Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Kategorie: H21L

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
Chřibská
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:10.000
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Karvánek Petr
JURY:
Pachnerová Dominika, Babický Tomáš, Baier Martin
Protokol:
název: Oblastním mistrovství JO, 9. závod Ještědského žebříčku datum: 8. 6. 2013 kód závodu: 130608092 pořadatel: BOR - OK Jiskra Nový Bor místo: Chřibská okres Děčín mapa: Bukovina, Mokrá rokle, 1:10000 funkcionáři: ředitel:Miroslav Beránek hlavní rozhodčí: Jaroslav Krejčí stavitel tratí: Petr Karvánek druh závodu: klasika adresa pro případné protesty: Jaroslav Krejčí, Mánesova 432, Nový Bor 473 01 členové jury: Pachnerová Dominika, Babický Tomáš, Baier Martin závěr závodu: závod proběhl bez závad, jury nebylo nutno svolat.
H21L
10.00 km, 475 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8996
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baier Martin TUR7603 TUR OOB TJ Turnov 81:36 9697
2. Horáček Michal VLI7700 VLI Slavia Liberec orienteerin 87:41 + 6:05 9052
3. Wolf Daniel TUR9100 TUR OOB TJ Turnov 90:15 + 8:39 8780
4. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 90:29 + 8:53 8755
5. Krejčík Jiří TZL8301 TZL SKOB Zlín 92:14 + 10:38 8570
6. Matějů Michal VLI7702 VLI Slavia Liberec orienteerin 94:58 + 13:22 8280
7. Horák Patrik TUR9502 TUR OOB TJ Turnov 95:07 + 13:31 8264
8. Oma Jakub TUR8002 TUR OOB TJ Turnov 97:50 + 16:14 7976
9. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteerin 98:45 + 17:09 7878
10. Hodboď Jakub VLI8500 VLI Slavia Liberec orienteerin 100:09 + 18:33 7730
11. Neumann Josef GER GER USV TU Dresden 100:32 + 18:56
12. Zakouřil Vít TUR9301 TUR OOB TJ Turnov 100:49 + 19:13 7659
13. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 101:19 + 19:43 7606
14. Pospíšil Vítek SCP6800 SCP OK Sparta Praha 102:19 + 20:43 7500
15. Kazda Jiří SJC8006 SJC Sportcentrum Jičín 102:46 + 21:10 7452
16. Peterka Vojtěch LLI7502 LLI TJ Loko Liberec 103:24 + 21:48 7385
17. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 103:50 + 22:14 7339
18. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteerin 109:59 + 28:23 6687
19. Leibiger Jens 18D5900 18D Post SV Dresden 110:17 + 28:41
20. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 111:31 + 29:55 6524
20. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 111:31 + 29:55 6524
22. Habán Ivo VLI7707 VLI Slavia Liberec orienteerin 112:15 + 30:39 6447
23. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:40 + 31:04 6402
24. Košárek Pavel AOP7102 AOP Přátelé orientačního běhu 113:36 + 32:00 6303
25. Grätsch Markus GER GER USV TU Dresden 115:16 + 33:40
26. Schröter Pavel CHA7203 CHA OK Chrastava 116:39 + 35:03 5980
27. Bořánek Petr VSP7000 VSP USK Praha 118:08 + 36:32 5823
28. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 124:46 + 43:10 5119
29. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 130:14 + 48:38 4539
30. Němec Jan NER NNN Neregistrovaní 130:34 + 48:58
31. Krtička Jan KON7931 KON KOB Konice 136:48 + 55:12 3843
32. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 146:31 + 64:55 2812
33. Richter Friedmar GER GER USV TU Dresden 246:47 + 165:11
Picek Štěpán TJN9601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK 0