Logo

Výsledky závodu: Žebříček B - Morava

Kategorie: D21B

Datum:
01.06.2013
Místo konání:
Mikulovice – bývalý vojenský prostor „MUNA“
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Strážisko, 1:15 000 pro kategorie DH16B – DH35B, 1:10 000 pro ostatní kategorie, e = 5 m, stav duben 2013, autoři Martin Kratochvíl, František Stupal, mapový klíč ISOM 2000
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Kolář Rudolf
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš
JURY:
Zdráhal Robert, Skyvová Kristýna, Strachota Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl dle časového programu. Trvalý déšť a teplota 10°C.
Cílem prošlo celkem 733 závodníků.
Odvod půjčovného za SI činí 2000 Kč.

D21B 8.40 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7227

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lajn Daria E71002 C UKS Azymut Pabianice 59:07
2. Gwozdz Ewa E75026 C UKS Orientus 63:06 + 3:59
3. Pabich Maria E71006 C UKS Azymut Pabianice 66:11 + 7:04
4. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 66:21 + 7:14 7948
5. Kolosinska Jolanta W87009 C UNTS 67:15 + 8:08
6. Szubka Barbara D95058 C WKS Slask 69:12 + 10:05
7. Gajda Monika W87001 C UNTS 69:50 + 10:43
8. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:15 + 12:08 7425
9. Lubak Kamila D95060 C WKS Slask 72:36 + 13:29
10. Wicha Malgorzata K30090 C WKS Wawel 73:03 + 13:56
11. Gorska Kinga N61021 C UMKS Orkan 73:33 + 14:26
12. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 73:37 + 14:30 7173
13. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:03 + 16:56 6913
14. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 78:20 + 19:13 6669
15. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 78:27 + 19:20 6657
16. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 81:29 + 22:22 6333
17. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:38 + 23:31 6210
18. Szlendak Joanna W87028 C UNTS 83:30 + 24:23
19. Koziolek Julia D95017 C WKS Slask 85:07 + 26:00
20. Piastrouskaya Viyaleta W87187 C UNTS 85:26 + 26:19
21. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 86:11 + 27:04 5831
22. Dyzio Katarzyna K30020 C WKS Wawel 86:16 + 27:09
23. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 87:08 + 28:01 5730
24. Kasza Izabela S51047 C UKS Reflex Sekcja BnO 87:35 + 28:28
25. Wysocka Malwina S28008 C UKS Kometa 90:11 + 31:04
26. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 90:59 + 31:52 5319
Kaseja Lucja E20 C KB Ergo DISK
Faron Paulina K30022 C WKS Wawel DISK