Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA

Kategorie: H21B

Datum:
23.06.2013
Místo konání:
Chata Junior, Kunčice, místní část Starého Města pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Kunčická hora, 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr
Stavitel tratí:
Krtička Luděk, Král Vojtěch
JURY:
Košárek Pavel, Ondráček Radim, Kolínová Kristýna
Protokol:
Nebyl podán protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Závodu se zúčastnilo celkem 1080 závodníků.
H21B
4.60 km, 180 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9096
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 31:41 9757
2. Klusáček Matěj TTR8901 R OOB Třebíč 31:53 + 0:12 9697
3. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 32:39 + 0:58 9466
4. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 32:52 + 1:11 9401
5. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 33:05 + 1:24 9336
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 33:43 + 2:02 9146
7. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:47 + 2:06 9126
7. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:47 + 2:06 9126
9. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 33:51 + 2:10 9106
10. Luštický Martin HOR8700 C TJ Jiskra Hořice 34:01 + 2:20 9055
11. Kovář Miroslav SCP8103 R OK Sparta Praha 34:29 + 2:48 8915
12. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 34:34 + 2:53 8890
13. Ondráček Radim EKP7414 R VŠTJ Ekonom Praha 34:52 + 3:11 8800
14. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 34:58 + 3:17 8770
15. Procházka Pavel PGP9002 R SK Praga 34:59 + 3:18 8765
16. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:03 + 3:22 8745
17. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 36:12 + 4:31 8399
18. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 36:15 + 4:34 8384
19. Panchártek Jan PHK8802 R OK 99 Hradec Králové 36:17 + 4:36 8374
20. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:18 + 4:37 8369
21. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 36:27 + 4:46 8324
22. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 36:29 + 4:48 8314
23. Štěrba Zbyněk LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice 36:34 + 4:53 8289
24. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 37:10 + 5:29 8108
25. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 37:36 + 5:55 7978
26. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 38:28 + 6:47 7717
27. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 38:38 + 6:57 7667
28. Přibyl Broněk TZL8603 C SKOB Zlín 39:02 + 7:21 7547
29. Henych Martin SJC8601 R Sportcentrum Jičín 42:23 + 10:42 6540
30. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 42:54 + 11:13 6384
31. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 44:12 + 12:31 5994
Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno DISK 0