Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 26:16 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:35 | + 1:19 |
3. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ Sokol Plumlov | 32:12 | + 5:56 |
4. | Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:00 | + 6:44 |
5. | Tesařová Tereza | KSU0393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:20 | + 7:04 |
6. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 34:15 | + 7:59 |
7. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 34:40 | + 8:24 |
8. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | C | Magnus Orienteering | 35:21 | + 9:05 |
9. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:31 | + 11:15 |
10. | Stryková Vlasta | KSU0454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:58 | + 11:42 |
11. | Skoumalová Petra | KSU0484 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:30 | + 13:14 |
12. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:18 | + 17:02 |
13. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 51:22 | + 25:06 |
14. | Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:05 | + 26:49 |
15. | Bartošová Anna | KSU0474 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:30 | + 30:14 |
16. | Švecová Šárka | PLU0352 | C | TJ Sokol Plumlov | 57:45 | + 31:29 |
17. | Hartmannová Anna | PLU0354 | C | TJ Sokol Plumlov | 59:05 | + 32:49 |
18. | Staňková Monika | PLU0353 | C | TJ Sokol Plumlov | 60:05 | + 33:49 |
19. | Kolakowska Weronika | O49 | C | UKS Lotna | 63:44 | + 37:28 |
20. | Szczuka Martyna | O47 | C | LUKS Azymek | 75:59 | + 49:43 |
21. | Pietrasz Martyna | O47 | C | LUKS Azymek | 78:51 | + 52:35 |
22. | Ogrodnik Magdalena | O49 | C | UKS Lotna | 79:18 | + 53:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | C | KOB Směr Kroměříž | 21:34 | |
2. | Marková Ema | STE0252 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:12 | + 1:38 |
3. | Olesniewicz Karolina | O49 | C | UKS Lotna | 24:17 | + 2:43 |
4. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:25 | + 4:51 |
5. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 28:23 | + 6:49 |
6. | Skoupá Vendula | STE0152 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:20 | + 7:46 |
7. | Smolková Sabina | STE0250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:58 | + 11:24 |
8. | Kliszcz Daria | O49 | C | UKS Lotna | 36:46 | + 15:12 |
9. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | C | SK Severka Šumperk | 39:32 | + 17:58 |
10. | Hajduková Jana | KSU0197 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:12 | + 19:38 |
11. | Konieczny Karolina | O49 | C | UKS Lotna | 45:10 | + 23:36 |
12. | Szwinge Oliwia | O49 | C | UKS Lotna | 49:22 | + 27:48 |
13. | Dammfeld Karolina | C | 52:42 | + 31:08 | ||
14. | Gidel Zuzanna | O49 | C | UKS Lotna | 56:00 | + 34:26 |
15. | Fergusonová Nikola | PLU0250 | C | TJ Sokol Plumlov | 63:08 | + 41:34 |
16. | Czekala Oliwia | O49 | C | UKS Lotna | 69:04 | + 47:30 |
17. | Lakomska Aleksandra | O49 | C | UKS Lotna | 76:49 | + 55:15 |
Zebracka Milena | C | DISK | ||||
Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Tereza | SOP9951 | B | OOB TJ Slezan Opava | 28:01 | |
2. | Odehnalová Klára | ABM9956 | A | KOB Moira Brno | 28:12 | + 0:11 |
3. | Grycová Kateřina | TBM0058 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:42 | + 0:41 |
4. | Hájková Lenka | AOP0050 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:37 | + 2:36 |
5. | Bruková Magda | TRI0054 | B | TJ TŽ Třinec | 32:07 | + 4:06 |
6. | Poláková Lenka | SOP0151 | B | OOB TJ Slezan Opava | 32:14 | + 4:13 |
7. | Čechová Klára | AOP9951 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:27 | + 4:26 |
8. | Plhalová Šárka | ASU0097 | B | Magnus Orienteering | 33:10 | + 5:09 |
9. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 34:07 | + 6:06 |
10. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 34:44 | + 6:43 |
11. | Jurczyk Marta | S03017 | C | UKS Sparta Czyzowice | 35:20 | + 7:19 |
12. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 35:55 | + 7:54 |
13. | Kundratová Lucie | JZL0051 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 36:38 | + 8:37 |
14. | Wierzba Wiktoria | D93111 | C | MKS Paulinum | 37:29 | + 9:28 |
15. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 39:16 | + 11:15 |
16. | Piecha Agnieszka | S51120 | C | UKS Reflex Sekcja BnO | 40:02 | + 12:01 |
17. | Hájková Lucie | AOP0350 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:42 | + 12:41 |
18. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:01 | + 13:00 |
19. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | B | SK Žabovřesky Brno | 44:20 | + 16:19 |
20. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:40 | + 16:39 |
21. | Ozga Barbara | O47 | C | LUKS Azymek | 46:43 | + 18:42 |
22. | Müllerová Erika | OTK0050 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 49:14 | + 21:13 |
23. | Paterok Estera | O49 | C | UKS Lotna | 50:30 | + 22:29 |
24. | Sulikowska Weronika | O49 | C | UKS Lotna | 57:03 | + 29:02 |
25. | Koltun Maja | O49 | C | UKS Lotna | 58:11 | + 30:10 |
26. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:55 | + 32:54 |
27. | Konopacka Martyna | S51115 | C | UKS Reflex Sekcja BnO | 65:39 | + 37:38 |
28. | Kowalska Agata | S51112 | C | UKS Reflex Sekcja BnO | 73:12 | + 45:11 |
29. | Kopa Claudia | O49 | C | UKS Lotna | 83:02 | + 55:01 |
30. | Kopietz Malgorzata | O49 | C | UKS Lotna | 89:12 | + 61:11 |
Goscinska Adrianna | O47 | C | LUKS Azymek | DISK | ||
Krawczyk Anna | S51113 | C | UKS Reflex Sekcja BnO | DISK | ||
Witkowska Natalia | 100 | C | Indywidualnie | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 26:12 | |
2. | Pukyšová Anežka | KSU9999 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:36 | + 1:24 |
3. | Konečná Adéla | UOL0050 | C | SK UP Olomouc | 39:08 | + 12:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wanczyk Zuzanna | W03027 | C | PUKS Mlode Orly | 31:58 | |
2. | Sobas Aleksandra | K30098 | C | WKS Wawel | 33:22 | + 1:24 |
3. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 33:28 | + 1:30 |
4. | Bonat Julia | W80 | C | KS Spojnia | 34:56 | + 2:58 |
5. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 35:49 | + 3:51 |
6. | Legiec Roksana | K48011 | C | KS Koscielec Chrzanow | 35:51 | + 3:53 |
7. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 35:55 | + 3:57 |
8. | Filipowska Aleksandra | E75101 | C | UKS Orientus | 36:09 | + 4:11 |
9. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 37:27 | + 5:29 |
10. | Švancárová Veronika | KSU9853 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:24 | + 6:26 |
11. | Zieba Emilia | D95107 | C | WKS Slask | 38:27 | + 6:29 |
12. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 39:04 | + 7:06 |
13. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | C | TJ TŽ Třinec | 39:09 | + 7:11 |
14. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 39:34 | + 7:36 |
15. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 40:22 | + 8:24 |
16. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 40:23 | + 8:25 |
17. | Madra Paulina | D95103 | C | WKS Slask | 40:25 | + 8:27 |
18. | Pilcová Sabina | JPV9898 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 40:27 | + 8:29 |
19. | Olszanska Maja | NNN | C | NNN/Neregistrovaní | 41:36 | + 9:38 |
20. | Grobelna Kamila | D95101 | C | WKS Slask | 43:05 | + 11:07 |
21. | Müllerová Kristýna | KON9771 | B | KOB Konice | 43:14 | + 11:16 |
22. | Koporová Lenka | ZBM9753 | B | SK Žabovřesky Brno | 44:35 | + 12:37 |
23. | Lech Zuzanna | E75102 | C | UKS Orientus | 46:07 | + 14:09 |
24. | Bugaj Katarzyna | K30 | C | WKS Wawel | 46:10 | + 14:12 |
25. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 46:22 | + 14:24 |
26. | Kazmierczak Marzena | E75016 | C | UKS Orientus | 47:33 | + 15:35 |
27. | Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | 48:34 | + 16:36 |
28. | Korpasová Tereza | LBM9898 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:30 | + 17:32 |
29. | Wzietek Barbara | K48020 | C | KS Koscielec Chrzanow | 49:43 | + 17:45 |
30. | Zentrichová Daniela | OTK9751 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 50:22 | + 18:24 |
31. | Dzik Justyna | S22033 | C | MUKS Gliwice | 50:33 | + 18:35 |
32. | Sembratowicz Teresa | D95105 | C | WKS Slask | 51:37 | + 19:39 |
33. | Šomanová Anna | LCE9855 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:11 | + 20:13 |
34. | Hauerlandová Natálie | LCE9851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:27 | + 21:29 |
35. | Dopierala Romana | P35052 | C | UKS Arkady | 59:14 | + 27:16 |
36. | Antonowicz Anna-Maria | W87101 | C | UNTS | 66:22 | + 34:24 |
37. | Hanousková Renata | LCE9852 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:56 | + 41:58 |
38. | Strymecka Nikola | S51101 | C | UKS Reflex Sekcja BnO | 81:56 | + 49:58 |
39. | Mikulska Ewelina | O47 | C | LUKS Azymek | 98:29 | + 66:31 |
40. | Tomaszczyk Angelika | O47 | C | LUKS Azymek | 118:29 | + 86:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paličková Agáta | UOL9750 | C | SK UP Olomouc | 45:00 | |
2. | Skoumalová Barbora | UOL9851 | C | SK UP Olomouc | 46:18 | + 1:18 |
3. | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:20 | + 1:20 |
4. | Jílková Veronika | KSU9889 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:26 | + 26:26 |
Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morawska Maja | G17005 | C | UKS Azymut 45 | 50:38 | |
2. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 52:48 | + 2:10 |
3. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | B | SK Severka Šumperk | 53:23 | + 2:45 |
4. | Bialkowska Aneta | E75081 | C | UKS Orientus | 53:59 | + 3:21 |
5. | Matyba Anna | P35066 | C | UKS Arkady | 55:33 | + 4:55 |
6. | Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:44 | + 5:06 |
7. | Končáková Klára | LCE9555 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:57 | + 7:19 |
8. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 59:13 | + 8:35 |
9. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 67:21 | + 16:43 |
10. | Magierska Zuzanna | E75117 | C | UKS Orientus | 68:22 | + 17:44 |
11. | Machusová Karolína | SSU9666 | A | SK Severka Šumperk | 69:12 | + 18:34 |
12. | Banas Agnieszka | E75093 | C | UKS Orientus | 70:48 | + 20:10 |
Jankowska Joanna | D93010 | C | MKS Paulinum | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krajcarová Soňa | SKM9551 | C | KOB Směr Kroměříž | 65:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubicka Zuzanna | W03021 | C | PUKS Mlode Orly | 54:07 | ||
2. | Donczew Anna | D95015 | C | WKS Slask | 55:39 | + 1:32 | |
3. | Kolesnikova Anastasia | K30 | C | WKS Wawel | 56:24 | + 2:17 | |
4. | Bartczak Natalia | E75020 | C | UKS Orientus | 60:43 | + 6:36 | |
5. | Vítková Lucie | PTI9474 | B | Sportovní klub Ptení | 63:35 | + 9:28 | |
Koláriková Lucie | TZL9451 | A | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lajn Daria | E71002 | C | UKS Azymut Pabianice | 59:07 | ||
2. | Gwozdz Ewa | E75026 | C | UKS Orientus | 63:06 | + 3:59 | |
3. | Pabich Maria | E71006 | C | UKS Azymut Pabianice | 66:11 | + 7:04 | |
4. | Holinková Hana | ZPV6777 | R | KOB ZPV Prostějov | 66:21 | + 7:14 | 7948 |
5. | Kolosinska Jolanta | W87009 | C | UNTS | 67:15 | + 8:08 | |
6. | Szubka Barbara | D95058 | C | WKS Slask | 69:12 | + 10:05 | |
7. | Gajda Monika | W87001 | C | UNTS | 69:50 | + 10:43 | |
8. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 71:15 | + 12:08 | 7425 |
9. | Lubak Kamila | D95060 | C | WKS Slask | 72:36 | + 13:29 | |
10. | Wicha Malgorzata | K30090 | C | WKS Wawel | 73:03 | + 13:56 | |
11. | Gorska Kinga | N61021 | C | UMKS Orkan | 73:33 | + 14:26 | |
12. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 73:37 | + 14:30 | 7173 |
13. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 76:03 | + 16:56 | 6913 |
14. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 78:20 | + 19:13 | 6669 |
15. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 78:27 | + 19:20 | 6657 |
16. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 81:29 | + 22:22 | 6333 |
17. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:38 | + 23:31 | 6210 |
18. | Szlendak Joanna | W87028 | C | UNTS | 83:30 | + 24:23 | |
19. | Koziolek Julia | D95017 | C | WKS Slask | 85:07 | + 26:00 | |
20. | Piastrouskaya Viyaleta | W87187 | C | UNTS | 85:26 | + 26:19 | |
21. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 86:11 | + 27:04 | 5831 |
22. | Dyzio Katarzyna | K30020 | C | WKS Wawel | 86:16 | + 27:09 | |
23. | Bohunská Jana | KRN8651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 87:08 | + 28:01 | 5730 |
24. | Kasza Izabela | S51047 | C | UKS Reflex Sekcja BnO | 87:35 | + 28:28 | |
25. | Wysocka Malwina | S28008 | C | UKS Kometa | 90:11 | + 31:04 | |
26. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | C | SK Žabovřesky Brno | 90:59 | + 31:52 | 5319 |
Kaseja Lucja | E20 | C | KB Ergo | DISK | |||
Faron Paulina | K30022 | C | WKS Wawel | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:05 | ||
2. | Otrusinová Jana | ABM9560 | A | KOB Moira Brno | 60:20 | + 7:15 | |
3. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 65:55 | + 12:50 | |
4. | Stískalová Eva | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 109:52 | + 56:47 | |
Kozlíková Veronika | KRN7753 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wlodarczyk Anna Maria | D93060 | C | MKS Paulinum | 58:38 | |
2. | Wolek Ewa | W87003 | C | UNTS | 60:30 | + 1:52 |
3. | Rydlová Jana | VIC7752 | C | OB Vizovice | 61:26 | + 2:48 |
4. | Biolik Agnieszka | W87081 | C | UNTS | 62:13 | + 3:35 |
5. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:07 | + 8:29 |
6. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 70:21 | + 11:43 |
7. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 77:50 | + 19:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:27 | |
2. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:42 | + 0:15 |
3. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 47:55 | + 1:28 |
4. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:19 | + 1:52 |
5. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 49:32 | + 3:05 |
6. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 49:37 | + 3:10 |
7. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:28 | + 5:01 |
8. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 51:47 | + 5:20 |
9. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:57 | + 7:30 |
10. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 56:49 | + 10:22 |
11. | Smrčková Věra | KSU7373 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:00 | + 11:33 |
12. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:29 | + 15:02 |
13. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 61:33 | + 15:06 |
14. | Ondráčková Adéla | KSU7676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:44 | + 15:17 |
15. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 64:21 | + 17:54 |
16. | Slavíčková Katka | OOL6955 | C | SK Haná orienteering | 73:06 | + 26:39 |
17. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:22 | + 32:55 |
Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 49:08 | |
2. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 49:53 | + 0:45 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:23 | + 2:15 |
4. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:31 | + 2:23 |
5. | Pilcová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:50 | + 2:42 |
6. | Kašparová Ivana | SSU6951 | C | SK Severka Šumperk | 53:23 | + 4:15 |
7. | Hájková Jitka | AOP7150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:28 | + 6:20 |
8. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:32 | + 7:24 |
9. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 57:42 | + 8:34 |
10. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 59:59 | + 10:51 |
11. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 63:00 | + 13:52 |
12. | Zobaníková Vladimíra | RAD6850 | C | TJ Sokol Radslavice | 63:55 | + 14:47 |
13. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 64:47 | + 15:39 |
14. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 65:45 | + 16:37 |
15. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 67:08 | + 18:00 |
16. | Sobas Joanna | C | 70:31 | + 21:23 | ||
17. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 82:48 | + 33:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 44:42 | |
2. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 47:24 | + 2:42 |
3. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:21 | + 4:39 |
4. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:59 | + 5:17 |
5. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 50:05 | + 5:23 |
6. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 52:17 | + 7:35 |
7. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:43 | + 8:01 |
8. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 58:37 | + 13:55 |
9. | Kurzyp Anna | 100 | C | Indywidualnie | 61:02 | + 16:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:59 | |
2. | Bohunská Jana | KRN6551 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:12 | + 4:13 |
3. | Hrubanová Věra | UOL5953 | C | SK UP Olomouc | 41:52 | + 5:53 |
4. | Štáblová Jitka | SSU5350 | C | SK Severka Šumperk | 42:21 | + 6:22 |
5. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 42:54 | + 6:55 |
6. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 43:44 | + 7:45 |
7. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:53 | + 10:54 |
8. | Končáková Kateřina | HLV6856 | C | KČT - OB Holešov | 47:08 | + 11:09 |
9. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 49:05 | + 13:06 |
10. | Žaloudíková Marie | KRN6451 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 52:33 | + 16:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morawska Irena | G17003 | C | UKS Azymut 45 | 38:26 | |
2. | Czerkawska Urszula | S22031 | C | MUKS Gliwice | 50:51 | + 12:25 |
3. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:03 | + 12:37 |
4. | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:59 | + 15:33 |
5. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 56:30 | + 18:04 |
6. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Baník Havířov | 67:51 | + 29:25 |
7. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 95:18 | + 56:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Jolanta | S28070 | C | UKS Kometa | 40:32 | |
2. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SK UP Olomouc | 43:14 | + 2:42 |
3. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:00 | + 9:28 |
4. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:53 | + 14:21 |
5. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 62:59 | + 22:27 |
6. | Olbrycht Anna | W00002 | C | Indywidualnie Warszawa | 77:32 | + 37:00 |
Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Bucholc Teresa | 100 | C | Indywidualnie | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SK UP Olomouc | 73:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 50:48 | |
2. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 61:42 | + 10:54 |
3. | Grygarová Alena | BOV5251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 61:48 | + 11:00 |
4. | Mrkvicová Ludmila | MOV4951 | C | SKOB Ostrava | 71:46 | + 20:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 36:08 | |
2. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 37:25 | + 1:17 |
3. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:57 | + 6:49 |
4. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 44:13 | + 8:05 |
5. | Gavendová Anna | TRI4650 | C | TJ TŽ Třinec | 46:55 | + 10:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Adam | KSU0401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:22 | |
2. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 23:01 | + 3:39 |
3. | Cych Maksymilan | NNN | C | NNN/Neregistrovaní | 27:59 | + 8:37 |
4. | Stryk Štěpán | KSU0306 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:22 | + 9:00 |
5. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 28:33 | + 9:11 |
6. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 29:41 | + 10:19 |
7. | Biolik Emil | W87080 | C | UNTS | 31:45 | + 12:23 |
8. | Jachec Tomasz | C | 34:35 | + 15:13 | ||
9. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:27 | + 16:05 |
10. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ Sokol Plumlov | 37:17 | + 17:55 |
11. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:20 | + 17:58 |
12. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 37:35 | + 18:13 |
13. | Cych Mikolaj | NNN | C | NNN/Neregistrovaní | 40:24 | + 21:02 |
14. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 52:09 | + 32:47 |
15. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 58:20 | + 38:58 |
Mytych Jakub | O47 | C | LUKS Azymek | DISK | ||
Kedziora Rafal | O47 | C | LUKS Azymek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 24:26 | |
2. | Světnický František | STE0204 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:19 | + 3:53 |
3. | Krč Matěj | KSU0101 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:48 | + 5:22 |
4. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:53 | + 5:27 |
5. | Maťátko Vojtěch | STE0102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:55 | + 5:29 |
6. | Chovanec Václav | TZL0201 | C | SKOB Zlín | 30:03 | + 5:37 |
7. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 30:25 | + 5:59 |
8. | Valenta Mikuláš | KSU0107 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:26 | + 7:00 |
9. | Kundrata Jan | JZL0201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 32:46 | + 8:20 |
10. | Čech Vít | AOP0302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:34 | + 9:08 |
11. | Lukašák Šimon | STE0202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:19 | + 9:53 |
12. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 34:33 | + 10:07 |
13. | Hyla Damian | O47 | C | LUKS Azymek | 34:42 | + 10:16 |
14. | Svoboda Radek | STE0207 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:48 | + 12:22 |
15. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:29 | + 19:03 |
16. | Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 44:36 | + 20:10 |
17. | Švec František | KRN0106 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:46 | + 20:20 |
18. | Koleczko Blazej | S01036 | C | UKS ZSZ-Jedynka | 49:31 | + 25:05 |
19. | Neumann David | STE0101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:15 | + 26:49 |
20. | Beneš Jan | ASU0249 | C | Magnus Orienteering | 55:05 | + 30:39 |
21. | Hecl František | KSU0201 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:37 | + 32:11 |
22. | Obstoj Piotr | O49 | C | UKS Lotna | 57:31 | + 33:05 |
23. | Zobaník Radek | RAD0201 | C | TJ Sokol Radslavice | 68:28 | + 44:02 |
24. | Hartmann Matouš | PLU0101 | C | TJ Sokol Plumlov | 70:14 | + 45:48 |
25. | Gidel Samuel | O49 | C | UKS Lotna | 75:02 | + 50:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | B | KOB ZPV Prostějov | 25:38 | |
2. | Jílek Ondřej | KSU9908 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:48 | + 0:10 |
3. | Vopařil Jan | LCE9911 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:37 | + 0:59 |
4. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 28:41 | + 3:03 |
5. | Horčička Vít | UOL9919 | B | SK UP Olomouc | 29:16 | + 3:38 |
6. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:13 | + 4:35 |
7. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:54 | + 5:16 |
8. | Kašpar Petr | SSU9911 | B | SK Severka Šumperk | 31:08 | + 5:30 |
9. | Bořánek Michal | STE0007 | B | SK SKI-OB Šternberk | 31:42 | + 6:04 |
10. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:53 | + 6:15 |
11. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 32:12 | + 6:34 |
12. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:04 | + 7:26 |
13. | Říčný Vojta | ZBM9903 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:45 | + 9:07 |
14. | Janečka Viktor | JPV9917 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 34:47 | + 9:09 |
15. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 35:29 | + 9:51 |
16. | Zentrich Dušan | OTK0002 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 36:04 | + 10:26 |
17. | Dostál Pavel | KSU9910 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:57 | + 11:19 |
18. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:59 | + 11:21 |
19. | Matoušek Matěj | KSU0005 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:28 | + 11:50 |
20. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | C | SKOB Zlín | 38:22 | + 12:44 |
21. | Byrczek Jan | 100 | C | Indywidualnie | 40:27 | + 14:49 |
22. | Kasza Jan | S51079 | C | UKS Reflex Sekcja BnO | 40:54 | + 15:16 |
23. | Kubíček David | MOV0003 | B | SKOB Ostrava | 41:06 | + 15:28 |
24. | Müller Tomáš | OTK9901 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 42:37 | + 16:59 |
25. | Müller Jonáš | KSU9906 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:55 | + 19:17 |
26. | Obstoj Adam | O49 | C | UKS Lotna | 49:38 | + 24:00 |
27. | Kadleček Jan | LCE9906 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:57 | + 24:19 |
28. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 60:02 | + 34:24 |
Koleczko Bartosz | S01035 | C | UKS ZSZ-Jedynka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Vojtěch | KSU0013 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:38 | |
2. | Zobaník Michal | RAD9901 | C | TJ Sokol Radslavice | 38:53 | + 6:15 |
3. | Grulich Ondřej | KSU0049 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:52 | + 10:14 |
4. | Tkáč Milan | KRN0005 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:50 | + 23:12 |
5. | Hajduk Jakub | KSU0012 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:57 | + 33:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baran Jan | K30034 | C | WKS Wawel | 44:42 | |
2. | Wolowczyk Michal | W87034 | C | UNTS | 47:47 | + 3:05 |
3. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 49:03 | + 4:21 |
4. | Sotniczuk Piotr | W87044 | C | UNTS | 49:04 | + 4:22 |
5. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:05 | + 4:23 |
6. | Biederman Marcin | K30093 | C | WKS Wawel | 49:55 | + 5:13 |
7. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 51:59 | + 7:17 |
8. | Sosenko Szymon | D95106 | C | WKS Slask | 52:06 | + 7:24 |
9. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 54:09 | + 9:27 |
10. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 55:10 | + 10:28 |
11. | Pryjma Fryderyk | W80 | C | KS Spojnia | 55:43 | + 11:01 |
12. | Borgiel Jaroslaw | S01015 | C | UKS ZSZ-Jedynka | 60:18 | + 15:36 |
13. | Ptáček Patrik | BBM9800 | B | BETA URSUS Orienteering | 60:22 | + 15:40 |
14. | Becmer Damian | D95084 | C | WKS Slask | 60:53 | + 16:11 |
15. | Legiec Kamil | K48010 | C | KS Koscielec Chrzanow | 61:28 | + 16:46 |
16. | Madzia Martin | TRI9705 | B | TJ TŽ Třinec | 63:46 | + 19:04 |
17. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 64:00 | + 19:18 |
18. | Jaroszek Jakub | S22035 | C | MUKS Gliwice | 64:04 | + 19:22 |
19. | Rutka Jan | W87089 | C | UNTS | 64:36 | + 19:54 |
20. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 64:49 | + 20:07 |
21. | Zuchmanski Przemyslaw | E75114 | C | UKS Orientus | 65:34 | + 20:52 |
22. | Mossakowski Wojciech | W87002 | C | UNTS | 66:57 | + 22:15 |
23. | Swiech Mateusz | E75110 | C | UKS Orientus | 68:39 | + 23:57 |
24. | Jurczyk Maciej | S03018 | C | UKS Sparta Czyzowice | 68:41 | + 23:59 |
25. | Lubak Mateusz | D95102 | C | WKS Slask | 69:00 | + 24:18 |
26. | Šiška Petr | TZL9801 | B | SKOB Zlín | 74:43 | + 30:01 |
27. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | BETA URSUS Orienteering | 75:49 | + 31:07 |
28. | Bielka Pawel | O47 | C | LUKS Azymek | 82:57 | + 38:15 |
29. | Zwyrtek Kacper | S51109 | C | UKS Reflex Sekcja BnO | 162:57 | + 118:15 |
Wrotny Mateusz | O47 | C | LUKS Azymek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvoníček Jan | SKM9801 | C | KOB Směr Kroměříž | 51:12 | |
2. | Vosáhlo Jan | SSU9701 | C | SK Severka Šumperk | 56:52 | + 5:40 |
3. | Knypl Jaroslav | KSU9707 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:14 | + 8:02 |
4. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | SK UP Olomouc | 82:59 | + 31:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | AOV9602 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 60:00 | |
2. | Skorupa Marek | K30092 | C | WKS Wawel | 60:15 | + 0:15 |
3. | Nowak Maciej | D93030 | C | MKS Paulinum | 63:06 | + 3:06 |
4. | Dzioba Mateusz | D93012 | C | MKS Paulinum | 64:46 | + 4:46 |
5. | Anc Kamil | W87036 | C | UNTS | 65:33 | + 5:33 |
6. | Sklenář Martin | SBR9501 | B | SKOB Bruntál | 66:26 | + 6:26 |
7. | Fajkus Radim | JPV9509 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 69:40 | + 9:40 |
8. | Burkart David | VIC9602 | B | OB Vizovice | 71:41 | + 11:41 |
9. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 73:47 | + 13:47 |
10. | Svačina Jan | TZL9501 | B | SKOB Zlín | 77:01 | + 17:01 |
11. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 77:14 | + 17:14 |
12. | Androsov Serhii | K30 | C | WKS Wawel | 80:49 | + 20:49 |
13. | Palka Szymon | E75011 | C | UKS Orientus | 80:51 | + 20:51 |
14. | Sadílek Jan | TZL9601 | B | SKOB Zlín | 84:58 | + 24:58 |
15. | Dvorský Petr | SKM9601 | A | KOB Směr Kroměříž | 95:12 | + 35:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Niewiedziala Robert | G14016 | C | UKS Siodemka | 68:19 | ||
2. | Zvoníček Josef | SKM9404 | B | KOB Směr Kroměříž | 79:14 | + 10:55 | |
3. | Dudek Wojciech | W03032 | C | PUKS Mlode Orly | 81:10 | + 12:51 | |
4. | Rohel Marek | AOV9401 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 86:06 | + 17:47 | |
5. | Pěček Martin | SKM9301 | B | KOB Směr Kroměříž | 87:13 | + 18:54 | |
6. | Szmulkowski Adam | W03004 | C | PUKS Mlode Orly | 99:10 | + 30:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klváček Aleš | PTI8527 | C | Sportovní klub Ptení | 37:57 | 5243 | |
2. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 46:18 | + 8:21 | 4411 |
3. | Špičák František | CEL8039 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 51:32 | + 13:35 | 3889 |
4. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 52:25 | + 14:28 | 3801 |
5. | Kozelský Miroslav | KRN7801 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:41 | + 15:44 | 3674 |
6. | Melcher Ota | PLU8001 | C | TJ Sokol Plumlov | 105:42 | + 67:45 | |
7. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ Sokol Plumlov | 109:43 | + 71:46 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dwojak Wojciech | D95098 | C | WKS Slask | 69:17 | ||
2. | Kowalski Wojciech | D95033 | C | WKS Slask | 70:09 | + 0:52 | |
3. | Wenslaw Mateusz | G17094 | C | UKS Azymut 45 | 72:02 | + 2:45 | |
4. | Pawlak Bartosz | D69001 | C | WKS Grunwald | 73:05 | + 3:48 | |
5. | Grabowski Maciej | W87077 | C | UNTS | 78:08 | + 8:51 | |
6. | Jasinski Maciej | D95090 | C | WKS Slask | 81:23 | + 12:06 | |
7. | Hanslian David | LCE7835 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:29 | + 13:12 | 8905 |
8. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:45 | + 13:28 | 8876 |
9. | Zbranek Roman | ASU8808 | E | Magnus Orienteering | 82:54 | + 13:37 | 8860 |
10. | Dutkowski Mikolaj | P35015 | C | UKS Arkady | 83:24 | + 14:07 | |
11. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 84:11 | + 14:54 | 8722 |
12. | Tomanek Daniel | STE7401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:18 | + 15:01 | 8710 |
13. | Lubkiewicz Tomasz | K30002 | C | WKS Wawel | 84:26 | + 15:09 | |
14. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 85:07 | + 15:50 | 8622 |
15. | Charuba Lukasz | E75063 | C | UKS Orientus | 85:57 | + 16:40 | |
16. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 86:15 | + 16:58 | 8500 |
17. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 86:16 | + 16:59 | 8498 |
18. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 86:54 | + 17:37 | 8430 |
19. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 87:35 | + 18:18 | 8357 |
20. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 87:55 | + 18:38 | 8321 |
21. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 89:46 | + 20:29 | 8123 |
22. | Jurczyk Tomasz | S03001 | C | UKS Sparta Czyzowice | 90:11 | + 20:54 | |
23. | Klech Richard | VRB7201 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 90:41 | + 21:24 | 8024 |
24. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:00 | + 21:43 | 7990 |
25. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | 91:01 | + 21:44 | 7989 |
26. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:23 | + 22:06 | 7949 |
27. | Terpai Dmytro | W87087 | C | UNTS | 91:32 | + 22:15 | |
28. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 91:50 | + 22:33 | 7901 |
29. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 93:13 | + 23:56 | 7752 |
30. | Bzdawski Maciej | 100 | C | Indywidualnie | 93:25 | + 24:08 | |
31. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 94:32 | + 25:15 | 7611 |
32. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 94:43 | + 25:26 | 7591 |
33. | Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 95:21 | + 26:04 | 7523 |
34. | Pabich Mariusz | G20 | C | UKS Azymut | 95:23 | + 26:06 | |
35. | Galicz Karol | W03031 | C | PUKS Mlode Orly | 95:25 | + 26:08 | |
36. | Žaloudík Jiří | LOV8601 | C | lepus.cz | 95:56 | + 26:39 | 7461 |
36. | Piekielny Mariusz | E70005 | C | MUKS Junior | 95:56 | + 26:39 | |
38. | Olech Przemyslaw | G14055 | C | UKS Siodemka | 96:19 | + 27:02 | |
39. | Šincl Jiří | ASU9446 | A | Magnus Orienteering | 97:48 | + 28:31 | 7260 |
40. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 97:50 | + 28:33 | 7257 |
41. | Pabich Tomasz | E71005 | C | UKS Azymut Pabianice | 98:04 | + 28:47 | |
42. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 98:52 | + 29:35 | 7146 |
43. | Kolek Petr | DOB7501 | C | KOB Dobruška | 100:11 | + 30:54 | 7004 |
44. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 101:16 | + 31:59 | 6888 |
45. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 101:27 | + 32:10 | 6869 |
46. | Podzinski Rafal | E75077 | C | UKS Orientus | 102:59 | + 33:42 | |
47. | Stachoň Zdeněk | SKM8014 | C | KOB Směr Kroměříž | 104:56 | + 35:39 | 6495 |
48. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 106:18 | + 37:01 | 6348 |
49. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 106:20 | + 37:03 | 6344 |
50. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 106:30 | + 37:13 | 6326 |
51. | Nývlt Petr | SNA8004 | C | TJ START Náchod | 108:01 | + 38:44 | 6164 |
52. | Hrazdil Roman | RAD7401 | C | TJ Sokol Radslavice | 108:13 | + 38:56 | 6142 |
53. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 109:44 | + 40:27 | 5979 |
54. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 110:16 | + 40:59 | 5922 |
55. | Schäfer Jan | TZL9301 | A | SKOB Zlín | 111:00 | + 41:43 | 5843 |
56. | Kaseja Jan | E20 | C | KB Ergo | 114:02 | + 44:45 | |
57. | Válka Jan | SOP7811 | C | OOB TJ Slezan Opava | 114:55 | + 45:38 | 5423 |
58. | Kasal Vít | SBK7540 | C | KOB Start Blansko | 115:08 | + 45:51 | 5400 |
59. | Yarmiev Artur | ZBM8800 | C | SK Žabovřesky Brno | 115:58 | + 46:41 | |
60. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 116:08 | + 46:51 | 5292 |
61. | Hajdas Przemyslaw | D95072 | C | WKS Slask | 120:31 | + 51:14 | |
62. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 125:09 | + 55:52 | 4324 |
63. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 125:28 | + 56:11 | 4290 |
64. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 127:08 | + 57:51 | 4111 |
65. | Chmelař Daniel | VIC7212 | C | OB Vizovice | 135:32 | + 66:15 | 3210 |
66. | Lisowski Przemyslaw | D92031 | C | KS Artemis | 137:29 | + 68:12 | |
67. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 156:45 | + 87:28 | 932 |
68. | Cieslik Marcin | 100 | C | Indywidualnie | 173:21 | + 104:04 | |
Wdowczyk Piotr | 100 | C | Indywidualnie | DISK | |||
Okon Przemyslaw | E70005 | C | MUKS Junior | DISK | |||
Liščinský Zdeněk | TBM8215 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 | ||
Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Kašpar Michal | TZL9308 | A | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Benroth Jakub | TZL9002 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Špacír Jan | UOL8805 | C | SK UP Olomouc | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 81:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 62:25 | |
2. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 66:58 | + 4:33 |
3. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 67:59 | + 5:34 |
4. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 68:05 | + 5:40 |
5. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 68:31 | + 6:06 |
6. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:59 | + 7:34 |
7. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:44 | + 10:19 |
8. | Dzik Miroslaw | S22030 | C | MUKS Gliwice | 72:57 | + 10:32 |
9. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:28 | + 12:03 |
10. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 77:07 | + 14:42 |
11. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 77:24 | + 14:59 |
12. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 77:47 | + 15:22 |
13. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 79:03 | + 16:38 |
14. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | 81:36 | + 19:11 |
15. | Biolik Grzegorz | W87 | C | UNTS | 81:59 | + 19:34 |
16. | Dzik Martin | UOL | C | SK UP Olomouc | 83:58 | + 21:33 |
17. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 84:04 | + 21:39 |
18. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 86:48 | + 24:23 |
19. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 91:57 | + 29:32 |
20. | Porada Robert | S51100 | C | UKS Reflex Sekcja BnO | 96:08 | + 33:43 |
21. | Mastela Rafal | S01001 | C | UKS ZSZ-Jedynka | 101:34 | + 39:09 |
22. | Koleczko Lukasz | S01033 | C | UKS ZSZ-Jedynka | 102:30 | + 40:05 |
23. | Jurczyk Piotr | S03 | C | UKS Sparta Czyzowice | 104:48 | + 42:23 |
24. | Masny Krzysztof | S01041 | C | UKS ZSZ-Jedynka | 107:19 | + 44:54 |
25. | Šarman Radim | MOV6201 | C | SKOB Ostrava | 109:16 | + 46:51 |
Balmowski Radoslaw | 100 | C | Indywidualnie | DISK | ||
Jelínek Jan | AOP6401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maťátko Miloslav | STE6703 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:03 | |
2. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:28 | + 1:25 |
3. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:00 | + 4:57 |
4. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:38 | + 5:35 |
5. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:25 | + 11:22 |
6. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 64:48 | + 16:45 |
7. | Smrček Petr | KSU7401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:29 | + 19:26 |
8. | Maňásek Josef | 89C7700 | C | TJ Švýcárna | 68:01 | + 19:58 |
9. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SK UP Olomouc | 70:41 | + 22:38 |
10. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:41 | + 28:38 |
11. | Sita Vratislav | SSU7341 | C | SK Severka Šumperk | 77:47 | + 29:44 |
12. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 80:46 | + 32:43 |
13. | Habiger Petr | KSU7001 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:16 | + 36:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 63:09 | |
2. | Cych Piotr | D95 | C | WKS Slask | 63:51 | + 0:42 |
3. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 75:29 | + 12:20 |
4. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 77:22 | + 14:13 |
5. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 77:37 | + 14:28 |
6. | Staszak Artur | W87 | C | UNTS | 78:02 | + 14:53 |
7. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 78:11 | + 15:02 |
8. | Hošťálek Dan | KRN6808 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 81:36 | + 18:27 |
9. | Becmer Dariusz | D95083 | C | WKS Slask | 83:41 | + 20:32 |
10. | Galík Svatopluk | TZL6301 | C | SKOB Zlín | 84:24 | + 21:15 |
11. | Mianowski Rafal | W87078 | C | UNTS | 84:25 | + 21:16 |
12. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 88:12 | + 25:03 |
13. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 105:02 | + 41:53 |
14. | Witkowski Zbigniew | 100 | C | Indywidualnie | 136:53 | + 73:44 |
Popowski Jaroslaw | W87039 | C | UNTS | VZDAL |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 52:37 | |
2. | Moszkowicz Pawel | K30050 | C | WKS Wawel | 55:11 | + 2:34 |
3. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 55:15 | + 2:38 |
4. | Widziewicz Remigiusz | D95003 | C | WKS Slask | 56:20 | + 3:43 |
5. | Bartczak Jaroslaw | N61001 | C | UMKS Orkan | 58:02 | + 5:25 |
6. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 58:36 | + 5:59 |
7. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 59:51 | + 7:14 |
8. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 61:15 | + 8:38 |
9. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 63:34 | + 10:57 |
10. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 65:33 | + 12:56 |
11. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 65:57 | + 13:20 |
12. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:00 | + 13:23 |
13. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Baník Havířov | 66:37 | + 14:00 |
14. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 68:01 | + 15:24 |
15. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 69:02 | + 16:25 |
16. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 70:34 | + 17:57 |
17. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 73:17 | + 20:40 |
18. | Wiejacki Janusz | W97029 | C | UKS Saper | 74:16 | + 21:39 |
19. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 76:27 | + 23:50 |
20. | Pedowski Wojciech | W22 | C | OK! Sport | 87:21 | + 34:44 |
21. | Kostka Petr | MOV | C | SKOB Ostrava | 89:13 | + 36:36 |
22. | Krhut Libor | HAV6302 | C | SKOB Baník Havířov | 91:18 | + 38:41 |
Pryjma Tomasz | W80 | C | KS Spojnia | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 41:20 | |
2. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 44:57 | + 3:37 |
3. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:13 | + 3:53 |
4. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:49 | + 4:29 |
5. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:16 | + 4:56 |
6. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ Sokol Plumlov | 46:22 | + 5:02 |
7. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SK UP Olomouc | 47:55 | + 6:35 |
8. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SK UP Olomouc | 50:41 | + 9:21 |
9. | Vrábel Jaromír | SBR6102 | C | SKOB Bruntál | 52:06 | + 10:46 |
10. | Bohunský Vladimír | KRN5901 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:16 | + 13:56 |
11. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 56:18 | + 14:58 |
12. | Holec Jan | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 56:37 | + 15:17 |
13. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 59:23 | + 18:03 |
14. | Konečný Jiří | OOL6303 | C | SK Haná orienteering | 59:24 | + 18:04 |
15. | Slavíček Stanislav | OOL6708 | C | SK Haná orienteering | 64:19 | + 22:59 |
16. | Matyáš Petr | LBM6110 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 74:16 | + 32:56 |
17. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SK UP Olomouc | 78:47 | + 37:27 |
Czasch Petr | SBR6003 | C | SKOB Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 45:35 | |
2. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 50:35 | + 5:00 |
3. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:40 | + 5:05 |
4. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 52:56 | + 7:21 |
5. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 53:51 | + 8:16 |
6. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 54:44 | + 9:09 |
7. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 55:41 | + 10:06 |
8. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 57:13 | + 11:38 |
9. | Končák Jaroslav | HLV6321 | C | KČT - OB Holešov | 58:45 | + 13:10 |
10. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:21 | + 15:46 |
11. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 61:25 | + 15:50 |
12. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:26 | + 16:51 |
13. | Polewski Dariusz | O47 | C | LUKS Azymek | 65:01 | + 19:26 |
14. | Czerkawski Waclaw | S22032 | C | MUKS Gliwice | 73:02 | + 27:27 |
15. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 77:54 | + 32:19 |
16. | Hyjek Adam | O47 | C | LUKS Azymek | 97:30 | + 51:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 43:55 | |
2. | Krol Benedykt | G14001 | C | UKS Siodemka | 52:12 | + 8:17 |
3. | Guga Romuald | D95053 | C | WKS Slask | 52:58 | + 9:03 |
4. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 53:26 | + 9:31 |
5. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 58:51 | + 14:56 |
6. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 66:54 | + 22:59 |
7. | Malinowski Wiktoria | E17002 | C | MKS Metalowiec | 68:17 | + 24:22 |
8. | Wysocki Andrzej | S22 | C | MUKS Gliwice | 77:38 | + 33:43 |
9. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 81:43 | + 37:48 |
10. | Olbrycht Janusz | W00001 | C | Indywidualnie Warszawa | 82:12 | + 38:17 |
11. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 84:27 | + 40:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:23 | |
2. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 48:26 | + 2:03 |
3. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:18 | + 10:55 |
4. | Kuja Ivan | KAR5501 | C | SK Karlovice | 57:56 | + 11:33 |
5. | Peths Pavel | ABR5801 | C | A-team NOVO Bruntál | 72:10 | + 25:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 46:05 | |
2. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 51:51 | + 5:46 |
3. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 54:05 | + 8:00 |
4. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 54:22 | + 8:17 |
5. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 56:31 | + 10:26 |
6. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:38 | + 10:33 |
7. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | KOB Směr Kroměříž | 56:43 | + 10:38 |
8. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 59:59 | + 13:54 |
9. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 61:32 | + 15:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 44:51 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 47:09 | + 2:18 |
3. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 52:03 | + 7:12 |
4. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 54:07 | + 9:16 |
5. | Mrkvica Miroslav | MOV4600 | C | SKOB Ostrava | 62:09 | + 17:18 |
6. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 63:19 | + 18:28 |
7. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 63:52 | + 19:01 |
8. | Bogulak Adam | D93096 | C | MKS Paulinum | 67:58 | + 23:07 |
9. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:54 | + 24:03 |
10. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 70:00 | + 25:09 |
11. | Blimke Roman | S00 | C | Indywidualnie Slask | 81:03 | + 36:12 |
12. | Stary Břetislav | BOV4402 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 120:37 | + 75:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeček Lubomír | KAR4701 | C | SK Karlovice | 51:18 | |
2. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | 66:59 | + 15:41 |
3. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SK UP Olomouc | 69:07 | + 17:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 40:50 | |
2. | Lebek Henryk | S00003 | C | Indywidualnie Slask | 45:38 | + 4:48 |
3. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 59:34 | + 18:44 |
4. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 62:38 | + 21:48 |
MS | Vričanová Sylva | HAV4201 | C | SKOB Baník Havířov | 38:21 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 60:43 | |
2. | Sita Vratislav | SSU3000 | C | SK Severka Šumperk | 88:13 | + 27:30 |
3. | Hynek Vladimír | ZPV3511 | C | KOB ZPV Prostějov | 98:12 | + 37:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | C | KOB Směr Kroměříž | 25:13 | |
2. | Martínkévá Lenka | KRN0555 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:26 | + 15:13 |
3. | Švihelová Viktorie | KRN0353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:10 | + 18:57 |
4. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:36 | + 20:23 |
5. | Končáková Alžběta | HLV0200 | C | KČT - OB Holešov | 48:35 | + 23:22 |
6. | Říhová Barbora | KRN0454 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:33 | + 25:20 |
7. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:16 | + 26:03 |
8. | Polak Szymon | C | 51:19 | + 26:06 | ||
9. | Sztefek Jiří | KRN0203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:32 | + 30:19 |
10. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:26 | + 35:13 |
11. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:53 | + 35:40 |
12. | Tkáč Karel | KRN0406 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 72:43 | + 47:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:42 | |
2. | Dammfeld Adam | O49 | C | UKS Lotna | 32:28 | + 3:46 |
3. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 34:08 | + 5:26 |
4. | Majer Jagoda | O47 | C | LUKS Azymek | 34:38 | + 5:56 |
5. | Konieczny Pavel | C | 43:25 | + 14:43 | ||
6. | Mianowska Tosia | W87 | C | UNTS | 45:07 | + 16:25 |
7. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:30 | + 16:48 |
8. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:11 | + 20:29 |
9. | Hyla Natalia | O47 | C | LUKS Azymek | 50:23 | + 21:41 |
10. | Polak Maciej | 100 | C | Indywidualnie | 51:43 | + 23:01 |
11. | Ondráček Viktor | KSU0600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:19 | + 23:37 |
12. | Martínková Eva | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:10 | + 24:28 |
13. | Kujová Vendula | KAR0550 | C | SK Karlovice | 53:17 | + 24:35 |
14. | Kurzyp Michal | 100 | C | Indywidualnie | 60:06 | + 31:24 |
15. | Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:34 | + 32:52 |
16. | Sikora Jan | BOV | C | TJ Baník Ostrava OKD | 69:10 | + 40:28 |
17. | Good Eliška | SBR | C | SKOB Bruntál | 72:00 | + 43:18 |
18. | Masny Tadek Przemek | S01 | C | UKS ZSZ-Jedynka | 84:48 | + 56:06 |
Good Julie | SBR | C | SKOB Bruntál | DISK | ||
Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | VZDAL |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ciegler Slawomir | C | 22:18 | |||
2. | Minarčík Tomáš | SCP | C | OK Sparta Praha | 24:45 | + 2:27 |
3. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:00 | + 3:42 |
4. | Kovařík Martin | TRI7700 | C | TJ TŽ Třinec | 27:04 | + 4:46 |
5. | Gajda Lukasz | O48 | C | LUKS Azymek Lotna | 27:24 | + 5:06 |
6. | Ratuszniak Adam | O47 | C | LUKS Azymek | 28:50 | + 6:32 |
7. | Opanowitcz Dominik | C | 28:57 | + 6:39 | ||
8. | Zelewsky Dariusz | C | 29:37 | + 7:19 | ||
9. | Krochmal Adam | C | 30:15 | + 7:57 | ||
10. | Wrzosek Malgorzata | C | 30:22 | + 8:04 | ||
11. | Otrusina David | ABM8201 | C | KOB Moira Brno | 32:32 | + 10:14 |
12. | Kuja Ivo | KAR7701 | C | SK Karlovice | 33:03 | + 10:45 |
13. | Wysocka Olga | S28 | C | UKS Kometa | 34:01 | + 11:43 |
14. | Jeřábková Zuzana | UOL9453 | B | SK UP Olomouc | 36:46 | + 14:28 |
15. | Kujová Vladimíra | KAR7950 | C | SK Karlovice | 38:14 | + 15:56 |
16. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 38:56 | + 16:38 |
17. | Grudziecka Aneta | G14 | C | UKS Siodemka | 40:18 | + 18:00 |
18. | Otrusinová Olga | ABM8651 | C | KOB Moira Brno | 42:38 | + 20:20 |
19. | Schejbalová Kristina | SCP | C | OK Sparta Praha | 42:45 | + 20:27 |
20. | Wikierski Krzysztof | 100 | C | Indywidualnie | 43:36 | + 21:18 |
21. | Oleszek Maciej | O49 | C | UKS Lotna | 44:19 | + 22:01 |
22. | Šneiderová Lucie | ASU | C | Magnus Orienteering | 44:22 | + 22:04 |
23. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 44:45 | + 22:27 |
24. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 46:14 | + 23:56 |
25. | Vítková Miroslava | PTI6952 | C | Sportovní klub Ptení | 46:45 | + 24:27 |
26. | Žaloudík Jiří | KRN5809 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 48:21 | + 26:03 |
27. | Swiatkowska Bogumila | D93 | C | MKS Paulinum | 51:45 | + 29:27 |
28. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 52:10 | + 29:52 |
29. | Cholastová Eva | KRN8585 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:46 | + 31:28 |
30. | Jendřejková Anna | KRN0055 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:51 | + 31:33 |
31. | Sklenák Jiří | KRN0103 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:43 | + 33:25 |
32. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:03 | + 33:45 |
33. | Jusik Panek | C | 57:43 | + 35:25 | ||
34. | Labudík Milan | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 62:51 | + 40:33 |
35. | Pipiro Grazyna | S01065 | C | UKS ZSZ-Jedynka | 68:27 | + 46:09 |
36. | Pipiro Grzegorz | S01066 | C | UKS ZSZ-Jedynka | 68:36 | + 46:18 |
37. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 94:47 | + 72:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:02 | |
2. | Bubla Jiří | C | 26:23 | + 2:21 | ||
3. | Dušek Václav | C | 27:20 | + 3:18 | ||
4. | Janošíková Lenka | C | 27:36 | + 3:34 | ||
5. | Ksandrová Hana | C | 35:26 | + 11:24 | ||
6. | Cigánek Rostislav | C | 35:58 | + 11:56 | ||
7. | Šťastný Roman | C | 41:04 | + 17:02 | ||
8. | Dvořák Vlastimil | C | 42:08 | + 18:06 | ||
9. | Nedopílková Barbora | C | 53:31 | + 29:29 | ||
10. | Czasch Hynek | SBR | C | SKOB Bruntál | 55:56 | + 31:54 |
11. | Pavlíková Markéta | C | 56:46 | + 32:44 | ||
12. | Smékalová Jana | C | 58:54 | + 34:52 | ||
13. | Juma Tomáš | KRN0101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 59:41 | + 35:39 |
14. | Juna Michal | KRN0102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:14 | + 39:12 |
15. | Skoumal Libor | C | 63:54 | + 39:52 | ||
16. | Vavřík René | C | 66:16 | + 42:14 | ||
17. | Kacoň Asza | C | 72:24 | + 48:22 | ||
18. | Ganczavz Kamila | C | 73:04 | + 49:02 | ||
19. | Sadowski Jarek | C | 73:26 | + 49:24 | ||
20. | Gotz Nikolaj | C | 74:12 | + 50:10 | ||
21. | Ličman Pavel | C | 76:49 | + 52:47 | ||
22. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 81:57 | + 57:55 |
23. | Alasiňski Jakub | C | 86:24 | + 62:22 | ||
Kocur Julia | C | DISK | ||||
Tavarczyk Kuba | C | DISK | ||||
Krolczyk Szymon | C | DISK | ||||
Wasik Justyna | C | DISK | ||||
Wasik Julia | C | DISK | ||||
Alsiňska Karolina | C | VZDAL |