Výsledky závodu: Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček

Datum:
02.06.2013
Místo konání:
Bohdalec
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
Šejby
Ředitel závodu:
Rosecká Alena
Hlavní rozhodčí:
Hladílek Jan
Stavitel tratí:
Mareček Petr
JURY:
Smutná Jana, Vácha Tomáš, Farář Václav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P    
D10N
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 19:05
2. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 20:49 + 1:44
3. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:39 + 2:34
4. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 32:17 + 13:12
5. Baldriánová Eva VSP0751 USK Praha 52:26 + 33:21
6. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 57:42 + 38:37
D10C
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 18:23
2. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:06 + 2:43
3. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 21:16 + 2:53
4. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:34 + 3:11
5. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 27:55 + 9:32
6. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 32:14 + 13:51
7. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 34:35 + 16:12
8. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 40:13 + 21:50
Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové DISK
Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D12C
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:15
2. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 24:31 + 4:16
3. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 27:44 + 7:29
4. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:31 + 9:16
5. Zlesáková Adéla CHT0151 OOB SK Chrast 36:15 + 16:00
6. Starková Tereza CHT0251 OOB SK Chrast 48:52 + 28:37
7. Lédlová Natálie PZR0151 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:57 + 31:42
D14B
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 16:35
2. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 16:38 + 0:03
3. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 17:47 + 1:12
4. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 17:54 + 1:19
5. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:06 + 1:31
6. Šrenkelová Ilona LPU9955 OK Lokomotiva Pardubice 18:48 + 2:13
7. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 19:44 + 3:09
7. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 19:44 + 3:09
9. Kubecová Kateřina STB9999 TJ Stadion Nový Bor 19:46 + 3:11
10. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 19:51 + 3:16
11. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 20:07 + 3:32
12. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 20:17 + 3:42
13. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 20:23 + 3:48
14. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 20:24 + 3:49
14. Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice 20:24 + 3:49
16. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:25 + 3:50
17. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 20:39 + 4:04
18. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 20:43 + 4:08
19. Nechanická Klára OSN0050 SK OS Nové Město n. M. 21:05 + 4:30
20. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 21:29 + 4:54
21. Jezdinská Natálie STH9954 SK Studenec 21:34 + 4:59
22. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 21:42 + 5:07
23. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 21:46 + 5:11
24. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 22:10 + 5:35
25. Sokolářová Šárka TUV9951 SOK TJ Turnov 22:16 + 5:41
26. Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 23:13 + 6:38
27. Větříčková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 23:19 + 6:44
28. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 23:36 + 7:01
29. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 23:39 + 7:04
30. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 23:44 + 7:09
31. Brožová Zuzana LPU0053 OK Lokomotiva Pardubice 24:00 + 7:25
32. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:04 + 7:29
33. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 24:12 + 7:37
34. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 24:15 + 7:40
35. Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice 24:26 + 7:51
36. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 24:39 + 8:04
37. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 24:57 + 8:22
38. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 25:47 + 9:12
39. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:48 + 10:13
40. Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice 33:19 + 16:44
Mašková Michaela PZR9669 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D16B
2.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 22:02
2. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 24:30 + 2:28
3. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 25:09 + 3:07
3. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 25:09 + 3:07
5. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 25:10 + 3:08
6. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 25:27 + 3:25
7. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 25:42 + 3:40
8. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 26:03 + 4:01
9. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 26:18 + 4:16
10. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 26:52 + 4:50
11. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:05 + 5:03
12. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:18 + 5:16
13. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 27:49 + 5:47
14. Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:00 + 5:58
15. Poláková Tereza TAP9853 KOB TRETRA Praha 28:03 + 6:01
16. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:07 + 7:05
17. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 30:58 + 8:56
18. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 31:53 + 9:51
19. Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov 32:37 + 10:35
20. Poláková Kateřina TAP9854 KOB TRETRA Praha 33:19 + 11:17
21. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 38:47 + 16:45
22. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:58 + 17:56
23. Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast 47:37 + 25:35
D18B
3.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 20:44
2. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 23:10 + 2:26
3. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 24:50 + 4:06
4. Vališová Martina OSN9696 SK OS Nové Město n. M. 24:58 + 4:14
5. Kubičková Bára SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 27:31 + 6:47
6. Hanušová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 27:47 + 7:03
D20B
3.50 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna RBK9452 SK Radioklub Blansko 27:45
2. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 32:05 + 4:20
3. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 42:32 + 14:47
D21B
4.30 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9082
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 27:36 9591
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 27:39 + 0:03 9574
3. Kovářová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 28:50 + 1:14 9176
4. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 29:13 + 1:37 9047
5. Hrstková Vladěna PGP8753 SK Praga 29:34 + 1:58 8929
6. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 29:43 + 2:07 8878
7. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 29:55 + 2:19 8811
8. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 30:29 + 2:53 8620
9. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 30:40 + 3:04 8558
10. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 30:46 + 3:10 8524
11. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 31:08 + 3:32 8401
12. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 31:17 + 3:41 8350
13. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 32:05 + 4:29 8081
14. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 32:13 + 4:37 8036
15. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 33:10 + 5:34 7716
16. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 33:36 + 6:00 7570
17. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 33:44 + 6:08 7525
18. Králová Michaela CTB7959 SK OB Chotěboř 34:26 + 6:50 7289
19. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 34:48 + 7:12 7165
19. Mrštíková Květa LPU8753 OK Lokomotiva Pardubice 34:48 + 7:12 7165
21. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 35:05 + 7:29 7070
22. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 35:07 + 7:31 7059
23. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 35:13 + 7:37 7025
24. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 35:17 + 7:41 7003
25. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 35:19 + 7:43 6991
26. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 35:24 + 7:48 6963
27. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 35:57 + 8:21 6778
28. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 36:30 + 8:54 6593
29. Matulová Lucie ADA8880 OOB TJ Spartak Adamov 36:37 + 9:01 6553
30. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 36:49 + 9:13 6486
30. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 36:49 + 9:13 6486
32. Žabková Marie ZBM8753 SK Žabovřesky Brno 36:54 + 9:18 6458
33. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:09 + 9:33 6374
34. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:20 + 9:44 6312
35. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 37:50 + 10:14 6143
36. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 37:59 + 10:23 6093
37. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 38:15 + 10:39 6003
38. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 38:36 + 11:00 5885
38. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 38:36 + 11:00 5885
40. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 38:43 + 11:07 5846
41. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 38:45 + 11:09 5835
42. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 38:54 + 11:18 5784
43. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 39:12 + 11:36 5683
44. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 40:00 + 12:24 5413
45. Stulíková Barbora SHK8552 TJ Slavia Hradec Králové 40:01 + 12:25 5408
46. Horová Magda VSP5450 USK Praha 40:14 + 12:38 5335
47. Svobodová Jitka DCE7450 KOB Dobřichovice 40:16 + 12:40 5323
48. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 40:22 + 12:46 5290
49. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 40:26 + 12:50 5267
50. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 40:30 + 12:54 5245
51. Adamová Eva VBM8772 VSK Mendelu Brno 40:47 + 13:11 5149
52. Boháčová Lucie PTI8771 Sportovní klub Ptení 40:57 + 13:21 5093
53. Křížová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 41:07 + 13:31 5037
54. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 42:01 + 14:25 4734
55. Otrusinová Jana TZL8658 SKOB Zlín 43:03 + 15:27 4386
56. Sedláčková Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 44:04 + 16:28 4043
57. Bialožytová Tereza ZBM9050 SK Žabovřesky Brno 46:32 + 18:56 3212
58. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:39 + 19:03 3173
59. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 47:08 + 19:32 3010
60. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 47:13 + 19:37 2982
61. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:27 + 24:51 1219
62. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 52:56 + 25:20 1056
63. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 54:03 + 26:27 679
64. Šmídová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast 61:36 + 34:00 0
Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno DISK 0
Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko DISK 0
D21C
3.80 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4743
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 29:41
2. Purschová Tereza BSO8156 KOB Baník Sokolov 35:19 + 5:38 5104
3. Dvořáčková Jana TTR7852 OOB Třebíč 36:37 + 6:56 4928
4. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 37:49 + 8:08 4766
5. Cabrnochová Eva DKL8450 KOB Kladno 38:34 + 8:53 4665
6. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 38:46 + 9:05 4638
7. Pokorná Lucie EKP8152 VŠTJ Ekonom Praha 39:16 + 9:35 4571
8. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 40:00 + 10:19 4472
9. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 42:30 + 12:49 4135
10. Oujeská Lenka ZBP7652 OOB SK Zbraslav 44:27 + 14:46 3872
11. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 46:10 + 16:29 3641
12. Staroňová Hana VAM0050 OOB Vamberk 46:42 + 17:01
13. Nováková Eva OSN7960 SK OS Nové Město n. M. 46:51 + 17:10 3548
14. Chaloupková Marie SLP8151 OOB Slavia Praha 47:32 + 17:51 3456
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:10 + 18:29 3371
16. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 49:49 + 20:08 3148
Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko DISK 0
D21D
3.50 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2357
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 34:47 2548
2. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 35:09 + 0:22 2523
3. Janíčková Jitka OSN7356 SK OS Nové Město n. M. 38:42 + 3:55 2283
4. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 38:52 + 4:05 2272
5. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 40:35 + 5:48 2156
6. Beranová Jana 1GC1350 jh 40:56 + 6:09
7. Rudolfová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 43:01 + 8:14 1991
8. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 43:54 + 9:07 1931
9. Tereza Daňková KON8686 KOB Konice 47:34 + 12:47 1683
10. Zedníková Michaela XXX 48:14 + 13:27
11. Píšová Lucie SJH8151 SJH Jindřichův Hradec 50:56 + 16:09 1455
12. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 55:01 + 20:14 1179
13. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 60:38 + 25:51 799
14. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 62:44 + 27:57 657
D35B
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 28:16
2. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 28:40 + 0:24
3. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 30:48 + 2:32
4. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:08 + 2:52
5. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:28 + 4:12
6. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 32:50 + 4:34
7. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 32:52 + 4:36
8. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 32:55 + 4:39
9. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 38:01 + 9:45
10. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 39:25 + 11:09
11. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:33 + 11:17
12. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 42:33 + 14:17
13. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 47:22 + 19:06
14. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 49:49 + 21:33
15. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 51:00 + 22:44
16. Melounová Miroslava JHB6851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:21 + 25:05
D35C
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30:51
2. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 32:21 + 1:30
3. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 36:28 + 5:37
4. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:59 + 7:08
5. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 38:46 + 7:55
6. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 39:48 + 8:57
7. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 41:27 + 10:36
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 42:15 + 11:24
9. Procházková Lucie ADA7651 OOB TJ Spartak Adamov 44:05 + 13:14
10. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:07 + 18:16
11. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 51:23 + 20:32
12. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:54 + 23:03
13. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 65:33 + 34:42
D40B
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK OS Nové Město n. M. 27:07
2. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 27:33 + 0:26
3. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:52 + 1:45
4. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 28:54 + 1:47
5. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 29:36 + 2:29
6. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 29:50 + 2:43
7. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 29:59 + 2:52
8. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 30:23 + 3:16
9. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 30:31 + 3:24
10. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 30:50 + 3:43
11. Klapalová Pavla EKP7051 VŠTJ Ekonom Praha 31:24 + 4:17
12. Švadlenová Ivana CHC7151 K.O.B. Choceň 32:11 + 5:04
13. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 32:49 + 5:42
14. Škvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 33:58 + 6:51
15. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 35:02 + 7:55
16. Sieglová Dáša MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 35:13 + 8:06
17. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 35:28 + 8:21
18. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 36:14 + 9:07
19. Hejnalová Hana PHK6151 OK 99 Hradec Králové 36:52 + 9:45
20. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 38:16 + 11:09
21. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 43:12 + 16:05
22. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 48:52 + 21:45
23. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 63:52 + 36:45
D45B
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 24:52
2. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 24:55 + 0:03
3. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 25:38 + 0:46
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:05 + 1:13
5. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 26:19 + 1:27
6. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 26:44 + 1:52
7. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 27:02 + 2:10
8. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 27:07 + 2:15
9. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:44 + 2:52
10. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 28:40 + 3:48
11. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 28:48 + 3:56
12. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 29:11 + 4:19
13. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 29:22 + 4:30
14. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 29:45 + 4:53
15. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 30:24 + 5:32
16. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 30:36 + 5:44
17. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:58 + 6:06
18. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 32:55 + 8:03
19. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 33:14 + 8:22
20. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 33:16 + 8:24
21. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:54 + 12:02
22. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 40:30 + 15:38
23. Němečková Jarmila OKP6650 SK OK 24 Praha 41:18 + 16:26
D45C
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 27:54
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 30:24 + 2:30
3. Jahodová Marie SJI6355 OK Jihlava 31:27 + 3:33
4. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 32:19 + 4:25
5. Rajnošková Marie BZR6051 Bratrstvo Ždárských vrchů 37:29 + 9:35
6. Černíková Zdenka OSN5964 SK OS Nové Město n. M. 38:45 + 10:51
D50B
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 24:04
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 26:17 + 2:13
3. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 26:26 + 2:22
4. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:22 + 5:18
5. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 30:10 + 6:06
6. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 34:01 + 9:57
7. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:32 + 10:28
8. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 36:43 + 12:39
9. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 46:53 + 22:49
10. Šámalová Hana PGP6150 SK Praga 49:16 + 25:12
D55B
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 25:17
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 26:14 + 0:57
3. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 27:55 + 2:38
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 29:21 + 4:04
5. Žemličková Jindra CHT5751 OOB SK Chrast 30:29 + 5:12
6. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 30:39 + 5:22
7. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 31:54 + 6:37
8. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 31:56 + 6:39
9. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 32:03 + 6:46
10. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 32:19 + 7:02
11. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 32:25 + 7:08
12. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 32:41 + 7:24
13. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 32:58 + 7:41
14. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 33:40 + 8:23
15. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 33:49 + 8:32
16. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 34:03 + 8:46
17. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 36:31 + 11:14
18. Gazdačková Jana SHK5851 TJ Slavia Hradec Králové 37:16 + 11:59
19. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 41:25 + 16:08
20. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 41:26 + 16:09
21. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 43:30 + 18:13
22. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 50:40 + 25:23
D55C
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 58:16
2. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 60:31 + 2:15
D60B
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 30:13
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 31:30 + 1:17
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 33:49 + 3:36
4. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 34:07 + 3:54
5. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 37:01 + 6:48
6. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 37:16 + 7:03
7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 38:15 + 8:02
8. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 40:40 + 10:27
9. Skoumalová Marie KON4589 KOB Konice 49:16 + 19:03
D65B
2.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 26:59
2. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 27:20 + 0:21
3. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 33:10 + 6:11
4. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 34:24 + 7:25
5. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 35:31 + 8:32
6. Knoblochová Věra VRL4851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:09 + 9:10
7. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 37:42 + 10:43
8. Suchá Bohuslava PGP4450 SK Praga 90:19 + 63:20
9. Langrová Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor 92:38 + 65:39
H10N
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 13:05
2. Přibyl Jan TTR0303 OOB Třebíč 16:51 + 3:46
3. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 17:48 + 4:43
4. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 18:39 + 5:34
5. Zrník Tomáš OSN0606 SK OS Nové Město n. M. 19:08 + 6:03
6. Král Adam CTB0501 SK OB Chotěboř 19:13 + 6:08
7. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 19:15 + 6:10
8. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 19:18 + 6:13
9. Dvořáček Jakub TTR0302 OOB Třebíč 20:17 + 7:12
10. Dvořáček Tomáš TTR0503 OOB Třebíč 34:05 + 21:00
H10C
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 24:20
2. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 26:29 + 2:09
3. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 29:18 + 4:58
4. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 29:28 + 5:08
5. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 31:00 + 6:40
6. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 32:38 + 8:18
7. Baldrián Tomáš VSP0405 USK Praha 33:18 + 8:58
8. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:19 + 16:59
9. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 54:07 + 29:47
Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor DISK
H12C
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 20:21
2. Mareček Šimon CHT0202 OOB SK Chrast 21:46 + 1:25
3. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 23:01 + 2:40
4. Nechanický Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 25:41 + 5:20
5. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 26:09 + 5:48
6. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:50 + 6:29
7. Janas Petr PGP0200 SK Praga 29:15 + 8:54
8. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 31:07 + 10:46
9. Siegl Matyáš MFP0103 VŠSK MFF UK Praha 31:39 + 11:18
10. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 31:47 + 11:26
11. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 32:16 + 11:55
12. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 34:32 + 14:11
13. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 55:26 + 35:05
14. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:56 + 35:35
Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně DISK
H14B
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 21:04
2. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 21:32 + 0:28
3. Škvor Ota KAM9900 SK Kamenice 22:54 + 1:50
4. Ullrich Jakub BOR9900 OK Jiskra Nový Bor 23:15 + 2:11
5. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 23:21 + 2:17
6. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 23:37 + 2:33
7. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 24:17 + 3:13
8. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 24:40 + 3:36
9. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:51 + 3:47
10. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 25:00 + 3:56
11. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 25:49 + 4:45
12. Šebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 26:01 + 4:57
13. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 26:15 + 5:11
14. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 27:14 + 6:10
15. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 27:28 + 6:24
16. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:34 + 6:30
17. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:54 + 6:50
18. Lejbl Ladislav LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun 29:08 + 8:04
19. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:01 + 8:57
20. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 30:09 + 9:05
21. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 30:19 + 9:15
22. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 32:07 + 11:03
23. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 13:28
24. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:12 + 14:08
25. Hladík Jan TUV0002 SOK TJ Turnov 38:09 + 17:05
26. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 38:17 + 17:13
27. Thoř Tomáš TUV9903 SOK TJ Turnov 38:39 + 17:35
28. Soudek Ondřej LPU9909 OK Lokomotiva Pardubice 39:04 + 18:00
29. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 39:29 + 18:25
30. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 46:43 + 25:39
31. Kubec Jan BOR0004 OK Jiskra Nový Bor 51:19 + 30:15
32. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:19 + 35:15
33. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 57:39 + 36:35
H16B
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 20:49
1. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 20:49
3. Ježek Ondřej SLA9701 SKOB Slaný 20:54 + 0:05
4. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 21:43 + 0:54
5. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:34 + 1:45
6. Vyskočil Štěpán VAM9701 OOB Vamberk 22:48 + 1:59
7. Hájek Jakub SHK9802 TJ Slavia Hradec Králové 23:12 + 2:23
8. Kelbl Vladimír ABM9708 KOB Moira Brno 24:32 + 3:43
9. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 24:48 + 3:59
10. Pek Daniel SHK9803 TJ Slavia Hradec Králové 25:23 + 4:34
11. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 25:27 + 4:38
12. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 25:31 + 4:42
13. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 25:57 + 5:08
14. Zacha Jiří SJI9703 OK Jihlava 25:59 + 5:10
15. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 26:13 + 5:24
16. Birnbaum Adam BOR9802 OK Jiskra Nový Bor 27:00 + 6:11
17. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:27 + 6:38
18. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 27:29 + 6:40
18. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:29 + 6:40
20. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 27:50 + 7:01
21. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 28:14 + 7:25
22. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 29:02 + 8:13
23. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 30:06 + 9:17
24. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:31 + 10:42
25. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 31:47 + 10:58
26. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:57 + 12:08
27. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 34:26 + 13:37
28. Pelikán Lukáš MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 43:06 + 22:17
29. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 56:35 + 35:46
H18B
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 21:16
2. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 21:26 + 0:10
3. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 22:35 + 1:19
4. Aster Tomáš SLA9602 SKOB Slaný 23:11 + 1:55
5. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 23:31 + 2:15
6. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 24:11 + 2:55
7. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 24:34 + 3:18
8. Nejman Stanislav CHA9500 OK Chrastava 25:41 + 4:25
9. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 26:19 + 5:03
10. Trejbal Václav SHK9604 TJ Slavia Hradec Králové 26:55 + 5:39
11. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 28:55 + 7:39
12. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 31:05 + 9:49
13. Jirsa Ondřej CTB9501 SK OB Chotěboř 37:21 + 16:05
14. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:05 + 17:49
H20B
3.80 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5169
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 23:38 5779
2. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 26:24 + 2:46 5197
3. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK OS Nové Město n. M. 26:37 + 2:59 5151
4. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 27:25 + 3:47 4983
5. Kos Oldřich LPU9302 OK Lokomotiva Pardubice 27:44 + 4:06 4916
6. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 28:42 + 5:04 4713
7. Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 30:39 + 7:01 4303
H21B
5.60 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8940
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 30:34 9368
2. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 30:44 + 0:10 9318
3. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 31:05 + 0:31 9212
4. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 31:30 + 0:56 9086
4. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 31:30 + 0:56 9086
6. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 32:00 + 1:26 8935
7. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 32:01 + 1:27 8930
8. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 32:08 + 1:34 8895
9. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 32:19 + 1:45 8840
10. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 32:28 + 1:54 8794
11. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 32:41 + 2:07 8729
12. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 32:45 + 2:11 8709
13. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 32:46 + 2:12 8704
14. Henych Martin SJC8601 Sportcentrum Jičín 32:47 + 2:13 8699
15. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 32:54 + 2:20 8664
16. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 33:01 + 2:27 8628
17. Kolařík Tomáš BOR7809 OK Jiskra Nový Bor 33:04 + 2:30 8613
17. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 33:04 + 2:30 8613
19. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 33:11 + 2:37 8578
20. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 33:23 + 2:49 8518
21. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 33:55 + 3:21 8357
22. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 34:18 + 3:44 8241
23. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 34:35 + 4:01 8156
24. Šabatka Zdeněk SHK8902 TJ Slavia Hradec Králové 34:38 + 4:04 8140
25. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 34:40 + 4:06 8130
26. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 34:41 + 4:07 8125
27. Weiner Jakub SHK7911 TJ Slavia Hradec Králové 35:00 + 4:26 8030
28. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 35:09 + 4:35 7984
29. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 35:10 + 4:36 7979
30. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 35:16 + 4:42 7949
31. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 35:22 + 4:48 7919
32. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 35:23 + 4:49 7914
33. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 35:37 + 5:03 7844
34. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 35:39 + 5:05 7834
35. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 35:43 + 5:09 7813
36. Stehlík Martin ZBM8503 SK Žabovřesky Brno 36:00 + 5:26 7728
36. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 36:00 + 5:26 7728
38. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 36:15 + 5:41 7652
38. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 36:15 + 5:41 7652
38. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 36:15 + 5:41 7652
41. Luštický Martin HOR8700 TJ Jiskra Hořice 36:23 + 5:49 7612
42. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 36:27 + 5:53 7592
43. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 36:39 + 6:05 7532
44. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 36:42 + 6:08 7517
45. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 36:45 + 6:11 7501
46. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 36:52 + 6:18 7466
47. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 36:54 + 6:20 7456
48. Jirásek Michal SHK8901 TJ Slavia Hradec Králové 37:03 + 6:29 7411
49. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 37:06 + 6:32 7396
50. Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov 37:14 + 6:40 7356
51. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 37:15 + 6:41 7351
52. Přikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 37:25 + 6:51 7300
53. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 37:49 + 7:15 7179
53. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 37:49 + 7:15 7179
55. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 38:02 + 7:28 7114
56. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:08 + 7:34 7084
57. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 38:09 + 7:35 7079
58. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 38:21 + 7:47 7018
59. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 38:39 + 8:05 6928
60. Jirka Michal PTI8403 Sportovní klub Ptení 38:41 + 8:07 6918
61. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 39:03 + 8:29 6807
62. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 39:14 + 8:40 6752
63. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 39:18 + 8:44 6732
64. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 39:56 + 9:22 6541
65. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 9:54 6380
66. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 40:52 + 10:18 6259
67. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 48:34 + 18:00 3934
68. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:25 + 22:51 2470
Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21C
4.80 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7154
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 27:37 7598
2. Matula Petr ADA8202 OOB TJ Spartak Adamov 27:41 + 0:04 7581
3. Procházka Jiří TBM7633 KOS TJ Tesla Brno 29:22 + 1:45 7137
4. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 30:00 + 2:23 6970
5. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 30:23 + 2:46 6869
6. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 30:38 + 3:01 6803
7. Drobník Michal SJC8709 Sportcentrum Jičín 30:47 + 3:10 6763
8. Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava 30:53 + 3:16 6737
9. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 31:09 + 3:32 6667
10. Šesták Jakub RBK9001 SK Radioklub Blansko 31:21 + 3:44 6614
11. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 31:40 + 4:03 6530
12. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 31:46 + 4:09 6504
13. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 31:54 + 4:17 6469
14. Kamenický Jeroným OSN9549 SK OS Nové Město n. M. 32:15 + 4:38 6377
14. Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno 32:15 + 4:38 6377
16. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 32:18 + 4:41 6363
17. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 32:29 + 4:52 6315
18. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:37 + 5:00 6280
19. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 32:40 + 5:03 6267
20. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 32:52 + 5:15 6214
21. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 33:04 + 5:27 6161
22. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 33:15 + 5:38 6113
23. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 33:23 + 5:46 6078
23. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 33:23 + 5:46 6078
25. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 33:44 + 6:07 5986
26. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 33:54 + 6:17 5942
27. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 34:13 + 6:36 5858
28. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 34:35 + 6:58 5761
29. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 34:39 + 7:02 5744
29. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 34:39 + 7:02 5744
31. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 35:03 + 7:26 5638
32. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 35:43 + 8:06 5463
33. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 35:49 + 8:12 5436
34. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 35:53 + 8:16 5419
35. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 36:08 + 8:31 5353
36. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 36:09 + 8:32 5348
37. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 36:18 + 8:41 5309
38. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 36:20 + 8:43 5300
39. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 36:44 + 9:07 5194
40. Aleš David ASU7517 Magnus Orienteering 37:06 + 9:29 5098
41. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 37:24 + 9:47 5019
42. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 37:28 + 9:51 5001
43. Vlach Martin SCP8605 OK Sparta Praha 37:59 + 10:22 4865
44. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 38:01 + 10:24 4856
45. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 38:05 + 10:28 4839
46. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:12 + 10:35 4808
47. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 38:54 + 11:17 4623
48. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 39:29 + 11:52 4469
49. Hala Lukáš KAR8501 SK Karlovice 39:33 + 11:56
50. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 39:37 + 12:00 4434
51. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 40:14 + 12:37
52. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 41:01 + 13:24 4065
53. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 41:51 + 14:14 3845
54. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 42:06 + 14:29 3779
55. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 43:23 + 15:46 3441
56. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB TJ Spartak Adamov 43:30 + 15:53 3410
57. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 43:55 + 16:18 3300
58. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 43:58 + 16:21 3287
59. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 44:07 + 16:30 3248
60. Musil Marek CHT8801 OOB SK Chrast 47:13 + 19:36 2430
61. Přibyl Jan TTR7801 OOB Třebíč 48:41 + 21:04 2044
62. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 50:56 + 23:19 1450
63. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 52:56 + 25:19 923
64. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 55:57 + 28:20 127
65. Novák Lubomír OSN7601 SK OS Nové Město n. M. 62:09 + 34:32 0
66. Vondra Vítězslav EKP7901 VŠTJ Ekonom Praha 68:49 + 41:12
67. Kroupa Václav TTR8003 OOB Třebíč 79:18 + 51:41
H21D
4.10 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2056
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 26:20 2395
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 30:00 + 3:40 2133
3. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 33:29 + 7:09 1885
4. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 37:54 + 11:34 1569
5. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 38:43 + 12:23 1511
6. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 39:42 + 13:22 1441
7. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 43:06 + 16:46 1198
H35B
4.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 28:58
2. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 30:24 + 1:26
3. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 31:16 + 2:18
4. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 31:44 + 2:46
5. Král Aleš CTB7801 SK OB Chotěboř 32:03 + 3:05
6. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 32:31 + 3:33
7. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 34:07 + 5:09
8. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:15 + 7:17
9. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 39:32 + 10:34
10. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 40:12 + 11:14
H35C
4.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 31:10
2. Štolfa Jaromír ZBM7506 SK Žabovřesky Brno 33:06 + 1:56
3. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 33:23 + 2:13
4. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 36:01 + 4:51
5. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 36:11 + 5:01
6. Kubičko Pavel SJH7201 SJH Jindřichův Hradec 38:13 + 7:03
7. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 39:25 + 8:15
8. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 40:10 + 9:00
8. Procházka Jiří ADA7512 OOB TJ Spartak Adamov 40:10 + 9:00
10. Čížek Petr ADA7101 OOB TJ Spartak Adamov 40:48 + 9:38
11. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 42:43 + 11:33
12. Smutný Radek ABM6701 KOB Moira Brno 42:57 + 11:47
13. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:59 + 12:49
14. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 44:59 + 13:49
15. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 48:49 + 17:39
16. Halíř Radim MFP7000 VŠSK MFF UK Praha 53:37 + 22:27
H40B
4.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:09
2. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:36 + 0:27
3. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 28:47 + 0:38
4. Zrník Tomáš OSN7118 SK OS Nové Město n. M. 28:53 + 0:44
5. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 29:21 + 1:12
6. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 30:52 + 2:43
7. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 30:55 + 2:46
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 32:13 + 4:04
9. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 34:03 + 5:54
10. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 34:50 + 6:41
11. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 36:19 + 8:10
12. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 38:08 + 9:59
13. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 39:49 + 11:40
14. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 41:26 + 13:17
15. Nechanický Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 41:56 + 13:47
16. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 50:14 + 22:05
Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové DISK
H45B
4.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 26:22
2. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 28:20 + 1:58
3. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 29:59 + 3:37
4. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 31:51 + 5:29
5. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 32:11 + 5:49
5. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 32:11 + 5:49
7. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 32:42 + 6:20
8. Semík Jan VSP6507 USK Praha 32:51 + 6:29
9. Uher Petr VSP5001 USK Praha 32:57 + 6:35
10. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 34:02 + 7:40
11. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 34:15 + 7:53
12. Parkán Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 36:44 + 10:22
13. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 37:06 + 10:44
14. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 37:58 + 11:36
15. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 38:14 + 11:52
16. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 39:04 + 12:42
17. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:44 + 13:22
18. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 40:37 + 14:15
19. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 42:51 + 16:29
20. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:59 + 22:37
Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H45C
4.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 27:53
2. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 28:22 + 0:29
3. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 30:22 + 2:29
4. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 31:06 + 3:13
5. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 31:58 + 4:05
6. Černík Zdeněk OSN6025 SK OS Nové Město n. M. 33:17 + 5:24
7. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 33:26 + 5:33
8. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:30 + 13:37
9. Chaloupka Stanislav CHC6703 K.O.B. Choceň 41:58 + 14:05
10. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 42:02 + 14:09
11. Mika Ladislav TBM6801 KOS TJ Tesla Brno 47:50 + 19:57
12. Truhlář Karel ADA5111 OOB TJ Spartak Adamov 49:19 + 21:26
13. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 50:03 + 22:10
14. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:21 + 27:28
15. Vališ Jiří OSN6401 SK OS Nové Město n. M. 65:28 + 37:35
H50B
4.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 26:16
2. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 26:22 + 0:06
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 26:31 + 0:15
4. Hones Scpp XXX 29:06 + 2:50
5. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 29:07 + 2:51
6. Kamenický Radan OSN6004 SK OS Nové Město n. M. 29:35 + 3:19
7. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 31:16 + 5:00
8. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 32:31 + 6:15
9. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 32:57 + 6:41
10. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 33:01 + 6:45
11. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 33:04 + 6:48
12. Wurzel Břetislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 33:26 + 7:10
13. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 35:49 + 9:33
14. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 35:54 + 9:38
15. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 36:47 + 10:31
16. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 37:22 + 11:06
17. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 39:09 + 12:53
18. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 42:04 + 15:48
19. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 43:20 + 17:04
20. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 44:04 + 17:48
21. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 53:22 + 27:06
Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka DISK
H55B
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 24:18
2. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 24:51 + 0:33
3. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 26:45 + 2:27
4. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 26:47 + 2:29
5. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 27:52 + 3:34
6. Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 27:54 + 3:36
7. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 27:55 + 3:37
8. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 29:36 + 5:18
9. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 29:58 + 5:40
10. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 31:44 + 7:26
11. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 32:07 + 7:49
12. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 32:19 + 8:01
13. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 32:42 + 8:24
14. Šámal Václav PGP5601 SK Praga 33:56 + 9:38
15. Žemlička Zbyněk CHT5501 OOB SK Chrast 35:39 + 11:21
16. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 38:08 + 13:50
17. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 39:45 + 15:27
18. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 39:52 + 15:34
19. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 40:40 + 16:22
20. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 41:27 + 17:09
21. Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga 43:31 + 19:13
22. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 48:22 + 24:04
23. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 60:24 + 36:06
Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
3.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 33:32
2. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 33:41 + 0:09
3. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 37:47 + 4:15
4. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 38:00 + 4:28
5. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 41:23 + 7:51
6. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 49:01 + 15:29
Šváb Jan VSP5801 USK Praha DISK
Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava DISK
H60B
3.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prinda Oldrich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 27:25
2. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:14 + 1:49
3. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 29:32 + 2:07
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 29:53 + 2:28
5. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 30:29 + 3:04
6. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 33:16 + 5:51
7. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 33:55 + 6:30
8. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 34:26 + 7:01
9. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 35:32 + 8:07
10. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:41 + 10:16
11. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:09 + 10:44
12. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 38:42 + 11:17
13. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 39:45 + 12:20
14. Toušek Miloslav MKP5000 SK Meteor Kačerov Praha 42:59 + 15:34
15. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:29 + 20:04
16. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 47:38 + 20:13
17. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 48:53 + 21:28
18. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 52:39 + 25:14
H65B
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 24:19
2. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 25:18 + 0:59
3. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 26:50 + 2:31
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 29:04 + 4:45
5. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 29:16 + 4:57
6. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 29:19 + 5:00
7. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 30:26 + 6:07
8. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 30:55 + 6:36
9. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:57 + 6:38
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 31:00 + 6:41
11. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 31:21 + 7:02
12. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 33:22 + 9:03
13. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 35:38 + 11:19
14. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 37:21 + 13:02
15. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 38:45 + 14:26
16. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 39:00 + 14:41
17. Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 40:25 + 16:06
18. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 40:35 + 16:16
19. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 44:22 + 20:03
20. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 71:21 + 47:02
H65C
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 37:49
H70B
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:18
2. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 30:48 + 3:30
3. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 31:06 + 3:48
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 33:10 + 5:52
5. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 35:11 + 7:53
6. Suchý Karel PGP4300 SK Praga 36:40 + 9:22
7. Máslo Miroslav SHK4001 TJ Slavia Hradec Králové 41:15 + 13:57
H75B
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 24:51
2. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 27:12 + 2:21
3. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 31:50 + 6:59
4. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 35:48 + 10:57
5. Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 39:48 + 14:57
6. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 40:34 + 15:43
7. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:19 + 16:28
8. Kalivoda Viktor KNC3300 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 48:31 + 23:40
9. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:04 + 33:13
HDR
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 14:48
2. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:28 + 3:40
3. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:45 + 3:57
4. Pospíšil David XXX 18:59 + 4:11
5. Přibylová Anežka TTR OOB Třebíč 21:03 + 6:15
6. Janíčková Jolana XXX 21:33 + 6:45
7. Dvořáčková Jana TTR0703 OOB Třebíč 21:56 + 7:08
8. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:59 + 7:11
9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK OS Nové Město n. M. 22:42 + 7:54
10. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 22:43 + 7:55
11. Procházková Doubravka ADA0651 OOB TJ Spartak Adamov 25:28 + 10:40
12. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 28:19 + 13:31
13. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 30:26 + 15:38
14. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 30:52 + 16:04
15. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 31:51 + 17:03
16. Matušincová Anna EKP0560 VŠTJ Ekonom Praha 32:24 + 17:36
17. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 33:12 + 18:24
18. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 34:49 + 20:01
19. Oujeský Lukáš ADA0800 OOB TJ Spartak Adamov 35:12 + 20:24
20. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 37:13 + 22:25
21. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 39:06 + 24:18
22. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:27 + 24:39
23. Skřivánková Anna XXX 43:24 + 28:36
24. Forst Albert XXX 52:53 + 38:05
25. Kroupová Hana TTR0853 OOB Třebíč 59:40 + 44:52
26. Kroupa Vít TTR1001 OOB Třebíč 60:09 + 45:21
27. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 63:57 + 49:09
P
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vik Martin STH9206 SK Studenec 21:18
2. Bučánek Antonín ODR SKOB Odry 23:16 + 1:58
3. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 29:28 + 8:10
4. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 33:05 + 11:47
5. Červinka Jaroslav OKP SK OK 24 Praha 35:10 + 13:52
6. Grundmannová Hana LTU9251 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:11 + 15:53
7. Lukša XXX 37:22 + 16:04
8. Hrušková Lenka YBM6251 Klub turistů a lyžařů Brno 40:02 + 18:44
9. Brázdilová Radka ODV6950 TJ Aero Odolena Voda 43:22 + 22:04
10. Záboj Petr XXX 45:18 + 24:00
11. Janoch Martin XXX 48:50 + 27:32
12. Jaša Luboš XXX 51:01 + 29:43
13. Tomanová Elena YBM6666 Klub turistů a lyžařů Brno 51:09 + 29:51
14. Hladíková Gábina STH9551 SK Studenec 52:24 + 31:06
15. Haider Anna XXX 60:33 + 39:15
16. Veselá Denisa SJH SJH Jindřichův Hradec 60:58 + 39:40
17. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:19 + 43:01
18. Přikryl Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská 66:50 + 45:32
19. Kroutil Vojtěch XXX 67:27 + 46:09
20. Albrecht Vladimír KAM7800 SK Kamenice 78:48 + 57:30
21. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 85:11 + 63:53
22. Janasová Barbora XBM PELL’S MTBO TEAM 103:37 + 82:19
23. Šimková Gabriela FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 116:21 + 95:03
24. Jaša Vladimír XXX 116:28 + 95:10