Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
Chřibská
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:10.000
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Karvánek Petr
JURY:
Pachnerová Dominika, Babický Tomáš, Baier Martin
Protokol:
název: Oblastním mistrovství JO, 9. závod Ještědského žebříčku datum: 8. 6. 2013 kód závodu: 130608092 pořadatel: BOR - OK Jiskra Nový Bor místo: Chřibská okres Děčín mapa: Bukovina, Mokrá rokle, 1:10000 funkcionáři: ředitel:Miroslav Beránek hlavní rozhodčí: Jaroslav Krejčí stavitel tratí: Petr Karvánek druh závodu: klasika adresa pro případné protesty: Jaroslav Krejčí, Mánesova 432, Nový Bor 473 01 členové jury: Pachnerová Dominika, Babický Tomáš, Baier Martin závěr závodu: závod proběhl bez závad, jury nebylo nutno svolat.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
D10
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Veronika LDC0350 LDC KOB Děčín 30:48
2. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteerin 33:12 + 2:24
3. Synková Barbora DOK0450 DOK OK Doksy 46:47 + 15:59
4. Nováková Marie TJN0351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 47:49 + 17:01
Novotná Michaela TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
D10L
2.60 km, 50 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 VLI Slavia Liberec orienteerin 20:28
2. Nedvídková Katka DLT0451 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 26:27 + 5:59
3. Pecková Tereza EKP0551 EKP VŠTJ Ekonom Praha 28:08 + 7:40
4. Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:10 + 9:42
5. Jakoubková Anna STB0498 STB TJ Stadion Nový Bor 38:03 + 17:35
6. Hošmánková Markéta BOR0350 BOR OK Jiskra Nový Bor 39:14 + 18:46
7. Havlová Kateřina VRL0552 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:16 + 19:48
8. Tomanicová Sofie CHA0450 CHA OK Chrastava 40:56 + 20:28
9. Mellanová Judita TUV0559 TUV SOK TJ Turnov 45:04 + 24:36
10. Štveráková Eliška CHA0553 CHA OK Chrastava 49:22 + 28:54
11. Hájková Tereza TUV0558 TUV SOK TJ Turnov 71:00 + 50:32
D12
2.90 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 27:36
2. Dolejší Kateřina STB0199 STB TJ Stadion Nový Bor 29:17 + 1:41
3. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteerin 29:27 + 1:51
4. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:57 + 3:21
5. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 31:38 + 4:02
6. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 34:35 + 6:59
7. Podrábská Marie VLI0251 VLI Slavia Liberec orienteerin 34:46 + 7:10
8. Pavlová Martina LTP0151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:15 + 7:39
9. Jeřábková Nina BOR0151 BOR OK Jiskra Nový Bor 36:26 + 8:50
10. Lišková Adélka CHA0254 CHA OK Chrastava 39:30 + 11:54
11. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 42:27 + 14:51
12. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 44:10 + 16:34
13. Patzeltová Emma BOR0251 BOR OK Jiskra Nový Bor 66:46 + 39:10
14. Boskovská Tereza DOK0250 DOK OK Doksy 73:18 + 45:42
15. Jeřábková Andrea CHA0253 CHA OK Chrastava 73:55 + 46:19
16. Karlíková Klára DOK0152 DOK OK Doksy 80:08 + 52:32
17. Havlová Klára VRL0152 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:46 + 65:10
Šmolová Adéla DOK0153 DOK OK Doksy DISK
D14
3.50 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA OK Chrastava 38:07
2. Sokolářová Šárka TUV9951 TUV SOK TJ Turnov 39:08 + 1:01
3. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ Turnov 40:14 + 2:07
4. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteerin 40:56 + 2:49
5. Kubecová Kateřina STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 41:11 + 3:04
6. Nejezchlebová Martina TUR9951 TUR OOB TJ Turnov 46:16 + 8:09
7. Rychlá Kateřina TUR0050 TUR OOB TJ Turnov 48:16 + 10:09
8. Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:58 + 12:51
9. Riby Rose LTP0051 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:34 + 18:27
10. Kyselová Nela ROU9951 ROU SKOB Roudnice nad Labem 60:24 + 22:17
11. Jeřábková Ema BOR9957 BOR OK Jiskra Nový Bor 60:53 + 22:46
12. Lišková Hana KPY9951 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vl 84:51 + 46:44
13. Macháčková Barbora FYD0051 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 98:28 + 60:21
D16
4.00 km, 165 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 45:03
2. Roškotová Lucie TUR9753 TUR OOB TJ Turnov 51:11 + 6:08
3. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:26 + 10:23
4. Nejezchlebová Barbora TUR9755 TUR OOB TJ Turnov 57:47 + 12:44
5. Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov 58:15 + 13:12
6. Poloprutská Klára VLI9750 VLI Slavia Liberec orienteerin 58:27 + 13:24
7. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 63:12 + 18:09
8. Fürstová Anna LLI9854 LLI TJ Loko Liberec 63:13 + 18:10
9. Neumannová Kristýna LLI9850 LLI TJ Loko Liberec 78:23 + 33:20
10. Šikolová Tereza TJN9850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 81:17 + 36:14
Krausová Hana LLI9853 LLI TJ Loko Liberec DISK
D18
4.20 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 54:10
2. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 85:51 + 31:41
3. Košková Anička LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 95:36 + 41:26
D20
4.20 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švábková Anna TUR9352 TUR OOB TJ Turnov 104:48
Charousková Lucie DOK9450 DOK OK Doksy DISK
Würzová Anna FYD9451 FYD Jizerský klub OB Frýdlant DISK
D21K
4.00 km, 165 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6382
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 TUR OOB TJ Turnov 39:46 6690
2. Pavlovcová Petra TUR9353 TUR OOB TJ Turnov 39:52 + 0:06 6674
3. Tichovská Hana PGP6652 PGP SK Praga 43:04 + 3:18 6165
4. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 57:04 + 17:18 3937
5. Synková Petra DOK7950 DOK OK Doksy 67:52 + 28:06 2218
6. Dubnová Kateřina LDC9151 LDC KOB Děčín 67:58 + 28:12 2202
7. Loosová Lenka VLI8152 VLI Slavia Liberec orienteerin 74:35 + 34:49 1149
8. Neradová Eva LIT8951 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 75:53 + 36:07 942
9. Voborníková Tereza 64C8550 64C Ekonom Praha Outdoor 83:14 + 43:28
10. Peterková Viktorie LLI7551 LLI TJ Loko Liberec 89:28 + 49:42 0
Rudolfová Jana SJC7752 SJC Sportcentrum Jičín DISK 0
Dubnová Kateřina LDC8250 LDC KOB Děčín DISK 0
D21L
6.30 km, 325 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7854
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Heczková Bohdana VLI7750 VLI Slavia Liberec orienteerin 70:58 8303
2. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 74:19 + 3:21 7939
3. Košárková Iva AOP8152 AOP Přátelé orientačního běhu 75:41 + 4:43 7790
4. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 78:16 + 7:18 7509
5. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 81:31 + 10:33 7155
6. Volfová Julie VLI8051 VLI Slavia Liberec orienteerin 87:58 + 17:00 6454
7. Horáčková Kateřina VLI8150 VLI Slavia Liberec orienteerin 92:41 + 21:43 5941
8. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteerin 93:06 + 22:08 5895
9. Nieke Patricia TUR9552 TUR OOB TJ Turnov 95:11 + 24:13 5669
10. Svobodová Jitka DCE7450 DCE KOB Dobřichovice 96:47 + 25:49 5495
11. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 102:00 + 31:02 4927
12. Pavlíková Jitka LIT8352 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 111:52 + 40:54 3854
Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov DISK 0
Jaunsproge Mara GER GER USV TU Dresden DISK
D35
4.20 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 VLI Slavia Liberec orienteerin 63:35
2. Městková Kateřina VSP7650 VSP USK Praha 65:25 + 1:50
3. Zakouřilová Helena VSP7453 VSP USK Praha 66:07 + 2:32
4. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 67:38 + 4:03
5. Pavlíková Klára LIT7451 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 70:08 + 6:33
6. Dolejší Lenka STB7499 STB TJ Stadion Nový Bor 87:10 + 23:35
7. Žemlová Eva KAM7550 KAM SK Kamenice 88:01 + 24:26
8. Martanová Daniela VLI7452 VLI Slavia Liberec orienteerin 92:02 + 28:27
Rázková Eva VLI7550 VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
Koutná Olina BOR7152 BOR OK Jiskra Nový Bor 62:14 +
D40
3.90 km, 155 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 VAM OOB Vamberk 51:53
2. Macháčková Michaela FYD7299 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 54:12 + 2:19
3. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 55:40 + 3:47
4. Posseltová Romana TJN7050 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 55:52 + 3:59
5. Nehasilová Zuzana LDC7150 LDC KOB Děčín 60:29 + 8:36
6. Paroulková Iva LLI7151 LLI TJ Loko Liberec 62:04 + 10:11
7. Würzová Kateřina FYD6952 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 63:33 + 11:40
8. Procházková Alexandra LPU7051 LPU OK Lokomotiva Pardubice 64:00 + 12:07
9. Pavlíková Pavla CHA6551 CHA OK Chrastava 65:28 + 13:35
10. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 65:50 + 13:57
11. Gorčicová Ivana CHA6550 CHA OK Chrastava 67:36 + 15:43
12. Fürstová Katka LLI6950 LLI TJ Loko Liberec 69:11 + 17:18
13. Matějková Martina LTP6850 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:47 + 17:54
14. Thomas Sylvia GER GER OL-Team Wehrsdorf 74:20 + 22:27
15. Čechlovská Jana CHA6250 CHA OK Chrastava 74:23 + 22:30
16. Machová Věra TJN5099 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 78:07 + 26:14
17. Marková Jana LLI7152 LLI TJ Loko Liberec 80:06 + 28:13
18. Bartáková Eva CHA7051 CHA OK Chrastava 84:20 + 32:27
19. Kyselová Jana ROU7050 ROU SKOB Roudnice nad Labem 90:31 + 38:38
20. Míková Markéta TJN7351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 98:30 + 46:37
21. Mellanová Veronika TUV7251 TUV SOK TJ Turnov 109:51 + 57:58
22. Reisingerová Martina DLT7251 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 124:21 + 72:28
D45
3.20 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecková Ivana EKP6252 EKP VŠTJ Ekonom Praha 59:06
2. Vlčková Jindra LDC6451 LDC KOB Děčín 61:05 + 1:59
3. Burdová Simona LDC6851 LDC KOB Děčín 62:02 + 2:56
4. Martina Wagner GER GER SG Zittau-Sued 66:10 + 7:04
5. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 67:35 + 8:29
6. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 67:44 + 8:38
7. Cruse Katrin GER GER SV Robotron Dresden 71:54 + 12:48
8. Vajcová Hana CHA5651 CHA OK Chrastava 76:05 + 16:59
9. Drechsel Ines GER GER USV TU Dresden 76:56 + 17:50
10. Dubnová Lenka LDC6651 LDC KOB Děčín 79:16 + 20:10
11. Švábková Šárka TUR6552 TUR OOB TJ Turnov 83:34 + 24:28
12. Svobodová Lenka ROU6650 ROU SKOB Roudnice nad Labem 83:49 + 24:43
Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
D50
2.90 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leideck Heike GER GER USV TU Dresden 49:22
2. Stibalová Věra LDC6051 LDC KOB Děčín 59:37 + 10:15
3. Kovářová Alena LTP6151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:09 + 15:47
4. Košková Vlasta LLI6351 LLI TJ Loko Liberec 67:26 + 18:04
5. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteerin 73:36 + 24:14
6. Kapounová Jitka DOK6050 DOK OK Doksy 89:17 + 39:55
D55
2.80 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradnová Věra CHA5550 CHA OK Chrastava 51:09
2. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 53:32 + 2:23
3. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK Jiskra Nový Bor 54:11 + 3:02
4. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 55:19 + 4:10
5. Kuncová Jiřina TJN5752 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 57:24 + 6:15
6. Havlová Jaroslava JEN5452 JEN OB Jenišovice 58:33 + 7:24
7. Kadavá Eva CHA5750 CHA OK Chrastava 59:44 + 8:35
8. Šaffková Zuzana CHA5150 CHA OK Chrastava 59:55 + 8:46
9. Štrossová Jiřina DCE5650 DCE KOB Dobřichovice 60:11 + 9:02
10. Matoušková Marie LJN5550 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad N 67:40 + 16:31
11. Lusková Olga CHA5650 CHA OK Chrastava 75:38 + 24:29
12. Kadečková Jana JEN5651 JEN OB Jenišovice 79:24 + 28:15
13. Klímová Jitka KAS5451 KAS KOB Kamenický Šenov 88:37 + 37:28
14. Vilimovská Miroslava DOK5750 DOK OK Doksy 91:26 + 40:17
D60
2.70 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteerin 41:41
2. Šumberová Zuzana VLI5351 VLI Slavia Liberec orienteerin 44:33 + 2:52
3. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI Slavia Liberec orienteerin 51:27 + 9:46
4. Omová Jana TUR5150 TUR OOB TJ Turnov 57:26 + 15:45
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 VLI Slavia Liberec orienteerin 65:31 + 23:50
6. Richtrová Jaroslava JEN5251 JEN OB Jenišovice 77:12 + 35:31
7. Ondrůjová Anna LIT5351 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 98:04 + 56:23
Vokálová Pavla CHA4951 CHA OK Chrastava DISK
D65
1.80 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS KOB Kamenický Šenov 43:33
2. Krausová Marie LLI4451 LLI TJ Loko Liberec 48:55 + 5:22
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 54:00 + 10:27
4. Folprechtová Marie TUR4250 TUR OOB TJ Turnov 57:28 + 13:55
H10
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 13:24
2. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 16:50 + 3:26
3. Zabořil Ondřej JEN0401 JEN OB Jenišovice 16:53 + 3:29
4. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 19:47 + 6:23
5. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 22:14 + 8:50
6. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 24:15 + 10:51
7. Danko Štěpán CHA0301 CHA OK Chrastava 32:25 + 19:01
8. Mellan Jonáš TUV0308 TUV SOK TJ Turnov 33:17 + 19:53
9. Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec 39:16 + 25:52
H10L
2.60 km, 50 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mach Ondra TJN0402 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 18:52
2. Kučera Filip CHA0501 CHA OK Chrastava 19:40 + 0:48
3. Clark Arthur LTP0401 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:05 + 6:13
4. Houžvička David TUV0501 TUV SOK TJ Turnov 26:15 + 7:23
5. Městka Václav VSP0600 VSP USK Praha 27:12 + 8:20
6. Janoušek Albert CHA0400 CHA OK Chrastava 28:53 + 10:01
7. Nejezchleb Vojtěch TUR0501 TUR OOB TJ Turnov 32:47 + 13:55
8. Rokos Marek TJN0500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 32:58 + 14:06
9. Herrmann Josef GER GER OL-Team Wehrsdorf 33:24 + 14:32
10. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 34:02 + 15:10
11. Hallman Marek TUV0204 TUV SOK TJ Turnov 35:24 + 16:32
12. Šašek Jan LTP0301 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:28 + 30:36
13. Pavlík Matěj LIT0401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 56:05 + 37:13
H12
3.10 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI TJ Loko Liberec 28:52
2. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 30:25 + 1:33
3. Sperling Fridolin GER GER USV TU Dresden 33:08 + 4:16
4. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 33:22 + 4:30
5. Šmol David DOK0100 DOK OK Doksy 36:43 + 7:51
6. Pohořalý Hugo ROU0103 ROU SKOB Roudnice nad Labem 39:31 + 10:39
7. Vávra Pavel BOR0101 BOR OK Jiskra Nový Bor 42:49 + 13:57
8. Tománek Josef BOR0102 BOR OK Jiskra Nový Bor 45:10 + 16:18
9. Rokos Michal TJN0107 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 45:51 + 16:59
10. Matyáš Vojtěch CHA0202 CHA OK Chrastava 47:28 + 18:36
11. Růta Matyáš TJN0102 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 49:01 + 20:09
12. Vodrážka Matěj VLI0101 VLI Slavia Liberec orienteerin 49:18 + 20:26
13. Hašek Adam VPM0101 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 52:00 + 23:08
14. Brych Tomáš BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 56:34 + 27:42
15. Clark Oskar William LTP0103 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:54 + 29:02
16. Zabořil Vojta JEN0101 JEN OB Jenišovice 58:14 + 29:22
17. Adamec Lukáš TJN0108 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 68:29 + 39:37
18. Jirman Filip TUV0212 TUV SOK TJ Turnov 71:14 + 42:22
19. Riby Thomas LTP0202 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:38 + 44:46
20. Krupka Štěpán CHA0201 CHA OK Chrastava 84:31 + 55:39
21. Horna Lukáš CHA0105 CHA OK Chrastava 90:11 + 61:19
22. Pavlík Ondřej LIT0101 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 106:34 + 77:42
Václavů Jan TJN0005 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
H14
4.10 km, 170 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Vít BOR0000 BOR OK Jiskra Nový Bor 37:38
2. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ Turnov 40:45 + 3:07
3. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 41:14 + 3:36
4. Pavlovec Dan BOR0001 BOR OK Jiskra Nový Bor 41:51 + 4:13
5. Matějka Šimon LTP9901 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:36 + 5:58
6. Karatsiolis Kryštof TUR9901 TUR OOB TJ Turnov 43:50 + 6:12
7. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 47:40 + 10:02
8. Kubec Jan BOR0004 BOR OK Jiskra Nový Bor 54:22 + 16:44
9. Synek Antonín DOK0001 DOK OK Doksy 61:24 + 23:46
10. Novotný Marek TJN9901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 64:43 + 27:05
11. Šmol Martin DOK0002 DOK OK Doksy 72:09 + 34:31
12. Kučera Tomáš LTP0000 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:57 + 39:19
13. Drobník Michal TUR9903 TUR OOB TJ Turnov 83:02 + 45:24
14. Gehser Tobias GER GER OL-Team Wehrsdorf 86:46 + 49:08
15. Pavel Martin TJN0004 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 116:02 + 78:24
H16
5.40 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koštejn Vít DOK9800 DOK OK Doksy 59:57
2. Novák Filip TJN9801 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 62:41 + 2:44
3. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 65:32 + 5:35
4. Salzmann Heinrich GER GER USV TU Dresden 66:26 + 6:29
5. Janeček Mirek TJN9804 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 71:00 + 11:03
6. Sperling Fabian GER GER USV TU Dresden 82:44 + 22:47
7. Procházka Daniel LLI9703 LLI TJ Loko Liberec 87:05 + 27:08
8. Michek David TJN9802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 90:06 + 30:09
Šmaus Jan TJN9700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
Brož Dominik FYD9801 FYD Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Thomas Immanuel GER GER OL Görlitz DISK
H18
6.30 km, 305 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 78:05
2. Boskovský Vojtěch DOK9601 DOK OK Doksy 79:02 + 0:57
3. Vaniš Ondřej TJN9500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 85:03 + 6:58
4. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 94:24 + 16:19
5. Graf Rickie GER GER USV TU Dresden 97:26 + 19:21
6. Posselt Martin TJN9501 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 100:57 + 22:52
7. Hájek Vojtěch TJN9502 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 121:20 + 43:15
8. Labský Jan LLI9602 LLI TJ Loko Liberec 132:25 + 54:20
H21K
6.50 km, 300 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5975
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wolf Filip TUR9701 TUR OOB TJ Turnov 67:01 6375
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteerin 71:31 + 4:30 5985
3. Čech Jan FSP7900 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 72:12 + 5:11 5925
4. Vodrážka Jakub VLI7604 VLI Slavia Liberec orienteerin 73:16 + 6:15 5833
5. Tichovský Martin PGP6100 PGP SK Praga 73:27 + 6:26 5817
6. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 73:30 + 6:29 5813
7. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 74:14 + 7:13 5749
8. Lejsek Tadeáš PGP8903 PGP SK Praga 77:18 + 10:17 5483
9. Kučera Jindřich LTP9600 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:30 + 14:29 5119
10. Kaufmann Torsten GER GER USV TU Dresden 83:15 + 16:14
11. Synek Antonín DOK7800 DOK OK Doksy 83:44 + 16:43 4925
12. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteerin 85:22 + 18:21 4783
13. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 86:23 + 19:22 4695
14. Duben Jiří Šumík LDC8800 LDC KOB Děčín 87:29 + 20:28 4599
15. Čechlovský Jan CHA9300 CHA OK Chrastava 88:46 + 21:45 4488
16. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 90:19 + 23:18 4354
17. Gorčica Pavel CHA6200 CHA OK Chrastava 91:41 + 24:40 4235
18. Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteerin 93:48 + 26:47 4051
19. Duben Jan LDC8501 LDC KOB Děčín 94:01 + 27:00 4033
20. Moravec Jan TUR9000 TUR OOB TJ Turnov 95:47 + 28:46 3879
21. Duben Jiří LDC8101 LDC KOB Děčín 96:58 + 29:57 3777
22. Nedvídek Martin DLT7501 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 100:06 + 33:05
23. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ Turnov 102:37 + 35:36 3287
24. Eiselt Jan LTP8801 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 103:31 + 36:30 3208
25. Kunc Filip TJN8249 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 112:11 + 45:10
26. Vokál Vojtěch CHA7900 CHA OK Chrastava 115:19 + 48:18 2185
27. Šmol Marcel DOK7300 DOK OK Doksy 127:44 + 60:43 1108
28. Kunc Štěpán TJN8449 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 129:37 + 62:36 944
29. Koštejn Pavel DOK7100 DOK OK Doksy 143:04 + 76:03 0
30. Řezáč Pavel VLI6900 VLI Slavia Liberec orienteerin 155:06 + 88:05 0
31. Synek Marcel DOK7600 DOK OK Doksy 159:36 + 92:35 0
32. Moutvička Ondřej LIT8301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 203:29 + 136:28 0
Večeřa Martin TJN9105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK 0
H21L
10.00 km, 475 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8996
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baier Martin TUR7603 TUR OOB TJ Turnov 81:36 9697
2. Horáček Michal VLI7700 VLI Slavia Liberec orienteerin 87:41 + 6:05 9052
3. Wolf Daniel TUR9100 TUR OOB TJ Turnov 90:15 + 8:39 8780
4. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 90:29 + 8:53 8755
5. Krejčík Jiří TZL8301 TZL SKOB Zlín 92:14 + 10:38 8570
6. Matějů Michal VLI7702 VLI Slavia Liberec orienteerin 94:58 + 13:22 8280
7. Horák Patrik TUR9502 TUR OOB TJ Turnov 95:07 + 13:31 8264
8. Oma Jakub TUR8002 TUR OOB TJ Turnov 97:50 + 16:14 7976
9. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteerin 98:45 + 17:09 7878
10. Hodboď Jakub VLI8500 VLI Slavia Liberec orienteerin 100:09 + 18:33 7730
11. Neumann Josef GER GER USV TU Dresden 100:32 + 18:56
12. Zakouřil Vít TUR9301 TUR OOB TJ Turnov 100:49 + 19:13 7659
13. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 101:19 + 19:43 7606
14. Pospíšil Vítek SCP6800 SCP OK Sparta Praha 102:19 + 20:43 7500
15. Kazda Jiří SJC8006 SJC Sportcentrum Jičín 102:46 + 21:10 7452
16. Peterka Vojtěch LLI7502 LLI TJ Loko Liberec 103:24 + 21:48 7385
17. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 103:50 + 22:14 7339
18. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteerin 109:59 + 28:23 6687
19. Leibiger Jens 18D5900 18D Post SV Dresden 110:17 + 28:41
20. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 111:31 + 29:55 6524
20. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 111:31 + 29:55 6524
22. Habán Ivo VLI7707 VLI Slavia Liberec orienteerin 112:15 + 30:39 6447
23. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:40 + 31:04 6402
24. Košárek Pavel AOP7102 AOP Přátelé orientačního běhu 113:36 + 32:00 6303
25. Grätsch Markus GER GER USV TU Dresden 115:16 + 33:40
26. Schröter Pavel CHA7203 CHA OK Chrastava 116:39 + 35:03 5980
27. Bořánek Petr VSP7000 VSP USK Praha 118:08 + 36:32 5823
28. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 124:46 + 43:10 5119
29. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 130:14 + 48:38 4539
30. Němec Jan NER NNN Neregistrovaní 130:34 + 48:58
31. Krtička Jan KON7931 KON KOB Konice 136:48 + 55:12 3843
32. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 146:31 + 64:55 2812
33. Richter Friedmar GER GER USV TU Dresden 246:47 + 165:11
Picek Štěpán TJN9601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK 0
H35
7.20 km, 385 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Lukáš VLI7701 VLI Slavia Liberec orienteerin 75:20
2. Aschermann Jan VSP6902 VSP USK Praha 78:16 + 2:56
3. Průša Michal VSP7310 VSP USK Praha 81:53 + 6:33
4. Polák Jaroslav CHA7500 CHA OK Chrastava 86:24 + 11:04
5. Pecka Jan EKP6800 EKP VŠTJ Ekonom Praha 93:22 + 18:02
6. Boudný Jan SCP7417 SCP OK Sparta Praha 96:13 + 20:53
7. Zakouřil Václav VSP7401 VSP USK Praha 96:28 + 21:08
8. Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín 96:52 + 21:32
9. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 97:36 + 22:16
10. Žemla Tomáš KAM7105 KAM SK Kamenice 101:42 + 26:22
11. Kvapil Petr TUV7402 TUV SOK TJ Turnov 102:08 + 26:48
12. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 104:51 + 29:31
13. Klaška Pavel DKP6500 NNN Neregistrovaní 109:03 + 33:43
14. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 113:39 + 38:19
15. Liška Jindřich KPY6700 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vl 125:02 + 49:42
Hájek Jan TUV7301 TUV SOK TJ Turnov DISK
H40
6.60 km, 325 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 LDC KOB Děčín 78:04
2. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 82:47 + 4:43
3. Novotný Otakar TJN5604 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 84:25 + 6:21
4. Hnízdil Jan KAS7100 KAS KOB Kamenický Šenov 85:59 + 7:55
5. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 91:51 + 13:47
6. Žejdlík Michal LTP7001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 95:24 + 17:20
7. Macháček Aleš FYD6400 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 99:23 + 21:19
8. Novotný Dušan TJN7002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 100:57 + 22:53
9. Štěpán Petr LDC7301 LDC KOB Děčín 101:13 + 23:09
10. Marek Martin LLI7000 LLI TJ Loko Liberec 109:27 + 31:23
11. Kučera Martin LTP6500 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:58 + 34:54
12. Mrkvička Jiří TJN7101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 113:44 + 35:40
13. Průšek Petr STB7000 STB TJ Stadion Nový Bor 130:10 + 52:06
14. Nosek Petr DLT6901 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 135:29 + 57:25
Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava DISK
H45
6.30 km, 305 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eppendorfer Jörg GER GER OL Görlitz 73:27
2. Stárek Filip TUR6602 TUR OOB TJ Turnov 76:16 + 2:49
3. Vydra Ivan PEN6600 PEN OK RECO Sport 78:47 + 5:20
4. Drechsel Michael GER GER USV TU Dresden 83:59 + 10:32
5. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 86:36 + 13:09
6. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:53 + 14:26
7. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 90:24 + 16:57
8. Havel Leoš VRL6401 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:16 + 19:49
9. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 95:20 + 21:53
10. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 98:48 + 25:21
11. Krausz Milan FSP6700 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 101:42 + 28:15
12. Picek Jan TJN6500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 106:52 + 33:25
13. Pavel Petr LTP6806 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 110:37 + 37:10
14. Míka Zdeněk TJN6700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 113:58 + 40:31
15. Posselt Martin TJN6802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 114:05 + 40:38
16. Sperling Thomas GER GER USV TU Dresden 118:00 + 44:33
17. Vlček Petr LDC6401 LDC KOB Děčín 124:11 + 50:44
18. Müller Rico GER GER USV TU Dresden 124:39 + 51:12
19. Juras Harald GER GER OL Görlitz 124:45 + 51:18
20. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 141:27 + 68:00
21. Doškář Boris BOR6400 BOR OK Jiskra Nový Bor 145:49 + 72:22
Cruse Kay GER GER SV Robotron Dresden DISK
H50
5.40 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nieke Hagen GER GER USV TU Dresden 71:46
2. Kořínek Zdeněk PEN6201 PEN OK RECO Sport 102:05 + 30:19
3. Hoidekr Pavel LLI5901 LLI TJ Loko Liberec 105:11 + 33:25
4. Mellan Martin TUV6304 TUV SOK TJ Turnov 140:16 + 68:30
5. Vitebský Mirek TJN5049 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 177:49 + 106:03
H55
4.50 km, 215 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 VLI Slavia Liberec orienteerin 59:04
2. Kunc Radovan TJN5549 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 59:27 + 0:23
3. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR OOB TJ Turnov 64:32 + 5:28
4. Kaška Rudolf CHA5500 CHA OK Chrastava 67:34 + 8:30
5. Männel Harald GER GER OL-Team Wehrsdorf 68:34 + 9:30
6. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 73:22 + 14:18
7. Jaroš Vladimír DCE5400 DCE KOB Dobřichovice 76:40 + 17:36
8. Stibal Ivan LDC5701 LDC KOB Děčín 78:10 + 19:06
9. Zenker Norbert GER GER USV TU Dresden 86:04 + 27:00
10. Eiselt Miloš LTP5802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 89:35 + 30:31
11. Pavlík Milan CHA5400 CHA OK Chrastava 90:12 + 31:08
12. Gerhardt Joachim GER GER USV TU Dresden 112:21 + 53:17
H60
3.90 km, 155 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteerin 45:17
2. Conrad Helmut GER GER USV TU Dresden 49:43 + 4:26
3. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteerin 52:42 + 7:25
4. Valter Petr KBP4500 KBP KBP Praha 54:58 + 9:41
5. Babický Tomáš DLT5001 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 55:09 + 9:52
6. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 55:40 + 10:23
7. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteerin 55:56 + 10:39
8. Barták Jiří CHA5100 CHA OK Chrastava 61:19 + 16:02
9. Vokál Jiří CHA5001 CHA OK Chrastava 67:27 + 22:10
10. Bárta Miroslav JEN5201 JEN OB Jenišovice 73:20 + 28:03
11. Pavlík Miroslav LIT5301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 74:16 + 28:59
12. Lusk Karel CHA5002 CHA OK Chrastava 86:40 + 41:23
13. Našinec Jiří STB5003 STB TJ Stadion Nový Bor 88:50 + 43:33
14. Juřina Robert FYD4900 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 91:53 + 46:36
15. Richtr Jiří JEN5001 JEN OB Jenišovice 92:36 + 47:19
16. Jedlička Miroslav JEN5301 JEN OB Jenišovice 94:15 + 48:58
H65
3.20 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraus Jan LLI4501 LLI TJ Loko Liberec 51:38
2. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 53:04 + 1:26
3. Smetana Radim CHA4700 CHA OK Chrastava 61:28 + 9:50
4. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 64:52 + 13:14
5. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 68:14 + 16:36
6. Müller Rainer GER GER USV TU Dresden 78:05 + 26:27
7. Marien Jozef BEL GER KOL Belgie 84:00 + 32:22
H70
2.80 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Václav TUV4301 TUV SOK TJ Turnov 47:37
2. Venuš Jaroslav BOR3800 BOR OK Jiskra Nový Bor 55:12 + 7:35
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 BOR OK Jiskra Nový Bor 56:02 + 8:25
4. Picek Jan TJN4000 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 60:39 + 13:02
5. Folprecht Eduard TUR4301 TUR OOB TJ Turnov 60:51 + 13:14
6. Petrželka Pavel TJN3800 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 69:36 + 21:59
7. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 71:44 + 24:07
HDR
2.60 km, 50 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Jan STB0601 STB TJ Stadion Nový Bor 18:09
2. Schroterová Adéla CHA0551 CHA OK Chrastava 18:34 + 0:25
3. Dušek Petr 1HC0100 1HC MTB Juliovka 18:46 + 0:37
4. Svoboda Matěj BOR0600 BOR OK Jiskra Nový Bor 19:12 + 1:03
5. Přinda Jan VLI0803 VLI Slavia Liberec orienteerin 19:21 + 1:12
6. Klust Jan CHA0702 CHA OK Chrastava 19:26 + 1:17
7. Kučera Radek CHA0700 CHA OK Chrastava 20:58 + 2:49
8. Marková Hana LLI LLI TJ Loko Liberec 21:12 + 3:03
9. Matyášová Kristýna CHA0555 CHA OK Chrastava 21:26 + 3:17
10. Houžvičková Daniela TUV TUV SOK TJ Turnov 21:59 + 3:50
11. Dušková Šárka 1HC0300 1HC MTB Juliovka 25:42 + 7:33
12. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra Nový Bor 25:51 + 7:42
13. Danková Alice CHA0650 CHA OK Chrastava 25:52 + 7:43
14. Lusk Zdeněk CHA0600 CHA OK Chrastava 27:17 + 9:08
15. Holman Matěj JEN0402 JEN OB Jenišovice 27:54 + 9:45
16. Polák Tomáš CHA0801 CHA OK Chrastava 29:51 + 11:42
17. Blín Jonáš NER NNN Neregistrovaní 30:22 + 12:13
18. Houžvičková Kateřina TUV TUV SOK TJ Turnov 31:55 + 13:46
19. Bradáč Václav LLI0600 LLI TJ Loko Liberec 31:56 + 13:47
20. Kvapilová Kristýna TUV0999 TUV SOK TJ Turnov 35:47 + 17:38
21. Pavlíková Rozárie LIT0851 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 36:17 + 18:08
22. Vřešťál Antonín TUR0604 TUR OOB TJ Turnov 37:23 + 19:14
22. Mrkvičková Veronika TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 37:23 + 19:14
24. Hallmanová Kateřina TUV TUV SOK TJ Turnov 38:32 + 20:23
25. Řehoř Hynek TJN0700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 39:33 + 21:24
26. Brych Lukáš BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 21:43
27. Přinda Vojtěch VLI VLI Slavia Liberec orienteerin 40:00 + 21:51
28. Langer Lukáš LJN0800 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad N 42:32 + 24:23
29. Vřešťál František TUR0906 TUR OOB TJ Turnov 43:11 + 25:02
30. Dlouhý Jiří STB0302 STB TJ Stadion Nový Bor 46:12 + 28:03
31. Rázková Helena VLI0651 VLI Slavia Liberec orienteerin 46:51 + 28:42
32. Synková Elena DOK DOK OK Doksy 48:45 + 30:36
33. Jakoubek Jiří STB0800 STB TJ Stadion Nový Bor 49:51 + 31:42
34. Šašek Jakub LTP0801 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:57 + 34:48
35. Vávrová Terezie NER NNN Neregistrovaní 56:25 + 38:16
36. Pavlík Tobiáš LIT1111 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 82:25 + 64:16
37. Málý + vnoučata NER NNN Neregistrovaní 88:26 + 70:17
P2
3.00 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanica Vojtěch CHA7601 CHA OK Chrastava 35:53
2. Balcarová Alena LLI7150 LLI TJ Loko Liberec 37:35 + 1:42
3. Tkáč Matěj NER NNN Neregistrovaní 43:45 + 7:52
4. Dolejší Miloš STB6701 STB TJ Stadion Nový Bor 45:22 + 9:29
5. Šašek Jan LTP LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:38 + 9:45
6. Danko Tomáš CHA7200 CHA OK Chrastava 46:18 + 10:25
7. Poláková Veronika CHA8150 CHA OK Chrastava 48:06 + 12:13
8. Mach Aleš TJN5048 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 50:56 + 15:03
9. Melicharová Barbora LLI7252 LLI TJ Loko Liberec 50:58 + 15:05
10. Dastychová Alexandra PEN7450 PEN OK RECO Sport 53:09 + 17:16
11. Tomanicová Petra CHA7651 CHA OK Chrastava 53:28 + 17:35
12. Krakorová Iva NER NNN Neregistrovaní 54:11 + 18:18
13. Švorcová Lenka CHA7550 CHA OK Chrastava 55:32 + 19:39
14. Glocknerová Anna KUL9900 KUL KOB Ústí nad Labem 58:55 + 23:02
15. Kučerová Lucie CHA7950 CHA OK Chrastava 59:01 + 23:08
16. Moravec Zdeněk KUL6800 KUL KOB Ústí nad Labem 59:22 + 23:29
17. Štveráková Monika CHA7852 CHA OK Chrastava 62:53 + 27:00
18. Lišková Hana NER NNN Neregistrovaní 65:46 + 29:53
19. Bradáčová Marie NER NNN Neregistrovaní 68:41 + 32:48
20. Riby Andrew LTP5501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:10 + 34:17
21. Kalinová Lucie DLT8750 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 80:02 + 44:09
22. Moutvičková Jitka NER NNN Neregistrovaní 149:22 + 113:29
P4
4.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štryncl Pavel NER NNN Neregistrovaní 41:43
2. Balatka Jaroslav NER NNN Neregistrovaní 49:44 + 8:01
3. Pešík Michal TJN7701 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 57:25 + 15:42
4. Maliňáková Barbora VIZ9051 VIZ TJ Sokol Vizovice 61:41 + 19:58
5. Gorčicová Eliška NER NNN Neregistrovaní 66:06 + 24:23
6. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 66:54 + 25:11
7. Miřijovský Přemek NER NNN Neregistrovaní 73:29 + 31:46
8. Nedvídková Iva DLT8551 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:45 + 33:02
9. Hořejší Zbyněk KUL8400 KUL KOB Ústí nad Labem 75:43 + 34:00
10. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 80:25 + 38:42
11. Hlavatá Andrea CHA8753 CHA OK Chrastava 80:51 + 39:08
12. Dušek Miloš 1HC0000 1HC MTB Juliovka 80:54 + 39:11
13. Lejsková Pavlín TJN9251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 82:30 + 40:47
14. Štverák Jan CHA7301 CHA OK Chrastava 85:04 + 43:21
15. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 88:24 + 46:41
16. Glockner KUL7700 KUL KOB Ústí nad Labem 89:16 + 47:33
17. Košek Ladislav LLI5903 LLI TJ Loko Liberec 90:14 + 48:31
18. Blínová Vendula 96C 96C Přátelé OB 91:48 + 50:05
19. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 94:32 + 52:49
20. Čech Pavel NER NNN Neregistrovaní 97:30 + 55:47
21. Šípová Jana FSP8353 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 100:19 + 58:36
22. Blín Oldřich NNN NNN Neregistrovaní 100:20 + 58:37
23. Jirásek Ondřej NER NNN Neregistrovaní 103:28 + 61:45
24. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 105:52 + 64:09
25. Jeřábek Petr BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 105:54 + 64:11
26. Milan Duplinský NER NNN Neregistrovaní 108:44 + 67:01
27. Mokrý Pavel 96C7500 96C Přátelé OB 118:29 + 76:46
28. Lhotová Zuzana NER NNN Neregistrovaní 118:59 + 77:16
29. Šmidt Evžen NER NNN Neregistrovaní 120:19 + 78:36
30. Chrz Pavel KUL6700 KUL KOB Ústí nad Labem 123:33 + 81:50
31. Stachovičová Romana NER NNN Neregistrovaní 131:46 + 90:03
32. Voborníková Zuzka 64C8850 64C Ekonom Praha Outdoor 179:15 + 137:32
33. Voborníková Zuzana 64C6350 64C Ekonom Praha Outdoor 179:18 + 137:35
Kadečka Adam JEN9601 JEN OB Jenišovice DISK