Výsledky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

Kategorie: D21A

Datum:
15.06.2013
Místo konání:
Mezholezy u Horšovského Týna
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Sedmihoří
Ředitel závodu:
Brom Hynek
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš
Stavitel tratí:
Bohuslav Václav, Kolovský František
JURY:
Rambousek Karel, Janata Martin, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad
D21A
8.47 km, 280 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8227
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holinková Hana ZPV6777 ZPV KOB ZPV Prostějov 74:50 8765
2. Dittrichová Petra KON8787 KON KOB Konice 75:15 + 0:25 8717
3. Čepová Daniela PHK8951 PHK OK 99 Hradec Králové 75:33 + 0:43 8682
4. Vítková Lucie PHK8055 PHK OK 99 Hradec Králové 77:35 + 2:45 8446
5. Škodová Petra LPU8359 LPU OK Lokomotiva Pardubice 78:10 + 3:20 8379
6. Gebauerová Jana ZBM7951 ZBM SK Žabovřesky Brno 78:48 + 3:58 8305
7. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 79:35 + 4:45 8214
8. Vávrová Veronika ASU8598 ASU Magnus Orienteering 80:00 + 5:10 8166
9. Horčičková Eva UOL7051 UOL SK UP Olomouc 80:25 + 5:35 8118
10. Petráčková Klára LPU9261 LPU OK Lokomotiva Pardubice 81:21 + 6:31 8010
11. Tihonová Martina PHK8651 PHK OK 99 Hradec Králové 81:53 + 7:03 7948
12. Podmolíková Dagmar TZL7155 TZL SKOB Zlín 82:41 + 7:51 7855
13. Jirčáková Martina LCE8951 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 82:53 + 8:03 7832
14. Horová Magda VSP5450 VSP USK Praha 83:42 + 8:52 7737
15. Palasová Petra ZBM8658 ZBM SK Žabovřesky Brno 85:03 + 10:13 7581
16. Masopustová Elis PGP8656 PGP SK Praga 85:12 + 10:22 7563
17. Kopáčková Iva CHT8851 CHT OOB SK Chrast 85:35 + 10:45 7519
18. Chmelařová Michaela SHK9151 SHK TJ Slavia Hradec Králové 87:34 + 12:44 7289
19. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 87:51 + 13:01 7256
20. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 88:25 + 13:35 7190
21. Hradecká Petra DOK6850 DOK OK Doksy 89:07 + 14:17 7109
22. Tvarůžková Petra ZBM8459 ZBM SK Žabovřesky Brno 89:40 + 14:50 7045
23. Valachová Martina LPU9054 LPU OK Lokomotiva Pardubice 89:46 + 14:56 7034
24. Uhlíková Tereza TUR9151 TUR OOB TJ Turnov 89:48 + 14:58 7030
25. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteering 89:51 + 15:01 7024
26. Čermáková Magdalena UOL9155 UOL SK UP Olomouc 90:36 + 15:46 6937
27. Svobodová Jitka DCE7450 DCE KOB Dobřichovice 91:45 + 16:55 6804
28. Ulahelová Jana LTU8451 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:27 + 17:37 6723
29. Balcarová Jana PHK8753 PHK OK 99 Hradec Králové 93:20 + 18:30 6620
30. Soukupová Lucie SJC8951 SJC Sportcentrum Jičín 95:00 + 20:10 6427
31. Ondráčková Veronika EKP7850 EKP VŠTJ Ekonom Praha 95:15 + 20:25 6398
32. Puchernová Zuzana TAP8453 TAP KOB TRETRA Praha 95:41 + 20:51 6348
33. Adamová Eva VBM8772 VBM VSK Mendelu Brno 97:11 + 22:21 6174
34. Slavíková Renata BSO8950 BSO KOB Baník Sokolov 98:54 + 24:04 5975
35. Kamererová Klára KAM9154 KAM SK Kamenice 100:47 + 25:57 5756
36. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 102:16 + 27:26 5584
37. Sedláčková Martina TUR7959 TUR OOB TJ Turnov 102:35 + 27:45 5548
38. Peterová Věra DOB8751 DOB KOB Dobruška 103:58 + 29:08 5387
39. Vlažná Lucie LCE8751 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 105:18 + 30:28 5233
40. Kozumplíková Alice RBK8151 RBK SK Radioklub Blansko 105:58 + 31:08 5155
41. Petrová Tereza AOV8750 AOV OOB TJ Baník Ostrava 107:59 + 33:09 4922
42. Zoubková Jana ZBP8050 ZBP OOB SK Zbraslav 108:13 + 33:23 4895
43. Westin Kjersti PGP9255 PGP SK Praga 109:31 + 34:41 4744
44. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 111:38 + 36:48 4498
45. Purschová Tereza BSO8156 BSO KOB Baník Sokolov 115:54 + 41:04 4004
46. Hendrychová Zuzana ZBM8954 ZBM SK Žabovřesky Brno 116:20 + 41:30 3954
Špicarová Michaela SJC8754 SJC Sportcentrum Jičín DISK 0
Hubáčková Pavla LCE9052 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Mrštíková Květa LPU8753 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Otrusinová Jana TZL8658 TZL SKOB Zlín DISK 0