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 56:33 + 7:11
8. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 56:46 + 7:24
9. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 56:50 + 7:28
10. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 62:17 + 12:55
11. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 62:23 + 13:01
12. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 62:34 + 13:12
13. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 62:44 + 13:22
14. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 63:01 + 13:39
15. Šebesta Vlastislav TBM5807 KOS TJ Tesla Brno 63:11 + 13:49
16. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 65:11 + 15:49
17. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 68:24 + 19:02
18. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 68:44 + 19:22
19. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 70:33 + 21:11
20. Šámal Václav PGP5601 SK Praga 73:30 + 24:08
21. Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 74:36 + 25:14
22. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 74:54 + 25:32
23. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 76:46 + 27:24
24. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 80:36 + 31:14
25. Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga 90:18 + 40:56
26. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 90:58 + 41:36
27. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 111:21 + 61:59
H55C
5.80 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 50:04
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 51:48 + 1:44
3. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 55:44 + 5:40
4. Věžník Antonín ADA5505 OOB TJ Spartak Adamov 57:11 + 7:07
5. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 57:27 + 7:23
6. Žemlička Zbyněk CHT5501 OOB SK Chrast 57:49 + 7:45
7. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 60:34 + 10:30
8. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 61:17 + 11:13
9. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 62:30 + 12:26
10. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 62:39 + 12:35
11. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 62:59 + 12:55
12. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 68:13 + 18:09
13. Procházka TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 75:56 + 25:52
H60B
6.30 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 47:44
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 48:19 + 0:35
3. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:55 + 1:11
4. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 54:11 + 6:27
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:47 + 7:03
6. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 55:32 + 7:48
7. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 58:17 + 10:33
8. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:22 + 10:38
9. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 59:02 + 11:18
10. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 61:32 + 13:48
11. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 61:42 + 13:58
12. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:48 + 18:04
13. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 68:41 + 20:57
14. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 68:49 + 21:05
15. Toušek Miloslav MKP5000 SK Meteor Kačerov Praha 71:08 + 23:24
16. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 87:35 + 39:51
H65B
5.80 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 42:05
2. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 48:07 + 6:02
3. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 48:36 + 6:31
4. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 51:07 + 9:02
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:01 + 9:56
6. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 52:45 + 10:40
7. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 53:24 + 11:19
8. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 54:13 + 12:08
9. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 56:26 + 14:21
10. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 57:02 + 14:57
11. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 58:54 + 16:49
12. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 61:20 + 19:15
13. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 63:33 + 21:28
13. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 63:33 + 21:28
15. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 63:58 + 21:53
16. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 64:29 + 22:24
17. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 64:42 + 22:37
18. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 128:52 + 86:47
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
H65C
4.80 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 93:32
H70B
4.80 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:00
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 53:56 + 5:56
3. Suchý Karel PGP4300 SK Praga 60:43 + 12:43
4. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 62:15 + 14:15
5. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 63:35 + 15:35
6. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 65:52 + 17:52
7. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 69:22 + 21:22
8. Máslo Miroslav SHK4001 TJ Slavia Hradec Králové 77:37 + 29:37
H75B
4.20 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 42:25
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 53:37 + 11:12
3. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 56:45 + 14:20
4. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 63:26 + 21:01
5. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 66:53 + 24:28
6. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 72:04 + 29:39
7. Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 73:32 + 31:07
8. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 82:23 + 39:58
Kalivoda Viktor KNC3300 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
HDR
2.30 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 25:19
2. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 28:54 + 3:35
3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK OS Nové Město n. M. 30:47 + 5:28
4. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:09 + 7:50
5. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 33:50 + 8:31
6. Prášil Šimon TTR OOB Třebíč 34:56 + 9:37
7. Procházková Doubravka ADA0651 OOB TJ Spartak Adamov 36:12 + 10:53
8. Palát Přemysl TTR OOB Třebíč 36:37 + 11:18
9. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 39:21 + 14:02
10. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 41:06 + 15:47
11. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 42:30 + 17:11
12. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 42:43 + 17:24
13. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 44:36 + 19:17
14. Přibylová Anežka TTR05 OOB Třebíč 45:20 + 20:01
15. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 45:21 + 20:02
16. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 45:45 + 20:26
17. Dvořáčková Jana TTR0703 OOB Třebíč 46:10 + 20:51
18. Matušincová Anna EKP0560 VŠTJ Ekonom Praha 46:27 + 21:08
19. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 47:41 + 22:22
20. Ševčík Daniel TBM0508 KOS TJ Tesla Brno 48:11 + 22:52
21. Štěpánek Ondřej TBM06 KOS TJ Tesla Brno 48:14 + 22:55
22. Oujeský Lukáš ADA0808 OOB TJ Spartak Adamov 60:19 + 35:00
23. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 64:39 + 39:20
24. Pospíšil Martin PBM0801 TJ Spartak 1. Brněnská 123:38 + 98:19
Ševčík Filip TBM KOS TJ Tesla Brno DISK
Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha DISK
P3
3.20 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rožková Petra MFP7551 VŠSK MFF UK Praha 27:25
2. Hladíková Gábina STH9551 SK Studenec 40:30 + 13:05
3. Brázdilová Radka ODV6950 TJ Aero Odolena Voda 41:54 + 14:29
4. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 47:06 + 19:41
5. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:16 + 19:51
6. Haider Anna XXX 52:52 + 25:27
7. Švíková Jana SJI6852 OK Jihlava 61:00 + 33:35
8. Albrecht Vladimír KAM7800 SK Kamenice 66:25 + 39:00
9. Pinterová Kateřina VBM6651 VSK Mendelu Brno 76:27 + 49:02
10. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 77:14 + 49:49
Pospíšilová Iva PBM7750 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Burkoň Vojtěch CHT OOB SK Chrast DISK
Veselá XXX DISK
P6
6.00 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bučánek Antonín ODR SKOB Odry 38:05
2. Vik Martin STH9206 SK Studenec 39:07 + 1:02
3. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 46:30 + 8:25
4. Lounková Lucie XXX 55:45 + 17:40
5. Burkoň Tomáš CHT9105 OOB SK Chrast 60:15 + 22:10
6. Ševčík Robert TBM7010 KOS TJ Tesla Brno 66:15 + 28:10
7. Hrušková Lenka YBM6251 Klub turistů a lyžařů Brno 66:32 + 28:27
8. Pelánek Libor TBM7409 KOS TJ Tesla Brno 69:29 + 31:24
9. Jirka Roman TTR OOB Třebíč 70:50 + 32:45
10. Luksa Jakub KON KOB Konice 71:49 + 33:44
11. Škrabálek Jan XXX 72:24 + 34:19
12. Syslová Petra TTR OOB Třebíč 73:41 + 35:36
13. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 74:40 + 36:35
14. Grundmannová Hana LTU9251 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:23 + 38:18
15. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 77:36 + 39:31
16. Kroutil Vojtěch XXX 95:41 + 57:36
17. Vyhnálková Petra MFP75 VŠSK MFF UK Praha 98:07 + 60:02
18. Janoch Martin XXX 108:26 + 70:21
Beranová Jana 1GC1350 jh DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DISK