Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Vendula | VCB0451 | TJ OB České Budějovice | 27:30 | ||
2. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 33:04 | + 5:34 | |
3. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:59 | + 15:29 | |
4. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 47:06 | + 19:36 | |
5. | Kubičková Kateřina | SJH0652 | SJH Jindřichův Hradec | 58:13 | + 30:43 | |
6. | Jedličková Josefína | VSP0651 | USK Praha | 84:13 | + 56:43 | |
7. | Baldriánová Eva | VSP0751 | USK Praha | 88:16 | + 60:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotková Klára | PZR0351 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:03 | ||
2. | Vedrová Ela | TBM0357 | KOS TJ Tesla Brno | 23:46 | + 2:43 | |
3. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:00 | + 3:57 | |
4. | Hankovcová Helena | KAM0350 | SK Kamenice | 26:24 | + 5:21 | |
5. | Staňková Radka | VPM0452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:44 | + 8:41 | |
6. | Thýnová Martina | SHK0350 | TJ Slavia Hradec Králové | 30:00 | + 8:57 | |
7. | Veselá Aneta | SJH0352 | SJH Jindřichův Hradec | 31:06 | + 10:03 | |
8. | Kubičková Kristýna | SJH0452 | SJH Jindřichův Hradec | 37:31 | + 16:28 | |
9. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 45:24 | + 24:21 | |
10. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 48:31 | + 27:28 | |
Polanská Nelly | PZR0152 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 25:24 | ||
2. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:17 | + 3:53 | |
3. | Rydlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:30 | + 4:06 | |
4. | Marešová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 31:29 | + 6:05 | |
5. | Francová Lucie | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 40:48 | + 15:24 | |
6. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 40:53 | + 15:29 | |
7. | Zlesáková Adéla | CHT0151 | OOB SK Chrast | 64:45 | + 39:21 | |
8. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | TJ Růžená | 65:15 | + 39:51 | |
9. | Lédlová Natálie | PZR0151 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 68:48 | + 43:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 28:06 | ||
2. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:20 | + 1:14 | |
3. | Waňková Martina | VRL9951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:10 | + 3:04 | |
4. | Větříčková Andrea | SHK9951 | TJ Slavia Hradec Králové | 31:21 | + 3:15 | |
5. | Peterová Jana | DOB0051 | KOB Dobruška | 31:34 | + 3:28 | |
6. | Kalenská Dominika | STH9958 | SK Studenec | 32:00 | + 3:54 | |
7. | Vyhnálková Marie | MFP0151 | VŠSK MFF UK Praha | 32:41 | + 4:35 | |
8. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK OS Nové Město n. M. | 33:22 | + 5:16 | |
9. | Hojná Eliška | SJH0052 | SJH Jindřichův Hradec | 33:28 | + 5:22 | |
10. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | SK Kamenice | 33:50 | + 5:44 | |
11. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 33:57 | + 5:51 | |
12. | Šrenkelová Ilona | LPU9955 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:10 | + 6:04 | |
13. | Urbanová Markéta | STH9953 | SK Studenec | 34:15 | + 6:09 | |
14. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 34:47 | + 6:41 | |
15. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:56 | + 6:50 | |
16. | Dědková Teodora | TAP0051 | KOB TRETRA Praha | 35:11 | + 7:05 | |
17. | Sieglová Eliška | MFP9950 | VŠSK MFF UK Praha | 35:33 | + 7:27 | |
18. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 35:34 | + 7:28 | |
19. | Dolejší Kateřina | STB0199 | TJ Stadion Nový Bor | 36:16 | + 8:10 | |
20. | Kováříková Marie | KAM0050 | SK Kamenice | 36:20 | + 8:14 | |
21. | Sokolářová Šárka | TUV9951 | SOK TJ Turnov | 36:25 | + 8:19 | |
22. | Janoušková Lucie | BOR9954 | OK Jiskra Nový Bor | 36:43 | + 8:37 | |
23. | Jezdinská Natálie | STH9954 | SK Studenec | 37:12 | + 9:06 | |
24. | Filipová Tereza | SRK0050 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 37:22 | + 9:16 | |
25. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 38:24 | + 10:18 | |
25. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 38:24 | + 10:18 | |
27. | Šrámková Hana | MFP0051 | VŠSK MFF UK Praha | 38:44 | + 10:38 | |
28. | Thýnová Nikola | SHK0051 | TJ Slavia Hradec Králové | 39:38 | + 11:32 | |
29. | Brožová Zuzana | LPU0053 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:43 | + 11:37 | |
30. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK OS Nové Město n. M. | 39:48 | + 11:42 | |
31. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | TJ Jiskra Nejdek | 40:12 | + 12:06 | |
32. | Kolářová Johana | SLA9950 | SKOB Slaný | 40:15 | + 12:09 | |
33. | Kubecová Kateřina | STB9999 | TJ Stadion Nový Bor | 40:26 | + 12:20 | |
34. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 40:57 | + 12:51 | |
35. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 41:39 | + 13:33 | |
36. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 41:43 | + 13:37 | |
37. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | Slavia Liberec orienteering | 41:50 | + 13:44 | |
38. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 42:13 | + 14:07 | |
39. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:11 | + 15:05 | |
40. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 43:39 | + 15:33 | |
41. | Čiháková Barbora | KNC9950 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 44:14 | + 16:08 | |
42. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | SK Kamenice | 45:25 | + 17:19 | |
43. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 47:09 | + 19:03 | |
44. | Nechutová Aneta | PZR9951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:19 | + 23:13 | |
45. | Vacková Anna | CHT0051 | OOB SK Chrast | 69:07 | + 41:01 | |
Mašková Michaela | PZR9669 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 43:34 | ||
2. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 44:36 | + 1:02 | |
3. | Nováková Lucie | BOR9854 | OK Jiskra Nový Bor | 46:32 | + 2:58 | |
4. | Kavalírová Julie | PHK9753 | OK 99 Hradec Králové | 46:40 | + 3:06 | |
5. | Peňázová Veronika | SJH9752 | SJH Jindřichův Hradec | 47:06 | + 3:32 | |
6. | Slavíková Silvie | PGP9751 | SK Praga | 47:32 | + 3:58 | |
7. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 48:11 | + 4:37 | |
8. | Poloprutská Klára | VLI9750 | Slavia Liberec orienteering | 49:52 | + 6:18 | |
9. | Mikešová Adéla | VPM9852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:28 | + 9:54 | |
10. | Hojná Dominika | SJH9852 | SJH Jindřichův Hradec | 53:33 | + 9:59 | |
11. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 53:43 | + 10:09 | |
12. | Poláková Tereza | TAP9853 | KOB TRETRA Praha | 54:00 | + 10:26 | |
13. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 55:52 | + 12:18 | |
14. | Kroupová Eliška | VPM9853 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:57 | + 15:23 | |
15. | Poláková Kateřina | TAP9854 | KOB TRETRA Praha | 59:26 | + 15:52 | |
16. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 59:52 | + 16:18 | |
17. | Nejezchlebová Barbora | TUR9755 | OOB TJ Turnov | 61:31 | + 17:57 | |
18. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 62:27 | + 18:53 | |
19. | Obytová Kateřina | VPM9752 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:22 | + 19:48 | |
20. | Kohlová Monika | TUR9756 | OOB TJ Turnov | 64:25 | + 20:51 | |
21. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:07 | + 21:33 | |
22. | Repiská Amálie | MFP9851 | VŠSK MFF UK Praha | 69:01 | + 25:27 | |
23. | Hlinovská Johana | VPM9751 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:24 | + 25:50 | |
24. | Zimmerová Kateřina | ZVO9852 | OB SK Zvole | 72:51 | + 29:17 | |
25. | Štefanyuková Eliška | CST9851 | OB Strakonice | 74:33 | + 30:59 | |
26. | Hájková Eliška | ZVO9851 | OB SK Zvole | 74:55 | + 31:21 | |
27. | Švíková Klára | SJI9855 | OK Jihlava | 79:54 | + 36:20 | |
28. | Dvořáková Klára | CHT9852 | OOB SK Chrast | 89:04 | + 45:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cych Weronika | 35P9652 | Polish Junior Team | 57:17 | ||
2. | Hornik Aleksandra | 35P9651 | Polish Junior Team | 70:01 | + 12:44 | |
3. | Vališová Martina | OSN9696 | SK OS Nové Město n. M. | 70:08 | + 12:51 | |
4. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:35 | + 13:18 | |
5. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 72:15 | + 14:58 | |
6. | Hanušová Michaela | TUR9554 | OOB TJ Turnov | 75:11 | + 17:54 | |
7. | Kubičková Bára | SJH9551 | SJH Jindřichův Hradec | 80:29 | + 23:12 | |
8. | Šmejcová Anna | SJC9552 | Sportcentrum Jičín | 82:33 | + 25:16 | |
9. | Švíková Markéta | SJI9651 | OK Jihlava | 105:08 | + 47:51 | |
Hejnalová Eva | KAM9651 | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tužilová Magdaléna | RBK9452 | SK Radioklub Blansko | 59:01 | 4730 | ||
2. | Stankiewicz Agata | 35P9451 | Polish Junior Team | 60:55 | + 1:54 | ||
3. | Morawska Anna | 35P9351 | Polish Junior Team | 63:55 | + 4:54 | ||
4. | Benešová Jana | SJH9451 | SJH Jindřichův Hradec | 66:52 | + 7:51 | 4200 | |
5. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 67:43 | + 8:42 | 4143 | |
6. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 72:52 | + 13:51 | 3795 | |
7. | Teplá Barbora | SJI9351 | OK Jihlava | 79:54 | + 20:53 | 3320 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Przyczková Michaela | LPU8499 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:23 | 9543 | ||
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 63:33 | + 0:10 | 9519 | |
3. | Krafková Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 65:41 | + 2:18 | 9206 | |
4. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:19 | + 2:56 | 9113 | |
5. | Hlavová Hana | ZBM8888 | SK Žabovřesky Brno | 67:20 | + 3:57 | 8964 | |
6. | Hrstková Vladěna | PGP8753 | SK Praga | 67:39 | + 4:16 | 8917 | |
7. | Hepnerová Martina | SHK8152 | TJ Slavia Hradec Králové | 69:18 | + 5:55 | 8675 | |
8. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 69:34 | + 6:11 | 8636 | |
9. | Kovářová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 71:28 | + 8:05 | 8357 | |
10. | Dittrichová Petra | KON8787 | KOB Konice | 72:41 | + 9:18 | 8178 | |
11. | Škodová Petra | LPU8359 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:09 | + 9:46 | 8110 | |
12. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 73:22 | + 9:59 | 8078 | |
13. | Mádlová Věra | ZBM8951 | SK Žabovřesky Brno | 73:44 | + 10:21 | 8024 | |
14. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 74:12 | + 10:49 | 7956 | |
15. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 74:57 | + 11:34 | 7846 | |
16. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:03 | + 11:40 | 7831 | |
17. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 75:08 | + 11:45 | 7819 | |
18. | Foglarová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 75:31 | + 12:08 | 7762 | |
19. | Petráčková Klára | LPU9261 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:07 | + 12:44 | 7674 | |
20. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | OOB SK Chrast | 76:44 | + 13:21 | 7584 | |
21. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 77:14 | + 13:51 | 7510 | |
22. | Mrštíková Květa | LPU8753 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:23 | + 14:00 | 7488 | |
23. | Matulová Lucie | ADA8880 | OOB TJ Spartak Adamov | 77:55 | + 14:32 | 7410 | |
24. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 78:26 | + 15:03 | 7334 | |
25. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 78:36 | + 15:13 | 7310 | |
26. | Žabková Marie | ZBM8753 | SK Žabovřesky Brno | 78:46 | + 15:23 | ||
27. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | SK Žabovřesky Brno | 79:02 | + 15:39 | 7246 | |
28. | Fučíková Hana | VBM7751 | VSK Mendelu Brno | 79:31 | + 16:08 | 7175 | |
29. | Dlouhá Hana | DKP9450 | Oddíl OB Kotlářka | 81:08 | + 17:45 | 6938 | |
30. | Gabrovská Lucie | TAP8854 | KOB TRETRA Praha | 82:12 | + 18:49 | 6781 | |
31. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 83:45 | + 20:22 | 6554 | |
32. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 83:46 | + 20:23 | 6551 | |
33. | Nedbalová Jana | MFP8050 | VŠSK MFF UK Praha | 84:10 | + 20:47 | 6493 | |
34. | Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | 86:11 | + 22:48 | 6197 | |
35. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 86:14 | + 22:51 | 6189 | |
36. | Knoblochová Kamila | VRL8353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 86:19 | + 22:56 | 6177 | |
37. | Matrasová Vendula | CHT8251 | OOB SK Chrast | 87:10 | + 23:47 | 6052 | |
38. | Adamová Eva | VBM8772 | VSK Mendelu Brno | 87:24 | + 24:01 | 6018 | |
39. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 87:47 | + 24:24 | 5962 | |
40. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 88:15 | + 24:52 | 5893 | |
41. | Palasová Petra | ZBM8658 | SK Žabovřesky Brno | 89:14 | + 25:51 | 5749 | |
42. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 90:08 | + 26:45 | 5617 | |
43. | Králová Michaela | CTB7959 | SK OB Chotěboř | 91:07 | + 27:44 | 5473 | |
44. | Šámalová Ludmila | PGP9252 | SK Praga | 93:34 | + 30:11 | 5113 | |
45. | Pokorná Lucie | EKP8152 | VŠTJ Ekonom Praha | 95:00 | + 31:37 | 4903 | |
46. | Křížová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 95:46 | + 32:23 | 4790 | |
47. | Bialožytová Tereza | ZBM9050 | SK Žabovřesky Brno | 95:56 | + 32:33 | 4766 | |
48. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 98:05 | + 34:42 | 4450 | |
49. | Jebavá Lucie | VRL9254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 98:08 | + 34:45 | 4443 | |
50. | Westin Kjersti | PGP9255 | SK Praga | 98:24 | + 35:01 | 4403 | |
51. | Křístková Veronika | ZBM8379 | SK Žabovřesky Brno | 98:58 | + 35:35 | 4320 | |
52. | Pokorná Kristýna | EKP8351 | VŠTJ Ekonom Praha | 104:22 | + 40:59 | 3528 | |
53. | Purschová Tereza | BSO8156 | KOB Baník Sokolov | 105:29 | + 42:06 | 3364 | |
54. | Albrechtová Eva | KAM7850 | SK Kamenice | 106:00 | + 42:37 | 3288 | |
55. | Šmídová Kateřina | CHT8451 | OOB SK Chrast | 116:28 | + 53:05 | 1752 | |
56. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 117:13 | + 53:50 | 1642 | |
Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | |||
Svobodová Jitka | DCE7450 | KOB Dobřichovice | DISK | 0 | |||
Šmídová Stanislava | CHT8751 | OOB SK Chrast | DISK | 0 | |||
Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Diana | TTR8156 | OOB Třebíč | 69:39 | |||
2. | Sedláčková Oldřiška | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 70:49 | + 1:10 | 6783 | |
3. | Šákrová Michaela | BOR8850 | OK Jiskra Nový Bor | 71:04 | + 1:25 | 6760 | |
4. | Boháčová Lucie | PTI8771 | Sportovní klub Ptení | 74:40 | + 5:01 | 6428 | |
5. | Stulíková Barbora | SHK8552 | TJ Slavia Hradec Králové | 74:43 | + 5:04 | 6423 | |
6. | Koppová Ingrid | SLP7960 | OOB Slavia Praha | 75:02 | + 5:23 | 6394 | |
7. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 75:28 | + 5:49 | 6354 | |
8. | Oujeská Lenka | ZBP7652 | OOB SK Zbraslav | 80:05 | + 10:26 | 5928 | |
9. | Dvořáčková Jana | TTR7852 | OOB Třebíč | 80:57 | + 11:18 | 5849 | |
10. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 82:09 | + 12:30 | 5738 | |
11. | Staroňová Hana | VAM0050 | OOB Vamberk | 82:34 | + 12:55 | ||
12. | Cabrnochová Eva | DKL8450 | KOB Kladno | 84:30 | + 14:51 | 5521 | |
13. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 87:25 | + 17:46 | 5252 | |
14. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 89:42 | + 20:03 | 5042 | |
15. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 92:13 | + 22:34 | 4809 | |
16. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 94:00 | + 24:21 | 4645 | |
17. | Nováková Eva | OSN7960 | SK OS Nové Město n. M. | 100:09 | + 30:30 | 4078 | |
18. | Chaloupková Marie | SLP8151 | OOB Slavia Praha | 104:33 | + 34:54 | 3672 | |
19. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 115:06 | + 45:27 | 2699 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zajícová Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | 54:58 | 2017 | ||
2. | Rudolfová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | 58:27 | + 3:29 | 1901 | |
3. | Loskotová Daniela | XXX | 58:57 | + 3:59 | |||
4. | Píšová Lucie | SJH8151 | SJH Jindřichův Hradec | 59:52 | + 4:54 | 1854 | |
5. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 71:19 | + 16:21 | 1473 | |
6. | Vacková Petra | CHT7852 | OOB SK Chrast | 76:38 | + 21:40 | ||
7. | Tereza Daňková | KON8686 | KOB Konice | 81:33 | + 26:35 | 1132 | |
8. | Palátová Lenka | TTR7551 | OOB Třebíč | 87:27 | + 32:29 | 935 | |
9. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 92:37 | + 37:39 | 763 | |
10. | Peterková Viktorie | LLI7551 | TJ Loko Liberec | 98:11 | + 43:13 | 578 | |
11. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 104:12 | + 49:14 | 377 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 56:58 | ||
2. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 59:50 | + 2:52 | |
3. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 60:58 | + 4:00 | |
4. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:53 | + 4:55 | |
5. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 62:29 | + 5:31 | |
6. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 62:36 | + 5:38 | |
7. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 63:03 | + 6:05 | |
8. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK OS Nové Město n. M. | 66:17 | + 9:19 | |
9. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 66:56 | + 9:58 | |
10. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 67:26 | + 10:28 | |
11. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 69:57 | + 12:59 | |
12. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 74:08 | + 17:10 | |
13. | Melounová Miroslava | JHB6851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 76:48 | + 19:50 | |
14. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 76:56 | + 19:58 | |
15. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 81:08 | + 24:10 | |
16. | Dolejší Lenka | STB7499 | TJ Stadion Nový Bor | 88:11 | + 31:13 | |
17. | Janoušková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 115:50 | + 58:52 | |
Tauchmanová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Pavla | TBM7355 | KOS TJ Tesla Brno | 56:31 | ||
2. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 56:51 | + 0:20 | |
3. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 64:25 | + 7:54 | |
4. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 65:10 | + 8:39 | |
5. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 66:40 | + 10:09 | |
6. | Hojná Tereza | SJH6951 | SJH Jindřichův Hradec | 67:20 | + 10:49 | |
7. | Procházková Lucie | ADA7651 | OOB TJ Spartak Adamov | 70:01 | + 13:30 | |
8. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 71:48 | + 15:17 | |
9. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 72:41 | + 16:10 | |
10. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 73:12 | + 16:41 | |
11. | Kubičková Martina | SJH7752 | SJH Jindřichův Hradec | 73:56 | + 17:25 | |
12. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 77:18 | + 20:47 | |
13. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 78:58 | + 22:27 | |
14. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 82:29 | + 25:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK OS Nové Město n. M. | 51:27 | ||
2. | Staňková Marcela | VPM6951 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:22 | + 2:55 | |
3. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 54:23 | + 2:56 | |
4. | Čechová Zuzana | SJI6951 | OK Jihlava | 55:50 | + 4:23 | |
5. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 56:07 | + 4:40 | |
6. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:26 | + 4:59 | |
7. | Švecová Iva | CHT7151 | OOB SK Chrast | 57:01 | + 5:34 | |
8. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:38 | + 6:11 | |
9. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 59:08 | + 7:41 | |
10. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 59:25 | + 7:58 | |
11. | Klapalová Pavla | EKP7051 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:39 | + 9:12 | |
12. | Švadlenová Ivana | CHC7151 | K.O.B. Choceň | 64:50 | + 13:23 | |
13. | Bejčková Jana | DKL7150 | KOB Kladno | 65:14 | + 13:47 | |
14. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 65:53 | + 14:26 | |
15. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 66:31 | + 15:04 | |
16. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:18 | + 17:51 | |
17. | Švejcarova Daniela | PBM7375 | TJ Spartak 1. Brněnská | 72:31 | + 21:04 | |
18. | Šrámková Iva | MFP7251 | VŠSK MFF UK Praha | 74:33 | + 23:06 | |
19. | Sieglová Dáša | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 74:41 | + 23:14 | |
20. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 75:44 | + 24:17 | |
21. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:28 | + 25:01 | |
22. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | SK Kamenice | 78:11 | + 26:44 | |
23. | Kaplanová Iva | LPU6859 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:48 | + 28:21 | |
24. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 80:52 | + 29:25 | |
25. | Přibíková Monika | PGP7256 | SK Praga | 81:55 | + 30:28 | |
26. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 82:42 | + 31:15 | |
27. | Javůrková Gabriela | VSP7260 | USK Praha | 94:58 | + 43:31 | |
28. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 115:57 | + 64:30 | |
29. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 140:43 | + 89:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutná Jana | VAM6251 | OOB Vamberk | 46:49 | ||
2. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 48:36 | + 1:47 | |
3. | Rydlová Magda | TJN6850 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:51 | + 3:02 | |
4. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 51:50 | + 5:01 | |
5. | Čiháková Lenka | KNC6750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 52:49 | + 6:00 | |
6. | Komersová Jana | KNC6550 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 54:34 | + 7:45 | |
7. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 55:19 | + 8:30 | |
8. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 55:53 | + 9:04 | |
9. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 56:44 | + 9:55 | |
10. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 57:09 | + 10:20 | |
11. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 58:31 | + 11:42 | |
12. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 58:33 | + 11:44 | |
13. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | SK Praga | 58:39 | + 11:50 | |
14. | Červinková Jitka | OKP6451 | SK OK 24 Praha | 60:51 | + 14:02 | |
15. | Němečková Jarmila | OKP6650 | SK OK 24 Praha | 62:10 | + 15:21 | |
16. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 62:19 | + 15:30 | |
17. | Julínková Dana | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 65:23 | + 18:34 | |
18. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:11 | + 21:22 | |
19. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 69:15 | + 22:26 | |
20. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 70:39 | + 23:50 | |
21. | Landovská Ivana | PGP6251 | SK Praga | 71:25 | + 24:36 | |
22. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 72:44 | + 25:55 | |
23. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | OK Chrastava | 77:55 | + 31:06 | |
24. | Hasalová Jana | PGP6751 | SK Praga | 78:18 | + 31:29 | |
25. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 79:53 | + 33:04 | |
26. | Thýnová Ivana | SHK6651 | TJ Slavia Hradec Králové | 80:09 | + 33:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 52:05 | ||
2. | Janotová Dobra | TBM5662 | KOS TJ Tesla Brno | 52:11 | + 0:06 | |
3. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 56:16 | + 4:11 | |
4. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 66:30 | + 14:25 | |
5. | Černíková Zdeňka | OSN5964 | SK OS Nové Město n. M. | 74:21 | + 22:16 | |
6. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 82:12 | + 30:07 | |
7. | Řezníčková Hana | CHT6052 | OOB SK Chrast | 83:46 | + 31:41 | |
8. | Rajnošková Marie | BZR6051 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 85:03 | + 32:58 | |
9. | Jahodová Marie | SJI6355 | OK Jihlava | 90:03 | + 37:58 | |
10. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 90:55 | + 38:50 | |
11. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 93:44 | + 41:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:01 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 53:33 | + 1:32 | |
3. | Michálková Jiřina | VSP6151 | USK Praha | 55:36 | + 3:35 | |
4. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 55:58 | + 3:57 | |
5. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | OOB Třebíč | 57:09 | + 5:08 | |
6. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:52 | + 5:51 | |
7. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 60:04 | + 8:03 | |
8. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 65:47 | + 13:46 | |
9. | Hejnalová Hana | PHK6151 | OK 99 Hradec Králové | 68:45 | + 16:44 | |
10. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:45 | + 18:44 | |
11. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 72:08 | + 20:07 | |
12. | Šámalová Hana | PGP6150 | SK Praga | 107:16 | + 55:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 46:54 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:13 | + 0:19 | |
3. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 48:32 | + 1:38 | |
4. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 48:53 | + 1:59 | |
5. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:55 | + 5:01 | |
6. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | VSK Mendelu Brno | 52:26 | + 5:32 | |
7. | Konopáčová Jana | TUR5650 | OOB TJ Turnov | 53:27 | + 6:33 | |
8. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 54:14 | + 7:20 | |
9. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 54:38 | + 7:44 | |
10. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | VSK Mendelu Brno | 54:39 | + 7:45 | |
11. | Bradnová Věra | CHA5550 | OK Chrastava | 54:44 | + 7:50 | |
12. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 55:57 | + 9:03 | |
13. | Žemličková Jindra | CHT5751 | OOB SK Chrast | 56:32 | + 9:38 | |
14. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 57:34 | + 10:40 | |
15. | Bláhová Luba | SHK5852 | TJ Slavia Hradec Králové | 57:58 | + 11:04 | |
16. | Gazdačková Jana | SHK5851 | TJ Slavia Hradec Králové | 60:16 | + 13:22 | |
17. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 61:00 | + 14:06 | |
18. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 62:05 | + 15:11 | |
19. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 64:33 | + 17:39 | |
20. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 65:49 | + 18:55 | |
21. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB TRETRA Praha | 68:12 | + 21:18 | |
22. | Matoušková Marie | LJN5550 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 78:32 | + 31:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Hana | TBM4951 | KOS TJ Tesla Brno | 49:58 | ||
2. | Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | 60:32 | + 10:34 | |
3. | Henková Svatava | RBK5454 | SK Radioklub Blansko | 91:31 | + 41:33 | |
4. | Podhorská Věra | FJI5252 | SK FREE Jihlava | 98:05 | + 48:07 | |
5. | Skoumalová Marie | KON4589 | KOB Konice | 127:16 | + 77:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 40:16 | ||
2. | Kolaříková Věra | SBK5251 | KOB Start Blansko | 45:07 | + 4:51 | |
3. | Procházkov Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 48:48 | + 8:32 | |
4. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 49:11 | + 8:55 | |
5. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 49:41 | + 9:25 | |
6. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 50:08 | + 9:52 | |
7. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 52:04 | + 11:48 | |
8. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 54:14 | + 13:58 | |
9. | Cigošová Anna | TBM5253 | KOS TJ Tesla Brno | 56:50 | + 16:34 | |
10. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 64:36 | + 24:20 | |
Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 48:03 | ||
2. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 54:45 | + 6:42 | |
3. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 57:12 | + 9:09 | |
4. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 57:56 | + 9:53 | |
5. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 63:26 | + 15:23 | |
6. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 68:13 | + 20:10 | |
7. | Knoblochová Věra | VRL4851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:33 | + 20:30 | |
8. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:59 | + 32:56 | |
9. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 85:59 | + 37:56 | |
10. | Suchá Bohuslava | PGP4450 | SK Praga | 90:25 | + 42:22 | |
11. | Langrová Marie | BOR3750 | OK Jiskra Nový Bor | 115:12 | + 67:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Jakub | VPM0501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:38 | ||
2. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 25:43 | + 4:05 | |
3. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 29:46 | + 8:08 | |
4. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 31:52 | + 10:14 | |
5. | Král Adam | CTB0501 | SK OB Chotěboř | 32:27 | + 10:49 | |
6. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 33:12 | + 11:34 | |
7. | Dvořáček Jakub | TTR0302 | OOB Třebíč | 34:04 | + 12:26 | |
8. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 40:55 | + 19:17 | |
9. | Dvořáček Tomáš | TTR0503 | OOB Třebíč | 51:56 | + 30:18 | |
10. | Rožek Vojtěch | MFP0501 | VŠSK MFF UK Praha | 62:10 | + 40:32 | |
Zrník Tomáš | OSN0606 | SK OS Nové Město n. M. | DISK | |||
Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Přibyl Jan | TTR0303 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 16:16 | ||
2. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 21:29 | + 5:13 | |
3. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 22:46 | + 6:30 | |
4. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 23:41 | + 7:25 | |
5. | Šrámek Jaromír | MFP0303 | VŠSK MFF UK Praha | 24:10 | + 7:54 | |
6. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 24:54 | + 8:38 | |
7. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 27:53 | + 11:37 | |
8. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 28:12 | + 11:56 | |
9. | Rožek Vilém | MFP0301 | VŠSK MFF UK Praha | 29:06 | + 12:50 | |
10. | Palát Tomáš | ABM0307 | KOB Moira Brno | 30:12 | + 13:56 | |
11. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:23 | + 15:07 | |
12. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 34:50 | + 18:34 | |
13. | Vaněček Tomáš | SJH0404 | SJH Jindřichův Hradec | 35:11 | + 18:55 | |
14. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 36:34 | + 20:18 | |
15. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 43:14 | + 26:58 | |
16. | Javůrek Tomáš | VSP0302 | USK Praha | 56:44 | + 40:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | CHT0202 | OOB SK Chrast | 25:06 | ||
2. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:24 | + 1:18 | |
3. | Milán Tomáš | TBM0111 | KOS TJ Tesla Brno | 27:21 | + 2:15 | |
4. | Šimša Martin | MFP0300 | VŠSK MFF UK Praha | 27:22 | + 2:16 | |
5. | Nechanický Jan | OSN0200 | SK OS Nové Město n. M. | 28:07 | + 3:01 | |
6. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 29:04 | + 3:58 | |
7. | Hankovec Hugo | KAM0201 | SK Kamenice | 29:18 | + 4:12 | |
8. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 31:33 | + 6:27 | |
9. | Pelánek Ondřej | TBM0107 | KOS TJ Tesla Brno | 32:23 | + 7:17 | |
10. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:45 | + 7:39 | |
11. | Hojný Jáchym | SJH0301 | SJH Jindřichův Hradec | 35:09 | + 10:03 | |
12. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 37:46 | + 12:40 | |
13. | Siegl Matyáš | MFP0103 | VŠSK MFF UK Praha | 39:34 | + 14:28 | |
14. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 40:32 | + 15:26 | |
15. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 41:24 | + 16:18 | |
16. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 42:45 | + 17:39 | |
17. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 42:52 | + 17:46 | |
18. | Palát Bohuslav | TTR0201 | OOB Třebíč | 45:15 | + 20:09 | |
19. | Javůrek Emil | VSP0100 | USK Praha | 58:22 | + 33:16 | |
20. | Eder Jonáš | SJH0204 | SJH Jindřichův Hradec | 59:32 | + 34:26 | |
21. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 67:58 | + 42:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Ota | KAM9900 | SK Kamenice | 32:55 | ||
2. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 37:45 | + 4:50 | |
3. | Mareš Vít | BOR0000 | OK Jiskra Nový Bor | 38:22 | + 5:27 | |
4. | Volák Ondřej | BRU0006 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 40:17 | + 7:22 | |
5. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 41:15 | + 8:20 | |
6. | Ullrich Jakub | BOR9900 | OK Jiskra Nový Bor | 41:50 | + 8:55 | |
6. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:50 | + 8:55 | |
8. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 42:11 | + 9:16 | |
9. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 42:31 | + 9:36 | |
10. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:35 | + 9:40 | |
11. | Šebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 44:05 | + 11:10 | |
12. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 45:30 | + 12:35 | |
13. | Rusin Jan | BRU0001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 45:52 | + 12:57 | |
14. | Thoř Tomáš | TUV9903 | SOK TJ Turnov | 46:14 | + 13:19 | |
15. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:20 | + 13:25 | |
16. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 47:38 | + 14:43 | |
17. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | SJH Jindřichův Hradec | 48:03 | + 15:08 | |
18. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 48:37 | + 15:42 | |
19. | Švec Martin | CHT9902 | OOB SK Chrast | 54:22 | + 21:27 | |
20. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:32 | + 21:37 | |
21. | Sedlář Jan | TBM0010 | KOS TJ Tesla Brno | 56:34 | + 23:39 | |
22. | Kubec Jan | BOR0004 | OK Jiskra Nový Bor | 57:57 | + 25:02 | |
23. | Pastyřík Martin | PZR9902 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:17 | + 25:22 | |
24. | Hladík Jan | TUV0002 | SOK TJ Turnov | 58:21 | + 25:26 | |
25. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 60:01 | + 27:06 | |
26. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 61:32 | + 28:37 | |
27. | Lejbl Jakub | LBE0200 | TJ Lokomotiva Beroun | 65:06 | + 32:11 | |
28. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 65:43 | + 32:48 | |
29. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:20 | + 33:25 | |
30. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:51 | + 35:56 | |
Lejbl Ladislav | LBE0000 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | |||
Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | DISK | |||
Švec Petr | CHT9901 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 46:11 | ||
2. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 47:06 | + 0:55 | |
3. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 48:17 | + 2:06 | |
4. | Jíra Tomáš | KAM9802 | SK Kamenice | 48:41 | + 2:30 | |
5. | Ježek Ondřej | SLA9701 | SKOB Slaný | 49:54 | + 3:43 | |
6. | Hájek Jakub | SHK9802 | TJ Slavia Hradec Králové | 49:56 | + 3:45 | |
7. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:41 | + 7:30 | |
8. | Kelbl Vladimír | ABM9708 | KOB Moira Brno | 54:56 | + 8:45 | |
9. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 55:05 | + 8:54 | |
10. | Brázdil Petr | ODV9700 | TJ Aero Odolena Voda | 56:15 | + 10:04 | |
11. | Pek Daniel | SHK9803 | TJ Slavia Hradec Králové | 59:39 | + 13:28 | |
12. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB TRETRA Praha | 59:40 | + 13:29 | |
13. | Vyskočil Štěpán | VAM9701 | OOB Vamberk | 60:19 | + 14:08 | |
14. | Zacha Jiří | SJI9703 | OK Jihlava | 61:01 | + 14:50 | |
15. | Novák Filip | TJN9801 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:30 | + 15:19 | |
16. | Šmaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:45 | + 15:34 | |
17. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 62:36 | + 16:25 | |
18. | Birnbaum Adam | BOR9802 | OK Jiskra Nový Bor | 64:34 | + 18:23 | |
19. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 67:44 | + 21:33 | |
20. | Nechuta David | PZR9701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 68:18 | + 22:07 | |
21. | Zieba Jakub | NEJ9800 | TJ Jiskra Nejdek | 68:46 | + 22:35 | |
22. | Doležal Vít | SJC9802 | Sportcentrum Jičín | 71:24 | + 25:13 | |
23. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:31 | + 30:20 | |
24. | Hasal Martin | PGP9804 | SK Praga | 77:19 | + 31:08 | |
25. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 79:37 | + 33:26 | |
26. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 95:56 | + 49:45 | |
27. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | OK Jihlava | 110:25 | + 64:14 | |
Pelikán Lukáš | MFP9800 | VŠSK MFF UK Praha | DISK | |||
Maňák Michal | PHK9801 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolowczyk Krzystof | 35P9501 | Polish Junior Team | 58:11 | ||
2. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 64:00 | + 5:49 | |
3. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 64:18 | + 6:07 | |
4. | Dyioba Mateusz | 35P9503 | Polish Junior Team | 67:35 | + 9:24 | |
5. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 67:58 | + 9:47 | |
6. | Wisniewski Lukasz | 35P9601 | Polish Junior Team | 70:44 | + 12:33 | |
7. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 74:21 | + 16:10 | |
8. | Aster Tomáš | SLA9602 | SKOB Slaný | 74:50 | + 16:39 | |
9. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 78:52 | + 20:41 | |
10. | Nejman Stanislav | CHA9500 | OK Chrastava | 79:18 | + 21:07 | |
11. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:44 | + 23:33 | |
12. | Koumar František | SJI9501 | OK Jihlava | 85:22 | + 27:11 | |
13. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:38 | + 27:27 | |
14. | Trejbal Václav | SHK9604 | TJ Slavia Hradec Králové | 89:50 | + 31:39 | |
15. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 92:50 | + 34:39 | |
16. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 113:29 | + 55:18 | |
17. | Černín Ondřej | 11U9600 | Cascade OC Seattle | 123:54 | + 65:43 | |
Rzenca Krzystof | 35P9602 | Polish Junior Team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 105:08 | 5541 | ||
2. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 110:42 | + 5:34 | 5271 | |
3. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK OS Nové Město n. M. | 113:07 | + 7:59 | 5153 | |
4. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 121:13 | + 16:05 | 4760 | |
5. | Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | 126:45 | + 21:37 | 4492 | |
6. | Průcha Pavel | BOR9304 | OK Jiskra Nový Bor | 130:49 | + 25:41 | 4294 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobař Štěpán | ASU9106 | Magnus Orienteering | 79:46 | 9164 | ||
2. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:41 | + 0:55 | 9061 | |
3. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | OOB SK Chrast | 80:45 | + 0:59 | 9053 | |
4. | Henych Martin | SJC8601 | Sportcentrum Jičín | 82:08 | + 2:22 | ||
5. | Kolařík Tomáš | BOR7809 | OK Jiskra Nový Bor | 82:17 | + 2:31 | 8880 | |
6. | Oma Jakub | TUR8002 | OOB TJ Turnov | 84:32 | + 4:46 | 8625 | |
7. | Hepner David | SHK7601 | TJ Slavia Hradec Králové | 84:39 | + 4:53 | 8612 | |
8. | Prášil Marek | TTR7301 | OOB Třebíč | 85:39 | + 5:53 | 8499 | |
9. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 85:50 | + 6:04 | 8478 | |
10. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 86:21 | + 6:35 | 8420 | |
11. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | SK Žabovřesky Brno | 86:47 | + 7:01 | 8371 | |
12. | Hovorka Jan | LPU7907 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:13 | + 7:27 | 8322 | |
13. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 87:19 | + 7:33 | 8310 | |
14. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 88:08 | + 8:22 | 8218 | |
15. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 88:24 | + 8:38 | 8188 | |
16. | Henek Vladan | VBM8002 | VSK Mendelu Brno | 89:30 | + 9:44 | 8064 | |
17. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 90:04 | + 10:18 | 7999 | |
18. | Pašek František | KAM7600 | SK Kamenice | 90:20 | + 10:34 | 7969 | |
19. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | OK Jiskra Nový Bor | 90:38 | + 10:52 | 7935 | |
20. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 91:02 | + 11:16 | 7890 | |
21. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 91:07 | + 11:21 | 7881 | |
22. | Šabatka Zdeněk | SHK8902 | TJ Slavia Hradec Králové | 91:27 | + 11:41 | 7843 | |
23. | Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | 91:31 | + 11:45 | 7835 | |
24. | Weiner Jakub | SHK7911 | TJ Slavia Hradec Králové | 91:54 | + 12:08 | 7792 | |
24. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB Moira Brno | 91:54 | + 12:08 | 7792 | |
26. | Palát Petr | ABM7415 | KOB Moira Brno | 91:56 | + 12:10 | 7788 | |
27. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 91:59 | + 12:13 | 7783 | |
28. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 92:18 | + 12:32 | 7747 | |
29. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 92:21 | + 12:35 | 7741 | |
30. | Luštický Martin | HOR8700 | TJ Jiskra Hořice | 92:36 | + 12:50 | 7713 | |
31. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 93:09 | + 13:23 | 7651 | |
31. | Jirásek Michal | SHK8901 | TJ Slavia Hradec Králové | 93:09 | + 13:23 | 7651 | |
33. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 93:13 | + 13:27 | 7643 | |
34. | Vedra David | TBM7402 | KOS TJ Tesla Brno | 93:43 | + 13:57 | 7587 | |
35. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 94:00 | + 14:14 | 7555 | |
36. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | 94:28 | + 14:42 | 7502 | |
37. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 95:38 | + 15:52 | 7370 | |
38. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | OOB SK Chrast | 96:01 | + 16:15 | 7327 | |
39. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | Magnus Orienteering | 96:09 | + 16:23 | 7311 | |
40. | Jirka Michal | PTI8403 | Sportovní klub Ptení | 96:48 | + 17:02 | 7238 | |
41. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 96:51 | + 17:05 | 7232 | |
42. | Pachner Pavel | VLI7503 | Slavia Liberec orienteering | 97:16 | + 17:30 | 7185 | |
43. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 97:23 | + 17:37 | 7172 | |
44. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 97:33 | + 17:47 | 7153 | |
45. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 97:34 | + 17:48 | 7151 | |
46. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 98:08 | + 18:22 | 7087 | |
47. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 98:25 | + 18:39 | 7055 | |
48. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 98:30 | + 18:44 | 7046 | |
49. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | Oddíl OS SK Prostějov | 98:38 | + 18:52 | 7031 | |
50. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 98:49 | + 19:03 | 7010 | |
51. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 99:20 | + 19:34 | 6951 | |
52. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 100:53 | + 21:07 | 6776 | |
53. | Krmaš Václav | SRK8001 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 101:28 | + 21:42 | 6710 | |
54. | Přikryl Petr | ABM6708 | KOB Moira Brno | 102:03 | + 22:17 | 6644 | |
55. | Šákr Vít | BOR9301 | OK Jiskra Nový Bor | 102:09 | + 22:23 | 6633 | |
56. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | 102:36 | + 22:50 | 6582 | |
57. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 103:06 | + 23:20 | 6525 | |
58. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 104:09 | + 24:23 | 6407 | |
59. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 106:03 | + 26:17 | 6192 | |
60. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 106:54 | + 27:08 | 6096 | |
61. | Černý Martin | TAP8902 | KOB TRETRA Praha | 108:59 | + 29:13 | 5860 | |
62. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 109:05 | + 29:19 | 5849 | |
63. | Vlach Martin | SCP8605 | OK Sparta Praha | 112:10 | + 32:24 | 5500 | |
64. | Klapal Jan | LPU9006 | OK Lokomotiva Pardubice | 113:13 | + 33:27 | 5381 | |
65. | Tesař Daniel | VPM7702 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 127:10 | + 47:24 | 3804 | |
Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Palas Jan | ZBM8507 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Zimmermann Jakub | ZBM8928 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | DISK | 0 | |||
Klusáček Matěj | TTR8901 | OOB Třebíč | DISK | 0 | |||
Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Hyka Jan | TUR9002 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobník Michal | SJC8709 | Sportcentrum Jičín | 80:34 | 7454 | ||
2. | Sokalski Dariusz | 35P8401 | Polish Junior Team | 83:41 | + 3:07 | ||
3. | Matula Petr | ADA8202 | OOB TJ Spartak Adamov | 85:42 | + 5:08 | 7020 | |
4. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 86:57 | + 6:23 | 6915 | |
5. | Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 88:21 | + 7:47 | 6797 | |
6. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 88:27 | + 7:53 | 6788 | |
7. | Kratochvíl Martin | SJI8304 | OK Jihlava | 89:34 | + 9:00 | 6694 | |
8. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 90:17 | + 9:43 | 6633 | |
9. | Šesták Jakub | RBK9001 | SK Radioklub Blansko | 91:09 | + 10:35 | 6560 | |
10. | Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | 91:13 | + 10:39 | 6554 | |
11. | Rožek David | MFP7403 | VŠSK MFF UK Praha | 91:57 | + 11:23 | 6492 | |
12. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 92:38 | + 12:04 | 6435 | |
13. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 93:54 | + 13:20 | 6328 | |
14. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 94:04 | + 13:30 | 6314 | |
15. | Kočí Martin | VBM8702 | VSK Mendelu Brno | 95:47 | + 15:13 | 6169 | |
16. | Dvořák Miroslav | ZBP7601 | OOB SK Zbraslav | 96:51 | + 16:17 | 6078 | |
17. | Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 99:26 | + 18:52 | 5860 | |
18. | Věžník Roman | TTR7901 | OOB Třebíč | 100:13 | + 19:39 | 5794 | |
19. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 101:14 | + 20:40 | 5708 | |
20. | Vondra Jiří | FSP7600 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 101:54 | + 21:20 | 5652 | |
21. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 102:40 | + 22:06 | 5587 | |
22. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 102:57 | + 22:23 | 5563 | |
23. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 103:09 | + 22:35 | 5546 | |
24. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK OS Nové Město n. M. | 106:28 | + 25:54 | 5266 | |
25. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB TJ Spartak Adamov | 108:19 | + 27:45 | 5110 | |
26. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 108:55 | + 28:21 | 5059 | |
27. | Lepšík Petr | BOR8202 | OK Jiskra Nový Bor | 110:05 | + 29:31 | 4960 | |
28. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 110:47 | + 30:13 | 4901 | |
29. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 111:22 | + 30:48 | 4852 | |
30. | Wagner Libor | DKP8511 | Oddíl OB Kotlářka | 112:38 | + 32:04 | 4745 | |
31. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 114:58 | + 34:24 | 4548 | |
32. | Klapal Michal | VAM8802 | OOB Vamberk | 115:49 | + 35:15 | 4476 | |
33. | Hala Lukáš | KAR8501 | SK Karlovice | 115:58 | + 35:24 | ||
34. | Gorčica Pavel | CHA6200 | OK Chrastava | 117:24 | + 36:50 | 4342 | |
35. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 119:34 | + 39:00 | 4159 | |
36. | Kuban Michal | CHT8505 | OOB SK Chrast | 121:49 | + 41:15 | 3969 | |
37. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 121:52 | + 41:18 | 3965 | |
38. | Minařík Luboš | TBM5711 | KOS TJ Tesla Brno | 122:42 | + 42:08 | 3895 | |
39. | Knepr Lukáš | BSO9401 | KOB Baník Sokolov | 122:58 | + 42:24 | 3872 | |
40. | Přibyl Jan | TTR7801 | OOB Třebíč | 132:26 | + 51:52 | 3072 | |
41. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 134:01 | + 53:27 | 2939 | |
42. | Vondra Vítězslav | EKP7901 | VŠTJ Ekonom Praha | 153:06 | + 72:32 | ||
43. | Novák Lubomír | OSN7601 | SK OS Nové Město n. M. | 153:59 | + 73:25 | 1252 | |
44. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 178:26 | + 97:52 | 0 | |
Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Suchý Jiří | SJI9201 | OK Jihlava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:00 | 2498 | ||
2. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:39 | + 5:39 | 2297 | |
3. | Klvaňa Milan | CHT7502 | OOB SK Chrast | 65:15 | + 15:15 | ||
4. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 74:41 | + 24:41 | 1620 | |
5. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 79:48 | + 29:48 | 1438 | |
6. | Vaněček Roman | 37C7700 | Bez registrace | 85:21 | + 35:21 | ||
7. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 85:49 | + 35:49 | 1224 | |
8. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB Start Blansko | 88:02 | + 38:02 | 1145 | |
9. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 93:24 | + 43:24 | 954 | |
10. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | SK OK 24 Praha | 106:11 | + 56:11 | 500 | |
Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 66:48 | ||
2. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 67:00 | + 0:12 | |
3. | Král Aleš | CTB7801 | SK OB Chotěboř | 67:51 | + 1:03 | |
4. | Netopil Libor | VAM7401 | OOB Vamberk | 68:21 | + 1:33 | |
5. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 72:06 | + 5:18 | |
6. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 75:10 | + 8:22 | |
7. | Aleš David | ASU7517 | Magnus Orienteering | 78:25 | + 11:37 | |
8. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 82:53 | + 16:05 | |
9. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 87:44 | + 20:56 | |
10. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 90:49 | + 24:01 | |
11. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 97:18 | + 30:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 71:47 | ||
2. | Kubičko Pavel | SJH7201 | SJH Jindřichův Hradec | 74:59 | + 3:12 | |
3. | Šindelka Antonín | RBK7215 | SK Radioklub Blansko | 75:16 | + 3:29 | |
4. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 76:08 | + 4:21 | |
5. | Štolfa Jaromír | ZBM7506 | SK Žabovřesky Brno | 76:41 | + 4:54 | |
6. | Kubáň Pavel | TBM7506 | KOS TJ Tesla Brno | 77:15 | + 5:28 | |
7. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 77:31 | + 5:44 | |
8. | Milán Radek | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 79:27 | + 7:40 | |
9. | Veselý Oldřich | SJH7101 | SJH Jindřichův Hradec | 80:31 | + 8:44 | |
10. | Čížek Petr | ADA7101 | OOB TJ Spartak Adamov | 81:41 | + 9:54 | |
11. | Procházka Jiří | ADA7512 | OOB TJ Spartak Adamov | 84:07 | + 12:20 | |
12. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 85:32 | + 13:45 | |
13. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH Jindřichův Hradec | 87:49 | + 16:02 | |
14. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 95:49 | + 24:02 | |
15. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 96:48 | + 25:01 | |
16. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 101:40 | + 29:53 | |
17. | Širůček Jaromír | XXX | 110:36 | + 38:49 | ||
18. | Horký Tomáš | TBM6747 | KOS TJ Tesla Brno | 111:49 | + 40:02 | |
19. | Halíř Radim | MFP7000 | VŠSK MFF UK Praha | 113:02 | + 41:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 63:12 | ||
2. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK OS Nové Město n. M. | 68:20 | + 5:08 | |
3. | Kheil Radim | PBM7301 | TJ Spartak 1. Brněnská | 68:33 | + 5:21 | |
4. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 68:59 | + 5:47 | |
5. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 69:22 | + 6:10 | |
6. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:48 | + 6:36 | |
7. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 70:21 | + 7:09 | |
8. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 71:26 | + 8:14 | |
9. | Šebesta Petr | CHT7102 | OOB SK Chrast | 74:13 | + 11:01 | |
10. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:31 | + 13:19 | |
11. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 78:00 | + 14:48 | |
12. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 79:08 | + 15:56 | |
13. | Mareš Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | 79:10 | + 15:58 | |
14. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 79:46 | + 16:34 | |
15. | Černín Zbyněk | 11U6900 | Cascade OC Seattle | 80:44 | + 17:32 | |
16. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 82:08 | + 18:56 | |
17. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 82:40 | + 19:28 | |
18. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 83:46 | + 20:34 | |
19. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK OS Nové Město n. M. | 85:51 | + 22:39 | |
20. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 89:41 | + 26:29 | |
21. | Hankovec Petr | KAM7101 | SK Kamenice | 98:47 | + 35:35 | |
22. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 104:23 | + 41:11 | |
23. | Šrámek Petr | MFP6905 | VŠSK MFF UK Praha | 108:55 | + 45:43 | |
24. | Lejbl Ladislav | LBE6900 | TJ Lokomotiva Beroun | 109:03 | + 45:51 | |
25. | Javůrek Jaromír | VSP7110 | USK Praha | 124:07 | + 60:55 | |
Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 56:32 | ||
2. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:13 | + 0:41 | |
3. | Teringl Radek | VCB6502 | TJ OB České Budějovice | 60:36 | + 4:04 | |
4. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 60:41 | + 4:09 | |
5. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 65:12 | + 8:40 | |
6. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 66:13 | + 9:41 | |
7. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 66:28 | + 9:56 | |
8. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:19 | + 10:47 | |
9. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:09 | + 11:37 | |
10. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 68:32 | + 12:00 | |
11. | Klaška Jan | XXX | 69:10 | + 12:38 | ||
12. | Procházka Tomáš | LPU6503 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:44 | + 13:12 | |
13. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 71:59 | + 15:27 | |
14. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 73:23 | + 16:51 | |
15. | Hartman Aleš | VSP6506 | USK Praha | 73:53 | + 17:21 | |
16. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 74:28 | + 17:56 | |
17. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 74:44 | + 18:12 | |
18. | Parkán Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 75:00 | + 18:28 | |
19. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK Meteor Kačerov Praha | 75:47 | + 19:15 | |
20. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:55 | + 19:23 | |
21. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 81:32 | + 25:00 | |
22. | Hlava Miroslav | KON6515 | KOB Konice | 82:09 | + 25:37 | |
23. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | SK Meteor Kačerov Praha | 83:56 | + 27:24 | |
24. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 87:19 | + 30:47 | |
25. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 102:35 | + 46:03 | |
26. | Dobeš Václav | KPY5701 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 143:41 | + 87:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 50:03 | ||
2. | Voborník Petr | CTB6601 | SK OB Chotěboř | 53:23 | + 3:20 | |
3. | Černík Zdeněk | OSN6025 | SK OS Nové Město n. M. | 57:27 | + 7:24 | |
4. | Patočka Petr | BBM6300 | BETA URSUS Orienteering | 57:56 | + 7:53 | |
5. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 57:57 | + 7:54 | |
6. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 58:18 | + 8:15 | |
7. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 58:34 | + 8:31 | |
8. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 63:05 | + 13:02 | |
9. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 65:34 | + 15:31 | |
10. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 65:48 | + 15:45 | |
11. | Truhlář Karel | ADA5111 | OOB TJ Spartak Adamov | 66:00 | + 15:57 | |
12. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 69:54 | + 19:51 | |
13. | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | K.O.B. Choceň | 70:01 | + 19:58 | |
14. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:17 | + 21:14 | |
15. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 72:07 | + 22:04 | |
16. | Romanovský Alois | SJH6101 | SJH Jindřichův Hradec | 78:30 | + 28:27 | |
17. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SJH Jindřichův Hradec | 82:57 | + 32:54 | |
18. | Borovička Milan | FSP6104 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 97:38 | + 47:35 | |
Ledvina Tomáš | XXX | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 51:48 | ||
2. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 53:33 | + 1:45 | |
3. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | OOB TJ Turnov | 55:38 | + 3:50 | |
4. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 59:18 | + 7:30 | |
5. | Slavík Viktor | PGP6300 | SK Praga | 59:53 | + 8:05 | |
6. | Hones Scpp | XXX | 60:22 | + 8:34 | ||
7. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 61:23 | + 9:35 | |
8. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK OS Nové Město n. M. | 64:24 | + 12:36 | |
9. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 65:29 | + 13:41 | |
10. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:46 | + 14:58 | |
11. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 67:20 | + 15:32 | |
12. | Zeman Jaroslav | CHT5901 | OOB SK Chrast | 67:48 | + 16:00 | |
13. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 71:32 | + 19:44 | |
14. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 71:42 | + 19:54 | |
15. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:55 | + 20:07 | |
16. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 72:11 | + 20:23 | |
17. | Pavlovec Petr | BOR6303 | OK Jiskra Nový Bor | 74:57 | + 23:09 | |
18. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 75:45 | + 23:57 | |
19. | Vrabec Martin | SCP6100 | OK Sparta Praha | 78:12 | + 26:24 | |
20. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK OS Nové Město n. M. | 78:19 | + 26:31 | |
21. | Bořil Petr | SJI6207 | OK Jihlava | 79:46 | + 27:58 | |
22. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 80:18 | + 28:30 | |
23. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 82:13 | + 30:25 | |
24. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 82:17 | + 30:29 | |
25. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 85:54 | + 34:06 | |
26. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 87:14 | + 35:26 | |
27. | Grivalský Michal | PGP5900 | SK Praga | 126:44 | + 74:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 49:22 | ||
2. | Hausvater Karel | SHK5801 | TJ Slavia Hradec Králové | 53:52 | + 4:30 | |
3. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:40 | + 5:18 | |
4. | Dušátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 55:16 | + 5:54 | |
5. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:12 | + 6:50 | |
6. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 56:30 | + 7:08 | |
7. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | SK OK 24 Praha | 56:33 | + 7:11 | |
8. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 56:46 | + 7:24 | |
9. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 56:50 | + 7:28 | |
10. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 62:17 | + 12:55 | |
11. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:23 | + 13:01 | |
12. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 62:34 | + 13:12 | |
13. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | VSK Mendelu Brno | 62:44 | + 13:22 | |
14. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 63:01 | + 13:39 | |
15. | Šebesta Vlastislav | TBM5807 | KOS TJ Tesla Brno | 63:11 | + 13:49 | |
16. | Jun Drahomír | KNC5501 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 65:11 | + 15:49 | |
17. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 68:24 | + 19:02 | |
18. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 68:44 | + 19:22 | |
19. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 70:33 | + 21:11 | |
20. | Šámal Václav | PGP5601 | SK Praga | 73:30 | + 24:08 | |
21. | Gazdačko Milan | SHK5702 | TJ Slavia Hradec Králové | 74:36 | + 25:14 | |
22. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:54 | + 25:32 | |
23. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:46 | + 27:24 | |
24. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 80:36 | + 31:14 | |
25. | Doležal Miroslav | PGP5501 | SK Praga | 90:18 | + 40:56 | |
26. | Svobodný Petr | DKP5800 | Oddíl OB Kotlářka | 90:58 | + 41:36 | |
27. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 111:21 | + 61:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 50:04 | ||
2. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | KOB Start Blansko | 51:48 | + 1:44 | |
3. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 55:44 | + 5:40 | |
4. | Věžník Antonín | ADA5505 | OOB TJ Spartak Adamov | 57:11 | + 7:07 | |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:27 | + 7:23 | |
6. | Žemlička Zbyněk | CHT5501 | OOB SK Chrast | 57:49 | + 7:45 | |
7. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | TJ Růžená | 60:34 | + 10:30 | |
8. | Blecha Ladislav | FJI5106 | SK FREE Jihlava | 61:17 | + 11:13 | |
9. | Sláma Dušan | TBM4730 | KOS TJ Tesla Brno | 62:30 | + 12:26 | |
10. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 62:39 | + 12:35 | |
11. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 62:59 | + 12:55 | |
12. | Potěšil Václav | VBM5613 | VSK Mendelu Brno | 68:13 | + 18:09 | |
13. | Procházka | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | 75:56 | + 25:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:44 | ||
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 48:19 | + 0:35 | |
3. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:55 | + 1:11 | |
4. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | KOS TJ Tesla Brno | 54:11 | + 6:27 | |
5. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:47 | + 7:03 | |
6. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 55:32 | + 7:48 | |
7. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 58:17 | + 10:33 | |
8. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:22 | + 10:38 | |
9. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 59:02 | + 11:18 | |
10. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 61:32 | + 13:48 | |
11. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 61:42 | + 13:58 | |
12. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:48 | + 18:04 | |
13. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 68:41 | + 20:57 | |
14. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:49 | + 21:05 | |
15. | Toušek Miloslav | MKP5000 | SK Meteor Kačerov Praha | 71:08 | + 23:24 | |
16. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 87:35 | + 39:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 42:05 | ||
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 48:07 | + 6:02 | |
3. | Peterka Josef | LLI4702 | TJ Loko Liberec | 48:36 | + 6:31 | |
4. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 51:07 | + 9:02 | |
5. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 52:01 | + 9:56 | |
6. | Procházka Aleš | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | 52:45 | + 10:40 | |
7. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 53:24 | + 11:19 | |
8. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:13 | + 12:08 | |
9. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 56:26 | + 14:21 | |
10. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 57:02 | + 14:57 | |
11. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 58:54 | + 16:49 | |
12. | Rychtecký Josef | VCB4801 | TJ OB České Budějovice | 61:20 | + 19:15 | |
13. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:33 | + 21:28 | |
13. | Šafařík Bedřich | CST4601 | OB Strakonice | 63:33 | + 21:28 | |
15. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VSK Mendelu Brno | 63:58 | + 21:53 | |
16. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 64:29 | + 22:24 | |
17. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 64:42 | + 22:37 | |
18. | Matoušek Luboš | LJN4700 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 128:52 | + 86:47 | |
Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 93:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 48:00 | ||
2. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 53:56 | + 5:56 | |
3. | Suchý Karel | PGP4300 | SK Praga | 60:43 | + 12:43 | |
4. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:15 | + 14:15 | |
5. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 63:35 | + 15:35 | |
6. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 65:52 | + 17:52 | |
7. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 69:22 | + 21:22 | |
8. | Máslo Miroslav | SHK4001 | TJ Slavia Hradec Králové | 77:37 | + 29:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 42:25 | ||
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 53:37 | + 11:12 | |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 56:45 | + 14:20 | |
4. | Mašek Pavel | BOR3602 | OK Jiskra Nový Bor | 63:26 | + 21:01 | |
5. | Semorád Miloš | SCP3300 | OK Sparta Praha | 66:53 | + 24:28 | |
6. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 72:04 | + 29:39 | |
7. | Langr Jan | BOR3601 | OK Jiskra Nový Bor | 73:32 | + 31:07 | |
8. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 82:23 | + 39:58 | |
Kalivoda Viktor | KNC3300 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 25:19 | ||
2. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | KOS TJ Tesla Brno | 28:54 | + 3:35 | |
3. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK OS Nové Město n. M. | 30:47 | + 5:28 | |
4. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 33:09 | + 7:50 | |
5. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 33:50 | + 8:31 | |
6. | Prášil Šimon | TTR | OOB Třebíč | 34:56 | + 9:37 | |
7. | Procházková Doubravka | ADA0651 | OOB TJ Spartak Adamov | 36:12 | + 10:53 | |
8. | Palát Přemysl | TTR | OOB Třebíč | 36:37 | + 11:18 | |
9. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 39:21 | + 14:02 | |
10. | Kalinová Ella | EKP0961 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:06 | + 15:47 | |
11. | Přibíková Agáta | PGP0651 | SK Praga | 42:30 | + 17:11 | |
12. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 42:43 | + 17:24 | |
13. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 44:36 | + 19:17 | |
14. | Přibylová Anežka | TTR05 | OOB Třebíč | 45:20 | + 20:01 | |
15. | Dvořáček Jan | TTR0701 | OOB Třebíč | 45:21 | + 20:02 | |
16. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | TJ OB České Budějovice | 45:45 | + 20:26 | |
17. | Dvořáčková Jana | TTR0703 | OOB Třebíč | 46:10 | + 20:51 | |
18. | Matušincová Anna | EKP0560 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:27 | + 21:08 | |
19. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 47:41 | + 22:22 | |
20. | Ševčík Daniel | TBM0508 | KOS TJ Tesla Brno | 48:11 | + 22:52 | |
21. | Štěpánek Ondřej | TBM06 | KOS TJ Tesla Brno | 48:14 | + 22:55 | |
22. | Oujeský Lukáš | ADA0808 | OOB TJ Spartak Adamov | 60:19 | + 35:00 | |
23. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 64:39 | + 39:20 | |
24. | Pospíšil Martin | PBM0801 | TJ Spartak 1. Brněnská | 123:38 | + 98:19 | |
Ševčík Filip | TBM | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Jedlička Aleš | VSP0800 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rožková Petra | MFP7551 | VŠSK MFF UK Praha | 27:25 | ||
2. | Hladíková Gábina | STH9551 | SK Studenec | 40:30 | + 13:05 | |
3. | Brázdilová Radka | ODV6950 | TJ Aero Odolena Voda | 41:54 | + 14:29 | |
4. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 47:06 | + 19:41 | |
5. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:16 | + 19:51 | |
6. | Haider Anna | XXX | 52:52 | + 25:27 | ||
7. | Švíková Jana | SJI6852 | OK Jihlava | 61:00 | + 33:35 | |
8. | Albrecht Vladimír | KAM7800 | SK Kamenice | 66:25 | + 39:00 | |
9. | Pinterová Kateřina | VBM6651 | VSK Mendelu Brno | 76:27 | + 49:02 | |
10. | Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | 77:14 | + 49:49 | |
Pospíšilová Iva | PBM7750 | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK | |||
Burkoň Vojtěch | CHT | OOB SK Chrast | DISK | |||
Veselá | XXX | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bučánek Antonín | ODR | SKOB Odry | 38:05 | ||
2. | Vik Martin | STH9206 | SK Studenec | 39:07 | + 1:02 | |
3. | Kohout Josef | SHK6902 | TJ Slavia Hradec Králové | 46:30 | + 8:25 | |
4. | Lounková Lucie | XXX | 55:45 | + 17:40 | ||
5. | Burkoň Tomáš | CHT9105 | OOB SK Chrast | 60:15 | + 22:10 | |
6. | Ševčík Robert | TBM7010 | KOS TJ Tesla Brno | 66:15 | + 28:10 | |
7. | Hrušková Lenka | YBM6251 | Klub turistů a lyžařů Brno | 66:32 | + 28:27 | |
8. | Pelánek Libor | TBM7409 | KOS TJ Tesla Brno | 69:29 | + 31:24 | |
9. | Jirka Roman | TTR | OOB Třebíč | 70:50 | + 32:45 | |
10. | Luksa Jakub | KON | KOB Konice | 71:49 | + 33:44 | |
11. | Škrabálek Jan | XXX | 72:24 | + 34:19 | ||
12. | Syslová Petra | TTR | OOB Třebíč | 73:41 | + 35:36 | |
13. | Viková Vendula | STH8951 | SK Studenec | 74:40 | + 36:35 | |
14. | Grundmannová Hana | LTU9251 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:23 | + 38:18 | |
15. | Trš Lubomír | PBM7302 | TJ Spartak 1. Brněnská | 77:36 | + 39:31 | |
16. | Kroutil Vojtěch | XXX | 95:41 | + 57:36 | ||
17. | Vyhnálková Petra | MFP75 | VŠSK MFF UK Praha | 98:07 | + 60:02 | |
18. | Janoch Martin | XXX | 108:26 | + 70:21 | ||
Beranová Jana | 1GC1350 | jh | DISK | |||
Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |