Logo

Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Kategorie: H21C

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
U Kapliček (na konci obce Lánov směrem od Vrchlabí 3km do kopce)
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
U Kapliček (1:0000)
Ředitel závodu:
Štregl Petr
Hlavní rozhodčí:
Knobloch Jindřich
Stavitel tratí:
Polák Vlastimil

H21C 9.70 km, 485 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8504

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Br ZBM 78:58 9310
2. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Lu LCE 86:30 + 7:32 8543
3. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice KAM 90:10 + 11:12 8170
4. Kubelka Tomáš LPU9307 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 92:08 + 13:10 7970
5. Schuster Marek AOP9303 Přátelé orientač AOP 93:36 + 14:38 7821
6. Kalenský Tomáš SJC8015 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 101:39 + 22:41 7001
7. Novotný Jan LPU9201 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 107:55 + 28:57 6363
8. Vodička Oldřich LPU7715 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 114:46 + 35:48 5666
9. Hanzl Tomáš SJC8205 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 124:22 + 45:24 4689
10. Koblížek Kamil KUO8001 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 126:36 + 47:38 4462
11. Kupka Jaroslav ALB7800 ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli 131:37 + 52:39 3951
12. Lán Filip SHK8003 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 132:00 + 53:02 3912
13. Kučera Tomáš STH9402 STH STH - SK Studenec 139:56 + 60:58 3105
14. Hladký Viktor VAM8201 VAM VAM - OOB Vamberk 144:17 + 65:19 2662
15. Klomínský Václav KPY8700 KPY KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n. 166:56 + 87:58 356
Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA NPA - SK LOB Nová Paka DISK 0
Hadač Filip AOP9301 Přátelé orientač AOP DISK 0
Havlíček Lukáš JIL9003 JIL JIL - OK Jilemnice DISK 0
Sháněl Jan CHC9402 CHC CHC - K.O.B. Choceň DISK 0
Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteer ASU DISK 0
Řehák Pavel VAM8402 VAM VAM - OOB Vamberk DISK 0
Potštejnský Jan SRK7807 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad DISK 0
Vrbata Alan HOS7801 HOS HOS - TJ Tatran Hostinné DISK 0
Starosta Pavel VIC7938 OB Vizovice VIC DISK 0